Lázeňská sedmička

2019-05-04 Velichovky 

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 8, men : 5, women: 3, kluci: 5, holky: 3 [html] [pdf]
Mladší žáci - 900m total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf]
Mladší žákyně - 900m total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
Nejml. zaci - 700m total: 20, men : 20, women: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
Nejml. žákyně - 700m total: 18, men : 0, women: 18, kluci: 0, holky: 18 [html] [pdf]
Školáci total: 12, men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 [html] [pdf]
Školačky total: 11, men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf]
Přípravka kluci total: 9, men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf]
Přípravka holky total: 11, men : 0, women: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf]
Nejmenší kluci total: 13, men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf]
Nejmenší holky total: 9, men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
Lázeňská 7 total: 210, men : 134, women: 76, Muži: 134, Ženy: 76 [html] [pdf]

result list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:36:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [248] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:28.3
2 2 / kluci [298] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:39.0 00:10.7
3 3 / kluci [242] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:49.9 00:21.6
4 4 / kluci [247] Filip Postupa 2005 CZE Atletika Jaroměř 04:08.2 00:39.9
5 5 / kluci [246] Martin Petera 2005 CZE TJ Sokol atletika Jaroměř 04:10.7 00:42.4
6 1 / holky [245] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:18.2 00:49.9
7 2 / holky [297] Simona Jochová 2005 CZE SK Plhov Náchod 04:31.7 01:03.4
8 3 / holky [294] Gabriela Nováková 2005 CZE sk nové město nad metují 04:42.6 01:14.3

result list Mladší žáci - 900m

start ~ 09:46:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [341] Vladislav Kitayev 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:48.6
2 2 / kluci [327] David Ficenec 2006 CZE HC Mountfield Hradec Králové 02:48.7 00:00.1
3 3 / kluci [331] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:50.0 00:01.4
4 4 / kluci [330] František Hemelík 2006 CZE Jaroměř 02:51.7 00:03.1
5 5 / kluci [300] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:56.7 00:08.1
6 6 / kluci [334] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 03:16.5 00:27.9
7 7 / kluci [265] Ondřej Holemář 2006 CZE Velichovky 03:19.3 00:30.7
8 8 / kluci [340] Roman Lebedínský 2007 CZE Velichovky 03:19.7 00:31.1
9 9 / kluci [339] Matěj Lebedínský 2006 CZE Velichovky 03:26.7 00:38.1
10 10 / kluci [283] Vojtěch Dostál 2007 CZE Benzina Jaroměř 03:44.6 00:56.0

result list Mladší žákyně - 900m

start ~ 09:53:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [244] Ema Ducháčová 2006 CZE BKL Machov 02:58.4
2 2 / holky [329] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 03:00.4 00:02.0
3 3 / holky [350] tereza scholzová 2006 CZE bkl machov 03:05.0 00:06.6
4 4 / holky [285] Eliška Chudá 2006 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:16.6 00:18.2
5 5 / holky [328] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 03:20.8 00:22.4
6 6 / holky [344] Karolína Součková 2006 CZE Křinice 03:27.7 00:29.3
7 7 / holky [337] Nikola Hejzlarová 2006 CZE SK Plhov Náchod 03:28.3 00:29.9
8 8 / holky [333] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:28.5 00:30.1

