Lázeňská lyže - závod na kolečkových lyžích

2019-08-24 - 2019-08-25 Lázně Bělohrad 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 28, men : 26, women: 2, M: 13, M50: 13, Z: 2 [html] [pdf]
hobby total: 3, men : 1, women: 2, Muži: 1, Ženy: 2 [html] [pdf]
file file type size last modified
Vysledky Zvicina Nedele pdf 650269B28.08.2019 07:53:35

result list hlavní závod

start ~ 14:29:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / M [24] Adam Matouš 1998 CZE Silvini Madshus Team 01:10:47.2 08:19.7 (2) 17:07.8 (2) 26:10.8 (3) 35:06.7 (2) 43:51.6 (2) 52:52.9 (2) 01:01:51.3 (1)
2 2 / M [1] Stanislav Řezáč 1973 CZE Slavia pojišťovna 01:11:12.6 00:25.4 08:20.2 (3) 17:07.4 (1) 26:10.5 (2) 35:06.4 (1) 43:51.3 (1) 52:52.5 (1) 01:01:54.1 (2)
3 3 / M [3] Tomáš Veber 1974 CZE Kasper Swix Team 01:11:49.2 01:02.0 08:19.4 (1) 17:09.0 (3) 26:09.7 (1) 35:08.4 (3) 43:54.6 (3) 53:07.1 (3) 01:02:23.2 (3)
4 4 / M [22] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team 01:12:29.7 01:42.5 08:20.8 (4) 17:09.6 (4) 26:10.8 (4) 35:08.6 (4) 44:11.7 (4) 53:34.0 (4) 01:03:01.2 (4)
5 1 / M50 [14] Josef Vejnar 1957 CZE JOVE ROLLSKI Vysoké n/J. 01:18:44.3 07:57.1 08:50.2 (7) 18:24.4 (5) 28:14.6 (5) 38:14.6 (5) 48:14.6 (5) 58:24.4 (6) 01:08:38.4 (6)
6 5 / M [26] Michal Drobník 1987 CZE ČKS Ski Jilemnice 01:18:56.8 08:09.6 08:49.7 (6) 18:24.5 (6) 28:15.7 (6) 38:14.9 (6) 48:15.0 (6) 58:24.0 (5) 01:08:38.0 (5)
7 1 / Z [201] Heli Heiskanen 1981 FIN Vltava Fund Ski Team 01:19:07.5 08:20.3 09:01.5 (10) 18:39.8 (8) 28:32.1 (8) 38:29.2 (8) 48:34.5 (8) 58:49.3 (8) 01:09:06.6 (8)
8 2 / M50 [18] Aleš Kožnar 1966 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:19:10.9 08:23.7 08:49.6 (5) 18:29.2 (7) 28:25.6 (7) 38:28.7 (7) 48:33.9 (7) 58:48.6 (7) 01:09:05.3 (7)
9 3 / M50 [5] karel Macháček 1968 CZE rockplast 01:20:36.5 09:49.3 09:13.6 (11) 19:16.3 (12) 29:20.3 (10) 39:36.7 (10) 49:48.7 (10) 01:00:06.7 (9) 01:10:29.2 (9)
10 4 / M50 [11] Ladislav Knápek 1961 CZE Vltava Fund Ski Team 01:20:36.6 09:49.4 09:22.6 (13) 19:17.5 (13) 29:20.8 (11) 39:37.3 (11) 49:50.8 (11) 01:00:06.7 (10) 01:10:29.6 (10)
11 5 / M50 [21] robin teplý 1967 CZE Rolníci ČZU 01:20:46.4 09:59.2 09:14.5 (12) 19:15.6 (11) 29:19.6 (9) 39:35.9 (9) 49:47.5 (9) 01:00:07.7 (11) 01:10:30.2 (11)
12 6 / M [19] František Kožnar 1996 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:25:38.9 14:51.7 10:19.3 (19) 20:25.7 (14) 31:09.3 (13) 41:59.3 (13) 52:52.2 (13) 01:03:20.3 (12) 01:14:23.2 (12)
13 7 / M [8] Petr Plecháč 1994 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:26:29.7 15:42.5 08:51.5 (8) 18:56.9 (9) 29:44.5 (12) 40:48.2 (12) 51:59.4 (12) 01:03:39.5 (13) 01:15:02.2 (13)
14 6 / M50 [25] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 01:29:11.0 18:23.8 10:21.9 (20) 21:10.5 (18) 32:09.8 (17) 43:15.2 (14) 54:28.2 (14) 01:06:01.9 (14) 01:17:30.4 (14)
