Excalibur Race Mladé buky

2017-06-03 Mladé buky, Trutnov

09:01:30 305 Cupák Šimon CZE Vrchlabí 2011
322 Folc Ludvík CZE SK Janské Lázně 2010
328 Chadimová Natálie CZE Holice 2010
310 Kazdova Bára CZE MŠ Jaromer 2012
321 Kolbová Ema CZE Horní Maršov 2010
313 Melichar Tomáš CZE CykloKramo Suchdol nad Odrou 2011
315 Prokopová Tereza CZE TJ Sokol Jaroměř 2010
318 Starý Filip CZE Prachovice 2011
326 Škraněk Filip CZE Dobruška 2012
09:02:00
09:02:30
09:03:00
09:03:30
09:04:00
09:04:30
09:05:00
09:05:30
09:06:00
09:06:30
09:07:00
09:07:30
09:08:00
09:08:30
09:09:00
09:09:30
09:10:00
09:10:30
09:11:00
09:11:30
09:12:00
09:12:30
09:13:00
09:13:30
09:14:00
09:14:30
09:15:00 302 Babuška David CZE Babušáci Květnice 2008
301 Babuška Matěj CZE Babušáci Květnice 2008
303 Babušková Lucie CZE Babušáci Květnice 2006
304 Buryšek Matyáš CZE Motomach 3 2008
306 Cupáková Johana CZE Vrchlabí 2008
307 Doležal Jakub CZE Vrchlabí 2006
308 Dvořáková Daniela CZE TJ Sokol Jaroměř 2009
331 Folc Tomáš CZE Free Boys 2005
309 Hanák Matěj CZE Mladé Buky 168 2007
327 Chadima Lukáš CZE Holice 2008
332 Kolovrátníková Ema CZE Jaroměř 2009
311 Kostovský Matěj CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
312 Malá Gabriela CZE TJ Maratonstav Úpice 2005
323 Matasová Kateřina CZE SK Janské Lázně 2004
314 Neffe Laura CZE Nová Paka 2006
333 Peterka Jiří CZE Úpice 2007
316 Souček Ondřej CZE TJ Maratonstav Úpice 2006
317 Souček Šimon CZE TJ Maratonstav Úpice 2008
300 Stehlík Vít CZE Rudník 2005
330 Šprachta Milan CZE Pardubice 2004
324 Tschoche Teodor CZE SK Janské Lázně 2009
325 Tschoche Tibor CZE Černý Důl 2007
319 Vala Tomáš CZE Praha 4 2009
320 Volechová Klára CZE Vrchlabí 2005
09:15:30
09:16:00
09:16:30
09:17:00
09:17:30
09:18:00
09:18:30
09:19:00
09:19:30
09:20:00
09:20:30
09:21:00
09:21:30
09:22:00
09:22:30
09:23:00
09:23:30
09:24:00
09:24:30
09:25:00
09:25:30
09:26:00
09:26:30
09:27:00
09:27:30
09:28:00
09:28:30
09:29:00
09:29:30
09:30:00
09:30:30
09:31:00
09:31:30
09:32:00
09:32:30
09:33:00
09:33:30
09:34:00
09:34:30
09:35:00
09:35:30
09:36:00
09:36:30
09:37:00
09:37:30
09:38:00
09:38:30
09:39:00
09:39:30
09:40:00
09:40:30
09:41:00
09:41:30
09:42:00
09:42:30
09:43:00
09:43:30
09:44:00
09:44:30
09:45:00
09:45:30
09:46:00
09:46:30
09:47:00
09:47:30
09:48:00
09:48:30
09:49:00
09:49:30
09:50:00
09:50:30
09:51:00
09:51:30
09:52:00
09:52:30
09:53:00
09:53:30
09:54:00
09:54:30
09:55:00
09:55:30
09:56:00
09:56:30
09:57:00
09:57:30
09:58:00
09:58:30
09:59:00
09:59:30
10:00:00 502 Tocháčková Tereza CZE Barbarian Extreame Team 1997
10:00:30 1 Svoboda Martin CZE Spartan Gym 1989
10:01:00 2 Škraněk Jiří CZE Dobruška 1982
10:01:30 3 Calka Erik CZE Drangels Liberec 1994
10:02:00 500 Huňáková Michaela CZE Asics FrontRunner CZE 1999
10:02:30 5 Žižka Josef CZE České Budějovice 1980
