LESÁK CUP 2019

2019-08-24 Bohdašín, Červený Kostelec 

archiv

announcement

registration

start list

results

Odrážedla total: 11, men : 7, women: 4, kluci: 7, holky: 4 [html] [pdf]
Předškoláci total: 10, men : 8, women: 2, kluci: 8, holky: 2 [html] [pdf]
Minižáci I (1km) total: 13, men : 8, women: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf]
Minižáci II (2km) total: 8, men : 8, women: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
Minižákyně II (2km) total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
Žáci II (5km) total: 7, men : 4, women: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
Žáci I (5km) total: 20, men : 12, women: 8, kluci: 12, holky: 8 [html] [pdf]
40 km total: 76, men : 71, women: 5, Junioři: 3, Muži: 16, Masters I: 20, Masters II: 21, Veteráni: 11, Ženy: 5 [html] [pdf]
20 km total: 56, men : 43, women: 13, Kadeti: 11, Muži: 6, Masters I: 10, Masters II: 10, Veteráni: 6, Kadetky: 6, Juniorky: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]
20 km koloběžky total: 6, men : 5, women: 1, Muži: 5, Ženy: 1 [html] [pdf]

result list Odrážedla

start ~ 10:01:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [253] František Balcar 2015 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 00:54.81
2 2 / kluci [174] Kamil Kocián 2015 CZE Náchod 00:57.08 00:02.27
3 3 / kluci [178] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:57.21 00:02.4
4 1 / holky [257] Laura krusz 2016 CZE 00:59.18 00:04.37
5 4 / kluci [162] Matyáš Hruška 2015 CZE Hradec Králové 01:02.44 00:07.63
6 2 / holky [254] Stella Sládková 2016 CZE Kolopravna Svídnice 01:09.24 00:14.43
7 3 / holky [175] Royálie Jaklová 2015 CZE Náchod 01:11.72 00:16.91
8 5 / kluci [179] Ondřej Hanuš 2015 CZE ČErvený Kostelec 01:21.19 00:26.38
9 4 / holky [186] Noemi Lecnarová 2016 CZE Pitrs bikes 01:21.95 00:27.14
10 6 / kluci [251] Filip Rosa 2015 CZE Šneci v běhu 02:02.1 01:07.29
11 7 / kluci [266] adam tondr 2015 CZE Mladá Boleslav 03:57.31 03:02.5

result list Předškoláci

start ~ 10:09:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [126] Hanna Bartíková 2014 CZE Praha 01:10.0
2 1 / kluci [128] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:15.24 00:05.24
3 2 / kluci [132] Jiří Zámečník 2015 CZE Výživové poradenství ZZ 01:15.32 00:05.32
4 3 / kluci [165] Lukáš Šimek 2014 CZE Horní Kostelec 01:20.0 00:10.0
5 4 / kluci [172] Matyáš Cinke 2015 CZE Zábrodí 01:25.4 00:15.4
6 5 / kluci [130] Damián Špulák 2014 CZE Červený Kostelec 01:36.18 00:26.18
7 6 / kluci [265] Maxmilián Mach 2014 CZE Červený Kostelec 01:36.54 00:26.54
8 7 / kluci [129] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs bikes 01:50.72 00:40.72
9 8 / kluci [131] Damián Urbánek 2015 CZE Červený Kostelec 02:00.47 00:50.47
10 2 / holky [185] Barbora Staňková 2015 CZE ČEská Skalice 02:01.25 00:51.25

result list Minižáci I (1km)

start ~ 10:16:51

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [134] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 03:20.0
2 2 / holky [136] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 03:24.83 00:04.83
3 1 / kluci [133] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs bikes team 03:43.68 00:23.68
4 2 / kluci [137] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 04:01.39 00:41.39
5 3 / kluci [138] Sebastian Mrázek 2012 CZE M.A.S. 04:18.03 00:58.03
6 4 / kluci [267] sebastian mach 2012 CZE tým větrník 04:25.7 01:05.7
7 5 / kluci [139] Matěj Prokop 2012 CZE Havlovice 04:27.81 01:07.81
8 6 / kluci [184] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Maraton team 05:02.76 01:42.76
9 7 / kluci [176] Michael Freivald 2012 CZE Bohdašín 05:38.3 02:18.3
10 8 / kluci [135] Bedřich Kolaja 2013 CZE slavia Liberec orienteering 05:59.92 02:39.92
11 3 / holky [164] Veronika Lázníčková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 06:41.09 03:21.09
12 4 / holky [140] Darina Urbánková 2013 CZE Červený Kostelec 09:15.1 05:55.1
13 (-1) 5 / holky [177] Eleanor Kociánová 2013 CZE Náchod 23:53:34.42

result list Minižáci II (2km)

