Krakonošova 100

2014-06-20 - 2014-06-21 Vrchlabí, Krkonoše [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

Krakonošova 55 total: 207, men : 140, women: 67, Muži: 140, Ženy: 67 [html] [pdf]
běh 25km total: 59, men : 42, women: 17, Dorostenci: 0, Muži do 39: 27, Muži do 59: 15, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 11, Ženy do 59: 6, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
Krakonošova 100 total: 542, men : 431, women: 111, Muži: 431, Ženy: 111 [html] [pdf]

start list Krakonošova 55

start ~ 07:00:00 , all years of born , registered: 207 participants ( 140 of men, 67 of women) 55km

category # name state year team
Muži [802] Abrahamčík Adam CZE 1987 JE TO TA ZEĎ !!!
Ženy [803] Apoštolová Radka CZE 1980 Úpice
Muži [804] Babický Jan CZE 1976 Sdružení Přátel Létajících Elvisů
Muži [805] Batko Pavel CZE 1985 devleto.cz
Muži [ ] Bauer Petr CZE 1988 Hotel U Prince
Ženy [806] Bednářová Kateřina CZE 1967 Brno
Muži [807] Beňo Marek CZE 1986 Velké Hoštice
Muži [808] Beránek Petr CZE 1985 -
Muži [809] Blaha Ales CZE 1989 Blansko
Muži [810] Bogušovský Daniel CZE 1968 Praha 10
Muži [811] Bouzek Jiří CZE 1974 Alesio
Muži [812] Brabec Michal CZE 1975 Praha 10
Muži [813] Brabec Milan CZE 1974
Muži [ ] Bret Tomáš CZE 1975 run4fun
Muži [814] Brykner Rastislav CZE 1969 Jičín
Ženy [815] Bryknerová Jana CZE 1972 Jičín
Muži [816] Burdych Luboš CZE 1976 Lhota pod Hořičkami
Ženy [817] Buriancová Petra CZE 1979 Velhartice
Ženy [818] Butterová Dominika CZE 1985 Liberec
Muži [ ] Cihlář Pavel CZE 1981 Litoměřice
Ženy [223] Codlová Lenka CZE 1982 Praha 9
Muži [819] Čapka Radim CZE 1975 Pardubice
Ženy [820] Čapková Andrea CZE 1981 Pardubice
Muži [821] Čechura Miroslav CZE 1964 eXtreme BOOTCAMPS Team Plzeň
Ženy [822] Černohlávková Lenka CZE 1993 FUDvlese
Muži [823] Černý Radek CZE 1981 Pardubice
Ženy [824] Dominiková Zuzana CZE 1982 Praha 5 - Radotín
Muži [825] Drastík Martin CZE 1986 Těškovice
Muži [826] Dubský Lukáš CZE 1986 Pardubice
Muži [827] Ehler Tomáš CZE 1981 Praha 4
Muži [828] Fábera Josef CZE 1978 Vrchlabí
Muži [ ] Firek Kamil CZE 1976 Paskov
Muži [229] Fremund Jaroslav CZE 1954 Praha 9
Muži [ ] Hanczka Piotr POL 1981 Pabianice
Muži [829] Havelka Tomáš CZE 1976 Břeclav
Muži [830] Havlena Jaroslav CZE 1977 Mladá Boleslav
Muži [ ] Havlík Luděk CZE 1965 Zlatá Olešnice
Muži [831] Havrda Vladimír CZE 1967 Klatovy III
Muži [486] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Muži [486] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Ženy [833] Hermanová Krista CZE 1982 Praha 9 - Vinoř
Muži [834] Hink Ondřej CZE 1997 Praha 4
Ženy [835] Hloušková Eva CZE 1984 TJ Sokol Bozkov
Muži [836] Holy Petr CZE 1973 Ujezd u Svateho Krize
Muži [837] Horák Karel CZE 1983 Prostějov
Muži [838] Horyna Karel CZE 1975 Praha 4, Branik
Muži [839] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Ženy [840] Hrdličková Lenka CZE 1987 Pardubice
Muži [841] Hricko Milan CZE 1988 Bystřany
Muži [842] Hroz Richard CZE 1966 Klub velocipedistů a kopcošlapů Levousy
Ženy [843] Hříchová Jana CZE 1992 MPM TEAM
Muži [844] Huňáček Petr CZE 1980 Pardubice
Muži [845] Hurda Libor CZE 1959 KL 2014
Muži [846] Husák Radoslav CZE 1961 Blansko
Muži [847] Chatrný Ladislav CZE 1979 Rájec - Jestřebí
Muži [848] Chlubna Petr CZE 1974 Břeclav
Ženy [849] Jabornická Petra CZE 1980 Líně
Muži [850] Janata Petr CZE 1974 Velké Popovice
Muži [ ] Janků Vojtěch CZE 1992 Chotyně
Ženy [851] Jánošíková Karolína CZE 1987 Relative Team
Ženy [852] Janošková Eva CZE 1989 Opava
Muži [853] Jedlička Michal CZE 1986 Postopach.cz
Muži [854] Jelínek Pavel CZE 1966 Žďár nad Sázavou
Muži [855] jireš michal CZE 1979 Mělník
Muži [ ] Jirout Petr CZE 1972 Milovice
Muži [856] Jirsa Pavel CZE 1961 Špindlerův Mlýn
Muži [857] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Ženy [858] Johanová Dana CZE 1965 Zdice
Muži [ ] Jurka Marek CZE 1971 TATRATEAm
Ženy [ ] Jurková Monika CZE 1972 TATRATEAm
Muži [861] Kalík Jan CZE 1987 Česká Třebová
Ženy [ ] Kamenská Monika CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [862] Kašpar Jiří CZE 1991 Hradec Králové
Muži [863] Kazil Tomáš CZE 1979 SAC Špindlerův Mlýn
Muži [864] Kejkrt David CZE 1970 Litoměřice
Ženy [865] Kendíková Jana CZE 1972 Lochkov
Muži [866] Kohout Zdeněk CZE 1981 COPS
Muži [867] Košař Pavel CZE 1972 Těškovice
Muži [334] Koukal Lukáš CZE 1984 Beroun
Ženy [868] Kozubíková Petra CZE 1985 Děhylov
Muži [869] Kožený Martin CZE 1986 Pardubice
Muži [ ] Krajewski Wojtek POL 1971 Konstantynów Łódzki
Muži [870] Králíček Jakub CZE 1986 Vrchlabí
Ženy [871] Kralova Lenka CZE 1983 Praha 8 - Liben
Muži [872] Krejcárek Otakar CZE 1979 Malé Přítočno
Muži [873] Krmela Jan CZE 1986 Postopach.cz
Ženy [874] Krtičková Barbora CZE 1986 Hronov
Ženy [875] Krupičková Veronika CZE 1978 Plzeň
Ženy [ ] Křišťanová Lenka CZE 1989 Kaplice
Ženy [876] Křováková Hana CZE 1981 Jaroměř
Muži [877] Kunc Karel CZE 1982 Choceň
Muži [878] Kuneš Lukáš CZE 1975 Praha 4
Muži [879] Kusala Lukáš CZE 1987 stěnahk, X-iont
Muži [880] Macek Lukáš CZE 1984 Otvice
Muži [881] Macků Jiří CZE 1984 Havířov
Muži [882] Malovaný Lubomír CZE 1969 Pardubice - Nemošice
Muži [700] Marek Jiří CZE 1990 Vrchlabí
Ženy [883] Martináková Petra CZE 1983 Nivnice
Ženy [884] Mašková Pavlína CZE 1987 Líně
Muži [ ] Matějka Tomáš CZE 1987 Praha
Muži [885] Matoušek Pavel CZE 1979 Praha 9
Ženy [ ] Matoušková Tereza CZE 1985 Milovice
Ženy [ ] Mayerová Evelina CZE 1983 Praha 4
Ženy [695] Mikulecká Marcela CZE 1973 RunSport
Muži [ ] Mišurec Zdeněk CZE 1989 králíky
Ženy [ ] Mladenovic Eva CZE 1982 Praha 8
Muži [886] Moravec Lukáš CZE 1977 Hradec Králové
Muži [887] Motl Jan CZE 1976 Hradec Králové
Ženy [888] Mrkvová Tereza CZE 1970 Kobeřice
Muži [889] Němec Martin CZE 1979 Trutnov
Ženy [890] Nikitinová Věra CZE 1987 Praha 13
Muži [891] Novák Michal CZE 1978 Hradec Králové
Muži [ ] Novák Pavel CZE 1983 Olomouc
Ženy [892] Nováková Ivona CZE 1984 Žďár nad Sázavou
Ženy [893] Nováková Klára CZE 1988 MB
Muži [ ] Novotný Miloš CZE 1967 Lánov
Muži [894] Nový Petr CZE 1991 Opatovice nad Labem
Ženy [895] Olšiaková Dita CZE 1983 Žďár nad Sázavou
Muži [896] Osmančík Jan CZE 1984 Praha 8
Muži [897] Otta Zdeněk CZE 1988 Vrchlabí
Muži [898] Ouda Martin CZE 1974 T5 Kladno
Ženy [899] Outratová Martina CZE 1990 Pardubice
Ženy [859] Pachmanová Iveta CZE 1982 Družec
Ženy [ ] Pelešová Eliška CZE 1975 Hodkovice n.M.
