Harfandění

2017-09-07 Praha

archiv

announcement

registration

start list

results

Harfandění total: 8454, men : 993, women: 600, běžci: 8454, a: 8454, : 6861 [html] [pdf]

Pokud zde nemůžete najít své jméno, kontaktujte nás, prosím, na mailu info@sportchallenge.cz a napište nám, jaké startovní číslo (číslo čipu) jste obdrželi při prezentaci.

Jak probíhalo měření

Časomíra byla zajištěna pomocí jednorázových RFID čipů a cílové měřící brány. Každý závodník dostal startovní číslo s integrovaným čipem, které bylo určeno k nalepení na hrudník. Čip v přímé viditelnosti od antény cílové brány ve vzdálenosti do 10 metrů byl rozpoznán. Pro případ pomalého průchodu byl nadále čip další 3 minuty ignorován (za kratší dobu nešlo kolo uběhnout). Měřící brána neměla během měření žádné výpadky.

Co mohlo čtení čipu znemožnit

Všechny tyto problémy jsme se snažili preventovat informačními tabulemi a instrukcemi na prezentaci, ale bylo nás málo a běžců hodně. Budem na lepší prezentaci rozhodně pracovat.

Rozhodnutí pro výsledky

V případě, že máte ve výsledcích menší počet kol, než je uvedený: V tuto chvíli už nemůžeme měnit počty kol, peníze za benefici jsou již přidělené. Každopádně se rádi poučíme z předchozích chyb a zabráníme jim do budoucna, prosím napište nám na info@sportchallenge.cz, jak dopadl váš čip a jak vypadal v průběhu Harfandění.

V případě, že ve výsledcích není Vaše jméno, ale je tam Vaše číslo (resp. číslo čipu), napište nám prosím na info@sportchallenge.cz. Došlo ke ztracení Vaší přihlášky. Počty kol máme uložené, ale nezobrazujeme, aby nedošlo k tomu, že si nějaký vykuk přivlastní číslo s nejvyšším počtem okruhů.

V průběhu Harfandění se nám povedlo načíst přes 9000 průchodů více než 1300 lidí během 4 hodin. Toto číslo nelze měřit ručně, musíme se spolehnout na techniku a doufáme, že se nám spolu s Vámi podaří odladit všechny mouchy, které by mohly ještě bránit dobré věci.

