4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 32, men : 20, women: 12, MC-M50: 12, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 7 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 20, men : 9, women: 11, Kadeti: 9, Juniorky: 1, ZE: 10 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]

start list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:54:32 , 2002 - 2005 , registered: 36 participants ( 23 of men, 13 of women)

category # name state year team
žáci [ ] Adámek Martin CZE 2004 Force team Jeseník
žáci [ ] Bernát Adam CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
žáci [ ] Blaha Robin CZE 2007 CK Feso Petřvald
žáci [ ] Drobný Tomáš SVK 2006 CK Olympik Trnava
žákyně [ ] Dubcová Anna CZE 2006 TEAM FORMAN CINELLI
žákyně [ ] Dubcová Štěpánka CZE 2006 Team Forman Kids
žáci [ ] Dubec Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI
žáci [ ] Fiálek David CZE 2004 ACS Drak Vrbno
žáci [ ] Haluzik Martin CZE 2007 KOLARNA TEAM
žákyně [ ] Hermanová Adéla CZE 2005 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] Hlbocká Petra SVK 2006 CK Olympik Trnava
žáci [ ] Hlbocký Marian CZE 2007 CK Olympik Trnava
žákyně [ ] Huráčková Markéta CZE 2007 CK Feso Petřvald
žákyně [ ] Jaborniková Anna CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] Jančíková Adéla CZE 2006 SK Jiří team Ostrava
žákyně [ ] Jozkowicz Maja CZE 2006 Diverjey Team
žáci [ ] Kanócz Martin CZE 2005 TEAM FORMAN CINELLI
žáci [ ] Kobylanski Bartosz CZE 2004 UKS Stobrawa
žákyně [ ] Košárková Sabina CZE 2005 SK Jiří team Ostrava
žáci [ ] Kresta Vojtěch CZE 2004 Force team Jeseník
žáci [ ] Kubina Štěpán CZE 2006 SK Jiří team Ostrava
žáci [ ] Macko Daniel CZE 2007 CK Olympik Trnava
žáci [ ] Majdanics Marek CZE 2004 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
žáci [ ] Mališ Ivo CZE 2005 ACS Drak Vrbno
žáci [ ] Malovec Samuel CZE 2005 CK olympik Trnava
žákyně [ ] Míčková Magdaléna CZE 2006 ACS DRAK VRBNO
žáci [ ] Minařík Viktor CZE 2005 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] Němcová Barbora CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] Podmska Viktoria CZE 2005 UKS Stobrawa
žákyně [ ] Poulová Michaela CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žáci [ ] Sasin Jakub CZE 2007 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
žáci [ ] Suslik Kacper CZE 2004 UKS Strobrawa
žáci [ ] Tesařík Jakub CZE 2008
žáci [ ] Vajbar Jakub CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žáci [ ] Vaníček Šimon CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žáci [ ] Zvědělík Ondřej CZE 2005 ACS DRAK VRBNO

start list Masters C, D, Z

start ~ 11:34:33 , all years of born , registered: 32 participants ( 20 of men, 12 of women)

category # name state year team
MD-M60 [306] Brusch Lubomír CZE 1955 Sweep Cycling
ZB [506] Bučíková Hana CZE 1972 ACS Drak Vrbno
ZB [508] Čivrná Naďa CZE 1969 CUBE Cyklo Špicar Ji...
ZA [404] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
ZA [405] Gruchalová Lucie CZE 1984 CK Hobby Bohumín
ZB [501] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
ZB [505] Chmurová Šárka CZE 1978 MAX CURSOR
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín
ZB [504] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín
MC-M50 [212] Jurečka Jiří CZE 1966 Polabští cyklisté o....
MC-M50 [216] Kovářík Ivo CZE 1967 SK JIŘÍ TEAM Ostrava
MD-M60 [307] Krejčí Karel CZE 1958 Sweep Cycling
ZA [402] Krtičková Petra CZE 1986 HSK - cycling team
MD-M60 [309] Kukula Zdenek CZE 1950 Víno Karabina
MC-M50 [209] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl
MC-M50 [211] Louvar Ondřej CZE 1962 KCHlinsko
MC-M50 [208] Lukašák Štefan CZE 1967 CYKLOTEAM Kolárna
ZA [403] Maráčková Pavlína CZE 1981 Sk Jiří Team Ostrava
MC-M50 [210] Mestek Miroslav CZE 1966 SP KOLO Specialized
ZB [502] Metelková Ivana CZE 1961 ACS Drak Vrbno
MD-M60 [308] Misina Andrej CZE 1953 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
MD-M60 [302] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT
MD-M60 [303] Sedláček Jiří CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava
MC-M50 [207] Sekerka st. Karel CZE 1961 Sportovní club CYCLORACING
MC-M50 [202] Svatoš Vladimír CZE 1963 AUTOMAX
MC-M50 [217] Šklebený Vítězslav CZE 1967 Cyklosport Pitstop.cz
MC-M50 [213] Švan Mirolav CZE 1967 ACS Drak Vrbno
MC-M50 [205] Švec Milan CZE 1963 Silný team Uničov
ZB [507] Vicencová Petra CZE 1970 cycloracing Olomouc team A
MD-M60 [301] Wiedermann Zdeněk CZE 1958 Silný team Uničov
ZA [401] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
MD-M60 [304] Žarlok Zdeněk CZE 1958 SK JIŘÍ TEAM Ostrava

