maraton

mtb

results

Weber Jičínská 50

2020-09-06 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

MK Mladší chlapci total: 15 , men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
MD Mladší dívky total: 4 , men : 0, women: 4, Muži: 0, Ženy: 4, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N2H Naděje II holky total: 6 , men : 0, women: 6, Muži: 0, Ženy: 6, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
50km - hlavní závod total: 175 , men : 161, women: 14, DMJ: 8, DM1: 29, DM2: 43, DM3: 52, DM4: 23, DM5: 6, DJZ: 1, DZ1: 8, DZ2: 5, izs: 7, 100kg: 4 [html] [pdf] [csv]
25km - fitnes jízda total: 162 , men : 122, women: 40, KM: 29, KM1: 12, KM2: 9, KM3: 20, KM4: 39, KM5: 10, KM6: 3, KZ: 10, KZ1: 5, KZ2: 10, KZ3: 15, izs: 0, 100kg: 2 [html] [pdf] [csv]
BB Bobíci - odstrkovadla total: 16 , men : 8, women: 8, Muži: 8, Ženy: 8, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N1K Naděje I kluci total: 24 , men : 24, women: 0, Muži: 24, Ženy: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N2K Naděje II kluci total: 17 , men : 17, women: 0, Muži: 17, Ženy: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N1H Naděje I holky total: 7 , men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]

result list MK Mladší chlapci

start ~ 09:01:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 805 ] Jachym Bohuňovský 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:13.4 splits
2 2 / Muži [ 803 ] Tadeáš Berka 2009 CZE Cycology North Bike Club 06:47.1 00:33.7 splits
3 3 / Muži [ 827 ] Tomáš Kudrna 2009 CZE Cycology North Bike Club 06:52.0 00:38.6 splits
4 4 / Muži [ 850 ] Šimon vrabec 2008 CZE CYKLOKLUB Jičín 07:00.5 00:47.1 splits
5 5 / Muži [ 819 ] Matyáš Felcman 2008 CZE Jičín 07:01.2 00:47.8 splits
{6} 6 / Muži [ 830 ] Matyáš Kvitský 2010 CZE CYKLOKLUB Jičín splits
7 (-1) 7 / Muži [ 824 ] Jan Kordík 2008 CZE Cykloklub Jičín 06:31.9
8 (-1) 8 / Muži [ 844 ] Lukáš trllo 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 06:46.9 splits
9 (-1) 9 / Muži [ 877 ] vojtěch bajer 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:47.3 splits
10 (-1) 10 / Muži [ 829 ] Šimon kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 06:57.8
11 (-1) 11 / Muži [ 814 ] Marek Duczynski 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 07:00.6 splits
12 (-1) 12 / Muži [ 813 ] Jakub Dörner 2008 CZE SK Svojkov Haven team 07:07.5
13 (-2) 13 / Muži [ 868 ] petr kupka 2010 CZE kola šír bělohrad 06:32.6 splits
14 (-2) 14 / Muži [ 820 ] Marek Janda 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:18.3
15 (-2) 15 / Muži [ 870 ] matěj kopecký 2008 CZE cyklo klub jičín 07:10.7

result list MD Mladší dívky

start ~ 09:15:28

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 883 ] anežka holanová 2009 CZE Carla.Kupkolo.cz 07:28.6 splits
2 2 / Ženy [ 864 ] Kateřina Hašková 2009 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 08:10.2 00:41.6 splits
3 3 / Ženy [ 872 ] Karolína zajíčková 2010 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 09:01.1 01:32.5 splits
4 (-1) 4 / Ženy [ 866 ] Vanessa skácelová 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 07:51.3 splits

result list N2H Naděje II holky

start ~ 09:28:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 832 ] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:42.3 splits
2 2 / Ženy [ 837 ] Laura nováková 2011 CZE CK 1967 Česká Kamenice 05:43.0 00:00.7 splits
3 3 / Ženy [ 833 ] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 05:54.0 00:11.7 splits
4 4 / Ženy [ 823 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE CYKLOKLUB Jičín 06:35.0 00:52.7 splits
5 (-1) 5 / Ženy [ 869 ] anežka kupková 2012 CZE kola šír bělohrad 06:10.2 splits
6 (-2) 6 / Ženy [ 851 ] Magdaléna Živná 2011 CZE KCL Kooperativa-Svijany 06:04.7

