8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2018-11-03 Stará Ves n/O

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 38, men : 22, women: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 16, men : 13, women: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 15, women: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 19, men : 19, women: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 14 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 11, men : 11, women: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

start list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 10:58:29 , 2003 and younger , registered: 38 participants ( 22 of men, 16 of women)

category # name state year team
žáci [ ] Bernát Adam CZE 2005 IVAR CS - AUTHOR TEAM
žáci [ ] bluczcz Tadeusz CZE 2006 Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
žákyně [ ] bluszcz sofia CZE 2006 grupa kolarstva viktoria ryb
kadetky [ ] Bravencová Denisa CZE 2003 Short Bike Academy Opletal
žáci [ ] Drobný Tomáš SVK 2006 CK Olympik Trnava
žákyně [ ] Dubcová Štěpánka CZE 2006 Team Forman Kids
žáci [ ] Dubec Martin CZE 2008 TEAM FORMAN CINELLI
žákyně [ ] dvořáková petra CZE 2005 SKP Duha Lanškroun
žáci [ ] Filgas Matouš CZE 2008 ACK Stará Ves n. O.
žákyně [ ] Hermanová Adéla CZE 2005 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] hermanová beáta CZE 2007 Sportcomplex Břeclav
žáci [ ] Hlbocký Marian CZE 2007 CK Olympik Trnava
žákyně [ ] hlubocká petra CZE 2006 CK Olympik Trnava
žáci [ ] Hyneček Jan CZE 2005 TUFO CZ OTROKOVICE
kadetky [ ] Jaborniková Anna CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žákyně [ ] jadrná veronika CZE 2006 břeclav
žákyně [ ] JANÍKOVÁ Anna CZE 2006 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
žáci [ ] kasala Samuel CZE 2007 CK Olympic Trnava
žáci [ ] KOVAČIČIN Šimon CZE 2005 SC SAMOTIŠKY
kadetky [ ] KOVAČIČINOVÁ Tereza CZE 2003 SC SAMOTIŠKY
žáci [ ] kubica Mikolaj CZE 2005 UKS Stobrawa Kluczbork
žáci [ ] Macko Daniel CZE 2007 CK Olympik Trnava
kadetky [ ] machancová andrea CZE 2004 TJ Sigma Hranice
žáci [ ] Malovec Samuel CZE 2005 CK olympik Trnava
žáci [ ] marut Bartosz CZE 2005 GK Gliwice
kadetky [ ] MIKŠANÍKOVÁ Natálie CZE 2004 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
žáci [ ] mušálek Jakub CZE 2007 HEAD Bike TJ Opava
kadetky [ ] Němcová Barbora CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
žáci [ ] osička Šimon CZE 2006 Sportkomplex Breclav
žáci [ ] pach Marsel CZE 2005 UKS Stobrawa
žákyně [ ] podmostka wiktoria CZE 2005 UKS Stobrawa Kluczbork
žáci [ ] Raška Lukáš CZE 2007 Short Bike Academy Opletal
žáci [ ] Raška Tomáš CZE 2009 Short Bike Academy Opletal
žáci [ ] Sasin Jakub CZE 2007 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
žáci [ ] sojka Daniel CZE 2006 GK Gliwice
žáci [ ] szewc Krzystof CZE 2006 GK Gliwice
žákyně [ ] širučková eliška CZE 2008 Short Bike Academy Opletal
žáci [ ] wawrzacz Lukasz CZE 2005 GK Gliwice

start list Masters C, D, Z

start ~ 11:44:06 , all years of born , registered: 16 participants ( 13 of men, 3 of women)

category # name state year team
MC-M50 [232] Balák Pavel CZE 1964 Moravec team
ZB-Z40 [503] holla kateřina CZE 1978 DK Bikeshop Ostrava
MC-M50 [204] Jakl Jiří CZE 1963 CK Hobby Bohumín
ZC-Z50 [510] Jaklová Ivana CZE 1965 CK Hobby Bohumín
MC-M50 [210] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE Cycling Team
MC-M50 [211] Kowalczyk Mariusz POL 1963 Paula-Trans
MC-M50 [208] Kraus Václav CZE 1964 KC Hlinsko
MD-M60 [218] Kukula Zdeněk CZE 1950 cykloteam KOLARNA
MC-M50 [202] Lehký Milan CZE 1966 Cyklo Bendl
MD-M60 [305] Misina Andrzej POL 1953 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
MC-M50 [213] Opletal Vladimír CZE 1964 Short Bike Academy Opletal
MC-M50 [214] Panoch Václav CZE 1969 Short Bike Academy Opletal
MD-M60 [301] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE-PEKSPORT
MC-M50 [215] Schwan Miroslav CZE 1967 ACS DRAK VRBNO
MD-M60 [306] Wiatr Jan CZE 1950 Loko Krnov
ZA-Z35 [402] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal

start list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:44:06 , all years of born , registered: 19 participants ( 15 of men, 4 of women)

category # name state year team
ZE [ ] Drabik Dagmara POL 1992 KZ AZS AWF Katowice
Kadeti [ ] haas Christian CZE 2004 CKM Poprad
Kadeti [ ] Husička Radim CZE 2004 TJ Sigma Hranice
ZE [ ] Husičková Zdeňka CZE 1977 KK Orlík Orlová
Kadeti [ ] Kobylanski Bartosz CZE 2004 UKS Stobrawa
Kadeti [ ] Majdanics Marek CZE 2004 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
Kadeti [ ] Mráz Daniel CZE 2004 TJ UNIČOV
ZE [ ] Mudříková Kateřina CZE 1996 ACK Stará Ves
ZE [ ] Obstová Kateřina CZE 1999 SKP Duha Lanškroun
Kadeti [ ] pytlik Krzystof CZE 2004 GK Gliwice
Kadeti [ ] skrzydko Mikolaj CZE 2004 GK Gliwice
Kadeti [ ] suliga Adam CZE 2003 GK Gliwice
Kadeti [ ] Suslik Kacper CZE 2004 UKS Strobrawa
Kadeti [ ] Syrko Adam CZE 2003 ACK Stará Ves n. O.
Kadeti [ ] ŠIGUT David CZE 2003 ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
Kadeti [ ] Vajbar Jakub CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
Kadeti [ ] Vaníček Šimon CZE 2004 Sportcomplex Břeclav
Kadeti [629] Vykydal Jaroslav CZE 2003 PUSKINAK.CZ
Kadeti [ ] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal

start list mimo soutěž C

start ~ 11:44:06 , all years of born , registered: 6 participants ( 6 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] Baier Jan CZE 1957 SK Šafrata Bohumín
Muži [ ] gulaj edward CZE 1953 UKS Stobrawa Kluczbork
Muži [ ] haas ivan CZE 1967 ck bánská bystrica
Muži [ ] jánošík milan CZE 1961 klub nadšencov amaterskej cyklistiky
Muži [ ] Šíma Martin CZE 1966 MAX CURSOR
Muži [ ] ulík Jaroslav CZE 1963 Obecký športový klub Tatran

start list Masters A, B

start ~ 12:34:00 , 1970 - 2000 , registered: 19 participants ( 19 of men, 0 of women)

category # name state year team
MB-M40 [118] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno
MA-M35 [7] Fišar Petr CZE 1984 Hradecký Spinning Klub
MB-M40 [126] Foukal Libor CZE 1977 Sport complex Breclav
MB-M40 [108] Galuška Tomáš CZE 1970 FORCE KCK Zlín
MB-M40 [143] Galuška Tomáš CZE 1970 FORCE KCK Zlín
MB-M40 [114] Chyba Jiří CZE 1979 Nutrend Specialized Racing
MB-M40 [122] Jančík Martin CZE 1971 SK Jiří team Ostrava
MA-M35 [4] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
MB-M40 [110] Koutný Čestmír CZE 1978 SC Samotišky
MA-M35 [15] kroček roman CZE 1984 Cross bike
MB-M40 [105] Ondráček Martin CZE 1973 CYKLO PROFI GOLD FREN
MB-M40 [111] Pěnkava Radomil CZE 1974 SC Samotišky
MB-M40 [107] Plch David CZE 1976 Cyklo Bendl
MB-M40 [115] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
MB-M40 [140] Rotter Michal CZE 1977 Trutnov
MB-M40 [101] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
MA-M35 [14] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA
MB-M40 [120] Stupka Ondřej CZE 1979 Velká Bíteš
MA-M35 [11] Veber Michal CZE 1981 DK BIKESHOP Racing Team

start list mimo soutěž A, B

start ~ 12:34:00 , all years of born , registered: 1 participants ( 1 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [ ] CZARNOTA BOGDAN POL 1975 KROSS RACING TEAM

start list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:30:55 , 2002 and older , registered: 11 participants ( 11 of men, 0 of women)

category # name state year team
ME [ ] Biel Szymon POL 1987 Viktoria Rybnik
Junioři [ ] Bohdalovský Jiří CZE 2002 SK Jiří team Ostrava
ME [ ] Fiala Radim CZE 1995 cyklo team KOLÁRNA
ME [ ] Kucewicz Michał POL 1987 CST MTB Team
ME [631] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
Junioři [ ] lávečka Matúš CZE 2002 CK Karpaty Smolenice
ME [ ] Palička Hynek CZE 1999 Topforex Lappiere
Junioři [ ] Stoček Bruno CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
ME [ ] Šustr Vilém CZE 1985 ACK Stará Ves
ME [ ] Voznička Vojtěch CZE 1999 Head Bike Opava
Junioři [ ] wawrzacz Kacper CZE 2002 Grupa kolarska gliwice