Excalibur Race Kladno sobota

2018-09-29 Kladno 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 16, men : 9, women: 7, D1: 16, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 17, men : 8, women: 9, D1: 1, D2: 15, D3: 1 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 11, men : 8, women: 3, D1: 0, D2: 0, D3: 11 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 127, men : 86, women: 41, M: 67, M40: 19, Z: 37, Z40: 4 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 39, men : 23, women: 16, muži: 23, ženy: 16, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 24, men : 13, women: 11, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, M: 11, Z: 11, M40: 2 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

result list dětský závod D1

start ~ 09:04:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D1 [301] Dominik Černý 2011 CZE SRTG Vyškov 01:31.0
2 2 / D1 [335] Ondřej Slaměník 2011 CZE Praha 01:33.7 00:02.7
3 3 / D1 [302] Matyáš Fišer 2011 CZE Praha 8 01:40.4 00:09.4
4 4 / D1 [343] Daniel Jirkovský 2011 CZE OCRA CZ TEAM 01:45.3 00:14.3
5 5 / D1 [306] Václav Veber 2012 CZE Libčice nad Vltavou 01:48.3 00:17.3
6 6 / D1 [326] Sophia Výdová 2013 CZE Slaný 01:51.9 00:20.9
7 7 / D1 [322] Natálie Havránková 2011 CZE OCRA CZ TEAM 01:54.4 00:23.4
8 8 / D1 [304] David Macek 2012 CZE Praha 5 01:56.7 00:25.7
9 9 / D1 [342] Nela Janoušová 2012 CZE OCRA CZ TEAM 02:04.0 00:33.0
10 10 / D1 [334] Nikola Kučerová 2011 CZE Kladno 02:09.8 00:38.8
11 11 / D1 [328] Daniel šíma 2013 CZE GLADIATOR RACE team 02:11.5 00:40.5
12 12 / D1 [321] Emílie Šedová 2011 CZE Odhodlaný prcek :-) 02:14.0 00:43.0
13 13 / D1 [338] Ben Krutiš 2012 CZE Moravské Bránice 02:18.4 00:47.4
14 14 / D1 [303] Oliver Kugler 2012 CZE Brandýsek 02:21.8 00:50.8
14 14 / D1 [305] Tereza Špeldová 2013 CZE Gladiators training kralupy 02:21.8 00:50.8
16 16 / D1 [307] Sofie Vlková 2013 CZE Kladno, Rozdělov 03:50.1 02:19.1

result list dětský závod D2

start ~ 09:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D2 [312] Petr Zelenka 2010 CZE Praha 4 03:51.0
2 2 / D2 [327] Thea Výdová 2009 CZE Slaný 04:14.2 00:23.2
3 3 / D2 [336] Barbora Slaměníková 2009 CZE Praha 04:26.5 00:35.5
4 4 / D2 [325] Daniel kučera 2010 CZE SRTG Rokycany 04:31.2 00:40.2
5 5 / D2 [310] Vojtech Veber 2009 CZE Libčice nad Vltavou 05:30.5 01:39.5
6 1 / D3 [344] Martina novotná 2007 CZE Slaný 05:48.0 01:57.0
7 6 / D2 [340] Ondřej Janouš 2009 CZE OCRA CZ TEAM 05:49.7 01:58.7
8 7 / D2 [311] Lukáš Vyčichlo 2009 CZE Spartan Gym 05:59.0 02:08.0
9 8 / D2 [323] Michal Havránek 2010 CZE OCRA CZ TEAM 06:31.3 02:40.3
10 9 / D2 [329] Aneta šímová 2010 CZE GLADIATOR RACE team 06:41.6 02:50.6
11 10 / D2 [337] Tina Krutišová 2010 CZE Moravské Bránice 06:49.4 02:58.4
12 11 / D2 [341] Alex vácha 2010 CZE OCRA CZ TEAM 07:16.0 03:25.0
13 1 / D1 [346] Karolína Kellerová 2012 CZE Slaný 07:38.8 03:47.8
14 12 / D2 [345] Tereza Kellerová 2010 CZE Slaný 07:43.8 03:52.8
15 13 / D2 [309] Michal Šafařík 2010 CZE Děčín 27 08:42.2 04:51.2
16 14 / D2 [331] Kristýna Aberlová 2010 CZE Duchcov 08:51.8 05:00.8
17 15 / D2 [308] Nela Sýkorová 2010 CZE Kralupy nad Vltavou 08:53.7 05:02.7

