Krakonošův cyklomaraton 2017

2017-07-29 Trutnov 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod 145km total: 373, men : 363, women: 10, M18: 55, M30: 105, M40: 131, M50: 57, M60: 15, Z18: 3, Z30: 5, Z40: 2 [html] [pdf]
krátká trať 98km total: 296, men : 275, women: 21, Muži: 274, Ženy: 21, [m]2017: 1 [html] [pdf]
Team Competition Soutěž týmů (součet časů 3 nejrychlejších závodníků z jednoho týmu)

result list krátká trať 98km

start ~ 10:07:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay PomezkyPrazska
1 1 / Muži [741] Tomáš Dudek 2001 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 02:38:22.6
2 2 / Muži [850] Marek Dolníček 1999 CZE TJ Favorit Brno 02:38:26.7 00:04.1
3 3 / Muži [745] Alvin Tomášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 02:38:30.1 00:07.5
4 4 / Muži [857] Sebastian Wolny 1991 POL AGROCHEST TEAM 02:38:33.0 00:10.4
5 5 / Muži [562] KAMIL KRÓLIKOWSKI 1984 POL GKJG Czarny Kamień Resort and Spa 02:38:35.0 00:12.4
6 6 / Muži [585] Rudolf Novák 1981 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:38:36.4 00:13.8
7 7 / Muži [564] Michal Kubíček 1984 CZE CK Vinohradské Šlapky 02:38:37.7 00:15.1
8 8 / Muži [769] Arek Teclaw 1988 POL 6VT 02:38:38.3 00:15.7
9 9 / Muži [693] Jiří Šebrle 1985 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:38:38.5 00:15.9
10 10 / Muži [624] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:38:38.6 00:16.0
10 10 / Muži [768] Josef Kučera 1971 CZE SK CYKLO Chlubna 02:38:38.6 00:16.0
12 12 / Muži [680] Dani Chalupa 1989 CZE Bikeinvest Cykloteam 02:38:38.9 00:16.3
13 13 / Muži [777] Petr Novotný 1974 CZE AGRO KOLÍN 02:38:39.2 00:16.6
14 14 / Muži [515] Jiří Černý 1988 CZE AC Sparta Praha 02:38:42.4 00:19.8
15 15 / Muži [723] Michal Novák 1991 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:38:55.6 00:33.0
16 16 / Muži [728] Roman Šťastný 1979 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:40:50.0 02:27.4
17 17 / Muži [665] Tomáš Šulc 1993 CZE Brandýs nad Labem 02:40:52.0 02:29.4
18 18 / Muži [647] Leoš Zíta 1975 CZE Lukavice 02:41:00.0 02:37.4
19 19 / Muži [697] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK - cycling team 02:41:01.7 02:39.1
20 20 / Muži [563] Marcin Krzywonos 1981 POL Ostre Koło Lubawka 02:41:01.8 02:39.2
21 21 / Muži [683] Filip Kondáš 2000 CZE PMR Team Trutnoff 02:41:02.7 02:40.1
22 22 / Muži [641] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:41:04.3 02:41.7
23 23 / Muži [628] Martin Tichý 1999 CZE Apache Loko Trutnov 02:41:07.0 02:44.4
24 24 / Muži [711] Daniel Machala 1982 CZE HSK - cycling team 02:41:22.1 02:59.5
25 25 / Muži [608] Filip Ptáčník 1981 CZE CK BICISPORT 02:42:05.2 03:42.6
26 26 / Muži [721] tomas podrazil 1986 CZE tj sokol hole vrchy 02:42:27.7 04:05.1
27 27 / Muži [516] Jiří Čičko 1975 CZE SSC Železný Brod 02:42:29.9 04:07.3
