TE Krkonošská 70 MTB

2018-09-01 Janské Lázně

10:00:00
10:00:30 2001 Jaderný Petr CZE AC Údolí hladu HK 1983
3001 Říha Petr CZE AC Údolí hladu HK 1974
1001 Stejskal Richard CZE AC Údolí hladu HK 1975
101 Fišar Petr CZE Hradecký Spinning Klub 1984
100 Goga Martin CZE Špinavý záda 1983
102 Komberec Aleš CZE Hradecký Spinning Klub 1979
103 Novotný František CZE Spinning HK 1981
10:01:00 3002 Novotný Radek CZE Pankrác Bimbác Servác 1982
1002 Sitta Josef CZE Pankrác Bimbác Servác 1973
2002 Skalický Michael CZE Pankrác Bimbác Servác 1968
10:01:30 1003 Mareš Vojtěch CZE Bikeclinic mix team 1978
2003 Punčochářová Lucie CZE Bikeclinic mix team 1980
3003 Škabrada Martin CZE Bikeclinic mix team 1974
10:02:00 2004 Podlipný Jiří CZE Kola Šír 1977
1004 Rudiš Pavel CZE Kola Šír 1976
3004 Záveský Vojtěch CZE Kola Šír 1978
10:02:30 2005 Basař Jan CZE ASZ Trutnov 1978
1005 Chmelík Jan CZE ASZ Trutnov 1980
3005 Vrzáň Josef CZE ASZ Trutnov 1975
10:03:00 2006 Bečka Radek CZE KáBéKáčko 1974
3006 Kacálek Tonda CZE KáBéKáčko 1974
1006 Kaštan Jiří CZE KáBéKáčko 1976
10:03:30 2007 Doškář Jakub CZE Melcon - Ghost team 1988
3007 Fridrichová Lenka CZE Melcon - Ghost team 1994
1007 Veselý Jan CZE Melcon - Ghost team 1990
10:04:00 2008 Hanzl Roman CZE GEOSA 1973
3008 nájemník petr CZE GEOSA 1963
1008 Zeman Jindřich CZE GEOSA 1974
10:04:30 2009 Borkovec Miroslav CZE Nadšenci z Posázaví 1964
1009 Vrbata Jiří CZE Nadšenci z Posázaví 1958
3009 Weisheitel Martin CZE Nadšenci z Posázaví 1970
10:05:00 1010 Drbohlav Vojtech CZE Prazske Slapky 1979
2010 Kratka Hana CZE Prazske Slapky 1967
3010 Tintera Stepan CZE Prazske Slapky 1957
10:05:30 1011 Chmátal Jan CZE RoRace Team Pyšely B 1977
2011 Chmátal Martin CZE RoRace Team Pyšely B 1976
3011 Mareš David CZE RoRace Team Pyšely B 1977
10:06:00 2012 Hlávko Roman CZE HS Černý Dul 1975
1012 Jiras Štepan CZE HS Černý Dul 1980
3012 Kolanda Martin CZE HS Černý Dul 1977
10:06:30 3013 Roubíček Lukáš CZE AEROTEC SPORT TEAM 1981
2013 Štěpánek Marek CZE AEROTEC SPORT TEAM 2001
1013 Štěpánek Pavel CZE AEROTEC SPORT TEAM 1973
10:07:00 2014 Artus Daniel CZE Nadšenci z Posázaví II 1972
3014 Vrbata Jan CZE Nadšenci z Posázaví II 1986
1014 Zídek Václav CZE Nadšenci z Posázaví II 1973
10:07:30 2015 Jirásek Pavel CZE Pitrs bikes 1992
1015 Lecnar Jaruch CZE Pitrs bikes 1983
3015 Sulzbacher Petr CZE Pitrs bikes 1975
10:08:00 3016 Koudelka Petr CZE RoRace Notoric 1981
2016 Vágner Aleš CZE RoRace Notoric 1977
1016 Veselý Michal CZE RoRace Notoric 1980
10:08:30 2017 Čáp Lukáš CZE Rockmachine-Cyklomax 1985
3017 Schejbal Josef CZE Rockmachine-Cyklomax 1978
1017 Šťastný Roman CZE Rockmachine-Cyklomax 1979
10:09:00 1018 Kučera Jakub CZE TREK J+P Sport A 1999
3018 Pešek Vojtěch CZE TREK J+P Sport A 1989
2018 Pradáč Michal CZE TREK J+P Sport A 1999
10:09:30 2019 Berger Tomáš CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1987
1019 Polman Daniel CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1979