result list dětský závod D3

start ~ 09:28:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D3 [339] Viktorie Preti 2006 CZE OCRA CZ TEAM 03:50.7
2 2 / D3 [313] Daniel Fišer 2008 CZE Praha 8 03:59.9 00:09.2
3 3 / D3 [320] Nicol Peťovská 2008 CZE Hostivice 04:08.7 00:18.0
4 4 / D3 [319] Michal Zelenka 2008 CZE Praha 4 04:20.3 00:29.6
5 5 / D3 [318] Ondřej Vávra 2006 CZE Znojmo 04:25.9 00:35.2
6 6 / D3 [324] Michal Jaroslav Stolín 2007 CZE Náchod 04:35.5 00:44.8
7 7 / D3 [316] Lukáš Odehnal 2008 CZE Praha 9 -Černý Most 04:39.8 00:49.1
8 8 / D3 [317] Petr Šafařík 2007 CZE Děčín 27 06:16.9 02:26.2
9 9 / D3 [330] Nikola Aberlová 2007 CZE Duchcov 06:56.5 03:05.8
10 10 / D3 [332] Michal Lukš 2008 CZE SRTG Strupčice 07:40.6 03:49.9
11 11 / D3 [333] Matěj Lukš 2006 CZE SRTG Strupčice 08:24.2 04:33.5