28 28 / Muži [677] Pavel Havelka 1988 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:42:30.9 04:08.3
29 29 / Muži [682] Radim Kábrt 1971 CZE Červený Kostelec 02:42:34.0 04:11.4
30 30 / Muži [855] Karol Groń 1983 POL Ostre Koło Lubawka 02:42:35.0 04:12.4
31 31 / Muži [710] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:42:37.6 04:15.0
32 32 / Muži [858] Jarosław Grzejdziak 1975 POL Nowizna 02:43:09.0 04:46.4
33 33 / Muži [687] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:43:10.0 04:47.4
34 34 / Muži [786] Václav Jaroš 2000 CZE Elkov Author junior team 02:43:11.7 04:49.1
35 35 / Muži [291] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 02:43:12.0 04:49.4
36 36 / Muži [792] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:43:12.7 04:50.1
37 37 / Muži [553] Vojtěch Kinkor 1989 CZE Dexter BSK racing 02:43:22.3 04:59.7
38 38 / Muži [690] Petr Skořepa 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 02:43:26.5 05:03.9
39 39 / Muži [556] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:44:40.0 06:17.4
40 40 / Muži [765] Pawel Bury 1983 POL LKK Wulkan Legnica 02:45:13.6 06:51.0
41 41 / Muži [692] Tomáš Svozil 1988 CZE BIKECENTRUM Olomouc 02:45:19.0 06:56.4
42 42 / Muži [689] Jaroslav Pakosta 1983 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:46:00.5 07:37.9
43 43 / Muži [666] Martin Šubr 1997 CZE beMANIAX MADBIKE 02:46:02.0 07:39.4
44 44 / Muži [630] Lukáš Tulach 1984 CZE uobrazku.cz 02:46:03.0 07:40.4
45 45 / Muži [790] Jakub Macháček 1971 CZE Motorhead Forever 02:46:06.6 07:44.0
46 46 / Muži [794] Marcin Jagmin 1977 CZE Wałbrzych 02:46:07.0 07:44.4
47 47 / Muži [760] Lukáš Staněk 1973 CZE Vysočina Cycling 02:46:10.0 07:47.4
48 48 / Muži [791] Kamil Kosek 1989 POL LKS ATOM DZIERZONIOW 02:46:11.2 07:48.6
49 49 / Muži [685] Michał Lewald 1979 CZE CykloOpole 02:46:13.3 07:50.7
50 50 / Muži [672] Radek Šimčík 1982 CZE BIKECENTRUM Olomouc 02:49:49.0 11:26.4
51 51 / Muži [718] Petr Novotný 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:50:59.8 12:37.2
52 52 / Muži [715] josef michl 1959 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:08.4 14:45.8
53 53 / Muži [700] lubomír čihák 1978 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:08.5 14:45.9
54 54 / Muži [664] Frantisek Juzl 1986 CZE #swissenergy 02:53:15.9 14:53.3
55 55 / Muži [554] Ivo Koblasa 1993 CZE TJ Favorit Brno 02:53:58.9 15:36.3
56 56 / Muži [636] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:54:14.8 15:52.2
57 57 / Muži [695] René Urban 1969 CZE Alltraining.cz 02:54:15.8 15:53.2
58 58 / Muži [356] Jan Vodehnal 1973 CZE *Bezklubovépříslušnosti 02:54:40.0 16:17.4
59 59 / Muži [681] Radek Chlubna 1987 CZE SK CYKLO CHLUBNA 02:55:03.2 16:40.6
59 59 / Muži [851] Albert Dus 1999 CZE Elkov Author junior team 02:55:03.2 16:40.6
