8. ČP masters Memoriál Stanislava Swiežyho

2018-11-03 Stará Ves n/O 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 38, men : 22, women: 16, žáci: 22, žákyně: 10, kadetky: 6 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 16, men : 13, women: 3, MC-M50: 9, MD-M60: 4, ZA-Z35: 1, ZB-Z40: 1, ZC-Z50: 1 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 19, men : 15, women: 4, Kadeti: 15, Juniorky: 0, ZE: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž C total: 6, men : 6, women: 0, Muži: 6, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters A, B total: 18, men : 18, women: 0, MA-M35: 5, MB-M40: 13 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 11, men : 11, women: 0, Junioři: 4, ME: 7 [html] [pdf]

result list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:44:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / Kadeti [629] Daniel Mráz 2004 CZE TJ UNIČOV 28:59.0 07:14.6 (1) 14:16.0 (1) 21:31.2 (1)
2 2 / Kadeti [616] Jaroslav Vykydal 2003 CZE PUSKINAK.CZ 29:21.3 00:22.3 07:31.5 (2) 14:47.1 (2) 22:03.9 (3)
3 3 / Kadeti [659] Marek Majdanics 2004 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 29:21.8 00:22.8 07:42.4 (4) 14:47.3 (3) 22:03.5 (2)
4 4 / Kadeti [663] Christian haas 2004 CZE CKM Poprad 30:01.4 01:02.4 07:31.8 (3) 14:47.7 (4) 22:22.7 (4)
5 5 / Kadeti [615] Adam suliga 2003 CZE GK Gliwice 30:59.9 02:00.9 07:53.3 (6) 15:29.4 (6) 23:04.8 (5)
6 6 / Kadeti [619] Jakub Zemene 2003 CZE Short Bike Academy Opletal 31:36.5 02:37.5 07:43.6 (5) 15:28.4 (5) 23:28.4 (6)
7 7 / Kadeti [650] Radim Husička 2004 CZE TJ Sigma Hranice 32:45.7 03:46.7 08:41.4 (10) 16:33.2 (8) 24:37.5 (8)
8 8 / Kadeti [627] Bartosz Kobylanski 2004 CZE UKS Stobrawa 34:15.8 05:16.8 08:37.8 (8) 17:09.6 (10) 25:44.2 (10)
9 9 / Kadeti [654] David ŠIGUT 2003 CZE ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 34:51.0 05:52.0 08:45.3 (11) 16:51.9 (9) 25:09.0 (9)
10 10 / Kadeti [626] Kacper Suslik 2004 CZE UKS Strobrawa 35:02.8 06:03.8 08:47.5 (12) 17:26.0 (11) 26:15.0 (11)
11 11 / Kadeti [668] Šimon Vaníček 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 35:38.2 06:39.2 08:39.5 (9) 17:32.5 (12) 26:31.8 (12)
12 12 / Kadeti [614] Mikolaj skrzydko 2004 CZE GK Gliwice 36:12.6 07:13.6 08:53.4 (13) 17:45.7 (13) 27:00.5 (14)
13 13 / Kadeti [613] Krzystof pytlik 2004 CZE GK Gliwice 36:12.8 07:13.8 08:58.5 (14) 18:07.8 (15) 27:08.5 (15)
14 14 / Kadeti [667] Jakub Vajbar 2004 CZE Sportcomplex Břeclav 37:45.1 08:46.1 09:29.0 (17) 18:35.7 (16) 28:06.1 (16)
15 15 / Kadeti [660] Adam Syrko 2003 CZE ACK Stará Ves n. O. 37:48.6 08:49.6 09:20.7 (16) 18:40.8 (17) 28:11.5 (17)