maraton

road

results

silniční závod v rámci ELM

2019-06-09 Mcely, okres Nymburk 

archiv

announcement

registration

start list

results

A - 6 okruhů total: 13, men : 13, women: 0, M: 6, A-M30: 4, A-M35: 2, B-M40: 1, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf] [csv]
B - 5 okruhů total: 20, men : 20, women: 0, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 9, B-M45: 11, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf] [csv]
C - 4 okruhy total: 21, men : 19, women: 2, M: 1, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 9, C-M55: 9, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 2, D-Z40: 0, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf] [csv]
D - 3 okruhy total: 24, men : 22, women: 2, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 10, D-M65: 12, E-M70: 0, E-M75: 0, F-M80: 0, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 2, E-Z50: 0, E-Z60: 0 [html] [pdf] [csv]
E - 2 okruhy total: 27, men : 24, women: 3, M: 0, A-M30: 0, A-M35: 0, B-M40: 0, B-M45: 0, C-M50: 0, C-M55: 0, D-M60: 0, D-M65: 0, E-M70: 14, E-M75: 7, F-M80: 3, C-Z: 0, C-Z30: 0, D-Z40: 0, E-Z50: 2, E-Z60: 1 [html] [pdf] [csv]

result list A - 6 okruhů

start ~ 11:01:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / M [97] Jaroslav Hradecký 1996 CZE SportRaces-Isaac Team 02:37:15.4 25:34.4 52:18.7 01:17:06.1 01:43:33.9 02:10:34.5
2 1 / B-M40 [99] Adam Škopek 1979 CZE Jiskra Jaroměř 02:38:59.0 01:43.5 25:34.7 52:21.0 01:17:58.0 01:44:49.6 02:11:27.4
3 2 / M [15] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:39:05.9 01:50.5 25:36.3 52:21.3 01:17:05.6 01:44:35.1 02:11:27.1
4 3 / M [92] jakub holý 1997 CZE ráfkárna 02:44:10.6 06:55.2 25:35.3 52:21.5 01:18:04.0 01:45:07.9 02:14:29.8
5 4 / M [94] Jan marek 1998 CZE KC Slavia Praha 02:44:13.1 06:57.7 25:35.1 52:21.7 01:18:06.5 01:45:12.1 02:14:31.2
6 1 / A-M30 [152] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Tea... 02:44:16.5 07:01.0 25:36.1 52:21.3 01:18:05.6 01:45:11.4 02:14:30.6
7 2 / A-M30 [179] Michal Šmahel 1985 CZE CYKLO POKR I 02:45:53.1 08:37.7 25:41.8 52:23.7 01:19:50.3 01:50:41.3 02:18:00.0
8 3 / A-M30 [209] Miroslav Smejkal 1985 CZE CYCLING BRNO 02:46:13.1 08:57.7 25:34.4 52:18.9 01:18:14.3 01:47:19.2 02:16:32.1
9 1 / A-M35 [98] Karel Nekut 1980 CZE Veloservis team 02:46:19.0 09:03.6 25:35.7 52:22.1 01:19:48.8 01:50:37.6 02:17:52.6
10 4 / A-M30 [95] Jan Kulhánek 1985 CZE Obec Kladruby nad La... 02:46:33.8 09:18.4 25:38.0 52:22.6 01:18:42.3 01:47:20.4 02:16:39.8
11 5 / M [93] Vlastimil Krupička 1990 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:05.9 15:50.4 25:36.8 52:23.0 01:19:03.2 01:49:47.2 02:18:44.5
12 6 / M [43] Petr Lerach 1992 CZE CYKLO POKR I 02:58:22.0 21:06.5 25:46.4 56:23.4 01:23:04.5 01:51:00.9 02:23:39.8
DNF / A-M35 [96] Pavel Dobiášovský 1981 CZE CK Nový Bydžov 25:38.5 55:06.0 01:24:40.5 01:44:58.7 02:05:14.9