61 61 / Muži [622] Jan Škoda 1988 CZE Kasper - Swix Team 02:55:21.65 16:59.05
62 62 / Muži [558] Libor Kopecký 1974 CZE Světlá nad Sázavou 02:55:26.1 17:03.5
63 63 / Muži [798] Bartłomiej Orłowski 1990 POL Ciclismo Wrocław 02:55:32.72 17:10.12
64 64 / Muži [746] Rudolf Nosek 1970 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:55:36.1 17:13.5
65 65 / Muži [567] Jiří Květoň 1989 CZE Praha - Hlubočepy 02:55:39.1 17:16.5
66 66 / Muži [701] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 02:55:40.8 17:18.2
67 67 / Muži [528] Adam Buchal 1996 CZE Hodonín 02:55:46.48 17:23.88
68 68 / Muži [533] Aleš Hantl 1987 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:56:00.0 17:37.4
69 69 / Muži [621] Jiří Šiler 1983 CZE Cyklinder 02:56:27.2 18:04.6
70 70 / Muži [716] Jiří Nádvorník 1978 CZE HSK - cycling team 02:57:32.0 19:09.4
71 71 / Muži [655] Abdalla Ali Elbadri 1968 CZE Alltraning 02:57:33.1 19:10.5
72 72 / Muži [691] Pavel Svozil 1980 CZE Hranice 02:57:35.55 19:12.95
73 73 / Muži [748] Martin Elčkner 1986 CZE OCA Brno 02:57:48.1 19:25.5
74 74 / Muži [788] Zdenek Veis 1976 CZE Eleven team Příchovice 02:59:04.8 20:42.2
75 75 / Muži [657] Roman Hlávko 1975 CZE HS Černý Důl 02:59:14.0 20:51.4
76 76 / Muži [547] Petr Jeřábek 1993 CZE Velká Bíteš 02:59:15.0 20:52.4
77 77 / Muži [634] Martin Valenta 1983 CZE Pardubice 02:59:17.0 20:54.4
78 78 / Muži [170] Milan Soukup 1964 CZE Nové Strašecí 02:59:17.9 20:55.3
79 79 / Muži [629] David Trpišovský 1997 CZE Sázavka 02:59:18.7 20:56.1
80 80 / Muži [615] Josef Sejkora 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 02:59:20.33 20:57.73
81 81 / Muži [708] Miloslav Komárek 1968 CZE KČC 1900 Litomyšl 02:59:30.7 21:08.1
82 82 / Muži [502] Josef Bako 1985 CZE Raketou na Mars 03:00:41.9 22:19.3
83 83 / Muži [581] Jakub Morávek 1993 CZE Pardubice 03:00:47.1 22:24.5
84 84 / Muži [667] Lukáš Václavík 1994 CZE ŠKODA AUTO team 03:00:50.9 22:28.3
85 85 / Muži [795] Maciej Grabek 1976 POL Bike Maraton 03:00:59.5 22:36.9
86 86 / Muži [613] Aleš Rychtera 1976 CZE CC Charlie Praha 03:01:00.38 22:37.78
87 87 / Muži [799] Roman Weber 1977 CZE CYGLICSTI.CZ 03:01:03.0 22:40.4
88 88 / Muži [565] Zdeněk Kubíček 1972 CZE OK Mnichovo Hradiště 03:01:03.5 22:40.9
89 89 / Muži [596] Jakub Poláček 1990 CZE Žůžo klub - Starý Bydžov 03:01:07.8 22:45.2
90 90 / Muži [598] Michal Polák 1983 CZE Pardubice 2 03:01:13.0 22:50.4
91 91 / Muži [527] Roman Filipčík 1982 CZE Sehradice 03:01:14.0 22:51.4
92 92 / Muži [517] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 03:01:15.0 22:52.4
93 93 / Muži [707] Daniel Kadaník 1975 CZE Praha 20 03:01:24.79 23:02.19
94 94 / Muži [587] Matěj Opočenský 1996 CZE Kasper - Swix Team 03:01:29.7 23:07.1
95 95 / Muži [510] Michal Boček 1988 CZE KT Tryskomyš 03:01:33.9 23:11.3
96 96 / Muži [540] Jan Hora 1984 CZE Praha 03:01:55.22 23:32.62