start ~ 10:30:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [150] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs bikes 05:18.64 02:31.37
2 2 / kluci [145] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 05:32.63 00:13.99 02:42.73
3 3 / kluci [152] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 05:40.97 00:22.33 02:53.0
4 4 / kluci [144] Milan Jakubec 2010 CZE Pitrs bikes 05:52.11 00:33.47 02:49.47
5 5 / kluci [143] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:13.58 00:54.94 03:00.75
6 6 / kluci [149] Adrian Suchánek 2010 CZE Redneck 06:30.15 01:11.51 03:08.4
7 7 / kluci [181] Šimon Jirásek 2011 CZE S sport Hronov 07:52.41 02:33.77 03:36.9
8 8 / kluci [169] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport Hronov 08:37.65 03:19.01 04:20.95

result list Minižákyně II (2km)

start ~ 10:31:32

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [151] Laura Svobodova 2010 CZE ADASTRA CYCLING TEAM 05:13.38 02:31.66
2 2 / Ženy [141] Vanesa Bohánská 2010 CZE AMULET ROHOZEC TEAM 05:21.66 00:08.28 02:31.4
3 3 / Ženy [142] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 05:37.23 00:23.85 02:43.39
4 4 / Ženy [146] Maja Kuncikova 2010 CZE TJ Spartak Vrchlabí 06:45.0 01:31.62 03:28.07
5 5 / Ženy [148] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 09:50.28 04:36.9 04:18.55
6 6 / Ženy [182] Barbora Hudečková 2010 CZE Náchod 10:36.06 05:22.68 05:03.0
6 6 / Ženy [259] Iva Kopřivová 2010 CZE Bohdašín 10:36.06 05:22.68 05:08.55
8 8 / Ženy [147] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 21:53.17 16:39.79 06:43.78

result list Žáci II (5km)

start ~ 10:49:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [158] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs bikes 17:08.51
2 1 / holky [159] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 21:00.22 03:51.71
3 2 / holky [161] Adéla Šulcová 2006 CZE S-Sport Hronov 21:52.49 04:43.98
4 2 / kluci [157] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 22:05.07 04:56.56
5 3 / holky [154] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 24:19.78 07:11.27
6 3 / kluci [287] Marek Dvořák 2005 CZE Carla.kupkolo.cz 02:53:22.16 02:36:13.65
DNS / kluci [160] Tomáš Šťovíček 2006 CZE Tanja

result list Žáci I (5km)

start ~ 10:51:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [37] Patrik frencl 2008 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 16:43.73
2 2 / kluci [40] Tomáš Janovský 2008 CZE AEROTEC SPORT TEAM 16:57.27 00:13.54
3 3 / kluci [52] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:28.77 01:45.04
4 1 / holky [45] Ella Kuncikova 2007 CZE Bike klub Spindl 18:57.28 02:13.55
5 2 / holky [41] Ema Jirásková 2009 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 19:42.82 02:59.09
6 4 / kluci [48] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 19:52.69 03:08.96
7 5 / kluci [42] Kryštof Kábrt 2007 CZE Apache Loko Trutnov 20:05.87 03:22.14
8 3 / holky [56] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 20:48.0 04:04.27
9 6 / kluci [50] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 21:08.92 04:25.19
10 4 / holky [51] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 21:14.61 04:30.88
11 5 / holky [43] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 21:22.58 04:38.85
12 7 / kluci [38] Patrik Ilšner 2007 CZE Prestige cycling team 21:51.47 05:07.74
13 8 / kluci [53] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs bikes team 21:58.43 05:14.7
14 9 / kluci [44] Dawid Krusz 2009 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 23:23.09 06:39.36
15 10 / kluci [46] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 23:53.62 07:09.89
16 11 / kluci [57] Matěj Lukáš 2007 CZE Náchod Kramolna 24:52.79 08:09.06
17 6 / holky [39] Ella Jakubcová 2009 CZE Pitrs bikes 28:13.71 11:29.98
18 7 / holky [49] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 28:34.83 11:51.1
19 12 / kluci [47] Alex Mrázek 2008 CZE M.A.S. 31:36.85 14:53.12
20 8 / holky [59] Noemi Anna Machová 2009 CZE červený kostelec 38:44.37 22:00.64

