Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 439, men : 428, women: 11, M18: 66, M30: 126, M40: 150, M50: 68, M60: 18, Z18: 3, Z30: 6, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 323, men : 302, women: 21, Muži: 302, Ženy: 21 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

start list krátká trať 98km

start ~ 10:07:00 , all years of born , registered: 323 participants ( 302 of men, 21 of women)

category # name state year team
Muži [501] ANDREASIK TOMASZ POL 1973 ŚCIĘGNY
Muži [502] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
Muži [649] Bartoň Vojtěch CZE 1988 Veslaři Bohemians
Muži [503] Barvínek Pavel CZE 1966 Expres.cz- TUFO Team Kolín
Muži [739] Bednařík Eduard CZE 1969 Dragons Trutnov
Muži [740] Benčík Petr CZE 1976 COLNAGO a ASSOS ProShop
Muži [774] Benda Eduard SVK 1968 Senec
Muži [504] Beran Richard CZE 1981 PMR Team Trutnoff
Muži [506] Bermann Zdeněk CZE 1950 Kamarádi
Muži [650] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
Muži [507] Bernat Luboš CZE 1974 Milovice
Muži [508] Bláha Roman CZE 1979 Zatím žádný :D
Muži [509] Blažek Martin CZE 1969 Dneboh
Muži [573] Blažek Vláďa CZE 1971 beMANIAX MADBIKE
Muži [510] Boček Michal CZE 1988 KT Tryskomyš
Muži [784] Bogdziewicz Ariel POL 1984 ooBikes.com
Muži [ ] Boubelík Jan CZE 1964 Sportvital
Muži [511] Brabec Jan CZE 1980 Český svaz ledního hokeje
Muži [674] Brand Tomáš CZE 1976 PCK Louda
Muži [675] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
Muži [528] Buchal Adam CZE 1996 Hodonín
Muži [ ] Bukač Roman CZE 1971 Pardubice
Muži [512] Buriánek Pavel CZE 1967 Dragons Trutnov
Muži [765] Bury Pawel POL 1983 LKK Wulkan Legnica
Muži [513] Czyżniewski Włodzimierz POL 1953 TTC JADE TORUŃ
Muži [515] Černý Jiří CZE 1988 TRIEXPERT Praha
Muži [514] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
Muži [516] Čičko Jiří CZE 1975 SSC Železný Brod
Muži [700] čihák lubomír CZE 1978 TJ Lokomotiva Nymburk
Muži [517] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Muži [651] Danda Josef CZE 1944 Praha 11
Muži [518] Demaj Andrej SVK 1982 Nitra
Muži [519] Depeš Peter SVK 1984 Nitra
Muži [732] Dítě Radek CZE 1979 bikeway.cz
Muži [853] Dobeš Jan CZE 1977 Svatý Jan Pod Skalou
Muži [702] Doksanský Vladimír CZE 1949 HSK - cycling team
Muži [654] Doležal Ivo CZE 1970 Brno
Muži [653] Doležal Radomír CZE 1967 Troubsko
Muži [850] Dolníček Marek CZE 1999 TJ Favorit Brno
Muži [520] Dosedel Jiri CZE 1985 Brno
Muži [783] Dražek Tomáš CZE 1975 Redpoint team
Muži [521] Drbohlav Zdeněk CZE 1966 BIKESTARS VRCHLABÍ
Muži [742] Dudek Ondřej CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [741] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Muži [522] Durdis Tomáš CZE 1974 Chlumec nad Cidlinou
Muži [523] Ďuriš Pavel CZE 1982 Truhlárna Ďuriš
Muži [851] Dus Albert CZE 1999 Elkov Author junior team