Muži [900] Petr Ondřej CZE 1981 Praha 5
Muži [901] Petrmichl Jan CZE 1993 -
Ženy [902] Petržílková Kateřina CZE 1977 Petržílek
Ženy [903] Pirva Simona CZE 1986 Praha 3
Ženy [904] Poláková Dáša CZE 1971 Jičín
Ženy [234] Polášková Helena CZE 1958 Hradec Králové
Ženy [ ] Pončová Eva CZE 1974 RunSport Team
Muži [905] Pour Lukáš CZE 1992 Hradec Králové
Muži [ ] Prijmeni Jmeno CZE 1986 mesto
Muži [906] Procházka Roman CZE 1978 Praha 4
Muži [907] Prokop Pavel CZE 1979 žádný
Muži [908] Rathouský Michal CZE 1985 Horní Jelení
Ženy [909] Reindlová Jana CZE 1987 Plzeň
Ženy [ ] Remišová Jana CZE 1962 Praha 9
Ženy [910] Rendeková Kristýna CZE 1989 Veleň Praha - východ
Ženy [911] Rihova Martina CZE 1974 Zelenec
Muži [912] Rohrbacher Michael CZE 1987 Klatovy
Muži [913] Romero Holman COL 1977 Praha
Ženy [914] Roubíčková Drahomíra CZE 1983 Horní Jelení
Ženy [ ] Rožánková Zuzana CZE 1982 Beroun
Ženy [915] Rybičková Viktorie CZE 1979 Dašice
Muži [916] řeháček libor CZE 1975 Pardubice
Muži [917] Řezáč Jan CZE 1978 Mladá Boleslav
Ženy [237] Říhová Vladimíra CZE 1995 Beroun
Muži [918] sankot marek CZE 1981 smichov
Muži [919] Seidl Jaroslav CZE 1968 Praha 5
Muži [ ] Severýn Otto CZE 1974 Liberec 8
Muži [ ] Schneider Michael CZE 1991 Praha 10
Muži [ ] Schovánek David CZE 1964 Praha 4
Muži [921] Skála Radek CZE 1969 CSC Český Brod
Muži [ ] Sklenář Capt. Jakub CZE 1983 Olomouc
Muži [923] Skočdopole Martin CZE 1981 Santus Dobruška
Muži [922] Skočdopole Michal CZE 1977 FCS Dobruška
Muži [924] Sláma Dalibor CZE 1988 Brno
Muži [925] Slavík Jiří CZE 1976 Český Brod
Muži [926] Sosnovec Jiří CZE 1980 JE TO TA ZEĎ !!!
Muži [565] Soukup Jiří CZE 1976 BGB
Muži [ ] Straňák Tomáš CZE 1982 Bike Team Stará Paka
Muži [928] Stránský Daniel CZE 1974 Praha 3
Muži [929] Strouhal Zdeněk CZE 1959 Staněk Sport Turnov
Ženy [ ] Střílková Lucie CZE 1983 Nový Jičín
Ženy [ ] Svobodová Alena CZE 1966 Praha 8
Ženy [930] Syberová Klára CZE 1993 FUDvlese
Ženy [931] Šebestová Jana CZE 1985 Praha
Muži [932] Šimek Jiří CZE 1981 CEPro team
Muži [ ] Šindel Martin CZE 1986 Studénka
Muži [920] Šindelář Petr CZE 1970 Praha
Ženy [ ] Šípová Drahoslava CZE 1988 Praha 5
Ženy [933] Školoudová Lenka CZE 1986 Nasavrky
Muži [934] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [699] ŠMERINGAI Alexander SVK 1989 Stupava
Ženy [832] Šnáblová Jana CZE 1984 Běžecký klub České spořitelny
Muži [935] Šulc Tomáš CZE 1976 Kamenický Šenov
Ženy [936] Šveláňová Darina CZE 1985 Nasavrky
Muži [937] Tapšík Marek CZE 1974 Bílina
Ženy [938] Tomanová Petra CZE 1988 Mnichovo Hradiště
Muži [939] Tomáš David CZE 1974 FFF Stará Paka
Muži [940] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
Muži [941] Tomášová Martina CZE 1986 Nové Město nad Metují
Muži [942] Trejbal Václav CZE 1986 Praha
Ženy [ ] Tuczyńska Julita POL 1972 Wrocław
Ženy [226] Tučková Radka CZE 1980 Poříčany
Muži [927] Tůma Radek CZE 1974 Bike Team Stará Paka
Muži [943] turek szymon POL 1988 bolesławiec
Muži [ ] Urban Tomáš CZE 1984 Malé Přítočno
Muži [ ] Urbářová Dana CZE 1965 Slaný
Muži [944] Váchal Tomáš CZE 1978 Líně
Ženy [945] Vančurová Veronika CZE 1992 FUDvlese
Muži [946] Varvařovský Pavel CZE 1976 Plzeň
Ženy [947] Večeřová Martina CZE 1986 Pardubice
Muži [948] Vejnar Lukáš CZE 1983 Vrchlabí
Muži [ ] Veleba Jiří CZE 1983 Zlaté Hory
Muži [949] Venclák Martin CZE 1976 Hladojedi
Muži [ ] Veselský Tomáš CZE 1985 Lipník nad Bečvou
Ženy [950] Visscher Petra CZE 1977 Praha 3
Muži [951] Vít Martin CZE 1976 Štěnovice
Muži [952] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [953] Vítek Miroslav CZE 1982 Praha 12
Muži [954] Votava Luděk CZE 1981 Pardubice
Muži [ ] Vrkota Jan CZE 1982 Praha 4 - Kamýk
Muži [955] Vydra Tomáš CZE 1959 Praha
Muži [956] Zahradník Michal CZE 1975 Bike Butchers
Muži [957] Zajíc Daniel CZE 1980 FFF Stará Paka

start list běh 25km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 59 participants ( 42 of men, 17 of women) 25km

category # name state year team
Muži do 39 [134] Blažek Jirka CZE 1978 Kladno 4
Ženy do 39 [141] Bódiová Adéla CZE 1976 runningzone.cz
Muži do 39 [106] Červenka Jaroslav CZE 1979 Dobřenice
Muži do 39 [ ] Čížek Petr CZE 1977 GoMango
