Lázeňská sedmička

2017-05-06 Velichovky

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 7, men : 1, women: 6, Muži: 1, Ženy: 6 [html] [pdf]
Mladší žáci - 700m total: 12, men : 7, women: 5, Muži: 7, Ženy: 5 [html] [pdf]
Nejml. zaci total: 20, men : 7, women: 13, Muži: 7, Ženy: 13 [html] [pdf]
Školáci total: 30, men : 16, women: 14, Muži: 16, Ženy: 14 [html] [pdf]
Přípravka total: 18, men : 9, women: 9, Muži: 9, Ženy: 9 [html] [pdf]
Nejmenší total: 21, men : 11, women: 10, Muži: 11, Ženy: 10 [html] [pdf]
Lázeňská 7 total: 155, men : 83, women: 72, Muži: 83, Ženy: 72 [html] [pdf]

start list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:35:00 , 2002 - 2003 , registered: 7 participants ( 1 of men, 6 of women)

category # name state year team
Ženy [481] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Ženy [472] Breitrová Adéla CZE 2002 SK Nové Město nad Metují
Muži [417] fiala martin CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [483] Mertlíková Eliška CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [473] Mertlíková Eliška CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [474] Sahulová Markéta CZE 2002 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [442] Sahulová Tereza CZE 2002 Maratonstav Úpice

start list Mladší žáci - 700m

start ~ 09:49:00 , 2004 - 2005 , registered: 12 participants ( 7 of men, 5 of women)

category # name state year team
Muži [466] Čech Ondřej CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Muži [451] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [452] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
Muži [468] Hynek Lukáš CZE 2005 Libotov
Muži [467] Hynek Ondřej CZE 2005 Libotov
Ženy [12] Jakubská Beáta CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [433] Kubasová Leona CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [425] Malá Gabriela CZE 2005 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [469] Malá Kateřina CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Muži [470] Matoulek Michal CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
Muži [471] Souček Lukáš CZE 2004 HCM Jaroměř
Muži [485] Stradiot Aleš CZE 2005 Velichovky

start list Nejml. zaci

start ~ 09:57:20 , 2006 - 2007 , registered: 20 participants ( 7 of men, 13 of women)

category # name state year team
Ženy [401] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
Ženy [402] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
Muži [460] Holemář Ondřej CZE 2006 Velichovky
Muži [489] Koza Petr CZE 2007 Koza běží :-)
Ženy [434] Kubasová Sabina CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [14] Kubečková Natálie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
Muži [438] Lukáš Matěj CZE 2007 Hvězda Pardubice
Muži [491] Lukáš Matěj CZE 2007 Hvězda Pardubice
Ženy [461] Lžíčařová Lucie CZE 2007 Smiřice
Muži [406] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
Muži [487] Nagy Adam CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [444] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
Ženy [496] Ričanyová Adéla CZE 2007 Česká Skalice
Muži [17] Seligr Lukáš CZE 2007 Opatovice nad Labem
Ženy [462] Součková Tereza CZE 2007 Atletika Jaroměř
Ženy [463] Šedivcová Rozálie CZE 2006 Velichovky
Ženy [464] Štefanová Karolína CZE 2007 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [412] Venclová Nikola CZE 2006 SK Nové Město nad Metují
Ženy [465] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [508] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník

start list Školáci

start ~ 10:09:00 , 2008 - 2009 , registered: 30 participants ( 16 of men, 14 of women)