Muži [524] Dvorský Bořek CZE 1957 Cyklo Bareš
Muži [525] Dvořák Jiří CZE 1958 Jablonec nad Nisou
Muži [676] Dvořák Petr CZE 1968 PCK Louda
Muži [655] Elbadri Abdalla Ali CZE 1968 Alltraning
Muži [748] Elčkner Martin CZE 1986 OCA Brno
Muži [704] Endršt Pavel CZE 1976 KOLOSHOP TEAM
Muži [526] Fanta Josef CZE 1975 Velomat Jičín
Muži [705] Feist Jan CZE 2004 Feist
Muži [782] Fialka Denis CZE 1985 Wiggo
Muži [856] Figurski Szymon POL 1991 Optyk-Okular
Muži [527] Filipčík Roman CZE 1982 Sehradice
Muži [656] Flídr Jan CZE 1942 TJDobruška
Muži [701] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
Muži [529] Frýda Tomáš CZE 1963 Černošice
Muži [530] Fuchs Josef CZE 1953 dh cycling
Muži [532] Gnebus Jan SVK 1988 Kežmarok
Muži [795] Grabek Maciej POL 1976 Bike Maraton
Muži [855] Groń Karol POL 1983 Ostre Koło Lubawka
Muži [793] Grzegorczyk Bartłomiej POL 1983 GVT
Muži [858] Grzejdziak Jarosław POL 1975 Nowizna
Muži [753] Hanka Michal CZE 1970 Continental
Muži [533] Hantl Aleš CZE 1987 alaletec
Muži [534] Hanus Milan CZE 1968 NAC Pardubice
Muži [535] Hanzl Petr CZE 1972 PSC HK
Muži [536] Harasym Maciej POL 1977 Ostre Koło Lubawka
Muži [677] Havelka Pavel CZE 1988 SK CYKLO CHLUBNA
Muži [537] Hejl Pavel CZE 1956 Continental Sport Club
Muži [538] Hejzlar Bořivoj CZE 1962 Třebíč
Muži [539] Helmich Mirek CZE 1957 Černí koně
Muži [743] Hendrych Tomáš CZE 1959 Dragons Trutnov
Muži [657] Hlávko Roman CZE 1975 HS Černý Dul
Muži [787] Hlíza Miloslav CZE 1949 Liberec
Muži [679] Holubek Petr CZE 1969 Bystřice
Muži [540] Hora Jan CZE 1984 Praha
Muži [761] Horák Milan CZE 1954 Dragouns Trutnov
Muži [541] Hradecký Jaroslav CZE 1949 Žiželice nad Cidlinou
Muži [542] Hrdina Milan CZE 1976 Žďár nad Sázavou
Muži [751] Hrdina Milan CZE 1963 Dragons Trutnov
Muži [ ] Hricko Michal CZE 1978 KOLOSHOP TEAM
Muži [680] Chalupa Dani CZE 1989 Bikeinvest Cykloteam
Muži [681] Chlubna Radek CZE 1987 SK CYKLO CHLUBNA
Muži [57] Chmelík Jan CZE 1980 ASZ Trutnov
Muži [775] Chour Ondřej CZE 1981 OutdoorOutsiders
Muži [543] Ivanovski Emil CZE 1970 Mala Upa
Muži [794] Jagmin Marcin CZE 1977 Wałbrzych
Muži [545] Janata Hynek CZE 1968 Praha
Muži [544] Janata Jindřich CZE 1973 Horní Branná
Muži [786] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author junior team
Muži [546] Jędrzejewski Damian POL 1980 GKJG CZARNY KAMIEŃ RESORT AND SPA
Muži [762] Jeránek Alexander CZE 1972 Zdice
Muži [547] Jeřábek Petr CZE 1993 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [548] Jilich Luboš CZE 1977 Silvini Madhus team
Muži [549] Jodas František CZE 1957 Sokol Bzí
Muži [664] Juzl Frantisek CZE 1986 #swissenergy
Muži [682] Kábrt Radim CZE 1971 KŘP Královehradeckého kraje
Muži [707] Kadaník Daniel CZE 1975 Praha 20
Muži [550] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži [552] Kasper David CZE 1977 Kasper - Swix Team
Muži [551] Kasper Rudolf CZE 1958 Kasper - Swix Team
