Excalibur Race Vranov u Brna sobota

2018-08-04 Vranov u Brna

11:00:00
11:00:30 1 Vytinová Veronika CZE SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM 1992
11:01:00 2 moravec michal CZE OCRA CZ TEAM 1993
11:01:30 3 Koutná Lenka CZE Blansko 1988
11:02:00 4 hráček Antonín CZE SVVATT 1973
11:02:30 5 Vinický Petr CZE OCRA-CZ 1980
11:03:00 6 Valášek Jan CZE Hronov 1985
11:03:30 7 kosina Petr CZE Zbraslav 1982
11:04:00 8 procházka zdeněk CZE Znojmo 1979
11:04:30 9 procházka milan CZE Děčín 1977
11:05:00 10 Linka Milan CZE Extreme Obstacle Runners 1993
11:05:30 11 Holcová Petra AFG Trail running cz 1996
11:06:00 12 Stejskalová Barbora CZE Gladiators powered by Edgar 1989
11:06:30 13 Beneš Tomáš CZE OCR Runners Ostrava 1989
11:07:00 15 Pavlín Jiří CZE Lipuvka 1973
14 Pavlinova Veronika CZE Lipuvka 1985
11:07:30
11:08:00 16 Fišer Rostislav CZE OCRA-CZ 1974
11:08:30 17 Tóth Roman CZE Březí 1994
11:09:00 18 Burešová Alena CZE Hustopeče 1979
19 Forejtník Miroslav CZE Hustopeče 1979
11:09:30
11:10:00 20 Poloczková Natálie CZE Gladiators powered by Edgar 1994
11:10:30 21 Andělová Monika CZE GLADIATOR RACE team 1970
11:11:00 22 Šiborova Kristyna CZE Tišnov 1980
11:11:30 23 Walach Tomáš CZE Horní Újezd 1994
11:12:00 24 Pařízek Pavel CZE Lomnice 1993
11:12:30 25 Hanačíková Bohumila CZE SRTG Holešovský region 1977
11:13:00 26 Jadavan Hana CZE Brno 1984
11:13:30 27 Rajnoha Matěj CZE Predators Gym 1996
11:14:00 28 Kundisová Lívia CZE ABUS Přelouč 1989
11:14:30 29 Lauschová Kristýna CZE Zábeštní Lhota 1998
11:15:00 30 Hanyk Lukáš CZE OCRA-CZ 1991
11:15:30 31 Kuchař Lukáš CZE EXTRA Brno 1986
11:16:00 32 Audy Zdeněk CZE Znojmo 1979
11:16:30 33 Fila Radek CZE PSK Znojmo 1979
11:17:00 34 Procházka Ondřej CZE Brno 1984
11:17:30 35 Stuchlík Bohumil CZE Štětkovice 1966
11:18:00 36 Mezerová Jitka CZE Polná 1995
11:18:30 37 Šrahulková Lenka CZE Klentnice 1982
11:19:00 38 Ježek Jakub CZE Jihlava 1990
11:19:30 39 Čermáková Veronika CZE SRTG Praha 1987
11:20:00 40 Kučerová Tereza CZE Bakov nad Jizerou 1992
11:20:30 41 Lipovská Markéta CZE GLADIATORRACETEAM 1986
11:21:00 42 Waśniowski Jiří CZE 42 1986
11:21:30 43 Obrtel Adam CZE 42 1994
11:22:00 44 Vondráček Tobiáš CZE 42 1984
11:22:30 45 Slaná Ivana CZE 42 1986
11:23:00 46 Pospíšil Tomáš CZE 42 1995
11:23:30 47 Pauswang Ondřej CZE 42 1993
11:24:00 48 Sychra Tomáš CZE 42 1989
11:24:30 49 Tůma Filip CZE Ochoz u Brna 18 1984
11:25:00 50 Pospíšil Tomáš CZE Sněžné 1981
11:25:30 51 Poul Pavel CZE Nové Veselí 1976
11:26:00 52 Čermáková Vendula CZE Hošťálková 1999
11:26:30 53 Polášek Karel CZE Olomouc 1968
11:27:00 54 Janočo Petr CZE Olomouc 1989
11:27:30 55 Rylková Kateřina CZE OCRA CZ TEAM 1985
11:28:00 56 Hlavová Vendula CZE Brno 1991
11:28:30 57 Hurt Lukáš CZE Brno 1992
11:29:00 58 Klaška Martin CZE GLADIATOR RACE team 1982
11:29:30 59 Musílková Marcela CZE NOTINO team 1986
11:30:00 60 Janočo Martin CZE Hlubočky 1992
11:30:30 61 Szentesi Daniel CZE Brno 1984