result list B - 5 okruhů

start ~ 11:06:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / B-M40 [414] Zdeněk Drábek 1978 CZE CYCLING BRNO 02:11:50.2 25:41.4 51:16.7 01:17:59.9 01:45:53.7
2 1 / B-M45 [498] Libor Janoušek 1974 CZE Giant cycling 02:11:53.6 00:03.4 25:47.1 51:21.0 01:18:01.1 01:45:53.4
3 2 / B-M40 [455] Miroslav Horváth 1976 CZE AC Sparta Praha 02:11:56.6 00:06.4 25:46.6 51:21.2 01:18:02.0 01:45:48.5
4 2 / B-M45 [451] Karel Petera 1973 CZE Rohozec Amulet Team 02:11:57.6 00:07.4 25:44.9 51:19.5 01:18:03.9 01:45:51.6
5 3 / B-M40 [362] Miroslav Šváb 1976 CZE CYCLING BRNO 02:11:57.7 00:07.5 25:41.5 51:19.3 01:18:03.8 01:45:49.5
6 3 / B-M45 [468] Rudolf Cogan 1971 CZE AEROTEC 02:12:04.3 00:14.1 25:46.0 51:20.6 01:18:01.6 01:45:48.8
7 4 / B-M45 [369] Jaroslav Halík 1971 CZE Veloservis team 02:12:06.9 00:16.7 25:47.6 51:22.2 01:18:03.0 01:45:54.2
8 4 / B-M40 [452] Jan Pícha 1975 CZE KCL Kooperativa - Sv... 02:12:11.1 00:20.8 25:41.9 51:18.4 01:18:00.5 01:45:52.4
9 5 / B-M45 [465] Martin Dvořáček 1971 CZE CYCLING BRNO 02:12:17.4 00:27.1 25:44.7 51:21.2 01:18:00.3 01:45:51.4
10 5 / B-M40 [495] Luděk Šimeček 1977 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:19.9 00:29.7 25:45.9 51:21.7 01:18:02.8 01:45:55.4
11 6 / B-M45 [497] ladislav blažek 1974 CZE prolog bike 02:12:21.2 00:31.0 25:45.1 51:22.4 01:18:01.5 01:45:52.3
12 6 / B-M40 [401] Ludvík Killinger 1977 CZE CYKLO TEAM KILLI 02:12:23.7 00:33.5 25:47.5 51:19.2 01:18:03.3 01:45:53.0
13 7 / B-M45 [383] Karel Kopr 1973 CZE KC Slavia Praha 02:12:25.7 00:35.4 25:47.1 51:22.0 01:17:42.0 01:45:48.9
14 7 / B-M40 [428] Tomáš Vobecký 1978 CZE CK Vinohradské šlapk... 02:12:36.1 00:45.9 25:44.5 51:19.9 01:18:02.0 01:45:51.9
15 8 / B-M40 [496] Jan Jonášek 1975 CZE Liberec 02:12:42.1 00:51.9 25:45.9 51:20.3 01:18:03.0 01:45:53.0
16 8 / B-M45 [359] Václav Vodička 1972 CZE CYCLING BRNO 02:12:56.9 01:06.7 25:46.3 51:20.5 01:18:00.5 01:45:55.0
17 9 / B-M40 [499] Dennis van Driel 1978 NLD TJ Lokomotiva Nymburk 02:12:59.2 01:09.0 25:45.2 51:21.6 01:18:02.3 01:45:53.4
18 9 / B-M45 [400] Radek Švarc 1971 CZE cyklofantoci 02:22:32.5 10:42.3 25:51.6 51:23.1 01:18:05.5 01:46:54.5
DNF / B-M45 [420] Radko Suchánek 1970 CZE SK Maxbike Ostrava 25:46.4 51:20.9 01:18:10.7 01:55:36.3
DNF / B-M45 [373] Jaroslav Vávra 1970 CZE SSC Železný Brod 44:07.8 01:15:37.3 01:46:16.0

