maraton

mtb

results

LESÁK CUP 2020

2020-08-29 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 9 , men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci total: 10 , men : 6, women: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Minižáci I (1km) total: 10 , men : 8, women: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) total: 10 , men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci II (2km) holky total: 8 , men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci II (5km) total: 12 , men : 6, women: 6, kluci: 6, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Žáci I (5km) total: 12 , men : 10, women: 2, kluci: 10, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
40 km total: 63 , men : 60, women: 3, Junioři: 3, Muži: 14, Masters I: 18, Masters II: 19, Veteráni: 6, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km total: 38 , men : 31, women: 7, Kadeti: 4, Muži: 6, Masters I: 5, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 2, Juniorky: 2, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
20 km koloběžky total: 8 , men : 6, women: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 204 ] Michal Kroupa 2017 CZE Adamov 01:02.5
2 2 / kluci [ 202 ] František Hruška 2017 CZE Hradec Králové 01:10.8 00:08.3
3 3 / kluci [ 226 ] Antonín Čermák 2017 CZE S-Sport Hronov 01:17.9 00:15.3
4 4 / kluci [ 211 ] Antonin May 2018 CZE Rtyne v Podkrkonosi 02:10.6 01:08.1
5 1 / holky [ 205 ] Agáta Pivničková 2018 CZE Pitrs bikes 02:54.0 01:51.4
6 2 / holky [ 269 ] Eliška Prouzová 2018 CZE Bohdašín 03:20.5 02:18.0
7 5 / kluci [ 246 ] Antonín Balcar 2018 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:24.6 02:22.0
8 3 / holky [ 262 ] Tereza Hanušová 2018 CZE Červený Kostelec 03:30.0 02:27.4
9 6 / kluci [ 251 ] Dominik Divíšek 2019 CZE INS atelier Náchod 04:01.8 02:59.2

result list Předškoláci

start ~ 10:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 232 ] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 00:41.1
2 2 / kluci [ 225 ] Jakub Schejbal 2015 CZE Kocbeře 00:52.4 00:11.2
3 1 / holky [ 256 ] Laura Krusz 2016 CZE 01:08.5 00:27.3
4 3 / kluci [ 207 ] Jaromír kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:14.8 00:33.6
5 2 / holky [ 263 ] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:17.6 00:36.4
6 4 / kluci [ 206 ] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 01:24.6 00:43.4
7 5 / kluci [ 261 ] Ondřej Hanuš 2015 CZE ČErvený Kostelec 01:36.8 00:55.6
8 6 / kluci [ 241 ] Štěpán Kovařík 2016 CZE Pardubice 01:42.6 01:01.4
9 3 / holky [ 250 ] Mariana Kůrková 2016 CZE Force team Jeseník 01:44.6 01:03.4
10 4 / holky [ 237 ] Noemi Lecnarová 2016 CZE Pitrs bikes 03:03.9 02:22.7

result list Minižáci I (1km)

start ~ 10:19:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 213 ] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:44.6
2 1 / kluci [ 223 ] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport 03:20.3 00:35.7
3 2 / kluci [ 227 ] Matouš Kubeček 2013 CZE Bohdašín 03:23.0 00:38.4
4 3 / kluci [ 234 ] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs bikes 03:37.4 00:52.8
5 2 / holky [ 222 ] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:38.1 00:53.5
6 4 / kluci [ 240 ] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:06.6 01:22.0
7 5 / kluci [ 242 ] Denis Winter 2014 CZE Sokol Batňovice 04:06.9 01:22.3
8 6 / kluci [ 233 ] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 04:22.4 01:37.8
9 7 / kluci [ 216 ] Martin Beran 2014 CZE Pitrs bikes team 04:27.6 01:42.9
10 8 / kluci [ 267 ] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 06:36.9 03:52.3

result list Minižáci II (2km)