3019 Vlček Sebastian CZE Ultra Paka - lidé and HORY 1994
10:10:00 1020 Bernard Karel CZE INS Ateliér Náchod 1967
3020 Strnad Marek CZE INS Ateliér Náchod 1972
2020 Strnad Tomáš CZE INS Ateliér Náchod 1972
10:10:30 1021 Hloušek Martin CZE MTBO racing team 1982
2021 Husák Vašek CZE MTBO racing team 1977
3021 Kříž Libor CZE MTBO racing team 1978
10:11:00 1022 Čejka Daniel CZE TREK J+P Sport A 1999
3022 Ludvík Jaroslav CZE TREK J+P Sport A 2000
2022 Pešek Michal CZE TREK J+P Sport A 1983
10:11:30 1023 Bubílek Michal CZE B.F.H. Team 1986
2023 Fišnar Jan CZE B.F.H. Team 1980
3023 Hrach Michal CZE B.F.H. Team 1977
10:12:00 3024 Kunášek Josef CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
2024 Schierl Jakub CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
1024 Tomášek Alvin CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 2000
10:12:30
10:13:00
10:13:30
10:14:00
10:14:30
10:15:00
10:15:30
10:16:00
10:16:30
10:17:00
10:17:30
10:18:00
10:18:30
10:19:00
10:19:30
10:20:00
10:20:30
10:21:00 2051 Divíšek David CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 1977
1051 Krejsar Jiří CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 1962
3051 Petr Jiří CZE INS ATELIER NÁCHOD Race 1974
10:21:30 2101 Kopecký Radek CZE DHT 1980
1101 Vyčítalová Pavla CZE DHT 1979
10:22:00 1052 Antropiusová Daniela CZE Výtvarná dílna Bosorka 1982
2052 Pekárková Vendula CZE Výtvarná dílna Bosorka 1983
3052 Vokounová Lenka CZE Výtvarná dílna Bosorka 1980
10:22:30 2102 Veselá Renáta CZE Velosport Valenta Scott Team 1980
1102 Veselý Petr CZE Velosport Valenta Scott Team 1986
10:23:00 2053 Holub Petr CZE Kasper - Swix Team 1966
1053 Javůrek Petr CZE Kasper - Swix Team 1977
3053 Toman Luboš CZE Kasper - Swix Team 1969
10:23:30 1103 Pokorna Emma CZE Olymp Trutnov 2001
2103 Pokorný Miloš CZE Olymp Trutnov 1974
10:24:00 2054 Horáková Ines CZE Bike Notoric 1991
3054 Vágnerová Blanka CZE Bike Notoric 1980
1054 Vrbovcová Hanka CZE Bike Notoric 1980
10:24:30 1104 Křivohlávek David CZE GHOST Team 1989
2104 Obstová Kateřina CZE GHOST Team 1999
10:25:00 1055 Mráz Vít CZE INS ATELIER NÁCHOD X 1974
3055 Vrbský Michal CZE INS ATELIER NÁCHOD X 1978
2055 Waldecker Dušan CZE INS ATELIER NÁCHOD X 1972
10:25:30 2105 Číhala Marek CZE TE Connectivity III 1977
1105 Kornfeldová Lena CZE TE Connectivity III 1977
10:26:00 3056 Krejcar Jaroslav CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1967
1056 Málek Stanislav CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1972
2056 Maroušek Luboš CZE BIKE SPORT Hradec Králové 1972
10:26:30 1106 Kolářová Anna CZE Velosport Valenta Scott Team 1986
2106 Suchánek Jiří CZE Velosport Valenta Scott Team 1974
10:27:00 3058 Antušek Jindřich CZE BOS team 1985
1058 Šimůnek Jiří CZE BOS team 1969
2058 Šimůnek Petr CZE BOS team 1973
10:27:30 2107 Pejcha Aleš CZE Hořiněves 1977
1107 Pejchová Eva CZE Hořiněves 1977