result list 50km - hlavní závod

start ~ 10:01:32

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / DM2 [ 2 ] Jan Škarnitzl 1986 CZE Cyklostar Mercedes Benz Praha Trek 02:00:11.9
2 2 / DM2 [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:03:15.6 03:03.7
3 3 / DM2 [ 4 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kross Bikeranch Team 02:05:23.8 05:11.9
4 1 / DM1 [ 200 ] jiří šorm 1997 CZE bitters superior cyclolive 02:07:35.7 07:23.8
5 4 / DM2 [ 8 ] Ondřej Zelený 1982 CZE Eleven Mercedes Black.ET 02:08:05.6 07:53.7
6 2 / DM1 [ 71 ] Matouš Kozák 1998 CZE Rohozec Amulet team 02:08:06.7 07:54.8
7 3 / DM1 [ 134 ] Pavel Šorf 1999 CZE Bike Freaks Holice 02:08:35.5 08:23.6
8 4 / DM1izs [ 11 ] Sebastian vlček 1994 CZE MONDRAKER Racing team 02:09:02.0 08:50.1
9 5 / DM1 [ 159 ] Lukáš kunt 1997 CZE GHOST team 02:09:30.7 09:18.8
10 6 / DM1 [ 114 ] Vít Řehák 1994 CZE MITAS CYKLOHELIOS 02:10:30.9 10:19.0
11 7 / DM1 [ 95 ] Zdeněk Morávek 1996 CZE Superior Riders 02:11:14.7 11:02.8
12 5 / DM2 [ 116 ] Patrick Scholze 1985 GER Bad-Bikers MTB-Sport e.V 02:11:15.0 11:03.1
13 6 / DM2izs [ 10 ] Pavel Kubín 1981 CZE HZS KHK UO Jičín 02:11:24.7 11:12.8
14 8 / DM1 [ 199 ] Petr adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 02:12:20.8 12:08.9
15 7 / DM2izs [ 120 ] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 02:12:55.2 12:43.3
16 1 / DM3 [ 181 ] Jan martin 1980 CZE KAH Sport Vrchlabí 02:13:21.1 13:09.2
17 2 / DM3 [ 109 ] Daniel Polman 1979 CZE Ultra Paka Racing Team 02:13:40.3 13:28.4
18 3 / DM3 [ 81 ] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys 02:13:40.5 13:28.6
19 1 / DMJ [ 125 ] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:13:40.8 13:28.9
20 4 / DM3 [ 176 ] Robert novotný 1974 CZE northwave future cycling 02:14:28.3 14:16.4
21 5 / DM3 [ 170 ] Jiří zárybnický 1976 CZE Vinohradské šlapky 02:15:10.1 14:58.2
22 6 / DM3 [ 6 ] Štěpán trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:15:15.7 15:03.8
23 9 / DM1 [ 137 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:15:51.0 15:39.1
24 8 / DM2 [ 104 ] Michal Nýč 1982 CZE MONDRAKER Racing team 02:18:12.7 18:00.8
25 7 / DM3 [ 3 ] Emil Hekele 1977 CZE ZEKOF TEAM 02:20:31.2 20:19.3
26 2 / DMJ [ 151 ] Libor Vencl 2004 CZE Eleven Mercedes Black ET 02:21:50.7 21:38.8
27 8 / DM3 [ 7 ] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:22:08.5 21:56.6
28 3 / DMJ [ 74 ] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad 02:23:30.9 23:19.0
29 10 / DM1 [ 87 ] Tomáš Macek 1995 CZE GHOST team 02:25:01.3 24:49.4
30 9 / DM2 [ 5 ] Jan Strož 1989 CZE Ethic Sport Cycling Team 02:26:08.2 25:56.3
31 10 / DM2 [ 152 ] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:26:41.7 26:29.8
32 9 / DM3 [ 201 ] Jan čapek 1973 CZE rohozec amulet team 02:26:58.4 26:46.5
33 10 / DM3izs [ 59 ] David kalina 1974 CZE SKP MAJÁK 02:27:26.5 27:14.6
34 11 / DM2 [ 131 ] Jiří Šindelář 1986 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:27:28.0 27:16.1
35 11 / DM1 [ 167 ] Vojtěch slavík 1998 CZE Všelibice 02:28:50.2 28:38.3
36 12 / DM2 [ 119 ] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 02:28:53.5 28:41.6
37 4 / DMJ [ 141 ] František Švandrlík 2002 CZE Bitters Superior Cyklolive Team 02:29:38.4 29:26.5
38 13 / DM2 [ 98 ] Štěpán Musil 1988 CZE Žamberk 02:29:53.7 29:41.8
39 11 / DM3 [ 149 ] Daniel Vaněk 1974 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 02:29:55.3 29:43.4
40 12 / DM3 [ 189 ] Radim neubauer 1977 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:30:22.0 30:10.1
41 13 / DM3 [ 133 ] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 02:30:25.3 30:13.4
42 12 / DM1 [ 128 ] Tadeáš Šéfr 1998 CZE Turnov 02:30:54.1 30:42.2
43 14 / DM3 [ 20 ] Michal Berka 1974 CZE Cycology North Bike Club 02:31:07.1 30:55.2
44 1 / DM4 [ 205 ] Pavel jiřena 1967 CZE AUTHOR masters team 02:32:01.3 31:49.4
45 5 / DMJ [ 29 ] Marek Brumlík 2006 CZE CYKLOKLUB Jičín 02:32:14.6 32:02.7
46 13 / DM1 [ 153 ] Václav Vomáčko 1995 CZE černý potoka 02:32:24.7 32:12.8
47 14 / DM2izs [ 44 ] Filip Havlík 1984 CZE HZS KHK UO Jičín 02:32:25.9 32:14.0
48 15 / DM3 [ 188 ] Jan kalaš 1980 CZE BikePart.cz 02:32:40.2 32:28.3
49 1 / DZ1 [ 39 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:34:07.1 33:55.2
50 2 / DM4 [ 32 ] Mario Dolecek 1969 GER EBM-TEAM Seiffen 02:34:56.2 34:44.3
51 3 / DM4 [ 89 ] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:35:14.1 35:02.2
52 14 / DM1 [ 158 ] Matěj hakl 1993 CZE Cyklopoint Jičín 02:35:24.4 35:12.5
53 1 / DJZ [ 17 ] Karolína Bedrníková 2003 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 02:36:12.3 36:00.4
54 16 / DM3 [ 64 ] Thomas Keimling 1973 GER EBM Team Seiffen 02:36:21.6 36:09.7
55 4 / DM4 [ 143 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:36:39.2 36:27.3
56 17 / DM3 [ 113 ] Tomáš Rudolf 1977 CZE Wikov Hronov 02:36:45.6 36:33.7
57 6 / DMJ [ 178 ] Václav veverka 2003 CZE KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 02:37:30.7 37:18.8