result list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M [1] Lukáš Novák 1991 CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 39:48.4
2 2 / M [31] Martin Štíbal 1988 CZE MK KLADNO 43:59.9 04:11.5
3 1 / M40 [9] Rostislav Fišer 1974 CZE Spartan Gym Praha 44:36.0 04:47.6
4 3 / M [3] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 46:06.8 06:18.4
5 4 / M [149] Tomáš Vyčichlo 1982 CZE Spartan Gym 48:12.0 08:23.6
6 2 / M40 [4] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 48:33.4 08:45.0
7 5 / M [23] Petr Vrlík 1987 CZE Kunžak 49:31.3 09:42.9
8 3 / M40 [172] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 49:36.7 09:48.3
9 6 / M [170] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 49:57.3 10:08.9
10 7 / M [2] Martin Kadrmaz 2000 CZE 50:10.8 10:22.4
11 8 / M [86] Petr Třešňák 1983 CZE Slanýkobylky 50:49.5 11:01.1
12 9 / M [169] Jakub Kratochvíl 1995 CZE Fénix Plzeň 51:24.9 11:36.5
13 1 / Z [8] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 51:36.8 11:48.4
14 2 / Z [10] Helena Blažková 1981 CZE CEE Logistics 51:54.7 12:06.3
15 10 / M [132] Slavek Vesely 1991 CZE #GLADIATORRACETEAM 53:24.5 13:36.1
16 11 / M [36] ondřej malý 1991 CZE Sofa Predators 53:42.5 13:54.1
17 12 / M [27] Lukáš Černý 1984 CZE Slanýkobylky 53:44.0 13:55.6
18 13 / M [22] Jiří Hrdlička 1979 CZE Czech Extreme Team 55:42.9 15:54.5
19 3 / Z [16] Natálie Poloczková 1994 CZE Gladiators Kralupy 56:12.8 16:24.4
20 14 / M [30] Zdeněk Kratochvíl 1988 CZE Pardubice 56:21.9 16:33.5
21 15 / M [55] Tomáš Repiský 1989 CZE Stochov 57:47.0 17:58.6
22 16 / M [45] Dominik Cirhan 1996 CZE Česká Kamenice 58:12.5 18:24.1
23 17 / M [81] Jan Trousil 1980 CZE Bauer Spedition 58:22.6 18:34.2
24 4 / M40 [90] Jiří Vávra 1977 CZE Znojmo 58:45.2 18:56.8
25 18 / M [46] Jaroslav Holeček 1992 CZE Kladno 01:00:54.8 21:06.4
26 4 / Z [6] Michaela Rosenkranzová 1983 CZE 01:01:00.4 21:12.0
27 19 / M [13] Jan Behenský 1991 CZE ocra cz team 01:01:01.3 21:12.9
28 20 / M [171] Pavel Mareš 1986 CZE 01:01:48.4 22:00.0
29 21 / M [60] Vojtěch Kocián 1991 CZE V cíli padnu 01:02:12.0 22:23.6
30 5 / M40 [59] Petr Aberle 1977 CZE Duchcov 01:03:41.0 23:52.6
31 22 / M [100] Jakub Vršan 1985 CZE postoloprty 01:04:30.0 24:41.6
32 1 / Z40 [5] Kateřina Korytová 1978 CZE Heřmanice nad Labem 01:04:30.2 24:41.8
33 23 / M [17] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:04:36.4 24:48.0
34 24 / M [29] Břetislav Panák 1989 CZE Třinec 01:05:03.7 25:15.3
35 6 / M40 [44] František Cirhan 1976 CZE Česká Kamenice 01:05:41.2 25:52.8
35 25 / M [156] Miroslav Kubiska 1987 CZE Tuten tým č. 2 01:05:41.2 25:52.8
37 26 / M [146] Martin Gerle 1979 CZE 01:05:41.5 25:53.1
38 7 / M40 [168] Marian Šteňko 1976 CZE Fénix Plzeň 01:06:08.7 26:20.3
39 27 / M [39] Petr Königsmark 1985 CZE Sofa Predators 01:06:38.6 26:50.2
40 28 / M [51] Martin Svoboda 1990 CZE Predator Workout Kladno 01:06:42.3 26:53.9
41 29 / M [104] daniel bereš 1997 CZE kladno 01:06:42.6 26:54.2
42 8 / M40 [54] Vít Repiský 1975 CZE Predator Workout Kladno 01:06:43.2 26:54.8