result list Harfandění

start ~ 14:00:00

rank rank/cat. # name team počet okruhů
1 1 / běžci 419 Zachová Nikola 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
2 2 / běžci 430 Rataj Jan
3 3 / běžci 433 Mrázová Dominika štěrboholy
4 4 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
5 5 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
6 6 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
7 7 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
8 8 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
9 9 / běžci 650 Loužil Matěj
10 10 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
11 11 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
12 12 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
13 13 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
14 14 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
15 15 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
16 16 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
17 17 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
18 18 / běžci 630 Antlová Lenka 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
19 19 / běžci 436 Kačkošová Tereza Klokánek Štěrboholy
20 20 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
21 21 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
22 22 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
23 23 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice
24 24 / běžci 591 Matulík Jaroslav FOD Teplice
25 25 / běžci 587 Schmiedl Jiří FOD Teplice
26 26 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
27 27 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
28 28 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
29 29 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
30 30 / běžci 438 Horáková Jiřina štěrboholy
31 31 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
32 32 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
33 33 / běžci 655 Veselá Petra Klokánek Štěrboholy
34 34 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
35 35 / běžci 696 bubla david brno
36 36 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
37 37 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
38 38 / běžci 653 Dohnalová 457 Aneta štěrboholy
39 39 / běžci 455 Fantová Valerie Klokánek Štěrboholy
40 40 / běžci 709 Pátková Zdeňka Pátci
41 41 / běžci 439 Kobosová Barbora Klokánek Štěrboholy
42 42 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice
43 43 / běžci 555 Řičař Martin Brno
44 44 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem
45 45 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
46 46 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
47 47 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
48 48 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
49 49 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
50 50 / běžci 585 Jan Prchal
51 51 / běžci 667 Skoupý Jiří
52 52 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
53 53 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
54 54 / běžci 692 Bekerová Alexandra
55 55 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
56 56 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
57 57 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
58 58 / běžci 260 Kanubová Evženie praha Láskova
59 59 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
60 60 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
61 61 / běžci 674 Flídrová Dominika 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
62 62 / běžci 418 Hornychová Diana 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
63 63 / běžci 676 Holletschková Veronika 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
64 64 / běžci 416 Matanelli Denisa 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
65 65 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
66 66 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
67 67 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
68 68 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
69 69 / běžci 417 Salačová Martina 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
70 70 / běžci 669 Bártová Martina 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
71 71 / běžci 427 Sochor Filip Queens Running Team
72 72 / běžci 627 Delongová Hana 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
73 73 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
74 74 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice
75 75 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice
76 76 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
77 77 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
78 78 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
79 79 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
80 80 / běžci 18 Hessová Ivana Klokánek Chabařovická
81 81 / běžci 574 Gallo David
82 82 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
83 83 / běžci 695 Beranek Michal Brno
84 84 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
85 85 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
86 86 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
87 87 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek
88 88 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
89 89 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team
90 90 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
91 91 / běžci 598 Nezvalová Martina
92 92 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová
93 93 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team
94 94 / běžci 196 KOHÁKOVÁ ALENA ENDÍCI
95 95 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
96 96 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
97 97 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
98 98 / běžci 658 Suchá Gabriela
99 99 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
100 100 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
101 101 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
102 102 / běžci 537 horakova michaela praha
103 103 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
104 104 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team
105 105 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team
106 106 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
107 107 / běžci 572 Gallová Kateřina
108 108 / běžci 451 Šubrtová Nikola
109 109 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
110 110 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
111 111 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno
112 112 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice
113 113 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
114 114 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
115 115 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO
116 116 / běžci 301 Košan Ondřej Košani
117 117 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
118 118 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
119 119 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
120 120 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
121 121 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
122 122 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
123 123 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice
124 124 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
125 125 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
126 126 / běžci 459 Kovařík Tomáš
127 127 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
128 128 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
129 129 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
130 130 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
131 131 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
132 132 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
133 133 / běžci 66 Balogová Romana FOD Ústí nad Labem
134 134 / běžci 613 Kalašová René Klokánek
135 135 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
136 136 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
137 137 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
138 138 / běžci 453 Petrášek Vít
139 139 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem
140 140 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice
141 141 / běžci 259 Schles Michal
142 142 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
143 143 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
144 144 / běžci 512 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice
145 145 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
146 146 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
147 147 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno
148 148 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
149 149 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice
(150) 149 / běžci 473 Curomková Karolína ústní nad labem
151 151 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
152 152 / běžci 432 Hromasová Veronika
153 153 / běžci 555 Řičař Martin Brno
154 154 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO
155 155 / běžci 567 Pokošová Marie
156 156 / běžci 569 Ješetová Laura
157 157 / běžci 571 bajzova darina janovice
158 158 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO
(159) 158 / běžci 573 Pokoš Patrik
(160) 158 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
161 161 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
162 162 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO
163 163 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
164 164 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
165 165 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno
166 166 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice
167 167 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice
168 168 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice
169 169 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice
170 170 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
171 171 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
172 172 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
173 173 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
174 174 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem
175 175 / běžci 170 Malecová Markéta ANDROMEDA
176 176 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
177 177 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
178 178 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
179 179 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani
180 180 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice
181 181 / běžci 587 Schmiedl Jiří FOD Teplice
182 182 / běžci 591 Matulík Jaroslav FOD Teplice
183 183 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani
184 184 / běžci 472 Curomková Alena Ústí nad labem
185 185 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani
186 186 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO
187 187 / běžci 389 Jelinek Adam Brno
188 188 / běžci 442 Čepešová Michaela
189 189 / běžci 656 Kliment Martin
190 190 / běžci 444 Kliment Radim Klokánek Štěrboholy
191 191 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
192 192 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
193 193 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
194 194 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
195 195 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO
196 196 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
197 197 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
198 198 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
199 199 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice
200 200 / běžci 667 Skoupý Jiří
201 201 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice
202 202 / běžci 692 Bekerová Alexandra
203 203 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
204 204 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
205 205 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
206 206 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
207 207 / běžci 386 Dušková Marie ŠD Lobkovičák
208 208 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
209 209 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice
210 210 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice
211 211 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
212 212 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice
213 213 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
214 214 / běžci 585 Jan Prchal
215 215 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
216 216 / běžci 154 Vrána Marek
217 217 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
218 218 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice
219 219 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí
220 220 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice
221 221 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
222 222 / běžci 236 Banomová Anna žatečtí klokani
223 223 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani
224 224 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
225 225 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
226 226 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
227 227 / běžci 474 Curomková Romana Ústí nad labem
228 228 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem
229 229 / běžci 352 Decastelo Eva Letní scéna
230 230 / běžci 352 Decastelo Eva Letní scéna
231 231 / běžci 353 Mottlová Bára Letní scéna
232 232 / běžci 353 Mottlová Bára Letní scéna
233 233 / běžci 351 Noha Leoš Letní scéna
234 234 / běžci 351 Noha Leoš Letní scéna
235 235 / běžci 4 Maršíková Pavla
236 236 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
237 237 / běžci 694 Beránková Monika Praha
238 238 / běžci 249 Husar Dezidér žatečtí klokani
239 239 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani
240 240 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc
241 241 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc
242 242 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
243 243 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
244 244 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
245 245 / běžci 625 Darvašová Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
246 246 / běžci 644 Jindrová Marie Pedagogická škola Litoměřice
247 247 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
248 248 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice
249 249 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
250 250 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice
251 251 / běžci 598 Nezvalová Martina
252 252 / běžci 742 Hanuš Marek 2KTZ
253 253 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice
254 254 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
255 255 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
256 256 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice
257 257 / běžci 387 Vránová Dana ŠD Lobkovičák
258 258 / běžci 696 bubla david brno
259 259 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
260 260 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
261 261 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová
262 262 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
263 263 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team
264 264 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno
265 265 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
266 266 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
267 267 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem
268 268 / běžci 71 Miko Daniel FOD Ústí nad Labem
269 269 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice
270 270 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice
271 271 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice
272 272 / běžci 595 Čonka Milan
273 273 / běžci 570 Wachtlová Alena
274 274 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
275 275 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice
276 276 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
277 277 / běžci 590 Fuxová Eliška
278 278 / běžci 1 Antalíková Silvia
279 279 / běžci 575 Jaroušková Jana
280 280 / běžci 551 Horáková Nikol Pedagogická škola Litoměřice
281 281 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno
282 282 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice
283 283 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
284 284 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
285 285 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice
286 286 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
287 287 / běžci 566 Karas Julius
288 288 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
289 289 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
290 290 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
291 291 / běžci 574 Gallo David
292 292 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani
293 293 / běžci 658 Suchá Gabriela
294 294 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
295 295 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
296 296 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
297 297 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team
298 298 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci
299 299 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno
300 300 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice
301 301 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
302 302 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno
303 303 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
304 304 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
305 305 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno
306 306 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice
307 307 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team
308 308 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
309 309 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
310 310 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek
311 311 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice
312 312 / běžci 443 Kliment Matěj
313 313 / běžci 443 Kliment Matěj
314 314 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci
315 315 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice
316 316 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
317 317 / běžci 262 Novotná Veronika 262
318 318 / běžci 15 Marek Novotný paraha chabařovická
319 319 / běžci 261 Novotný Jakub Klokánek Chabařovická
320 320 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
321 321 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
322 322 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice
323 323 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice
324 324 / běžci 618 Svobodová Marie Pedagogická škola Litoměřice
325 325 / běžci 518 Pokorná Eliška Pedagogická škola Litoměřice
326 326 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
327 327 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
328 328 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice
329 329 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice
330 330 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy
331 331 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy
332 332 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
333 333 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice
(334) 333 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice
335 335 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice
336 336 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice
337 337 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
338 338 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
339 339 / běžci 192 Poliaková Jarmila
340 340 / běžci 190 Suchá Jesica
341 341 / běžci 662 Voborná Adéla
342 342 / běžci 594 Jandová Alena
343 343 / běžci 72 kudláčková nikol ústí nadl labem
344 344 / běžci 283 Ridajová Samanta FOD Ústí nad Labem
345 345 / běžci 634 Schambergerová Jana
346 346 / běžci 635 Veselá Daniela
347 347 / běžci 292 Jana Bláhová FOD Ústí nad Labem
348 348 / běžci 469 Božena Hodická FOD Ústí nad Labem
349 349 / běžci 235 Gadžová Markéta žatečtí klokani
350 350 / běžci 75 Peterová Veronika Ústí nad labem
351 351 / běžci 467 Peterová Nikol Ústí nad labem
352 352 / běžci 73 Štěpánka Furiková FOD Ústí nad Labem
353 353 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
354 354 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani
355 355 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
356 356 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
357 357 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
358 358 / běžci 250 Husar Štefan žatečtí klokani
359 359 / běžci 555 Řičař Martin Brno
360 360 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
361 361 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák
362 362 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice
363 363 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
364 364 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák
365 365 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
366 366 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák
367 367 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
368 368 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
369 369 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák
370 370 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
371 371 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
372 372 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
373 373 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3
374 374 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák
375 375 / běžci 263 Krátká Tereza brno klokanek
376 376 / běžci 263 Krátká Tereza brno klokanek
377 377 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
378 378 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
379 379 / běžci 14 Zahradníková Anna Klokánek Dolní Benešov
380 380 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
381 381 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team
382 382 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
383 383 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
384 384 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice
385 385 / běžci 427 Sochor Filip Queens Running Team
386 386 / běžci 427 Sochor Filip Queens Running Team
387 387 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
388 388 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák
389 389 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice
390 390 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice
391 391 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák
392 392 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice
393 393 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
394 394 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák
395 395 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
396 396 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice
397 397 / běžci 462 Krupička Miroslav
398 398 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem
399 399 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem
400 400 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova
401 401 / běžci 293 Berková Bára FOD Ústí nad Labem
402 402 / běžci 67 Balogová Aneta FOD Ústí nad Labem
403 403 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří
404 404 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy
405 405 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří
406 406 / běžci 510 Sklenář Martin
407 407 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák
408 408 / běžci 537 horakova michaela praha
409 409 / běžci 654 Kovaříková Barbora štěrboholy
410 410 / běžci 654 Kovaříková Barbora štěrboholy
411 411 / běžci 652 Špačková Štěpánka štěrboholy
412 412 / běžci 652 Špačková Štěpánka štěrboholy
413 413 / běžci 631 Nykielová Barbora Pedagogická škola Litoměřice
414 414 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
415 415 / běžci 645 Kolářová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
416 416 / běžci 452 Kareš Marcus
417 417 / běžci 623 Kačírková Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
418 418 / běžci 638 Fejerová Hana Pedagogická škola Litoměřice
419 419 / běžci 172 Maňáková Sabina
420 420 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
421 421 / běžci 189 Suchý Fabricio
422 422 / běžci 451 Šubrtová Nikola
423 423 / běžci 171 Maňáková Daniela
424 424 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3
425 425 / běžci 572 Gallová Kateřina
(426) 425 / běžci 174 Suchý Santiago
427 427 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák
428 428 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková,
429 429 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec
430 430 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice
431 431 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice
432 432 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice
433 433 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice
434 434 / běžci 259 Schles Michal
435 435 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
436 436 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3
437 437 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
438 438 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák
439 439 / běžci 532 Černá Kamila Pedagogická škola Litoměřice
440 440 / běžci 168 Tmějová Miloslava Pedagogická škola Litoměřice
441 441 / běžci 526 Arsenjevová Monika Pedagogická škola Litoměřice
442 442 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
443 443 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc
444 444 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo
445 445 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
446 446 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci
447 447 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák
448 448 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák
449 449 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
450 450 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo
451 451 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo
452 452 / běžci 69 Kopta Bohumil Ústí nad Labem
453 453 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci
454 454 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci
455 455 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci
456 456 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci
457 457 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
458 458 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
459 459 / běžci 70 Kopta Tomáš Ústí nad Labem
460 460 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
461 461 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
462 462 / běžci 459 Kovařík Tomáš
463 463 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
464 464 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
465 465 / běžci 897 Šindler David Praha
466 466 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
467 467 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
468 468 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice
469 469 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
470 470 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
471 471 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
472 472 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
473 473 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov
474 474 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci
475 475 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák
476 476 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci
477 477 / běžci 613 Kalašová René Klokánek
478 478 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci
479 479 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci
480 480 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3
481 481 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
482 482 / běžci 212 Pelc Daniel žatečtí klokani
483 483 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy
484 484 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
485 485 / běžci 247 Šímová Romana žatečtí klokani
486 486 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
487 487 / běžci 90 Marková Lucie Mladé Buky
488 488 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
489 489 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák
490 490 / běžci 115 Luťanský Šimon ŠD Lobkovičák
491 491 / běžci 89 Vintiloaia Alexandr Constantin
492 492 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
493 493 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
494 494 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák
495 495 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
496 496 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem
497 497 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
498 498 / běžci 215 Pertlová Radka
499 499 / běžci 692 Bekerová Alexandra
500 500 / běžci 667 Skoupý Jiří
501 501 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
502 502 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice
503 503 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
504 504 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák
505 505 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
506 506 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
507 507 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem
508 508 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice
509 509 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
510 510 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
511 511 / běžci 851 Matzke Marek
512 512 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno
513 513 / běžci 850 Vlček Jiří
514 514 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
(515) 514 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
516 516 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
517 517 / běžci 35 Houdek Ondřej HO.Vsetín
518 518 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
519 519 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem
520 520 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice
521 521 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
522 522 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice
523 523 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO
524 524 / běžci 695 Beranek Michal Brno
525 525 / běžci 33 Trejtnar Jurda ŠD Lobkovičák
526 526 / běžci 620 Kaucká Jana Klokánek Láskova
527 527 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák
528 528 / běžci 617 Vojtěchová Kateřina Praha
529 529 / běžci 195 Hubáčková Kristýna Klokánek Láskova
530 530 / běžci 197 Vlasatá Stanislava Endíci
531 531 / běžci 199 Motyčáková Zuzana Endíci
532 532 / běžci 615 Řezanka Marek Klokánek Chabařovická
533 533 / běžci 227 Matyášová Eva Klokánek Láskova
534 534 / běžci 219 Cpinová Ladislava Klokánek Láskova
535 535 / běžci 221 Klasová Gabriela Klokánek Láskova
536 536 / běžci 228 Hrušková Jitka Klokánek Láskova
537 537 / běžci 201 Veinlichová Jana ENDÍCI
538 538 / běžci 200 Svoboda Lukáš Praha 3
539 539 / běžci 226 Brabcová Regina Klokánek Láskova
540 540 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák
541 541 / běžci 5 Tučková Kristýna praha štěrboholy
542 542 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
543 543 / běžci 74 Bláha Daniel FOD Ústí nad Labem
544 544 / běžci 66 Balogová Romana FOD Ústí nad Labem
545 545 / běžci 63 Fabárová Markéta Ústí nad Labem
546 546 / běžci 233 Kováč Dominik žatečtí klokani
547 547 / běžci 231 Pončová Naďa žatečtí klokani
548 548 / běžci 248 Moravcová Michaela žatečtí klokani
549 549 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
550 550 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
551 551 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice
552 552 / běžci 585 Jan Prchal
553 553 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno
554 554 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem
555 555 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
556 556 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice
557 557 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
558 558 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
559 559 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
560 560 / běžci 581 Čížková Ivana
561 561 / běžci 424 Nezvalová Natálie
562 562 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
563 563 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice
564 564 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice
565 565 / běžci 473 Curomková Karolína ústní nad labem
566 566 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák
567 567 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3
568 568 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
569 569 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák
570 570 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák
571 571 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
572 572 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
573 573 / běžci 696 bubla david brno
574 574 / běžci 198 Fíčková Věra Klokánek Láskova
575 575 / běžci 198 Fíčková Věra Klokánek Láskova
576 576 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice
577 577 / běžci 240 Kamarádová Andrea Klokánek Láskova
578 578 / běžci 240 Kamarádová Andrea Klokánek Láskova
579 579 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
580 580 / běžci 598 Nezvalová Martina
581 581 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
582 582 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
583 583 / běžci 154 Vrána Marek
584 584 / běžci 116 Marková Laura ŠD Lobkovičák
585 585 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák
586 586 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák
587 587 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
588 588 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
589 589 / běžci 465 Hlavatý Jiří
590 590 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
591 591 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
592 592 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
593 593 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
594 594 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
595 595 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák
596 596 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák
597 597 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice
598 598 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
599 599 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice
600 600 / běžci 206 Ridajová Miroslava žatečtí klokani
601 601 / běžci 234 Ozoganyová Nikola žatečtí klokani
602 602 / běžci 207 Koutný Samuel žatečtí klokani
603 603 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
604 604 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice
605 605 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani
606 606 / běžci 230 Perská Zdena žatečtí klokani
607 607 / běžci 186 Ridajová Veronika žatečtí klokani
608 608 / běžci 121 Šplíchalová Anna ŠD Lobkovičák
609 609 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov
610 610 / běžci 229 Kovačiková Jindra žatečtí klokani
611 611 / běžci 276 Kaiferová Tereza ŠD Lobkovičák
612 612 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
613 613 / běžci 111 Lexová Adéla ŠD Lobkovičák
614 614 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani
615 615 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
616 616 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
617 617 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team
618 618 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová
619 619 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
620 620 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
621 621 / běžci 301 Košan Ondřej Košani
622 622 / běžci 94 Masopustová Aneta ŠD Lobkovičák
623 623 / běžci 97 Handšuhová Tereza ŠD Lobkovičák
624 624 / běžci 920 Kunstátová Marie Gepardi
625 625 / běžci 922 Kunstát Jiří Gepardi
626 626 / běžci 923 Kunstátová Kamila Gepardi
627 627 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
628 628 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team
629 629 / běžci 428 Klíma Daniel Queens Running Team
630 630 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák
631 631 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák
632 632 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem
633 633 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem
634 634 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
635 635 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická
636 636 / běžci 921 Kunstátová Karolína Gepardi
637 637 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO
638 638 / běžci 45 Balounová Jitka
639 639 / běžci 46 Baloun¨ Martin
640 640 / běžci 389 Jelinek Adam Brno
641 641 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
642 642 / běžci 432 Hromasová Veronika
643 643 / běžci 660 Suchánová Barbora
644 644 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí
645 645 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice
(646) 645 / běžci 840 Vočadlová Lucka
647 647 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice
648 648 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
649 649 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
650 650 / běžci 845 Slezák Damián
651 651 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
652 652 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO
(653) 652 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
654 654 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO
655 655 / běžci 280 Vácha Petr
656 656 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
657 657 / běžci 252 Karas Cristiano
658 658 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
659 659 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák
660 660 / běžci 658 Suchá Gabriela
661 661 / běžci 555 Řičař Martin Brno
662 662 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
663 663 / běžci 79 Kolbe Luisa ŠD Lobkovičák
664 664 / běžci 415 Gočálová Magdalena 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
665 665 / běžci 257 Vaňková Dominika praha štěrboholy
666 666 / běžci 11 Benešová Vernika praha štěrboholy
667 667 / běžci 672 Brejchová Gabriela 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
668 668 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
669 669 / běžci 405 Venclíková Denisa 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
670 670 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
671 671 / běžci 404 Zábršová Sandra 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
672 672 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov
673 673 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy
674 674 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková
675 675 / běžci 12 Černohlávková Eliška praha láskova
676 676 / běžci 380 bublova marcela KLOKÁNEK BRNO
677 677 / běžci 694 Beránková Monika Praha
678 678 / běžci 591 Matulík Jaroslav FOD Teplice
679 679 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
680 680 / běžci 295 Piccolo Sebastien ŠD Lobkovičák
681 681 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani
682 682 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice
683 683 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
684 684 / běžci 494 Bílá Maruška ústí nad labem
685 685 / běžci 710 Králíček Daniel
686 686 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani
687 687 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
688 688 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
689 689 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
690 690 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák
691 691 / běžci 574 Gallo David
692 692 / běžci 7 Kneiffeová Monika praha štěrboholy
693 693 / běžci 264 Bern Eva
694 694 / běžci 844 Šimakaia Sandra
695 695 / běžci 256 Jurečková Hana Klokánek Láskova
696 696 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
697 697 / běžci 413 Berková Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
698 698 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
699 699 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
700 700 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
701 701 / běžci 684 Šnajdrová Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
702 702 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
703 703 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
704 704 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova
705 705 / běžci 412 Hochmalová Michaela 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
706 706 / běžci 408 Lassigová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
707 707 / běžci 644 Jindrová Marie Pedagogická škola Litoměřice
708 708 / běžci 675 Černá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
709 709 / běžci 152 Vránová Kateřina
710 710 / běžci 153 Cicu Albert
711 711 / běžci 625 Darvašová Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
712 712 / běžci 897 Šindler David Praha
713 713 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice
714 714 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice
715 715 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno
716 716 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO
717 717 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO
718 718 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
719 719 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
720 720 / běžci 10 Dosedělová Barbora Praha 4 - Láskova
721 721 / běžci 8 Horsw Nikola
722 722 / běžci 461 párysová Kateřina štěrboholy
723 723 / běžci 24 Šnoblová Dominika Klokánek Litoměřice
724 724 / běžci 25 Kulhánková Veronika
725 725 / běžci 458 Brožová Michaela štěrboholy
726 726 / běžci 651 Macháčková Vendula štěrboholy
727 727 / běžci 156 Tesařová Patricie
728 728 / běžci 568 Karas Juliano
729 729 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc
730 730 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák
731 731 / běžci 155 Tesařová Vanesa
732 732 / běžci 596 Novotná Andrea
733 733 / běžci 648 Karasová Sofie
734 734 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc
735 735 / běžci 649 Beránková Lenka Ledeč
736 736 / běžci 700 Karasová Sabina
737 737 / běžci 557 Beránková Michaela
738 738 / běžci 431 Jílek Jaroslav
739 739 / běžci 169 Adam David Andromeda
740 740 / běžci 647 Tesařová Jennifer
741 741 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák
742 742 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy
743 743 / běžci 663 Hakl Michal
744 744 / běžci 406 Nohalová Klára 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
745 745 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice
746 746 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy
747 747 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
748 748 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
749 749 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
750 750 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
751 751 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
752 752 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
753 753 / běžci 566 Karas Julius
754 754 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice
755 755 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák
756 756 / běžci 205 Jámečná Ivana žatečtí klokani
757 757 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec
758 758 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
759 759 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani
760 760 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
761 761 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy
762 762 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
763 763 / běžci 48 Švárová Petra holky z kanceláře
764 764 / běžci 464 Pánková Magdalena Praha 4 - Štěrboholy
765 765 / běžci 278 Hesová Zdeňka holky z kanceláře
766 766 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
767 767 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice
768 768 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice
769 769 / běžci 409 Krůtová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
770 770 / běžci 409 Krůtová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
771 771 / běžci 659 Čelikovská Adéla
772 772 / běžci 659 Čelikovská Adéla
773 773 / běžci 683 Šlapáková Karolína 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
774 774 / běžci 683 Šlapáková Karolína 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
775 775 / běžci 265 Poláčková Kateřina Teplice n. Metují
776 776 / běžci 265 Poláčková Kateřina Teplice n. Metují
777 777 / běžci 678 Drvotová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
778 778 / běžci 681 Stárková Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
779 779 / běžci 266 Francová Linda Klokánek Chabařovická
780 780 / běžci 266 Francová Linda Klokánek Chabařovická
781 781 / běžci 493 Bílá Irinka Ústí nad labem
782 782 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
783 783 / běžci 496 Křiváková Kristýna Ústí nad labem
784 784 / běžci 600 Ostrorohová Martina Morávci
785 785 / běžci 50 Pavlíčková Jana holky z kanceláře
786 786 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