Muži [744] kejval lubos CZE 1976 Pekárna Kejval
Muži [553] Kinkor Vojtěch CZE 1989 Dexter BSK racing
Muži [766] Kisiel Tomasz POL 1978 Ostre Koło Lubawka
Muži [554] Koblasa Ivo CZE 1993 TJ Favorit Brno
Muži [555] Kočka Miroslav CZE 1973 Slaný
Muži [ ] kolaja Jan CZE 1981 Slavia Liberec Orienteering
Muži [556] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži [708] Komárek Miloslav CZE 1968 KČC 1900 Litomyšl
Muži [683] Kondáš Filip CZE 2000 Elkov author junior team
Muži [558] Kopecký Libor CZE 1974 Světlá nad Sázavou
Muži [791] Kosek Kamil POL 1989 LKS ATOM DZIERZONIOW
Muži [684] KOŠÁTKO VÍT CZE 1979 Dragons Trutnov
Muži [778] Kouble Pavel CZE 1962 AGRO KOLÍN
Muži [ ] Koupilek Jiří CZE 1966 Kolovraty
Muži [658] Kovařík Jiří CZE 1978 Burza cenných papírů Praha
Muži [773] Kowalski Łukasz POL 1995 Ostre Koło Lubawka
Muži [559] Koza Emil CZE 1957 Jimramov
Muži [780] Krakora Michal CZE 1978 Cyklovendelíni
Muži [709] Krčmář Daniel CZE 1968 PRO MUSIC PROLOG BIKE
Muži [560] Krčmář Libor CZE 1970 Mistrovice
Muži [792] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
Muži [562] KRÓLIKOWSKI KAMIL POL 1984 GKJG Czarny Kamień Resort and Spa
Muži [563] Krzywonos Marcin POL 1981 Ostre Koło Lubawka
Muži [564] Kubíček Michal CZE 1984 AC Sparta Praha
Muži [565] Kubíček Zdeněk CZE 1972 OK Mnichovo Hradiště
Muži [768] Kučera Josef CZE 1971 SK CYKLO Chlubna
Muži [566] Kůla Martin CZE 1978 Jablonec nad Nisou
Muži [854] Kundera Zdeněk CZE 1989 Velká Bíteš
Muži [567] Květoň Jiří CZE 1989 Praha - Hlubočepy
Muži [685] Lewald Michał CZE 1979 CykloOpole
Muži [255] Lexa Václav CZE 1977 Praha 10
Muži [568] Lněnička Tomáš CZE 1978 Praha
Muži [569] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
Muži [710] Louda František CZE 1988 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [570] Loudín Přemysl CZE 1965 Spoilercentrum
Muži [571] Lukšan Luděk CZE 1966 Příbram 2
Muži [572] Mach Radim CZE 1976 BBB Horomerice
Muži [790] Macháček Jakub CZE 1971 Motorhead Forever
Muži [852] Macháček Tomáš CZE 1972 Praha
Muži [574] Machačka Marek CZE 1977 PMR Team Trutnoff
Muži [711] Machala Daniel CZE 1982 HSK - cycling team
Muži [712] Machala Vladimir CZE 1956 Litichovice
Muži [ ] Macholán Martin CZE 1988 TJ Spartak Třebíč
Muži [ ] Maixner David CZE 1976 Sokol Borová
Muži [575] Malinský František CZE 1949 KAH sport Vrchlabí
Muži [698] Mareček Jan CZE 1981 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži [ ] mareček oldřich CZE 1966 Pitrs bikes
Muži [576] marek david CZE 1975 Agro Kolín
Muži [577] Martinů Pavel CZE 1981 Continental Sport Club
Muži [578] Matějů Jiří CZE 1968 Monkeypark Pec pod Sněžkou
Muži [ ] Matoušek Miloslav CZE 1950 REMA Trutnov
Muži [659] Měšťák Jan CZE 1977 Kapslovna
Muži [579] Metlický Pavel CZE 1970 Dragons Trutnov
Muži [715] michl josef CZE 1959 TJ Lokomotiva Nymbur...