43 30 / M [73] Karel Morstein 1985 CZE Hořesedly 01:07:51.1 28:02.7
44 31 / M [19] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 01:09:13.3 29:24.9
45 32 / M [70] Martin Pokorný 1985 CZE Kladno 01:09:20.6 29:32.2
46 33 / M [101] Josef Řasa 1985 CZE Tantrum Monstra 01:09:44.3 29:55.9
47 34 / M [74] Václav Bečvář 1995 CZE Jedomělice 01:10:00.4 30:12.0
48 35 / M [28] Richard Zelinka 1995 CZE Mšené Lázně 01:10:23.2 30:34.8
49 9 / M40 [61] Jiří Aberle 1977 CZE Brno - Novy Liskovec 01:10:46.2 30:57.8
50 36 / M [56] Marek Kadrnožka 1985 CZE Sofa Predators 01:10:48.2 30:59.8
51 37 / M [64] Tomas Burian 1981 CZE Brno 01:10:56.2 31:07.8
52 38 / M [160] Pavel Novák 1990 CZE Tuten tým č.3 01:11:09.0 31:20.6
53 5 / Z [32] Kateřina Štíbalová 1989 CZE MK KLADNO 01:11:10.9 31:22.5
54 10 / M40 [108] Michal Krutiš 1977 CZE Moravské Bránice 01:11:14.3 31:25.9
55 39 / M [95] Michael Hajčiar 2002 CZE Bezděkov, okr. Klatovy 01:11:39.2 31:50.8
56 6 / Z [78] Petra Fišerová 1981 CZE Praha 8 01:11:45.1 31:56.7
57 40 / M [52] Jan Harant 1984 CZE Predator Workout Kladno 01:12:04.2 32:15.8
58 11 / M40 [50] Petr Baruzzi 1975 CZE Predator Workout Kladno 01:12:20.3 32:31.9
59 12 / M40 [154] Petr Delsart 1968 CZE Tuten tým č. 2 01:12:27.3 32:38.9
60 7 / Z [175] Bronislava Chrappa 1986 CZE 01:12:37.1 32:48.7
61 8 / Z [96] Eva Hajčiarová 1996 CZE Bezděkov 01:14:14.6 34:26.2
62 9 / Z [79] Andrea Šímová 1981 CZE GLADIATOR RACE TEAM 01:14:59.6 35:11.2
63 41 / M [71] Jan Vávra 2003 CZE Znojmo 01:15:05.4 35:17.0
64 10 / Z [94] Monika Onderková 1992 CZE Starý Plzenec 01:15:16.2 35:27.8
65 13 / M40 [12] Petr Šafařík 1978 CZE Děčín 27 01:15:44.0 35:55.6
66 11 / Z [87] Táňa Mihulová 1983 CZE Gladiators Kralupy 01:16:29.8 36:41.4
67 42 / M [42] Ondřej Dienstbier 1983 CZE Sofa Predators 01:17:09.2 37:20.8
68 43 / M [7] Jiří žaloudek 1987 CZE Klášterec nad Ohří 01:17:14.5 37:26.1
69 44 / M [103] Vít Lajner 1994 CZE Kladno 01:18:58.5 39:10.1
70 12 / Z [53] Štěpána Svobodová 1992 CZE Predator Workout Kladno 01:20:09.1 40:20.7
71 45 / M [155] Jiří Delsart 2000 CZE Tuten tým č. 2 01:20:17.0 40:28.6
72 46 / M [25] David Hnida 1995 CZE Červené Pečky 01:21:13.1 41:24.7
73 13 / Z [98] Iva Kaderabkova 1986 CZE Praha 9 01:21:13.5 41:25.1
74 47 / M [34] Roman Doležal 1986 CZE Sofa Predators 01:21:48.5 42:00.1
75 48 / M [67] Richard Janu 1997 CZE Zlonin 01:22:12.6 42:24.2
76 49 / M [76] Michal Mertl 2000 CZE Pchery 01:22:23.7 42:35.3
77 2 / Z40 [47] Simona Suchopárková 1974 CZE Predator Workout Kladno 01:22:41.5 42:53.1
78 14 / Z [75] Veronika Baráthová 1997 CZE Bustehrad 01:22:54.0 43:05.6
79 14 / M40 [49] Martin Wilfer 1976 CZE Predator Workout Kladno 01:24:16.7 44:28.3
80 50 / M [72] Petr Salaj 1985 CZE GLADIATORRACETEAM 01:24:52.8 45:04.4
81 15 / Z [43] Petra Tlustá 1989 CZE Sofa Predators 01:24:53.0 45:04.6
82 51 / M [62] Jakub Poštolka 1991 CZE Predator Workout Kladno 01:25:35.5 45:47.1
83 16 / Z [107] Dita Kunová 1987 CZE Kladno 01:25:41.5 45:53.1
84 17 / Z [88] Petra Dudková 1984 CZE Smečno 01:27:07.2 47:18.8
