Cyklokros masters Finále

2017-12-16 Třebíč 

announcement

registration

start list

results

běh 2.5km total: 4, men : 2, women: 2, h12: 1, h14: 1, h18: 0, h19: 0, d12: 0, d14: 0, d18: 1, d19: 1 [html] [pdf]
běh 7.5km total: 15, men : 10, women: 5, m18: 2, m39: 4, m49: 2, m59: 2, m60: 0, z18: 1, z39: 2, z49: 1, z59: 1, z60: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 21, men : 16, women: 5, MC-M50: 12, MD-M60: 4, ZA: 2, ZB: 3 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 2, men : 0, women: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B total: 22, men : 22, women: 0, M open: 0, MA-M30: 9, MB-M40: 13 [html] [pdf]
vl. z. Muži Elite, Junioři total: 5, men : 5, women: 0, Junioři: 0, ME: 5 [html] [pdf]

result list běh 2.5km

start ~ 10:02:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10lap#11lap#12lap#13lap#14lap#15lap#16lap#17lap#18
1 1 / h14 [670] Adam Trojan 2004 CZE Třebíč 10:47.4
2 1 / h12 [668] Jakub Caha 2005 CZE Třebíč 10:55.4 00:08.0
3 1 / d18 [669] Radka Březnová 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 11:45.3 00:57.9
4 1 / d19 [667] Ivana Cahová 1978 CZE Třebíč 15:02.6 04:15.2

result list běh 7.5km

start ~ 10:02:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / m39 [810] Zdeněk Ryšavý 1991 CZE Okříšky 31:55.3 10:12.6 (1) 20:58.5 (1)
2 1 / m18 [800] Ondřej Grulich 2001 CZE TJ Spartak Třebíč 33:20.8 01:25.5 10:37.8 (2) 22:03.3 (2)
3 2 / m18 [807] Jan Caha 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 33:50.6 01:55.3 11:15.2 (6) 22:39.5 (4)
4 1 / z18 [802] Nikola Procháyková 2002 CZE Třebíč 33:53.5 01:58.2 11:13.8 (5) 22:39.5 (3)
5 1 / m49 [808] Pavel Heimlich 1977 CZE Třebíč 34:03.0 02:07.7 11:05.7 (3) 22:45.8 (5)
6 2 / m39 [822] Jan Doležal 1989 CZE Brtnice 34:45.0 02:49.7 11:06.0 (4) 22:52.0 (6)
7 3 / m39 [803] Petr Pavlíček 1983 CZE Pozdátky 34:51.2 02:55.9 11:30.4 (9) 23:16.1 (7)
8 4 / m39 [820] Michal Soška 1990 CZE Jihlava 35:21.0 03:25.7 11:29.1 (8) 23:40.2 (9)
9 2 / m49 [801] Dušan Procházka 1972 CZE TJ Spartak Třebíč Triatlon 36:44.8 04:49.5 11:19.0 (7) 23:39.5 (8)
10 1 / z39 [806] Klára Březnová 1993 CZE TJ Spartak Třebíč 39:05.2 07:09.9 12:50.3 (11) 25:59.4 (10)
11 1 / m59 [805] Jiří Března 1964 CZE Třebíč 40:19.2 08:23.9 13:57.9 (13) 27:26.3 (12)
12 2 / m59 [812] Jaroslav Kratochvíl 1965 CZE Třebíč 40:46.4 08:51.1 12:45.6 (10) 26:48.4 (11)
13 1 / z49 [804] Ivana Březnová 1968 CZE Třebíč 42:05.6 10:10.3 13:42.1 (12) 27:56.0 (13)
14 2 / z39 [809] Lenka Manová 1993 CZE Jihlava 46:27.9 14:32.6 14:58.5 (14) 30:56.8 (14)
15 1 / z59 [821] Irena Doležalová 1967 CZE Brtnice 52:18.6 20:23.3 16:41.9 (15) 34:16.3 (15)

