4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / Junioři [689] Erik Vávra 2001 CZE ACK Stará Ves 53:24.5 06:44.8 (2) 13:17.5 (2) 19:52.1 (2) 26:34.2 (2) 33:20.9 (2) 40:03.0 (2) 46:47.9 (2)
2 2 / Junioři [671] Jan Zatloukal 2002 CZE Cykloteam Kolárna 55:03.6 01:39.1 06:49.0 (4) 13:32.0 (5) 20:29.4 (5) 27:29.0 (5) 34:29.0 (5) 41:26.0 (4) 48:22.1 (5)
3 3 / Junioři [688] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 56:03.5 02:39.0 07:13.5 (9) 13:59.6 (7) 20:58.5 (6) 27:54.4 (6) 34:53.2 (6) 41:47.8 (7) 48:51.9 (6)
4 4 / Junioři [686] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 59:18.1 05:53.6 07:26.3 (11) 14:38.3 (10) 21:51.4 (11) 29:09.2 (9) 36:36.7 (9) 44:01.3 (9) 51:35.5 (9)
5 (-1) 5 / Junioři [675] Jan Zátopek 2001 CZE TJ Sigma Hranice 53:44.5 07:26.0 (10) 14:38.8 (11) 22:15.0 (12) 30:02.2 (11) 37:47.7 (11) 45:39.2 (11) 53:44.5 (11)
6 (-1) 6 / Junioři [666] Viktor Doležal 2001 CZE Sport Complex Břeclav 58:06.6 08:07.0 (15) 16:24.0 (16) 24:38.9 (16) 33:02.3 (15) 41:30.2 (15) 49:48.3 (14) 58:06.6 (13)
7 (-1) 7 / Junioři [673] David Herbeč 2000 CZE UKS Stobrawa 59:23.3 08:05.0 (14) 16:00.5 (14) 24:16.3 (14) 32:44.5 (13) 41:24.7 (13) 50:27.6 (15) 59:23.3 (15)
8 (-2) 8 / Junioři [667] Jakub Hajdu 2000 SVK CK Olympik Trnava 52:59.2 08:50.2 (19) 17:44.1 (19) 26:26.5 (18) 35:14.6 (17) 44:05.7 (17) 52:59.2 (17)
9 (-2) 9 / Junioři [672] Vojtěch Kotra 2001 CZE CK Feso Petřvald 55:01.0 08:14.3 (17) 17:06.5 (18) 26:27.7 (19) 35:45.6 (18) 45:41.8 (18) 55:01.0 (18)
DNF / Junioři [687] David Andrle 2000 CZE Elkov Author junior team 07:38.4 (13) 14:56.7 (13) 21:31.9 (9)