silniční závod v rámci ELM

2016-06-19 Mcely, okres Nymburk 

archiv

announcement

registration

start list

results

A - 6 okruhů total: 23, men : 22, women: 1, M: 6, A-M30: 16, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 1, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
B - 5 okruhů total: 12, men : 12, women: 0, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 12, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
C - 4 okruhy total: 21, men : 17, women: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 17, D-M60: 0, E-M70: 0, C-Z: 2, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf]
D - 3 okruhy total: 32, men : 28, women: 4, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 28, E-M70: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 4, E-Z60: 0 [html] [pdf]
E - 2 okruhy total: 15, men : 14, women: 1, M: 0, A-M30: 0, B-M40: 0, C-M50: 0, D-M60: 0, E-M70: 14, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z60: 1 [html] [pdf]

result list A - 6 okruhů

start ~ 12:33:40

02:45:23.389
rank rank/cat. # name year state team finish delay okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / A-M30 [179] Aleš Zeman 1980 CZE SSC Železný Brod 02:44:11.7 28:05.9 (1) 55:18.6 (5) 01:21:58.5 (4) 01:48:39.4 (12) 02:16:13.9 (3)
2 2 / A-M30 [183] Radomír Melša 1977 CZE melša sport tři dvor... 02:44:15.5 00:03.8 28:09.5 (18) 55:21.6 (16) 01:22:00.1 (12) 01:48:38.6 (9) 02:16:11.5 (1)
3 3 / A-M30 [161] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:18.3 00:06.6 28:09.9 (19) 55:22.4 (19) 01:22:00.6 (13) 01:48:40.3 (16) 02:16:17.3 (13)
4 1 / M [43] Jiří Bouška 1979 CZE LAWI - Author Team 02:44:21.9 00:10.2 28:08.6 (14) 55:20.2 (10) 01:21:59.0 (6) 01:48:37.9 (5) 02:16:15.3 (6)
5 4 / A-M30 [162] Premysl Kuchar 1977 CZE Eleven Cube Riders 02:44:22.6 00:10.9 28:06.8 (6) 55:18.9 (6) 01:21:58.8 (5) 01:48:38.9 (10) 02:16:16.4 (10)
6 5 / A-M30 [168] Karel Nekut 1980 CZE CTKardašovařečice 02:44:23.0 00:11.3 28:06.3 (3) 55:18.1 (3) 01:21:59.7 (10) 01:48:38.3 (8) 02:16:12.0 (2)
7 6 / A-M30 [176] Petr Klejna 1980 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:23.5 00:11.8 28:08.4 (13) 55:21.6 (15) 01:21:59.3 (8) 01:48:37.8 (4) 02:16:17.1 (12)
8 7 / A-M30 [202] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 02:44:26.1 00:14.4 28:07.2 (8) 55:19.0 (7) 01:21:59.5 (9) 01:48:38.1 (6) 02:16:15.7 (7)
9 8 / A-M30 [198] Ludvík Killinger 1977 CZE Cyklo Team Killi 02:44:27.0 00:15.3 28:08.9 (15) 55:22.0 (17) 01:22:00.0 (11) 01:48:39.6 (13) 02:16:16.6 (11)
10 2 / M [9] Jakub Andrš 1996 CZE Eleven Mercedes Mita... 02:44:29.2 00:17.5 28:06.6 (5) 55:17.8 (1) 01:21:58.2 (3) 01:48:38.3 (7) 02:16:15.9 (8)
11 3 / M [15] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:44:30.2 00:18.5 28:08.2 (12) 55:19.5 (8) 01:21:59.2 (7) 01:48:37.4 (3) 02:16:15.1 (5)
12 9 / A-M30 [155] Michal Horák 1985 CZE SC Mirva Svitavy 02:44:31.4 00:19.7 28:09.1 (16) 55:20.0 (9) 01:22:03.6 (17) 01:48:39.8 (14) 02:16:15.1 (4)
13 4 / M [14] Jaroslav Holík 1993 CZE www.velo-team.com 02:44:32.6 00:20.9 28:07.1 (7) 55:18.3 (4) 01:21:57.8 (2) 01:48:39.9 (15) 02:16:16.1 (9)
14 10 / A-M30 [173] Jan Dvořák 1984 CZE Hnízdil Factory Team 02:44:42.9 00:31.2 28:08.1 (11) 55:20.8 (12) 01:22:00.7 (14) 01:48:39.2 (11) 02:16:27.2 (16)
15 11 / A-M30 [150] Jiří Baier 1984 CZE Velosport Domažlice 02:44:46.1 00:34.4 28:06.0 (2) 55:23.1 (20) 01:22:01.4 (16) 01:48:40.8 (17) 02:16:27.4 (17)
16 5 / M [5] Jaroslav Hradecký 1996 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:44:57.1 00:45.4 28:07.7 (10) 55:18.0 (2) 01:21:57.5 (1) 01:48:37.0 (2) 02:16:26.8 (14)
17 12 / A-M30 [201] Marek Zámečník 1985 CZE 02:45:16.3 01:04.6 28:06.3 (4) 55:21.2 (14) 01:22:01.0 (15) 01:48:36.9 (1) 02:16:26.9 (15)
18 6 / M [4] Daniel Dubovči 1988 CZE 03:00:09.1 15:57.4 28:09.3 (17) 55:22.2 (18) 01:22:05.8 (18) 01:52:12.2 (19) 02:25:58.1 (18)
DNF / A-M30 [192] Denis van Driel 1980 NLD 28:10.9 (20) 55:28.7 (23) 01:28:03.2 (23) 01:58:08.4 (21) 02:29:56.4 (19)
DNF / C-Z30 [623] Martina Mikulášková 1978 CZE 28:11.3 (22) 55:23.5 (21) 01:22:22.4 (19) 01:52:13.6 (20) 03:03:57.1 (20)
DNF / A-M30 [199] Bohumír Dobeš 1979 CZE APER-LAHOFER 28:07.6 (9) 55:20.5 (11) 01:22:25.5 (21) 01:51:57.3 (18) 03:04:06.8 (21)
DNF / A-M30 [200] Jan Šubrt 1978 CZE TJLokomotivaNymburk 28:11.7 (23) 55:21.1 (13) 01:22:23.0 (20) 03:04:06.2 (22)
DNF / A-M30 [188] Lukáš Raufstein 1983 CZE 28:11.2 (21) 55:23.6 (22) 01:24:01.4 (22) 03:04:06.5 (23)