97 97 / Muži [854] Zdeněk Kundera 1989 CZE Velká Bíteš 03:02:44.83 24:22.23
98 98 / Muži [856] Szymon Figurski 1991 POL Optyk-Okular 03:03:03.32 24:40.72
99 99 / Muži [586] Jakub Opočenský 1986 CZE Kasper - Swix Team 03:03:33.3 25:10.7
100 100 / Muži [659] Jan Měšťák 1977 CZE Kapslovna 03:03:39.25 25:16.65
101 101 / Muži [785] Jiří Šlégr 1954 CZE SK Autorest 03:03:55.0 25:32.4
102 102 / Muži [698] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:04:13.0 25:50.4
103 103 / Muži [550] Pavel Kapoun 1978 CZE Jizerské pekárny Team 03:04:18.6 25:56.0
104 104 / Muži [124] Vít Nedopílek 1984 CZE INFINITYSPORT.CZ 03:04:36.4 26:13.8
105 105 / Muži [606] Alfred Przemieniecki 1972 POL Ostre Koło Lubawka 03:05:35.1 27:12.5
106 106 / Muži [535] Petr Hanzl 1972 CZE PSC HK 03:06:24.5 28:01.9
107 107 / Muži [601] jirka probst 1958 CZE Bike and Surf team 03:06:28.8 28:06.2
108 108 / Muži [759] Martin Ševčík 1973 CZE KOLO GURU 03:06:33.0 28:10.4
109 109 / Muži [638] Lukáš Vodička 1963 CZE BSX Insight 03:06:33.68 28:11.08
110 110 / Muži [525] Jiří Dvořák 1958 CZE Jablonec nad Nisou 03:06:36.51 28:13.91
111 111 / Muži [755] František Přibyl 1980 CZE Kasper swix team 03:07:00.92 28:38.32
112 112 / Muži [762] Alexander Jeránek 1972 CZE Zdice 03:07:06.19 28:43.59
113 113 / Muži [781] Matěj Ševčík 1979 CZE CC Charlie Praha 03:07:27.53 29:04.93
114 114 / Muži [255] Václav Lexa 1977 CZE Praha 10 03:07:36.9 29:14.3
115 115 / Muži [656] Jan Flídr 1942 CZE TJDobruška 03:07:53.86 29:31.26
116 116 / Muži [767] Tomáš Smejkal 1983 CZE SK CYKLO CHLUBNA 03:08:12.39 29:49.79
117 117 / Muži [536] Maciej Harasym 1977 POL Ostre Koło Lubawka 03:08:18.0 29:55.4
118 118 / Muži [727] Tomasz Stępień 1978 POL CykloOpole 03:08:18.46 29:55.86
119 119 / Muži [654] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 03:08:18.9 29:56.3
120 120 / Muži [719] František Pakandl 1997 CZE Krásná Lípa 03:08:19.0 29:56.4
121 121 / Muži [576] david marek 1975 CZE Agro Kolín 03:08:20.2 29:57.6
122 122 / Muži [574] Marek Machačka 1977 CZE PMR Team Trutnoff 03:08:21.5 29:58.9
123 123 / Muži [501] TOMASZ ANDREASIK 1973 POL ŚCIĘGNY 03:08:22.7 30:00.1
124 124 / Muži [514] Martin Černý 1964 CZE Vella team 03:08:23.4 30:00.8
125 125 / Muži [676] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 03:08:27.7 30:05.1
126 126 / Muži [758] Tomáš Vais 1991 CZE Tutnov 03:08:30.0 30:07.4
127 127 / Muži [627] Karel Ticháček 1961 CZE Dragons Trutnov 03:08:30.1 30:07.5
128 128 / Muži [773] Łukasz Kowalski 1995 POL Ostre Koło Lubawka 03:08:30.56 30:07.96
129 129 / Muži [674] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 03:08:30.9 30:08.3
129 129 / Muži [764] František Paďour 1957 CZE Windoors Příbram 03:08:30.9 30:08.3
131 131 / Muži [782] Denis Fialka 1985 CZE Wiggo 03:08:31.0 30:08.4
132 132 / Muži [704] Pavel Endršt 1976 CZE KOLOSHOP TEAM 03:08:32.7 30:10.1