Muži do 59 [139] Dlab Ladislav CZE 1970 Roztoky
Muži do 39 [120] Duben Jan CZE 1985 Děčín
Muži do 59 [103] Erlebach David CZE 1971 Kunčice nad Labem
Muži do 39 [132] Flegl Vlastimil CZE 1986 Vrchlabí
Muži do 59 [ ] Ginzel Petr CZE 1972 Praha 9
Muži do 59 [116] Gorzechowski Grzegorz CZE 1973 Drvzyna Gazety Zielona Góra
Muži do 39 [109] Grečmal Lukáš CZE 1990 NEVER-GIVE-UP team
Muži do 39 [ ] Heteš Lukáš CZE 1990 GoMango
Ženy do 59 [140] Janouchová Jana CZE 1963 Báječné ženy v běhu
Muži do 39 [108] Kalný Tomáš CZE 1994 miluju Pražírnu #VeganLove
Ženy do 39 [136] kašparová kateřina CZE 1986 MK KLADNO
Ženy do 39 [123] Klimešová Petra CZE 1987 AC GoMango Hogner
Ženy do 59 [125] Klimešová Zuzana CZE 1968 GoMango
Ženy do 39 [133] Kopecká Zuzana CZE 1979 Praha 9
Muži do 59 [ ] Koravský Roman CZE 1969 ELEVEN RUN TEAM
Ženy do 39 [118] Kroužilová Iva CZE 1977 Poděbrady
Muži do 59 [117] Kruk Marcin POL 1973 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Muži do 39 [147] Kuchler Karel CZE 1981 Praha 5
Muži do 39 [102] Kulhánek Tomáš CZE 1976 TJ Krkonoše Vrchlabí
Muži do 39 [ ] Maleček Martin CZE 1975 Nový Knín
Muži do 39 [149] Mašek Petr CZE 1979 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
Muži do 59 [143] Menger Pavel CZE 1973 Velké Přílepy
Muži do 39 [ ] Moravec Pavel CZE 1982 Dubí
Muži do 39 [145] Munzar Zbyněk CZE 1982 H-H Smíchov
Muži do 39 [119] Nechoďdoma Petr CZE 1977 Dobřichov
Muži do 39 [115] Nouza Oldřich CZE 1978 Hostivice
Muži do 59 [111] Novák Ivan CZE 1966 Praha
Ženy do 59 [110] Nováková Martina CZE 1964 Praha 15
Muži do 59 [113] Pecina David CZE 1974 Eleven Run Team
Muži do 39 [ ] plachy martin CZE 1979 šlapanice
Muži do 39 [121] Pospíšil Josef CZE 1985 Moravská Třebová
Ženy do 59 [151] Rambová Marcela CZE 1974 Högner / Gomango
Ženy do 39 [ ] Rychnovská Dagmar CZE 1975 SK Nové Město nad Metují
Muži do 59 [105] Sádovský Luboš CZE 1965 Jabonec nad Nisou
Muži do 59 [144] Saidl Filip CZE 1973 TJ Packa Praha
Muži do 59 [107] Skalický Josef CZE 1962 ActivityLA Žichlínek
Muži do 39 [152] Soukup Tomas CZE 1980 GoMango - Hogner
Muži do 59 [142] Stránský Luděk CZE 1967 Vrchlabí
Muži do 39 [ ] Strouhal Vojtěch CZE 1986 TRUE GRIT
Ženy do 39 [ ] Svitáková Hana CZE 1990 Česká Lípa
Muži do 59 [104] Šimónek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ
Muži do 39 [137] Šimůnek Matěj CZE 1987 Rokytnice nad Jizerou
Muži do 39 [122] Šlambora Jakub CZE 1981 AC Gomango Högner
Muži do 39 [153] Štryncl Pavel CZE 1977 Salomon-Suunto
Muži do 59 [138] Šubrt Jan CZE 1968 Muhu Team
Muži do 39 [135] Švec Jan CZE 1976 Jilemnice
Muži do 39 [ ] Tejnor Jan CZE 1981 Praha 5
Ženy do 39 [ ] Tomisová Martina CZE 1985 Praha 5
Ženy do 39 [101] Typltová Veronika CZE 1980 Hradec Králové
Muži do 39 [130] Unucka Vlastimil CZE 1984 GoMango
Ženy do 59 [131] Vejšická Anna CZE 1973 Ramóna
Ženy do 59 [ ] Votypková Pavla CZE 1970 Báječné ženy v běhu
Ženy do 39 [148] Vuová Hana CZE 1991 Benešov
Muži do 39 [ ] Wilk Bartosz POL 1981 Zlotoryja
Ženy do 39 [ ] Wilk Ewelina POL 1982 Zlotoryja

start list Krakonošova 100

start ~ 21:00:00 , all years of born , registered: 542 participants ( 431 of men, 111 of women) 100km - limit 500 participants

category # name state year team
Ženy [205] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Ženy [101] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Muži [ ] Albert Martin CZE 1970 Hradec nad Moravicí
Muži [206] Antoš Aleš CZE 1977 Jaroměř
Muži [207] Arlt Pavel CZE 1967 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Bahník Michal CZE 1994 Hradec Králové
Muži [208] Baier Jan CZE 1993 Brloh
Muži [209] Balatka Josef CZE 1970 Jablonec nad Nisou
Muži [210] Bartek Tomáš CZE 1982 Praha
Muži [211] Bartoníček Jan CZE 1983 Mnichovo Hradiště
Ženy [212] Bartoňková Tereza CZE 1990 Budišov nad Budišovkou
Muži [213] Bartoš Jan CZE 1989 Hořovice
Muži [214] Bařinka Michal CZE 1989 Dharmoví tuláci
Muži [215] Bašus Ivo CZE 1965 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Baťha Pavel CZE 1970 Sedlec
Muži [216] Bednář Pavel CZE 1968 ŠNECI na MAX
Muži [217] Beneda Radek CZE 1982 PeakMachine.cz
Muži [218] Beneš Jiří CZE 1976 Lázně Bělohrad
Muži [ ] Berger Jiří CZE 1979 F.n.O.