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:58:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / MC-M50 [216] Ivo Kovařík 1967 CZE SK Jiří team Ostrava 37:21.1 07:26.6 (2) 14:52.5 (2) 22:15.3 (1) 29:44.4 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 37:36.3 00:15.2 07:26.3 (1) 14:52.2 (1) 22:22.4 (2) 29:57.6 (2)
3 3 / MC-M50 [208] Štefan Lukašák 1967 CZE CYKLOTEAM Kolárna 38:14.5 00:53.4 07:36.6 (4) 15:10.8 (3) 22:54.6 (3) 30:37.5 (3)
4 4 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 38:27.4 01:06.3 07:44.1 (5) 15:27.1 (4) 23:06.2 (4) 30:47.6 (4)
5 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 38:32.8 01:11.7 07:31.0 (3) 15:31.3 (5) 23:16.2 (5) 30:53.6 (5)
6 1 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 38:38.0 01:16.9 08:20.3 (9) 15:56.4 (8) 23:30.7 (6) 31:05.9 (6)
7 2 / MD-M60 [303] Jiří Sedláček 1958 CZE SK Jiří team Ostrava 39:48.6 02:27.5 07:53.0 (6) 15:43.9 (6) 23:40.1 (7) 31:43.3 (7)
8 6 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 41:09.9 03:48.8 07:53.2 (7) 15:51.1 (7) 24:03.1 (8) 32:32.7 (8)
9 3 / MD-M60 [304] Zdeněk Žarlok 1958 CZE Sk Jiří Team Ostrava 42:16.5 04:55.4 08:25.7 (10) 16:41.5 (9) 25:05.1 (9) 33:34.8 (9)
10 7 / MC-M50 [215] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 42:42.3 05:21.2 08:33.6 (13) 16:53.5 (10) 25:23.3 (10) 33:56.7 (10)
11 8 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 43:26.9 06:05.8 08:29.4 (11) 16:58.1 (11) 25:41.0 (11) 34:32.3 (11)
12 9 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 43:36.4 06:15.3 08:32.1 (12) 17:08.2 (13) 25:53.6 (13) 34:49.6 (12)
13 10 / MC-M50 [207] Karel Sekerka st. 1961 CZE CYCLORACING TEAM Olomouc 43:41.9 06:20.8 08:37.5 (14) 17:16.0 (14) 26:14.6 (14) 35:02.8 (13)
14 1 / ZA [403] Pavlína Maráčková 1981 CZE SK Jiří team Ostrava 44:21.0 06:59.9 08:38.6 (16) 17:28.9 (15) 26:21.5 (15) 35:15.2 (14)
15 4 / MD-M60 [313] Pavel Kotas 1955 CZE CK Frenštát 44:26.5 07:05.4 08:58.9 (18) 18:03.1 (18) 26:35.6 (17) 35:28.8 (15)
16 2 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 45:05.1 07:44.0 08:38.1 (15) 17:42.7 (16) 26:35.0 (16) 35:34.2 (16)
17 (-1) 1 / ZB [504] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 37:33.9 08:58.4 (17) 18:02.6 (17) 28:07.6 (18) 37:33.9 (17)
18 (-1) 11 / MC-M50 [213] Mirolav Švan 1967 CZE ACS Drak Vrbno 39:01.3 09:16.6 (19) 18:57.6 (19) 28:51.2 (19) 39:01.3 (18)
19 (-1) 2 / ZB [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 41:20.8 10:04.1 (20) 20:15.4 (20) 30:16.8 (20) 41:20.8 (19)
20 (-1) 3 / ZB [506] Hana Bučíková 1972 CZE ACS Drak Vrbno 46:03.9 11:39.9 (21) 23:12.6 (21) 34:40.4 (21) 46:03.9 (20)
DNF / MC-M50 [227] Radek Beneš 1968 CZE Lawi-Granfondo team 08:19.8 (8) 17:05.1 (12) 25:43.6 (12)

result list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 11:58:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / ZE [612] Tereza Svihálková 1999 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. 39:31.9 07:44.5 (1) 15:31.6 (1) 23:31.0 (1) 31:26.5 (1)
2 2 / ZE [604] Martina Kukulová 1995 CZE Oknoplast Šumperk 43:01.7 03:29.8 08:22.1 (2) 17:04.5 (2) 25:39.3 (2) 34:13.8 (2)