11:31:00 62 Štefanik Milan CZE Šakvice 1990
11:31:30 63 Minářová Schromová Adéla CZE Hustopeče 1990
11:32:00 64 Dlapalová Markéta CZE Šakvice 1985
11:32:30 65 Bojanovský Stanislav CZE Velké Meziříčí 1988
11:33:00 66 Butorová Lenka CZE Extra Brno 1980
11:33:30 67 Ondráček Hynek CZE www.panska-jizda.cz 1973
11:34:00 68 Novák Lukáš CZE OCRA-CZ 1991
11:34:30 69 Pokorná Kristýna CZE Křtiny 1983
11:35:00 70 Novak Stanislav CZE Chomutov 1986
11:35:30 71 čálek ondřej CZE přelouč 1979
11:36:00 72 Suszka Tomáš CZE Burik Team Element 1991
11:36:30 73 Chromý Tomáš CZE Starovice 1979
11:37:00 74 Hlavizna Pavel CZE Prostějov 1975
11:37:30 75 Darebná Petra CZE Postavkolo.cz 1990
11:38:00 76 Hlásenská Andrea CZE Brno 1975
11:38:30 77 Hlásenská Natálie CZE Brno 2001
11:39:00 78 Hlásenský Marek CZE Brno 1999
11:39:30 79 Sumbalová Lenka CZE Brno 1991
11:40:00 80 Pavlů Andrea CZE Žďárná 1979
11:40:30 81 Fiala Jakub CZE Olešnice na Moravě 2002
11:41:00
11:41:30 83 Kozlovská Veronika CZE Buková 1991
11:42:00
11:42:30 85 Ried Adam Daniel CZE Banice nad Svitavou 2002
11:43:00 86 Vávra Jiří CZE Znojmo 1977
11:43:30 87 Vávra Jan CZE Znojmo 2003
11:44:00 88 Žůrek Jan CZE Elite sport Boskovice 1990
11:44:30 89 Dušek Vojtěch CZE Lukavice 1991
11:45:00 90 Pavlovec Marek CZE Hercules Kids 1985
91 Šilberský Radek CZE Praha, Praha 6 1986
11:45:30
11:46:00 92 Vlček Tomáš CZE Břeclav 4 1981
11:46:30 93 Musilová Andrea CZE Šlapanice 1987
11:47:00 94 Nutil Michal CZE Byst 1994
11:47:30 95 Drbohlavová Šárka CZE Hradec Králové 1993
11:48:00 96 Jílková Martina CZE Zlín 1983
11:48:30 97 Návrat Adam CZE SRTG Opava 1987
11:49:00 98 Trnčák Jaroslav CZE Poblázněné máničky 1983
11:49:30 99 Korytova Kateřina CZE Okres Náchod 1978
11:50:00 100 Elblová Denisa CZE Opava 1991
11:50:30 101 Šíp Jaroslav CZE SRTG Opava 1981
11:51:00 102 Varyšová Jana CZE SRTG Opava 1981
11:51:30 103 Novosad Pavel CZE SRTG Prostějov 1985
11:52:00 104 Příhoda Vojtěch CZE Predátor 1994
11:52:30 105 Kitner David CZE Protivanov 1978
11:53:00 106 Kosek David CZE Vysočany 1981
11:53:30 107 Lacina Josef CZE OCR Runners Beroun 1978
11:54:00 109 Huňáková Michaela CZE Česká Lípa 1999
108 Šimon Ondřej CZE Česká Lípa 1992
11:54:30
11:55:00 110 Slováčková Michaela CZE Mattoni Freerun Zlín 1985
11:55:30 111 Tichý Michal CZE STRG PROSTĚJOV 1975
11:56:00 112 Tichy Eduard CZE Brumov-Bylnice 1978
11:56:30 113 Vávra Rudolf CZE Město Albrechtice 1975
11:57:00 114 Fus Radim CZE Hlučín 1986
11:57:30 115 Škvařil Dušan CZE Vysočany 1985
11:58:00 116 Doležel Michael CZE Lipnik nad Bečvou 1994
11:58:30 117 Sehnalová Nela CZE Hranice na Moravě 2002
11:59:00 118 Tatýrek Petr CZE Přerov Lověšice 2001
11:59:30 119 Fišerová Petra CZE Praha 8 1981
12:00:00 120 Coufalová Jana CZE Ludgeřovice 1997
12:00:30 121 Hráček Martin CZE Tučapy 1988
12:01:00 122 necas lubomir CZE ostrov u macochy 1974
245 nečasová lucie CZE Jedovnice 2000
12:01:30 123 Král Lukáš CZE Běžci bez obalu Jihlava 1984