Muži [219] Berka Oldřich CZE 1983 SK Suadra
Muži [ ] Bernášek Tomáš CZE 1985 OSMACI.CZ
Muži [221] Bezchleba Michal CZE 1981 Mnichovo Hradiště
Ženy [222] Białas Iwona POL 1977 Szklarska Poręba
Muži [ ] Bihari Ladislav CZE 1975 Praha 6
Muži [ ] Binar Marek CZE 1971 Jednota
Muži [225] Blaštík Miroslav CZE 1965 Zeleneč
Muži [227] Blažek Jiří CZE 1986 Veseli nad Luznici
Muži [ ] Blažek Ondřej CZE 1981 Praha 5 Zličín
Ženy [228] Bogušovská Gabriela CZE 1973 Mníšek pod Brdy
Ženy [ ] Bohuslavová Kateřina CZE 1975 Praha 5
Muži [231] Borůvka Jakub CZE 1990 Jaroměř
Muži [230] Borůvka Jiří CZE 1967 Jaroměř
Muži [232] Bouda Zdeněk CZE 1980 DEATH A.D. Huť
Muži [233] Bradáč Martin CZE 1981 Praha
Ženy [ ] Brandejská Lenka CZE 1986 Vysoké Chvojno
Ženy [609] Breburdová Eva CZE 1986 Kladno
Muži [687] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [ ] Brýdl Jakub CZE 1981
Muži [235] Bříza Martin CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Muži [236] Budař Tomáš CZE 1980 Jokerit paví řiť
Muži [ ] Buriánek Miroslav CZE 1973 Hradec Králové 16
Muži [238] Bursa Bartosz POL 1988 Poznan
Muži [ ] Cabadaj Martin CZE 1978 G-team, HORO Trutnov
Muži [239] Cafourek Jiří CZE 1989 Tuklaty
Ženy [240] Cermanová Alena CZE 1976 Chloumky
Ženy [241] Cestrová Veronika CZE 1986 Praha
Muži [242] Crha Zdeněk CZE 1979 MK KLADNO
Muži [ ] Cvik Pavol CZE 1985 Praha
Muži [244] Čapský Jan CZE 1973 Praha 10 - Záběhlice
Muži [ ] Časar Martin CZE 1981 Brandys nad Labem
Muži [245] Čáslava Chakradhara CZE 1975 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [246] Čech Ondřej CZE 1979 Praha 4
Muži [247] Čechura Martin CZE 1988 MPM TEAM
Muži [248] Čermák Tomáš CZE 1970 tomascerm@seznam.cz
Muži [249] Černoch Adam CZE 1975 Praha
Muži [251] Černý Ivan CZE 1959 IVAN
Muži [ ] Černý Michal CZE 1981 Pardubice
Muži [252] Černý Richard CZE 1972 Poděbrady
Muži [250] Černý Viktor CZE 1982 Praha 15, Hostivař
Muži [ ] Červený Zbyněk CZE 1962 LUČNÍ-LABSKÁ BOUDA
Muži [ ] Češka Jan CZE 1984 Letovice
Muži [254] Čihák Olaf CZE 1978 dalkovepochody.cz
Ženy [255] Čížková Jana CZE 1978 Praha 4
Muži [256] David Lejček CZE 1974 Dobřichovice
Ženy [257] Dědečková Eva CZE 1973 Jablonec nad Nisou
Muži [258] Dědic Roman CZE 1974 iThinkBeer
Muži [259] Diatka Vladimír CZE 1967 Brno
Muži [260] Dolanský Radek CZE 1978 Praha 4 - Háje
Muži [262] Dolejš Vilém CZE 1973 Praha 4 -Písnice
Muži [261] Dolejš Vít CZE 1977 Praha 5
Ženy [263] Doubková Zuzana CZE 1984 Tanvald
Muži [264] Doucha Filip CZE 1970 Praha 11
Ženy [265] Douchová Irena CZE 1971 Praha 11-Chodov
Muži [266] Drapal Jan CZE 1984 Zelechovice nad Drevnici
Muži [267] Drobný Lukáš CZE 1984 Benešovský běžecký klub
Muži [268] Dubský Marek CZE 1991 Pardubice
Ženy [269] Dufková Kateřina CZE 1983 Praha 3
Muži [270] Dungl Martin CZE 1985 Den cesty
Ženy [271] Duska Katarzyna POL 1969 Kościerzyna
Muži [272] Dušánek Jan CZE 1980 KVETY
Muži [273] Dušek Lukáš CZE 1986 Knechti
Muži [274] Dvorský Petr CZE 1977 Brno
Muži [277] Dvořák Karel CZE 1974 Měřín
Muži [276] Dvořák Ladislav CZE 1980 Vrchlabí
Muži [275] Dvořák Petr CZE 1972 Jílové u Prahy
Muži [ ] Egert Michal CZE 1988 Dvur Kralove n.L.
Muži [279] Erbert Ladislav CZE 1977 SK Harant Pecka
Muži [280] Eremka Libor CZE 1988 Humpolec
Ženy [281] Ernstová Marta CZE 1978 Hukvaldy
Muži [282] Fait František CZE 1966 Černošice
Muži [283] Fenyk Pavel CZE 1965 SK Babice
Muži [284] Fexa Pavel CZE 1982 Bystrice nad Pernstejnem
Muži [285] Fiala Jiří CZE 1984 Brno
Ženy [286] Fialová Adéla CZE 1993 Trutnov 4
Muži [287] Fibich Lukáš CZE 1980 Děčín 6
Ženy [288] Fidlerová Jana CZE 1975 Ženy sobě
Ženy [289] Filipová Lída CZE 1970 Praha 4
Muži [290] Flekač Pavel CZE 1982 Čelákovice
Muži [ ] Gabryjaniak Jacek POL 1986 Jelenia Góra
Muži [ ] Gerec Jaroslav CZE 1974 Přerov
Muži [291] Goga Tomáš CZE 1984 WEBER TEAM
Muži [ ] Graman Michal CZE 1977 Poděbrady
Muži [292] Greguš Dalibor SVK 1977 neznamy
Muži [293] Grulich Roman CZE 1986 Praha 5
Muži [294] Grygier Tomasz POL 1977 Koscian
Muži [295] Grzymski Jerzy POL 1968 brak
Muži [296] Gut Robert CZE 1961 Poděbrady
Muži [297] Habasko Pavel CZE 1985 Praha
Muži [298] Hais Jan CZE 1994 Pec pod snezkou
Ženy [299] Halašková Veronika CZE 1986 Krnov
Ženy [300] Hampejsová Martina CZE 1972 ŠNECI na MAX
Muži [ ] Haničinec Tomáš CZE 1984 Uherské Hradiště
Muži [302] Hanuš Martin CZE 1985 Frýdlant
Muži [303] Hanzlík Václav CZE 1974 Liberec
Muži [304] Havel Petr CZE 1968 MPM TEAM
Muži [305] Havlíček David CZE 1986 Osmaci.cz
Ženy [306] Házová Kristina CZE 1971 Báječné ženy v běhu
Muži [307] Hejkrlík Antonín CZE 1952 hejahejtrail.cz
Ženy [308] Hejkrlíková Iva CZE 1982 hejahejtrail.cz
