Ivanovický sportovní den

2014-09-27 Brno, Ivanovice [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

MTB 40 km total: 89, men : 82, women: 7, M18: 4, M29: 17, M39: 26, M49: 21, M51: 14, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 3 [html] [pdf]
MTB 20 km total: 47, men : 33, women: 14, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 14, N [0][][m]: 33 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) total: 28, men : 27, women: 1, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 27, N [0][][k]: 1 [html] [pdf]
Běh 10 km total: 40, men : 27, women: 13, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 27, N [0][][k]: 13 [html] [pdf]
Běh 5 km total: 29, men : 11, women: 18, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][k]: 18, N [0][][m]: 11 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton total: 40, men : 36, women: 4, Muži: 0, Ženy: 0, N [0][][m]: 36, N [0][][k]: 4 [html] [pdf]

start list MTB 40 km

start ~ 14:14:00 , all years of born , registered: 89 participants ( 82 of men, 7 of women)

category # name state year team
M29 [1] Ansorge Lukáš CZE 1992 Brno
M51 [2] Báder Petr CZE 1964 pepe bike
M51 [100] Bartoš Zdeněk CZE 1962 www.cemba.cz
M39 [134] Bednář Michal CZE 1976 Brno
M39 [3] Bortlík Pavel CZE 1983 Tišnov
M29 [135] Coufal Ivos CZE 1992 Blansko
Z39 [4] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
M39 [5] Čuma Josef CZE 1980 Cbase
M49 [136] Dolezal Radomir CZE 1967 troubsko
M49 [137] Doležal Ivo CZE 1970 Brno
M49 [6] Došek Pavel CZE 1968 Třebívlice
M49 [7] Doupovec Pavel CZE 1972 Slavkov u Brna
M39 [8] Erdziak Maroš CZE 1980 ENDEKA BASSTA team
M39 [9] Fedak Ruslan CZE 1977 Brno
M51 [10] Fildán Ladislav CZE 1955 Brno
M49 [11] Formánek Petr CZE 1969 Kojetín
M49 [12] Frkal Jiří CZE 1970 Brno
M51 [58] Hála Miroslav CZE 1953 Šlapanice
M49 [13] Hawerland Tomáš CZE 1965 Brno Řečkovice
M18 [138] Hloušek Dominik CZE 1996 Blansko
M49 [139] Hort Stanislav CZE 1971
M39 [14] Hovanec Martin CZE 1984 Brno
M39 [140] Hrabal Petr CZE 1975 BRNO
M49 [15] Jančík david CZE 1971 Brno
M39 [55] Jeřábek Olda CZE 1980 Brno
M39 [16] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Z41 [141] Jurenová Iveta CZE 1965 Brno
M51 [17] Klobouk Petr CZE 1964 0
M29 [18] Kocmánek Ladislav CZE 1990 Relax Brno
M39 [19] Kolařík Jakub CZE 1982 Brno
M39 [20] Konečný Radim CZE 1982 Bučovice
M49 [142] Kosík Tomáš CZE 1969 Brno