787 787 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
788 788 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
789 789 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno
790 790 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem
791 791 / běžci 71 Miko Daniel FOD Ústí nad Labem
792 792 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno
793 793 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák
794 794 / běžci 275 Hiršlová Nikola ŠD Lobkovičák
795 795 / běžci 690 Matoušková Tereza 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
796 796 / běžci 423 Staňková Nela ŠD Lobkovičák
797 797 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák
798 798 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák
799 799 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
800 800 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák
801 801 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák
802 802 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
(803) 802 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
804 804 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
805 805 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
806 806 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3
807 807 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
808 808 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
809 809 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák
810 810 / běžci 571 bajzova darina janovice
811 811 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
(812) 811 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
813 813 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice
814 814 / běžci 14 Zahradníková Anna Klokánek Dolní Benešov
815 815 / běžci 14 Zahradníková Anna Klokánek Dolní Benešov
816 816 / běžci 569 Ješetová Laura
817 817 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
818 818 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice
819 819 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
820 820 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice
821 821 / běžci 259 Schles Michal
822 822 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
823 823 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
824 824 / běžci 567 Pokošová Marie
825 825 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
826 826 / běžci 573 Pokoš Patrik
827 827 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice
828 828 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
829 829 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
830 830 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
831 831 / běžci 668 Šmídlová Michaela 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
832 832 / běžci 400 Dvořáková Zuzana 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
833 833 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
834 834 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák
835 835 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák
836 836 / běžci 107 Macháčková Dominika
837 837 / běžci 78 Jindrová Andrea ŠD Lobkovičák
838 838 / běžci 42 Prichoďko Sára ŠD Lobkovičák
839 839 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
840 840 / běžci 44 Maťátková Sofie ŠD Lobkovičák
841 841 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák
842 842 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
843 843 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák
844 844 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák
845 845 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
846 846 / běžci 170 Malecová Markéta ANDROMEDA
847 847 / běžci 451 Šubrtová Nikola
848 848 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice
849 849 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice
850 850 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
851 851 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
(852) 851 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
853 853 / běžci 587 Schmiedl Jiří FOD Teplice
854 854 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
855 855 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice
856 856 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
857 857 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
858 858 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
859 859 / běžci 696 bubla david brno
860 860 / běžci 590 Fuxová Eliška
861 861 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci
862 862 / běžci 570 Wachtlová Alena
863 863 / běžci 575 Jaroušková Jana
864 864 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci
865 865 / běžci 595 Čonka Milan
866 866 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
867 867 / běžci 634 Schambergerová Jana
868 868 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
869 869 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice
870 870 / běžci 594 Jandová Alena
871 871 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice
872 872 / běžci 583 Kindl Vilém FOD Teplice
873 873 / běžci 635 Veselá Daniela
874 874 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
875 875 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
876 876 / běžci 874 Kyncl Davídek
877 877 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
878 878 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
879 879 / běžci 5 Tučková Kristýna praha štěrboholy
880 880 / běžci 510 Sklenář Martin
881 881 / běžci 5 Tučková Kristýna praha štěrboholy
882 882 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
883 883 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
884 884 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák
885 885 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3
886 886 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák
887 887 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák
888 888 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
889 889 / běžci 850 Vlček Jiří
890 890 / běžci 348 Červenka František Rilancio
891 891 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
892 892 / běžci 453 Petrášek Vít
893 893 / běžci 851 Matzke Marek
894 894 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno
895 895 / běžci 686 Vašutová Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
896 896 / běžci 686 Vašutová Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
897 897 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno
898 898 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno
899 899 / běžci 407 Maláková Alžběta 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
900 900 / běžci 407 Maláková Alžběta 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
901 901 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice
902 902 / běžci 474 Curomková Romana Ústí nad labem
903 903 / běžci 537 horakova michaela praha
904 904 / běžci 67 Balogová Aneta FOD Ústí nad Labem
905 905 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice
906 906 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice
907 907 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
908 908 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem
909 909 / běžci 1 Antalíková Silvia
910 910 / běžci 551 Horáková Nikol Pedagogická škola Litoměřice
911 911 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
912 912 / běžci 459 Kovařík Tomáš
913 913 / běžci 192 Poliaková Jarmila
914 914 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice
915 915 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice
916 916 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy
917 917 / běžci 190 Suchá Jesica
918 918 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice
919 919 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy
920 920 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice
921 921 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří
922 922 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří
923 923 / běžci 492 Vančura Jakub FOD Teplice
924 924 / běžci 215 Pertlová Radka
925 925 / běžci 504 Vančura Michal FOD Teplice
926 926 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
927 927 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
928 928 / běžci 491 Prokopová Lucie FOD Teplice
929 929 / běžci 497 Pavličová Eva FOD Teplice
930 930 / běžci 503 Vančura Jiří FOD Teplice
931 931 / běžci 472 Curomková Alena Ústí nad labem
932 932 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
933 933 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
934 934 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
935 935 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice
936 936 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice
937 937 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
938 938 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova
939 939 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy
940 940 / běžci 280 Vácha Petr
941 941 / běžci 662 Voborná Adéla
942 942 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice
943 943 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
944 944 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
945 945 / běžci 720 Holubová Alžběta Holoubci
946 946 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
947 947 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
948 948 / běžci 292 Jana Bláhová FOD Ústí nad Labem
949 949 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
950 950 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team
951 951 / běžci 374 Šitavanc Adam Queens Running Team
952 952 / běžci 462 Krupička Miroslav
953 953 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová
(954) 953 / běžci 328 Mrozková Jana Šitavancová
955 955 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
956 956 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
957 957 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice
958 958 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
959 959 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
960 960 / běžci 555 Řičař Martin Brno
961 961 / běžci 556 Beránková Sylva Roudnice nad Labem
962 962 / běžci 552 Prudký Jan Litoměřice
963 963 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
964 964 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice
965 965 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice
966 966 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice
967 967 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice
968 968 / běžci 677 Didyčová Olga 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
969 969 / běžci 410 Kačmarčíková Magdalena 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
970 970 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
971 971 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
972 972 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice
973 973 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
974 974 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice
975 975 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem
976 976 / běžci 870 Dolejš Michal
977 977 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
978 978 / běžci 392 Janouchová Adéla Andromeda
979 979 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem
980 980 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice
981 981 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
982 982 / běžci 572 Gallová Kateřina
983 983 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
984 984 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák
985 985 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák
986 986 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
987 987 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3
988 988 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno
989 989 / běžci 9 Buccarello Matyáš Klokánek Chabařovická
990 990 / běžci 9 Buccarello Matyáš Klokánek Chabařovická
991 991 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč
992 992 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
993 993 / běžci 853 Peterová Aneta Klokánek Chabařovická
994 994 / běžci 853 Peterová Aneta Klokánek Chabařovická
995 995 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
996 996 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice
997 997 / běžci 613 Kalašová René Klokánek
998 998 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team
999 999 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team
1000 1000 / běžci 88 Bacíková Daniela Queens Running Team
1001 1001 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek
(1002) 1001 / běžci 154 Vrána Marek
1003 1003 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
1004 1004 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
1005 1005 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1006 1006 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
1007 1007 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
1008 1008 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem
1009 1009 / běžci 283 Ridajová Samanta FOD Ústí nad Labem
1010 1010 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
1011 1011 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem
1012 1012 / běžci 205 Jámečná Ivana žatečtí klokani
1013 1013 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
1014 1014 / běžci 710 Králíček Daniel
1015 1015 / běžci 470 Vinklerová Zuzana FOD Teplice
1016 1016 / běžci 480 Hájková Kateřina Ústí nad labem
1017 1017 / běžci 810 Dunajová Kamila
1018 1018 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák
1019 1019 / běžci 98 Čížek Sebasian ŠD Lobkovičák
1020 1020 / běžci 840 Vočadlová Lucka
1021 1021 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
1022 1022 / běžci 479 Hájková Adéla Ústí nad labem
1023 1023 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3
1024 1024 / běžci 477 Krcnová Jitka Ústí nad labem
1025 1025 / běžci 94 Masopustová Aneta ŠD Lobkovičák
1026 1026 / běžci 512 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice
1027 1027 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice
1028 1028 / běžci 478 Hájková Ilona Ústí nad labem
1029 1029 / běžci 97 Handšuhová Tereza ŠD Lobkovičák
1030 1030 / běžci 585 Jan Prchal
1031 1031 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
1032 1032 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice
1033 1033 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák
(1034) 1033 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák
1035 1035 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem
1036 1036 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov
1037 1037 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
1038 1038 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
1039 1039 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
1040 1040 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3
1041 1041 / běžci 897 Šindler David Praha
1042 1042 / běžci 73 Štěpánka Furiková FOD Ústí nad Labem
1043 1043 / běžci 72 kudláčková nikol ústí nadl labem
1044 1044 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1045 1045 / běžci 75 Peterová Veronika Ústí nad labem
1046 1046 / běžci 469 Božena Hodická FOD Ústí nad Labem
1047 1047 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
1048 1048 / běžci 467 Peterová Nikol Ústí nad labem
1049 1049 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
1050 1050 / běžci 518 Pokorná Eliška Pedagogická škola Litoměřice
1051 1051 / běžci 645 Kolářová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
1052 1052 / běžci 631 Nykielová Barbora Pedagogická škola Litoměřice
1053 1053 / běžci 618 Svobodová Marie Pedagogická škola Litoměřice
1054 1054 / běžci 638 Fejerová Hana Pedagogická škola Litoměřice
1055 1055 / běžci 487 Blažečková Anna FOD Teplice
1056 1056 / běžci 623 Kačírková Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
1057 1057 / běžci 486 Karchnák Alexandr FOD Teplice
1058 1058 / běžci 845 Slezák Damián
1059 1059 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc
1060 1060 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková,
1061 1061 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
1062 1062 / běžci 934 Hrdličková Anna Marie
1063 1063 / běžci 932 Setikovská Eliška
1064 1064 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice
1065 1065 / běžci 839 Slezáková Sára
1066 1066 / běžci 35 Houdek Ondřej HO.Vsetín
1067 1067 / běžci 894 Bublová Kristýna
1068 1068 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák
1069 1069 / běžci 945 Drdlová Vendula CCC region Damane
1070 1070 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
1071 1071 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
1072 1072 / běžci 658 Suchá Gabriela
1073 1073 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák
1074 1074 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák
1075 1075 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
1076 1076 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
1077 1077 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
1078 1078 / běžci 949 Müllerová Veronika CCC region Damane
1079 1079 / běžci 924 Bursová Jana CCC region Damane
1080 1080 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
1081 1081 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
1082 1082 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani
1083 1083 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
1084 1084 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
1085 1085 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani
1086 1086 / běžci 943 Spizzirri Katerina Ortho Clinical Diagnostics
1087 1087 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci
1088 1088 / běžci 935 Beková Hana Ortho Clinical Diagnostics
1089 1089 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice
1090 1090 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci
1091 1091 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice
1092 1092 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
1093 1093 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
1094 1094 / běžci 115 Luťanský Šimon ŠD Lobkovičák
1095 1095 / běžci 115 Luťanský Šimon ŠD Lobkovičák
1096 1096 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák
1097 1097 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice
1098 1098 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice
1099 1099 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
1100 1100 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
1101 1101 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1102 1102 / běžci 200 Svoboda Lukáš Praha 3
(1103) 1102 / běžci 200 Svoboda Lukáš Praha 3
1104 1104 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1105 1105 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec
1106 1106 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice
1107 1107 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice
1108 1108 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice
1109 1109 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice
1110 1110 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci
1111 1111 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice
1112 1112 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci
1113 1113 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno
1114 1114 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy
1115 1115 / běžci 16 Kovárník Jan štěrboholy
1116 1116 / běžci 833 Vlačihovská Helena
1117 1117 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí
1118 1118 / běžci 128 Vodička Matěj SOOD
1119 1119 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák
1120 1120 / běžci 125 Hlaváč Adam SOOD
1121 1121 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha
1122 1122 / běžci 331 Hlaváčová Monika SOOD
1123 1123 / běžci 898 Svoboda Tomáš
1124 1124 / běžci 901 Knobová Eva
1125 1125 / běžci 694 Beránková Monika Praha
1126 1126 / běžci 896 Svoboda Jan
1127 1127 / běžci 402 Čermáková Kristýna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1128 1128 / běžci 399 Hořínková Anna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1129 1129 / běžci 933 Setikovská Agáta
1130 1130 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
1131 1131 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice
1132 1132 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem
1133 1133 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák
1134 1134 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy
1135 1135 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
1136 1136 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák
1137 1137 / běžci 900 Knob Pavel
1138 1138 / běžci 598 Nezvalová Martina
1139 1139 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
1140 1140 / běžci 581 Čížková Ivana
1141 1141 / běžci 711 Pátek Josef Pátci
1142 1142 / běžci 424 Nezvalová Natálie
1143 1143 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani
1144 1144 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani
1145 1145 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
1146 1146 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
1147 1147 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani
1148 1148 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani
1149 1149 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
1150 1150 / běžci 301 Košan Ondřej Košani
1151 1151 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo
1152 1152 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO
1153 1153 / běžci 695 Beranek Michal Brno
1154 1154 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci
1155 1155 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
1156 1156 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo
1157 1157 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo
1158 1158 / běžci 391 Kolářová Adéla 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1159 1159 / běžci 293 Berková Bára FOD Ústí nad Labem
1160 1160 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci
1161 1161 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci
1162 1162 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci
1163 1163 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci
1164 1164 / běžci 380 bublova marcela KLOKÁNEK BRNO
1165 1165 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
1166 1166 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
1167 1167 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
1168 1168 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
1169 1169 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
1170 1170 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
1171 1171 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
