5. ČP masters, VC Bivoj

2017-10-22 Stará Ves n/O 

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 27, men : 16, women: 11, žáci: 15, žákyně: 10, kadetky: 0, [k]16: 1, [m]7: 1 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 26, men : 18, women: 8, MC-M50: 11, MD-M60: 7, ZA: 5, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 13, men : 8, women: 5, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 34, men : 34, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 20 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 10, men : 10, women: 0, Junioři: 5, ME: 5 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 45879B23.10.2017 10:50:52
M C D plus Neregistrovani pdf 37604B23.10.2017 10:50:51

result list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 12:31:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 37:33.5 06:23.6 (1) 14:03.8 (1) 21:47.2 (1) 29:32.8 (1)
2 1 / Junioři [636] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 38:39.3 01:05.8 06:27.3 (2) 14:16.9 (2) 22:24.8 (2) 30:42.7 (2)
3 2 / ME [634] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 40:04.4 02:30.9 06:40.0 (3) 14:51.9 (4) 23:12.8 (3) 31:36.3 (3)
4 3 / ME [652] Tomáš Kalita 1988 CZE SK Bagbike 41:30.6 03:57.1 07:02.8 (5) 15:31.7 (6) 24:12.4 (4) 32:53.1 (4)
5 2 / Junioři [650] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 41:54.3 04:20.8 06:55.8 (4) 15:15.8 (5) 24:18.4 (5) 33:02.5 (5)
6 4 / ME [651] Hynek Palička 1999 CZE Topforex Lappiere 45:40.0 08:06.5 08:05.0 (8) 14:51.1 (3) 26:33.0 (6) 34:08.0 (6)
7 (-1) 5 / ME [649] Radim Fiala 1995 CZE Novatop Lapierre 37:17.3 07:47.1 (7) 17:34.0 (8) 27:07.5 (7) 37:17.3 (7)
8 (-1) 3 / Junioři [612] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 39:29.6 08:18.3 (10) 18:32.3 (9) 28:56.6 (8) 39:29.6 (8)
9 (-1) 4 / Junioři [624] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 40:24.3 08:11.8 (9) 18:32.6 (10) 29:05.5 (9) 40:24.3 (9)
10 (-1) 5 / Junioři [646] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 40:41.4 07:41.9 (6) 17:01.1 (7) 36:23.7 (10) 40:41.4 (10)