85 52 / M [99] Jan Velisek 1990 CZE Praha 9 01:28:35.5 48:47.1
86 53 / M [89] Roman Pošta 1994 CZE SRTG Kladno 01:30:44.5 50:56.1
87 54 / M [85] Jaromír Fáry 1996 CZE Martiněves 01:31:22.9 51:34.5
88 55 / M [18] Lukáš Kysilka 1987 CZE Městec Králové 01:31:46.7 51:58.3
89 56 / M [77] Aleš Rousek 1986 CZE Třebíč 01:31:55.0 52:06.6
90 57 / M [84] David Kos 1990 CZE Knovíz 01:32:22.4 52:34.0
91 18 / Z [15] Martina Dvořáková 1995 CZE Slaný 01:32:40.0 52:51.6
92 58 / M [161] Petr kozák 1980 CZE Tuten tým č.3 01:33:33.6 53:45.2
93 19 / Z [97] Michaela Novakova 1992 CZE Kozolupy 01:36:23.4 56:35.0
94 3 / Z40 [11] Monika Andělová 1970 CZE GLADIATOR RACE team 01:36:27.2 56:38.8
95 20 / Z [91] Zuzana Jeníčková 1983 CZE Kladno 01:37:30.4 57:42.0
96 21 / Z [38] Monika Knotková 1985 CZE Sofa Predators 01:37:44.4 57:56.0
97 22 / Z [167] Božena Pylypovová 1991 CZE Fénix Plzeň 01:37:59.3 58:10.9
98 59 / M [166] Branislav Kováčik 1988 CZE Fénix Plzeň 01:38:29.9 58:41.5
99 15 / M40 [93] Tomáš Novák 1966 CZE Kozolupy 01:38:43.9 58:55.5
100 23 / Z [152] Barbora Šťastná 1991 CZE Tuten tým č. 1 01:39:06.4 59:18.0
101 16 / M40 [65] Vladislav Vybíral 1971 CZE Most 01:39:48.0 59:59.6
102 60 / M [41] Ondřej Palička 1991 CZE Sofa Predators 01:40:00.5 01:00:12.1
103 24 / Z [150] Lucie Bittnerová 1991 CZE Tuten tým č. 1 01:40:10.0 01:00:21.6
104 61 / M [40] Jaroslav Vavroušek 1995 CZE Sofa Predators 01:40:32.6 01:00:44.2
105 25 / Z [66] Tereza Giurg 1988 CZE Praha 01:40:50.9 01:01:02.5
106 17 / M40 [68] Vladimír Stark 1968 CZE Most 01:41:22.2 01:01:33.8
107 26 / Z [165] Anna- Marie Singer 1998 CZE tým Nejsme originální 01:41:29.0 01:01:40.6
108 62 / M [37] Ondřej Baumrukr 1987 CZE Sofa Predators 01:41:46.9 01:01:58.5
109 27 / Z [164] Eva Venusová 1994 CZE tým Nejsme originální 01:42:31.3 01:02:42.9
110 28 / Z [153] sabina rothová 1999 CZE Tuten tým č. 1 01:43:00.5 01:03:12.1
111 29 / Z [163] Radka Osterová 1993 CZE tým Nejsme originální 01:43:01.3 01:03:12.9
112 30 / Z [159] Martina Taterová 1988 CZE Tuten tým č.3 01:43:12.5 01:03:24.1
113 31 / Z [92] Petra Ostrezi 1989 CZE Holubice 01:43:31.8 01:03:43.4
114 63 / M [162] Ondřej Vymazal 1992 CZE tým Nejsme originální 01:43:32.2 01:03:43.8
115 32 / Z [158] Veronika Taterová 1991 CZE Tuten tým č.3 01:43:42.5 01:03:54.1
116 33 / Z [157] Monika Okluská 1990 CZE Tuten tým č. 2 01:44:18.8 01:04:30.4
117 18 / M40 [109] aleš michalego 1974 CZE Moravany 01:44:21.1 01:04:32.7
118 64 / M [151] Milan Bittner 1987 CZE Tuten tým č. 1 01:47:43.3 01:07:54.9
119 4 / Z40 [14] Hana Petruchova 1975 CZE Zastávka u Brna 01:48:58.0 01:09:09.6
120 34 / Z [24] Aneta Mirčevská 1999 CZE Kladno 01:48:59.3 01:09:10.9
121 35 / Z [102] Jiřina Hampejsová 1989 CZE Hospozín 02:07:39.4 01:27:51.0
DNS / Z [80] Barbora Blahutová 1991 CZE SVVAT
DNS / M [21] Vojtěch Kučera 1989 CZE Praha
DNS / M [26] Jan Juklíček 1988 CZE Vinařice u Kladna
DNS / Z [35] Eva Königsmarková 1991 CZE Sofa Predators
DNS / M40 [57] Vlastimil Klír 1977 CZE Sofa Predators
DNS / M [58] Matěj Voborský 2000 CZE Třebívlice