result list Nejml. zaci - 700m

start ~ 10:01:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [232] Pavel Krejčík 2009 CZE Krejcik boys 02:38.5
2 2 / kluci [229] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 02:39.0 00:00.5
3 3 / kluci [235] Tomáš Petera 2008 CZE TJ Sokol atletika Jaroměř 02:44.0 00:05.5
4 4 / kluci [240] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 02:45.2 00:06.7
5 5 / kluci [237] Adam Poslt 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:45.4 00:06.9
6 6 / kluci [230] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:59.6 00:21.1
7 7 / kluci [228] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:03.8 00:25.3
8 8 / kluci [238] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 03:04.7 00:26.2
9 9 / kluci [290] lukáš Petira 2008 CZE 03:05.1 00:26.6
10 10 / kluci [239] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 03:06.7 00:28.2
11 11 / kluci [291] Milan Kukal 2008 CZE Velichovky 03:07.9 00:29.4
12 12 / kluci [236] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:08.3 00:29.8
13 13 / kluci [284] Ondřej Chudý 2009 CZE HC Mountfield Hradec Králové 03:11.2 00:32.7
14 14 / kluci [279] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 03:11.5 00:33.0
15 15 / kluci [293] Adam Zemanek 2008 CZE zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem 03:12.8 00:34.3
16 16 / kluci [234] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:13.7 00:35.2
17 17 / kluci [233] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:15.5 00:37.0
18 18 / kluci [231] lukáš hlava 2008 CZE holohlavy 03:22.9 00:44.4
19 19 / kluci [289] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:27.9 00:49.4
20 20 / kluci [241] Jakub Veber 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:31.3 00:52.8

result list Nejml. žákyně - 700m

start ~ 10:08:53

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [225] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.6
2 2 / holky [259] marie balcarová 2009 CZE 02:55.3 00:08.7
3 3 / holky [218] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:56.3 00:09.7
4 4 / holky [217] Simona Bubeníčková 2008 CZE BUBUTEAM 02:58.5 00:11.9
5 5 / holky [226] Anežka Ševčíková 2008 CZE Náchod 03:01.1 00:14.5
6 6 / holky [220] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 03:04.5 00:17.9
7 7 / holky [270] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:04.9 00:18.3
8 8 / holky [271] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 03:05.7 00:19.1
9 9 / holky [221] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:09.7 00:23.1
10 10 / holky [296] Karolína Horkelová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:10.0 00:23.4
11 11 / holky [227] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 03:12.8 00:26.2
12 12 / holky [223] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 03:13.1 00:26.5
13 13 / holky [267] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:14.5 00:27.9
14 14 / holky [219] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 03:14.6 00:28.0
15 15 / holky [224] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 03:15.6 00:29.0
16 16 / holky [292] Thea Doleželová 2009 CZE Rudník u Vrchlabí 03:15.8 00:29.2
17 17 / holky [295] klára Pazderková 2009 CZE tj dvůr králové nad labem 03:19.9 00:33.3
18 18 / holky [216] Lenka Beránková 2008 CZE Hradec Králové 03:40.9 00:54.3

result list Školáci

start ~ 10:17:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [315] Marek Černík 2010 CZE Atletika Dobruška 02:54.8
2 2 / kluci [280] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:00.6 00:05.8
3 3 / kluci [342] Tadeáš Drašar 2010 CZE Hořice 03:01.3 00:06.5
4 4 / kluci [347] Roman Štancl 2010 CZE Rašovice 03:01.4 00:06.6
5 5 / kluci [343] Lukáš kukal 2010 CZE Velichovky 03:28.3 00:33.5
6 6 / kluci [282] Tadeáš Dostál 2010 CZE Benzina Jaroměř 03:32.5 00:37.7
7 7 / kluci [269] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 03:35.5 00:40.7
8 8 / kluci [320] Karel Jelen 2010 CZE Holohlavy 03:38.2 00:43.4
9 9 / kluci [336] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 03:48.5 00:53.7
10 10 / kluci [348] Jan Jiroušek 2011 CZE Třtice 03:52.7 00:57.9
DNS / kluci [322] Filip Ležovič 2011 CZE Česká Skalice
DNS / kluci [326] Jakub Žilka 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř

result list Školačky

start ~ 10:23:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [323] Tereza Prokopová 2010 CZE Atletika Jaroměř 03:11.0
2 2 / holky [317] Vendula Dostálová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:15.2 00:04.2
3 3 / holky [316] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 03:26.1 00:15.1
4 4 / holky [338] Natálie Meierová 2011 CZE TRIVIUM plus Emil DOBŘANY 03:29.5 00:18.5
5 5 / holky [325] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 03:38.0 00:27.0
6 6 / holky [318] veronika hlavová 2010 CZE holohlavy 03:38.6 00:27.6
7 7 / holky [319] Vendula Jaklová 2010 CZE Atletika Jaroměř 03:39.9 00:28.9
8 8 / holky [324] Kristýna Ptáčková 2011 CZE Hvězda Pardubice 03:41.8 00:30.8
9 9 / holky [345] kateřina kotoušová 2010 CZE 03:42.6 00:31.6
10 10 / holky [268] Lenka Jansová 2010 CZE SKI Police nad Metují 03:47.8 00:36.8
11 11 / holky [321] Denisa Kleandrová 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:49.4 00:38.4

result list Přípravka kluci

start ~ 10:32:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [288] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 01:51.6
2 2 / kluci [212] Michael Patzelt 2012 CZE Náchod 01:54.2 00:02.6
3 3 / kluci [261] Radim Holubář 2013 CZE Běhej, mysli, zvítěz 01:57.0 00:05.4
4 4 / kluci [203] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:58.9 00:07.3
5 5 / kluci [264] Kryštof petira 2012 CZE Velichovky 02:00.1 00:08.5
6 6 / kluci [209] Josef Launer 2013 CZE Velichovky 02:00.6 00:09.0
7 7 / kluci [281] Marek Šimák 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:10.2 00:18.6
8 8 / kluci [208] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 02:15.1 00:23.5
9 9 / kluci [201] Adam Bém 2013 CZE VELICHOVKY 02:18.9 00:27.3

result list Přípravka holky

start ~ 10:36:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [266] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 01:56.4
2 2 / Ženy [206] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 02:00.4 00:04.0
3 3 / Ženy [207] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 02:01.0 00:04.6
4 4 / Ženy [210] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 02:01.5 00:05.1
5 5 / Ženy [215] Emily Šafková 2013 CZE Občerstvení Na Špalkách 02:06.4 00:10.0
6 6 / Ženy [211] Šárka Menclová 2013 CZE TJ Sokol Hradec Králové 02:08.5 00:12.1
7 7 / Ženy [202] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 02:19.8 00:23.4
8 8 / Ženy [204] Anička Jaklová 2013 CZE Atletika Jaroměř 02:20.6 00:24.2
9 9 / Ženy [214] Barbora Strnadová 2013 CZE Gymnastika Trutnov 02:25.9 00:29.5
10 10 / Ženy [299] Klárka Bláhová 2012 CZE Velichovky 02:27.3 00:30.9
11 11 / Ženy [213] Lea Pohlová 2012 CZE Dvůr Králové nad Labem 07:27.1 05:30.7

result list Nejmenší kluci

start ~ 10:45:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [302] Bruno Barton 2014 CZE HC VRCHLABI 00:51.2
2 2 / kluci [263] karel carba 2014 CZE 00:59.2 00:08.0
3 3 / kluci [287] Michal Petrovický 2014 CZE MŠ Rychnovek 01:02.3 00:11.1
4 4 / kluci [278] Václav Kudláček 2014 CZE Moravany 01:09.2 00:18.0
5 5 / kluci [335] Matěj Bláha 2015 CZE Velichovky 01:09.3 00:18.1
6 6 / kluci [258] tomáš jelen 2014 CZE 01:09.5 00:18.3
7 7 / kluci [309] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:09.7 00:18.5
8 8 / kluci [307] Dominik Kotó 2016 CZE Hradec Králové 01:09.8 00:18.6
9 9 / kluci [308] David Král 2016 CZE Malé Svatoňovice 01:16.4 00:25.2
10 10 / kluci [310] Šimon Müller 2017 CZE Habřina 01:33.4 00:42.2
11 11 / kluci [301] Aleš Andrle 2017 CZE Nové Město nad Metují 01:39.0 00:47.8
12 12 / kluci [286] Matěj Petrovický 2016 CZE MŠ Rychnovek 01:41.2 00:50.0
13 13 / kluci [312] Jonáš Pohl 2018 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:34.9 01:43.7