Ženy [309] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Ženy [ ] Helikarová Kateřina CZE 1986 Nové Město nad Metují
Muži [311] Helleší Jiří CZE 1979 Zábřeh
Muži [312] Herbs Jan CZE 1975 Vrchaři Vrchlabí
Muži [486] Herbs Václav CZE 1973 Středokluky
Muži [697] Herčík Jan CZE 1979 Trutnov
Muži [313] Herman Stanislav CZE 1985 Praha
Muži [ ] Himl Marek CZE 1989 Praha-západ
Muži [314] Hlad Josef CZE 1973 Plzen
Muži [315] Hlad Petr CZE 1977 Chuderov
Ženy [316] Hladká Michaela CZE 1974 Čelákovice
Ženy [ ] Hlaváčková Zuzana CZE 1990 Praha 10
Muži [318] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Muži [320] Holý Petr CZE 1983 Brno
Muži [321] Hons Pavel CZE 1970 ČAU
Ženy [322] Honzáková Jiřina CZE 1965 Praha 6-Břevnov
Muži [ ] Horák Ladislav CZE 1981 Praha 4
Muži [324] Horák Michal CZE 1979 4T Expedice
Muži [325] Horký Lukáš CZE 1986 Vrchlabí
Muži [ ] Hornof Ivo CZE 1980 Praha 5 Zličín
Muži [327] Hořínek Martin CZE 1981 Ostrava
Muži [328] Houška Petr CZE 1982 Praha 10
Muži [329] Hrabal David CZE 1980 Kolín 5
Muži [330] Hrdina Lukáš CZE 1976 Gabon Bilbao, Espana
Ženy [331] Hrmová Dana CZE 1985 Nové Strašecí
Muži [332] Hrubý Miroslav CZE 1945 -
Muži [333] Hrůza David CZE 1971 tRUtNov
Muži [ ] Hřebíček Karel CZE 1965 Luční bouda
Muži [698] Hucovič Josef CZE 1992 Litoměřice
Ženy [335] Hucovičová Kateřina CZE 1985 Praha 4
Muži [336] Hušek Stanislav CZE 1968 PA-STA
Muži [337] Hyška Petr CZE 1979 Praha 10
Ženy [338] Chlubnová Zdeňka CZE 1962 ZZT
Ženy [339] Christiane Grammlich GER 1974 Kreischa
Muži [340] Jabůrek Martin CZE 1983 Praha 4
Ženy [ ] Jabůrková Kateřina CZE 1981 Brno
Muži [342] Jakubů Vladislav CZE 1980 Semily
Ženy [ ] Janečková Martina CZE 1995 Nemojov
Muži [343] Janků Pavel CZE 1974 MyaHory
Muži [344] Jarůšek Zdeněk CZE 1985 Rauta Hirwaynen
Muži [345] Javornický Milan CZE 1974 Sri Chinmoy Maraton Team
Ženy [346] Jebavá Lucie CZE 1992 Hostinné
Ženy [347] Jeřábková Kristýna CZE 1978 Horní Branná
Muži [348] Jestřáb Pavel CZE 1991 Hawk On The Run
Muži [349] Jílek Petr CZE 1985 Šestajovice
Muži [350] Jindra Marek CZE 1985 Battle Droids
Ženy [352] Jindrová Jana CZE 1955 Praha
Muži [353] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [354] Jirák Roman CZE 1975 Břehy u Přelouče
Muži [355] Jirásek Martin CZE 1985 Horoměřice
Muži [356] Jirkal Martin CZE 1985 Praha - Zbraslav
Muži [357] Jiruš Jan CZE 1977 Nespeky
Muži [358] Jiříček Josef CZE 1974 PARENT PROJECT
Muži [359] Johan Marek CZE 1978 Trutnov - Městská policie
Muži [360] Juska Jan CZE 1982 Milovice
Ženy [361] Kabátková Zdenka CZE 1977 Praha 4
Ženy [362] Kadavá Martina CZE 1986 Pardubice
Muži [364] Kadavý Jiří CZE 1988 Vrchlabí
Muži [363] Kadavý Tomáš CZE 1985 Pardubice
Muži [366] Kalenský Jakub CZE 1989 Vrchlabí
Muži [365] Kalenský Zdeněk CZE 1982 SK Harant Pecka
Muži [367] Kameník Ivo CZE 1977 Cze
Muži [368] Karč Jakub CZE 1974 SK Babice
Muži [369] Kavalír Josef CZE 1982 žádný
Muži [370] Kendík Tomáš CZE 1972 Lochkov
Muži [371] Kijasev Viktor SVK 1975 Nitra
Muži [372] Klepl Filip CZE 1966 www.ticketportal.cz
Muži [373] Klím Tomáš CZE 1975 X-TRAIL ORLOVÁ / ČISTÉ BESKYDY
Muži [374] Klos Václav CZE 1960 MK Kladno
Ženy [375] Kloubová Martina CZE 1991 Chomutov
Muži [376] Klubrt Petr CZE 1978 Hradec Králové
Muži [ ] Knypl Jaroslav CZE 1974 Praha 7
Muži [377] Koleňák Anton SVK 1968 Smolenice
Muži [378] Kolesár Dušan CZE 1979 Malé Svatoňovice
Muži [379] KOLLER Pavel CZE 1970 Hostomice pod Brdy
Muži [696] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [380] Komínek Jarek CZE 1978 Prostějov
Muži [381] Konopáč Jiří CZE 1985 Kunštát
Muži [382] Kopáč David CZE 1976 Brno
Muži [ ] Koptiš Jaroslav CZE 1983 CS1000/Netolice
Muži [384] Korotvička Jiří CZE 1988 Čelákovice
Muži [385] Korzański Krystian POL 1979 36HDCzB
Muži [386] Kořínek Miroslav CZE 1987 Praha 6
Muži [387] Kosmenda Artur POL 1969 Szklarska Poręba
Muži [388] Košťál Jiří CZE 1975 Česká Lípa
Muži [389] Kotlář Petr CZE 1982 TERC
Muži [390] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Ženy [ ] Koucká Karolína CZE 1985 Kladno
Muži [391] Koutsky Tomas CZE 1989 greenpeace
Muži [392] Kováč Jaroslav SVK 1964 ZSE RUN
Muži [393] Kovar Ondrej CZE 1979 Liberec 14
Ženy [ ] Kovarova Vendula CZE 1980 Praha 5 Radotin
Muži [395] Kovařík Zbyněk CZE 1974 Březová nad Svitavou
Muži [396] Kozlík Otakar CZE 1959 radioklub OK1OMY Hostovice
Muži [689] Krajewski Sławomir POL 1956 Katowice
Muži [ ] Kramule Michal CZE 1965 Nova Paka
Ženy [398] krawietz joanna POL 1975 TS Regle Szklarska Poręba
Muži [ ] Krch Karel CZE 1976 Kunštát
Ženy [399] Krchová Jana CZE 1980 Tišnov