10:28:00 1059 Doubek Mojmír CZE Team Sanssouci Janské Lázně 1965
3059 Hloušek Jan CZE Team Sanssouci Janské Lázně 1975
2059 Hrnčíř Michal CZE Team Sanssouci Janské Lázně 1976
10:28:30 1108 Horák Jiří CZE Svoboda nad Úpou 2003
2108 Horáková Tereza AFG Svoboda nad Úpou 1995
10:29:00 3060 Malinský Martin CZE REVITBUILD s.r.o. 1979
1060 Rauchfuss Marek CZE REVITBUILD s.r.o. 1969
2060 Semerád Ondřej CZE REVITBUILD s.r.o. 1974
10:29:30 1109 Tučková Monika CZE Hradec Králové 1993
2109 Vaněk Petr CZE Hradec Králové 1976
10:30:00 2061 Bartoníček Ondřej CZE TE Connectivity 1990
3061 Kršňák Michal CZE TE Connectivity 1987
1061 Světíková Monika CZE TE Connectivity 1981
10:30:30 2057 Benešová Anna CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 2004
1057 Bergerová Karolina CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 1992
3057 Goliney Maryana CZE Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 2002
10:31:00 1062 Buchar Martin CZE NKT KABLO cycling team 1 1981
2062 Šourek František CZE NKT KABLO cycling team 1 1982
3062 Tyrychtr Tomáš CZE NKT KABLO cycling team 1 1979
10:31:30 1110 matoušková Jana CZE My dva 1981
2110 Rygl Ladislav CZE My dva 1976
10:32:00 1063 Faltus Radim CZE NKT KABLO cycling team A 1972
3063 Prouza Ladislav CZE NKT KABLO cycling team A 1972
2063 Šedivý Marek CZE NKT KABLO cycling team A 1982
10:32:30
10:33:00 1064 Havelka Daniel CZE elektromontáže ELHAT 1977
2064 Tomášek Petr CZE elektromontáže ELHAT 1978
3064 Tomášek Petr CZE elektromontáže ELHAT 2003
10:33:30
10:34:00 1065 Kameník Petr CZE KONE 1976
3065 Slatinka Martin CZE KONE 1990
2065 Vajdiak Tomáš CZE KONE 1987
10:34:30
10:35:00 2066 Králík Petr CZE TE Connectivity 1971
3066 Matoulek Jiří CZE TE Connectivity 1972
1066 Melišík Jan CZE TE Connectivity I 1974
10:35:30 2067 Mrkvička Aleš CZE DCK Jouda 1976
1067 Mrkvičková Marie CZE DCK Jouda 1977
3067 Štefánik Jiří CZE DCK Jouda 1981
10:36:00 1070 Melišíková Jana CZE KO statim 1977
3070 Šulcová Eliška CZE KO statim 1988
2070 Vokatá Martina CZE KO statim 1983
10:36:30
10:37:00 3068 Bartoň Martin CZE DECATHLON Hradec Králové 1994
2068 Kořán Otta CZE DECATHLON Hradec Králové 1997
1068 Svoboda Petr CZE DECATHLON Hradec Králové 1991
10:37:30
10:38:00 1069 Hanyš Petr CZE ARGO-HYTOS Vrchlabí 1970
3069 Heczko Stanislav CZE ARGO-HYTOS Vrchlabí 1966
2069 Kosek Luboš CZE ARGO-HYTOS Vrchlabí 1979
10:38:30
10:39:00
10:39:30
10:40:00
10:40:30 1201 Čekaňáková Daniela CZE Dámičky 2005
2201 Matasová Kateřina CZE Dámičky 2004
3201 Zámostná Veronika CZE Dámičky 2003
10:41:00 2202 Čámský Oldřich CZE Tři bajkeři 2006
1202 Černá Karolína CZE Tři bajkeři 2006
3202 Dvorská Alžběta CZE Tři bajkeři 2004
10:41:30 1203 Fleischer Leonard CZE Frajeři 2002
2203 Kaczur Aleš CZE Frajeři 2004
3203 Nikl Vojta CZE Frajeři 2003
10:42:00 2204 Kaňka David CZE BAKAKO Nová Paka 2003
3204 Krupka Štěpán CZE BAKAKO Nová Paka 2003
1204 Kubišta ml. Martin CZE BAKAKO Nová Paka 2003