133 133 / Muži [778] Pavel Kouble 1962 CZE AGRO KOLÍN 03:08:32.9 30:10.3
134 134 / Muži [549] František Jodas 1957 CZE Sokol Bzí 03:08:37.7 30:15.1
135 135 / Muži [551] Rudolf Kasper 1958 CZE Kasper - Swix Team 03:08:37.9 30:15.3
136 136 / Muži [637] Vladimír Vávra 1958 CZE Kasper - Swix Team 03:08:38.2 30:15.6
137 137 / Muži [588] Stanislav Opočenský 1957 CZE Kasper - Swix Team 03:08:38.4 30:15.8
138 138 / Muži [772] Martin Slezák 1984 CZE Bike team KC Jaroměř 03:09:06.8 30:44.2
139 139 / Muži [699] Lukáš Vítek 1985 CZE Tehov 03:10:06.1 31:43.5
140 140 / Muži [702] Vladimír Doksanský 1949 CZE HSK - cycling team 03:10:06.3 31:43.7
141 141 / Muži [688] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 03:10:13.17 31:50.57
142 142 / Muži [726] Michal Stark 1965 CZE Stark Cycling Team 03:10:15.2 31:52.6
143 143 / Muži [731] Dominik Wójcikiewicz 1987 POL Janowice Wielkie 03:10:29.55 32:06.95
144 144 / Muži [646] Martin Zemek 1975 CZE Nový Bor 03:10:29.6 32:07.0
145 145 / Muži [771] David Prchlík 1997 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:10:31.69 32:09.09
146 146 / Muži [524] Bořek Dvorský 1957 CZE Cyklo Bareš 03:10:52.3 32:29.7
147 147 / Muži [555] Miroslav Kočka 1973 CZE Slaný 03:11:01.9 32:39.3
148 148 / Muži [653] Radomír Doležal 1967 CZE Troubsko 03:11:06.7 32:44.1
149 149 / Muži [796] Miroslav Vodička 1947 CZE Stabat 03:11:10.99 32:48.39
150 150 / Muži [570] Přemysl Loudín 1965 CZE Spoilercentrum 03:11:34.8 33:12.2
151 151 / Muži [577] Pavel Martinů 1981 CZE Continental Sport Club 03:11:37.3 33:14.7
152 152 / Muži [660] Václav Novák 1961 CZE PROMPT 2 go! team 03:11:47.0 33:24.4
153 153 / Muži [521] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:11:52.6 33:30.0
154 154 / Muži [509] Martin Blažek 1969 CZE Dneboh 03:11:55.7 33:33.1
155 155 / Muži [593] Martin Valášek 1972 CZE cykloPORG 03:12:04.3 33:41.7
156 156 / Muži [573] Vláďa Blažek 1971 CZE beMANIAX MADBIKE 03:12:07.4 33:44.8
157 157 / Muži [526] Josef Fanta 1975 CZE Velomat Jičín 03:12:09.8 33:47.2
158 158 / Muži [757] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 03:13:04.77 34:42.17
159 159 / Muži [730] Miroslav Vondra 1987 CZE Nová Paka 03:13:05.7 34:43.1
160 160 / Muži [631] Pavel Tvrdík 1964 CZE SK KOVO LEDEČ 03:13:52.77 35:30.17
161 161 / Muži [522] Tomáš Durdis 1974 CZE Chlumec nad Cidlinou 03:14:15.2 35:52.6
162 162 / Muži [543] Emil Ivanovski 1970 CZE Mala Upa 03:14:23.26 36:00.66
163 163 / Muži [766] Tomasz Kisiel 1978 POL Ostre Koło Lubawka 03:15:22.0 36:59.4
164 164 / Muži [626] Jan Šulc 1970 CZE Continental Sport Club 03:15:43.0 37:20.4
165 165 / Muži [780] Michal Krakora 1978 CZE Cyklovendelíni 03:15:43.89 37:21.29
166 166 / Muži [512] Pavel Buriánek 1967 CZE Dragons Trutnov 03:16:45.6 38:23.0
167 167 / Muži [545] Hynek Janata 1968 CZE Praha 03:16:52.6 38:30.0