M29 [21] Koutný Roman CZE 1989 Troubsko
M49 [143] Krupica Pavel CZE 1971 Kovářství Krupica
M49 [144] Kuča Pavel CZE 1967 Nilfisk Alto Pro Racing
M39 [145] Kuchařík Milan CZE 1980 Blansko
M49 [146] Kujál Bronislav CZE 1971 Brno
M39 [57] Linhart Michal CZE 1978 Brno
M29 [23] Magnusek Jakub CZE 1990 XCR SVORADA SIDI
M51 [62] Machač Pavel CZE 1962 Brno
M29 [147] Marek Marcel CZE 1986 BB Cyklosport SUP
M49 [24] Markvart Michal CZE 1971 Brno
M29 [25] Matulka Lukáš CZE 1992 OCA-Open Cycling Academy
Z39 [148] Mlejnková Markéta CZE 1978 Brno
M39 [149] Mohyla Kamil CZE 1977 TWIST real
M39 [26] Moucka Zdenek CZE 1984 Zdarna
M51 [27] Musil Josef CZE 1964 CK Vinohradské Šlapky
M29 [28] Ondruš Pavel CZE 1989 Troubsko
M49 [29] Ónodi Otto CZE 1974 Elpis klub
M29 [30] Pacher Jakub CZE 1986 Brno
M39 [31] Palásek Igor CZE 1975 OCA Brno
M51 [32] Palát Libor CZE 1963 Ezopovy bajky
M51 [150] Pantůček Václav CZE 1964 Brno
Z39 [33] Paulíčková Veronika CZE 1986 Brno
M49 [60] Pegáč Radek CZE 1969 HAPE Sport Brno
M51 [53] Peňáček Miroslav CZE 1964 Půjčovna kol Lednice
M29 [151] Pokorný Jan CZE 1988 Brno
M18 [34] Potůček Šimon CZE 1997 Cbase
M49 [35] Povolný Marek CZE 1967 Brno
Z41 [152] RÁCZOVÁ MILANA CZE 1966 BRNO
M49 [36] Růžička Rudolf CZE 1974 Brno
M39 [54] Ryba Lukáš CZE 1979 Lipůvka
M39 [153] Salava Josef CZE 1978
M29 [37] Sehnálek Adam CZE 1986 Brno
M51 [39] Svačina Luděk CZE 1964 Brno
Z39 [154] Synková Jana CZE 1978 Brno
M39 [40] Šamalík zdenek CZE 1979 brno
M29 [61] Šašek Michal CZE 1987 Brno
M39 [63] Šidlík Roman CZE 1976 Brno
M51 [41] Šindelář Milan CZE 1963 Třebíč
M49 [42] Škaroupka Michal CZE 1969 Brno
M49 [155] Šťasta Libor CZE 1966 PELLS HARD BIKERS KUŘIM
M18 [156] Šťasta Martin CZE 1998 PELLS HARD BIKERS KUŘIM
M29 [157] Šťastný Zdeněk CZE 1987 PELLS TEAM
M39 [158] Štencl Jiří CZE 1984 Brno
M29 [43] Štrba Peter CZE 1985 Brno
M29 [44] Švehla Michal CZE 1985 Brno
M39 [46] Tomandl Petr CZE 1980 Kuřim
M18 [159] Valný Jan CZE 1996 Hvozdec
M29 [56] Váňa Pavel CZE 1988 Kuřim
M39 [160] Vančuřík Pavel CZE 1982 SPORTOVNIDUM.CZ
M49 [47] Veselovský Vlastimil CZE 1974 Cyklosport VeselovskýKuřim
M39 [48] Vojtek Libor CZE 1984 PELLS TEAM
M51 [49] Všetička Zdeněk CZE 1953 Olomouc
M39 [59] Zachoval Jan CZE 1981 Brno
M29 [161] Zela Ondřej CZE 1987 GHOST-MOJEKOLO
M51 [50] Zouhar Drahomir CZE 1960 Blansko
Z41 [51] Zouharova Dagmar CZE 1968 Blansko
M39 [52] Žůrek Radim CZE 1977 Brno