15 7 / M50 [2] Zdenek Stuchlik 1950 CZE Šerlich 8.30 01:30:14.7 19:27.5 10:03.2 (16) 20:48.7 (17) 31:56.9 (16) 43:21.8 (16) 55:20.7 (16) 01:07:11.3 (16) 01:18:50.1 (15)
16 8 / M50 [20] Petr Svoboda 1968 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:30:38.2 19:51.0 10:34.6 (21) 21:51.8 (21) 33:28.3 (22) 44:51.8 (18) 56:30.9 (19) 01:08:02.9 (18) 01:19:15.8 (17)
17 8 / M [16] Václav Svatoš 1986 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 01:31:27.0 20:39.8 09:51.2 (14) 20:39.4 (15) 31:54.4 (15) 43:33.9 (17) 55:43.4 (17) 01:08:02.4 (17) 01:19:36.2 (19)
18 2 / Z [202] Vendula Křoustková 1976 CZE Šerlich 8.30 01:31:33.5 20:46.3 10:40.1 (23) 21:57.6 (23) 33:28.1 (21) 44:53.8 (19) 56:31.2 (20) 01:08:11.1 (20) 01:19:51.9 (20)
19 9 / M [15] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 01:31:35.6 20:48.4 10:36.5 (22) 21:52.9 (22) 33:25.9 (20) 44:54.3 (20) 56:30.5 (18) 01:08:03.4 (19) 01:19:32.7 (18)
20 9 / M50 [6] Milan Gažík 1953 CZE Vltava fund 01:31:36.6 20:49.4 09:58.9 (15) 20:43.7 (16) 31:51.6 (14) 43:16.1 (15) 54:57.0 (15) 01:06:48.3 (15) 01:19:03.7 (16)
21 10 / M50 [10] Karel Křoustek 1948 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:35:49.1 25:01.9 10:50.6 (24) 22:37.4 (24) 34:47.7 (23) 47:00.0 (23) 59:06.7 (23) 01:11:09.9 (22) 01:23:33.4 (22)
22 10 / M [12] Václav Černý 1972 CZE Hořice Lempl Boys 01:36:26.3 25:39.1 10:15.7 (18) 21:18.7 (20) 32:55.1 (18) 44:56.1 (21) 57:07.2 (21) 01:10:13.6 (21) 01:23:17.3 (21)
23 11 / M50 [7] Alois Kohoutek 1956 CZE Svitávka 01:39:15.6 28:28.4 11:02.0 (26) 23:00.5 (26) 35:12.3 (24) 47:36.3 (24) 01:00:10.4 (24) 01:12:57.1 (23) 01:25:59.5 (23)
24 12 / M50 [9] Ladislav Mizera 1947 CZE H.O.P. Liberec 01:42:22.4 31:35.2 11:38.1 (27) 23:35.3 (27) 36:27.6 (26) 48:52.0 (25) 01:01:37.0 (25) 01:14:44.5 (24) 01:28:26.8 (24)
25 11 / M [23] Tomas Reizer 1970 CZE CS Stodůlky 01:47:57.72 37:10.52 10:51.6 (25) 22:59.6 (25) 36:02.0 (25) 49:13.3 (26) 01:03:54.5 (26) 01:19:04.8 (25) 01:34:07.5 (25)
26 13 / M50 [4] Jan Hanuš 1944 CZE Rockplast Rovensko 01:48:20.7 37:33.5 11:54.6 (28) 24:52.5 (28) 38:25.3 (27) 52:03.3 (27) 01:05:59.3 (27) 01:19:55.8 (26) 01:34:17.2 (26)
DNF / M [17] martin jakoubek 1992 CZE polabina ski club 10:04.0 (17) 21:11.7 (19) 33:08.2 (19) 45:54.2 (22) 58:50.9 (22) 01:30:44.1 (27)
DNF / M [13] Petr Nesvadba 1986 CZE Jove Rollski Vysoké nad Jizerou 08:54.4 (9) 19:04.0 (10) 01:28:18.2 (28)

result list hobby

start ~ 14:29:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [97] Michaela Háková 1971 CZE SVS Krkonoše Vrchlabí 40:18.9 12:20.6 (2) 25:58.1 (2)
2 2 / Ženy [98] Petra Černá 1977 CZE 3D fitness race team 54:09.7 13:50.8 17:20.4 (3) 35:44.4 (3)
3 1 / Muži [99] zdeněk jandejsek 1961 CZE rockplast 01:01:05.4 20:46.5 10:00.4 (1) 20:57.0 (1)