12:02:00 124 Černá Tereza CZE Běžci bez obalu Jihlava 1990
125 Kadlecová Simona CZE Běžci bez obalu Jihlava 1990
12:02:30
12:03:00 126 Cimler Jiří CZE Gladiators powered by Edgar 1984
12:03:30 127 Šindler Matěj CZE Gladiators powered by Edgar 1991
12:04:00 128 Batelková Petra CZE Brno 1985
129 Dvořák Petr CZE Brno 1986
12:04:30
12:05:00 130 Becha Andrea CZE Warriors 1984
131 Becha Jan CZE Warriors 1985
12:05:30
12:06:00 132 Macho Jan CZE Ceske Budejovice 1987
133 Schmidt Kerstin CZE Ceske Budejovice 1992
12:06:30
12:07:00 134 Kučera Petr CZE AVENGERS Kunčina Ves 1975
135 Kučera Petr CZE AVENGERS Kunčina Ves 2003
12:07:30
12:08:00 137 Němcová Vendula CZE Rabbits Znojmo 1997
136 Souček Tomáš CZE Rabbits Znojmo 1989
12:08:30
12:09:00 139 Došková Barbora CZE Bechlín 1992
138 Rajnoha Vojtěch CZE Bechlín 1993
12:09:30
12:10:00 140 Pelikán Jaroslav CZE Bananas 1988
141 Pelikánová Michaela CZE Bananas 1992
12:10:30
12:11:00 142 Limberg Tomáš CZE Predátor 1993
143 Ráčková Jana CZE Predátor 1994
12:11:30
12:12:00 145 Popilková Martina CZE České Budějovice 1980
144 Žižka Josef CZE České Budějovice 1980
12:12:30
12:13:00 146 Kučera Miloslav CZE AVENGERS Kunčina Ves 1974
147 Kučerová Lucie CZE AVENGERS Kunčina Ves 2002
12:13:30
12:14:00 148 Tichá Lucie CZE Dětmarovice 1983
149 Tichý Miroslav CZE Dětmarovice 1981
12:14:30
12:15:00 151 Šimandl Jiří CZE Šimandlíci 1975
150 Šimandlová Hanka CZE Šimandlíci 1977
12:15:30
12:16:00 153 Kachlíř Luboš CZE 2 on the Track 1978
152 Kachlířová Petra CZE 2 on the Track 1982
12:16:30
12:17:00 154 Ondrůj Jiří CZE Čtverka tým 1973
155 Ondrůjová Iveta CZE Čtverka tým 1975
12:17:30
12:18:00 157 Hubacz Michal CZE SLOWMOTION 1974
156 Hubaczová Katka CZE SLOWMOTION 1975
12:18:30
12:19:00 158 Schmidtová Zuzana CZE SRTG Brno 1982
159 Šůstek Richard CZE SRTG Brno 1973
12:19:30
12:20:00 160 Entler Miloslav CZE AVENGERS Kunčina Ves 1980
161 Vojtová Hana CZE AVENGERS Kunčina Ves 1999
12:20:30
12:21:00 163 Paulíková Kristýna CZE Brno 1986
162 Valoušek Martin CZE Brno 1980
12:21:30
12:22:00 165 Fialová Kateřina CZE SRTG Olomouc 1994
164 Skála David CZE SRTG Olomouc 1991
12:22:30
12:23:00 166 Baláš Martin CZE Mikulčice 1989
167 Šťastná Veronika CZE Vacenovice 1996
12:23:30
12:24:00 168 Heryč Aleksandr CZE Brno 1991
12:24:30
12:25:00 171 Buriánek Jan CZE AVENGERS Kunčina Ves 1998
170 Havelková Eva CZE AVENGERS Kunčina Ves 1989
12:25:30
12:26:00 173 Horáková Kateřina CZE Rychvald 1983
172 Hořínek Michal CZE Rychvald 1978
12:26:30
12:27:00 175 Mitošinka Michal SVK Brno 1991
174 Močková Frederika CZE Brno 1994
12:27:30
12:28:00 177 Ševela Štěpán CZE Třebíč 1988
176 Táborský Petr CZE Třebíč 1991
12:28:30
12:29:00
12:29:30
12:30:00 181 Dufková Alena CZE Lysice 1993
180 Janák Miloš CZE Blansko 1988
12:30:30
12:31:00
12:31:30
12:32:00 185 Daněk Robin CZE AVENGERS Kunčina Ves 1981
184 Juračková Jana CZE AVENGERS Kunčina Ves 1988
12:32:30