168 168 / Muži [575] František Malinský 1949 CZE KAH sport Vrchlabí 03:16:56.9 38:34.3
169 169 / Muži [595] Miloš Petr 1979 CZE sobotkasport.cz 03:17:00.7 38:38.1
170 170 / Muži [763] Jaromír Stiblík 1968 CZE Rychnov nad Kněžnou 03:17:01.0 38:38.4
171 171 / Muži [643] Robert Vrtěl 1975 CZE Tajmac-ZPS 03:17:09.8 38:47.2
172 172 / Muži [658] Jiří Kovařík 1978 CZE Burza cenných papírů Praha 03:17:17.84 38:55.24
173 173 / Muži [548] Luboš Jilich 1977 CZE Silvini Madhus team 03:17:23.4 39:00.8
174 174 / Muži [542] Milan Hrdina 1976 CZE Žďár nad Sázavou 03:17:42.94 39:20.34
175 175 / Muži [616] Karel Splítek 1989 CZE Charlieho andílci 03:19:08.41 40:45.81
176 176 / Muži [623] Milan Špicar 1951 CZE dh cycling 03:19:22.2 40:59.6
177 177 / Muži [783] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 03:19:50.4 41:27.8
178 178 / Muži [566] Martin Kůla 1978 CZE Jablonec nad Nisou 03:19:52.7 41:30.1
179 179 / Muži [511] Jan Brabec 1980 CZE BIKEMARAST team 03:20:03.5 41:40.9
180 180 / Muži [642] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 03:20:10.5 41:47.9
181 181 / Muži [597] Martin Polák 1970 CZE Dneboh 03:20:11.3 41:48.7
182 182 / Muži [669] Stanislav Zmatlík 1978 CZE Kamzíksport - Pec pod Sněžkou 03:20:11.6 41:49.0
183 183 / Muži [602] Radek Procházka 1989 CZE Trutnov 03:21:11.5 42:48.9
184 184 / Muži [552] David Kasper 1977 CZE Kasper - Swix Team 03:21:45.1 43:22.5
185 185 / Muži [784] Ariel Bogdziewicz 1984 POL ooBikes.com 03:21:48.81 43:26.21
186 186 / Muži [238] Jakub Makalouš 1982 CZE Wannado Sports Hello Bank 03:21:57.4 43:34.8
187 187 / Muži [679] Petr Holubek 1969 CZE Bystřice 03:21:58.7 43:36.1
188 188 / Muži [503] Pavel Barvínek 1966 CZE Expres.cz- Scott Team Kolín 03:23:07.8 44:45.2
189 189 / Muži [559] Emil Koza 1957 CZE Jimramov 03:23:19.2 44:56.6
190 190 / Muži [712] Vladimir Machala 1956 CZE Litichovice 03:23:46.4 45:23.8
191 191 / Muži [852] Tomáš Macháček 1972 CZE Praha 03:24:16.3 45:53.7
192 192 / Muži [663] Tomas Reizer 1970 CZE Praha 5 03:24:17.5 45:54.9
193 193 / Muži [722] Marek Rosa 2001 CZE Elkov Author Junior Team 03:24:18.4 45:55.8
194 194 / Muži [590] Marek Palman 1975 CZE Buštěhrad 03:24:20.3 45:57.7
195 195 / Muži [740] Petr Benčík 1976 CZE COLNAGO a ASSOS ProShop 03:24:22.8 46:00.2
196 196 / Muži [751] Milan Hrdina 1963 CZE Dragons Trutnov 03:26:24.7 48:02.1
197 197 / Muži [705] Jan Feist 2004 CZE Feist 03:27:00.6 48:38.0
198 198 / Muži [589] Libor Otřísal 1979 CZE RALIKA 03:27:28.7 49:06.1
199 199 / Muži [198] Tomas Trungel 1986 SVK Continental BDY 03:28:06.8 49:44.2
200 200 / Muži [645] Luděk Zelený 1975 CZE Česká Skalice 03:28:23.6 50:01.0
201 201 / Muži [584] Petr Nechoďdoma 1977 CZE Dobřichov 03:28:24.0 50:01.4
202 202 / Muži [579] Pavel Metlický 1970 CZE Dragons Trutnov 03:28:37.9 50:15.3