Muži [400] Krosiński Janusz POL 1979 Piechowice
Muži [ ] Krycner Václav CZE 1979 Brníkov
Ženy [402] Kubankova Svatava NLD 1984 Amsterdam
Muži [403] Kubát Ondřej CZE 1977 Vrchlabí
Muži [ ] Kubec Karel CZE 1978 TJ Loko Trutnov
Muži [405] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [406] Kubík Jakub CZE 1993 TJ Sokol Vejvanovice
Ženy [407] Kubíková Monika CZE 1969 Vejvanovice
Muži [408] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [224] Kubový Michal CZE 1985 Praha
Muži [409] Kubový Petr CZE 1975 Praha 6
Muži [410] Kučera Martin CZE 1974 Březová nad Svitavou
Muži [411] Kučera Zdeněk CZE 1956 Kladno
Muži [412] Kukla Michal CZE 1990 Lucík&Moxxi&Lesil
Muži [ ] Kuna Alois CZE 1988 České Budějovice
Muži [413] Kurka Ivan CZE 1955
Muži [ ] Kurka Ivan CZE 1976 Trutnov
Muži [ ] kůrka tomáš CZE 1975 vrchlabí
Muži [ ] Kurka Vojtěch CZE 1984 Jablonec nad Nisou
Muži [414] Kurłowicz Krzysztof POL 1970 Poznań
Muži [415] Kůs Marek CZE 1972 Město Touškov
Muži [ ] Kutrzyński Marcin POL 1974 Wrocław
Muži [417] Kvasnička Pavel CZE 1976 CSC Český Brod
Muži [418] Kvíz Jan CZE 1995 Praha 6
Muži [ ] Laurin Jiří CZE 1956 Jičín
Muži [420] Lejnar Martin CZE 1972 Zruč nad Sázavou
Ženy [421] Lepska Tetiana UKR 1989 Chrudim
Muži [422] Lešák Jiří CZE 1988 Jablonec nad Nisou
Muži [ ] Libertin Jindřich CZE 1965 Zákolany
Muži [ ] Ling Karel CZE 1983 Hodonín
Muži [ ] Linhart Martin CZE 1977 Praha 7
Muži [426] Lipavský Ladislav CZE 1986 Mělník
Muži [688] Lisowski Krzysztof POL 1963 Racula
Ženy [427] Lukoszová Andrea CZE 1986 Praha 9
Muži [428] Macak Petr CZE 1979 Lysa nad Labem
Muži [429] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Muži [ ] Macků Jaroslav CZE 1963 Ostrava
Muži [431] Macura Radek CZE 1975 Praha - Kyje
Ženy [432] Maierova Marketa CZE 1988 Plesna
Ženy [433] Majorová Eliška CZE 1987 Praha
Muži [434] Maléř Lumír CZE 1969 Praha
Muži [435] Malík Ondřej CZE 1985 SRTG Praha
Ženy [436] Mandlíková Lada CZE 1984 Praha
Ženy [437] Marečková Edita CZE 1988 Meziboří
Muži [ ] Marek Jiří CZE 1988 Praha 5 Zbraslav
Muži [439] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [440] Mareš Radek CZE 1976 Praha
Muži [441] Martínek Milan CZE 1972 Praha
Ženy [ ] Marx Jana CZE 1988 Skuhrov
Muži [200] Mataj Jaromír CZE 1979 4T Expedice
Muži [444] Mathes Jozef CZE 1979 Praha 8
Muži [310] Matura Jakub CZE 1981 Čelákovice
Muži [445] Matyska Jiří CZE 1985 Úpice
Muži [446] Mauler Jaroslav CZE 1978 Nanovo
Muži [691] Mazán Peter SVK 1983 Veľký Krtíš
Muži [447] Mazůrek Roman CZE 1980 Česká Lípa
Muži [448] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Muži [449] Mensik Martin CZE 1985 PeakMachine.cz
Muži [450] Mikl Rostislav CZE 1978 Praha 8
Muži [451] Miklas Vojtěch CZE 1990 Slavičín
Ženy [452] Miklová Jana CZE 1977 Praha 8
Muži [453] Mikulášek Milan CZE 1972 Desná v Jiz.horách
Muži [608] Minarovič Roman SVK 1969 Kysucké Nové Město
Muži [454] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [ ] Mínka Martin CZE 1965 Lánov
Muži [456] Mišák Milan CZE 1963 Návrat starých časů
Muži [457] Mišurec David CZE 1981 Praha 7
Muži [ ] Mizera Vítězslav CZE 1981 Praha 5
Muži [458] Mlázovský Radek CZE 1990 Praha 4
Muži [ ] Mleczek Tadeusz POL 1958 Wroclaw
Muži [460] Moravec Radek CZE 1972 Smečno
Ženy [461] Mourečková Renata CZE 1978 Velké Popovice
Ženy [ ] Muhrová Barbora CZE 1991 Praha
Muži [ ] Műller David CZE 1985 Praha
Muži [462] muller jiri CZE 1987 semily
Muži [464] Musil Petr CZE 1974 Praha 3, Žižkov
Ženy [ ] Mužíčková Veronika CZE 1987 Jablonec nad Nisou
Muži [465] Nápravník Jan CZE 1987 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy [466] Němečková Martina CZE 1965 Praha
Ženy [576] Němejcová Eva CZE 1983 Sadská
Ženy [467] Nepovímová Kateřina CZE 1972 Čeladná
Ženy [468] Neradova Zuzana CZE 1983 Zeleneč
Muži [469] Neřold Kryštof CZE 1995 Praha 5
Ženy [470] Nesládková Dagmar CZE 1982 Olfin Car Ski team
Muži [471] Neuer Michal CZE 1988 Jinočany
Ženy [472] Neuerová Martina CZE 1988 Jinočany
Muži [473] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [474] Neugebauer Erich CZE 1968 Karviná
Muži [475] Noll Marek CZE 1974 Praha 6, Suchdol
Muži [477] Novák Milan CZE 1958 Milan Novák-NOMINAL
Muži [478] Novák Petr CZE 1977 HSK - cycling team
Muži [ ] Novák Václav CZE 1964 Karlovy Vary
Ženy [ ] Nováková Andrea CZE 1983 Náchod
Muži [481] Novotný Jan CZE 1975 TÁBOR
Muži [480] Novotný Josef CZE 1969 Velká Dobrá
Muži [482] Nový Lubomír CZE 1970 Roudnice nad Labem
Muži [ ] Nypl Miroslav CZE 1967 Roudnička,Hradec Králové
Ženy [484] Nývltová Martina CZE 1975 Báječné ženy v běhu
Muži [485] Odstrčilík Zdeněk CZE 1981 BOJANOVICE!
