4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list Masters A, B

start ~ 12:32:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 40:42.6 06:50.2 (1) 13:29.9 (1) 20:13.9 (1) 26:58.0 (1) 33:48.7 (1)
2 2 / MA-M30 [24] David Kníže 1982 CZE PRODOLI RACING TEAM 40:53.0 00:10.4 06:50.6 (2) 13:35.6 (2) 20:19.8 (2) 27:08.9 (2) 34:03.4 (2)
3 3 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 42:26.5 01:43.9 07:05.5 (3) 14:04.2 (3) 21:07.2 (3) 28:11.7 (3) 35:18.6 (3)
4 4 / MA-M30 [19] Tomáš Kutin 1984 CZE SingleBe Bikes 43:10.9 02:28.3 07:16.2 (4) 14:20.0 (4) 21:30.4 (4) 28:44.3 (4) 35:54.5 (4)
5 5 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 43:28.4 02:45.8 07:26.2 (12) 14:32.6 (6) 21:42.3 (5) 28:56.2 (5) 36:07.0 (5)
6 6 / MA-M30 [4] Ivo Hromádka 1979 CZE CZKLOTEAM KOLÁRNA 44:03.8 03:21.2 07:25.7 (11) 14:43.8 (8) 21:54.2 (6) 29:12.1 (6) 36:33.3 (6)
7 7 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 44:39.2 03:56.6 07:42.2 (17) 15:05.5 (14) 22:30.0 (14) 29:55.0 (14) 37:21.5 (13)
8 8 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 44:48.1 04:05.5 07:24.1 (6) 14:48.6 (10) 22:17.1 (10) 29:54.4 (11) 37:21.0 (12)
9 9 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:57.5 05:14.9 07:24.3 (7) 15:02.4 (13) 22:42.2 (15) 30:29.6 (15) 38:03.9 (17)
10 10 / MA-M30 [6] Jan Jenšík 1988 CZE Křižák Team 47:13.4 06:30.8 08:02.5 (24) 15:49.2 (23) 23:35.6 (23) 31:26.5 (22) 39:13.8 (22)
11 11 / MA-M30 [16] Jaroslav Strakoš 1986 CZE cykloteam KOLARNA 48:14.0 07:31.4 08:02.4 (23) 16:05.5 (26) 24:14.0 (26) 32:14.5 (27) 40:15.9 (27)
12 (-1) 12 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 40:56.4 08:17.3 (28) 16:28.1 (27) 24:45.1 (29) 33:00.0 (29) 40:56.4 (29)
13 (-1) 13 / MA-M30 [2] Vojtěch Gruchala 1983 CZE CK Hobby Bohumín 42:09.3 08:56.0 (38) 17:15.2 (34) 25:28.2 (30) 33:43.9 (30) 42:09.3 (31)
14 (-2) 14 / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 42:49.8 08:08.2 (26) 16:50.1 (30) 29:10.6 (43) 42:49.8 (43)