58 15 / DM2 [ 174 ] Tomáš turek 1988 CZE Praha 5 02:37:45.0 37:33.1
59 16 / DM2 [ 173 ] Martin kupka 1982 CZE Kola Šír Lázně Bělohrad 02:38:54.6 38:42.7
60 15 / DM1 [ 101 ] Martin Novák 1992 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:40:01.3 39:49.4
61 5 / DM4 [ 169 ] Radek Svoboda 1969 CZE Praha 3 02:40:35.9 40:24.0
62 2 / DZ1 [ 14 ] Nikola Bajgerová 1997 CZE ELEVEN BlackET TEAM 02:40:42.5 40:30.6
63 18 / DM3 [ 63 ] Radim Kavan 1978 CZE CYKLO BENDA 02:41:24.7 41:12.8
64 16 / DM1 [ 37 ] Pavel Fól 1993 CZE AUTOCENTRUM Jičín 02:41:41.4 41:29.5
65 17 / DM1 [ 83 ] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 02:41:47.1 41:35.2
66 19 / DM3 [ 34 ] David Dostál 1979 CZE Progress Cycle - Giant 02:41:55.2 41:43.3
67 6 / DM4 [ 84 ] Martin Lédr 1970 CZE Hradec Králové 02:42:10.5 41:58.6
68 17 / DM2 [ 154 ] Jan Zelenka 1982 CZE Kostelec nad Orlicí 02:42:45.8 42:33.9
69 18 / DM2 [ 191 ] Václav šuser 1987 CZE BTK EURO BIKE Praha 02:43:22.4 43:10.5
70 19 / DM2 [ 180 ] Miroslav macák 1989 CZE SALAVITA 02:43:28.9 43:17.0
71 20 / DM3 [ 40 ] Štěpán Gabriel 1976 CZE Rapid Mlázovice 02:43:47.0 43:35.1
72 1 / DM5izs [ 168 ] Josef vejnar 1957 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:44:10.9 43:59.0
73 21 / DM3 [ 50 ] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX BIKESALON 02:44:13.4 44:01.5
74 22 / DM3 [ 57 ] Pavel Just 1976 CZE CYKLO BENDA 02:44:27.7 44:15.8
75 3 / DZ1 [ 19 ] Kateřina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:44:28.2 44:16.3
76 18 / DM1 [ 164 ] Václav Cyrany 1998 CZE běžci ráje 02:44:54.9 44:43.0
77 19 / DM1 [ 140 ] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:45:03.4 44:51.5
78 2 / DM5 [ 45 ] Dalibor Homolka 1958 CZE Bohemie Nový Bor 02:45:08.8 44:56.9
79 20 / DM2 [ 166 ] karel hendrych 1982 CZE medvědi roztoky 02:45:10.0 44:58.1
80 23 / DM3 [ 148 ] Petr Valenta 1980 CZE MTB Cyklo Benda 02:45:29.1 45:17.2
81 21 / DM2 [ 68 ] Michal Kokeš 1984 CZE Mi-kolo-vice 02:45:41.5 45:29.6
82 22 / DM2 [ 171 ] ondřej secký 1982 CZE rychnov nad kněžnou 02:46:11.4 45:59.5
83 24 / DM3 [ 107 ] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 02:46:13.8 46:01.9
84 25 / DM3 [ 93 ] Daniel Minarik 1978 CZE LK Prachov 02:46:17.3 46:05.4
85 26 / DM3 [ 80 ] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:46:52.1 46:40.2
86 7 / DM4 [ 179 ] Robert kleiner 1966 CZE perf labs 02:46:59.9 46:48.0
87 20 / DM1 [ 25 ] Tomáš Boček 1991 CZE LKP - FCU 02:47:06.7 46:54.8
88 23 / DM2 [ 70 ] František Kotlář 1988 CZE Slatiny 02:47:33.3 47:21.4
89 27 / DM3 [ 121 ] Karel Slavík 1974 CZE MTB Spartak Vrchlabí 02:48:00.4 47:48.5
90 4 / DZ1 [ 160 ] Vendula navrátilová 1993 CZE GHOST team 02:48:31.4 48:19.5
91 21 / DM1 [ 123 ] Roman Strnad 2001 CZE Stevens CykloŠvec 02:48:33.7 48:21.8
92 22 / DM1 [ 198 ] Josef kunášek 2000 CZE EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 02:48:35.4 48:23.5
93 24 / DM2 [ 122 ] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:49:27.5 49:15.6
94 8 / DM4 [ 165 ] Pavel břeský 1965 CZE Skialp Bike Team Prachov 02:49:35.4 49:23.5
95 28 / DM3 [ 187 ] Miroslav bláha 1974 CZE Hasiči Hořice 02:49:58.1 49:46.2
96 25 / DM2 [ 177 ] David pour 1987 CZE hořické kolonožky 02:50:04.0 49:52.1
97 23 / DM1 [ 55 ] Jan Jirasko 1999 CZE Lazne Belohrad 02:50:08.7 49:56.8
98 29 / DM3 [ 82 ] Aleš Lacina 1977 CZE Cyklo Team KOLA 98 02:50:19.1 50:07.2
99 26 / DM2 [ 91 ] Jan Mikšík 1990 CZE Jičín 02:50:34.5 50:22.6
100 30 / DM3 [ 51 ] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 02:53:44.8 53:32.9
101 31 / DM3 [ 106 ] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK cycling team 02:55:07.1 54:55.2
102 32 / DM3 [ 66 ] Petr Klein 1973 CZE Podhorní Újezd 02:55:11.9 55:00.0
103 27 / DM2 [ 16 ] Marek Bambula 1985 CZE Jičín 02:55:41.0 55:29.1
104 28 / DM2 [ 53 ] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:56:08.0 55:56.1
105 33 / DM3 [ 150 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:57:01.3 56:49.4
106 29 / DM2 [ 146 ] Pavel Urban 1989 CZE Praha 5 02:57:44.9 57:33.0
107 34 / DM3 [ 22 ] Pavel Bernat 1976 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 02:58:30.7 58:18.8
108 24 / DM1izs [ 33 ] Jaroslav Dörner 2000 CZE SK Svojkov Haven team 02:58:55.6 58:43.7
109 3 / DM5 [ 186 ] Richard vosyka 1954 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:59:02.0 58:50.1
110 35 / DM3 [ 13 ] Jiří Bajer 1980 CZE BAKAKO Nová Paka 02:59:05.7 58:53.8
111 7 / DMJ [ 61 ] David Kaňka 2003 CZE Bitters Superior Cyklolive team 03:01:15.2 01:01:03.3
112 30 / DM2 [ 77 ] Antonín Kudi 1986 CZE Sám za sebe 03:01:29.6 01:01:17.7
113 36 / DM3 [ 204 ] Tomáš zeman 1975 CZE Brandýs nad Labem - Stará Boleslav 03:01:54.2 01:01:42.3
114 31 / DM2 [ 62 ] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:02:22.9 01:02:11.0
115 37 / DM3100kg [ 108 ] Petr Pokorný 1975 CZE Hněvkovice 03:03:15.8 01:03:03.9
116 9 / DM4 [ 112 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 03:03:20.6 01:03:08.7