result list B - 5 okruhů

start ~ 12:40:28

02:21:04.727
rank rank/cat. # name year state team finish delay okr.1okr.2okr.3okr.4okr.5
1 1 / B-M40 [413] Jiří MIKULÁŠEK 1976 CZE CYKLO TEAM MIKULÁŠEK... 02:17:56.0 27:28.6 (7) 55:02.0 (4) 01:22:45.5 (9) 01:50:26.7 (2)
2 2 / B-M40 [372] Petr Novotný 1974 CZE AGRO Kolín 02:17:56.4 00:00.4 27:28.1 (4) 55:00.9 (1) 01:22:43.2 (2) 01:50:26.5 (1)
3 3 / B-M40 [366] Jan Hruška 1969 CZE KCL Kooperativa-Svij... 02:17:58.3 00:02.3 27:27.3 (2) 55:01.7 (3) 01:22:42.7 (1) 01:50:27.8 (4)
4 4 / B-M40 [369] Michal Běhounek 1976 CZE VeloservisTeam 02:18:03.8 00:07.8 27:28.3 (5) 55:02.8 (7) 01:22:44.4 (5) 01:50:28.6 (6)
5 5 / B-M40 [398] Jaroslav Halík 1971 CZE www.velo-team.com 02:18:08.6 00:12.6 27:29.0 (9) 55:02.4 (5) 01:22:44.0 (4) 01:50:27.2 (3)
6 6 / B-M40 [391] Jan Valeš 1970 CZE Cyklo Team Killi 02:18:16.6 00:20.6 27:28.8 (8) 55:01.3 (2) 01:22:44.4 (6) 01:50:30.0 (7)
7 7 / B-M40 [419] Marek Krejčík 1976 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:18:30.7 00:34.7 27:28.3 (6) 55:02.7 (6) 01:22:43.7 (3) 01:50:28.3 (5)
8 8 / B-M40 [418] Pavel Najmon 1975 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 02:21:57.8 04:01.8 27:27.6 (3) 55:03.5 (9) 01:22:45.0 (7) 01:50:59.7 (8)
9 9 / B-M40 [352] Radek Švarc 1971 CZE SK Maxbike Ostrava 02:22:06.1 04:10.1 27:29.3 (10) 55:03.2 (8) 01:22:45.2 (8) 01:51:19.1 (9)
10 10 / B-M40 [355] Duncan Lloyd 1967 CZE Chapeau Cycling Club 02:25:46.6 07:50.6 27:30.2 (11) 55:09.7 (10) 01:23:02.1 (10) 01:53:35.7 (10)
11 11 / B-M40 [386] Rostislav Hofman 1972 CZE KC Pivovar Vratislav... 02:35:11.8 17:15.8 27:30.6 (12) 55:10.0 (11) 01:26:48.2 (11) 02:00:00.3 (11)
DNF / B-M40 [393] Radek Beneš 1968 CZE LAWI GRANFONDO 27:25.3 (1) 55:37.0 (12) 02:57:18.9 (12)