result list Nejmenší holky

start ~ 10:53:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [311] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují 00:48.6
2 2 / Ženy [305] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:53.4 00:04.8
3 3 / Ženy [304] Laura Horníková 2014 CZE TJ Kraso Náchod 00:55.7 00:07.1
4 4 / Ženy [303] Anna Burdychová 2015 CZE Sokol Burdych 01:04.7 00:16.1
5 5 / Ženy [262] tereza Lebedínská 2015 CZE 01:07.9 00:19.3
6 6 / Ženy [260] Lenka Dománová 2014 CZE MS Alšova Náchod 01:10.9 00:22.3
7 7 / Ženy [346] tereza kotoušová 2014 CZE 01:18.5 00:29.9
8 8 / Ženy [313] Erin Valentová 2016 CZE Nové Město nad Metují 01:24.6 00:36.0
9 9 / Ženy [349] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 01:53.5 01:04.9

result list Lázeňská 7

start ~ 11:33:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 23:29.1
2 2 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 24:26.1 00:57.0
3 3 / Muži [3] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 24:58.2 01:29.1
4 4 / Muži [4] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 24:59.7 01:30.6
5 5 / Muži [153] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 25:19.8 01:50.7
6 6 / Muži [174] Vítězslav Šolc 1991 CZE BKL Machov 25:35.9 02:06.8
7 7 / Muži [255] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 25:39.0 02:09.9
8 8 / Muži [5] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 26:08.8 02:39.7
9 9 / Muži [107] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 26:45.1 03:16.0
10 10 / Muži [82] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 26:47.7 03:18.6
11 11 / Muži [30] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 27:12.3 03:43.2
12 12 / Muži [21] František Buřil 1966 CZE Vidochov 27:34.3 04:05.2
13 13 / Muži [91] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 27:42.3 04:13.2
14 14 / Muži [50] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 27:54.9 04:25.8
15 15 / Muži [70] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 27:55.4 04:26.3
16 16 / Muži [144] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 28:13.9 04:44.8
17 1 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Kasper Swix Team 28:18.9 04:49.8
18 17 / Muži [15] Roman Bláha 1979 CZE Velichovky 28:38.1 05:09.0
19 18 / Muži [23] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 29:01.6 05:32.5
20 19 / Muži [197] adam jiráček 1987 CZE 29:07.3 05:38.2
21 20 / Muži [179] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 29:16.0 05:46.9
22 21 / Muži [165] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 29:16.1 05:47.0
23 22 / Muži [103] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 29:19.2 05:50.1
24 2 / Ženy [7] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 29:30.0 06:00.9
25 23 / Muži [163] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 29:32.3 06:03.2
26 24 / Muži [195] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 29:38.4 06:09.3
27 25 / Muži [137] Jan Šeberka 1988 CZE Libotovská smečka 29:42.0 06:12.9
28 3 / Ženy [200] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město nad Metují 30:03.3 06:34.2
29 26 / Muži [170] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikov 30:13.1 06:44.0
30 27 / Muži [146] Aleš Tichý 1994 CZE Opava 30:17.9 06:48.8
31 28 / Muži [250] Petr Pradáč 1966 CZE olfincar ski team 30:19.7 06:50.6
32 4 / Ženy [129] Jana Solánská 1985 CZE TJ Maratonstav Úpice 30:23.0 06:53.9
33 29 / Muži [45] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 30:35.9 07:06.8