Muži [ ] Opočenský František CZE 1978 Dolní Branná
Muži [425] Orciuch Maciej POL 1968 Przylep
Ženy [487] Pachmannová Jana CZE 1973 Štěnovice
Muži [488] paliński piotr POL 1965 TS Regle Szklarska Poręba
Ženy [ ] Papicová Silvie CZE 1976 Hřebeč
Muži [489] Partl Lukáš CZE 1984 Liberec
Muži [490] Pastrňák Pavel CZE 1982 Kopřivnice
Muži [491] Pastyřík Radek CZE 1974 Běžecký klub Semily
Muži [492] Patočka Radim CZE 1985 Praha 7
Muži [ ] Pavlica Marek CZE 1990 Brno
Muži [495] Pavlík Libor CZE 1976 Košířské Šlapky
Muži [494] Pavlík Miroslav CZE 1953 Litvínov 6
Muži [496] Pazderka Radan CZE 1981 TJ Doksy
Muži [497] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [498] Peitz Michal CZE 1971 Krkonošský survival
Muži [ ] Pekárek Jaroslav CZE 1976 Stará Boleslav
Ženy [ ] Pekárková Eva CZE 1979 Praha 5
Muži [ ] Pekař Ondřej CZE 1990 Železný Brod
Muži [501] Peldřimovský Jan CZE 1989 Lučany nad Nisou
Ženy [ ] Petrušová Renata CZE 1988 Chomutov
Muži [502] Pilař Lukáš CZE 1980 XRNNRS
Muži [503] Plašil Ondřej CZE 1982 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Muži [504] Plavec Zdeněk CZE 1975 Želenky
Muži [505] Pleva Petr CZE 1961 Zlín
Muži [506] Plíhal Tomáš CZE 1975 Svídnický Extrém
Muži [507] Pliszka Bartosz POL 1973 brak
Muži [508] Pluhař Karel CZE 1983 Topic PR
Muži [509] Podivín Hynek CZE 1961 Kamenice
Muži [510] Pohlodek Jan LUX 1980 Gonderange
Muži [511] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [512] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [513] Pospíšil Jiří CZE 1987 Pardubice
Muži [514] Potocek Jan CZE 1990 Vrtule Ledska
Muži [515] Potocek Pavel CZE 1960 Vrtule Ledska
Muži [516] Prislinger Petr CZE 1984 Náchod
Muži [ ] Procházka Jirka CZE 1982 Karlovy Vary
Muži [517] Procházka Rudolf CZE 1978 RunSport Team
Muži [520] Průša Jiří CZE 1981 Praha 9
Muži [519] Průša Martin CZE 1976 Praha 9
Muži [521] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Ženy [319] Průšová Radka CZE 1988 Pardubice
Ženy [ ] Przeczková Jana CZE 1987 Šenov
Muži [522] Ráček Martin CZE 1984 SKI
Muži [523] Rajský Josef CZE 1986 Praha 4
Muži [524] Randýsek Vít CZE 1974 chodec
Muži [525] RANSDORF Jiří CZE 1957 Praha 7
Muži [526] Rod Marek CZE 1987 Trailpoint
Muži [527] Rod Marek CZE 1967 Krčský les
Muži [ ] Rohovský Petr CZE 1977 Petřvald
Muži [ ] Roszko Zbyszko POL 1978 Wrocław
Muži [528] Roubal Jaroslav CZE 1968 KLÁŠTERKA
Muži [ ] Ruta Luboš CZE 1977 Jičín
Muži [529] Růžička Lukáš CZE 1989 Dharmoví tuláci
Ženy [530] Rybáčková Soňa CZE 1983 Kladno
Ženy [531] Rybářová Eva CZE 1980 Nechanice
Ženy [532] Rýznerová Anna CZE 1981 Praha 5
Muži [533] Říha Pavel CZE 1989 Stará Boleslav
Muži [534] Římánek Jiří CZE 1974 Havířov-město
Muži [535] Římánek Ondřej CZE 1995 Havířov-Město
Ženy [536] Římánková Barbora CZE 1972 Havířov - město
Muži [537] Safin Łukasz POL 1982 Jelenia Góra
Ženy [538] Ságnerová Zuzana CZE 1983 Praha 3
Ženy [539] saitlova andrea CZE 1978 nova ves nad nisou
Muži [540] Salinger Jan CZE 1980 Tupesy
Muži [541] Samák Petr CZE 1973 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [542] Sedlacek Michal CZE 1982 Trutnov
Muži [543] Sehnal Jiří CZE 1988 Praha
Muži [544] Selucký Uddhava CZE 1969 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [545] Semela Pavel CZE 1974 Praha 7
Muži [546] Semenec Vít CZE 1971 Holice
Ženy [547] Shamita Achenbach-König AUT 1965 1180 Wien
Muži [548] Siedl Karl AUT 1952 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] simek ludvik CZE 1953 praha
Muži [ ] simek michal CZE 1982 praha
Muži [550] Siska Jakub CZE 1988 Pruhonice
Muži [551] Skalický Jakub CZE 1986 Brno
Ženy [552] Skálová Lucie CZE 1985 Třeboň
Muži [553] Skiba Petr CZE 1977 Ostrava
Ženy [554] Sklenarova Zdeňka CZE 1989 Hořovice
Muži [555] Slavík Aleš CZE 1979 Praha
Muži [556] Sloboda Tomáš CZE 1990 Hodonín
Muži [557] Smarana Puntigam AUT 1971 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [558] Smolis Ivo POL 1988 Opole
Muži [559] Smutný Roman CZE 1970 Vrchlabí 1
Muži [560] Sojka Michal CZE 1987 melnik
Ženy [561] Sokołowska Małgorzata POL 1968 Jelenia Góra
Muži [562] Sokołowski Artur POL 1967 Jelenia Góra
Muži [563] Solich Robert CZE 1980 Hořice
Muži [564] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [565] Soukup Jiří CZE 1976 BGB
Muži [ ] Srp Lukáš CZE 1982 Praha 6 Řepy
Muži [567] Stančo Ladislav CZE 1977 SK Hory beraní hlavy
Muži [568] Stanislav Ondřej CZE 1987 Praha
Muži [569] Steffen Wenzel GER 1962 Hoyerswerdaer SV 1919
Muži [570] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Ženy [571] Stiborová Jana CZE 1985 Praha 3
Muži [572] Stískal Jan CZE 1980 Ekora
Muži [ ] Stískal Ondřej CZE 1978 Ekora
Ženy [ ] Stradalova Sylva CZE 1978 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] Strelka Martin CZE 1987 Praha
Muži [575] Strnad Daniel CZE 1973 Praha 3
Muži [574] Strnad Václav CZE 1974 Sova Run Brno
Muži [ ] Sukhan Petro CZE 1982 Moravská Koruna
Muži [578] Surý Pavel CZE 1968 PA-STA
Muži [579] Sušek Petr CZE 1979 Parent Projekt
Muži [580] Svoboda Adam CZE 1983 S.K.R.S.
Muži [ ] Svoboda Jakub CZE 1988 Praha 9
Muži [581] Svoboda Jan CZE 1983 SK suadra.cz
Ženy [582] Šachová Barbora CZE 1987 Praha 6
Ženy [583] Šáchová Lucie CZE 1982 Hradec Králové
Muži [584] Šálek Jakub CZE 1985 Internethome, s.r.o.