1172 1172 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická
1173 1173 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák
1174 1174 / běžci 46 Baloun¨ Martin
1175 1175 / běžci 45 Balounová Jitka
1176 1176 / běžci 667 Skoupý Jiří
1177 1177 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
1178 1178 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO
1179 1179 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO
1180 1180 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák
1181 1181 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák
1182 1182 / běžci 66 Balogová Romana FOD Ústí nad Labem
1183 1183 / běžci 620 Kaucká Jana Klokánek Láskova
1184 1184 / běžci 620 Kaucká Jana Klokánek Láskova
1185 1185 / běžci 574 Gallo David
1186 1186 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice
1187 1187 / běžci 197 Vlasatá Stanislava Endíci
1188 1188 / běžci 197 Vlasatá Stanislava Endíci
1189 1189 / běžci 199 Motyčáková Zuzana Endíci
1190 1190 / běžci 199 Motyčáková Zuzana Endíci
1191 1191 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1192 1192 / běžci 195 Hubáčková Kristýna Klokánek Láskova
1193 1193 / běžci 195 Hubáčková Kristýna Klokánek Láskova
1194 1194 / běžci 236 Banomová Anna žatečtí klokani
1195 1195 / běžci 235 Gadžová Markéta žatečtí klokani
1196 1196 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO
1197 1197 / běžci 389 Jelinek Adam Brno
1198 1198 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
1199 1199 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
1200 1200 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák
1201 1201 / běžci 838 Jiraská Anna Firma PORR a.s.
1202 1202 / běžci 838 Jiraská Anna Firma PORR a.s.
1203 1203 / běžci 910 Chocholoušová Karla Firma PORR a.a.
1204 1204 / běžci 910 Chocholoušová Karla Firma PORR a.a.
1205 1205 / běžci 333 Klejnová Sabina Sdružení na ochranu sood ohrožených dětí Praha
1206 1206 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice
1207 1207 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem
1208 1208 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem
1209 1209 / běžci 660 Suchánová Barbora
1210 1210 / běžci 947 Krajíčková Vlasta CCC region Damane
1211 1211 / běžci 432 Hromasová Veronika
1212 1212 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
1213 1213 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
1214 1214 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
1215 1215 / běžci 280 Vácha Petr
1216 1216 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
1217 1217 / běžci 2 Dědík Marek
1218 1218 / běžci 2 Dědík Marek
1219 1219 / běžci 495 Bílá Klára Ústí nad labem
1220 1220 / běžci 865 Klapalová Michaela
1221 1221 / běžci 259 Schles Michal
1222 1222 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
1223 1223 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
1224 1224 / běžci 825 Daniel Rovenský
1225 1225 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1226 1226 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1227 1227 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
1228 1228 / běžci 201 Veinlichová Jana ENDÍCI
1229 1229 / běžci 201 Veinlichová Jana ENDÍCI
1230 1230 / běžci 79 Kolbe Luisa ŠD Lobkovičák
1231 1231 / běžci 219 Cpinová Ladislava Klokánek Láskova
1232 1232 / běžci 219 Cpinová Ladislava Klokánek Láskova
1233 1233 / běžci 227 Matyášová Eva Klokánek Láskova
1234 1234 / běžci 227 Matyášová Eva Klokánek Láskova
1235 1235 / běžci 555 Řičař Martin Brno
1236 1236 / běžci 752 Gabriela Müllerová VOŠ sociálně právní, Praha 10
1237 1237 / běžci 221 Klasová Gabriela Klokánek Láskova
(1238) 1237 / běžci 221 Klasová Gabriela Klokánek Láskova
1239 1239 / běžci 228 Hrušková Jitka Klokánek Láskova
1240 1240 / běžci 228 Hrušková Jitka Klokánek Láskova
1241 1241 / běžci 226 Brabcová Regina Klokánek Láskova
1242 1242 / běžci 226 Brabcová Regina Klokánek Láskova
1243 1243 / běžci 90 Marková Lucie Mladé Buky
1244 1244 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
1245 1245 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
1246 1246 / běžci 89 Vintiloaia Alexandr Constantin
1247 1247 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
1248 1248 / běžci 850 Vlček Jiří
1249 1249 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
1250 1250 / běžci 851 Matzke Marek
1251 1251 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák
1252 1252 / běžci 276 Kaiferová Tereza ŠD Lobkovičák
1253 1253 / běžci 33 Trejtnar Jurda ŠD Lobkovičák
1254 1254 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák
1255 1255 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
1256 1256 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák
1257 1257 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice
1258 1258 / běžci 700 Karasová Sabina
1259 1259 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
1260 1260 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
1261 1261 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
1262 1262 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
1263 1263 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák
1264 1264 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice
1265 1265 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
1266 1266 / běžci 566 Karas Julius
1267 1267 / běžci 252 Karas Cristiano
1268 1268 / běžci 121 Šplíchalová Anna ŠD Lobkovičák
1269 1269 / běžci 39 Paska Lukáš Pasčata
1270 1270 / běžci 155 Tesařová Vanesa
1271 1271 / běžci 116 Marková Laura ŠD Lobkovičák
1272 1272 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
(1273) 1272 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
1274 1274 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
1275 1275 / běžci 111 Lexová Adéla ŠD Lobkovičák
1276 1276 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
1277 1277 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák
1278 1278 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3
1279 1279 / běžci 271 Ryger Tobias Základní a mateřská škola, Praha 3
1280 1280 / běžci 875 Kynclová Natálie
1281 1281 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák
1282 1282 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák
1283 1283 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák
1284 1284 / běžci 903 Stanová Kateřina
1285 1285 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák
1286 1286 / běžci 688 Jacháčková Barbora 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1287 1287 / běžci 687 Faltová Kateřina 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1288 1288 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov
1289 1289 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice
1290 1290 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice
1291 1291 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák
1292 1292 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
1293 1293 / běžci 302 Flegrová Andrea Fitness for JOY
1294 1294 / běžci 249 Husar Dezidér žatečtí klokani
1295 1295 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák
1296 1296 / běžci 465 Hlavatý Jiří
1297 1297 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice
1298 1298 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák
1299 1299 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1300 1300 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
1301 1301 / běžci 64 Vránová Andrea FOD Ústí nad Labem
1302 1302 / běžci 250 Husar Štefan žatečtí klokani
1303 1303 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov
1304 1304 / běžci 12 Černohlávková Eliška praha láskova
1305 1305 / běžci 12 Černohlávková Eliška praha láskova
1306 1306 / běžci 62 Fabár Radek Ústí nad labem
1307 1307 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková
1308 1308 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy
1309 1309 / běžci 617 Vojtěchová Kateřina Praha
1310 1310 / běžci 257 Vaňková Dominika praha štěrboholy
1311 1311 / běžci 615 Řezanka Marek Klokánek Chabařovická
1312 1312 / běžci 11 Benešová Vernika praha štěrboholy
1313 1313 / běžci 836 Matoušek Aleš
1314 1314 / běžci 800 Šafra Petr Profesionální kouč, fitness trenér
1315 1315 / běžci 918 Milerová Renata CCC
1316 1316 / běžci 916 Dietrich Patrik CCC region Damane
1317 1317 / běžci 916 Dietrich Patrik CCC region Damane
1318 1318 / běžci 919 Kunstát Jan Gepardi
1319 1319 / běžci 917 Augustová Eva CCC region Damane
1320 1320 / běžci 917 Augustová Eva CCC region Damane
1321 1321 / běžci 915 Veselá Iveta CCC region Damane
1322 1322 / běžci 915 Veselá Iveta CCC region Damane
1323 1323 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
1324 1324 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
1325 1325 / běžci 874 Kyncl Davídek
1326 1326 / běžci 299 Flegrová Frederika Fitness for JOY
1327 1327 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
1328 1328 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč
1329 1329 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
1330 1330 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák
1331 1331 / běžci 731 Holub Antonín Holoubci
1332 1332 / běžci 946 BULALA VALERIU ŽEROTÍNKA
1333 1333 / běžci 897 Šindler David Praha
1334 1334 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
1335 1335 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
1336 1336 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem
1337 1337 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
1338 1338 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
1339 1339 / běžci 696 bubla david brno
1340 1340 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
1341 1341 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno
1342 1342 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
1343 1343 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
1344 1344 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1345 1345 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
1346 1346 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
1347 1347 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
1348 1348 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
1349 1349 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
1350 1350 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
1351 1351 / běžci 941 Polívková Tereza ZŠ a MŠ Chelčického
1352 1352 / běžci 948 PŘISTOUPILOVÁ BÁRA ŽEROTÍNKA
1353 1353 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
1354 1354 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno
1355 1355 / běžci 670 Strnadová Milada 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1356 1356 / běžci 670 Strnadová Milada 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1357 1357 / běžci 401 Delková Veronika 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1358 1358 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
1359 1359 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1360 1360 / běžci 810 Dunajová Kamila
1361 1361 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
1362 1362 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci
1363 1363 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice
1364 1364 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice
1365 1365 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
1366 1366 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno
1367 1367 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci
1368 1368 / běžci 451 Šubrtová Nikola
1369 1369 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
1370 1370 / běžci 175 Helclová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
1371 1371 / běžci 68 Balog Jakub FOD Ústí nad Labem
1372 1372 / běžci 510 Sklenář Martin
1373 1373 / běžci 473 Curomková Karolína ústní nad labem
1374 1374 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec
1375 1375 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
1376 1376 / běžci 415 Gočálová Magdalena 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
1377 1377 / běžci 295 Piccolo Sebastien ŠD Lobkovičák
1378 1378 / běžci 594 Jandová Alena
1379 1379 / běžci 672 Brejchová Gabriela 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
1380 1380 / běžci 635 Veselá Daniela
1381 1381 / běžci 634 Schambergerová Jana
1382 1382 / běžci 413 Berková Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
(1383) 1382 / běžci 413 Berková Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1384 1384 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1385 1385 / běžci 537 horakova michaela praha
1386 1386 / běžci 154 Vrána Marek
1387 1387 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1388 1388 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří
1389 1389 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
1390 1390 / běžci 452 Kareš Marcus
1391 1391 / běžci 684 Šnajdrová Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1392 1392 / běžci 684 Šnajdrová Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1393 1393 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
1394 1394 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO
1395 1395 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
1396 1396 / běžci 206 Ridajová Miroslava žatečtí klokani
1397 1397 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří
1398 1398 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO
1399 1399 / běžci 234 Ozoganyová Nikola žatečtí klokani
1400 1400 / běžci 24 Šnoblová Dominika Klokánek Litoměřice
1401 1401 / běžci 24 Šnoblová Dominika Klokánek Litoměřice
1402 1402 / běžci 25 Kulhánková Veronika
1403 1403 / běžci 25 Kulhánková Veronika
1404 1404 / běžci 186 Ridajová Veronika žatečtí klokani
1405 1405 / běžci 230 Perská Zdena žatečtí klokani
1406 1406 / běžci 678 Drvotová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1407 1407 / běžci 678 Drvotová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1408 1408 / běžci 233 Kováč Dominik žatečtí klokani
1409 1409 / běžci 207 Koutný Samuel žatečtí klokani
1410 1410 / běžci 229 Kovačiková Jindra žatečtí klokani
1411 1411 / běžci 907 Steinhauserová Marie
1412 1412 / běžci 231 Pončová Naďa žatečtí klokani
1413 1413 / běžci 152 Vránová Kateřina
1414 1414 / běžci 8 Horsw Nikola
1415 1415 / běžci 8 Horsw Nikola
(1416) 1415 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice
1417 1417 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
1418 1418 / běžci 10 Dosedělová Barbora Praha 4 - Láskova
(1419) 1418 / běžci 10 Dosedělová Barbora Praha 4 - Láskova
1420 1420 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice
1421 1421 / běžci 153 Cicu Albert
1422 1422 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice
1423 1423 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
1424 1424 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1425 1425 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
1426 1426 / běžci 568 Karas Juliano
1427 1427 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
1428 1428 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
1429 1429 / běžci 596 Novotná Andrea
1430 1430 / běžci 648 Karasová Sofie
1431 1431 / běžci 647 Tesařová Jennifer
1432 1432 / běžci 453 Petrášek Vít
1433 1433 / běžci 557 Beránková Michaela
1434 1434 / běžci 156 Tesařová Patricie
1435 1435 / běžci 649 Beránková Lenka Ledeč
1436 1436 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
1437 1437 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3
1438 1438 / běžci 396 Luťanský Štěpán Základní a mateřská škola, Praha 3
1439 1439 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova
1440 1440 / běžci 431 Jílek Jaroslav
1441 1441 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1442 1442 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1443 1443 / běžci 284 Sedláček Jiří FOD Teplice
1444 1444 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice
(1445) 1444 / běžci 194 Kůrková Michaela Pedagogická škola Litoměřice
1446 1446 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno
1447 1447 / běžci 285 Chárová Karolína
1448 1448 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
1449 1449 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice
1450 1450 / běžci 522 Kostková Radka Pedagogická škola Litoměřice
1451 1451 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1452 1452 / běžci 524 Pišínová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1453 1453 / běžci 984 Hejtmánek Martin
1454 1454 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc
1455 1455 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc
1456 1456 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák
1457 1457 / běžci 74 Bláha Daniel FOD Ústí nad Labem
1458 1458 / běžci 658 Suchá Gabriela
1459 1459 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
1460 1460 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
1461 1461 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1462 1462 / běžci 63 Fabárová Markéta Ústí nad Labem
1463 1463 / běžci 215 Pertlová Radka
1464 1464 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
1465 1465 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice
1466 1466 / běžci 938 POLÍVKOVÁ MARKÉTA ŽEROTÍNKA
1467 1467 / běžci 942 KOMRSKA LUKÁŠ ŽEROTÍNKA
1468 1468 / běžci 644 Jindrová Marie Pedagogická škola Litoměřice
1469 1469 / běžci 625 Darvašová Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
1470 1470 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice
1471 1471 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice
1472 1472 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1473 1473 / běžci 459 Kovařík Tomáš
1474 1474 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice
1475 1475 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
1476 1476 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice
1477 1477 / běžci 837 Čabelka Martin
1478 1478 / běžci 928 Tesařová Zdeňka centrála
1479 1479 / běžci 412 Hochmalová Michaela 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1480 1480 / běžci 412 Hochmalová Michaela 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1481 1481 / běžci 408 Lassigová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1482 1482 / běžci 408 Lassigová Kristýna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1483 1483 / běžci 675 Černá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1484 1484 / běžci 675 Černá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1485 1485 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice
1486 1486 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice
1487 1487 / běžci 279 Nádvorník Ladislav FOD Teplice
1488 1488 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
1489 1489 / běžci 362 Tužková Tereza Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
1490 1490 / běžci 60 Žvachta Martin FOD Teplice
1491 1491 / běžci 1006 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice
1492 1492 / běžci 570 Wachtlová Alena
1493 1493 / běžci 595 Čonka Milan
1494 1494 / běžci 575 Jaroušková Jana
1495 1495 / běžci 590 Fuxová Eliška
1496 1496 / běžci 849 Kloučková Sandra
1497 1497 / běžci 870 Dolejš Michal
1498 1498 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
1499 1499 / běžci 350 Ryvola Michal Rilancio
1500 1500 / běžci 349 Drobílek Michal Rilancio
1501 1501 / běžci 899 Prudičová Michaela Klokánek Litoměřice
1502 1502 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice
1503 1503 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
1504 1504 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1505 1505 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák
1506 1506 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
1507 1507 / běžci 385 Volaříková Sandra Praha
1508 1508 / běžci 107 Macháčková Dominika
1509 1509 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice
1510 1510 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
1511 1511 / běžci 863 Wetter Filip CCC
1512 1512 / běžci 335 Janoušek Dominik FOD Teplice
1513 1513 / běžci 720 Holubová Alžběta Holoubci
1514 1514 / běžci 52 Salák Ladislav FOD Teplice
1515 1515 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova
1516 1516 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy
1517 1517 / běžci 440 Černá Simona štěrboholy
1518 1518 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy
1519 1519 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy
1520 1520 / běžci 441 Valová Nikola Klokánek Štěrboholy
1521 1521 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
1522 1522 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
1523 1523 / běžci 694 Beránková Monika Praha
1524 1524 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice
1525 1525 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice
1526 1526 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice
1527 1527 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
1528 1528 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1529 1529 / běžci 461 párysová Kateřina štěrboholy
(1530) 1529 / běžci 461 párysová Kateřina štěrboholy
1531 1531 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
1532 1532 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
1533 1533 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
1534 1534 / běžci 711 Pátek Josef Pátci
1535 1535 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
1536 1536 / běžci 651 Macháčková Vendula štěrboholy
1537 1537 / běžci 651 Macháčková Vendula štěrboholy
1538 1538 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
1539 1539 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
1540 1540 / běžci 458 Brožová Michaela štěrboholy
1541 1541 / běžci 458 Brožová Michaela štěrboholy
1542 1542 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
1543 1543 / běžci 492 Vančura Jakub FOD Teplice
1544 1544 / běžci 503 Vančura Jiří FOD Teplice
1545 1545 / běžci 497 Pavličová Eva FOD Teplice
1546 1546 / běžci 504 Vančura Michal FOD Teplice
1547 1547 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice
1548 1548 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice
(1549) 1548 / běžci 491 Prokopová Lucie FOD Teplice
1550 1550 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1551 1551 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice
1552 1552 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
1553 1553 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice
1554 1554 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
1555 1555 / běžci 280 Vácha Petr
1556 1556 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
1557 1557 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
1558 1558 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
1559 1559 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
1560 1560 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