117 10 / DM4 [ 48 ] Petr Hrubý 1963 CZE RACING TEAM JIČÍN 03:04:05.6 01:03:53.7
118 38 / DM3 [ 182 ] Stanislav rada 1976 CZE BBT-Trutnov 03:04:10.1 01:03:58.2
119 4 / DM5 [ 110 ] Karel Popel 1960 CZE Bike Tuning Rudná 03:04:37.5 01:04:25.6
120 32 / DM2 [ 69 ] Vladimír Kotlář 1986 CZE Pondělní dietáři 03:05:11.5 01:04:59.6
121 39 / DM3 [ 207 ] Aleš švarc 1978 CZE Pocem 03:06:46.1 01:06:34.2
122 40 / DM3 [ 58 ] David Kačírek 1977 CZE Nová Ves I 03:07:11.0 01:06:59.1
123 11 / DM4 [ 127 ] Josef Šeda 1964 CZE Lyžníci z hor 03:07:45.1 01:07:33.2
124 12 / DM4 [ 67 ] Michal Klika 1962 CZE CK BICISPORT 03:08:28.6 01:08:16.7
125 13 / DM4 [ 27 ] Vítězslav Brož 1970 CZE Hostinné 03:08:29.2 01:08:17.3
126 33 / DM2 [ 65 ] Lukáš Kerpl 1985 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:09:18.2 01:09:06.3
127 25 / DM1 [ 30 ] Lukáš Burda 1995 CZE Vysoké Veselí 03:10:21.4 01:10:09.5
128 41 / DM3 [ 105 ] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 03:10:46.4 01:10:34.5
129 34 / DM2 [ 42 ] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 03:11:02.8 01:10:50.9
130 14 / DM4 [ 46 ] Roman Horyna 1964 CZE Mýtina-Kaplička 03:11:23.5 01:11:11.6
131 5 / DZ1 [ 24 ] Natália Blanárová 1990 SVK TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:11:30.8 01:11:18.9
132 42 / DM3 [ 94 ] pavel miškov 1976 CZE Tranetechnologies 03:11:48.8 01:11:36.9
133 15 / DM4 [ 175 ] rostislav vašata 1968 CZE cyklo team bezděkov 03:12:16.3 01:12:04.4
134 43 / DM3 [ 130 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:12:57.3 01:12:45.4
135 16 / DM4100kg [ 52 ] Martin Ježek 1966 CZE 3M 03:14:11.2 01:13:59.3
136 5 / DM5 [ 38 ] Ctibor Frencl 1954 CZE Pitrs bikes team 03:15:01.6 01:14:49.7
137 6 / DZ1 [ 90 ] andrea maťhová 1997 CZE Ghost Team 03:15:48.5 01:15:36.6
138 35 / DM2 [ 73 ] Lukáš Kraus 1988 CZE Hradec Králové 03:15:58.0 01:15:46.1
139 44 / DM3 [ 35 ] Tomáš Dražek 1975 CZE redpoint eleven team 03:16:06.7 01:15:54.8
140 1 / DZ2 [ 41 ] Sylwia Górna 1978 POL S and Mile for Live Team 03:16:19.8 01:16:07.9
141 36 / DM2 [ 36 ] Tomáš Fiala 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ 03:16:39.8 01:16:27.9
142 45 / DM3 [ 183 ] Zdeněk arnold 1973 CZE rocky mountain 03:17:17.0 01:17:05.1
143 46 / DM3 [ 78 ] Pavel Kupec 1973 CZE Kelvion 03:17:22.3 01:17:10.4
144 17 / DM4 [ 132 ] Tomáš Šipka 1962 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:18:28.6 01:18:16.7
145 37 / DM2 [ 156 ] petr splítek 1990 CZE jičín 03:19:08.8 01:18:56.9
146 18 / DM4 [ 136 ] Milan Štěrba 1965 CZE WEBER TEAM 03:19:11.6 01:18:59.7
147 19 / DM4 [ 161 ] Miloš Bendl 1968 CZE Rohatsko 03:22:27.1 01:22:15.2
148 47 / DM3 [ 162 ] michal kleibl 1979 CZE kostelec nad černými lesy 03:24:01.7 01:23:49.8
149 2 / DZ2 [ 49 ] Denisa Chvátalová 1973 CZE Lyžníci z hor 03:29:48.1 01:29:36.2
150 38 / DM2 [ 155 ] Jiří janatka 1985 CZE Autodíly Konecchlumí 03:32:31.8 01:32:19.9
151 48 / DM3 [ 202 ] Jaroslav král 1980 CZE La Torretta 03:32:43.3 01:32:31.4
152 20 / DM4100kg [ 21 ] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:32:52.3 01:32:40.4
153 3 / DZ2 [ 12 ] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 03:33:26.8 01:33:14.9
154 49 / DM3 [ 28 ] Marek Brumlik 1979 CZE Jičín 03:33:27.8 01:33:15.9
155 21 / DM4 [ 111 ] Milan Procházka 1970 CZE Velké Přílepy 03:36:20.7 01:36:08.8
156 4 / DZ2 [ 88 ] Pavlína Martincová 1975 CZE Wohn-bau 03:36:36.2 01:36:24.3
157 6 / DM5 [ 145 ] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:36:51.6 01:36:39.7
158 26 / DM1 [ 96 ] Filip Musal 1996 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:38:24.3 01:38:12.4
159 39 / DM2 [ 103 ] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 03:39:14.6 01:39:02.7
160 50 / DM3100kg [ 76 ] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 03:39:29.8 01:39:17.9
161 40 / DM2 [ 43 ] Petr Halamka 1982 CZE Nová Paka 03:39:31.2 01:39:19.3
162 41 / DM2 [ 138 ] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:39:46.2 01:39:34.3
163 51 / DM3 [ 75 ] Michal Kubišta 1971 CZE Kubištovy Hořické trubičky Janka 03:50:45.2 01:50:33.3
164 5 / DZ2 [ 184 ] Sysa joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 03:55:43.5 01:55:31.6
165 7 / DZ1 [ 139 ] Magdaléna Šulcová 1985 CZE Lomnice Nad Popelkou 03:56:44.5 01:56:32.6
166 22 / DM4 [ 115 ] Evžen Sacher 1965 CZE Roztoky u Jilemnice 03:56:58.1 01:56:46.2
167 23 / DM4 [ 163 ] Petr macek 1967 CZE bílá třemešná 03:58:10.5 01:57:58.6
168 27 / DM1 [ 142 ] Filip Tér 2001 CZE S-sport Hronov 04:00:59.9 02:00:48.0
169 28 / DM1 [ 203 ] Pavel šafrata 1992 CZE DEK 04:05:56.3 02:05:44.4
170 8 / DZ1 [ 185 ] Pavla macáková 1988 CZE SALAVITA 04:19:28.0 02:19:16.1
171 42 / DM2 [ 56 ] ŘEZÁČ JIŘÍ 1981 CZE Nymburk 04:21:58.0 02:21:46.1
172 52 / DM3 [ 18 ] Zdeněk Berger 1980 CZE WEBER TEAM 04:28:28.0 02:28:16.1
{173} 29 / DM1 [ 92 ] Milan Miletet 2001 CZE CYKLOLIVE CYCLING TEAM
DNF / DM2 [ 15 ] Josef Bako 1985 CZE www.kupkolo.cz
DNF / DMJ [ 47 ] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk

result list 25km - fitnes jízda

start ~ 10:11:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / KM1 [ 549 ] Martin Kubišta 2003 CZE ENJOY RIDING TEAM 59:08.0
2 1 / KM3 [ 610 ] Petr Soukup 1987 CZE Tj Nová Paka 59:09.7 00:01.7
3 2 / KM1 [ 520 ] Maximilian Geisler 2004 GER Sebnitzer R.V. 1897 59:37.1 00:29.1
4 3 / KM1 [ 558 ] Petr Mádlík 2005 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:02:20.6 03:12.6
5 1 / KM [ 670 ] Adam smejkal 2006 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 01:02:41.8 03:33.8
6 2 / KM3 [ 635 ] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 01:02:53.4 03:45.4
7 4 / KM1 [ 501 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:03:18.6 04:10.6
8 3 / KM3 [ 556 ] Martin Lepka 1985 CZE YELLOW HOUSE 01:03:21.0 04:13.0
9 1 / KM4 [ 677 ] Daniel vágner 1973 CZE CykloVape racing team 01:03:34.6 04:26.6
10 1 / KM2 [ 617 ] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:04:28.4 05:20.4
11 2 / KM2 [ 674 ] Lukáš jaroš 2001 CZE Enjoy raining team 01:04:44.3 05:36.3
12 2 / KM4 [ 693 ] Lukáš svoboda 1975 CZE Yellow house 01:05:57.7 06:49.7
13 2 / KM [ 577 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 01:06:01.6 06:53.6
14 3 / KM2 [ 586 ] Jakub Pospíšil 1993 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:06:48.0 07:40.0
15 3 / KM [ 551 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:06:48.4 07:40.4
16 4 / KM2 [ 565 ] Tomáš Myslivec 1995 CZE Technická univerzita v Liberci 01:07:02.2 07:54.2
17 4 / KM3 [ 522 ] Jindřich Hampl 1984 CZE Jičín 01:08:08.5 09:00.5
18 3 / KM4 [ 679 ] leoš trojan 1975 CZE huhtamaki bike team 01:08:11.9 09:03.9
19 5 / KM3 [ 611 ] Zdeněk Steiner 1988 CZE MTB Team SK Chyňava 01:08:16.5 09:08.5
20 4 / KM [ 585 ] Richard Pospíšil 2006 CZE CYKLOKLUB Jičín 01:08:22.2 09:14.2
21 5 / KM1 [ 678 ] Vojta raab 2004 CZE Jablonec nad Nisou 01:08:24.4 09:16.4
22 6 / KM1 [ 671 ] johanes brummer 2005 CZE luchau 01:08:51.1 09:43.1
23 7 / KM1 [ 669 ] vojtěch karásek 2005 CZE cykloklub jičín 01:09:15.0 10:07.0
24 1 / KM5 [ 626 ] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:09:40.6 10:32.6
25 5 / KM [ 685 ] ondřej hoffmann 2007 CZE movs smržovka 01:09:56.1 10:48.1
26 5 / KM2 [ 524 ] PETR HORKÝ 1992 CZE MICRORISC S.R.O. 01:10:05.7 10:57.7
27 4 / KM4 [ 614 ] Michal Šťastný 1978 CZE Cykloklub Jičín 01:10:20.0 11:12.0
28 5 / KM4 [ 541 ] jan kašpar 1971 CZE Kross Bike Ranch 01:10:24.1 11:16.1
29 6 / KM [ 518 ] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:10:31.2 11:23.2
30 6 / KM4 [ 533 ] Dušan Janďourek 1975 CZE CykloklubJičín 01:11:21.5 12:13.5
31 7 / KM4 [ 517 ] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:11:29.9 12:21.9
32 8 / KM4 [ 689 ] Aleš král 1974 CZE AUTO KELY 01:12:03.0 12:55.0
33 6 / KM3 [ 673 ] Miroslav Borovský 1988 CZE Diarace 01:12:12.6 13:04.6
34 2 / KM5 [ 512 ] Ferdinand Dobšovič 1968 CZE BikeRanch 01:12:29.5 13:21.5
35 7 / KM [ 597 ] Adam Řezníček 2006 CZE Strong Riders Team 01:13:00.6 13:52.6
36 8 / KM [ 554 ] Dominik Kvitský 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:13:49.3 14:41.3
37 9 / KM4 [ 514 ] Martin Doškář 1974 CZE Sobotka 01:14:00.9 14:52.9
38 1 / KZ [ 628 ] Valentýna Vaňková 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:14:14.1 15:06.1
39 2 / KZ [ 502 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:14:42.0 15:34.0
40 7 / KM3 [ 550 ] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND 01:14:51.9 15:43.9
41 9 / KM [ 625 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 01:15:19.5 16:11.5
42 1 / KZ2 [ 508 ] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:15:20.5 16:12.5
43 10 / KM4 [ 612 ] Tomáš Strýček 1979 CZE Sobotka 01:15:48.3 16:40.3
44 10 / KM [ 506 ] Michal Brumlich 2007 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:15:50.5 16:42.5
45 11 / KM [ 571 ] František Paulus 2007 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:15:51.7 16:43.7
46 3 / KM5 [ 604 ] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín 01:16:06.3 16:58.3
47 12 / KM [ 672 ] Adam arnold 2007 CZE Haven Team 01:16:19.7 17:11.7
48 8 / KM3 [ 660 ] Adolf prokůpek 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:16:30.2 17:22.2
49 2 / KZ2 [ 630 ] Zuzana Vávrová 1992 CZE Nová Paka 01:16:47.5 17:39.5
50 9 / KM3 [ 631 ] Petr Vít 1987 CZE AC⚡JC 01:17:31.6 18:23.6
51 13 / KM [ 574 ] Tomáš Pekárek 2007 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:17:35.9 18:27.9
52 11 / KM4 [ 664 ] Lukáš petr 1979 CZE inter cars 01:17:40.4 18:32.4
53 4 / KM5 [ 616 ] Libor Tér 1969 CZE Hronov 01:17:55.1 18:47.1
54 10 / KM3 [ 676 ] Petr starý 1982 CZE Bureše do koše 01:17:55.3 18:47.3
55 12 / KM4 [ 683 ] martin hoffmann 1973 CZE movs smržovka 01:18:16.3 19:08.3
56 14 / KM [ 684 ] šimon hoffmann 2010 CZE movs smržovka 01:18:18.6 19:10.6
57 13 / KM4 [ 656 ] zdeněk sucharda 1971 CZE tj nová paka 01:18:19.8 19:11.8
58 6 / KM2 [ 686 ] Petr kouble 1991 CZE Semily 01:18:28.7 19:20.7
59 1 / KM6 [ 627 ] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 01:18:29.2 19:21.2
60 7 / KM2 [ 588 ] Matěj Pošta 2000 CZE WEBER TEAM 01:18:33.8 19:25.8
61 14 / KM4 [ 675 ] Pavel zítko 1974 CZE Žeretice 01:18:43.0 19:35.0
62 5 / KM5 [ 687 ] Milan tyrychtr 1964 CZE SK Sklopísek Střeleč 01:18:54.5 19:46.5
63 3 / KZ [ 622 ] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 01:18:55.9 19:47.9
64 15 / KM [ 665 ] Kamil novotný 2006 CZE Jičín 01:18:58.3 19:50.3
65 6 / KM5 [ 543 ] Jan Kazda 1967 CZE Liberec 01:19:05.4 19:57.4
66 15 / KM4 [ 570 ] Milan Ort 1978 CZE Sobotka 01:19:07.2 19:59.2
67 16 / KM [ 566 ] Šimon Neděla 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:19:08.9 20:00.9
68 3 / KZ2 [ 659 ] Michaela šolcová 1989 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:19:10.7 20:02.7
69 16 / KM4 [ 530 ] Stanislav Janda 1976 CZE CYKLOKLUB Jičín 01:19:29.3 20:21.3
70 11 / KM3 [ 547 ] Daniel Krupička 1989 CZE Sobotka 01:19:34.0 20:26.0
71 1 / KZ1 [ 619 ] Klára Tomsová 2003 CZE Bike Freaks Holice 01:19:46.4 20:38.4
72 8 / KM2 [ 539 ] Lukáš Kalčík 1994 CZE Horoměřice 01:19:58.5 20:50.5
73 17 / KM4 [ 528 ] Tomáš Houška 1971 CZE Optika Bíma 01:20:12.5 21:04.5
74 8 / KM1 [ 691 ] Jan lelek 2005 CZE Lázně Bělohrad 01:20:14.1 21:06.1
75 12 / KM3 [ 658 ] jan lukáč 1984 CZE penzo team 01:20:20.2 21:12.2
76 17 / KM [ 694 ] Šimon Rychetský 2007 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 01:20:32.6 21:24.6
77 4 / KZ2 [ 632 ] Adéla Vojtěchová 1983 CZE Železnice 01:20:35.8 21:27.8
78 18 / KM4 [ 629 ] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 01:20:54.6 21:46.6
79 9 / KM1 [ 579 ] Jan Polák 2005 CZE Cykloklub Jičín 01:21:15.0 22:07.0