start list MTB 20 km

start ~ 14:18:00 , all years of born , registered: 47 participants ( 33 of men, 14 of women)

category # name state year team
N [0][][k] [101] Adamska Joanna CZE 1988 Chorzow
N [0][][m] [94] Bambuch Josef CZE 1976 Brno, Ivanovice
N [0][][m] [102] Beneš Zdeněk CZE 1979 Lomnice u Tišnova
N [0][][m] [103] Brychta Josef CZE 1988 Veverská Bítýška
N [0][][k] [104] Bulinska Andrea CZE 1974 Brno
N [0][][m] [105] Bulinský Vladimír CZE 1998 Brno
N [0][][k] [106] Cibulková Petra CZE 1985 Brno
N [0][][m] [107] Černý Miroslav CZE 1979 Vyškov
N [0][][k] [108] Doupovcová Martina CZE 1978 Brno Lesná
N [0][][m] [109] Dudek Jaroslav CZE 1980 Brno
N [0][][m] [110] Freml Jiří CZE 1983 Brno - Bystrc
N [0][][m] [111] Gano Grzegorz CZE 1980 Katowice
N [0][][k] [97] Hawerlandová Šárka CZE 1990 Brno
N [0][][m] [112] Hermann Jiří CZE 1970 Brno
N [0][][m] [113] Hrkel Marian CZE 1981 Brno
N [0][][m] [114] Hruška Libor CZE 1966 VL CZ
N [0][][m] [115] Hruška Martin CZE 1999 Brno
N [0][][m] [116] Imrich Rostislav CZE 1971 Prštice
N [0][][m] [117] Jílek Lukáš CZE 1980 Černovice
N [0][][m] [96] Kadaník Jakub CZE 1990 Hlinsko
N [0][][m] [118] Kalát Jakub CZE 1986 Letohrad
N [0][][m] [119] Kamarád Ladislav CZE 1970 Velký Újezd
N [0][][m] [120] Kolbábek Filip CZE 1981 Kunčina
N [0][][m] [121] Koudelka Milan CZE 1968 Brno
N [0][][k] [91] Krumlová Andrea CZE 1966 Brno
N [0][][m] [22] Křivan Lubomír CZE 1969 Brno
N [0][][k] [92] Loubalová Silvie CZE 1979 Brno
N [0][][k] [122] Machčková Vlaďka CZE 1980 Brno
N [0][][m] [123] Mitáš Martin CZE 1974 KAMECHY bikes
N [0][][m] [93] Němčák Roman CZE 1981 Troubky
N [0][][k] [124] Novotná Markéta CZE 1984 Brno
N [0][][m] [125] Skala David CZE 1973 Brno
N [0][][m] [38] Starý Tomáš CZE 1972 Tišnov
N [0][][m] [126] Strmiska Zdeněk CZE 1971 Brno
N [0][][k] [127] Šindelářová Radka CZE 1984 Brno
N [0][][k] [162] Šmýdová Martina CZE 1984 Cbase
N [0][][m] [95] Šperka Pavel CZE 1965 Brno
N [0][][m] [45] Těžký Daniel CZE 1988 Brno
N [0][][m] [128] Vaksmundský Aleš CZE 1983 Brno - Žebětín
N [0][][m] [163] Vladimir Bulinsky CZE 1998 Brno
N [0][][m] [129] Vrbacký Tomáš CZE 1991 Lelekovice
N [0][][k] [130] Vrbová Veronika CZE 1987 Brno
N [0][][m] [131] Zahradník Šimon CZE 1992 Břeclav
N [0][][k] [132] Zemánková Jitka CZE 1970 Brno
N [0][][m] [133] Zlamal Ales CZE 1983 Brno
N [0][][k] [ ] Železná Dagmar CZE 1955 Rajhrad
N [0][][m] [ ] Železný Petr CZE 1951 Rajhrad

start list Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00 , all years of born , registered: 28 participants ( 27 of men, 1 of women)

category # name state year team
N [0][][m] [501] Bellay Peter CZE 1988 Skalica
N [0][][m] [502] Bezděk Václav CZE 1985 Brno
N [0][][m] [529] Brichta Miloš CZE 1982 Brno
N [0][][m] [503] Burian Pavel CZE 1979 Velká Bíteš
N [0][][m] [504] Cintula Lukáš CZE 1991 Borský Mikuláš
N [0][][m] [506] Elbl Luděk CZE 1964 BRNO
N [0][][m] [507] Fajkus Petr CZE 1989 Brno
N [0][][m] [508] Gallot Jozef CZE 1986 Scarborough
N [0][][m] [509] Gladiš Daniel CZE 1968 Lelekovice
N [0][][m] [510] Holub Jaroslav CZE 1962 Praha 10
N [0][][k] [524] Hunkesová Alena CZE 1964 Brno - Komín
N [0][][m] [511] Jílek Tomáš CZE 1983 Kuřim
N [0][][m] [512] Karásek Antonín CZE 1982 Adamov
N [0][][m] [522] Lick Petr CZE 1959 Boskovice
N [0][][m] [513] Mazuch František CZE 1990 Jihlava
N [0][][m] [521] O Malley Martin CZE 1996 Brno
N [0][][m] [527] Plundrák David CZE 1988 BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY
N [0][][m] [514] Sklenář Jan CZE 1988 Tišnov
N [0][][m] [515] Sláma Jiří CZE 1960 Brno - Medlánky
N [0][][m] [526] Solomon Filip CZE 1981 Brno
N [0][][m] [516] ŠAFER MAREK CZE 1977 ŠLAPANICE
N [0][][m] [525] Šatný Robert CZE 1981 Brno
N [0][][m] [517] Šenkýř Michal CZE 1983 Brno
N [0][][m] [518] Šmerda Jiří CZE 1982 Brno
N [0][][m] [528] Tomáš Ivo CZE 1960 Brno
N [0][][m] [523] Uhlíř Dalibor CZE 1980 Brno
N [0][][m] [519] Vránek David CZE 1978 Brno
N [0][][m] [520] Zuzaňák Jiří CZE 1978 Brno

start list Běh 10 km

start ~ 15:00:40 , all years of born , registered: 40 participants ( 27 of men, 13 of women)