start ~ 10:31:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 247 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Blue Fly 04:42.2 02:14.7
2 2 / kluci [ 248 ] Jan Kopecký 2011 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 05:11.2 00:29.0 02:34.4
3 3 / kluci [ 230 ] Jan Horáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 05:29.3 00:47.0 02:38.7
4 4 / kluci [ 252 ] Nikos Karajanis 2011 CZE Na poslední chvíli 05:33.7 00:51.4 02:45.9
5 5 / kluci [ 229 ] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:14.1 01:31.8 03:02.1
6 6 / kluci [ 210 ] Matěj Prokop 2012 CZE S-Sport Hronov 06:26.6 01:44.3 03:08.0
7 7 / kluci [ 236 ] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs bikes team 06:34.7 01:52.4 03:13.3
8 8 / kluci [ 271 ] Sebastian Mrázek 2012 CZE M.A.S. 07:55.5 03:13.2 03:42.7
9 9 / kluci [ 220 ] Ondřej Prouza 2012 CZE Bohdašín 08:52.4 04:10.1 04:08.3
10 10 / kluci [ 212 ] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 10:35.2 05:52.9 04:39.0

result list Minižáci II (2km) holky

start ~ 10:32:11

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [ 264 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE BKL Machov 06:17.0 03:14.1
2 2 / Ženy [ 208 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache LOKO Trutnov 06:17.0 03:05.3
3 3 / Ženy [ 221 ] Martina Procházková 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 06:29.9 00:12.9 03:04.8
4 4 / Ženy [ 217 ] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs bikes team 07:02.1 00:45.1 03:27.7
5 5 / Ženy [ 249 ] Markéta Kůrková 2012 CZE Force team Jeseník 07:28.8 01:11.8 03:44.2
6 6 / Ženy [ 260 ] Madlenka Spejchalová 2012 CZE Praha 6 08:02.2 01:45.2 03:39.9
7 7 / Ženy [ 243 ] Adéla Winterová 2012 CZE Sokol Batňovice 08:29.4 02:12.4 04:08.6
8 (-1) 8 / Ženy [ 238 ] Viktorie Šťovíčková 2012 CZE Rtyně v Podkrkonoší 04:46.1 04:46.1

result list Žáci II (5km)

start ~ 10:52:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 228 ] Petr Ticháček 2006 CZE Apache LOKO Trutnov 16:44.3
2 2 / kluci [ 218 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 17:06.9 00:22.5
3 3 / kluci [ 254 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 17:27.3 00:42.9
4 4 / kluci [ 239 ] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 18:38.2 01:53.8
5 1 / holky [ 224 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 19:00.7 02:16.3
6 2 / holky [ 235 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 19:34.3 02:50.0
7 3 / holky [ 219 ] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 19:50.5 03:06.1
8 4 / holky [ 244 ] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 20:37.1 03:52.7
9 5 / kluci [ 231 ] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 21:04.7 04:20.4
10 5 / holky [ 257 ] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 22:22.7 05:38.3
11 6 / holky [ 268 ] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 22:29.3 05:44.9
12 6 / kluci [ 265 ] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 25:53.1 09:08.8

result list Žáci I (5km)

start ~ 10:54:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 255 ] Dawid Krusz 2009 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 18:58.7
2 2 / kluci [ 203 ] Vojta Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 19:29.4 00:30.6
3 1 / holky [ 209 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 19:49.5 00:50.8
4 3 / kluci [ 201 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 19:55.2 00:56.5
5 2 / holky [ 214 ] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 20:43.7 01:45.0
6 4 / kluci [ 215 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 21:02.3 02:03.6
7 5 / kluci [ 270 ] Lukáš Hanuš 2008 CZE S sport Hronov 22:55.2 03:56.5
8 6 / kluci [ 253 ] Šimon Ķulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 24:34.7 05:36.0
9 7 / kluci [ 259 ] Kryštof Spejchal 2010 CZE Praha 6 34:15.4 15:16.7
10 8 / kluci [ 245 ] Daniel Forejt 2009 CZE KB system offroad team 34:28.9 15:30.1
11 9 / kluci [ 266 ] Pavel Prouza 2009 CZE Bohdašín 40:29.3 21:30.6
DNS / kluci [ 258 ] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka

result list 40 km

start ~ 12:15:07

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:33.6 52:04.1
2 1 / Muži [ 4 ] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 01:51:29.0 03:55.4 55:18.7
3 2 / Masters I [ 2 ] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:55:09.0 07:35.4 56:05.0
4 2 / Muži [ 34 ] David Dvořák 1993 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.1 07:56.5 56:27.6
4 3 / Masters I [ 3 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE MONDRAKER Racing team 01:55:30.1 07:56.5 57:10.3
6 3 / Muži [ 60 ] Michal Zápotocký 1996 CZE čistý sport racing team 01:55:40.5 08:06.8 57:11.2
7 1 / Masters II [ 39 ] Emil Hekele 1977 CZE ZEKOF TEAM 01:55:58.3 08:24.7 57:15.8
8 4 / Muži [ 32 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:59:30.1 11:56.5 57:59.2
9 2 / Masters II [ 23 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:02:19.0 14:45.4 59:48.2
10 4 / Masters I [ 5 ] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:03:02.7 15:29.1 59:46.1
11 3 / Masters II [ 6 ] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:03:03.4 15:29.7 59:49.1
12 4 / Masters II [ 43 ] Marek Strnad 1972 CZE INS Atelier Náchod - race team 02:04:45.4 17:11.7 01:01:41.2
13 5 / Masters I [ 12 ] Bako Josef 1985 CZE KUPKOLO.cz 02:05:08.6 17:34.9 59:51.3
14 5 / Masters II [ 56 ] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:05:25.0 17:51.4 01:01:16.2
15 1 / Junioři [ 52 ] Michal Petr 2003 CZE INS Atelier Náchod 02:06:36.1 19:02.5 01:01:26.4
16 6 / Masters II [ 14 ] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:06:46.7 19:13.1 01:02:08.7
17 5 / Muži [ 49 ] Radek Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:07:04.1 19:30.5 01:01:40.0
18 2 / Junioři [ 107 ] Jiří Holec 2002 CZE Cyklo Bendl Vysoké Mýto 02:09:26.9 21:53.3 01:00:21.5
19 6 / Masters I [ 19 ] Vojtěch Pešek 1989 CZE CK mtb Maraton Hlinsko 02:09:37.5 22:03.9 01:03:08.6
20 6 / Muži [ 25 ] Martin Štěpán 2001 CZE KonoPro 02:09:47.8 22:14.2 01:02:33.9
21 7 / Muži [ 26 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:10:29.0 22:55.4 01:02:35.1
22 7 / Masters I [ 16 ] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:10:37.1 23:03.5 01:04:38.1
23 8 / Masters I [ 59 ] Michal Pešek 1983 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:13:48.6 26:14.9 01:05:48.4
24 8 / Muži [ 55 ] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:13:59.1 26:25.5 01:04:28.8
25 1 / Veteráni [ 42 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:15:12.4 27:38.8 01:05:43.6
26 7 / Masters II [ 27 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 02:16:05.7 28:32.1 01:06:01.8
27 8 / Masters II [ 46 ] David Divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 02:17:33.6 29:59.9 01:07:24.2
28 9 / Masters I [ 31 ] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:17:48.2 30:14.5 01:07:49.1
29 9 / Muži [ 50 ] Tomáš Jansa 2000 CZE Police nad Metují 02:19:21.3 31:47.7 01:08:09.3
30 10 / Masters I [ 9 ] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:20:45.2 33:11.6 01:02:55.7