result list C - 4 okruhy

start ~ 11:11:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / C-M50 [925] Martin Šlégl 1969 CZE LAWI Granfondo 01:49:20.7 28:21.2 54:31.7 01:21:32.0
2 1 / C-M55 [597] Robert Skřeček 1962 CZE CYCLING BRNO 01:49:21.8 00:01.0 28:21.6 54:32.2 01:21:32.5
3 2 / C-M55 [900] Josef Vejvoda 1963 CZE AC Sparta praha cycl... 01:49:22.7 00:02.0 28:23.9 54:32.7 01:21:32.2
4 2 / C-M50 [591] Tomáš Vrbka 1965 CZE CYKLO ATOM 01:49:23.5 00:02.8 28:21.9 54:32.6 01:21:33.3
5 3 / C-M55 [570] Ladislav Vlček 1961 CZE Cyklosport Bendl 01:49:23.7 00:03.0 28:21.4 54:32.3 01:21:33.3
6 4 / C-M55 [908] Jiří Aisbrych 1961 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:49:28.2 00:07.5 28:21.1 54:31.9 01:21:33.2
7 3 / C-M50 [599] Petr Zajíc 1968 CZE CYKLO POKR I 01:49:46.8 00:26.1 28:22.4 54:33.3 01:21:34.1
8 5 / C-M55 [557] Karel Prager 1963 CZE CK Vinohradské šlapk... 01:53:20.0 03:59.2 28:23.7 54:43.0 01:25:19.0
9 4 / C-M50 [946] František Kozel 1969 CZE Green energy CSF 01:54:42.7 05:21.9 28:24.0 56:34.7 01:25:24.2
10 1 / M [998] Adam Janas 2003 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:55:40.7 06:19.9 28:28.1 56:36.3 01:25:55.9
11 5 / C-M50 [996] tserendor baasko 1967 MNG vinohradské šlapky 01:55:44.0 06:23.3 28:33.5 56:38.2 01:25:52.9
12 6 / C-M55 [928] Martin Růžička 1964 CZE RC PFEIL Hof 01:55:44.2 06:23.5 28:27.1 56:38.3 01:25:55.7
13 1 / C-Z30 [569] Monika Simonová 1985 CZE Cyklotrénink-Františ... 01:55:52.4 06:31.7 28:29.7 56:35.5 01:25:54.4
14 6 / C-M50 [924] Ian Wood 1969 GBR AC Sparta praha cycl... 01:55:52.7 06:32.0 28:25.8 56:38.9 01:25:54.3
15 7 / C-M55 [568] Miloslav Kudrnáč 1961 CZE Cyklo Point Jičín 01:55:54.4 06:33.6 28:26.1 56:35.9 01:26:00.2
16 2 / C-Z30 [590] Veronika Muchová 1987 CZE Cyklotrénink-Františ... 01:55:57.5 06:36.7 28:29.9 56:37.8 01:26:00.0
17 8 / C-M55 [995] Tomáš Vitáček 1964 CZE Viessmann 01:56:05.4 06:44.6 28:25.3 56:38.7 01:26:01.2
18 7 / C-M50 [571] Michal Křečan 1965 CZE CYKLO POKR I 01:56:18.7 06:57.9 28:23.3 56:37.9 01:26:02.2
19 9 / C-M55 [905] Jiří Hledík 1963 CZE KC Slavia Praha 01:56:21.7 07:00.9 28:30.8 56:43.1 01:26:03.0
20 8 / C-M50 [997] jan sýkora 1966 CZE vlašim 02:33:04.7 43:44.0 34:19.3 01:11:14.8 01:51:57.7
DNF / C-M50 [999] miloš hůlka 1967 CZE lawi gran fondo 28:41.1 01:00:15.2 01:35:35.2

result list D - 3 okruhy

start ~ 11:14:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / D-M60 [705] Petr Drahoš 1959 CZE Family team Hlinsko ... 01:23:41.1 27:36.7 56:02.2
2 2 / D-M60 [780] Pavel Prchal 1959 CZE Cyklo Kern 01:23:42.1 00:00.9 27:35.5 56:00.1
3 3 / D-M60 [760] Jiří Holas 1958 CZE Cyklo Point Jičín 01:23:43.0 00:01.8 27:33.0 55:55.6
4 1 / D-M65 [746] Ludvík Killinger 1954 CZE CYKLO TEAM KILLI 01:23:44.9 00:03.7 27:30.5 55:57.2
5 2 / D-M65 [703] Igor Kubín 1951 CZE CSK MARKUS 01:23:52.4 00:11.3 27:36.9 56:01.7
6 4 / D-M60 [723] Rudolf Havrda 1957 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:23:55.4 00:14.2 27:42.6 56:05.5
7 3 / D-M65 [759] Miroslav Tuček 1953 CZE Sportovní klub MS AU... 01:24:12.9 00:31.8 27:42.0 56:05.7
8 5 / D-M60 [775] josef michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:24:27.2 00:46.0 27:36.0 56:00.6
9 6 / D-M60 [758] Radoslav Krummer 1958 CZE TJ Slavia Karlovy Va... 01:24:58.2 01:17.0 27:43.3 56:02.8
10 7 / D-M60 [768] Jiří Beránek 1956 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:26:40.4 02:59.2 27:45.1 57:17.9
11 8 / D-M60 [745] Jiří Marek 1957 CZE CK Kolokrám 01:26:47.1 03:05.9 27:56.8 57:24.2
12 4 / D-M65 [725] Václav Zelenka 1952 CZE Cyklo Kern 01:26:49.6 03:08.4 28:06.1 57:25.5
13 5 / D-M65 [707] Jaromír Hampl 1954 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:26:53.2 03:12.0 27:48.8 57:19.9
14 6 / D-M65 [799] Petr Vomáčko 1953 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:26:57.6 03:16.4 27:58.9 57:25.1
15 9 / D-M60 [777] Luboš Růžička 1959 CZE RC PFEIL Hof 01:27:01.4 03:20.2 27:54.6 57:25.8
16 7 / D-M65 [701] Jaromír Mojžíš 1954 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:27:03.3 03:22.1 28:05.6 57:26.3
17 8 / D-M65 [770] Josef král 1954 CZE Kbely Cycling Team 01:27:04.0 03:22.8 28:11.3 57:25.7
18 9 / D-M65 [786] Milan Hrubec 1954 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 01:27:09.5 03:28.3 28:05.5 57:24.0
19 1 / D-Z40 [783] Katarína Krejčíková 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymbur... 01:27:13.9 03:32.7 27:45.1 57:23.5
20 10 / D-M65 [754] Pavel Urych 1954 CZE HCK 01:28:55.5 05:14.3 28:34.9 57:55.3
21 11 / D-M65 [749] Petr Beránek 1952 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 01:30:56.7 07:15.5 28:16.5 58:03.9
22 12 / D-M65 [713] Petr Šorm 1950 CZE TJ Kovo Praha 01:31:21.8 07:40.6 28:15.8 58:04.4
23 2 / D-Z40 [785] tereza vinšálková 1978 CZE hradecký spining klub 01:33:00.2 09:19.0 28:04.2 59:45.2
24 10 / D-M60 [798] jiří vlasák 1955 CZE chloumek 01:41:10.5 17:29.3 29:36.6 01:04:45.2