result list Masters A, B

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 42:09.9 07:02.5 (1) 13:59.1 (2) 21:01.5 (1) 28:01.9 (1) 35:08.0 (1)
2 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 42:19.8 00:09.9 07:04.0 (3) 13:58.7 (1) 21:03.0 (2) 28:07.1 (2) 35:11.8 (2)
3 2 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 43:16.1 01:06.2 07:03.1 (2) 14:07.3 (3) 21:18.8 (3) 28:37.9 (3) 35:57.7 (3)
4 3 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 45:20.9 03:11.0 07:25.1 (6) 14:58.5 (8) 22:30.0 (5) 30:07.8 (6) 37:55.5 (6)
5 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 45:26.5 03:16.6 07:24.9 (5) 14:57.5 (5) 22:29.5 (4) 30:07.7 (5) 37:48.7 (4)
6 4 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 45:39.7 03:29.8 07:25.7 (8) 14:57.8 (6) 22:30.5 (7) 30:08.0 (7) 37:55.1 (5)
7 3 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 45:55.8 03:45.9 07:26.1 (9) 14:58.3 (7) 22:30.3 (6) 30:06.9 (4) 38:00.3 (7)
8 4 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 46:41.7 04:31.8 07:39.9 (11) 15:15.0 (10) 23:01.2 (8) 30:49.6 (8) 38:48.9 (8)
9 5 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 47:00.0 04:50.1 07:15.5 (4) 14:43.0 (4) 24:21.1 (12) 31:50.5 (11) 39:20.6 (9)
10 5 / MB-M40 [120] Martin Katera 1977 CZE JKF Jaroměř 47:19.4 05:09.5 07:50.4 (12) 15:42.4 (11) 23:36.2 (10) 31:36.5 (10) 39:35.0 (11)
11 6 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 47:28.6 05:18.7 07:25.3 (7) 15:09.2 (9) 23:01.5 (9) 31:10.3 (9) 39:24.1 (10)
12 7 / MB-M40 [123] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:30.2 06:20.3 07:33.4 (10) 16:01.2 (12) 24:09.6 (11) 32:26.9 (12) 40:32.3 (13)
13 8 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 48:38.0 06:28.1 08:18.7 (15) 16:19.3 (13) 24:22.3 (13) 32:27.6 (13) 40:32.0 (12)
14 6 / MA-M30 [10] Ondřej Stupka 1979 CZE KC BRNO 49:12.7 07:02.8 08:24.2 (18) 16:34.2 (15) 24:39.2 (14) 32:42.3 (14) 40:53.5 (14)
15 9 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 49:23.6 07:13.7 08:15.0 (14) 16:26.3 (14) 24:41.3 (15) 32:45.0 (15) 41:10.9 (15)
16 7 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 49:33.0 07:23.1 08:22.1 (17) 16:35.5 (17) 24:51.4 (17) 33:05.1 (17) 41:19.7 (17)
17 10 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 49:34.1 07:24.2 08:30.0 (21) 16:41.4 (18) 24:50.9 (16) 33:04.4 (16) 41:19.2 (16)
18 8 / MA-M30 [33] leoš kočí 1986 CZE cyklo škoda 50:31.2 08:21.3 08:28.2 (19) 16:42.8 (19) 25:06.6 (19) 33:32.8 (18) 42:00.8 (18)
19 (-1) 9 / MA-M30 [601] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 43:01.3 08:13.0 (13) 16:34.9 (16) 25:03.2 (18) 33:54.9 (19) 43:01.3 (19)
20 (-1) 11 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 43:59.8 08:21.1 (16) 16:50.5 (20) 25:53.2 (20) 34:52.1 (20) 43:59.8 (20)
21 (-1) 12 / MB-M40 [143] Jaroslav Feist 1969 CZE JJ - Potocký 44:33.1 08:57.1 (22) 17:47.6 (21) 26:34.6 (22) 35:24.0 (21) 44:33.1 (21)
22 (-1) 13 / MB-M40 [131] Martin Skála 1977 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 45:36.3 08:29.5 (20) 18:02.0 (22) 26:32.2 (21) 35:39.6 (22) 45:36.3 (22)

result list vl. z. Muži Elite, Junioři

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / ME [614] David Mayer 1997 CZE KC Hlinsko 42:04.7 07:01.8 (1) 13:53.3 (1) 21:00.8 (1) 28:01.1 (1) 35:07.5 (1)
2 2 / ME [610] Vojtěch Voznička 1999 CZE Bike 2000 43:10.0 01:05.3 07:03.7 (2) 14:09.9 (2) 21:22.7 (2) 28:40.3 (2) 35:58.2 (2)
3 3 / ME [605] Petr Březina 1984 CZE Cyclo Team Kolarna 44:21.7 02:17.0 07:13.7 (3) 14:19.7 (3) 21:35.0 (3) 28:55.8 (3) 36:37.5 (3)
4 4 / ME [603] David Vlasák 1998 CZE KOLARNA TEAM 49:03.3 06:58.6 08:10.2 (4) 16:19.8 (4) 24:40.2 (4) 32:45.2 (4) 40:58.2 (4)
5 (-1) 5 / ME [606] Martin Kotrba 1999 CZE TJ Spartak Třebíč 47:07.1 09:44.8 (5) 18:58.6 (5) 28:09.6 (5) 37:49.6 (5) 47:07.1 (5)