category # name state year team
Muži [340] Allmer Kryštof CZE 2008 Atletika Jaroměř
Ženy [250] Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
Ženy [353] Černá Stella CZE 2009 Hvězda Karlín
Ženy [244] Dvořáková Daniela CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
Muži [272] Gladics Radim CZE 2008 Česká Skalice
Muži [493] Gladics Radim CZE 2008 Česká Skalice
Ženy [356] Gultová Eliška CZE 2009 BKL Machov
Muži [523] Hegr Ríša CZE 2009 Hustířany
Muži [13] Holan Matěj CZE 2009 carla.kupkolo.cz
Ženy [490] Holanová Anežka CZE 2009 carla kupkolo.cz
Ženy [341] Holečková Eliška CZE 2008 Nové Město nad Metuji
Ženy [342] Hynková Eliška CZE 2009 Libotov
Muži [343] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
Ženy [11] Kozová Klára CZE 2009 Nové Město nad Metují
Ženy [344] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Muži [364] Mareth Jan CZE 2008 Česká Skalice
Ženy [345] Matoulková Aneta CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Muži [367] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
Muži [488] Nagy Lukáš CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [346] Novotná Anežka CZE 2008 SDH Hustířany
Muži [347] Poslt Adam CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř
Muži [372] Ptáček Štěpán CZE 2008 Hvězda Pardubice
Ženy [373] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Muži [374] Renský Matěj CZE 2009 Hvězda Pardubice
Ženy [16] Seligrová Pavlína CZE 2009 Opatovice nad Labem
Muži [376] Trchalík Tomáš CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
Muži [348] Trchalík Tomáš CZE 2009 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [20] Vysoká Klára CZE 2008 Integraf running team
Muži [349] Zemanek Adam CZE 2008 zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem
Muži [380] Zolman Filip CZE 2008 TJ Sokol Jaroměř

start list Přípravka

start ~ 10:19:00 , 2010 - 2011 , registered: 18 participants ( 9 of men, 9 of women)

category # name state year team
Muži [252] Breitr Jan CZE 2010 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [256] Divišková Pavlínka CZE 2011 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [257] Dostálová Vendula CZE 2010 Černožice
Muži [333] Drašar Tadeáš CZE 2010 Hořice
Muži [260] Ležovič Filip CZE 2011 Česká Skalice
Muži [334] Lžíčař Filip CZE 2011 Smiřice
Ženy [335] Matoulková Amálie CZE 2011 Bohuslavice
Ženy [533] Mílová Karolína CZE 2010 Hustířany
Muži [336] Novotný Antonín CZE 2011 SDH Hustířany
Muži [283] Pajer Jan CZE 2010 SDH Velký Třebešov
Ženy [337] Prokopová Tereza CZE 2010 Atletika Jaroměř
Ženy [264] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
Ženy [338] Ptáčková Kristýna CZE 2011 Hvězda Pardubice
Ženy [518] Pytlowany Martyna Dorota POL 2011 Polanica-Zdroj
Ženy [265] Štěpánová Barbora CZE 2010 Doubravice
Muži [267] Vavřín Lukáš CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
Muži [495] Vavřín Lukáš CZE 2010 TJ Sokol Jaroměř
Muži [286] Zemanek Daniel CZE 2010 mš Dvúr Kralove nad Labem

start list Nejmenší

start ~ 10:33:00 , 2012 and younger , registered: 21 participants ( 11 of men, 10 of women)

category # name state year team
Muži [327] Bláha Matěj CZE 2015 Velichovky
Ženy [328] Bláhová Klárka CZE 2012 Velichovky
Ženy [209] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
Ženy [329] Brychová Viktorie CZE 2012 Dobřany
Ženy [216] Bubeníčková Anna CZE 2013 BUBUTEAM
Muži [204] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Muži [526] Elich Ondřej CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Muži [514] Holubář Radim CZE 2013 Běhej, mysli, zvítěz
Ženy [534] Ježková Marie CZE 2013 Divočáci LU
Ženy [330] Kazdova Bara CZE 2012 MŠ Jaroměř
Muži [331] Koubek Adam CZE 2012 FOD Teplice
Ženy [339] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Muži [548] Launer Josef CZE 2013 Velichovky
Ženy [332] Ležovičová Andrea CZE 2012 Česká Skalice
Muži [531] Míl David CZE 2012 Hustířany
Ženy [ ] Staňková Dagmar CZE 2012 Hradec Králové
Ženy [535] Staňková Linda CZE 2012 Hradec Králové - Nový Hradec Králové
Muži [219] Sychrovský Petr CZE 2012 AEROTEC SPORT TEAM
Muži [15] Sychrovský Petr CZE 2012 AEROTEC SPORT TEAM
Muži [208] Štěpán Dominik CZE 2014 Doubravice
Muži [207] Štěpán Kristián CZE 2012 Doubravice

start list Lázeňská 7

start ~ 11:01:14 , 2001 and older , registered: 155 participants ( 83 of men, 72 of women)

