Krakonošova 100

2019-06-14 - 2019-06-15 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

announcement

registration

start list

results

K100, vlna Dálkoplazi total: 105, men : 77, women: 28, Muži: 77, Ženy: 28 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci total: 98, men : 82, women: 16, Muži: 82, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky total: 90, men : 75, women: 15, Muži: 75, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky total: 90, men : 74, women: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) total: 120, men : 102, women: 18, Muži: 102, Ženy: 18 [html] [pdf]
Krakonošova 55 total: 252, men : 160, women: 92, Muži: 160, Ženy: 92 [html] [pdf]
běh 25km total: 9, men : 4, women: 5, Dorostenci: 0, Muži do 39: 3, Muži do 59: 1, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 3, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:30:00 total: 90, men : 75, women: 15, Muži: 75, Ženy: 15 [html] [pdf]

start list 20:30:00

start ~ 20:30:00 , all years of born , registered: 90 participants ( 75 of men, 15 of women) 100km, start 20:30

category # name state year team
Muži [ ] Aulehla Vladimir CZE 1979 Olomouc
Ženy [ ] Aulehlová Leona CZE 1980 Olomouc
Muži [ ] Bábor filip CZE 1982 Brno
Ženy [ ] Bajgarová Ester CZE 1972 Domažlice
Ženy [ ] Boráňová Michaela CZE 1985 Brno 41
Muži [ ] Derkáč Petr CZE 1972 Košťálov
Muži [ ] Dinga Miroslav CZE 1976 Husinec - Řež
Muži [ ] Dohalský Vladimír CZE 1972 Mladá Boleslav
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Ženy [ ] Doubková Darina CZE 1957 Doubek Team
Muži [ ] Dvořák Jakub CZE 1989 Tetčice
Muži [ ] Fejtek Petr CZE 1991 Trutnov
Muži [ ] Fišera Radek CZE 1978 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Ženy [ ] Flekáčová Erika SVK 1965 Košice
Muži [ ] Fremund Jan CZE 1987 CPOS
Ženy [ ] Hanouskova Lenka CZE 1986 Děčín
Muži [ ] Harzer Petr CZE 1976 Praha 2
Ženy [ ] Havelková Nikola CZE 1991 Lampertice
Muži [ ] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
Ženy [ ] Hejkrlíková Věra CZE 1954 HEJ HEJ
Ženy [ ] Hliňáková Petra CZE 1972 Praha - Klobouk
Muži [ ] Houžvička Zbyněk CZE 1975 Hradec Králové
Ženy [ ] Hrubá Kateřina CZE 1986 Rychnov u Jablonce nad Nisou
Muži [ ] Hyksa Tomas CZE 1983 Nechťák HoroTeam
Ženy [ ] Jeníková Jitka CZE 1983 IThinkBeer
Muži [ ] Jirak Ales GER 1977 Mainz
Muži [ ] Kalivoda Ondřej CZE 1982 KOplan.cz
Muži [ ] Karcol Viktor SVK 1967 DHZ Zázrivá
Muži [ ] Karč Jakub CZE 1974 SK Babice
Muži [ ] Klein Lukaš CZE 1985 Slsný
Muži [ ] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [ ] Koza Pavel CZE 1978 Sólo koza
Muži [ ] Král David CZE 1990 Appsatori
Muži [ ] Kraus Martin CZE 1991 Broumy
Muži [ ] Krunčík Robert CZE 1979 Praha
Muži [ ] Křiváček Michael CZE 1975 Hradec Králové
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Kvíz Vaclav CZE 1975 Slatiňany
Muži [ ] Letáček Radek CZE 1974 Pardubice
Muži [ ] Lyngholm Jan DNK 1963 Vejen
Muži [ ] Marek Pavel CZE 1968 MK Seitl Ostrava/ČAU
Muži [ ] Mauler Jaroslav CZE 1978 Dagara
Muži [ ] Menc Radek CZE 1978 Trnová
Muži [ ] Miňha Roman CZE 1973 Praha 6
Muži [ ] Morysek Tomáš CZE 1987 Pivo a Myslivec
Muži [ ] Müller Martin CZE 1968 Pardubice
Muži [ ] Nosek Jaroslav CZE 1984 Běžecký klub Semily
Muži [ ] Novak Michael CZE 1977 gone4run
Muži [ ] Omasta Mikuláš CZE 1991 Krmelec u Charlieho
Muži [ ] Oslovič Jozef SVK 1968 Lipany
Muži [ ] Pala Mojmír CZE 1989 KBB-klub Beskydskych behen
Muži [ ] Pazderka Radan CZE 1981 TJ Doksy
Muži [ ] Pecka Lukáš CZE 1974 RETIA
Muži [ ] Pecháň Petr CZE 1968 Cyklo Harant Pecka
Muži [ ] Pelikán Dan CZE 1984 proti větru
Muži [ ] Petruš Andrej CZE 1987 Bílý Kostel nad Nisou
Muži [ ] plihal tomas CZE 1975 pardubice
Muži [ ] Podbielski Marek POL 1974 KB Castellanus
Muži [ ] Podhajský Jan CZE 1976 Etnetera Etdorfin
Muži [ ] Podrázský Martin CZE 1971 Louny
Muži [ ] Průša Petr CZE 1987 Pardubice
Ženy [ ] Průšová Radka CZE 1988 Pardubice
Muži [ ] Rendl Martin CZE 1978 ŠUMAVÁCÍÍÍ
Muži [ ] Rohožka Radek CZE 1981 Čáslav
Muži [ ] Roštík Patrik CZE 1986 Pivo a Myslivec
Muži [ ] Saidl Richard CZE 1969 Úvaly
Muži [ ] Scohier Francois BEL 1989 Praha
Muži [ ] Schrotz Miroslav CZE 1978 Pulečný
Muži [ ] Siegl Josef CZE 0000 Svídnický Extrém Team
Muži [ ] Sladký Jiří CZE 1967 KPO
Muži [ ] Sosnowski Stanisław POL 1970 Wrocław
Muži [ ] Souček Jakub CZE 1983 Velim
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Ženy [ ] Stejskalová Monika CZE 1994 Všestary
Muži [ ] Strangmuller Jiří CZE 1975 Praha 4
Muži [ ] Šebek Libor CZE 1986 SK Košátky
Muži [ ] Toth Vilém CZE 1965 Chotěbuz
Muži [ ] Trávníček Lukáš CZE 1973 Černá Hora
Ženy [ ] Trávníčková Lucie CZE 1969 Úvaly
Muži [ ] Tydlitát Jiří CZE 1982 Pardubice
Ženy [ ] Tykvartová Romana CZE 1985 Pardubice
Muži [ ] Vandrovec Michal CZE 1986 SK Košátky
Muži [ ] Veselý Robin CZE 1965 Praha6
Muži [ ] Vlasák Václav CZE 1986 RETIA
Muži [ ] Weis Michal CZE 1986 Hořovice team
Muži [ ] Woźniak Karol POL 1986 KB Castellanus
Muži [ ] Zaoral Petr CZE 1980 Praha 9
Muži [ ] Zbruž Martin CZE 1970 Praha 13
Muži [ ] Zikmund Tomáš CZE 1987 HOŘOVICE TEAM
Muži [ ] Zrcek Martin CZE 1991 Praha 13