31 10 / Muži [ 15 ] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 02:21:32.3 33:58.7 01:03:37.0
32 9 / Masters II [ 51 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:25:54.5 38:20.9 01:08:17.3
33 11 / Masters I [ 29 ] Ondřej Volhejn 1988 CZE DTJ Hrachoviště 02:26:32.8 38:59.1 01:09:45.1
34 3 / Junioři [ 40 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 02:26:52.3 39:18.7 01:09:01.6
35 10 / Masters II [ 44 ] Dan Kratochvíl 1975 CZE 02:26:58.7 39:25.1 01:12:29.1
36 11 / Masters II [ 30 ] Tomáš Winter 1977 CZE SK BP LUMEN Úpice 02:27:23.8 39:50.2 01:08:28.1
37 2 / Veteráni [ 45 ] Aleš Hrtoň 1967 CZE INS Atelier Náchod 02:28:54.0 41:20.4 01:12:14.0
38 12 / Masters II [ 62 ] Petr Háze 1977 CZE WURTH MTB Racing Team 02:30:13.0 42:39.3 01:12:53.0
39 13 / Masters II [ 54 ] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:30:42.3 43:08.6 01:12:18.2
40 1 / Ženy [ 37 ] Vendula Navrátilová 1993 CZE GHOST team 02:31:03.3 43:29.7 01:13:33.3
41 12 / Masters I [ 20 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:31:07.4 43:33.8 01:13:53.5
42 14 / Masters II [ 35 ] Petr John 1974 CZE S-Sport Hronov 02:32:39.7 45:06.1 01:12:23.1
43 13 / Masters I [ 17 ] Petr Matějka 1989 CZE DTJ Hrachoviště 02:33:05.9 45:32.2 01:12:17.6
44 14 / Masters I [ 58 ] Luděk Lhotský 1981 CZE EMA 02:34:25.7 46:52.1 01:12:39.2
45 11 / Muži [ 53 ] Lukáš Jaroš 2001 CZE Enjoy raining team 02:35:01.9 47:28.2 01:14:06.8
46 3 / Veteráni [ 10 ] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:35:05.8 47:32.1 01:14:12.8
47 15 / Masters I [ 22 ] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 02:38:20.6 50:46.9 01:15:29.4
48 15 / Masters II [ 41 ] Petr Kohoutek 1975 CZE INS atelier Náchod 02:40:37.0 53:03.3 01:14:20.7
49 4 / Veteráni [ 36 ] Aleš Morávek 1964 CZE INS Atelier Náchod 02:41:15.1 53:41.5 01:15:13.9
50 2 / Ženy [ 33 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:45:52.5 58:18.9 01:14:28.2
51 5 / Veteráni [ 7 ] Tomáš Bohuněk 1969 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:48:36.5 01:01:02.9 01:19:36.9
52 16 / Masters II [ 21 ] Jan Řezníček 1979 CZE ČPP 02:50:16.7 01:02:43.1 01:19:39.3
53 16 / Masters I [ 48 ] Lukáš Novák 1984 CZE Lada 02:52:13.2 01:04:39.6 01:20:16.4
54 17 / Masters II [ 57 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 02:58:35.1 01:11:01.5 01:24:37.1
55 3 / Ženy [ 8 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola Rtyně 03:03:26.2 01:15:52.6 01:26:20.7
56 6 / Veteráni [ 63 ] Pavel Viesner 1967 CZE Horní Bišik 03:06:33.0 01:18:59.3 01:26:11.0
DNF / Masters I [ 47 ] Filip Hanslian 1987 CZE MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM 01:09:25.5
DNF / Masters I [ 11 ] Marek Jiřička 1983 CZE DTJ Hrachoviště 01:25:22.9
DNF / Masters II [ 18 ] pavel otáhal 1976 CZE Praha 01:39:14.1
DNF / Masters II [ 61 ] Josef Strnad 1979 CZE tátovi holky 01:39:15.0
DNF / Muži [ 13 ] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř
DNS / Muži [ 24 ] Adam Swaczyna 1992 CZE Redpoint Team
DNS / Muži [ 38 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK

result list 20 km

start ~ 12:20:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 113 ] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 01:01:03.9
2 1 / Masters I [ 140 ] Piotrek Krusz 1985 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 01:01:09.0 00:05.0
3 1 / Kadeti [ 112 ] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:01:44.6 00:40.7
4 2 / Kadeti [ 146 ] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:04:49.7 03:45.7
5 1 / Masters II [ 102 ] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 01:05:26.0 04:22.0
6 2 / Muži [ 131 ] David Gabriel 1992 CZE Chlastana Pirates 01:07:04.6 06:00.7
7 3 / Muži [ 132 ] Tomáš Gabriel 1993 CZE Chlastana Pirates 01:07:05.2 06:01.2
8 3 / Kadeti [ 128 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:07:09.9 06:06.0
9 1 / Veteráni [ 145 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz 01:10:38.9 09:34.9
10 2 / Masters II [ 122 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 01:10:47.9 09:43.9
11 2 / Veteráni [ 103 ] Radek Čipera 1964 CZE SKI RADVANICE 01:10:52.3 09:48.3
12 3 / Masters II [ 109 ] Václav Jehlík 1974 CZE KAH sport Vrchlabí 01:12:02.4 10:58.5
13 2 / Masters I [ 129 ] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:12:39.3 11:35.3
14 1 / Ženy [ 136 ] Jana Adámková 1996 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:14:45.3 13:41.4
15 2 / Ženy [ 144 ] Kateřina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:16:11.3 15:07.4
16 4 / Masters II [ 118 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 01:17:17.5 16:13.5
17 3 / Veteráni [ 143 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:18:27.3 17:23.4
18 3 / Ženy [ 121 ] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK - cycling team 01:19:20.2 18:16.2
19 5 / Masters II [ 139 ] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 01:20:10.4 19:06.5
20 6 / Masters II [ 133 ] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:21:04.0 20:00.1
21 4 / Muži [ 111 ] Tomáš Káňa 1995 CZE Pitrs Bikes Team 01:21:06.0 20:02.1
22 1 / Kadetky [ 138 ] Anna Benešová 2004 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:21:57.3 20:53.4
23 7 / Masters II [ 115 ] Štěpán Plodek 1977 CZE ENVICONS 01:22:44.5 21:40.6
24 8 / Masters II [ 130 ] Vilém Dušek 1975 CZE TJ Jiskra Jaroměř 01:26:14.1 25:10.1
25 4 / Kadeti [ 116 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 01:26:26.3 25:22.3
26 4 / Veteráni [ 148 ] Otto Suchomel 1962 CZE SK OMT Pardubice 01:28:40.1 27:36.1
27 1 / Juniorky [ 104 ] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 01:29:02.0 27:58.1
28 5 / Veteráni [ 110 ] Tomáš Kakrda 1963 CZE Pardubice 01:29:40.8 28:36.8
29 6 / Veteráni [ 120 ] Pavelkolar Šimo 1961 CZE KOLARNA TEAM 01:30:06.3 29:02.3
30 2 / Kadetky [ 141 ] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 01:30:30.9 29:26.9
31 3 / Masters I [ 106 ] Lukáš Habr 1985 CZE DZS Náchod 01:34:28.8 33:24.8
32 4 / Masters I [ 105 ] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 01:39:07.0 38:03.0
33 5 / Masters I [ 101 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 01:48:14.7 47:10.8
34 5 / Muži [ 117 ] Jaroslav Popelka 1991 CZE Trutnov 01:52:37.3 51:33.4
35 2 / Juniorky [ 137 ] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:56:03.7 54:59.7
36 9 / Masters II [ 108 ] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 02:14:52.5 01:13:48.6
DNF / Masters II [ 134 ] Roman Vlček 1974 CZE ČERVENÝ KOSTELEC
DNF / Muži [ 114 ] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes

result list 20 km koloběžky

start ~ 12:20:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 123 ] Ladislav Bartůněk 1983 CZE KOBRA 01:19:21.4
2 2 / Muži [ 142 ] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:24:51.5 05:30.1
3 3 / Muži [ 126 ] Lukáš Rákosník 1986 CZE KOBRA 01:26:41.8 07:20.4
4 4 / Muži [ 147 ] Jaroslav Hájek 1982 CZE Yedoo 01:34:17.7 14:56.2
5 5 / Muži [ 127 ] Karel Vardan 1969 CZE KOBRA 01:36:00.4 16:39.0
6 1 / Ženy [ 125 ] Linda Mrázková 1980 CZE Děčín 01:47:04.7 27:43.3
7 6 / Muži [ 135 ] Michal Hanuš 1976 CZE MC Metuje 01:55:22.5 36:01.1
8 2 / Ženy [ 124 ] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:56:06.7 36:45.3