Muži [585] Šebesta Marek CZE 1986 Praha
Ženy [586] Šedivá Simona CZE 1995 Nemojov
Muži [587] Šedý Martin CZE 1992 HO Tanvald
Muži [588] Šimek Jan CZE 1978 Praha 7
Ženy [589] Šimková Martina CZE 1982 Praha
Muži [590] Šimon Pavel CZE 1980 Dvůr Králové nad Labem
Muži [591] Šimon Sebastian CZE 1979 Praha
Muži [592] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Muži [593] Škubník Radoslav CZE 1975 Perunova družina
Muži [595] Šmatolán Martin CZE 1978 Běžecký klub ČS
Muži [594] Šmatolán Miroslav CZE 1979 Syrovátka
Muži [596] Šmíd Jan CZE 1982 Ski Polevsko
Muži [597] Špaček Pataka CZE 1972 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [598] Špok Radomír CZE 1973 Říčany
Muži [599] Šroubek Bohumil CZE 1984 HAF Club Unhošť
Muži [600] Štajer Pavel CZE 1986 Knechti
Ženy [601] Štanglerová Magdaléna CZE 1994 STYLISH Team
Muži [603] Šťastný Ivo CZE 1989 Lísek
Muži [602] Šťastný Petr CZE 1979 Praha 3
Muži [455] Štefl Lukáš CZE 1983 Smíchov Gym
Muži [604] Štol Filip CZE 1986 Mnichovo Hradiště
Muži [605] Štrobl Rudolf CZE 1978 Trutnov
Muži [606] Štrop Miroslav CZE 1979 Praha 9
Muži [607] Šulc Luboš CZE 1976 Hronov
Ženy [ ] Šumberová Kateřina CZE 1986 Praha 10
Muži [ ] Šváb Richard CZE 1974 Hostinné
Muži [611] Švec Matěj CZE 1991 SAC Špindlerův Mlýn
Ženy [612] Švecová Iva CZE 1971 Pardubice
Ženy [613] Tabačková Jarmila CZE 1983 Praha
Ženy [614] Tachezy Ruth CZE 1995 Řevnice
Muži [615] Tancibudek Jan CZE 1985 Loko Trutnov
Muži [616] Tancik Marek CZE 1972 Praha 11
Muži [617] Tandler Tomáš CZE 1978 Kolín
Muži [618] Taušer Josef CZE 1977 FMV, VŠE Praha
Muži [619] Tejnil Ivo CZE 1991 Krokodýl Brno
Ženy [620] Tichá Eva CZE 1986 Náchod
Muži [621] Tománek Josef CZE 1989 Bylnice
Muži [622] Tomasik Andrzej POL 1969 DRUŻYNA GAZETY ZIELONA GÓRA
Muži [ ] Tomášek Martin CZE 1981 Perunova družina
Muži [624] Tomeš Filip CZE 1982 Rock Point Salewa
Ženy [625] Tomková Alžběta CZE 1988 Dolní Břežany
Muži [626] Tomšic Rudolf CZE 1977 Chotiněves
Muži [627] Toth Vilém CZE 1965 Chotěbuz
Muži [628] Trávníček Martin CZE 1970 Hradec Králové
Muži [629] Trbušek René CZE 1976 BKČS
Muži [630] Trejbal Michal CZE 1982 Háje nad Jizerou
Muži [631] Trunda Michal CZE 1979 Králův Dvůr
Muži [632] Tuček Jaromír CZE 2501 Perunova družina
Muži [633] Uher Ondřej CZE 1979 Praha 9 - Dolní Počernice
Muži [ ] Ulich Ivo CZE 1974 M and T KLIKY TEAM
Muži [634] Ulma Tomáš CZE 1964 Praha 9
Muži [ ] Ulvr Petr CZE 1977 Praha
Ženy [635] Urbancová Zuzana CZE 1984 SK Babice
Muži [636] Ušák Jiří CZE 1969 -
Muži [638] Uxa Štěpán CZE 1984 Jilemnice
Muži [637] Uxa Tomáš CZE 1986 Jilemnice
Ženy [639] Vacková Šárka CZE 1968 Jihlava
Ženy [641] Váchová Hana CZE 1980 Praha
Ženy [640] Váchová Lenka CZE 1984 CS-1000
Muži [642] Válek Martin CZE 1976 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [643] Valenta Michal CZE 1986 Jilemnice
Ženy [644] Vančáková Magdalena CZE 1962 Černošice
Muži [645] Vašata Josef CZE 1988 Pro Music Prolog Bike Trutnov
Muži [646] Vávro Rastislav SVK 1971 CS-1000
Muži [ ] Veleta Vladimír CZE 1975 Praha Strašnice
Ženy [647] Venclová Markéta CZE 1991 Vrchlabí
Muži [ ] Verner Michal CZE 1979 Praha 4
Ženy [ ] Vernerová Stanislava CZE 1980 Praha 4
Muži [648] veselý michal CZE 1979 stenahk
Muži [649] Viej Radomír CZE 1976 rawio - HUISMAN
Muži [650] Vinklář Petr CZE 1964 Humpolec
Muži [690] Vitouš Václav CZE 1979 Plzeň
Muži [651] VITVAR Miroslav CZE 1976 Hořice
Muži [652] Vízelka Václav CZE 1986 Praha 5
Muži [653] Vlasák Martin CZE 1983 Žacléř
Muži [654] Vlk Roman CZE 1970 Praha 4 - Kamýk
Ženy [ ] Voelckner Tirtha GER 1971 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [656] Vojar Jiří CZE 1974 Praha 6 Suchdol
Muži [658] Vojtěch Josef CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [657] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [659] Vondrák Marian CZE 1973 Lampertice
Muži [660] Voplakal Libor CZE 1986 Équipe sans limites - Humpolec
Muži [661] Voplakal Tomáš CZE 1984 Équipe sans limites - Humpolec
Muži [662] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [ ] Vosátka Jiří CZE 1983 Praha 6
Muži [663] Voska Martin CZE 1964 Praha 4
Muži [664] Votava Tomáš CZE 1974 Hostivice
Muži [ ] Votoček Ondřej CZE 1973 Praha 4 - Libuš
Ženy [665] Vrublová Jana CZE 1980 Rakovník
Muži [666] Vrzáček Tomáš CZE 1974 CS-1000
Muži [667] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [ ] Wesołowski Wojciech POL 1989 Górskie Wyrypy
Muži [669] Zágoršek Kamil CZE 1966 CS-1000
Muži [668] Zágoršek Tomáš CZE 1992 CS-1000
Ženy [670] Zágoršeková Zuzana CZE 1968 Čelákovice
Muži [671] Zachr Václav CZE 1982 Desná
Muži [ ] Zastawny Marcin POL 1971 Wrocław
Muži [ ] Zátka Jan CZE 1975 Česká Lípa
Ženy [351] Závěrková Věra CZE 1989 HP Inc.
Ženy [673] Zbořilová Pazdiorová Blanka CZE 1959 Karlovy Vary
Muži [674] Zdráhal Adam CZE 1990 Free Solo
Muži [680] Żebrowski Marek POL 1957 Promienko
Muži [ ] Zícha Ondřej CZE 1982 Praha 4
Muži [675] Zita Jiří CZE 1982 Čelákovice
Muži [676] Zmátlo Josef CZE 1980 Šmajdáci Konárovice
Muži [686] Żmurko Dariusz POL 1974 Piechowice
Ženy [677] Zrnova Lucie CZE 1984 Praha 4
Ženy [678] Zrzavecká Lada CZE 1989 Czech Skyrunning Team
Muži [679] Zuderell Roland AUT 1960 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [681] Železný Aleš CZE 1973 Dobruška
Ženy [683] Ženožičková Věra CZE 1982 Hronov
Ženy [682] Ženožičková Věra CZE 1952 Hronov
Muži [684] Žibřid Michal CZE 1975 Praha 15
Muži [ ] Židlík Martin CZE 1981 Železný Brod