80 18 / KM [ 581 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 01:21:23.8 22:15.8
81 5 / KZ2 [ 657 ] martina tomešová 1994 CZE penzo team 01:21:55.0 22:47.0
82 13 / KM3 [ 618 ] Aleš Tomek 1981 CZE Beneš a Lát 01:21:59.5 22:51.5
83 19 / KM4 [ 552 ] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:22:52.7 23:44.7
84 19 / KM [ 589 ] Tadeáš Povr 2007 CZE CykloklubJičín 01:23:03.4 23:55.4
85 20 / KM4 [ 572 ] Radovan Páv 1979 CZE Značkové nářadí s.r.o. 01:23:29.5 24:21.5
86 21 / KM4 [ 623 ] Petr Ťukal 1973 CZE Semily 01:23:57.9 24:49.9
87 6 / KZ2 [ 503 ] Ludmila Bílková 1991 CZE Jičín 01:24:07.0 24:59.0
88 20 / KM [ 559 ] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 01:24:25.3 25:17.3
89 4 / KZ [ 633 ] Kateřina Vopršalová 2006 CZE ENJOY RIDING TEAM 01:24:41.8 25:33.8
90 22 / KM4 [ 662 ] michael hána 1979 CZE posečuto.cz 01:24:59.0 25:51.0
91 14 / KM3 [ 688 ] radek schovánek 1984 CZE kolvydry 01:25:17.4 26:09.4
92 2 / KZ1 [ 546 ] Simona Kopecká 2004 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:25:24.7 26:16.7
93 7 / KM5 [ 652 ] tomáš bláha 1969 CZE fabio team 01:25:33.8 26:25.8
94 10 / KM1 [ 525 ] Matěj Horyna 2003 CZE Mýtina 01:25:43.2 26:35.2
95 23 / KM4 [ 567 ] Miroslav Neumann 1973 CZE ASK Děčín 01:25:59.3 26:51.3
96 11 / KM1 [ 568 ] Albert Neumann 2005 CZE ASK Děčín 01:26:02.7 26:54.7
97 21 / KM [ 681 ] patrik ženatý 2007 CZE Jičín 01:26:03.3 26:55.3
98 22 / KM [ 583 ] Tomáš Posolda 2008 CZE Sportcentrum Jičín 01:26:14.0 27:06.0
99 2 / KM6 [ 666 ] Milan pour 1952 CZE hořické kolonožky 01:26:44.0 27:36.0
100 23 / KM [ 580 ] Antonín Polášek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:27:05.0 27:57.0
101 1 / KZ3 [ 680 ] eva trojanová 1975 CZE huhtamaki bike team 01:27:18.9 28:10.9
102 24 / KM [ 532 ] Patrik Janďourek 2008 CZE CykloklubJičín 01:27:19.8 28:11.8
103 7 / KZ2 [ 561 ] Eliška Machytkova 1989 CZE Chomutice 127 01:28:22.9 29:14.9
104 24 / KM4 [ 655 ] pavel bezucha 1976 CZE mladá boleslav 01:28:28.1 29:20.1
105 25 / KM4 [ 661 ] Stanislav šeps 1978 CZE Slatiny 01:29:49.6 30:41.6
106 5 / KZ [ 542 ] anna kašparová 2007 CZE Kross Bike Ranch 01:29:52.8 30:44.8
107 15 / KM3 [ 507 ] Bohuslav Burian 1987 CZE Rožďalovice 01:30:22.9 31:14.9
108 6 / KZ [ 613 ] Michaela Šťastná 2007 CZE Cykloklub Jičín 01:30:23.8 31:15.8
109 26 / KM4 [ 573 ] Lukáš Pechar 1980 CZE WEBER TEAM 01:30:37.9 31:29.9
110 3 / KZ1 [ 575 ] Anna Pekárková 2002 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 01:30:40.6 31:32.6
111 8 / KM5 [ 505 ] Roman Brumlich 1963 CZE RACING TEAM JIČÍN 01:30:43.8 31:35.8
112 25 / KM [ 695 ] Kryštof kalenský 2009 CZE Dolní Kalná, Dolní Kalná 01:30:52.4 31:44.4
113 9 / KM5 [ 690 ] Miroslav kalenský 1970 CZE Dolní Kalná 01:30:56.4 31:48.4
114 27 / KM4 [ 523 ] Marián Hladký 1971 CZE Veteráni Lstiboř 01:31:08.7 32:00.7
115 3 / KM6 [ 596 ] Jiří Růžička 1954 CZE Veteráni Lstiboř 01:31:11.6 32:03.6
116 9 / KM2 [ 555 ] Martin Lehký 1994 CZE Sokol Nová Paka 01:31:30.8 32:22.8
117 26 / KM [ 535 ] Petr Jankovič 2006 CZE Beroun jede! 01:32:44.1 33:36.1
118 2 / KZ3 [ 591 ] Marcela Raková 1967 CZE Alfa team Hořice 01:32:46.5 33:38.5
119 3 / KZ3 [ 534 ] Kateřina Jandová 1979 CZE CYKLOKLUB Jičín 01:33:55.7 34:47.7
120 16 / KM3 [ 609 ] Tomáš Soldán 1989 CZE Chomutice 127 01:34:20.1 35:12.1
121 28 / KM4 [ 545 ] Luboš Kopal 1977 CZE SK Sklopísek Střeleč 01:34:26.8 35:18.8
122 4 / KZ3 [ 526 ] Eva Horynová 1967 CZE Mýtina 01:34:56.1 35:48.1
123 27 / KM [ 531 ] Marek Janda 2009 CZE CYKLOKLUB Jičín 01:35:15.4 36:07.4
124 5 / KZ3 [ 584 ] Eva Posoldová 1979 CZE Sportcentrum Jičín 01:35:33.7 36:25.7
125 8 / KZ2 [ 600 ] Michaela Sehnalová 1991 CZE Czech Tallboys 01:35:41.7 36:33.7
126 9 / KZ2 [ 516 ] Vendula Dušková 1987 CZE GARLAND 01:35:53.2 36:45.2
127 29 / KM4 [ 654 ] pavel šimáček 1972 CZE Kamenné Zboží 01:36:02.7 36:54.7
128 30 / KM4 [ 521 ] Láďa Hájek 1980 CZE Kunvald 01:36:16.4 37:08.4
129 31 / KM4100kg [ 511 ] Marek Dlouhý 1977 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 01:37:45.8 38:37.8
130 28 / KM [ 606 ] Vítek Slavík 2006 CZE Pejřováci 01:38:50.2 39:42.2
131 7 / KZ [ 563 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE TE Connectivity 01:38:53.1 39:45.1
132 32 / KM4 [ 605 ] Tomáš Slavík 1976 CZE Pejřováci 01:38:57.6 39:49.6
133 6 / KZ3 [ 692 ] Eva cyranyová 1973 CZE Fit Club Jičín 01:38:58.4 39:50.4
134 7 / KZ3 [ 582 ] Květa Polášková 1975 CZE Rodinný pivovárek Antonín 01:39:03.0 39:55.0
135 33 / KM4 [ 601 ] František Selvek 1978 CZE Nová Paka 01:39:10.2 40:02.2
136 4 / KZ1 [ 668 ] Adela vokáčová 2005 CZE KAH sport Vrchlabí 01:39:56.8 40:48.8
137 34 / KM4 [ 608 ] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:40:54.1 41:46.1
138 17 / KM3 [ 663 ] stanislav běleš 1987 CZE mimoň 01:42:44.4 43:36.4
139 8 / KZ3 [ 615 ] Iva Táborská 1978 CZE Sobotka 01:45:29.7 46:21.7
140 35 / KM4 [ 624 ] Luboš typlt 1979 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:49:57.6 50:49.6
141 9 / KZ3 [ 527 ] Naďa Hospodková 1980 CZE Jičín 01:50:27.7 51:19.7
142 10 / KZ3 [ 607 ] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 01:51:54.6 52:46.6
143 11 / KZ3 [ 602 ] Michaela Sirovátková 1976 CZE Jičín 01:53:58.4 54:50.4
144 12 / KZ3 [ 557 ] Jana Macounová 1967 CZE (p)lej volej(bal) 01:54:03.8 54:55.8
145 36 / KM4 [ 651 ] Jan Sirovátko 1975 CZE (p)lej volej(bal) 01:54:04.1 54:56.1
146 8 / KZ [ 603 ] Klaudie Sirovátková 2008 CZE Jičín 01:54:04.5 54:56.5
147 10 / KZ2 [ 598 ] Šárka Sadílková 1997 CZE WEBER TEAM 01:54:30.5 55:22.5
148 37 / KM4100kg [ 650 ] David Kaňka 1979 CZE Kozojedy 01:55:27.5 56:19.5
149 9 / KZ [ 540 ] ANDREA KAŇKOVÁ 2011 CZE Kozojedy 01:55:30.0 56:22.0
150 29 / KM [ 594 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 01:57:00.7 57:52.7
151 10 / KZ [ 593 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 01:57:06.1 57:58.1
152 10 / KM5 [ 587 ] Tomáš Pošta 1964 CZE WEBER TEAM 01:57:31.3 58:23.3
153 5 / KZ1 [ 653 ] ANDĚLA šemberová 2004 CZE FABIO TEAM 01:57:39.2 58:31.2
154 18 / KM3 [ 562 ] Daniel Martinek 1981 CZE WEBER TEAM 01:57:43.4 58:35.4
155 13 / KZ3 [ 667 ] Kateřina vokáčová 1977 CZE KAH sport Vrchlabí 01:58:10.1 59:02.1
156 14 / KZ3 [ 537 ] Ivana Ježková 1968 CZE 3M 01:58:57.2 59:49.2
157 38 / KM4 [ 190 ] Závodník Neznámý 1980 CZE Prosím stav se u časomíry 02:26:41.5 01:27:33.5
158 19 / KM3 [ 519 ] Miroslav Garaj 1983 CZE APROPO JIČÍN 02:55:31.0 01:56:23.0
159 15 / KZ3 [ 564 ] Eliška Mrákotová 1975 CZE APROPO JIČÍN 02:55:46.9 01:56:38.9
160 39 / KM4 [ 560 ] Jiří Machula 1980 CZE APROPO JIČÍN 02:56:32.6 01:57:24.6
{161} 12 / KM1 [ 578 ] Adam Podzimek 2004 CZE Valdice
{162} 20 / KM3 [ 634 ] František Zámečník 1990 CZE GARLAND distributor s.r.o.