203 203 / Muži [684] VÍT KOŠÁTKO 1979 CZE Dragons Trutnov 03:28:50.1 50:27.5
204 204 / Muži [611] Oldřich Rokyta 1954 CZE CK Energetik Chvaletice 03:29:01.0 50:38.4
205 205 / Muži [747] Simon Vaculin 1971 CZE Zdiby 03:29:01.3 50:38.7
206 206 / Muži [725] Jan Soukup 1992 CZE Nové Strašecí 03:30:26.5 52:03.9
207 207 / Muži [529] Tomáš Frýda 1963 CZE Černošice 03:30:36.79 52:14.19
208 208 / Muži [776] Jiří Nedomlel 1972 CZE Kamarádi 03:31:17.7 52:55.1
208 208 / Muži [662] Václav Rada 1974 CZE Trutnov 03:31:17.7 52:55.1
210 210 / Muži [544] Jindřich Janata 1973 CZE Horní Branná 03:31:36.13 53:13.53
211 211 / Muži [532] Jan Gnebus 1988 SVK Kežmarok 03:31:54.9 53:32.3
212 212 / Muži [717] Pavel Nosek 1962 CZE bohužel žádný sponzor 03:32:25.9 54:03.3
212 212 / Muži [605] Vítězslav Pruša 1960 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:32:25.9 54:03.3
214 214 / Muži [625] Miroslav Šťastný 1955 CZE Dneboh 03:32:32.0 54:09.4
215 215 / Muži [537] Pavel Hejl 1956 CZE Continental Sport Club 03:33:04.7 54:42.1
216 216 / Muži [519] Peter Depeš 1984 SVK Nitra 03:33:07.7 54:45.1
217 217 / Muži [639] Jan Vojík 1961 CZE Vrcha 03:33:12.11 54:49.51
218 218 / Muži [743] Tomáš Hendrych 1959 CZE Dragons Trutnov 03:33:39.0 55:16.4
219 219 / Muži [620] Ladislav Šafář 1947 CZE Dolní Branná 03:33:42.5 55:19.9
220 220 / Muži [582] Aleš Mošna 1970 CZE Trutnov 03:34:03.3 55:40.7
221 221 / Muži [618] Jiří Stráněl 1993 CZE Kasper - Swix Team 03:34:08.51 55:45.91
222 222 / Muži [572] Radim Mach 1976 CZE BBB Horomerice 03:34:09.1 55:46.5
223 223 / Muži [752] Daniel Šůna 2001 CZE Dragons Trutnov 03:35:22.12 56:59.52
224 224 / Muži [775] Ondřej Chour 1981 CZE KK Brandýs 03:36:23.2 58:00.6
225 225 / Muži [560] Libor Krčmář 1970 CZE Mistrovice 03:36:45.1 58:22.5
226 226 / Muži [729] JAN TEUBNER 1959 CZE Praha 10 03:37:01.5 58:38.9
227 227 / Muži [675] Vítězslav Brož 1970 CZE Hostinné 03:37:46.0 59:23.4
228 228 / Muži [633] Jozef Uhrin 1977 CZE Praha 4 03:38:07.9 59:45.3
229 229 / Muži [609] Ivo Razák 1972 CZE KCR(Klub Cyklistů Roudnických) 03:38:13.6 59:51.0
230 230 / Muži [568] Tomáš Lněnička 1978 CZE Praha 03:38:13.65 59:51.05
231 231 / Muži [720] Jiří Pleskač 1964 CZE Mladé Buky 03:38:52.53 01:00:29.93
232 232 / Muži [520] Jiri Dosedel 1985 CZE Brno 03:39:49.4 01:01:26.8
233 233 / Muži [507] Luboš Bernat 1974 CZE Milovice 03:39:51.5 01:01:28.9
234 234 / Muži [753] Michal Hanka 1970 CZE Continental 03:39:52.0 01:01:29.4
235 235 / Muži [591] Michal Pašek 1973 CZE Continental Sport Club 03:40:32.0 01:02:09.4
236 236 / Muži [614] Jan Sejkora 1988 CZE Jedeme na oběd 03:43:36.26 01:05:13.66
237 237 / Muži [600] Pavel Pospíšil 1971 CZE ROULA BOYS 03:43:43.3 01:05:20.7
238 238 / Muži [523] Pavel Ďuriš 1982 CZE Truhlárna Ďuriš 03:44:13.9 01:05:51.3
239 239 / Muži [541] Jaroslav Hradecký 1949 CZE Žiželice nad Cidlinou 03:44:14.35 01:05:51.75