category # name state year team
Muži [153] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
Muži [350] Balda Jan GBR 1978 Velichovky
Ženy [ ] Beranová Klára CZE 1992 Pecka
Muži [381] Bláha Roman CZE 1979 Zatím žádný :D
Ženy [382] Borovcová Alena CZE 1975 Heřmanice nad Labem
Ženy [27] Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [383] Breitrová Petra CZE 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [28] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
Muži [140] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
Ženy [141] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
Ženy [384] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
Ženy [29] Burdychová Naďa CZE 1955 Sokol Burdych
Muži [385] Černý Jan CZE 1975 Opatovice nad Labem
Muži [32] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
Muži [386] Divišek Jakub CZE 1999 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [33] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [387] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [33] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [387] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Muži [159] Domáň Ladislav CZE 1949 Náchod
Muži [4] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Ženy [388] Dostálová Hana CZE 1970 Černožice
Muži [36] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Muži [389] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
Muži [10] Filip Josef CZE 2001 Velichovky
Muži [390] Firkušný Martin CZE 1982 Smiřice
Muži [39] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
Muži [494] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
Muži [39] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
Muži [494] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
Ženy [171] Gloserová Alena CZE 1969 Police nad Metují DD
Ženy [520] Gloserová Alena CZE 1969 Police nad Metují DD
Muži [391] Gult Martin CZE 1975 Wikov Hronov
Muži [40] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
Muži [392] Harnoš Petr CZE 1986 TPCA bike team
Ženy [43] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
Ženy [ ] Hellerová Hana CZE 0000 Hradec Králové
Muži [46] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
Muži [393] Holický Milan CZE 1965 Pardubice
Muži [513] Holubář Martin CZE 1979 Běhej, mysli, zvítěz
Muži [521] Hůlek Dušan CZE 2000 Nové Město nad Metují
Muži [522] Hůlek Martin CZE 2000 Nové Město nad Metují
Muži [49] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
Muži [394] Hynek Petr CZE 1963 SK Nové Město nad Metují
Ženy [395] Jahodková Markéta CZE 1980 Koza běží :-)
Ženy [529] Jelínková Kateřina CZE 1986 Hustířany
Muži [ ] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
Ženy [19] Jiříová Markéta CZE 2000 Náchod
Ženy [56] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Ženy [396] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
Muži [397] Karabinoš Roman CZE 1973 TJ Sokol Jezbiny
Muži [57] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
Ženy [170] Klepsová Zuzana CZE 1971 Snadtodám
Ženy [398] Klepsová Zuzana CZE 1971 Snadtodám
Muži [61] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
Muži [399] Koubek Kejzlar Jan CZE 1979 CARE.cz
Muži [400] Kovařík Radovan CZE 1985 Humbuk team
Muži [1] Kozlík Lukáš CZE 1989 A.C. Sparta Praha
Muži [486] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Muži [66] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
Muži [67] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
Muži [ ] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
Muži [138] Kubasa Jiří CZE 1977 TJ Maratonstav Úpice
Ženy [18] Kubečková Natálie CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
Muži [72] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
Muži [517] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
Ženy [73] Kynčlová Dagmar CZE 1972 SK Nové Město nad Metují
Ženy [475] Kynčlová Dagmar CZE 1972 SK Nové Město nad Metují
Ženy [476] Kyselová Markéta CZE 1979 Zaloňov-Jaroměř
Muži [161] Langenberger Adam CZE 1985 Children Of Olymp
Muži [477] Launer Matrin CZE 1980 Luková 215
Ženy [478] Launerová Eliška CZE 1989 Velichovky
Muži [75] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Muži [512] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
Ženy [492] Lukášová leona CZE 1975 Hvězda Pardubice
