7. ČP Masters Flemda

2017-11-19 Rýmařov 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 4, men : 2, women: 2, žáci: 2, žákyně: 2, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 29, men : 22, women: 7, MC-M50: 15, MD-M60: 7, ZA: 4, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 3, men : 1, women: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2, [m]13: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C,D,Z total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 30, men : 30, women: 0, M open: 0, MA-M30: 16, MB-M40: 14 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 6, men : 5, women: 1, Junioři: 2, ME: 3, [k]37: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž A,B total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / žáci [607] Ondřej Zvědělík 2005 CZE ACS Drak Vrbno 23:49.1 11:34.8 (1)
2 2 / žáci [608] Daniel Svěrkov 2008 CZE SK Jiří team Ostrava 25:00.5 01:11.4 12:33.6 (2)
3 1 / žákyně [605] Pavla Smudalová 2005 CZE ACS Drak Vrbno 26:39.8 02:50.7 12:52.5 (3)
4 2 / žákyně [606] Magdaléna Míčková 2006 CZE ACS Drak Vrbno 27:40.9 03:51.8 13:31.9 (4)

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 38:57.4 09:40.8 (1) 19:29.1 (1) 29:18.5 (1)
2 2 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 40:29.1 01:31.7 09:52.7 (2) 19:58.8 (2) 30:02.9 (2)
3 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 40:51.4 01:54.0 10:04.3 (3) 20:15.8 (3) 30:31.8 (3)
4 3 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 40:53.7 01:56.3 10:23.6 (7) 20:34.3 (6) 30:58.0 (6)
5 4 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 41:20.3 02:22.9 10:19.0 (6) 20:25.8 (4) 30:56.4 (4)
6 5 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 41:30.4 02:33.0 10:24.8 (8) 20:38.2 (7) 30:58.8 (7)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 41:35.4 02:38.0 10:17.2 (5) 20:29.4 (5) 30:57.7 (5)
8 6 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 42:10.5 03:13.1 10:30.9 (9) 20:47.6 (8) 31:25.9 (8)
9 7 / MC-M50 [202] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 43:04.2 04:06.8 10:16.7 (4) 21:07.3 (9) 32:02.5 (9)
10 8 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 44:26.0 05:28.6 10:42.6 (10) 21:41.7 (10) 33:00.4 (10)
11 9 / MC-M50 [221] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 44:37.0 05:39.6 11:09.6 (11) 22:11.6 (11) 33:28.2 (12)
12 3 / MD-M60 [309] Zdenek Kukula 1950 CZE Víno Karabina 44:37.5 05:40.1 11:10.8 (12) 22:13.3 (12) 33:28.0 (11)
13 4 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 46:17.8 07:20.4 11:38.7 (14) 23:09.7 (14) 34:41.6 (13)
14 10 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 46:26.4 07:29.0 11:43.5 (15) 23:15.2 (16) 34:43.1 (14)
15 11 / MC-M50 [214] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 46:31.4 07:34.0 11:57.0 (18) 23:26.2 (18) 34:59.8 (17)
16 12 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 46:48.1 07:50.7 11:35.4 (13) 23:04.6 (13) 34:54.4 (16)
17 1 / ZA [405] Lucie Gruchalová 1984 CZE CK Hobby Bohumín 47:16.6 08:19.2 11:54.1 (17) 23:11.0 (15) 34:52.1 (15)
18 2 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 48:02.7 09:05.3 11:44.5 (16) 23:23.4 (17) 35:36.3 (18)
19 13 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 48:11.8 09:14.4 11:58.1 (19) 23:47.1 (19) 35:55.6 (19)
20 3 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 48:20.8 09:23.4 12:03.1 (20) 23:59.7 (20) 36:25.5 (20)
21 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 48:57.5 10:00.1 12:04.5 (21) 24:08.7 (21) 36:27.7 (21)
22 5 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 49:16.0 10:18.6 12:10.6 (22) 24:32.6 (22) 37:03.0 (22)
23 (-1) 14 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 39:50.2 14:02.5 (27) 26:40.6 (24) 39:50.2 (23)
24 (-1) 15 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 40:27.3 13:28.2 (24) 26:53.4 (25) 40:27.3 (24)
25 (-1) 6 / MD-M60 [301] Zdeněk Wiedermann 1958 CZE Silný team Uničov 40:35.1 12:58.2 (23) 26:40.1 (23) 40:35.1 (25)
26 (-1) 7 / MD-M60 [311] Jan Wiatr 1950 CZE Loko Krnov 41:18.5 13:42.4 (25) 27:19.5 (26) 41:18.5 (26)
27 (-1) 4 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 43:39.6 13:50.9 (26) 28:16.9 (27) 43:39.6 (27)
28 (-1) 2 / ZB [502] Ivana Metelková 1961 CZE ACS Drak Vrbno 49:17.1 15:07.6 (28) 31:48.7 (28) 49:17.1 (28)
29 (-1) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 54:08.2 16:49.5 (29) 35:35.8 (29) 54:08.2 (29)