result list Sky dvojice

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži Elite Team OCRA Slovakia 41:15.0 83 41:14.5 MICHAL RAJNIAK 1989
82 41:15.0 Richard Chrappa 1989
2 2 / muži Predators 47:20.0 126 47:19.8 Tomáš Vorobok 1990
127 47:20.0 Lukáš Vorobok 1990
3 3 / muži bratřijaksepatří.cz 48:09.6 144 48:09.3 Ondřej Simandl 1993
145 48:09.6 Lukáš Novák 1991
4 1 / mix Monika a Honza 01:12:16.1 111 01:12:15.9 Monika Novotná 1977
110 01:12:16.1 Jan Keller 1976
5 2 / mix Kabrňáci 01:13:27.6 117 01:13:27.4 Martina Hladíková 1990
116 01:13:27.6 Jiří Zeithaml 1984
6 3 / mix PRO BRO 01:13:55.2 142 01:13:40.5 Antonín Kubeček 1996
143 01:13:55.2 Nikol Vlachová 1999
7 4 / mix Klára a David 01:17:48.3 173 01:17:47.8 Klára Kotenová 1990
174 01:17:48.3 David šťastný 1988
8 1 / ženy Kačice 01:22:16.5 121 01:22:14.9 Soňa Štětinová 1983
120 01:22:16.5 Veronika Hurajová 1991
9 5 / mix Kořenice 01:27:30.4 124 01:27:29.6 Denisa Brandejská 1992
125 01:27:30.4 Pavel Bitter 1981
10 6 / mix Skoro Kubečkovic 01:29:23.2 134 01:29:23.0 Petr Kubeček 1993
135 01:29:23.2 Valentýna Šumová 1996
11 7 / mix Trskovi 01:34:10.2 147 01:33:03.0 Alexandra Trsek 1983
148 01:34:10.2 Ivo Trsek 1965
12 4 / muži dvoráci 01:37:24.8 105 01:37:23.7 Karel patzák 1991
106 01:37:24.8 Michal Kašpar 1990
13 8 / mix Streetfit 01:39:49.8 63 01:39:49.0 Michaela Huňáková 1999
33 01:39:49.8 Ondřej Šimon 1992
14 9 / mix Děčín 2 01:40:22.4 119 01:40:09.5 Markéta Stejskalová 1989
118 01:40:22.4 Jiří Stejskal 1973
15 5 / muži Jince 01:41:03.1 136 01:41:00.7 Jakub Stloukal 1992
137 01:41:03.1 Jan Jurča 1998
16 6 / muži Nižbor 01:47:49.1 138 01:47:48.3 Ivan Truksa 1980
139 01:47:49.1 Petr Foukal 1986
17 2 / ženy Gába a Háňa 01:58:05.6 130 01:58:05.2 Gabriela Hladíková 1996
131 01:58:05.6 Hana Hladíková 1976
18 10 / mix Brno 01:59:09.0 140 01:59:07.9 Pavel Pastrňák 1991
141 01:59:09.0 Martina Chrastková 1996
19 1 / Mšené-lázně 02:07:38.8 113 02:07:38.8 Barbora Došková 1992
20 11 / mix Praha 02:22:33.8 123 02:22:32.4 eva Havránková 1983
122 02:22:33.8 zdeněk Havránek 1981

result list Sky týmy

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / mix SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 03:11:33.3 1 39:48.4 Lukáš Novák 1991
170 49:57.3 Ladislav Bevelágua 1982
2 50:10.8 Martin Kadrmaz 2000
8 51:36.8 Barbora Stejskalová 1989
2 2 / mix Fénix Plzeň 05:14:02.8 169 51:24.9 Jakub Kratochvíl 1995
168 01:06:08.7 Marian Šteňko 1976
167 01:37:59.3 Božena Pylypovová 1991
166 01:38:29.9 Branislav Kováčik 1988
3 3 / mix Tuten tým č. 2 05:22:44.3 156 01:05:41.2 Miroslav Kubiska 1987
154 01:12:27.3 Petr Delsart 1968
155 01:20:17.0 Jiří Delsart 2000
157 01:44:18.8 Monika Okluská 1990
4 4 / mix Tuten tým č.3 06:11:37.6 160 01:11:09.0 Pavel Novák 1990
161 01:33:33.6 Petr kozák 1980
159 01:43:12.5 Martina Taterová 1988
158 01:43:42.5 Veronika Taterová 1991
5 5 / mix Tuten tým č. 1 06:50:00.2 152 01:39:06.4 Barbora Šťastná 1991
150 01:40:10.0 Lucie Bittnerová 1991
153 01:43:00.5 sabina rothová 1999
151 01:47:43.3 Milan Bittner 1987
6 6 / mix tým Nejsme originální 06:50:33.8 165 01:41:29.0 Anna- Marie Singer 1998
164 01:42:31.3 Eva Venusová 1994
163 01:43:01.3 Radka Osterová 1993
162 01:43:32.2 Ondřej Vymazal 1992

result list Sky týmy

start ~ 11:00:00