Muži [545] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
Muži [ ] Macák Jiří CZE 1984 Hradec Králové
Ženy [173] Macánová Blanka CZE 1975 Nové Město nad Metují
Ženy [515] Macánová Blanka CZE 1975 Nové Město nad Metují
Muži [77] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
Ženy [78] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
Muži [524] Matějíček Luboš CZE 1962 Hovrch
Muži [84] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
Ženy [479] Merglová Martina CZE 1964 Uhříněves
Ženy [ ] Merglová Martina CZE 1964 Říčany
Muži [85] Mervart Vojtěch CZE 2000 TJ Sokol Jaroměř
Ženy [180] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [480] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [530] Mílová Tereza CZE 1985 Hustířany
Ženy [1485] Moravcová Dana CZE 1974 run4run
Muži [546] Mrázek Jiří GBR 1985 Chlumec nad Cidlinou
Muži [1486] Nápravník Jakub CZE 1987 Tj Sokol Lhota Č.Kostelec
Ženy [ ] Nechanická Karin CZE 1976 Kočky běhací
Ženy [528] Novotná Monika CZE 1980 Velichovky
Muži [89] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
Muži [1488] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
Ženy [1489] Pajerová Jana CZE 1983 SDH Velký Třebešov
Muži [ ] Petira Lukáš CZE 1999 Jaroměř
Muži [532] Petiška Ondřej CZE 1997 SK RN Hradec Králové
Muži [1490] Pilat Zdeněk CZE 1958 Lázeňský host Velichovek
Muži [1491] Pišta Jan CZE 1988 SDH Rožnov
Muži [94] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
Muži [1492] Poslt Jiří CZE 1979 TJ Sokol Jezbiny
Ženy [177] Pšeničková Vlasta CZE 1957 Zlič
Ženy [1493] Pšeničková Vlasta CZE 1957 Zlič
Muži [527] Pytlowany Grzegorz Andrezej CZE 1977 Duszniki Zdroj
Muži [1494] Rak Luboš CZE 1980 Farmet a.s.
Ženy [1495] Reichová Natálie CZE 1998 Pelhřimov
Muži [97] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
Ženy [98] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
Muži [99] Renský Michal CZE 1979 Run4run
Muži [1496] Roleček Milan CZE 1976 Nové Město nad Metují
Ženy [497] Řeháková Beata CZE 1989 Život je tam venku / Montura
Muži [498] Schubert Erwin CZE 1968 LÉKÁRNA U ŘEKY
Ženy [104] Schubertová Monika CZE 1974 LÉKÁRNA U ŘEKY
Ženy [105] Schwaningerová Petra CZE 1982 RockMachine-Cyklomax
Muži [499] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
Muži [516] Sláma Jiří CZE 1974 Nové Město nad Metují
Muži [ ] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
Muži [547] Slovák Jiří CZE 1985 Hradec Králové
Ženy [500] Sršňová Lucie CZE 2001 Velichovky
Ženy [109] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Ženy [501] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
Ženy [ ] Svatoňová Linda CZE 1984 CS Specialized HK
Muži [502] Šilar Martin CZE 1976 Trutnov
Muži [ ] Štěpán Pavel CZE 1992 Bražecký mládenci
Muži [503] štěpán václav CZE 1990 Bražecký mládenci
Muži [448] Štěpán Václav CZE 1990 Bražecký mládenci
Ženy [160] Švecová Kateřina CZE 1985 Children of Olymp
Ženy [504] Švecová Kateřina CZE 1985 Children of Olymp
Ženy [ ] Tykalov Marie CZE 1990 Jaroměŕ
Ženy [120] Tykalová Marie CZE 1990 Jaroměř
Ženy [459] Vacková Martina CZE 1996
Ženy [525] Vacková Martina CZE 1996
Ženy [123] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
Muži [505] Vaněček Petr CZE 1975 Semonice
Muži [506] Vávra Václav CZE 1991 Sportnet
Muži [125] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
Muži [536] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
Ženy [507] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
Ženy [ ] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
Muži [130] Vondra Josef CZE 1971 Hvězda Pardubice z.s.
Ženy [465] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [508] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [509] Votypková Pavla CZE 1970 Báječné ženy v běhu
Ženy [133] Zeisková Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
Muži [449] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
Muži [449] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
Muži [519] Zenkl Adam CZE 1995 PSK Olymp Praha
Ženy [134] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
Ženy [510] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
Ženy [134] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
Ženy [510] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
Ženy [155] Žaludová Jana CZE 1977 IVT Náchod
Ženy [511] Žaludová Jana CZE 1977 IVT Náchod