result list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / [m]13 [609] Daniel Mráz 2004 CZE TJ Uničov 39:06.6 09:37.9 (1) 19:14.3 (1) 29:09.3 (1)
2 1 / ZE [407] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 42:25.2 03:18.6 10:17.7 (2) 20:57.6 (2) 31:29.7 (2)
3 2 / ZE [406] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 42:40.0 03:33.4 10:36.6 (3) 21:08.8 (3) 31:45.8 (3)

result list mimo soutěž C,D,Z

start ~ 11:33:00

result list Masters A, B

start ~ 12:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 54:28.9 09:28.4 (1) 18:14.4 (1) 27:15.1 (1) 36:23.0 (1) 45:24.0 (1)
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 55:47.6 01:18.7 09:40.5 (2) 18:36.7 (2) 27:50.4 (2) 36:58.3 (2) 46:22.9 (2)
3 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 57:56.4 03:27.5 10:11.0 (3) 19:17.3 (3) 28:38.8 (3) 38:09.1 (3) 47:55.3 (3)
4 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 59:29.3 05:00.4 10:15.8 (4) 19:45.0 (4) 29:21.2 (4) 39:12.2 (4) 49:08.5 (4)
5 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 01:01:39.7 07:10.8 10:31.5 (5) 20:15.7 (5) 30:18.5 (5) 40:28.3 (5) 50:57.7 (5)
6 5 / MA-M30 [28] Pavel Žák 1987 CZE Bike triatlon Morkovice 01:02:13.1 07:44.2 10:45.0 (6) 20:39.6 (6) 30:46.6 (6) 40:56.2 (6) 51:36.3 (6)
7 2 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 01:02:25.3 07:56.4 10:55.2 (8) 20:55.5 (8) 31:01.2 (8) 41:20.0 (7) 51:44.4 (7)
8 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 01:02:59.9 08:31.0 10:45.3 (7) 20:43.0 (7) 30:46.9 (7) 41:22.1 (8) 51:57.0 (8)
9 4 / MB-M40 [142] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 01:03:16.1 08:47.2 10:59.4 (10) 20:56.0 (9) 31:13.4 (9) 41:46.8 (9) 52:26.7 (9)
10 5 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:03:28.5 08:59.6 11:21.1 (14) 21:29.0 (11) 31:45.5 (10) 42:26.3 (10) 52:59.8 (10)
11 (-1) 6 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 53:21.6 10:56.4 (9) 21:11.1 (10) 31:56.6 (11) 42:35.1 (11) 53:21.6 (11)
12 (-1) 7 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 53:36.6 11:23.1 (15) 22:06.3 (16) 32:33.8 (15) 42:59.7 (14) 53:36.6 (12)
13 (-1) 6 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 53:41.7 11:14.2 (13) 21:34.8 (12) 32:11.9 (13) 42:54.0 (12) 53:41.7 (13)
14 (-1) 8 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 54:00.9 11:02.5 (11) 21:43.1 (14) 32:08.5 (12) 42:54.5 (13) 54:00.9 (14)
15 (-1) 7 / MB-M40 [115] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 55:01.9 11:24.3 (16) 21:53.2 (15) 32:39.4 (16) 43:36.3 (15) 55:01.9 (15)
16 (-1) 8 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 55:34.7 11:33.8 (17) 22:14.3 (17) 33:18.6 (17) 44:27.6 (17) 55:34.7 (16)
17 (-1) 9 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 55:48.6 11:13.7 (12) 21:39.7 (13) 32:29.8 (14) 43:51.3 (16) 55:48.6 (17)
