Supersprint show kvalifikace B

2019-10-03 Trutnov 

announcement

registration

start list

results

junioři     total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
kolečkové lyže starší     total: 11, men : 3, women: 8, kluci: 3, holky: 8 [html] [pdf]
kolečkové lyže mladší     total: 16, men : 9, women: 7, kluci: 9, holky: 7 [html] [pdf]
kolečkové brusle starší     total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf]
kolečkové brusle mladší     total: 6, men : 1, women: 5, kluci: 1, holky: 5 [html] [pdf]

result list junioři

start ~ 13:35:22

result list kolečkové lyže starší

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [12] Hanna Skarphol Villadsen 2005 NOR Jardar 00:15.5
2 2 / holky [4] Mille Baastad Berg 2004 NOR Jardar 00:16.66 00:01.16
3 1 / kluci [7] petr nesládek 2005 CZE olfin car 00:17.32 00:01.82
4 3 / holky [2] Eileen Bjanes 2004 NOR Jardar 00:17.73 00:02.23
5 4 / holky [1] Eliška Peterková 2005 CZE LS při ZŠ a MŠ v Dolní Branné 00:17.82 00:02.32
5 4 / holky [5] Mie Sørensen 2004 NOR Jutul IL 00:17.82 00:02.32
7 6 / holky [6] Kine Gjellan Zurcher 2005 NOR Bærums Skiklub 00:17.99 00:02.49
8 7 / holky [3] Vida Helland-Hansen 2004 NOR Jardar 00:18.17 00:02.67
9 8 / holky [11] Anniken Frodahl Lystad 2005 NOR Jardar 00:18.44 00:02.94
10 2 / kluci [8] Ondřej tureček 2005 CZE olfin car 00:19.1 00:03.6
11 3 / kluci [9] lukáš bouček 2005 CZE olfin car 00:19.6 00:04.1

result list kolečkové lyže mladší

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [104] Jiří matoulek 2006 CZE Olfin car Ski Team 00:16.38
2 2 / kluci [113] Sondre Leknes Frey 2007 NOR Bærums Skiklub 00:16.96 00:00.58
3 3 / kluci [103] alexander síč 2006 CZE olfin car 00:17.64 00:01.26
4 1 / holky [101] Linde Lannem Rasch-Olsen 2006 NOR Jardar 00:17.8 00:01.42
5 2 / holky [109] Åsne Næss Jensen 2006 NOR Jardar 00:17.91 00:01.53
6 4 / kluci [116] Lukas Søndergaard 2007 NOR Jardar 00:18.32 00:01.94
7 5 / kluci [102] Ondřej stoklasa 2006 CZE Olfin Car Ski Team 00:18.56 00:02.18
8 6 / kluci [107] Mikuláš shorný 2008 CZE Olfin car Ski Team 00:18.92 00:02.54
9 3 / holky [114] JulieHammersmark Steen 2007 NOR Jardar 00:19.71 00:03.33
10 4 / holky [118] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 00:19.83 00:03.45
11 7 / kluci [117] Ole Brekke Melzer 2007 NOR Jardar 00:20.12 00:03.74
12 8 / kluci [112] Maximilian Nilsen 2007 NOR Bærums skiklub 00:20.25 00:03.87
13 9 / kluci [108] tomáš nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 00:20.27 00:03.89
14 5 / holky [105] aneta bímanová 2007 CZE olfin car 00:20.3 00:03.92
15 6 / holky [106] Alžběta jindrová 2007 CZE olfin car 00:20.79 00:04.41
16 7 / holky [115] Hedda Holm 2007 NOR Jardar 00:23.89 00:07.51

result list kolečkové brusle starší

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [204] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 00:17.95
2 1 / kluci [201] Tomáš matoulek 2009 CZE olfin car 00:18.78 00:00.83
2 2 / holky [205] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 00:18.78 00:00.83
4 2 / kluci [202] Marek johan 2009 CZE olfin car 00:19.6 00:01.65
5 3 / kluci [206] martin lasík 2008 CZE Olfin car Ski Team 00:20.29 00:02.34
6 3 / holky [203] emílie meierová 2009 CZE ski police nad metují 00:24.63 00:06.68

result list kolečkové brusle mladší

start ~ 16:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [304] Anna Králíková 2010 CZE Olfin car Ski Team 00:18.02
2 2 / holky [303] Eliška Šretrová 2010 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 00:20.38 00:02.36
3 3 / holky [305] Elen Hromádková 2010 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 00:21.17 00:03.15
4 4 / holky [302] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 00:23.81 00:05.79
5 1 / kluci [306] Petr Homolka 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 00:27.55 00:09.53
6 5 / holky [301] magdaléna meierová 2011 CZE ski police nad metují 00:28.15 00:10.13