Muži [580] Moravec Vladimir CZE 1955 Praha 4
Muži [581] Morávek Jakub CZE 1993 Pardubice
Muži [582] Mošna ALEŠ CZE 1970 TRUTNOV
Muži [686] Motyčka Vít CZE 1968 Stavební dělník
Muži [121] Musil Marek CZE 1981 sportovnikurzy.cz
Muži [716] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
Muži [687] Nagy Petr CZE 1978 STRATOS AUTO
Muži [776] Nedomlel Jiří CZE 1972 Kamarádi
Muži [124] Nedopílek Vít CZE 1984 INFINITYSPORT.CZ
Muži [584] Nechoďdoma Petr CZE 1977 Dobřichov
Muži [717] Nosek Pavel CZE 1962 bohužel žádný sponzor
Muži [746] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži [723] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži [688] Novák Petr CZE 1977 HSK - cycling team
Muži [585] Novák Rudolf CZE 1981 CK Vinohradské Šlapky
Muži [660] Novák Václav CZE 1961 PROMPT 2 go! team
Muži [718] Novotný Petr CZE 1981 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [777] Novotný Petr CZE 1974 AGRO KOLÍN
Muži [586] Opočenský Jakub CZE 1986 Kasper - Swix Team
Muži [587] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
Muži [588] Opočenský Stanislav CZE 1957 Kasper - Swix Team
Muži [798] Orłowski Bartłomiej POL 1990 Ciclismo Wrocław
Muži [589] Otřísal Libor CZE 1979 RALIKA
Muži [764] Paďour František CZE 1957 Windoors Příbram
Muži [719] Pakandl František CZE 1997 Krásná Lípa
Muži [689] Pakosta Jaroslav CZE 1983 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Muži [590] Palman Marek CZE 1975 Buštěhrad
Muži [591] Pašek Michal CZE 1973 Continental Sport Club
Muži [594] Pavlu Pavel CZE 1985 SC Sportcom
Muži [661] Perutek Vojtěch CZE 1991 Trutnov
Muži [595] Petr Miloš CZE 1979 sobotkasport.cz
Muži [ ] Pirkl Miroslav CZE 1976 CzechTRI K. Team
Muži [720] Pleskač Jiří CZE 1964 Mladé Buky
Muži [721] podrazil tomas CZE 1986 tj sokol hole vrchy
Muži [596] Poláček Jakub CZE 1990 Žůžo klub - Starý Bydžov
Muži [597] Polák Martin CZE 1970 Dneboh
Muži [598] Polák Michal CZE 1983 Pardubice 2
Muži [599] Ponzel Petr CZE 1966 Čermná
Muži [600] Pospíšil Pavel CZE 1971 ROULA BOYS
Muži [771] Prchlík David CZE 1997 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži [601] probst jirka CZE 1958 Bike and Surf team
Muži [602] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
Muži [749] Prouza Ladislav CZE 1972 Bike Stars Vrchlabí
Muži [605] Pruša Vítězslav CZE 1960 CK Vinohradské Šlapky
Muži [606] Przemieniecki Alfred POL 1972 Ostre Koło Lubawka
Muži [755] Přibyl František CZE 1980 Kasper swix team
Muži [607] Přikryl Vladimír CZE 1983 CGM Sportovní klub
Muži [608] Ptáčník Filip CZE 1981 CK BICISPORT
Muži [662] Rada Václav CZE 1974 Trutnov
Muži [609] Razák Ivo CZE 1972 KCR(Klub Cyklistů Roudnických)
Muži [663] Reizer Tomas CZE 1970 CS Stodůlky
Muži [610] Rezek Ivan CZE 1983 Athletic Club Bludišťák
Muži [611] Rokyta Oldřich CZE 1954 CK Energetik Chvaletice
Muži [ ] Romero Holman COL 1977 Praha
Muži [722] Rosa Marek CZE 2001 Elkov Author Junior Team
Muži [612] Rus Richard CZE 1967 Apache Loko Trutnov
Muži [613] Rychtera Aleš CZE 1976 CC Charlie Praha
Muži [724] Sedláček Milan CZE 1971 Trutnov
Muži [614] Sejkora Jan CZE 1988 Jedeme na oběd
Muži [615] Sejkora Josef CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
Muži [750] Siczek Jan CZE 1962 Kamienna Gora
Muži [690] Skořepa Petr CZE 1995 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži [772] Slezák Martin CZE 1984 Bike team KC Jaroměř
Muži [767] Smejkal Tomáš CZE 1983 SK CYKLO CHLUBNA
Muži [725] Soukup Jan CZE 1992 Nové Strašecí
Muži [170] Soukup Milan CZE 1964 Nové Strašecí
Muži [616] Splítek Karel CZE 1989 Charlieho andílci
Muži [760] Staněk Lukáš CZE 1973 Vysočina Cycling