start list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:34:33 , 2003 and older , registered: 20 participants ( 9 of men, 11 of women)

category # name state year team
ZE [ ] Bajgerová Nikola CZE 1997 Team Dukla Praha
ZE [ ] Bohatá Anna CZE 1999 SKL Tufo Prostějov
Kadeti [ ] Bohdalovský Jiří CZE 2002 SK Jiří team Ostrava
ZE [ ] Čunderlová Daniela CZE 1997 TJ Uničov
ZE [ ] Gargelová Tereza CZE 1989 IN-LIFE cycling team
Kadeti [ ] Havrlant Jakub CZE 2003 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
Kadeti [ ] Hurač Vojtěch CZE 2002 CK Feso Petřvald
ZE [ ] Husičková Zdeňka CZE 1977 KK Orlík Orlová
Juniorky [ ] Jaborníková Veronika CZE 2001 SPortcomplex Břeclav
Kadeti [ ] Jančík Martin CZE 2002 SK Jiří team
ZE [ ] Kukolová Martina CZE 1993 Cykloteam Kolarna
Kadeti [ ] Macháč Josef CZE 2002 Cyklo team Kolarna
ZE [ ] Mazurek Małgorzata POL 1994 Warszawa
Kadeti [ ] Milota Šimon CZE 2003 ACK Stará Ves
ZE [ ] Mudříková Kateřina CZE 1996 ACK Stará Ves
ZE [ ] Průdková Barbora CZE 1996 SUPERIOR MTB TEAM
Kadeti [ ] Valášek Branislav CZE 2002 CK Olympik Trnava
ZE [ ] Voráčová Naďa CZE 1981 TJ Uničov
Kadeti [ ] Voznička Ondřej CZE 2003 SK jiří Team
Kadeti [ ] Vykydal Jaroslav CZE 2003 PUSKINAK.CZ

start list mimo soutěž C

start ~ 11:34:33 , all years of born , registered: 5 participants ( 5 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Baier Jan CZE 1957 SK Šafrata Bohumín
Muži [ ] Balák Pavel CZE 1964 Moravec team
Muži [ ] Bluszcz Stefan CZE 1952 Lowellpro Safrata
Muži [ ] Bohatý Tomáš CZE 1959 SKC TUFO Prostějov
Muži [ ] Ševčík Broněk CZE 1964 FORCE KCK Zlín

start list Masters A, B

start ~ 12:32:29 , 1969 - 1999 , registered: 43 participants ( 43 of men, 0 of women)