12:33:00 187 Osuský Andrej SVK Experiment 1992
186 Spáčil Antonín AFG Experiment 1993
12:33:30
12:34:00 188 Dopita Petr CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 1980
12:34:30 189 Kříž Miloslav CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 1980
12:35:00 190 Bureš Lubomír CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 1981
12:35:30 191 Bohunovská Klaudie CZE KLAUDIE A KRAVAŤÁCI 1980
12:36:00 192 Chovančík Marek CZE Smrťáci 1988
12:36:30 193 Chovančíková Kristýna CZE Smrťáci 1989
12:37:00 194 Dvořák Dan CZE Smrťáci 1991
12:37:30 195 Balíková Eliška CZE Smrťáci 1994
12:38:00 196 Zemanová Táňa CZE GYMáci 1986
12:38:30 197 Vinovský Petr AFG GYMáci 1982
12:39:00 198 Hlaváčková Markéta CZE GYMáci 1994
12:39:30 199 Maceček Kuba AFG GYMáci 1990
12:40:00 200 Kašpar Petr CZE DREAM TEAM 1981
12:40:30 201 Halouzka Kamil CZE DREAM TEAM 1975
12:41:00 202 Tručková Petra CZE DREAM TEAM 1995
12:41:30 203 Putna Pavel CZE DREAM TEAM 1980
12:42:00 204 Pressova Simona CZE MMiSSi 1997
12:42:30 205 Juras Michael CZE MMiSSi 1992
12:43:00 206 Svobodova Simona CZE MMiSSi 1995
12:43:30 207 Pryymachuk Mykhaylo UKR MMiSSi 1995
12:44:00 208 Pálková Kateřina CZE Sokolnice 1996
12:44:30 209 Bednář Radim CZE Sokolnice 1994
12:45:00 210 Horáková Martina CZE Sokolnice 1996
12:45:30 211 Zmeškal Oldřich CZE Sokolnice 1996
12:46:00 212 Kopecsný Kristián CZE Naplno Team SVK 1989
12:46:30 213 Večerová Silvia CZE Naplno Team SVK 1983
12:47:00 214 Husár Róbert CZE Naplno Team SVK 1981
12:47:30 215 Nová Petra SVK Naplno Team SVK 1986
12:48:00 216 Juriš Martin CZE Naplno Team SVK 1989
12:48:30 217 Vríčan Erik CZE Naplno Team SVK 1992
12:49:00 218 Lengyel Tomáš CZE Naplno Team SVK 1979
12:49:30 219 Krupa Lukáš SVK Naplno Team SVK 1993
12:50:00 220 Hollý Peter SVK Naplno Team SVK 1991
12:50:30 221 Terpák Lenka SVK Naplno Team SVK 1980
12:51:00 222 Danko Pavol SVK Naplno Team SVK 1985
12:51:30 223 Čelková Alena CZE Naplno Team SVK 1986
12:52:00 224 Pazderková Lucie CZE Brno 1990
12:52:30 225 Hájek Pavel CZE Brno 1989
12:53:00 82 Režný Daniel CZE Brno 1988
226 Fojtů Michaela CZE Vysoké Pole 1990
12:53:30 84 Kochanová Vendula CZE Brno 1988
227 Valach Radek CZE Frýdek-Místek 1988
12:54:00 228 Kastner Kamil CZE Čuň a Čunín 1986
12:54:30 229 Zahradníčková Iva CZE Čuň a Čunín 1982
12:55:00 230 Nový Matouš CZE Čuň a Čunín 1993
12:55:30 231 Rossmann Jan CZE Čuň a Čunín 1987
12:56:00 232 Fišer Tomáš CZE Němčice 1989
12:56:30 233 Juras Milan CZE Bzenec 1982
12:57:00 234 graffy Ivo CZE Svitávky 1975
12:57:30 235 macháně Jindřich CZE Náchod 1977
12:58:00 236 křeček Martin CZE Chomík 1971
237 Němec Pavel CZE Chomík 1972
12:58:30
12:59:00 239 košťál daniel CZE Pardubice 1993
238 košťál petr CZE Pardubice 1991
12:59:30
13:00:00 240 Bačina Lukáš CZE Otice 2000
13:00:30 241 čekel Jan CZE Benkov 2000
13:01:00 242 fiala Milan CZE Nevim 2000
243 Němcová Kateřina CZE Nevim 2002
13:01:30
13:02:00 244 michalego aleš CZE Moravany 1974