1561 1561 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
1562 1562 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák
1563 1563 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3
1564 1564 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák
1565 1565 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
1566 1566 / běžci 865 Klapalová Michaela
1567 1567 / běžci 712 Pokorná Karolína
1568 1568 / běžci 708 Králíčková Adéla
1569 1569 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy
1570 1570 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice
1571 1571 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy
1572 1572 / běžci 613 Kalašová René Klokánek
1573 1573 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek
1574 1574 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
1575 1575 / běžci 37 Paskova Anna Pasčata
1576 1576 / běžci 38 Paska Marek Pasčata
1577 1577 / běžci 662 Voborná Adéla
1578 1578 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha
1579 1579 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice
1580 1580 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1581 1581 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice
1582 1582 / běžci 555 Řičař Martin Brno
1583 1583 / běžci 934 Hrdličková Anna Marie
1584 1584 / běžci 667 Skoupý Jiří
1585 1585 / běžci 692 Bekerová Alexandra
1586 1586 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR
1587 1587 / běžci 600 Ostrorohová Martina Morávci
1588 1588 / běžci 48 Švárová Petra holky z kanceláře
1589 1589 / běžci 464 Pánková Magdalena Praha 4 - Štěrboholy
1590 1590 / běžci 898 Svoboda Tomáš
1591 1591 / běžci 833 Vlačihovská Helena
1592 1592 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
1593 1593 / běžci 50 Pavlíčková Jana holky z kanceláře
1594 1594 / běžci 278 Hesová Zdeňka holky z kanceláře
1595 1595 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
1596 1596 / běžci 933 Setikovská Agáta
1597 1597 / běžci 933 Setikovská Agáta
1598 1598 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí
1599 1599 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice
1600 1600 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice
1601 1601 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice
1602 1602 / běžci 220 Dudová Sára Pedagogická škola Litoměřice
1603 1603 / běžci 190 Suchá Jesica
1604 1604 / běžci 192 Poliaková Jarmila
1605 1605 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
1606 1606 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
1607 1607 / běžci 875 Kynclová Natálie
1608 1608 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
1609 1609 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák
1610 1610 / běžci 556 Beránková Sylva Roudnice nad Labem
1611 1611 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák
1612 1612 / běžci 572 Gallová Kateřina
1613 1613 / běžci 552 Prudký Jan Litoměřice
1614 1614 / běžci 871 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického
1615 1615 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1616 1616 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1617 1617 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1618 1618 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1619 1619 / běžci 689 Jersáková Adriana 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
(1620) 1619 / běžci 689 Jersáková Adriana 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1621 1621 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani
1622 1622 / běžci 397 Karaffová Eliška 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1623 1623 / běžci 397 Karaffová Eliška 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1624 1624 / běžci 932 Setikovská Eliška
1625 1625 / běžci 861 Pavlíková Ivana CCC region Damane
1626 1626 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3
1627 1627 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
1628 1628 / běžci 926 DONČUKOVÁ PETRA ŽEROTÍNKA
1629 1629 / běžci 926 DONČUKOVÁ PETRA ŽEROTÍNKA
1630 1630 / běžci 125 Hlaváč Adam SOOD
1631 1631 / běžci 128 Vodička Matěj SOOD
1632 1632 / běžci 927 Bejčková Ivana ZŠ a MŠ Chelčického
1633 1633 / běžci 927 Bejčková Ivana ZŠ a MŠ Chelčického
1634 1634 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
1635 1635 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák
1636 1636 / běžci 749 Šedivý Vilém ZŠ a MŠ Chelčického
1637 1637 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák
1638 1638 / běžci 950 GOROLOVÁ SABINA ŽEROTÍNKA
1639 1639 / běžci 950 GOROLOVÁ SABINA ŽEROTÍNKA
1640 1640 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák
1641 1641 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák
1642 1642 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
1643 1643 / běžci 286 Šobová Karolína FOD Teplice
1644 1644 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani
1645 1645 / běžci 59 Šoba Jakub FOD Teplice
1646 1646 / běžci 369 Rybenská Michaela FOD Teplice
1647 1647 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani
1648 1648 / běžci 368 Kamrlová Emma FOD Teplice
1649 1649 / běžci 997 Rovenská Jana Běchovice
1650 1650 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
1651 1651 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák
1652 1652 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3
1653 1653 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
1654 1654 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice
1655 1655 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
1656 1656 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák
1657 1657 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
1658 1658 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
1659 1659 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
1660 1660 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
1661 1661 / běžci 824 Plch Martin
1662 1662 / běžci 824 Plch Martin
1663 1663 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani
1664 1664 / běžci 395 Košanová Kateřina Košani
1665 1665 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
1666 1666 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
1667 1667 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
1668 1668 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
1669 1669 / běžci 1030 Roman Freddy
1670 1670 / běžci 404 Zábršová Sandra 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1671 1671 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
1672 1672 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice
1673 1673 / běžci 435 Skokánek Richard
1674 1674 / běžci 435 Skokánek Richard
1675 1675 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani
1676 1676 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani
1677 1677 / běžci 599 Skokánková Eva
1678 1678 / běžci 599 Skokánková Eva
1679 1679 / běžci 847 Svítková Jindra
(1680) 1679 / běžci 847 Svítková Jindra
1681 1681 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani
1682 1682 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
1683 1683 / běžci 897 Šindler David Praha
1684 1684 / běžci 663 Hakl Michal
1685 1685 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
1686 1686 / běžci 671 Rybár Dominik 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1687 1687 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
1688 1688 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
1689 1689 / běžci 405 Venclíková Denisa 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1690 1690 / běžci 848 Svítková Luisa
1691 1691 / běžci 848 Svítková Luisa
1692 1692 / běžci 406 Nohalová Klára 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1693 1693 / běžci 673 Tomášková Denisa 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1694 1694 / běžci 462 Krupička Miroslav
1695 1695 / běžci 623 Kačírková Jaroslava Pedagogická škola Litoměřice
1696 1696 / běžci 645 Kolářová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
1697 1697 / běžci 638 Fejerová Hana Pedagogická škola Litoměřice
1698 1698 / běžci 631 Nykielová Barbora Pedagogická škola Litoměřice
1699 1699 / běžci 858 Krupičková Irena CCC region Damane
1700 1700 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice
1701 1701 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice
1702 1702 / běžci 894 Bublová Kristýna
1703 1703 / běžci 696 bubla david brno
1704 1704 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
1705 1705 / běžci 169 Adam David Andromeda
1706 1706 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice
1707 1707 / běžci 909 Bifuková Helena
1708 1708 / běžci 908 Šindelářová Miroslava
1709 1709 / běžci 403 Nikola Bízová 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1710 1710 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno
1711 1711 / běžci 403 Nikola Bízová 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1712 1712 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
1713 1713 / běžci 51 Novotný Josef Žilina
1714 1714 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
(1715) 1714 / běžci 677 Didyčová Olga 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1716 1716 / běžci 53 Josefus Filip FOD Teplice
1717 1717 / běžci 677 Didyčová Olga 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1718 1718 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice
1719 1719 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
1720 1720 / běžci 161 Anna Frostová Pedagogická škola Litoměřice
1721 1721 / běžci 472 Curomková Alena Ústí nad labem
1722 1722 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem
1723 1723 / běžci 259 Schles Michal
1724 1724 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem
1725 1725 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
1726 1726 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická
1727 1727 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice
1728 1728 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem
1729 1729 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák
1730 1730 / běžci 984 Hejtmánek Martin
1731 1731 / běžci 45 Balounová Jitka
1732 1732 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice
1733 1733 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice
1734 1734 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1735 1735 / běžci 46 Baloun¨ Martin
1736 1736 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1737 1737 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1738 1738 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc
1739 1739 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice
1740 1740 / běžci 212 Pelc Daniel žatečtí klokani
1741 1741 / běžci 39 Paska Lukáš Pasčata
1742 1742 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková,
1743 1743 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
1744 1744 / běžci 247 Šímová Romana žatečtí klokani
1745 1745 / běžci 810 Dunajová Kamila
1746 1746 / běžci 947 Krajíčková Vlasta CCC region Damane
1747 1747 / běžci 864 Fiurášková Anna CCC
1748 1748 / běžci 945 Drdlová Vendula CCC region Damane
1749 1749 / běžci 707 Růžičková Lucie CCC
1750 1750 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1751 1751 / běžci 924 Bursová Jana CCC region Damane
1752 1752 / běžci 287 Jana Rostová FOD Ústí nad Labem
1753 1753 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
1754 1754 / běžci 949 Müllerová Veronika CCC region Damane
1755 1755 / běžci 859 Nová Míša CCC region Damane
1756 1756 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák
1757 1757 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci
1758 1758 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci
1759 1759 / běžci 815 Konrádová Anežka
1760 1760 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák
1761 1761 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
1762 1762 / běžci 289 Peter Jakub Ústí nad labem
1763 1763 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák
1764 1764 / běžci 900 Knob Pavel
1765 1765 / běžci 288 Marková JIndřiška Ústí nad labem
1766 1766 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
1767 1767 / běžci 551 Horáková Nikol Pedagogická škola Litoměřice
1768 1768 / běžci 901 Knobová Eva
(1769) 1768 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
1770 1770 / běžci 901 Knobová Eva
1771 1771 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
(1772) 1771 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
1773 1773 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák
1774 1774 / běžci 123 Chramcová Saša ŠD Lobkovičák
1775 1775 / běžci 1 Antalíková Silvia
1776 1776 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem
1777 1777 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
1778 1778 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
1779 1779 / běžci 571 bajzova darina janovice
1780 1780 / běžci 960 Sabuka Patrik Vlci ze Šumavy
1781 1781 / běžci 567 Pokošová Marie
1782 1782 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice
1783 1783 / běžci 573 Pokoš Patrik
1784 1784 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
1785 1785 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
1786 1786 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
1787 1787 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
1788 1788 / běžci 896 Svoboda Jan
1789 1789 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec
1790 1790 / běžci 513 Dvořák Martin SKJ Žatec
1791 1791 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
1792 1792 / běžci 1050 Plochová Kateřina
1793 1793 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1794 1794 / běžci 618 Svobodová Marie Pedagogická škola Litoměřice
1795 1795 / běžci 518 Pokorná Eliška Pedagogická škola Litoměřice
1796 1796 / běžci 832 Plochová Jitka
1797 1797 / běžci 937 SPITSYN kONSTANTIN ŽEROTÍNKA
1798 1798 / běžci 986 Tereza Jansová
1799 1799 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem
1800 1800 / běžci 1016 Zelenka Ladislav
1801 1801 / běžci 54 Josefus Jiří FOD Teplice
1802 1802 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
1803 1803 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
1804 1804 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice
1805 1805 / běžci 334 Wabner Matěj Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
1806 1806 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
1807 1807 / běžci 170 Malecová Markéta ANDROMEDA
1808 1808 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
1809 1809 / běžci 946 BULALA VALERIU ŽEROTÍNKA
1810 1810 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
1811 1811 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč
1812 1812 / běžci 301 Košan Ondřej Košani
1813 1813 / běžci 301 Košan Ondřej Košani
1814 1814 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci
(1815) 1814 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci
1816 1816 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci
1817 1817 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo
1818 1818 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo
1819 1819 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo
1820 1820 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák
1821 1821 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci
1822 1822 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci
1823 1823 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci
1824 1824 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci
(1825) 1824 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO
1826 1826 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO
1827 1827 / běžci 402 Čermáková Kristýna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1828 1828 / běžci 402 Čermáková Kristýna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1829 1829 / běžci 391 Kolářová Adéla 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1830 1830 / běžci 399 Hořínková Anna 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1831 1831 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
1832 1832 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
1833 1833 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
1834 1834 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice
1835 1835 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice
1836 1836 / běžci 839 Slezáková Sára
1837 1837 / běžci 840 Vočadlová Lucka
1838 1838 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
1839 1839 / běžci 574 Gallo David
1840 1840 / běžci 248 Moravcová Michaela žatečtí klokani
1841 1841 / běžci 205 Jámečná Ivana žatečtí klokani
1842 1842 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
1843 1843 / běžci 660 Suchánová Barbora
(1844) 1843 / běžci 432 Hromasová Veronika
1845 1845 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
1846 1846 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
1847 1847 / běžci 40 Šuhajdová Ivana
1848 1848 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
1849 1849 / běžci 424 Nezvalová Natálie
1850 1850 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
1851 1851 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice
1852 1852 / běžci 700 Karasová Sabina
1853 1853 / běžci 598 Nezvalová Martina
1854 1854 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
1855 1855 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO
1856 1856 / běžci 389 Jelinek Adam Brno
1857 1857 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
1858 1858 / běžci 566 Karas Julius
1859 1859 / běžci 252 Karas Cristiano
1860 1860 / běžci 626 Kudláčková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1861 1861 / běžci 302 Flegrová Andrea Fitness for JOY
1862 1862 / běžci 56 Adámek Adam Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
1863 1863 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice
1864 1864 / běžci 155 Tesařová Vanesa
1865 1865 / běžci 35 Houdek Ondřej HO.Vsetín
1866 1866 / běžci 1031 Dolansky Adam Mlada Boleslav
1867 1867 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
1868 1868 / běžci 628 Krišková Aneta Pedagogická škola Litoměřice
1869 1869 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák
1870 1870 / běžci 333 Klejnová Sabina Sdružení na ochranu sood ohrožených dětí Praha
1871 1871 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR
1872 1872 / běžci 33 Trejtnar Jurda ŠD Lobkovičák
1873 1873 / běžci 276 Kaiferová Tereza ŠD Lobkovičák
1874 1874 / běžci 331 Hlaváčová Monika SOOD
1875 1875 / běžci 78 Jindrová Andrea ŠD Lobkovičák
1876 1876 / běžci 1006 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice
1877 1877 / běžci 681 Stárková Veronika 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
1878 1878 / běžci 935 Beková Hana Ortho Clinical Diagnostics
1879 1879 / běžci 943 Spizzirri Katerina Ortho Clinical Diagnostics
1880 1880 / běžci 452 Kareš Marcus
1881 1881 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
1882 1882 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
1883 1883 / běžci 944 GAJDOŠOVÁ VIKTORIE ŽEROTÍNKA
1884 1884 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
1885 1885 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
1886 1886 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
1887 1887 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák
(1888) 1887 / běžci 384 Šimon Vakoč ŠD Lobkovičák
1889 1889 / běžci 43 Prichoďko Adam ŠD Lobkovičák
1890 1890 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák
1891 1891 / běžci 109 Bojko Artemy ŠD Lobkovičák
1892 1892 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
1893 1893 / běžci 581 Čížková Ivana
1894 1894 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
1895 1895 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
1896 1896 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
1897 1897 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
1898 1898 / běžci 597 Chiriac Lukáš FOD Teplice
1899 1899 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
1900 1900 / běžci 608 keleši Jan FOD Teplice
1901 1901 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
1902 1902 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
1903 1903 / běžci 870 Dolejš Michal
1904 1904 / běžci 914 Hofbauerová Tereza CCC region Damane
1905 1905 / běžci 913 Bíbová Alžběta CCC region Damane
1906 1906 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
1907 1907 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč
1908 1908 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
1909 1909 / běžci 658 Suchá Gabriela
1910 1910 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno
1911 1911 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno
1912 1912 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno
1913 1913 / běžci 783 Ciporanová Mariana 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10
1914 1914 / běžci 537 horakova michaela praha
1915 1915 / běžci 695 Beranek Michal Brno
1916 1916 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO
1917 1917 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák
1918 1918 / běžci 81 Berezovschi Marcela ŠD Lobkovičák
1919 1919 / běžci 79 Kolbe Luisa ŠD Lobkovičák
1920 1920 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
1921 1921 / běžci 639 Ševčíková Natálie Pedagogická škola Litoměřice
1922 1922 / běžci 688 Jacháčková Barbora 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1923 1923 / běžci 688 Jacháčková Barbora 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1924 1924 / běžci 687 Faltová Kateřina 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1925 1925 / běžci 687 Faltová Kateřina 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
1926 1926 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno
1927 1927 / běžci 711 Pátek Josef Pátci
1928 1928 / běžci 710 Králíček Daniel
1929 1929 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov
1930 1930 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák
1931 1931 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák
1932 1932 / běžci 561 Veselý Vilém Brno
1933 1933 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
1934 1934 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
1935 1935 / běžci 392 Janouchová Adéla Andromeda
1936 1936 / běžci 215 Pertlová Radka
1937 1937 / běžci 112 Kaletová Kristýna Litoměřice
1938 1938 / běžci 1008 havajíková kristýna Hostivice
1939 1939 / běžci 319 Kaleta Nikolas Klokánek Litoměřice
1940 1940 / běžci 903 Stanová Kateřina
1941 1941 / běžci 836 Matoušek Aleš
1942 1942 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem
1943 1943 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
1944 1944 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
1945 1945 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
1946 1946 / běžci 60 Žvachta Martin FOD Teplice
1947 1947 / běžci 800 Šafra Petr Profesionální kouč, fitness trenér