category # name state year team
N [0][][m] [531] Bednář Radek CZE 1986 Brno
N [0][][m] [630] Daněk Roman CZE 1981 Brno
N [0][][m] [600] Dostál Petr CZE 1987 Břeclav
N [0][][k] [601] Dostálová Alena CZE 1987 Břeclav
N [0][][m] [620] Dyba Ivan CZE 1964 Modřice
N [0][][m] [635] Huťka Jiří CZE 1991 Brno
N [0][][k] [532] Chudáčiková Kristína CZE 1990 Banská Bystrica
N [0][][m] [639] Jahoda Robert CZE 1974 Brno
N [0][][m] [533] Kaluža Radim CZE 1976 Ostrava
N [0][][k] [534] Kánská Lucie CZE 1976 Brno
N [0][][m] [535] Kaštyl Jaroslav CZE 1985 Knínice u Boskovic
N [0][][m] [536] Kis Patrik CZE 1977 Modrice
N [0][][m] [537] Kněžínek Vít CZE 1991 Brno
N [0][][m] [603] Křivánek Filip CZE 1991 Babice u Rosic
N [0][][m] [539] Maršálek Jiří CZE 1958 Brno
N [0][][m] [538] Maršálek Lukáš CZE 1984 Brno
N [0][][m] [621] Maršálek Lukáš CZE 1990
N [0][][m] [604] Muška Libor CZE 1983 česká
N [0][][k] [605] Ocelova Jana CZE 1984 Brno
N [0][][m] [540] Pluháček Zdeněk CZE 1985 Mikulov
N [0][][k] [541] Pluháčková Eva CZE 1987 Mikulov
N [0][][m] [606] Pospíšil Jan CZE 1994 Prostějov
N [0][][m] [607] Ředina Milan CZE 1971 Prostějov
N [0][][m] [543] Skřivan Filip CZE 1985 Brno
N [0][][m] [624] Sláma Lukáš CZE 1984 Brno - Líšeň
N [0][][k] [625] Slámová Barbora CZE 1981 Brno - Líšeň
N [0][][k] [608] Slaníková Adriana CZE 1993 Uherské Hradiště
N [0][][m] [631] Staněk Ondřej CZE 1985 Brno
N [0][][m] [544] Svoboda Martin CZE 1977 Brno
N [0][][k] [545] Svobodová Michaela CZE 1978 Lelekovice
N [0][][k] [634] Šichová Radka CZE 1980
N [0][][m] [626] Škrob Ondra CZE 2000 Kuřim
N [0][][m] [609] Šoumal Vladimír CZE 1980 Brno
N [0][][m] [610] Švestka Lukáš CZE 1982 Prostějov
N [0][][k] [546] Tomíšková Alexandra CZE 1982 Kuřim
N [0][][k] [547] Vančurová Marie CZE 1985 Brno
N [0][][m] [549] Vejrosta Jiří CZE 1971 Štěpánovice
N [0][][m] [548] Vejrosta Marek CZE 1996 Tišnov
N [0][][k] [550] Vespalcová Sylva CZE 1980 Brno
N [0][][k] [551] Zagorová Marie CZE 1987 Ostrava

start list Běh 5 km

start ~ 15:00:40 , all years of born , registered: 29 participants ( 11 of men, 18 of women)