result list C - 4 okruhy

start ~ 12:45:27

01:56:49
rank rank/cat. # name year state team finish delay okr.1okr.2okr.3okr.4
1 1 / C-M50 [559] Martin Wűrz 1963 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:40.2 29:19.1 (12) 58:20.5 (15) 01:26:39.6 (5)
2 2 / C-M50 [567] Stanislav Kosák 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:53:45.5 00:05.3 29:16.6 (4) 58:19.7 (12) 01:26:40.1 (7)
3 3 / C-M50 [581] Jiří Boštík 1961 CZE Collm racing team 01:53:46.5 00:06.3 29:18.0 (8) 58:16.9 (3) 01:26:39.9 (6)
4 4 / C-M50 [582] Ladislav Vlček 1961 CZE BMCRacing 01:53:48.3 00:08.1 29:19.4 (13) 58:17.7 (5) 01:26:39.0 (4)
5 5 / C-M50 [602] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 01:53:51.5 00:11.3 29:16.4 (3) 58:17.4 (4) 01:26:37.3 (3)
6 6 / C-M50 [571] Pavel Prchal 1959 CZE SK Cyklosport Kern 01:53:54.3 00:14.1 29:09.9 (1) 58:14.8 (2) 01:26:36.6 (2)
7 7 / C-M50 [555] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:53:54.9 00:14.7 29:17.6 (7) 58:14.8 (1) 01:26:40.8 (8)
8 8 / C-M50 [584] Robert KLEINER 1966 CZE BMC racing team 01:53:56.0 00:15.8 29:21.5 (19) 58:19.5 (10) 01:26:41.9 (10)
9 9 / C-M50 [568] Stanislav Hájek 1960 CZE CSK Markus 01:54:03.1 00:22.9 29:16.1 (2) 58:17.8 (6) 01:26:41.4 (9)
10 10 / C-M50 [588] Ladislav Vosáhlo 1958 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:56:13.5 02:33.3 29:20.6 (16) 58:18.5 (7) 01:26:44.9 (12)
11 11 / C-M50 [560] Miloslav Kudrnac 1961 CZE Cyklo Point Jičín 01:56:20.8 02:40.6 29:20.8 (17) 58:18.6 (8) 01:26:44.3 (11)
12 1 / C-Z30 [621] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:56:40.8 03:00.6 29:18.2 (9) 58:20.3 (14) 01:26:51.7 (13)
13 12 / C-M50 [557] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:56:50.6 03:10.4 29:21.3 (18) 58:21.6 (17) 01:27:00.0 (15)
14 2 / C-Z30 [574] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrenink F. Trka... 01:56:55.0 03:14.8 29:17.0 (6) 58:19.6 (11) 01:26:51.8 (14)
15 13 / C-M50 [592] Karol Majerník 1957 CZE Ha Pe Cyklo sport 01:57:14.8 03:34.6 29:19.8 (14) 58:20.9 (16) 01:27:00.2 (16)
16 1 / C-Z [551] Jana Dubnová 1990 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:57:20.3 03:40.1 29:21.7 (20) 58:26.6 (19) 01:27:03.9 (17)
17 14 / C-M50 [562] Petr Jeřábek 1966 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:58:54.4 05:14.2 29:20.3 (15) 58:26.1 (18) 01:27:06.4 (18)
18 2 / C-Z [607] Anežka Lhotáková 1997 CZE 02:03:16.1 09:35.9 29:18.9 (11) 58:20.1 (13) 01:27:17.6 (19)
19 15 / C-M50 [556] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 02:05:15.1 11:34.9 29:16.7 (5) 01:02:51.1 (21) 01:34:53.0 (21)
20 16 / C-M50 [598] David Zítko 1959 CZE ATOMBIKE TREK FORBI... 02:06:40.5 13:00.3 29:40.2 (21) 59:21.0 (20) 01:31:14.0 (20)
DNF / C-M50 [583] Přemysl Šváb 1965 CZE CSK Markus 29:18.7 (10) 58:19.0 (9) 01:08:03.5 (1)

