Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

Dětská K7 MTB

2014-09-06 Janské Lázně [CZE] 

archiv

announcement

registration

start list

results

BABY total: 31, men : 26, women: 5, BABY: 15, kluci 6-8: 13, kluci 9-10: 1, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 2, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]
RŮŽOVÁ TRAŤ total: 24, men : 16, women: 8, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 6, kluci 11-12: 7, kluci 13-14: 3, holky 6-8: 0, holky 9-10: 3, holky 11-12: 2, holky 13-14: 3 [html] [pdf]
MODRÁ TRAŤ total: 0, men : 0, women: 0, BABY: 0, kluci 6-8: 0, kluci 9-10: 0, kluci 11-12: 0, kluci 13-14: 0, holky 6-8: 0, holky 9-10: 0, holky 11-12: 0, holky 13-14: 0 [html] [pdf]

result list BABY

start ~ 11:20:13

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / BABY [47] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 01:44.3
2 2 / BABY [16] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 01:47.1 00:02.8
3 3 / BABY [1] Viktor Čámský 2011 CZE 01:51.0 00:06.7
4 4 / BABY [11] Antonín Kachlík 2010 CZE 02:12.0 00:27.7
5 5 / BABY [14] Ema Kolbová 2010 CZE 02:21.6 00:37.3
6 6 / BABY [38] Johanka Honzíková 2009 CZE SK Janské Lázně 02:45.1 01:00.8
7 7 / BABY [26] Jakub Žák 2010 CZE 03:02.7 01:18.4
8 8 / BABY [49] Ivana Jakym 2010 CZE 03:13.5 01:29.2
9 9 / BABY [10] Adam Kachlík 2009 CZE 03:17.6 01:33.3
10 10 / BABY [50] Vitalinka Kalyn 2012 CZE 03:44.6 02:00.3
11 11 / BABY [40] Šimon Peclinovský 2012 CZE Rybníkáři 03:47.2 02:02.9
12 12 / BABY [32] Ema Vlčková 2010 CZE SK Janské Lázně 03:58.0 02:13.7
13 13 / BABY [55] Matýsek Husák 2012 CZE GHOST-RUBENA Racing team 04:07.1 02:22.8
14 14 / BABY [48] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 04:15.7 02:31.4
15 15 / BABY [3] Lukáš Černý 2014 CZE 06:22.7 04:38.4
16 1 / kluci 6-8 [18] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 08:14.6 06:30.3
17 2 / kluci 6-8 [9] Josef Doubek 2007 CZE 08:21.1 06:36.8
18 3 / kluci 6-8 [8] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 08:25.0 06:40.7
19 4 / kluci 6-8 [19] Samuel Vik 2007 CZE 08:38.3 06:54.0
20 5 / kluci 6-8 [17] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 08:52.8 07:08.5
21 6 / kluci 6-8 [13] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 08:54.4 07:10.1
22 1 / kluci 9-10 [53] Brian Furlong 2004 CZE 09:33.5 07:49.2
23 7 / kluci 6-8 [29] Tomáš Černý 2007 CZE 10:26.3 08:42.0
24 1 / holky 6-8 [44] Edita Pozlerová 2007 CZE 10:40.0 08:55.7
25 8 / kluci 6-8 [54] Luke Furlong 2008 CZE 11:57.3 10:13.0
26 9 / kluci 6-8 [12] Marek Kachlík 2008 CZE 12:02.8 10:18.5
27 10 / kluci 6-8 [27] David Kalyn 2008 CZE SK Janské Lázně 12:05.5 10:21.2
28 11 / kluci 6-8 [41] Krystýna Pešatová 2007 CZE Rybníkáři 12:12.3 10:28.0
29 12 / kluci 6-8 [46] Jakub Skála 2008 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 12:13.7 10:29.4
30 13 / kluci 6-8 [15] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 12:21.2 10:36.9
DNF / holky 6-8 [34] Leontýna Krudencová 2006 CZE SK Janské Lázně

result list RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:20:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci 9-10 [43] Jakub Hák 2004 CZE Carla.kupkolo.cz 14:47.9
2 1 / kluci 13-14 [25] Jan Švejda 2001 CZE 14:53.2 00:05.3
3 1 / kluci 11-12 [4] Ondřej Krákora 2003 CZE Olfin Car Vella Trutnov 15:04.2 00:16.3
4 2 / kluci 11-12 [42] Dominik Kašpar 2003 CZE Sk Jánské Lázně 16:58.6 02:10.7
5 2 / kluci 13-14 [28] Alla Kalyn 2001 CZE SK Janské Lázně 17:06.0 02:18.1
6 2 / kluci 9-10 [21] Vavřinec Doubek 2004 CZE 17:28.8 02:40.9
7 1 / holky 13-14 [37] Adélka Miškovská 2000 CZE SK Janské Lázně 17:31.1 02:43.2
8 3 / kluci 11-12 [35] Leonard Fleischer 2002 CZE SK Janské Lázně 17:44.9 02:57.0
9 4 / kluci 11-12 [24] Josef Procházka 2003 CZE 17:52.2 03:04.3
10 1 / holky 11-12 [23] Weronika Mikołajczyk 2002 POL 17:57.0 03:09.1
11 5 / kluci 11-12 [33] Jonáš Tlachač 2002 CZE SK Janské Lázně 18:01.0 03:13.1
12 2 / holky 13-14 [39] Aneta Fleischeová 2000 CZE SK Janské Lázně 18:20.9 03:33.0
13 1 / holky 9-10 [5] Eva Krákorová 2004 CZE Olfin Car Vella Trutnov 18:34.2 03:46.3
14 2 / holky 11-12 [22] Ola Mikołajczyk 2002 POL 19:08.1 04:20.2
15 3 / kluci 13-14 [45] Filip Tér 2001 CZE MTB Zbečník 19:28.0 04:40.1
16 3 / holky 13-14 [51] Tamara Němcová 2001 CZE SK Janské Lázně 19:32.2 04:44.3
17 3 / kluci 9-10 [20] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 19:45.0 04:57.1
18 6 / kluci 11-12 [30] Nela Mičánková 2002 CZE SK Janské Lázně 20:54.5 06:06.6
19 2 / holky 9-10 [2] Kája Černá 2005 CZE 21:37.1 06:49.2
20 3 / holky 9-10 [7] Kateřina Matasová 2004 CZE 23:26.0 08:38.1
21 4 / kluci 9-10 [31] Jakub Mičánek 2005 CZE SK Janské Lázně 24:35.0 09:47.1
22 5 / kluci 9-10 [56] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 24:49.0 10:01.1
23 6 / kluci 9-10 [36] Vojta Honzík 2004 CZE SK Janské Lázně 24:55.7 10:07.8
24 7 / kluci 11-12 [52] Martin Svoboda 2003 CZE 25:24.5 10:36.6

result list MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:21:31