34 30 / Muži [37] Pavel Dunda 1994 CZE AC 1866 30:37.4 07:08.3
35 31 / Muži [172] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 30:42.8 07:13.7
36 32 / Muži [106] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 30:44.8 07:15.7
37 33 / Muži [51] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 30:48.9 07:19.8
38 34 / Muži [66] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 30:51.8 07:22.7
39 35 / Muži [87] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 31:01.4 07:32.3
40 36 / Muži [122] Michal Renský 1979 CZE Run4run 31:04.3 07:35.2
41 37 / Muži [199] Roman Štencl 1991 CZE Kuře je tlustý prase 31:05.1 07:36.0
42 38 / Muži [185] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 31:05.5 07:36.4
43 5 / Ženy [8] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 31:06.1 07:37.0
44 39 / Muži [58] Michal Horák 1975 CZE Studnice 31:14.4 07:45.3
45 40 / Muži [155] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 31:15.7 07:46.6
46 41 / Muži [49] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 31:21.1 07:52.0
47 42 / Muži [275] Pavel navrátil 1990 CZE 31:21.4 07:52.3
48 43 / Muži [104] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 31:22.7 07:53.6
49 44 / Muži [48] Tomáš Grygera 1984 CZE SHINDA RUNNING 31:26.5 07:57.4
50 45 / Muži [194] Jan Kratochvíl 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 31:31.7 08:02.6
51 46 / Muži [249] Josef Vanta 1962 CZE Triklub Dobruška 31:50.7 08:21.6
52 47 / Muži [11] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 31:53.1 08:24.0
53 48 / Muži [190] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 31:56.3 08:27.2
54 49 / Muži [102] Jan Meier 1973 CZE Nové Město nad Metují 32:04.0 08:34.9
55 6 / Ženy [9] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 32:05.0 08:35.9
56 50 / Muži [83] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 32:22.6 08:53.5
57 51 / Muži [166] Jaroslav Kunrt 1975 CZE SK Dolar Hajnice 32:25.8 08:56.7
58 7 / Ženy [181] Kateřina Šefcová 2000 CZE Sporchallenge 32:32.4 09:03.3
59 52 / Muži [177] luboš Matějček 1962 CZE HO vrch 32:40.4 09:11.3
60 53 / Muži [273] Lukáš Nymš 1987 CZE Červený Kostelec 32:42.1 09:13.0
61 8 / Ženy [55] Lucie Hladíková 1990 CZE SDH Nahořany 32:44.2 09:15.1
62 54 / Muži [118] Jan Pradáč 1991 CZE RUN magazine team 32:45.1 09:16.0
63 55 / Muži [40] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 32:48.2 09:19.1
64 56 / Muži [160] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 32:49.3 09:20.2
65 57 / Muži [18] Radmil Brožek 1954 CZE KRB Chrudim 32:52.9 09:23.8
66 9 / Ženy [152] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 32:55.8 09:26.7
67 58 / Muži [121] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonc nad Nisou 32:59.4 09:30.3
68 10 / Ženy [67] Barbora Janůrková 1997 CZE Tj Sokol Kolín - atletika 33:07.9 09:38.8
69 11 / Ženy [276] Šárka Šachová 1991 CZE 33:15.5 09:46.4
70 12 / Ženy [71] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 33:18.7 09:49.6
71 59 / Muži [68] Jakub Jiráský 1990 CZE YOLO BAND 33:23.1 09:54.0
72 60 / Muži [183] Tomáš Meier 1975 CZE TRIVIUM plus Emil DOBŘANY 33:23.5 09:54.4
73 61 / Muži [128] Josef Smola 1980 CZE Náchod 33:27.1 09:58.0
74 13 / Ženy [42] Iva Fabiánová 1987 CZE Run4fun Hradec Králové 33:32.7 10:03.6
75 14 / Ženy [143] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 33:46.3 10:17.2
76 62 / Muži [73] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 33:54.8 10:25.7
76 15 / Ženy [134] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 33:54.8 10:25.7