Muži [ ] Stárek David CZE 1998 ACTIVE TOUR CYCLING TEAM
Muži [726] Stark Michal CZE 1965 Stark Cycling Team
Muži [617] Stárka Karel CZE 1982 Pardubice
Muži [727] Stępień Tomasz POL 1978 CykloOpole
Muži [763] Stiblík Jaromír CZE 1968 Rychnov nad Kněžnou
Muži [618] Stráněl Jiří CZE 1993 Kasper - Swix Team
Muži [619] Strejc Jaroslav CZE 1979 Dubany
Muži [ ] Struhelka Vít CZE 1981 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži [ ] subrt jan CZE 1978 BIKE and SURF
Muži [691] Svozil Pavel CZE 1980 Hranice
Muži [692] Svozil Tomáš CZE 1988 BIKECENTRUM Olomouc
Muži [620] Šafář Ladislav CZE 1947 Dolní Branná
Muži [185] Šantrůček Martin CZE 1988 Praha 3, Žižkov
Muži [693] Šebrle Jiří CZE 1985 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži [759] Ševčík Martin CZE 1973 KOLO GURU
Muži [781] Ševčík Matěj CZE 1979 CC Charlie Praha
Muži [621] Šiler Jiří CZE 1983 Cyklinder
Muži [672] Šimčík Radek CZE 1982 BIKECENTRUM Olomouc
Muži [622] Škoda Jan CZE 1988 Kasper - Swix Team
Muži [785] Šlégr Jiří CZE 1954 SK RADVANICE
Muži [733] Šlesingr František CZE 0000 Praha 9
Muži [623] Špicar Milan CZE 1951 dh cycling
Muži [624] Šroll Marek CZE 1978 Alset Racing Team
Muži [625] Šťastný Miroslav CZE 1955 Dneboh
Muži [728] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Muži [666] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Muži [626] Šulc Jan CZE 1970 Continental Sport Club
Muži [665] Šulc Tomáš CZE 1993 Brandýs nad Labem
Muži [752] Šůna Daniel CZE 2001 Dragons Trutnov
Muži [769] Teclaw Arek POL 1988 6VT
Muži [729] TEUBNER JAN CZE 1959 Praha 10
Muži [627] Ticháček Karel CZE 1961 Dragons Trutnov
Muži [628] Tichý Martin CZE 1999 Apache Loko Trutnov
Muži [745] Tomášek Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Muži [629] Trpišovský David CZE 1997 Sázavka
Muži [630] Tulach Lukáš CZE 1984 uobrazku.cz
Muži [631] Tvrdík Pavel CZE 1964 SK KOVO LEDEČ
Muži [632] Tvrz Lukáš CZE 1994 TRUXXXIK cycling
Muži [694] Uher Michal CZE 1960 Lékárna Zásmuky
Muži [633] Uhrin Jozef CZE 1977 Praha 4
Muži [695] Urban René CZE 1969 Alltraining.cz
Muži [667] Václavík Lukáš CZE 1994 LAWI Stars
Muži [696] Václavík Martin CZE 1975 Hořice
Muži [747] Vaculin Simon CZE 1971 Zdiby
Muži [758] Vais Tomáš CZE 1991 Tutnov
Muži [593] Valášek Martin CZE 1972 cykloPORG
Muži [635] Valenta Martin CZE 1983 Pardubice
Muži [291] Váňa Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
Muži [697] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
Muži [636] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
Muži [637] Vávra Vladimír CZE 1958 Wood
Muži [788] Veis Zdenek CZE 1976 Eleven team Příchovice
Muži [699] Vítek Lukáš CZE 1985 Tehov
Muži [757] Vlček Libor CZE 1968 Trutnov
Muži [356] Vodehnal Jan CZE 1973 *Bezklubovépříslušnosti
Muži [638] Vodička Lukáš CZE 1963 BSX Insight
Muži [796] Vodička Miroslav CZE 1947 Stabat
Muži [639] Vojík Jan CZE 1961 Vrcha
Muži [640] Volný Jiří CZE 1980 Chlumec nad Cidlinou
Muži [730] Vondra Miroslav CZE 1987 Nová Paka
Muži [641] Vosátka Tomáš CZE 1982 RockMachine - Cyklomax Team
Muži [642] Vozka Pavel CZE 1989 Kasper - Swix Team
Muži [643] Vrtěl Robert CZE 1975 Tajmac-ZPS
Muži [799] Weber Roman CZE 1977 CYGLICSTI.CZ
Muži [731] Wójcikiewicz Dominik POL 1987 Janowice Wielkie
Muži [857] Wolny Sebastian POL 1991 AGROCHEST TEAM
Muži [644] Zaoral Vlastimil CZE 1991 Přerov
Muži [645] Zelený Luděk CZE 1975 Česká Skalice
Muži [646] Zemek Martin CZE 1975 Nový Bor
Muži [647] Zíta Leoš CZE 1975 Lukavice
Muži [ ] Zlámal Tomáš CZE 1976 Zábřeh
Muži [669] Zmatlík Stanislav CZE 1978 Hzs Trutnov
Muži [779] Žák Petr CZE 1971 Agro Kolín
Muži [648] Žalský Šlechtislav CZE 1942 Apache Loko Trutnov