8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2018-11-03 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 38, men : 22, women: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 16, men : 13, women: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 15, women: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 18, men : 18, women: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 11, men : 11, women: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

result list Masters A, B

start ~ 12:34:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 43:08.2 07:02.7 (1) 14:06.6 (1) 21:13.2 (1) 28:27.2 (1) 35:45.2 (1)
2 2 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:11.2 00:03.0 07:17.8 (2) 14:24.9 (2) 21:37.1 (3) 28:50.0 (2) 36:01.9 (2)
3 3 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:12.9 00:04.7 07:19.2 (3) 14:25.3 (3) 21:36.8 (2) 28:50.4 (3) 36:03.0 (3)
4 4 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 47:28.6 04:20.4 07:55.0 (5) 15:42.7 (5) 23:34.5 (5) 31:32.1 (5) 39:32.3 (5)
5 5 / MB-M40 [143] Tomáš Galuška 1970 CZE FORCE KCK Zlín 48:25.4 05:17.2 08:12.2 (9) 16:08.5 (8) 24:12.9 (8) 32:11.1 (7) 40:14.0 (7)
6 6 / MB-M40 [140] Michal Rotter 1977 CZE Trutnov 48:35.9 05:27.7 08:09.6 (7) 16:08.1 (7) 24:12.4 (7) 32:23.3 (8) 40:26.2 (8)
7 7 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 51:52.0 08:43.8 08:13.0 (10) 16:28.3 (9) 24:58.3 (9) 33:36.1 (9) 43:00.1 (11)
8 8 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 52:19.0 09:10.8 08:21.1 (12) 16:55.7 (11) 25:45.1 (11) 34:24.0 (11) 42:57.1 (10)
9 (-1) 9 / MB-M40 [122] Martin Jančík 1971 CZE SK Jiří team Ostrava 45:14.6 09:05.0 (15) 17:55.8 (13) 26:50.7 (13) 36:00.0 (13) 45:14.6 (14)
10 (-1) 10 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 47:30.9 09:14.1 (16) 18:04.9 (14) 27:54.0 (15) 37:39.9 (15) 47:30.9 (15)
11 (-1) 11 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 49:52.1 09:47.5 (17) 19:28.7 (16) 29:18.8 (16) 39:19.3 (16) 49:52.1 (16)
11 (-2) 11 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 10:26.6 (18) 22:23.1 (17) 43:43.2 (17)
DNF / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 08:20.8 (11)