result list E - 2 okruhy

start ~ 11:16:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / E-M70 [842] Jiří Kasal 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 55:18.4 27:30.9
2 2 / E-M70 [835] Lubomír Novák 1947 CZE CK Znojmo 55:24.3 00:05.9 27:31.5
3 3 / E-M70 [850] Václav BEČKA 1946 CZE CYKLO POKR I 55:55.5 00:37.0 27:31.8
4 4 / E-M70 [854] Miloslav RYS 1949 CZE CK LOKOMOTIVA Pardub... 57:20.1 02:01.7 27:36.2
5 5 / E-M70 [845] Jiří Lehotský 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 58:06.3 02:47.9 27:36.8
6 6 / E-M70 [840] František Charvát 1948 CZE KCL Kooperativa - Sv... 58:10.0 02:51.6 27:55.5
7 7 / E-M70 [818] Jiří Machulka 1947 CZE CSK MARKUS 58:23.4 03:04.9 28:03.6
8 1 / E-M75 [828] Karel Horáček 1942 CZE Kbely Cycling Team 01:01:38.9 06:20.5 29:00.0
9 8 / E-M70 [829] Petr Balásek 1947 CZE Rohozec Amulet Team 01:01:43.3 06:24.9 30:01.3
10 1 / F-M80 [824] Zdeněk Karásek 1936 CZE cyklo bendl 01:01:43.7 06:25.2 29:00.3
11 9 / E-M70 [841] Miroslav Novák 1948 CZE LDK 01:01:43.9 06:25.4 30:02.9
12 1 / E-Z50 [857] Naďa Čivrná 1969 CZE CUBE Cyklo Špicar Ji... 01:01:58.4 06:40.0 30:01.5
13 10 / E-M70 [856] Antonín Mlátek 1949 CZE TJ Kovo Praha 01:02:10.2 06:51.8 30:07.1
14 2 / E-M75 [843] Jan Hájek 1940 CZE Cyklo Kern 01:02:15.7 06:57.2 29:31.2
15 2 / E-Z50 [802] Alena Mikšovská 1960 CZE CSK MARKUS 01:02:20.7 07:02.3 29:20.9
16 3 / E-M75 [806] Josef Koloc 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:02:38.9 07:20.4 30:02.9
17 2 / F-M80 [832] Miloslav Šturc 1939 CZE SKC Pečky 01:03:47.2 08:28.7 30:07.3
18 11 / E-M70 [819] Miroslav Frič 1946 CZE Slávie-Karlovy Vary 01:03:55.4 08:37.0 30:14.0
19 1 / E-Z60 [801] Jaroslava Mojžíšová 1955 CZE SportRaces-Isaac Tea... 01:03:59.4 08:41.0 30:20.8
20 4 / E-M75 [846] Karel kubeš 1942 CZE TJ Kovo Praha 01:04:30.0 09:11.6 30:21.2
21 5 / E-M75 [839] Herbert Michel 1943 CZE Kola Brabec Rumburk 01:06:17.8 10:59.4 34:46.7
22 12 / E-M70 [847] Vladimír Vokatý 1948 CZE SKC Pečky 01:08:41.7 13:23.3 32:54.4
23 13 / E-M70 [814] Karel Prach 1946 CZE Cyklo Kern 01:10:39.5 15:21.1 33:20.5
24 6 / E-M75 [809] Václav Kopecký 1942 CZE TOI TOI,cykloklub Sl... 01:10:58.9 15:40.4 33:32.9
25 7 / E-M75 [834] Augustin Hoffmann 1943 CZE KCL Kooperativa - Sv... 01:14:52.1 19:33.7 36:44.8
26 14 / E-M70 [815] Antonin Černý 1946 CZE Cyklo Kern 01:14:56.2 19:37.7 37:05.3
DNF / F-M80 [837] Milan Mattuš 1937 CZE CYKLO POKR I