78 16 / Ženy [26] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 33:56.8 10:27.7
79 63 / Muži [158] Václav Výborný 1990 CZE YOLO BAND 34:05.1 10:36.0
80 64 / Muži [135] Pavel Šafka 1988 CZE Občerstvení Na Špalkách 34:10.2 10:41.1
81 65 / Muži [151] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 34:12.0 10:42.9
82 17 / Ženy [149] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 34:12.3 10:43.2
83 18 / Ženy [115] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 34:15.8 10:46.7
84 66 / Muži [38] Ondřej Dus 1985 CZE Sendražice 34:21.0 10:51.9
85 67 / Muži [56] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 34:29.6 11:00.5
86 68 / Muži [198] jakub Drahoš 1990 CZE roman smrdí 34:32.3 11:03.2
87 69 / Muži [25] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 34:34.9 11:05.8
88 70 / Muži [12] Jan Barton 1984 CZE VRCHLABI 34:45.7 11:16.6
89 19 / Ženy [274] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 34:53.3 11:24.2
90 71 / Muži [10] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 34:56.9 11:27.8
91 72 / Muži [78] František Kolovratník 1997 CZE AC 1866 35:02.1 11:33.0
92 73 / Muži [176] adam hoferka 1983 CZE TJ Sokol Opočno 35:12.6 11:43.5
93 74 / Muži [314] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 35:12.8 11:43.7
94 75 / Muži [188] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Hronov 35:17.6 11:48.5
95 76 / Muži [17] Jakub Brádler 1988 CZE Krakonoš nepočká 35:21.1 11:52.0
96 77 / Muži [175] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 35:26.8 11:57.7
97 78 / Muži [126] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 35:27.1 11:58.0
98 20 / Ženy [140] Klára Šimáková 1983 CZE Hradec Králové 35:28.7 11:59.6
99 79 / Muži [53] Jiří Hanousek 1988 CZE Road Racing Podorlicko 35:30.9 12:01.8
100 80 / Muži [182] Jan Sedlaček 2004 CZE SK Plhov Náchod 35:31.5 12:02.4
101 21 / Ženy [16] Natália Blanárová 1990 SVK Náchod 35:33.1 12:04.0
102 81 / Muži [253] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 35:51.0 12:21.9
103 82 / Muži [150] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 35:54.3 12:25.2
104 83 / Muži [90] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 35:56.4 12:27.3
105 84 / Muži [33] Ladislav Domáň,st. 1949 CZE 547 01 Náchod 35:57.2 12:28.1
106 85 / Muži [72] Roman Kalkus 1980 CZE RK69 36:04.9 12:35.8
107 22 / Ženy [88] Eliška Launerová 1989 CZE Velichovky 36:09.3 12:40.2
108 86 / Muži [98] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 36:15.0 12:45.9
109 23 / Ženy [29] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 36:18.8 12:49.7
110 87 / Muži [147] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí - SK Skalka 36:19.3 12:50.2
111 24 / Ženy [116] Klára Pohlová 1982 CZE Dvůr Králové nad Labem 36:19.7 12:50.6
112 88 / Muži [32] Ladislav Domáň ml. 1981 CZE Náchod 36:21.5 12:52.4
113 25 / Ženy [69] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 36:23.9 12:54.8
114 89 / Muži [85] Stanislav Lanta 1963 CZE Velké Poříčí 36:26.4 12:57.3
115 90 / Muži [164] martin doležal 1964 CZE Rudník u Vrchlabí 36:28.5 12:59.4
116 26 / Ženy [159] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 36:34.4 13:05.3
117 91 / Muži [173] Matrin Launer 1980 CZE Luková 215 36:38.2 13:09.1
118 92 / Muži [180] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 36:39.2 13:10.1
119 27 / Ženy [47] Radka Goderová 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 36:42.7 13:13.6
120 93 / Muži [20] Jindřich Bureš 1953 CZE TJ Maratonstav Úpice 36:42.8 13:13.7
121 28 / Ženy [22] Eliška Cejnarová 1999 CZE TuKaBel 36:44.8 13:15.7