category # name state year team
MA-M30 [22] Beneš Petr CZE 1979 Truxxxik Cycling
MB-M40 [138] Burda Lukas CZE 1977 Praha 4
MB-M40 [123] Doležal Petr CZE 1976 AUTENTICBIKE Třebíč
MA-M30 [7] Dvořák Jan CZE 1984 Sport Races - ISAAC
MB-M40 [121] Foukal Libor CZE 1977 Sport complex Breclav
MB-M40 [115] Galuška Tomáš CZE 1970 FORCE KCK Zlín
MA-M30 [2] Gruchala Vojtěch CZE 1983 CK Hobby Bohumín
MA-M30 [4] Hromádka Ivo CZE 1979 CZKLOTEAM KOLÁRNA
MB-M40 [110] CHaloupka Petr CZE 1971 cycloracing Olomouc team A
MA-M30 [3] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend specialized
MB-M40 [105] Jakl Libor CZE 1971 SC Samotišky
MB-M40 [ ] Jančík Martin CZE 1971 SK Jiří team Ostrava
MB-M40 [109] Janů Martin CZE 1974 Silný team Uničov
MA-M30 [6] Jenšík Jan CZE 1988 Křižák Team
MB-M40 [113] Józkowicz Michal POL 1974 Diversey Team
MB-M40 [120] Katera Martin CZE 1977 JKF Jaroměř
MA-M30 [24] Kníže David CZE 1982 PRODOLI RACING TEAM
MA-M30 [18] Komberec Aleš CZE 1979 Hradecký Spinning Klub
MB-M40 [104] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky
MA-M30 [12] Král Jakub CZE 1984 Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV
MA-M30 [31] Kutin Tomáš CZE 1984 SingleBe Bikes
MB-M40 [130] Lehotsky Jiri CZE 1976 PRO MUSIC PROLOG BIKE
MB-M40 [102] Mlynář Vlastimil CZE 1974 ACS Drak Vrbno
MB-M40 [108] Mlynář Zdeněk CZE 1976 PUSKINAK.CZ
MB-M40 [111] Novák Richard CZE 1978 BikePart.cz
MA-M30 [5] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub
MB-M40 [114] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
MB-M40 [141] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
MB-M40 [106] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky
MB-M40 [118] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE
MB-M40 [101] Pithart Jan CZE 1978 KH Tour Stevens Bike Team
MB-M40 [103] Plch David CZE 1976 Cyklo Bendl
MB-M40 [112] Posmyk Arkadiusz POL 1974 Diversey Team
MB-M40 [119] Pospíšil Jan CZE 1970 Utari Team Pytlon
MA-M30 [21] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
MB-M40 [116] Provazník Jaroslav CZE 1971 Team Louny
MB-M40 [142] Rotter Michal CZE 1971 SKP Duha Lanškroun
MB-M40 [107] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
MB-M40 [131] Skála Martin CZE 1977 Pro Music Prolog Bike Trutnov
MA-M30 [16] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA
MA-M30 [10] Stupka Ondřej CZE 1979 KC BRNO
MB-M40 [139] Tuna Milan CZE 1975 AUTENTICBIKE Třebíč
MB-M40 [137] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling

start list mimo soutěž A

start ~ 12:32:29 , all years of born , registered: 8 participants ( 8 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Brychta Jan CZE 1981 Praha
Muži [ ] Košárek Radek CZE 1977 SK Jiří team
Muži [29] Kozel Tomáš CZE 1981 CK Cyklokrám Svijany
Muži [ ] Krejčířík ervin CZE 1976 Cyklosport Hranice
Muži [ ] kroček roman CZE 1984 Cross bike
Muži [ ] Miček Roman CZE 1973 ACS Drak Vrbno
Muži [ ] Šustr Vilém CZE 1985 ACK Stará Ves
Muži [ ] Tkuczcak Rafal CZE 1972 Hotel Cztery Brzozy Team

start list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:34 , 2001 and older , registered: 20 participants ( 20 of men, 0 of women)

category # name state year team
Junioři [ ] Andrle David CZE 2000 Elkov Author junior team
ME [ ] Biel Szymon POL 1987 Viktoria Rybnik
ME [ ] Březina Petr CZE 1984 Cyclo Team Kolarna
Junioři [ ] Doležal Viktor CZE 2001 Sport Complex Břeclav
ME [ ] Fiala Radim CZE 1995 Novatop Lapierre
Junioři [ ] Hajdu Jakub SVK 2000 CK Olympik Trnava
Junioři [ ] Herbeč David CZE 2000 UKS Stobrawa
ME [ ] Janošek Tomáš CZE 1988 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
Junioři [ ] Kotra Vojtěch CZE 2001 CK Feso Petřvald
ME [ ] Kucewicz Michał POL 1987 CST MTB Team
ME [ ] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
Junioři [ ] Michal Daniel CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
ME [ ] Palička Hynek CZE 1999 Topforex Lappiere
ME [ ] Prudek Dominik CZE 1998 Moravec team
Junioři [ ] Rotter Michal CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
ME [ ] Vašinka Zbyněk CZE 1978 SK Slezan FM
Junioři [ ] Vávra Erik CZE 2001 ACK Stará Ves
ME [ ] Voznička Vojtěch CZE 1999 Head Bike Opava
Junioři [ ] Zatloukal Jan CZE 2002 Nutrend Specialized
Junioři [ ] Zátopek Jan CZE 2001 TJ Sigma Hranice