4. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2017-10-21 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 36, men : 23, women: 13, žáci: 23, žákyně: 13, kadetky: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 30, men : 19, women: 11, MC-M50: 11, MD-M60: 8, ZA: 5, ZB: 6 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 9, women: 10, Kadeti: 8, Juniorky: 1, ZE: 9, [m]16: 1 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 43, men : 43, women: 0, M open: 0, MA-M30: 14, MB-M40: 29 [html] [pdf]
mimo soutěž A total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 20, men : 20, women: 0, Junioři: 10, ME: 10 [html] [pdf]
file file type size last modified
M A B plus Neregistrovani pdf 51671B23.10.2017 10:46:04
M C D plus Neregistrovani pdf 41547B23.10.2017 10:46:04

result list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:34:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / ZE [644] Kateřina Mudříková 1996 CZE ACK Stará Ves 30:37.9 07:51.4 (3) 15:25.1 (3) 22:58.5 (4)
2 2 / ZE [643] Barbora Průdková 1996 CZE SUPERIOR MTB TEAM 31:06.0 00:28.1 08:01.2 (5) 15:35.5 (5) 23:10.9 (5)
3 3 / ZE [641] Tereza Gargelová 1989 CZE IN-LIFE cycling team 31:23.5 00:45.6 08:04.6 (7) 15:46.8 (6) 23:30.3 (6)
4 4 / ZE [638] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 33:29.9 02:52.0 08:54.9 (13) 17:06.6 (12) 25:06.0 (10)
5 5 / ZE [648] Małgorzata Mazurek 1994 POL Warszawa 34:13.4 03:35.5 08:23.9 (9) 16:51.4 (11) 25:21.1 (12)
6 6 / ZE [652] Anna Bohatá 1999 CZE SKL Tufo Prostějov 35:04.3 04:26.4 09:07.4 (15) 17:39.3 (14) 26:17.0 (14)
7 (-1) 7 / ZE [642] Daniela Čunderlová 1997 CZE TJ Uničov 28:06.9 09:37.9 (19) 18:50.5 (17) 28:06.9 (17)
8 (-1) 1 / Juniorky [633] Veronika Jaborníková 2001 CZE SPortcomplex Břeclav 28:42.0 09:26.5 (17) 19:16.9 (18) 28:42.0 (18)
9 (-1) 8 / ZE [650] Zdena Husičková 1977 CZE KK Orlík Orlová 28:54.1 09:48.6 (20) 19:20.3 (19) 28:54.1 (19)
DNF / ZE [636] Martina Kukolová 1993 CZE Cykloteam Kolarna 08:27.8 (11)