1948 1948 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří
1949 1949 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří
1950 1950 / běžci 1027 Vařeka Pavel
1951 1951 / běžci 753 Ciporanová Pavla 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10
1952 1952 / běžci 282 Peřinová Kateřina FOD Teplice
1953 1953 / běžci 370 Hořínek Oldřich FOD Teplice
1954 1954 / běžci 371 Hořínková Lenka FOD Teplice
(1955) 1954 / běžci 784 Ciporanová Ella 2.a VOŠ sociálně právní, Praha 10
1956 1956 / běžci 362 Tužková Tereza Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
1957 1957 / běžci 279 Nádvorník Ladislav FOD Teplice
1958 1958 / běžci 1026 Hýžová Petra CCC Czech s.r.o.
1959 1959 / běžci 622 Vávrová Eliška Klokánek Brno
1960 1960 / běžci 995 Khrabrov Štěpán
1961 1961 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
1962 1962 / běžci 280 Vácha Petr
1963 1963 / běžci 817 Konrádová Kateřina
1964 1964 / běžci 819 Konrád Mikuláš
1965 1965 / běžci 366 Trojan Josef Láskovka
1966 1966 / běžci 358 Dědinková Valentýna Klokánek Láskova
1967 1967 / běžci 365 Svobodová Pavlína Klokánek Láskova
1968 1968 / běžci 359 Havová Jana Klokánek Láskova
1969 1969 / běžci 955 Vojtíšková Sylva Holky Vojtíškovy
1970 1970 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno
1971 1971 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec
1972 1972 / běžci 954 Vojtíšková Sabina Holky Vojtíškovy
1973 1973 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
1974 1974 / běžci 842 Slezáková Lýdie
1975 1975 / běžci 845 Slezák Damián
1976 1976 / běžci 634 Schambergerová Jana
1977 1977 / běžci 594 Jandová Alena
1978 1978 / běžci 635 Veselá Daniela
1979 1979 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1980 1980 / běžci 510 Sklenář Martin
1981 1981 / běžci 555 Řičař Martin Brno
1982 1982 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
1983 1983 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák
1984 1984 / běžci 308 Hezina Dominik ŠD Lobkovičák
1985 1985 / běžci 588 Skuthan Petr FOD Teplice
1986 1986 / běžci 750 CHERTOV TYMOFII ŽEROTÍNKA
(1987) 1986 / běžci 609 Tirb Jiří FOD Teplice
1988 1988 / běžci 821 Guthová Ľudmila
1989 1989 / běžci 831 Hermach David
1990 1990 / běžci 835 Langer Jan
1991 1991 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice
1992 1992 / běžci 347 Procházková Vendula WOOD
1993 1993 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice
1994 1994 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
1995 1995 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
1996 1996 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team
1997 1997 / běžci 426 Pšeničková Kamila Queens Running Team
1998 1998 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
1999 1999 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice
2000 2000 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice
2001 2001 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
2002 2002 / běžci 1025 Damane Karen CCC region Damane
2003 2003 / běžci 918 Milerová Renata CCC
2004 2004 / běžci 919 Kunstát Jan Gepardi
2005 2005 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
2006 2006 / běžci 1021 Krátká Sophie
2007 2007 / běžci 863 Wetter Filip CCC
2008 2008 / běžci 425 Krátká Radka Andromeda
2009 2009 / běžci 1020 Krátká Klementina
2010 2010 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
2011 2011 / běžci 398 Kabíčková Petra 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
2012 2012 / běžci 398 Kabíčková Petra 1.g VOŠ sociálně právní, Praha 10
2013 2013 / běžci 984 Hejtmánek Martin
2014 2014 / běžci 907 Steinhauserová Marie
2015 2015 / běžci 958 Hladík Michal žatečtí klokani
2016 2016 / běžci 694 Beránková Monika Praha
2017 2017 / běžci 956 Freshkruháč Eda FreshKruháč
2018 2018 / běžci 94 Masopustová Aneta ŠD Lobkovičák
2019 2019 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák
2020 2020 / běžci 55 Žvachtová Anežka FOD Teplice
2021 2021 / běžci 951 Kuře Kuře FreshKruháč
2022 2022 / běžci 95 Langer Jiří ŠD Lobkovičák
2023 2023 / běžci 747 Kotrbáček Filip
2024 2024 / běžci 471 Kuklová Milada FOD Teplice
2025 2025 / běžci 495 Bílá Klára Ústí nad labem
2026 2026 / běžci 746 Kotrbáčková Monika
2027 2027 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák
2028 2028 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák
2029 2029 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
2030 2030 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice
2031 2031 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák
2032 2032 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
2033 2033 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
2034 2034 / běžci 1030 Roman Freddy
2035 2035 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
2036 2036 / běžci 580 Vavřina Michal Panalpina Czech
2037 2037 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
2038 2038 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
2039 2039 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov
2040 2040 / běžci 31 Soukupová Veronika Bozkov
2041 2041 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák
2042 2042 / běžci 96 Katrnoška Filip ŠD Lobkovičák
2043 2043 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
2044 2044 / běžci 423 Staňková Nela ŠD Lobkovičák
2045 2045 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2046 2046 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2047 2047 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák
2048 2048 / běžci 98 Čížek Sebasian ŠD Lobkovičák
2049 2049 / běžci 97 Handšuhová Tereza ŠD Lobkovičák
2050 2050 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
2051 2051 / běžci 790 Ježdíková Katalína
2052 2052 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
2053 2053 / běžci 52 Salák Ladislav FOD Teplice
2054 2054 / běžci 335 Janoušek Dominik FOD Teplice
2055 2055 / běžci 785 Ježdík Tomáš
2056 2056 / běžci 320 Weiss Jakub Klokánek Litoměřice
2057 2057 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno
2058 2058 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
2059 2059 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
2060 2060 / běžci 874 Kyncl Davídek
2061 2061 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
2062 2062 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák
2063 2063 / běžci 296 Radionová Sophie ŠD Lobkovičák
2064 2064 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák
2065 2065 / běžci 80 Kolbe Dorota ŠD Lobkovičák
2066 2066 / běžci 275 Hiršlová Nikola ŠD Lobkovičák
2067 2067 / běžci 275 Hiršlová Nikola ŠD Lobkovičák
2068 2068 / běžci 235 Gadžová Markéta žatečtí klokani
2069 2069 / běžci 897 Šindler David Praha
2070 2070 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
2071 2071 / běžci 957 Polan Miroslav PORR a.s.
2072 2072 / běžci 812 Mrázek Pavel
2073 2073 / běžci 814 Šlapák Jan
2074 2074 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc
2075 2075 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc
2076 2076 / běžci 178 Gramskopf Aleš Pedagogická škola Litoměřice
2077 2077 / běžci 179 Zavřelová Viktorie Pedagogická škola Litoměřice
2078 2078 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
2079 2079 / běžci 236 Banomová Anna žatečtí klokani
2080 2080 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2081 2081 / běžci 682 Suchá Barbora 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2082 2082 / běžci 810 Dunajová Kamila
2083 2083 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2084 2084 / běžci 680 Sobolíková Anna 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2085 2085 / běžci 1018 Vyrt Michal Klokánek Hostivice
2086 2086 / běžci 1019 Vyrt Karel Klokánek Hostivice
2087 2087 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha
2088 2088 / běžci 833 Vlačihovská Helena
2089 2089 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
2090 2090 / běžci 851 Matzke Marek
2091 2091 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
2092 2092 / běžci 585 Jan Prchal
2093 2093 / běžci 850 Vlček Jiří
2094 2094 / běžci 610 duc hung Le FOD Teplice
2095 2095 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
2096 2096 / běžci 349 Drobílek Michal Rilancio
2097 2097 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
2098 2098 / běžci 637 Pánková Pavla Pedagogická škola Litoměřice
2099 2099 / běžci 350 Ryvola Michal Rilancio
2100 2100 / běžci 642 Racková Veronika Pedagogická škola Litoměřice
2101 2101 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
2102 2102 / běžci 986 Tereza Jansová
2103 2103 / běžci 994 Petra Boštíková
2104 2104 / běžci 508 Pavlíček Vojtěch klokánek brno
2105 2105 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
2106 2106 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
2107 2107 / běžci 84 Valenta Matěj ŠD Lobkovičák
2108 2108 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem
2109 2109 / běžci 941 Polívková Tereza ZŠ a MŠ Chelčického
2110 2110 / běžci 941 Polívková Tereza ZŠ a MŠ Chelčického
2111 2111 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem
2112 2112 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem
2113 2113 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR
2114 2114 / běžci 619 Doležalová Lucie Klokánek Brno
2115 2115 / běžci 521 Škodová Iveta Pedagogická škola Litoměřice
2116 2116 / běžci 948 PŘISTOUPILOVÁ BÁRA ŽEROTÍNKA
2117 2117 / běžci 948 PŘISTOUPILOVÁ BÁRA ŽEROTÍNKA
2118 2118 / běžci 520 Richtrová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
2119 2119 / běžci 222 Srbecká Veronika Pedagogická škola Litoměřice
2120 2120 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
2121 2121 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
2122 2122 / běžci 480 Hájková Kateřina Ústí nad labem
2123 2123 / běžci 479 Hájková Adéla Ústí nad labem
2124 2124 / běžci 470 Vinklerová Zuzana FOD Teplice
2125 2125 / běžci 512 Kudláčková Irena Pedagogická škola Litoměřice
2126 2126 / běžci 477 Krcnová Jitka Ústí nad labem
2127 2127 / běžci 478 Hájková Ilona Ústí nad labem
2128 2128 / běžci 569 Ješetová Laura
2129 2129 / běžci 465 Hlavatý Jiří
2130 2130 / běžci 544 Barcalová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2131 2131 / běžci 545 Pípová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2132 2132 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
2133 2133 / běžci 286 Šobová Karolína FOD Teplice
2134 2134 / běžci 59 Šoba Jakub FOD Teplice
2135 2135 / běžci 152 Vránová Kateřina
2136 2136 / běžci 369 Rybenská Michaela FOD Teplice
2137 2137 / běžci 557 Beránková Michaela
2138 2138 / běžci 459 Kovařík Tomáš
2139 2139 / běžci 459 Kovařík Tomáš
2140 2140 / běžci 153 Cicu Albert
2141 2141 / běžci 368 Kamrlová Emma FOD Teplice
2142 2142 / běžci 154 Vrána Marek
2143 2143 / běžci 647 Tesařová Jennifer
2144 2144 / běžci 431 Jílek Jaroslav
2145 2145 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice
2146 2146 / běžci 523 Kuklíková Barbora Pedagogická škola Litoměřice
2147 2147 / běžci 900 Knob Pavel
2148 2148 / běžci 596 Novotná Andrea
2149 2149 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
2150 2150 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice
2151 2151 / běžci 527 Steinová Sára Pedagogická škola Litoměřice
2152 2152 / běžci 648 Karasová Sofie
2153 2153 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
2154 2154 / běžci 865 Klapalová Michaela
2155 2155 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
2156 2156 / běžci 167 Žáček David Pedagogická škola Litoměřice
2157 2157 / běžci 1022 Pascová Caroline CCC region Damane
2158 2158 / běžci 1024 Furišová Sabina CCC region Damane
2159 2159 / běžci 993 Khrabrová Anna
2160 2160 / běžci 1023 Damane Karin CCC region Damane
2161 2161 / běžci 875 Kynclová Natálie
2162 2162 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
2163 2163 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3
2164 2164 / běžci 41 Škudrnová Sabina Základní a mateřská škola, Praha 3
2165 2165 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč
2166 2166 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
2167 2167 / běžci 649 Beránková Lenka Ledeč
2168 2168 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák
2169 2169 / běžci 118 Pošvicová Anna ŠD Lobkovičák
2170 2170 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
2171 2171 / běžci 156 Tesařová Patricie
2172 2172 / běžci 568 Karas Juliano
2173 2173 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
2174 2174 / běžci 999 Rajz Robert
2175 2175 / běžci 259 Schles Michal
2176 2176 / běžci 998 Lakatoš Gejza
2177 2177 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
2178 2178 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
2179 2179 / běžci 960 Sabuka Patrik Vlci ze Šumavy
2180 2180 / běžci 837 Čabelka Martin
2181 2181 / běžci 595 Čonka Milan
2182 2182 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
2183 2183 / běžci 808 Valíčková Katka
2184 2184 / běžci 415 Gočálová Magdalena 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
(2185) 2184 / běžci 672 Brejchová Gabriela 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
2186 2186 / běžci 807 Leknerová Nela
2187 2187 / běžci 463 Matoušková Helana Klokánek Litoměřice
2188 2188 / běžci 590 Fuxová Eliška
2189 2189 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč
2190 2190 / běžci 931 Obselková Michaela FreshKruháč
2191 2191 / běžci 715 Janíčková Vanda ZŠ a MŠ Chelčického
(2192) 2191 / běžci 715 Janíčková Vanda ZŠ a MŠ Chelčického
2193 2193 / běžci 385 Volaříková Sandra Praha
2194 2194 / běžci 385 Volaříková Sandra Praha
2195 2195 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
2196 2196 / běžci 107 Macháčková Dominika
2197 2197 / běžci 295 Piccolo Sebastien ŠD Lobkovičák
2198 2198 / běžci 1007 Drnovcová Veronika Klokánek Hostivice
2199 2199 / běžci 1005 Drnovcová Karolína
2200 2200 / běžci 1004 Hutečková Pavlína
2201 2201 / běžci 192 Poliaková Jarmila
2202 2202 / běžci 174 Suchý Santiago
2203 2203 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
2204 2204 / běžci 1009 Havajík Pavel
2205 2205 / běžci 361 Kamůrová Jiřina Klokánek Hostivice
(2206) 2205 / běžci 1011 Zelenková Bára Klokánek Hostivice
2207 2207 / běžci 341 Havlík Vojtěch
2208 2208 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
2209 2209 / běžci 29 Petáková Iva zoufalci
2210 2210 / běžci 1012 Zelenková Klára
2211 2211 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
2212 2212 / běžci 30 Matějková Rozálie zoufalci
2213 2213 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
2214 2214 / běžci 460 Sladký Matěj zoufalci
2215 2215 / běžci 1014 Kreisová Iva Klokánek Hostivice
2216 2216 / běžci 1015 Lochova Jana Praha
2217 2217 / běžci 356 Kuthanova Hana Hostivice
2218 2218 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
2219 2219 / běžci 28 Tkadzyková Tereza gypernští zoufalci
2220 2220 / běžci 1017 Truhlář Ondřej
2221 2221 / běžci 447 Kozák Martin Litoměřice
2222 2222 / běžci 857 Vertová Libuška Klokánek Hostivice
2223 2223 / běžci 357 Pšena Samuel Klokánek Hostivice
2224 2224 / běžci 556 Beránková Sylva Roudnice nad Labem
2225 2225 / běžci 113 Prudič Libor Klokánek Litoměřice
2226 2226 / běžci 552 Prudký Jan Litoměřice
2227 2227 / běžci 445 KUchař Jakub Klokánek Litoměřice
2228 2228 / běžci 899 Prudičová Michaela Klokánek Litoměřice
2229 2229 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
2230 2230 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák
2231 2231 / běžci 82 Válková Ida ŠD Lobkovičák
2232 2232 / běžci 504 Vančura Michal FOD Teplice
2233 2233 / běžci 503 Vančura Jiří FOD Teplice
2234 2234 / běžci 492 Vančura Jakub FOD Teplice
2235 2235 / běžci 491 Prokopová Lucie FOD Teplice
2236 2236 / běžci 985 Toman Daniel
2237 2237 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice
(2238) 2237 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2239 2239 / běžci 159 Růžičková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2240 2240 / běžci 166 Zdeňka Kratochvílová Pedagogická škola Litoměřice
2241 2241 / běžci 698 Baladová Martina ŠD Lobkovičák
2242 2242 / běžci 497 Pavličová Eva FOD Teplice
2243 2243 / běžci 51 Novotný Josef Žilina
2244 2244 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák
2245 2245 / běžci 306 Chadima Vladislav ŠD Lobkovičák
2246 2246 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
2247 2247 / běžci 122 Vilímková Valery ŠD Lobkovičák
2248 2248 / běžci 696 bubla david brno
2249 2249 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák
2250 2250 / běžci 106 Ploskina Alžběta ŠD Lobkovičák
2251 2251 / běžci 53 Josefus Filip FOD Teplice
2252 2252 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
(2253) 2252 / běžci 108 Lodinová Jana ŠD Lobkovičák
2254 2254 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
2255 2255 / běžci 330 Mádlová Markéta ŠD Lobkovičák
2256 2256 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
2257 2257 / běžci 99 Jandák Matouš ŠD Lobkovičák
2258 2258 / běžci 2027 Černoch Michal Ortho Clinical Diagnostics
2259 2259 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
2260 2260 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
2261 2261 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
2262 2262 / běžci 2026 Černoch Daniel Ortho Clinical Diagnostics
2263 2263 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
2264 2264 / běžci 218 Kameníková Sára Klokánek Brno
2265 2265 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
2266 2266 / běžci 280 Vácha Petr
2267 2267 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2268 2268 / běžci 629 Kurcová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2269 2269 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice
2270 2270 / běžci 641 Pilneyová Miroslava Pedagogická škola Litoměřice
2271 2271 / běžci 997 Rovenská Jana Běchovice
2272 2272 / běžci 572 Gallová Kateřina
2273 2273 / běžci 2025 Černochová Denisa Ortho Clinical Diagnostics
2274 2274 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice
2275 2275 / běžci 640 Najmanová Lucie Pedagogická škola Litoměřice
2276 2276 / běžci 823 Rovenský Vojtěch
2277 2277 / běžci 946 BULALA VALERIU ŽEROTÍNKA
2278 2278 / běžci 937 SPITSYN kONSTANTIN ŽEROTÍNKA
2279 2279 / běžci 692 Bekerová Alexandra
2280 2280 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák
2281 2281 / běžci 307 Hřebík Jan ŠD Lobkovičák
2282 2282 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák
2283 2283 / běžci 422 Vavrinec Jaroslav ŠD Lobkovičák
2284 2284 / běžci 56 Adámek Adam Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
2285 2285 / běžci 189 Suchý Fabricio
2286 2286 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
2287 2287 / běžci 667 Skoupý Jiří
(2288) 2287 / běžci 311 Masopustová Ema ŠD Lobkovičák
2289 2289 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák
2290 2290 / běžci 102 Blažek Prokop ŠD Lobkovičák
2291 2291 / běžci 380 bublova marcela KLOKÁNEK BRNO
2292 2292 / běžci 554 Zajicova Atanaska KLOKÁNEK BRNO
2293 2293 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice
2294 2294 / běžci 525 Ozohová Kateřina Litoměřice
2295 2295 / běžci 593 Vajdečka Tomáš FOD Teplice
2296 2296 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice
2297 2297 / běžci 530 Chobotská Vanesa Pedagogická škola Litoměřice
2298 2298 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2299 2299 / běžci 531 Hubačová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2300 2300 / běžci 592 Paller Ondra FOD Teplice
2301 2301 / běžci 607 Koubek Adam FOD Teplice
2302 2302 / běžci 584 Matuščík Dan FOD Teplice
2303 2303 / běžci 589 Pham Roman FOD Teplice
2304 2304 / běžci 511 Němečková Pavla Meziměstí
2305 2305 / běžci 605 Blažek Marek FOD Teplice
2306 2306 / běžci 586 Sentenský Petr FOD Teplice
2307 2307 / běžci 169 Adam David Andromeda
2308 2308 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
2309 2309 / běžci 606 Klima Ondřej FOD Teplice
2310 2310 / běžci 502 Dašková Markéta Klokánek Brno
2311 2311 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák
2312 2312 / běžci 103 Tomešová Eliška ŠD Lobkovičák
2313 2313 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3
2314 2314 / běžci 34 Koukal Richard Základní a mateřská škola, Praha 3
2315 2315 / běžci 871 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického
2316 2316 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
2317 2317 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák
2318 2318 / běžci 382 Böhmová Rozálie ŠD Lobkovičák
2319 2319 / běžci 992 Khrabrová Olina
2320 2320 / běžci 657 Matoušková Libuše Klokánek Litoměřice
2321 2321 / běžci 988 Ráczová Natálie
2322 2322 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice
2323 2323 / běžci 253 Stará Tereza Praha 10 - Štěrboholy
2324 2324 / běžci 13 Zlámalová Pavlína Olomouc - Peřinova
2325 2325 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
2326 2326 / běžci 968 Dvořáček Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického
2327 2327 / běžci 971 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického
2328 2328 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
2329 2329 / běžci 829 Cagášková Monika
2330 2330 / běžci 829 Cagášková Monika
2331 2331 / běžci 827 Cagášek Josef
2332 2332 / běžci 827 Cagášek Josef
2333 2333 / běžci 285 Chárová Karolína
2334 2334 / běžci 284 Sedláček Jiří FOD Teplice
2335 2335 / běžci 874 Kyncl Davídek
2336 2336 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
2337 2337 / běžci 662 Voborná Adéla
2338 2338 / běžci 347 Procházková Vendula WOOD
2339 2339 / běžci 970 winkler tobiáš praha
2340 2340 / běžci 48 Švárová Petra holky z kanceláře
2341 2341 / běžci 600 Ostrorohová Martina Morávci
2342 2342 / běžci 464 Pánková Magdalena Praha 4 - Štěrboholy
2343 2343 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov
2344 2344 / běžci 258 Vokurková Kateřina Chomutov
2345 2345 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy
2346 2346 / běžci 255 Majer Daniel Praha 10 - Štěrboholy
2347 2347 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková
2348 2348 / běžci 23 Milerová Lucie KLokánek Lásková
2349 2349 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice
2350 2350 / běžci 267 Slezák LUkáš pardubice
2351 2351 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy
2352 2352 / běžci 6 Kuklíková Kristýna Klokánek Štěrboholy
2353 2353 / běžci 548 Baková Sabina Pedagogická škola Litoměřice
2354 2354 / běžci 555 Řičař Martin Brno
2355 2355 / běžci 547 Holubová Šárka Pedagogická škola Litoměřice
2356 2356 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák
2357 2357 / běžci 114 Huljaková Míša ŠD Lobkovičák
2358 2358 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
2359 2359 / běžci 327 Solomon Rediet ŠD Lobkovičák