result list BB Bobíci - odstrkovadla

start ~ 10:21:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 822 ] mikuláš kazda 2017 CZE CYKLOKLUB Jičín 00:15.8
2 2 / Muži [ 849 ] lubor vaněk 2017 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 00:16.4 00:00.6
3 3 / Muži [ 804 ] Adam Bílek 2016 CZE Czech Tallboys 00:17.4 00:01.6
4 1 / Ženy [ 879 ] marie jará 2017 CZE praha5 00:18.4 00:02.6
5 2 / Ženy [ 863 ] barbora Kuželová 2017 CZE czech tall boys 00:18.5 00:02.7
6 3 / Ženy [ 896 ] madlenka martinová 2018 CZE ts sokol 00:19.2 00:03.4
7 4 / Muži [ 811 ] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Společně ODS-STAN-VČ 00:19.5 00:03.7
8 5 / Muži [ 886 ] štěpán veber 2018 CZE dřevěnice 00:19.7 00:03.9
9 6 / Muži [ 855 ] hynek sucharda 2017 CZE tj nová paka 00:20.2 00:04.4
9 6 / Muži [ 852 ] antonín bláha 2016 CZE fabio team 00:20.2 00:04.4
11 4 / Ženy [ 876 ] klára chalupová 2016 CZE jičín 00:21.5 00:05.7
12 5 / Ženy [ 900 ] rozálie soldánová 2018 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 00:22.7 00:06.9
13 6 / Ženy [ 901 ] adéla pospíšilová 2018 CZE jičín 00:22.9 00:07.1
14 7 / Ženy [ 836 ] Malvína Mařanová 2019 CZE Jicin 00:30.0 00:14.2
15 8 / Ženy [ 892 ] viktorie čapková 2019 CZE jičín 00:37.1 00:21.3
16 8 / Muži [ 209 ] antonín rozsypal 2018 CZE jičín 10:46.3 10:30.5