category # name state year team
N [0][][k] [612] Aneta Šimová CZE 1988 Brno
N [0][][k] [552] Angolares Candisleisy CZE 1989 Brno
N [0][][m] [611] Bojanovkský Adam CZE 1998 Brno
N [0][][m] [553] Doležal Petr CZE 1977 Brno
N [0][][k] [554] Gladišová Sára CZE 2003 Lelekovice
N [0][][m] [556] Hort Jindra CZE 1973 Zbýšov
N [0][][m] [ ] Hort Jonáš CZE 2000 Zbýšov
N [0][][k] [557] Chmelařová Lenka CZE 1998 Oslavany
N [0][][k] [558] Kafková Kristýna CZE 1986 Brno
N [0][][m] [627] Kolman Jakub CZE 1976 Brno
N [0][][m] [559] Kresta Roman CZE 1965 Brno
N [0][][k] [560] Kučerová Irena CZE 1984 Brno
N [0][][k] [561] Lopasovska Dominika CZE 1988 Modra
N [0][][k] [562] Němcová Lucie CZE 1989 Brno
N [0][][k] [632] Novotná Lenka CZE 1983 Brno
N [0][][k] [613] Pospíšilová Dana CZE 1960 Prostějov
N [0][][k] [563] Prokešová Alice CZE 1999 Brno
N [0][][m] [564] Rigo Michal CZE 1997 Oslavany
N [0][][m] [565] Ruml Michael CZE 1990 Brno
N [0][][k] [566] Sedláčková Lucie CZE 1971 Brno
N [0][][k] [629] Staňková Magdalena CZE 1987 Brno
N [0][][m] [555] Střelec Patrik CZE 1995 Oslavany
N [0][][k] [567] ŠAFROVÁ KATEŘINA CZE 1979 ŠLAPANICE
N [0][][m] [568] Šedivý Vladimír CZE 1981 Brno
N [0][][m] [569] Tichý Dušan CZE 1998 Zbýšov
N [0][][k] [570] vakant vakant CZE 1990 Brno
N [0][][k] [571] Vaňková Michaela CZE 2003 Vojkovice
N [0][][k] [572] Vejrostová Šárka CZE 1976 Štěpánovice
N [0][][k] [573] Zelenková Jiřina CZE 1974 Lipůvka

start list Ivanovický kros půlmaraton

start ~ 15:00:40 , all years of born , registered: 40 participants ( 36 of men, 4 of women)

category # name state year team
N [0][][m] [574] Bárta Jaroslav CZE 1982 Sobůlky
N [0][][m] [614] Berka Kamil CZE 1976 Praha
N [0][][m] [575] Boháček Petr CZE 1974 Brno
N [0][][m] [576] Čech Milan CZE 1975 Blansko
N [0][][m] [577] Dokulil Zdeněk CZE 1980 Olomouc
N [0][][k] [578] Hadlová Petra CZE 1990 Praha
N [0][][m] [579] Hajdamach Jiří CZE 1994 Ráječko
N [0][][m] [580] HALOUZKA KAREL CZE 1973 Tvarožná
N [0][][m] [619] Hlavsa František CZE 1947 Pohořelice
N [0][][m] [615] Horák Pavel CZE 1962 Brno
N [0][][m] [581] Horný Petr CZE 1969 Ledeč nad Sázavou
N [0][][m] [616] Hověžák Pavel CZE 1975 Kuřim
N [0][][m] [633] Hrabovský Aleš CZE 1981 Brno
N [0][][k] [582] Hůlová Veronika CZE 1991 Valašské Klobouky
N [0][][m] [583] Indra Marek CZE 1973 Dražovice
N [0][][m] [584] Indra Radovan CZE 1976 Brno - Medlánky
N [0][][m] [585] Klimánek Martin CZE 1977 Brno
N [0][][m] [637] Kocman Pavel CZE 1968 Brno
N [0][][m] [602] konečný libor CZE 1971 kuřim
N [0][][m] [586] Krejczy Radim CZE 1977 Tišnov
N [0][][m] [618] Kruml Tomáš CZE 1966 Brno
N [0][][m] [587] Kudlicka Svatopluk CZE 1950 Vyškov
N [0][][m] [638] Lapčík Michael CZE 1988 Brno
N [0][][m] [588] Malysz Karel CZE 1977 Kuřim
N [0][][m] [589] Martínek Pavel CZE 1981 Boskovice
N [0][][m] [636] Mikolášek Jiří CZE 1958 Brno
N [0][][m] [590] Milka Zdeněk CZE 1984 Brno
N [0][][m] [591] Navrátil Miroslav CZE 1971 Tišnov
N [0][][k] [592] Petříková Kateřina CZE 1971 Brno
N [0][][m] [542] Poneš Pavel CZE 1978 Brno
N [0][][m] [593] Sedlák Radek CZE 1963 Brno
N [0][][m] [594] Simon Pavel CZE 1973 Lipůvka
N [0][][m] [595] Slavíček Viktor CZE 1977 Brno
N [0][][m] [596] Svoboda Pavel CZE 1978 Lelekovice
N [0][][m] [597] Šimek Matěj CZE 1981 Brno
N [0][][m] [598] Široký Stanislav CZE 1977 Blansko
N [0][][k] [622] Škrobová Jana CZE 1971 Kuřim
N [0][][m] [599] Šmíd Jaromír CZE 1979 Brno
N [0][][m] [623] Šťastný Jiří CZE 1960 Moravský Krumlov
N [0][][m] [628] Tichý Zdenko CZE 1982 Brno