2360 2360 / běžci 331 Hlaváčová Monika SOOD
2361 2361 / běžci 942 KOMRSKA LUKÁŠ ŽEROTÍNKA
2362 2362 / běžci 942 KOMRSKA LUKÁŠ ŽEROTÍNKA
2363 2363 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák
2364 2364 / běžci 119 Rieger Aleš ŠD Lobkovičák
2365 2365 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3
2366 2366 / běžci 32 Hubínek Kimi Základní a mateřská škola, Praha 3
2367 2367 / běžci 571 bajzova darina janovice
2368 2368 / běžci 237 Ridajová Michaela žatečtí klokani
2369 2369 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák
2370 2370 / běžci 272 Domašínský Matyáš ŠD Lobkovičák
2371 2371 / běžci 984 Hejtmánek Martin
2372 2372 / běžci 818 Ješetová Anna
2373 2373 / běžci 251 Balogová Mária žatečtí klokani
2374 2374 / běžci 1048 Dvorský Enrico
2375 2375 / běžci 1048 Dvorský Enrico
2376 2376 / běžci 969 Zozulák Adam ZŠ a MŠ Chelčického
2377 2377 / běžci 254 Bagoun Milan Praha 8 - Chabařovická
2378 2378 / běžci 180 Karešová Alena Klokanek
2379 2379 / běžci 46 Baloun¨ Martin
2380 2380 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
2381 2381 / běžci 45 Balounová Jitka
2382 2382 / běžci 475 ridejová jenny Ústí nad labem
2383 2383 / běžci 496 Křiváková Kristýna Ústí nad labem
2384 2384 / běžci 476 Jana Hlaváčová FOD Ústí nad Labem
2385 2385 / běžci 493 Bílá Irinka Ústí nad labem
2386 2386 / běžci 494 Bílá Maruška ústí nad labem
2387 2387 / běžci 160 Gruntová Nella Pedagogická škola Litoměřice
2388 2388 / běžci 517 Moravcová Denisa Pedagogická škola Litoměřice
2389 2389 / běžci 939 PEJCHALOVÁ ALICE ŽEROTÍNKA
2390 2390 / běžci 700 Karasová Sabina
2391 2391 / běžci 938 POLÍVKOVÁ MARKÉTA ŽEROTÍNKA
2392 2392 / běžci 949 Müllerová Veronika CCC region Damane
2393 2393 / běžci 1030 Roman Freddy
2394 2394 / běžci 490 Replicová Milena Ústí nad labem
2395 2395 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice
2396 2396 / běžci 488 Mráz Matěj FOD Teplice
2397 2397 / běžci 909 Bifuková Helena
2398 2398 / běžci 489 Knollová Alena FOD Teplice
2399 2399 / běžci 77 Čeřovský Jan Hořice
2400 2400 / běžci 861 Pavlíková Ivana CCC region Damane
2401 2401 / běžci 908 Šindelářová Miroslava
2402 2402 / běžci 17 Močičková Elisabeth liroměřice
2403 2403 / běžci 158 Kanaloš Patrik Litoměřice
2404 2404 / běžci 979 Smolyakov Vladimír praha
2405 2405 / běžci 450 Kozáková Libuše Klokani Litoměřice
2406 2406 / běžci 745 Špalková Blanka
2407 2407 / běžci 962 Kratochvílová Tereza ZŠ a MŠ Chelčického
2408 2408 / běžci 995 Khrabrov Štěpán
2409 2409 / běžci 1047 Dvorský Enrico
2410 2410 / běžci 1047 Dvorský Enrico
2411 2411 / běžci 321 Weiss Lukáš Klokánek Litoměřice
2412 2412 / běžci 529 Kuchařová Lada Pedagogická škola Litoměřice
2413 2413 / běžci 528 Svobodová Kateřina ČKS Ski Jilemnice
2414 2414 / běžci 90 Marková Lucie Mladé Buky
2415 2415 / běžci 89 Vintiloaia Alexandr Constantin
2416 2416 / běžci 894 Bublová Kristýna
2417 2417 / běžci 643 Tylová Simona Pedagogická škola Litoměřice
2418 2418 / běžci 546 Šonská Kristýna Klokánek Litoměřice
2419 2419 / běžci 519 Červená Eliška Pedagogická škola Litoměřice
2420 2420 / běžci 515 Brádka Michal Pedagogická škola Litoměřice
2421 2421 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
2422 2422 / běžci 120 Rudolf Jan ŠD Lobkovičák
2423 2423 / běžci 514 Pitelová Veronika Pedagogická škola Litoměřice
2424 2424 / běžci 187 Hladíková Natálie žatečtí klokani
2425 2425 / běžci 516 Matoušková Anna Pedagogická škola Litoměřice
2426 2426 / běžci 210 Le Anička žatečtí klokani
2427 2427 / běžci 176 Lopatová Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2428 2428 / běžci 177 Punčochářová Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2429 2429 / běžci 959 Valterová Klaudie Vlci ze Šumavy
2430 2430 / běžci 388 Špunda Martin KLOKÁNEK BRNO
2431 2431 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
2432 2432 / běžci 389 Jelinek Adam Brno
2433 2433 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák
2434 2434 / běžci 298 Beránek Theodor ŠD Lobkovičák
2435 2435 / běžci 614 Mareček Ondřej Klokánek
2436 2436 / běžci 613 Kalašová René Klokánek
2437 2437 / běžci 897 Šindler David Praha
2438 2438 / běžci 209 Ngo Martin žatečtí klokani
2439 2439 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
2440 2440 / běžci 574 Gallo David
2441 2441 / běžci 278 Hesová Zdeňka holky z kanceláře
2442 2442 / běžci 50 Pavlíčková Jana holky z kanceláře
2443 2443 / běžci 579 Hotárková Nikola KLOKÁNEK BRNO
2444 2444 / běžci 558 Šarišská Vanesa KLOKÁNEK BRNO
2445 2445 / běžci 947 Krajíčková Vlasta CCC region Damane
2446 2446 / běžci 437 Lacinová Lenka štěrboholy
2447 2447 / běžci 707 Růžičková Lucie CCC
2448 2448 / běžci 215 Pertlová Radka
2449 2449 / běžci 658 Suchá Gabriela
2450 2450 / běžci 977 Salem Mathias praha
2451 2451 / běžci 957 Polan Miroslav PORR a.s.
2452 2452 / běžci 812 Mrázek Pavel
2453 2453 / běžci 814 Šlapák Jan
2454 2454 / běžci 373 Vodičková MIluše SOOD
2455 2455 / běžci 810 Dunajová Kamila
2456 2456 / běžci 810 Dunajová Kamila
2457 2457 / běžci 636 Janecká Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2458 2458 / běžci 543 Holubová Kateřina Klokánek Litoměřice
2459 2459 / běžci 945 Drdlová Vendula CCC region Damane
2460 2460 / běžci 318 Vaněk Honzíček Žejdlíci
2461 2461 / běžci 936 STEPCHUK INNA ŽEROTÍNKA
2462 2462 / běžci 936 STEPCHUK INNA ŽEROTÍNKA
(2463) 2462 / běžci 323 Dvorak Tomas Elab team
2464 2464 / běžci 372 Blažková Lucie SOOD
2465 2465 / běžci 944 GAJDOŠOVÁ VIKTORIE ŽEROTÍNKA
(2466) 2465 / běžci 944 GAJDOŠOVÁ VIKTORIE ŽEROTÍNKA
2467 2467 / běžci 541 Šístková Anna Pedagogická škola Litoměřice
2468 2468 / běžci 940 Müller Michal
2469 2469 / běžci 940 Müller Michal
2470 2470 / běžci 864 Fiurášková Anna CCC
2471 2471 / běžci 377 Valter Marek Vlci ze Šumavy
2472 2472 / běžci 317 Vaněk Jan Předsednictvo
2473 2473 / běžci 277 Kupková Hanka Předsednictvo
2474 2474 / běžci 47 Svobodová Magdaléna Předsednictvo
2475 2475 / běžci 305 Žejdlová Hana Žejdlíci
2476 2476 / běžci 549 Vaňková Adéla Pedagogická škola Litoměřice
2477 2477 / běžci 304 Žejdlová Natálka Žejdlíci
2478 2478 / běžci 333 Klejnová Sabina Sdružení na ochranu sood ohrožených dětí Praha
2479 2479 / běžci 303 Žejdlová Nikolka Žejdlíci
2480 2480 / běžci 312 Žejdl Michal Žejdlíci
2481 2481 / běžci 986 Tereza Jansová
2482 2482 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák
2483 2483 / běžci 270 Matuška Dan ŠD Lobkovičák
2484 2484 / běžci 975 Bálková Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického
2485 2485 / běžci 60 Žvachta Martin FOD Teplice
2486 2486 / běžci 974 Heltová Tereza praha
2487 2487 / běžci 21 Utěšil Jan Fitness for Joy
2488 2488 / běžci 560 Vávrová Veronika Klokánek Brno
2489 2489 / běžci 624 Všianská Tereza Klokánek Brno
2490 2490 / běžci 193 Kupčáková Šárka Klokánek Olomouc
2491 2491 / běžci 172 Maňáková Sabina
2492 2492 / běžci 171 Maňáková Daniela
2493 2493 / běžci 539 Březinová Renáta Pedagogická škola Litoměřice
2494 2494 / běžci 535 Brandýská Nikola Pedagogická škola Litoměřice
2495 2495 / běžci 730 Holubová Anna Holoubci
2496 2496 / běžci 578 Rezmuves Rudolf KLOKÁNEK BRNO
2497 2497 / běžci 731 Holub Antonín Holoubci
2498 2498 / běžci 719 Holub Jan Holoubci
2499 2499 / běžci 718 Holubová Kristýna Holoubci
(2500) 2499 / běžci 393 Soukupová Šárka Andromeda
2501 2501 / běžci 720 Holubová Alžběta Holoubci
2502 2502 / běžci 534 Průšová Nikola Pedagogická škola Litoměřice
(2503) 2502 / běžci 550 Vítková Tereza Daniela Pedagogická škola Litoměřice
2504 2504 / běžci 732 Holub Alois Holoubci
2505 2505 / běžci 533 Vlasáková Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
2506 2506 / běžci 602 Morávek Tomáš Morávci
2507 2507 / běžci 1045 Trojánková Nikola
2508 2508 / běžci 1045 Trojánková Nikola
2509 2509 / běžci 761 Hůlek Jiří PORR
2510 2510 / běžci 212 Pelc Daniel žatečtí klokani
2511 2511 / běžci 874 Kyncl Davídek
2512 2512 / běžci 247 Šímová Romana žatečtí klokani
2513 2513 / běžci 616 Johnová Margareta Praha
2514 2514 / běžci 274 Špicová Markéta Morávci
2515 2515 / běžci 987 Tomanová Andrea
(2516) 2515 / běžci 990 Alena Ketnerová
2517 2517 / běžci 371 Hořínková Lenka FOD Teplice
2518 2518 / běžci 370 Hořínek Oldřich FOD Teplice
2519 2519 / běžci 282 Peřinová Kateřina FOD Teplice
2520 2520 / běžci 976 Bálková Eliška ZŠ a MŠ Chelčického
2521 2521 / běžci 1028 Smetana Milan Praha
2522 2522 / běžci 482 Karcuňíková Jessica Ústí nad labem
2523 2523 / běžci 989 Hana Jeníková
2524 2524 / běžci 325 Pačesová Klára Queens Running Team
2525 2525 / běžci 925 Beranová Kristýna CCC
2526 2526 / běžci 485 Bouzková Lenka FOD Teplice
2527 2527 / běžci 329 Kucháriková Martina Queens Running Team
2528 2528 / běžci 54 Josefus Jiří FOD Teplice
2529 2529 / běžci 76 Jarmarová Lenka Holky z kanceláří
2530 2530 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák
2531 2531 / běžci 110 Drašnarová Lucie ŠD Lobkovičák
2532 2532 / běžci 967 Drábová Kristýna ZŠ a MŠ Chelčického
2533 2533 / běžci 334 Wabner Matěj Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
2534 2534 / běžci 49 Chovanová Marie Holky z kanceláří
2535 2535 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák
2536 2536 / běžci 666 Kožušníková Natálie ŠD Lobkovičák
2537 2537 / běžci 978 Li Vanesa ZŠ a MŠ Chelčického
2538 2538 / běžci 163 Rechtorik Tomáš Pedagogická škola Litoměřice
2539 2539 / běžci 164 Štefanisková Anna Pedagogická škola Litoměřice
2540 2540 / běžci 290 Ridaj Pavel FOD Ústí nad Labem
2541 2541 / běžci 61 Miko Zdeněk FOD Ústí nad Labem
2542 2542 / běžci 973 Pham Tony praha
2543 2543 / běžci 1035 Filip David ZŠ a MŠ Chelčického
2544 2544 / běžci 611 Tichá Jitka Pedagogická škola Litoměřice
2545 2545 / běžci 855 Šimáček Tomáš Klokánek Chabařovická
2546 2546 / běžci 617 Vojtěchová Kateřina Praha
2547 2547 / běžci 1071 Rabyč Vadym
2548 2548 / běžci 424 Nezvalová Natálie
2549 2549 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák
2550 2550 / běžci 598 Nezvalová Martina
2551 2551 / běžci 383 Eliška Ziková ŠD Lobkovičák
2552 2552 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák
2553 2553 / běžci 699 Veronika Slabochová ŠD Lobkovičák
2554 2554 / běžci 324 Švec Jakub Queens Running Team
2555 2555 / běžci 615 Řezanka Marek Klokánek Chabařovická
2556 2556 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč
2557 2557 / běžci 961 Chmelík Dan FreshKruháč
2558 2558 / běžci 292 Jana Bláhová FOD Ústí nad Labem
2559 2559 / běžci 1043 Trojánek Jaroslav
2560 2560 / běžci 704 Přibyl Vojtěch TRENÉR BĚHU.CZ
2561 2561 / běžci 420 Terinek Kristián ŠD Lobkovičák
2562 2562 / běžci 223 Jopová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
2563 2563 / běžci 505 Hájková Barbora Klokánek Brno
2564 2564 / běžci 559 Šťasta Šimon Klokánek Brno
2565 2565 / běžci 706 Voglova Jirina Klokanek Zatec
2566 2566 / běžci 573 Pokoš Patrik
2567 2567 / běžci 567 Pokošová Marie
2568 2568 / běžci 816 Ješeta William William Je
2569 2569 / běžci 612 Sykora Peter Janovice
2570 2570 / běžci 432 Hromasová Veronika
2571 2571 / běžci 432 Hromasová Veronika
2572 2572 / běžci 155 Tesařová Vanesa
2573 2573 / běžci 660 Suchánová Barbora
2574 2574 / běžci 660 Suchánová Barbora
2575 2575 / běžci 234 Ozoganyová Nikola žatečtí klokani
2576 2576 / běžci 746 Kotrbáčková Monika
2577 2577 / běžci 935 Beková Hana Ortho Clinical Diagnostics
2578 2578 / běžci 233 Kováč Dominik žatečtí klokani
2579 2579 / běžci 943 Spizzirri Katerina Ortho Clinical Diagnostics
2580 2580 / běžci 376 Švástová Daniela Anna Queens Running Team
2581 2581 / běžci 231 Pončová Naďa žatečtí klokani
2582 2582 / běžci 375 Šťastný Dominik Queens Running Team
2583 2583 / běžci 581 Čížková Ivana
2584 2584 / běžci 507 krištof Matěj Klokánek Brno
2585 2585 / běžci 604 Zamocný Dan FOD Teplice
2586 2586 / běžci 230 Perská Zdena žatečtí klokani
2587 2587 / běžci 840 Vočadlová Lucka
2588 2588 / běžci 845 Slezák Damián
2589 2589 / běžci 211 Le Tomáš žatečtí klokani
2590 2590 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
2591 2591 / běžci 815 Konrádová Anežka
(2592) 2591 / běžci 815 Konrádová Anežka
2593 2593 / běžci 232 Blailová Irena žatečtí klokani
2594 2594 / běžci 208 Banom Ladislav žatečtí klokani
2595 2595 / běžci 562 Vávra Ondřej Klokánek Brno
2596 2596 / běžci 918 Milerová Renata CCC
2597 2597 / běžci 1025 Damane Karen CCC region Damane
2598 2598 / běžci 919 Kunstát Jan Gepardi
2599 2599 / běžci 863 Wetter Filip CCC
2600 2600 / běžci 1027 Vařeka Pavel
2601 2601 / běžci 1026 Hýžová Petra CCC Czech s.r.o.
2602 2602 / běžci 446 Kozák Martin Klokani Litoměřice
2603 2603 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
2604 2604 / běžci 316 Bartoš Matěj ŠD Lobkovičák
2605 2605 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
2606 2606 / běžci 93 Měkyš Matyáš ŠD Lobkovičák
2607 2607 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
2608 2608 / běžci 104 Sál Matěj ŠD Lobkovičák
2609 2609 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák
2610 2610 / běžci 315 Godlach Martin ŠD Lobkovičák
2611 2611 / běžci 537 horakova michaela praha
2612 2612 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2613 2613 / běžci 165 Jabloňská Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2614 2614 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2615 2615 / běžci 162 Lojková Tereza Pedagogická škola Litoměřice
2616 2616 / běžci 836 Matoušek Aleš
2617 2617 / běžci 280 Vácha Petr
2618 2618 / běžci 800 Šafra Petr Profesionální kouč, fitness trenér
2619 2619 / běžci 332 Štrompová Veronika SDružení na na ochranu Sood ohrožených dětí Praha
2620 2620 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák
2621 2621 / běžci 101 Cepl Josef ŠD Lobkovičák
2622 2622 / běžci 1066 Berka Tomáš
2623 2623 / běžci 498 Štillová Lenka Klokánek Brno
2624 2624 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
2625 2625 / běžci 297 Vejvoda Filip ŠD Lobkovičák
2626 2626 / běžci 903 Stanová Kateřina
2627 2627 / běžci 723 Pedret Daniela Grévin
2628 2628 / běžci 952 Ejem Daniel ZŠ a MŠ Chelčického
2629 2629 / běžci 536 Drbalová Kamila Pedagogická škola Litoměřice
2630 2630 / běžci 273 Kacerovská Jana
2631 2631 / běžci 273 Kacerovská Jana
2632 2632 / běžci 414 Tichý Filip 2.b VOŠ sociálně právní, Praha 10
2633 2633 / běžci 37 Paskova Anna Pasčata
2634 2634 / běžci 39 Paska Lukáš Pasčata
2635 2635 / běžci 38 Paska Marek Pasčata
2636 2636 / běžci 727 PAT PAT
2637 2637 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov
2638 2638 / běžci 310 Novotný Jakub Trutnov
2639 2639 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák
2640 2640 / běžci 421 Otta Kryštof ŠD Lobkovičák
2641 2641 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
2642 2642 / běžci 100 Dušek Martin ŠD Lobkovičák
2643 2643 / běžci 538 Nosková Petra Pedagogická škola Litoměřice
2644 2644 / běžci 540 Bažantová Markéta Pedagogická škola Litoměřice
2645 2645 / běžci 542 Jiskrová Kateřina Pedagogická škola Litoměřice
2646 2646 / běžci 501 Drábková Kristýna Klokánek Brno
2647 2647 / běžci 710 Králíček Daniel
2648 2648 / běžci 711 Pátek Josef Pátci
2649 2649 / běžci 510 Sklenář Martin
2650 2650 / běžci 907 Steinhauserová Marie
2651 2651 / běžci 1031 Dolansky Adam Mlada Boleslav
2652 2652 / běžci 1031 Dolansky Adam Mlada Boleslav
2653 2653 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
2654 2654 / běžci 930 Karpenko Irina MyQ
2655 2655 / běžci 322 Sabuka David Praha 6
2656 2656 / běžci 189 Suchý Fabricio
2657 2657 / běžci 404 Zábršová Sandra 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2658 2658 / běžci 960 Sabuka Patrik Vlci ze Šumavy
2659 2659 / běžci 358 Dědinková Valentýna Klokánek Láskova
2660 2660 / běžci 366 Trojan Josef Láskovka
2661 2661 / běžci 405 Venclíková Denisa 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2662 2662 / běžci 346 Sýkora Lukáš Letní scéna
2663 2663 / běžci 1053 Provod Matias ZŠ a MŠ Chelčického
2664 2664 / běžci 259 Schles Michal
2665 2665 / běžci 928 Tesařová Zdeňka centrála
2666 2666 / běžci 996 Talomi Tamara UNIVERSIA
2667 2667 / běžci 300 Pícha Jan PVIP.cz
2668 2668 / běžci 362 Tužková Tereza Thajský box a kickbox TKB TEPLICE, ZS
2669 2669 / běžci 279 Nádvorník Ladislav FOD Teplice
2670 2670 / běžci 576 Foltýn Roman Klokánek Brno
2671 2671 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno
2672 2672 / běžci 86 Drmlová Helena Klokani Brno
2673 2673 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno
2674 2674 / běžci 87 Drmlová Adéla Klokánek Brno
2675 2675 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno
2676 2676 / běžci 85 Drmla Marcel Klokanek Brno
2677 2677 / běžci 691 Šarišský David KLOKÁNEK BRNO
2678 2678 / běžci 553 Šarišský Erik KLOKÁNEK BRNO
2679 2679 / běžci 837 Čabelka Martin
2680 2680 / běžci 1044 Trojánková Monika
2681 2681 / běžci 359 Havová Jana Klokánek Láskova
2682 2682 / běžci 365 Svobodová Pavlína Klokánek Láskova
2683 2683 / běžci 190 Suchá Jesica
2684 2684 / běžci 563 Vávrová Hana Klokánek Brno
2685 2685 / běžci 697 Hájek Jiří Klokánek Brno
2686 2686 / běžci 994 Petra Boštíková
2687 2687 / běžci 191 Kašíková Yvona Daniela Maňáková,
2688 2688 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2689 2689 / běžci 685 Valentová Tereza 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2690 2690 / běžci 379 Čapek Tomáš KLOKÁNEK BRNO
2691 2691 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2692 2692 / běžci 679 Frajvaldová Zuzana 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2693 2693 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova
2694 2694 / běžci 22 Rybníkár Kryštof praha láskova
2695 2695 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2696 2696 / běžci 411 Hradecká Vladimír 1.f VOŠ sociálně právní, Praha 10
2697 2697 / běžci 703 Korecký Štěpán ŠK Tri
2698 2698 / běžci 302 Flegrová Andrea Fitness for JOY
2699 2699 / běžci 984 Hejtmánek Martin
2700 2700 / běžci 1092 Koktová Kateřina super mani
2701 2701 / běžci 696 bubla david brno
2702 2702 / běžci 870 Dolejš Michal
2703 2703 / běžci 390 Procházka Tomáš Hrdlořezy Angels
2704 2704 / běžci 898 Svoboda Tomáš
2705 2705 / běžci 833 Vlačihovská Helena
2706 2706 / běžci 896 Svoboda Jan
2707 2707 / běžci 896 Svoboda Jan
2708 2708 / běžci 601 Procházka Petr FOD Teplice
2709 2709 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci
2710 2710 / běžci 27 FIšer Jakub lednáčci
2711 2711 / běžci 971 Foist Tomáš ZŠ a MŠ Chelčického
2712 2712 / běžci 1078 Zitko Jan ZŠ a MŠ Chelčického
2713 2713 / běžci 268 Morda Vratislav lednáčci
2714 2714 / běžci 577 Foitová Šárka Klokánek Brno
(2715) 2714 / běžci 913 Bíbová Alžběta CCC region Damane
2716 2716 / běžci 914 Hofbauerová Tereza CCC region Damane
2717 2717 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák
2718 2718 / běžci 309 Trnková Ema ŠD Lobkovičák
2719 2719 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
2720 2720 / běžci 83 Majer Vojtěch ŠD Lobkovičák
2721 2721 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
2722 2722 / běžci 124 Mádl Viktor ŠD Lobkovičák
2723 2723 / běžci 214 Fischerová Vlasta Klokánek Olomouc
2724 2724 / běžci 213 Urbášková Anna Klokánek Olomouc
2725 2725 / běžci 693 Kaňa Andy KLOKÁNEK BRNO
2726 2726 / běžci 19 Kubištová Jaroslava brno klokanek
2727 2727 / běžci 695 Beranek Michal Brno
2728 2728 / běžci 603 Tuma František FOD Teplice
2729 2729 / běžci 188 Hladík Michal žatečtí klokani
2730 2730 / běžci 954 Vojtíšková Sabina Holky Vojtíškovy
2731 2731 / běžci 555 Řičař Martin Brno
2732 2732 / běžci 582 Mojžíš Václav FOD Teplice
2733 2733 / běžci 955 Vojtíšková Sylva Holky Vojtíškovy
2734 2734 / běžci 499 Beneš Richard Klokánek Brno
2735 2735 / běžci 500 tolvaj nicolas klokánek brno
2736 2736 / běžci 1024 Furišová Sabina CCC region Damane
2737 2737 / běžci 381 Ruelle Leny KLOKÁNEK BRNO
2738 2738 / běžci 842 Slezáková Lýdie
2739 2739 / běžci 1023 Damane Karin CCC region Damane
2740 2740 / běžci 1022 Pascová Caroline CCC region Damane
2741 2741 / běžci 839 Slezáková Sára
2742 2742 / běžci 474 Curomková Romana Ústí nad labem
2743 2743 / běžci 929 Martínek Milan Pomáháme druhým
2744 2744 / běžci 287 Jana Rostová FOD Ústí nad Labem
2745 2745 / běžci 289 Peter Jakub Ústí nad labem
2746 2746 / běžci 834 Mirovská Lenka CCC boty
2747 2747 / běžci 744 Loudová Kristyna CCC boty
2748 2748 / běžci 934 Hrdličková Anna Marie
2749 2749 / běžci 932 Setikovská Eliška
2750 2750 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák
(2751) 2750 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák
2752 2752 / běžci 92 Podloucký Jan ŠD Lobkovičák
2753 2753 / běžci 117 Petříček Matěj ŠD Lobkovičák
2754 2754 / běžci 786 Denglerová Daniela
2755 2755 / běžci 786 Denglerová Daniela
2756 2756 / běžci 378 Polach Vojta Klokanek Brno
2757 2757 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák
2758 2758 / běžci 326 Vejr Matyáš ŠD Lobkovičák
2759 2759 / běžci 481 Hájek Kristián FOD Teplice
2760 2760 / běžci 483 Marek Martin FOD Teplice
2761 2761 / běžci 997 Rovenská Jana Běchovice
2762 2762 / běžci 1030 Roman Freddy
2763 2763 / běžci 486 Karchnák Alexandr FOD Teplice
2764 2764 / běžci 468 Kříž Karel ústí nad labem
2765 2765 / běžci 347 Procházková Vendula WOOD
2766 2766 / běžci 487 Blažečková Anna FOD Teplice
2767 2767 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci
2768 2768 / běžci 26 Burešová Jana lednáčci
2769 2769 / běžci 335 Janoušek Dominik FOD Teplice
2770 2770 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci
2771 2771 / běžci 269 Dolfi Lucie lednáčci
2772 2772 / běžci 57 Horvátová Marie FOD Ústí nad Labem
2773 2773 / běžci 349 Drobílek Michal Rilancio
2774 2774 / běžci 58 Horvátová Aneta FOD Ústí nad Labem
2775 2775 / běžci 52 Salák Ladislav FOD Teplice
2776 2776 / běžci 350 Ryvola Michal Rilancio
2777 2777 / běžci 98 Čížek Sebasian ŠD Lobkovičák
2778 2778 / běžci 778 Dimitrov Filip Nikolay Dimitrov
2779 2779 / běžci 778 Dimitrov Filip Nikolay Dimitrov
2780 2780 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák
(2781) 2780 / běžci 817 Konrádová Kateřina
2782 2782 / běžci 91 Pokorný Tomáš ŠD Lobkovičák
(2783) 2782 / běžci 817 Konrádová Kateřina
2784 2784 / běžci 779 Dimitrov Simeon Dimitrova Irina
2785 2785 / běžci 779 Dimitrov Simeon Dimitrova Irina
2786 2786 / běžci 819 Konrád Mikuláš
2787 2787 / běžci 819 Konrád Mikuláš
2788 2788 / běžci 532 Černá Kamila Pedagogická škola Litoměřice
2789 2789 / běžci 532 Černá Kamila Pedagogická škola Litoměřice
2790 2790 / běžci 526 Arsenjevová Monika Pedagogická škola Litoměřice
2791 2791 / běžci 526 Arsenjevová Monika Pedagogická škola Litoměřice
2792 2792 / běžci 168 Tmějová Miloslava Pedagogická škola Litoměřice
2793 2793 / běžci 168 Tmějová Miloslava Pedagogická škola Litoměřice
2794 2794 / běžci 1018 Vyrt Michal Klokánek Hostivice
2795 2795 / běžci 565 Vaněk Lukáš Andromeda
2796 2796 / běžci 116 Marková Laura ŠD Lobkovičák
(2797) 2796 / běžci 116