10:03:00 6 Zábranská Ladislava CZE Milovice 1983
10:03:30 7 Švadlák Petr CZE VH Fitness Trutnov 1972
10:04:00
10:04:30 9 Doležal Lukáš CZE Lično 1982
10:05:00 10 Karel Štěpán CZE Šťáhlavy 1990
10:05:30 11 Kratochvíl Miloš CZE INOV-8 OCR team 1975
10:06:00 12 Pavelková Anna CZE Excalibu ŕ Race Team 1998
10:06:30 13 Hisem Miroslav CZE Krupka 1983
10:07:00 14 Tomíček Václav CZE SRTG Hradec Králové 1996
10:07:30 15 Kočárková Petra CZE prostě MY 1978
10:08:00 16 Starý Ondřej CZE Prachovice 1981
10:08:30 17 Šáfr Jaroslav CZE Bílá Třemešná 1992
10:09:00 18 Macola Pavel CZE SRTG - Pardubice 1978
10:09:30 19 Petruchová Hana CZE Zastávka u Brna 1975
10:10:00 20 Petrová Gabriela CZE Svitavy 1988
10:10:30 21 Michalčák Matěj CZE Barons tea. 2000
10:11:00 22 Šeberka Jan CZE Libotovská smečka 1988
10:11:30 23 Berčíková Nikola SVK TJ Slávia, Zvolen, SVK 1995
10:12:00 24 Hadač Jan CZE Trutnov 1989
10:12:30 25 Křížová Monika CZE SRTG Trutnov 1997
10:13:00 26 Linka Milan CZE Extreme Obstacle Runners 1993
10:13:30 27 Tyl Lukáš CZE Přemyslovice 1986
10:14:00 28 Janata Jan CZE HoPe2spartans 1992
10:14:30 29 Beneš Petr CZE Kvíčala Team 1977
10:15:00 30 Pešek Aleš CZE TEAM Z 1992
10:15:30 31 Žárský Petr CZE TEAM Z 1986
10:16:00 32 Ondráček Stanislav CZE TEAM Z 1990
10:16:30 33 Vopršalová Jana CZE TEAM Z 1976
10:17:00 34 Cupák Martin CZE Spartak Vrchlabí 1971
10:17:30 35 Babušková Stanislava CZE Babušáci Květnice 1974
10:18:00 36 Trávníček Martin CZE Trutnov 1991
10:18:30 37 Kostovský Roman CZE SVVAT 1986
10:19:00 38 Korytová Kateřina CZE Heřmanice nad Labem 1978
10:19:30 39 Pohl Martin CZE Spartak Police nad Metují 1978
10:20:00 1001 Černý Jakub CZE Tygři z Vysočiny 1983
2001 Černý Jakub CZE Tygři z Vysočiny 1983
10:20:30 1002 Čížek Martin CZE Blbý a Blbější 1979
2002 Havlas Lukáš CZE Blbý a Blbější 1980
10:21:00 1003 David Michal CZE Kasperovci 1977
2003 Müller Petr CZE Kasperovci 1981
10:21:30 1004 Hovorka Michal CZE TEAM Z 1986
2004 Zdražil Martin CZE TEAM Z 1994
10:22:00 1005 Chlumský Jakub CZE Casia 1999
2005 Popelka Jan CZE Casia 1992
10:22:30 1006 Levý Jan CZE Left Boys 1982
2006 Levý Štěpán CZE Left Boys 1982
10:23:00 1007 Dvořáček Jan CZE Norbertov 1988
10:23:30 2007 Jirovec Vojtěch CZE Norbertov 1978
10:24:00 3007 Stejskalová Barbora CZE Norbertov 1989
10:24:30 4007 Šeda Radek CZE Norbertov 1977
10:25:00 1008 Hašek Rostislav CZE HC Devro 1991
10:25:30 2008 Lukeš Vladimír CZE HC Devro 1977
10:26:00 3008 Máslo Jiří CZE HC Devro 1986
10:26:30 4008 Svoboda David CZE HC Devro 1985
10:27:00 1009 Komínek Tomáš CZE Svoboda nad Úpou 1993
10:27:30 2009 Miškovský Vratislav CZE Svoboda nad Úpou 1993
10:28:00 3009 Nezval Tomáš CZE Svoboda nad Úpou 1992
10:28:30 4009 Stehlík Lukáš CZE Svoboda nad Úpou 1994
10:29:00 1010 Pich Tomáš CZE Rychlá rota 1995