240 240 / Muži [853] Jan Dobeš 1977 CZE Svatý Jan Pod Skalou 03:44:14.9 01:05:52.3
241 241 / Muži [648] Šlechtislav Žalský 1942 CZE Apache Loko Trutnov 03:44:37.8 01:06:15.2
242 242 / Muži [644] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Přerov 03:44:47.1 01:06:24.5
243 243 / Muži [749] Ladislav Prouza 1972 CZE Bike Stars Vrchlabí 03:45:27.9 01:07:05.3
244 244 / Muži [580] Vladimir Moravec 1955 CZE Praha 4 03:46:23.2 01:08:00.6
245 245 / Muži [534] Milan Hanus 1968 CZE NAC Pardubice 03:46:56.0 01:08:33.4
245 245 / Muži [569] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:46:56.0 01:08:33.4
247 247 / Muži [384] Vojtěch Hrabal 1980 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:47:42.2 01:09:19.6
248 248 / Muži [694] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:50:15.0 01:11:52.4
248 248 / Muži [538] Bořivoj Hejzlar 1962 CZE Třebíč 03:50:15.0 01:11:52.4
250 250 / Muži [739] Eduard Bednařík 1969 CZE Dragons Trutnov 03:52:36.0 01:14:13.4
251 251 / Muži [506] Zdeněk Bermann 1950 CZE Kamarádi 03:52:38.2 01:14:15.6
252 252 / Muži [607] Vladimír Přikryl 1983 CZE CGM Sportovní klub 03:53:06.19 01:14:43.59
253 253 / Muži [696] Martin Václavík 1975 CZE Hořice 03:54:38.2 01:16:15.6
254 254 / Muži [651] Josef Danda 1944 CZE Praha 11 03:54:41.8 01:16:19.2
255 255 / Muži [650] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 03:54:46.5 01:16:23.9
256 256 / Muži [504] Richard Beran 1981 CZE PMR Team Trutnoff 03:59:05.8 01:20:43.2
257 257 / Muži [612] Richard Rus 1967 CZE Apache Loko Trutnov 03:59:21.7 01:20:59.1
258 258 / Muži [761] Milan Horák 1954 CZE Dragouns Trutnov 04:01:19.0 01:22:56.4
259 259 / Muži [686] Vít Motyčka 1968 CZE Stavební dělník 04:03:17.3 01:24:54.7
260 260 / Muži [57] Jan Chmelík 1980 CZE ASZ Trutnov 04:05:09.9 01:26:47.3
261 261 / Muži [750] Jan Siczek 1962 CZE Kamienna Gora 04:05:17.9 01:26:55.3
262 262 / Muži [530] Josef Fuchs 1953 CZE dh cycling 04:06:08.7 01:27:46.1
263 263 / Muži [774] Eduard Benda 1968 SVK Senec 04:06:30.6 01:28:08.0
264 264 / Muži [513] Włodzimierz Czyżniewski 1953 POL TTC JADE TORUŃ 04:08:28.4 01:30:05.8
265 265 / Muži [539] Mirek Helmich 1957 CZE Černí koně 04:09:21.4 01:30:58.8
266 266 / Muži [518] Andrej Demaj 1982 SVK Nitra 04:12:37.8 01:34:15.2
267 267 / Muži [619] Jaroslav Strejc 1979 CZE Dubany 04:13:27.3 01:35:04.7
268 268 / Muži [661] Vojtěch Perutek 1991 CZE Trutnov 04:15:52.74 01:37:30.14
269 269 / Muži [787] Miloslav Hlíza 1949 CZE Liberec 04:24:20.3 01:45:57.7
270 270 / Muži [599] Petr Ponzel 1966 CZE Čermná 04:31:06.1 01:52:43.5
271 271 / Muži [185] Martin Šantrůček 1988 CZE Praha 3, Žižkov 04:32:18.6 01:53:56.0
272 272 / Muži [617] Karel Stárka 1982 CZE Pardubice 04:39:57.64 02:01:35.04
DNF / Muži [732] Radek Dítě 1979 CZE bikeway.cz
DNF / Muži [632] Lukáš Tvrz 1994 CZE TRUXXXIK cycling