result list D - 3 okruhy

start ~ 12:49:43

01:29:11.226
rank rank/cat. # name year state team finish delay okr.1okr.2okr.3
1 1 / D-M60 [762] Ludvík Killinger 1954 CZE Cyklo Team Killi 01:21:56.9 27:20.6 (1) 54:23.1 (1)
2 2 / D-M60 [756] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:21:58.6 00:01.7 27:23.6 (4) 54:23.3 (2)
3 3 / D-M60 [717] Josef Burgr 1952 CZE CSK Markus 01:22:04.9 00:08.0 27:23.2 (3) 54:24.2 (4)
4 4 / D-M60 [718] Igor Kubín 1951 CZE CSK Markus 01:22:06.4 00:09.5 27:26.0 (6) 54:25.3 (5)
5 5 / D-M60 [749] Lubomír Novák 1947 CZE CK Kučera Znojmo 01:22:08.0 00:11.1 27:25.6 (5) 54:24.1 (3)
6 6 / D-M60 [708] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:22:52.6 00:55.7 27:34.3 (8) 55:03.0 (6)
7 7 / D-M60 [751] Josef PAVLAS 1952 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:23:55.7 01:58.8 27:27.4 (7) 55:06.7 (8)
8 8 / D-M60 [766] Jiří Beránek 1956 CZE Johnson Controls a.š 01:24:09.5 02:12.6 27:34.8 (9) 55:04.6 (7)
9 9 / D-M60 [750] Jaromír Tomek 1952 CZE www.velo-team.com 01:24:39.2 02:42.3 27:50.1 (15) 56:15.3 (10)
10 10 / D-M60 [731] Josef Ibehej 1956 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:24:54.0 02:57.1 27:35.2 (10) 55:16.4 (9)
11 11 / D-M60 [721] Václav Zelenka 1952 CZE SK Cyklosport Kern 01:25:55.8 03:58.9 27:48.2 (12) 56:15.9 (11)
12 12 / D-M60 [763] Jiří Čapek 1950 CZE TJ KOVO Praha 01:26:02.8 04:05.9 27:53.2 (16) 56:17.6 (14)
13 13 / D-M60 [707] Petr Šorm 1950 CZE Kovo Praha 01:26:08.9 04:12.0 27:48.8 (13) 56:17.3 (13)
14 14 / D-M60 [724] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:26:09.8 04:12.9 27:54.7 (19) 56:22.2 (16)
15 15 / D-M60 [730] Vladimír Caska 1954 CZE * Bez klubové příslu... 01:26:10.1 04:13.2 27:45.8 (11) 56:16.3 (12)
16 16 / D-M60 [746] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:26:14.0 04:17.1 27:53.6 (17) 56:23.2 (18)
17 17 / D-M60 [705] Stanislav Svárovský 1954 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:26:45.2 04:48.3 27:54.0 (18) 56:22.1 (15)
18 18 / D-M60 [734] Vladimír Bradna 1951 CZE KCLKooperativa-Svijany 01:29:17.4 07:20.5 27:49.6 (14) 56:22.8 (17)
19 19 / D-M60 [767] Milan Hrubec 1954 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:30:05.4 08:08.5 28:12.1 (21) 58:43.8 (19)
20 20 / D-M60 [706] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ KOVO Praha 01:30:10.5 08:13.6 28:22.0 (24) 59:00.4 (24)
21 21 / D-M60 [753] Vladislav Uttendorfský 1950 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:30:11.6 08:14.7 28:06.2 (20) 59:00.1 (23)
22 1 / D-Z40 [714] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK Prima Polička 01:30:14.7 08:17.8 28:15.1 (23) 58:56.8 (20)
23 22 / D-M60 [765] Petr Beránek 1952 CZE Johnson Controls a.š 01:30:26.6 08:29.7 28:34.6 (26) 58:57.4 (21)
24 23 / D-M60 [769] Jaromír Mojžíš 1954 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:30:30.5 08:33.6 28:26.7 (25) 59:04.3 (25)
25 24 / D-M60 [704] G.Paolo Iotti 1955 CZE STOCCHETTI ITALIE 01:30:32.7 08:35.8 28:14.1 (22) 59:00.0 (22)
26 25 / D-M60 [709] Miroslav Bien 1947 CZE KC Pivovar Vratislav... 01:37:51.5 15:54.6 28:35.4 (28) 01:02:02.4 (26)
27 2 / D-Z40 [748] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:37:52.4 15:55.5 28:35.0 (27) 01:02:03.3 (27)
28 3 / D-Z40 [719] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK Markus 01:40:16.6 18:19.7 28:47.3 (29) 01:04:05.7 (28)
29 26 / D-M60 [729] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 01:41:00.8 19:03.9 32:14.4 (31) 01:05:11.8 (29)
30 4 / D-Z40 [733] Lenka Vávrová 1973 CZE SSC Železný Brod 01:41:58.3 20:01.4 32:13.5 (30) 01:06:35.5 (30)
31 27 / D-M60 [702] Miroslav Novak 1948 CZE TJ Jiskra N. Bydžov 01:50:14.5 28:17.6 34:11.0 (32) 01:09:27.6 (31)
DNF / D-M60 [720] Miroslav Kakač 1955 CZE CSK Markus 27:21.0 (2)