10:29:30 2010 Zeinerová Lucie CZE Rychlá rota 1989
10:30:00 3010 Zeiskova Markéta CZE Rychlá rota 1998
10:30:30 4010 Zítková Radka CZE Rychlá rota 1988
10:31:00 501 Kotyk Zdeněk CZE srtg Brno 1990
10:31:30 63 Hanyk Lukáš CZE Kostelec nad Orlicí 1991
10:32:00 503 Petera Tadeáš CZE Rudník u Vrchlabí 1993
10:32:30 504 folbergerova dita CZE rudník 1977
10:33:00 505 Procházková Lucie CZE Hostinné 1987
10:33:30 506 Jansová Dominika CZE Dvůr Králové nad Labem 2001
10:34:00 507 Kundisová Lívia CZE ABUS Přelouč 1989
10:34:30 508 Hainiš Pavel CZE Trutnov 1982
10:35:00 509 Ždárský Ruda CZE Kasperovec 1974
10:35:30 510 Muller Petr CZE Havlovice 2002
10:36:00 511 Rylková Kateřina CZE AFPoint 1985
10:36:30 512 Vondráček Miroslav CZE Vondrami 1965
10:37:00 513 Kubeček Martin CZE Broumov 1989
10:37:30 514 Andělová Monika CZE GLADIATOR RACE team 1970
10:38:00 515 Sanko Robin CZE Shybuj.cz 1990
10:38:30 516 Pechlátová Jana CZE Libotovská smečka 1992
10:39:00 517 Dušková Iveta CZE #GLADIATORRACETEAM 1988
10:39:30 518 Glos Petr CZE HoPe2spartans 1987
10:40:00 519 Matas Tomáš CZE SK Janské Lázně 2000
10:40:30 520 Kostovský Petr CZE Batňovice 1974
10:41:00 521 Exnerova Lucie CZE Česká Skalice 1989
10:41:30 522 Výtisk Lukáš CZE Pohodáři 1996
10:42:00 523 Berr Jan CZE Pardubice 1982
10:42:30 524 Beer Jan CZE Northbike.cz 1983
10:43:00 525 Špaček Jan CZE Pěnčín 1984
10:43:30 1011 Černá Sofie CZE Gucci Gang 2000
2011 Jörka Jan CZE Gucci Gang 2001
10:44:00 1012 Lejčko Roman CZE Barbarian extreame team 1992
2012 Stuchlíková Zdeňka CZE Barbarian extreame team 1993
10:44:30 1013 Neffe Andrea CZE Hornobranská elita 1975
2013 Vágenknecht Tomáš CZE 1973
10:45:00 1014 Nováková Žaneta CZE Hradec Králové 1979
2014 Srnský Karel CZE Hradec Králové 1975
10:45:30
10:46:00 1016 Slavkovský Milan CZE Rudník 1976
2016 Trachtulcová Hana CZE Rudník 1979
10:46:30 1017 Stuchlík Bohumil CZE Štětkovice 1966
2017 Stuchlíková Marcela CZE 1972
10:47:00 1018 Šuma Roman CZE Mladé Buky 1975
2018 Šumová Lenka CZE 1975
10:47:30 1019 Kleistner Josef CZE Pohodáři 2002
10:48:00 2019 Kleistner Tomáš CZE Pohodáři 1975
10:48:30 3019 Kleistner Tomáš CZE Pohodáři 1999
10:49:00 530 Holoubek Michal CZE Nové Město nad Metují 1994
4019 Šimčík Michal CZE Pohodáři 1995
10:49:30
10:50:00
10:50:30
10:51:00
10:51:30
10:52:00
10:52:30
10:53:00
10:53:30
10:54:00
10:54:30
10:55:00 1020 Pejchalová Zuzana CZE Rumové Víly 1987
2020 Ruprichová Petra CZE Rumové Víly 1986
10:55:30 111 Šašková Zuzana CZE Roudnice nad Labem 1983
10:56:00 112 Šašek Matěj CZE Roudnice nad Labem 1984
10:56:30 113 Páv Michal CZE SVVAT 1991
10:57:00 114 Rajnoha Vojtěch CZE Bechlín 1993
10:57:30 115 Šolc Jakub CZE Ventilek 1987
10:58:00 116 Šolcova Romana CZE Ventilek 1986
10:58:30 556 Exner Marek CZE Hradec Králové 1985
10:59:00 557 Virt Lukáš CZE Hradec Kralove 1993