dětský Ještěd SkyRace ® 2016

2016-04-16 Liberec 

announcement

registration

start list

results

DĚTSKÝ Krtečkův běh total: 20, men : 13, women: 7, Muži: 13, Ženy: 7 [html] [pdf]
DĚTSKÝ běh Bárta Simpsona total: 31, men : 20, women: 11, Muži: 20, Ženy: 11 [html] [pdf]
DĚTSKÝ běh Hunger Games total: 9, men : 2, women: 7, Muži: 2, Ženy: 7 [html] [pdf]

result list DĚTSKÝ Krtečkův běh

start ~ 11:17:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2
1 1 / Muži [7] Oskar Doležel 2011 CZE Catcha
2 2 / Muži [16] Vincent Ježek 2012 CZE CZE
3 3 / Muži [12] Ondra Mlčkovský 2011 CZE CZE
4 4 / Muži [20] David Lhoták 2012 CZE CZE
5 1 / Ženy [23] Natalie Valihrachová 2012 CZE CZE
6 2 / Ženy [6] Laura Pětníková 2011 CZE CZE
7 3 / Ženy [5] zuzanka hruskova 2010 CZE CZE
8 5 / Muži [10] Jakub Salák 2011 CZE HKNMPSM
9 6 / Muži [21] David Jánošík 2011 CZE CZE
10 7 / Muži [15] Filip Šimon 2012 CZE CZE
11 8 / Muži [9] Jonáš Fojtík 2012 CZE CZE
12 9 / Muži [11] Matyáš Salák 2013 CZE HKNMPSM
13 4 / Ženy [8] Jana Seifertova 2013 CZE Slavia Liberec
14 5 / Ženy [3] Daniela Slánská 2012 CZE CZE
15 6 / Ženy [13] Anna Mlčkovská 2013 CZE CZE
16 10 / Muži [4] Tomáš Erlebach 2013 CZE CZE
17 11 / Muži [2] Martin Fortelka 2012 CZE CZE
18 12 / Muži [14] Tomáš Havrlant 2013 CZE Thimm
19 7 / Ženy [22] Natalie Kyselová 2013 CZE CZE
20 13 / Muži [1] ŠTAFL RICHARD 2013 CZE CZE

result list DĚTSKÝ běh Bárta Simpsona

start ~ 11:35:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [109] Filip Hampejs 2006 CZE ŠNECI na MAX 02:57.8
2 1 / Ženy [123] Adéla Šeflová 2007 CZE AC Slovan Liberec 03:00.9 00:03.1
3 2 / Muži [110] Filip Konečný 2006 CZE RadhoštSky trail 03:04.1 00:06.3
4 3 / Muži [111] Martin Putík 2007 CZE Máťa 03:04.7 00:06.9
5 4 / Muži [118] Lukáš Honzík 2007 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 03:07.1 00:09.3
6 2 / Ženy [114] Berenika Lajtkepová 2006 CZE AC Slovan Liberec 03:13.4 00:15.6
7 3 / Ženy [108] Dominika Kopalová 2006 CZE SK Ještěd 03:15.9 00:18.1
8 5 / Muži [113] Tadeáš Valerián 2006 CZE Klofárna 03:16.3 00:18.5
9 4 / Ženy [119] Karolína Kubištová 2007 CZE HESU 03:17.3 00:19.5
10 6 / Muži [102] Jakub Kurfiřt 2008 CZE SOSK 03:19.5 00:21.7
11 7 / Muži [115] Petr Lajtkep 2008 CZE AC Slovan Liberec 03:20.7 00:22.9
12 5 / Ženy [124] Magdaléna Šeflová 2009 CZE AC Slovan Liberec 03:24.9 00:27.1
13 8 / Muži [131] Lukáš Bradna 2006 CZE CZE 03:27.0 00:29.2
14 9 / Muži [125] Matyáš Doležel 2009 CZE Catcha 03:31.9 00:34.1
15 10 / Muži [103] Adam Janďourek 2009 CZE CZE 03:33.7 00:35.9
16 6 / Ženy [120] Michaela Kroužilová 2008 CZE Atletika Kolín 03:34.0 00:36.2
17 11 / Muži [127] Ondrej Vencalek 2008 CZE Slavia Liberec 03:46.7 00:48.9
18 12 / Muži [126] Matyáš Fojtík 2010 CZE CZE 03:48.7 00:50.9
19 13 / Muži [122] David šip 2009 CZE CZE 03:51.1 00:53.3
20 14 / Muži [117] Nela Mocová 2008 CZE Gagarinka 03:56.5 00:58.7
21 7 / Ženy [132] Emilia Sudkova 2010 CZE DECATHLON LIBEREC 03:59.8 01:02.0
22 15 / Muži [101] Janek Svárovský 2010 CZE MŠ Sahara 04:00.9 01:03.1
23 8 / Ženy [112] Tereza Zelenková 2008 CZE SUADRA 04:03.8 01:06.0
24 16 / Muži [116] Kristián Lajtkep 2010 CZE AC Slovan Liberec 04:04.6 01:06.8
25 17 / Muži [128] ondra marek 2006 CZE CZE 04:08.4 01:10.6
26 18 / Muži [107] František Kracík 2008 CZE CZE 04:16.9 01:19.1
27 19 / Muži [104] Jakub Havlíček 2010 CZE CZE 04:24.8 01:27.0
28 9 / Ženy [105] Markéta Havlíčková 2010 CZE CZE 04:50.4 01:52.6
29 10 / Ženy [129] Klára Havrlantová 2010 CZE Thimm 04:53.4 01:55.6
30 11 / Ženy [106] Michaela Tobišková 2009 CZE CZE 06:10.8 03:13.0
DNS / Muži [121] Tomáš Kroužil 2009 CZE CZE

result list DĚTSKÝ běh Hunger Games

start ~ 11:49:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [201] Matěj Drbohlav 2003 CZE Sk Ještěd Liberec 05:07.0
2 1 / Ženy [208] Matilda ježková 2004 CZE TJ Dukla Liberec 05:12.0 00:05.0
3 2 / Ženy [210] Katerina Kubištová 2002 CZE CZE 05:36.8 00:29.8
4 3 / Ženy [203] Adéla Hampejsová 2004 CZE ŠNECI na MAX 05:38.8 00:31.8
5 2 / Muži [204] Vojtěch Konečný 2004 CZE RadhoštSky trail 06:12.9 01:05.9
6 4 / Ženy [202] Amálie Kmínková 2005 CZE CZE 07:06.3 01:59.3
7 5 / Ženy [206] Karolína Honzíková 2005 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 07:32.7 02:25.7
8 6 / Ženy [205] Zuzana Zelenková 2005 CZE SUADRA 07:39.9 02:32.9
9 7 / Ženy [207] Veronika Kubečková 2005 CZE CZE 08:29.9 03:22.9