result list N1K Naděje I kluci

start ~ 10:27:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 848 ] Matěj Vaněk 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:34.0 splits
2 2 / Muži [ 846 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:57.6 00:23.6 splits
3 3 / Muži [ 821 ] Matěj Kazda 2015 CZE CYKLOKLUB Jičín 04:09.7 00:35.7 splits
4 4 / Muži [ 874 ] Zdeněk Zajíček 2015 CZE KROSS BIKERANCH TEAM JUNIOR 04:31.1 00:57.1 splits
5 5 / Muži [ 816 ] Kryštof Dušek 2014 CZE Jičín 04:37.8 01:03.8 splits
6 6 / Muži [ 898 ] dušan grof 2014 CZE čistá u horek 04:50.9 01:16.9 splits
7 (-1) 7 / Muži [ 897 ] milan fejfar 2016 CZE fejfar bus 03:38.0
8 (-1) 8 / Muži [ 858 ] luke hansen 2014 CZE jičín 03:40.0
9 (-1) 9 / Muži [ 854 ] Šimon šourek 2015 CZE Jičín 03:43.9
10 (-1) 10 / Muži [ 895 ] Michal čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:46.4
11 (-1) 11 / Muži [ 881 ] Oliver bureš 2016 CZE Jičín 03:49.4
12 (-1) 12 / Muži [ 835 ] Matěj Mařan 2015 CZE Jicin 03:52.9
13 (-1) 13 / Muži [ 888 ] jakub bláha 2015 CZE hostinné 04:07.5
14 (-1) 14 / Muži [ 826 ] Štěpán Kovařík 2016 CZE Pardubice 04:12.7
15 (-1) 15 / Muži [ 838 ] Vít Pospíšil 2015 CZE Lužany 91,50706 04:22.2
16 (-1) 16 / Muži [ 889 ] adam BLÁHA 2014 CZE hostinné 04:33.4
17 (-1) 17 / Muži [ 884 ] Josef lukáš 2015 CZE Jičín 04:38.4
18 (-1) 18 / Muži [ 208 ] alexandr Lyczkowski 2015 CZE lázně bělohrad 04:46.1
19 (-1) 19 / Muži [ 885 ] jakub veber 2016 CZE ac tj jičín 04:53.3 splits
20 (-1) 20 / Muži [ 856 ] vilém sucharda 2016 CZE tj nová paka 05:10.1
21 (-1) 21 / Muži [ 882 ] david šmíd 2016 CZE Jičín 05:55.0
22 (-1) 22 / Muži [ 211 ] filip kužel 2017 CZE ac jičíjn 06:05.8
23 (-1) 23 / Muži [ 871 ] david běleš 2016 CZE jičín 06:49.6
{24} (-1) 24 / Muži [ 887 ] matyáš martin 2015 CZE sokol valteřice

result list N2K Naděje II kluci

start ~ 10:39:49

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 843 ] roman tomeš 2011 CZE Cycology North Bike Club 05:10.1 splits
2 2 / Muži [ 812 ] Jonáš Dlouhý 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 05:20.8 00:10.7 splits
3 3 / Muži [ 878 ] Jiří macák 2011 CZE TJ Sokol Radim 05:34.8 00:24.7 splits
4 4 / Muži [ 806 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE CYKLOKLUB Jičín 05:46.7 00:36.6 splits
5 5 / Muži [ 825 ] Šimon kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 05:56.3 00:46.2 splits
6 6 / Muži [ 808 ] Daniel Budina 2011 CZE Cykloklub Jičín 06:04.0 00:53.9 splits
7 7 / Muži [ 865 ] leon skácel 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:07.6 00:57.5 splits
8 8 / Muži [ 815 ] Viktor Duczynski 2013 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:30.3 01:20.2 splits
9 9 / Muži [ 818 ] Matyáš Fejfar 2011 CZE Ulibice 06:39.1 01:29.0 splits
10 10 / Muži [ 873 ] theo koudelka 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 06:39.3 01:29.2 splits
11 11 / Muži [ 862 ] jakub charousek 2013 CZE cyklo club jičín 06:50.9 01:40.8 splits
12 12 / Muži [ 861 ] jiří charousek 2011 CZE cyklo club jičín 07:09.0 01:58.9 splits
13 13 / Muži [ 891 ] Vít vágner 2013 CZE Kross Bikeranch junior team 07:18.4 02:08.3 splits
14 14 / Muži [ 853 ] vojtěch bodlák 2013 CZE cidlina 07:38.4 02:28.3 splits
15 15 / Muži [ 880 ] karel jarý 2012 CZE praha5 08:05.2 02:55.1 splits
16 16 / Muži [ 893 ] Vojtěch šoltys 2013 CZE 08:20.2 03:10.1 splits
{17} 17 / Muži [ 841 ] Jan Slavík 2013 CZE Pejřováci

result list N1H Naděje I holky

start ~ 10:50:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 894 ] Lucie švorcová 2014 CZE Klub Dětenice 04:55.3 splits
2 2 / Ženy [ 857 ] justýna suchardová 2014 CZE tj nová paka 05:02.4 00:07.1 splits
3 3 / Ženy [ 867 ] Ella pechová 2016 CZE Ostružno 05:35.9 00:40.6 splits
4 4 / Ženy [ 875 ] hedvika chalupová 2015 CZE jičín 05:41.9 00:46.6 splits
5 5 / Ženy [ 817 ] Elen Dušková 2017 CZE Jičín 05:42.5 00:47.2 splits
{6} 6 / Ženy [ 899 ] adriana grofová 2016 CZE čistá u horek
DNS / Ženy [ 210 ] eliška rozsypalová 2016 CZE Jicin splits