18 (-1) 10 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 56:19.6 12:04.5 (23) 22:42.4 (20) 33:40.6 (18) 44:53.2 (18) 56:19.6 (18)
19 (-1) 11 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 56:42.8 11:58.9 (21) 22:41.6 (19) 33:58.5 (20) 45:16.3 (19) 56:42.8 (19)
20 (-1) 9 / MA-M30 [14] Jakub Pavlas 1987 CZE Rychnov nad Kněžnou 56:48.8 11:40.3 (18) 22:38.4 (18) 33:55.6 (19) 45:21.5 (20) 56:48.8 (20)
21 (-1) 10 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 57:45.1 12:04.8 (24) 23:11.1 (22) 34:39.8 (23) 46:28.0 (23) 57:45.1 (21)
22 (-1) 11 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 57:54.8 11:48.3 (19) 23:02.3 (21) 34:35.1 (21) 46:13.8 (21) 57:54.8 (22)
23 (-1) 12 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 58:15.7 11:57.9 (20) 23:11.5 (23) 34:35.6 (22) 46:21.2 (22) 58:15.7 (23)
24 (-1) 12 / MA-M30 [30] Jan Brychta 1981 CZE Praha 58:48.5 12:12.8 (25) 23:40.7 (25) 35:16.9 (25) 46:59.1 (24) 58:48.5 (24)
25 (-1) 13 / MB-M40 [147] Wojciech Andrzszczak 1974 CZE Niezrzeszony 59:00.2 12:24.2 (27) 23:34.0 (24) 35:11.9 (24) 47:01.1 (25) 59:00.2 (25)
26 (-1) 13 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 59:45.5 12:00.0 (22) 23:47.9 (26) 35:21.2 (26) 47:23.0 (26) 59:45.5 (26)
27 (-1) 14 / MA-M30 [11] Pavel Hrůza 1983 CZE Kolo kram racers 01:00:03.6 12:33.1 (28) 24:16.8 (28) 36:13.7 (28) 48:03.4 (27) 01:00:03.6 (27)
28 (-1) 15 / MA-M30 [29] Tomáš Kozel 1981 CZE CK Cyklokrám Svijany 01:01:08.7 12:21.5 (26) 23:52.7 (27) 36:09.1 (27) 48:15.0 (28) 01:01:08.7 (28)
29 (-1) 16 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 01:04:12.0 13:53.2 (30) 25:50.7 (29) 38:10.3 (29) 51:21.6 (29) 01:04:12.0 (29)
30 (-1) 14 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 01:06:03.9 13:16.0 (29) 25:51.1 (30) 39:09.7 (30) 52:27.4 (30) 01:06:03.9 (30)

result list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:33:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / ME [610] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 53:16.7 09:24.0 (4) 17:51.6 (4) 26:23.8 (4) 35:11.5 (4) 44:07.3 (3)
2 1 / Junioři [603] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 57:32.9 04:16.2 10:07.9 (5) 19:23.4 (5) 28:39.3 (5) 38:08.8 (5) 47:42.3 (5)
3 2 / ME [613] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 57:39.0 04:22.3 01:17.2 (3) 11:52.3 (3) 22:41.2 (3) 34:11.0 (3) 45:58.7 (4)
4 (-1) 1 / [k]37 [611] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 38:51.2 01:15.8 (1) 10:28.5 (1) 19:36.7 (1) 29:05.1 (1) 38:51.2 (1)
5 (-1) 2 / Junioři [604] Josef Macháč 2002 CZE Cyklo team Kolarna 39:38.2 01:16.6 (2) 10:30.0 (2) 19:51.7 (2) 29:51.0 (2) 39:38.2 (2)
6 (-1) 3 / ME [601] Jiří Štěpáník 1992 CZE Cyklo team Kolarna Olomouc 49:08.1 10:26.7 (6) 19:44.7 (6) 29:38.5 (6) 39:25.2 (6) 49:08.1 (6)

result list mimo soutěž A,B

start ~ 12:33:00