122 94 / Muži [36] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 36:45.7 13:16.6
123 95 / Muži [101] Petr May 1985 CZE TuKaBel 36:51.1 13:22.0
124 29 / Ženy [256] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 36:59.9 13:30.8
125 96 / Muži [332] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 37:03.8 13:34.7
126 97 / Muži [154] VáclAV Vondra 1968 CZE Rudník 37:04.3 13:35.2
127 98 / Muži [119] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 37:32.5 14:03.4
128 30 / Ženy [44] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 37:43.0 14:13.9
129 99 / Muži [141] Petr Šimek 1991 CZE Červený Kostelec 37:48.7 14:19.6
130 31 / Ženy [61] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 37:48.8 14:19.7
131 32 / Ženy [81] Sára Kubíková 2000 CZE DYNAMO 37:50.0 14:20.9
132 100 / Muži [251] pavel beran 1988 CZE 38:06.1 14:37.0
133 33 / Ženy [99] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 38:08.7 14:39.6
134 101 / Muži [114] Jan Pišta 1988 CZE SDH Rožnov 38:13.0 14:43.9
135 102 / Muži [52] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 38:22.8 14:53.7
136 103 / Muži [169] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 38:32.6 15:03.5
137 104 / Muži [117] jan Poláček 1968 CZE Náchod 38:41.5 15:12.4
138 105 / Muži [167] Pavel Dunda 1973 CZE AC 1866 38:48.8 15:19.7
139 106 / Muži [60] Ondřej Horník 1987 CZE Lipí 38:56.0 15:26.9
140 34 / Ženy [138] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police nad Metují 39:00.3 15:31.2
141 107 / Muži [161] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 39:01.1 15:32.0
142 108 / Muži [168] Jan Kolovrátník 1978 CZE AC 1866 39:01.4 15:32.3
143 35 / Ženy [127] Nikol Slancova 1989 CZE Ceska skalice 39:27.9 15:58.8
144 109 / Muži [192] martin Felcman 1976 CZE 39:39.4 16:10.3
145 110 / Muži [191] Miroslav Kunrt 1949 CZE TJ Liga 100 Olomouc 39:40.3 16:11.2
146 111 / Muži [120] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 39:41.5 16:12.4
147 36 / Ženy [96] Michaela Maixnerová 1993 CZE green4plan s.r.o. 39:43.6 16:14.5
148 37 / Ženy [76] Zdena Khandlová 1988 CZE Šneci v běhu 39:52.1 16:23.0
149 38 / Ženy [64] Michaela Hrdinová 1997 CZE Jaroměř 39:58.9 16:29.8
150 39 / Ženy [272] Denisa Vojtasová 2000 CZE Náchod 40:09.8 16:40.7
151 112 / Muži [136] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 40:33.0 17:03.9
152 113 / Muži [171] Josef Nádvorník 1982 CZE Hradec Králové 40:48.3 17:19.2
153 40 / Ženy [133] Barbora Stránská 1991 CZE Jaroměř 40:59.8 17:30.7
154 41 / Ženy [125] Monika Schubertová 1974 CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 41:04.9 17:35.8
155 42 / Ženy [54] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 41:16.8 17:47.7
156 43 / Ženy [254] Kateřina Černá 1986 CZE Černčice 41:24.7 17:55.6
157 44 / Ženy [187] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 41:25.2 17:56.1
158 45 / Ženy [113] Věra Píšová 1975 CZE Hradec Králové 41:35.9 18:06.8
159 114 / Muži [130] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 41:46.1 18:17.0
160 46 / Ženy [77] Zorka Koláčková 1976 CZE Náchod 41:58.0 18:28.9
160 46 / Ženy [57] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 41:58.0 18:28.9
162 115 / Muži [178] Michal Králíček 1981 CZE TJ Sokol Opočno 41:59.8 18:30.7
163 48 / Ženy [89] Iva Lepšová 1997 CZE Nové Město nad Metují 42:06.9 18:37.8
164 49 / Ženy [27] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská lékárna 42:13.9 18:44.8
165 50 / Ženy [43] Kristýna Fassati 1988 CZE Jaromer/Josefov 42:43.7 19:14.6