result list E - 2 okruhy

start ~ 12:51:34

01:06:11.22
rank rank/cat. # name year state team finish delay okr.1okr.2
1 1 / E-M70 [828] Václav BEČKA 1946 CZE CK Lokomotiva Pardub... 01:00:52.6 31:25.0 (2)
2 2 / E-M70 [803] Miloslav Šustr 1945 CZE Collm racing team 01:00:58.1 00:05.5 31:24.7 (1)
3 3 / E-M70 [808] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 01:01:09.8 00:17.2 31:25.4 (3)
4 4 / E-M70 [826] Miroslav Frič 1946 CZE Slavia Karlovy Vary 01:03:00.5 02:07.9 31:58.2 (5)
5 5 / E-M70 [816] Václav TRSEK 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:03:03.1 02:10.5 31:39.9 (4)
6 6 / E-M70 [807] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa-Svij... 01:04:40.3 03:47.7 31:59.4 (6)
7 7 / E-M70 [809] Václav Kopecký 1942 CZE SK Cyklo Kladno 01:04:57.4 04:04.8 32:00.0 (7)
8 8 / E-M70 [811] Jan Hájek 1940 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:29.2 05:36.6 32:15.9 (9)
9 9 / E-M70 [812] Karel Prach 1946 CZE SK Cyklosport Kern 01:06:33.4 05:40.8 32:32.8 (12)
10 10 / E-M70 [825] Milan Mattuš 1937 CZE Cyklo Pokr Pardubice 01:06:33.7 05:41.1 32:26.2 (10)
11 11 / E-M70 [827] Augustin Hofman 1943 CZE 01:06:40.4 05:47.8 32:03.4 (8)
12 12 / E-M70 [824] Bohuslav Bláha 1943 CZE SKCPečky 01:06:43.7 05:51.1 32:29.8 (11)
13 13 / E-M70 [806] Bohuslav Šára 1940 CZE HCK 01:13:38.4 12:45.8 34:07.6 (14)
14 14 / E-M70 [805] Zdeněk Kopal 1945 CZE TJ Plamen Chodov 01:13:39.4 12:46.8 34:09.9 (15)
15 1 / E-Z60 [834] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE Jízdní kola Mojžíš 01:13:48.3 12:55.7 34:06.5 (13)