166 51 / Ženy [74] Lucie Kavalkova 1979 CZE Erika copy shop 43:03.1 19:34.0
167 52 / Ženy [19] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 43:05.8 19:36.7
168 116 / Muži [75] Vladimir Keil 1970 CZE Dubenec 43:19.8 19:50.7
169 53 / Ženy [86] Šárka Lantová 1991 CZE Náchod 43:31.0 20:01.9
170 117 / Muži [92] Marek Mach 1975 CZE Nový Hrádek 43:31.2 20:02.1
171 118 / Muži [186] tomáš carba 1973 CZE 43:32.2 20:03.1
171 54 / Ženy [95] Jana Machová 1976 CZE Nový Hrádek 43:32.2 20:03.1
173 55 / Ženy [132] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 43:36.1 20:07.0
173 119 / Muži [105] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 43:36.1 20:07.0
175 56 / Ženy [28] Eva Danielová 1995 CZE Opočno 44:09.6 20:40.5
176 120 / Muži [84] Michal Langr 1993 CZE Hakirun 44:12.0 20:42.9
177 57 / Ženy [39] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 44:13.9 20:44.8
178 121 / Muži [34] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 44:24.6 20:55.5
179 58 / Ženy [35] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 44:34.4 21:05.3
180 59 / Ženy [162] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 44:40.7 21:11.6
181 60 / Ženy [93] Blanka Macháčková 1986 CZE Erika copy shop 44:48.5 21:19.4
182 122 / Muži [193] martin číla 1962 CZE basketbal lokomotiva liberec 44:55.7 21:26.6
183 123 / Muži [31] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 44:57.1 21:28.0
184 61 / Ženy [62] Iva Horníková 1984 CZE Náchod 44:58.4 21:29.3
185 62 / Ženy [59] Hana Horkelová 1974 CZE Ženy sobě 45:09.5 21:40.4
186 63 / Ženy [110] Šárka Němcová 2003 CZE SPK Zaloňov 45:23.9 21:54.8
187 64 / Ženy [148] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 45:25.2 21:56.1
188 65 / Ženy [131] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 45:25.4 21:56.3
189 66 / Ženy [46] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:41.1 22:12.0
190 124 / Muži [14] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 46:27.9 22:58.8
191 67 / Ženy [97] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 46:43.2 23:14.1
192 68 / Ženy [100] Martina Marková 1988 CZE Jaroměř 46:43.8 23:14.7
193 125 / Muži [124] Jiří Sedlák 1958 CZE Přelouč 48:14.1 24:45.0
193 125 / Muži [277] Tomáš Štádler 1975 CZE 48:14.1 24:45.0
195 69 / Ženy [111] Petra Pecháčková 1979 CZE Praha 48:26.1 24:57.0
196 70 / Ženy [252] petra Beranová 1988 CZE 48:34.9 25:05.8
197 127 / Muži [79] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 49:58.7 26:29.6
198 71 / Ženy [13] Eva Beránková 1971 CZE Hradec Králové 50:03.2 26:34.1
199 72 / Ženy [196] Mirka Kratochvílová 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 50:08.7 26:39.6
200 73 / Ženy [156] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 50:17.4 26:48.3
201 128 / Muži [306] Stanislav Groh 1946 CZE AC Vrchlabí 51:00.3 27:31.2
202 129 / Muži [41] David Fabian 1975 CZE Praha 51:35.5 28:06.4
203 130 / Muži [184] čestmír Vít 1945 CZE hradec králové 52:17.4 28:48.3
204 131 / Muži [24] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 55:48.1 32:19.0
205 74 / Ženy [108] Monika Morávková 1987 CZE JK Briliant - Petrovice 56:08.3 32:39.2
206 132 / Muži [257] Jiří Brych 1940 CZE TJ Liga100 Hradec Králové z.s. 01:00:52.8 37:23.7
207 133 / Muži [157] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:03:36.1 40:07.0
208 75 / Ženy [94] Eva Machová 1969 CZE Jizerská lékárna 01:04:36.1 41:07.0
209 134 / Muži [189] Jiří Soukup 1927 CZE TJ LIGA 100 Hradec Králové 01:39:31.0 01:16:01.9
DNS / Ženy [109] Lenka Němcová 1973 CZE SPK Zaloňov