result list 40 km

start ~ 11:59:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Masters I [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:47:25.25 51:55.73
2 1 / Muži [95] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 01:54:13.5 06:48.25 55:21.62
3 2 / Masters I [8] Lukáš Čáp 1984 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:54:51.37 07:26.12 55:57.42
4 3 / Masters I [10] Lukáš Drejsl 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:55:12.49 07:47.24 55:20.55
5 4 / Masters I [73] Tomáš Sládek 1988 CZE Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje 01:55:37.45 08:12.2 55:33.55
6 2 / Muži [85] Zdeněk Morávek 1996 CZE SUPERIOR RIDERS 01:57:49.26 10:24.01 57:24.52
7 1 / Masters II [2] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine-Cyklomax 01:58:33.34 11:08.09 55:36.16
8 3 / Muži [77] David Dvořák 1993 CZE Skibikecentrum team.cz 01:58:57.19 11:31.94 56:34.01
9 4 / Muži [63] Lukáš Chmelař 1991 CZE www.chaloupkydestne.cz 02:00:40.98 13:15.73 59:43.32
10 2 / Masters II [72] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 Sport 02:02:17.07 14:51.82 59:52.6
11 3 / Masters II [62] Aleš Balcar 1977 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:04:40.17 17:14.92 01:00:30.75
12 5 / Muži [30] Štěpán Štolfa 1998 CZE Pitrs bikes 02:06:46.39 19:21.14 01:00:27.99
13 5 / Masters I [3] Jaruch Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:07:03.96 19:38.71 01:00:27.77
14 6 / Masters I [4] Josef Bako 1985 CZE www.kupkolo.cz 02:07:32.04 20:06.79 01:01:21.88
15 6 / Muži [55] Tomáš Fabián 1996 CZE Cykloteam Kolárna 02:08:19.67 20:54.42 01:00:59.64
16 7 / Masters I [87] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 02:10:26.57 23:01.32 01:04:17.45
17 1 / Junioři [19] Vojtěch Kovaříček 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:11:27.26 24:02.01 01:00:29.43
18 4 / Masters II [32] Lukáš Tříska 1977 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:12:28.76 25:03.51 01:04:14.54
19 5 / Masters II [61] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 02:12:57.6 25:32.35 01:04:37.84
20 7 / Muži [90] Zbyněk Richter 1991 CZE Ghost Team 02:13:44.14 26:18.89 01:04:20.34
21 8 / Masters I [86] Tomáš Kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:14:46.74 27:21.49 01:06:33.28
22 2 / Junioři [29] Martin Štěpán 2001 CZE Česká Metuje 02:15:05.91 27:40.66 01:04:16.03
23 6 / Masters II [28] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS Atelier Náchod 02:15:24.28 27:59.03 01:04:50.0
24 8 / Muži [20] Michal Kubišta 1990 CZE Šmídl cycling team 02:15:41.41 28:16.16 01:06:57.56
25 9 / Masters I [33] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 02:17:44.88 30:19.63 01:05:57.04
26 7 / Masters II [66] Jiří Vokoun 1972 CZE Červený Kostelec 02:18:21.84 30:56.59 01:06:44.38
27 10 / Masters I [5] Štěpán Bejr 1987 CZE Náchod 02:18:31.05 31:05.8 01:07:16.74
28 1 / Veteráni [74] Jiří Krejsar 1962 CZE INS Atelier Náchod 02:18:36.04 31:10.79 01:06:28.71
29 9 / Muži [31] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:19:43.02 32:17.77 01:05:03.47
30 8 / Masters II [68] Michal Futó 1974 CZE KSM Hrádek 02:19:59.98 32:34.73 01:07:12.15
31 1 / Ženy [70] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:20:16.51 32:51.26 01:06:41.94
32 10 / Muži [84] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs bikes 02:22:06.09 34:40.84 01:08:03.16
33 11 / Muži [67] Ondřej Slavíček 1991 CZE SCP Pardubice 02:22:31.51 35:06.26 01:20:27.5
34 9 / Masters II [25] Rudolf Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 02:22:33.6 35:08.35 01:08:14.95
35 2 / Ženy [15] Kateřina Jůzová 1991 CZE STRATOS AUTO - VELOCENTRUM 02:23:18.9 35:53.65 01:09:13.34
36 10 / Masters II [13] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:24:25.38 37:00.13 01:11:08.42
37 11 / Masters II [78] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod 02:24:44.5 37:19.25 01:07:51.77
38 12 / Masters II [60] Petr John 1974 CZE S-sport Hronov 02:24:48.12 37:22.87 01:09:39.3
39 2 / Veteráni [14] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 02:25:54.25 38:29.0 01:11:35.17
40 12 / Muži [64] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:26:51.41 39:26.16 01:08:05.46
41 11 / Masters I [27] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:27:26.9 40:01.65 01:09:37.97
42 3 / Ženy [91] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:27:42.15 40:16.9 01:09:00.46
43 13 / Muži [24] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 02:27:59.74 40:34.49 01:12:16.12
44 12 / Masters I [83] Jiří Záliš 1988 CZE PITRS BIKES 02:31:53.59 44:28.34 01:09:19.76
45 13 / Masters II [79] Vít Mráz 1974 CZE INS Atelier Náchod - veterans 02:32:38.25 45:13.0 01:13:35.58
46 3 / Veteráni [12] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:33:36.26 46:11.01 01:13:32.21
47 4 / Veteráni [69] Aleš Morávek 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:57.83 46:32.58 01:13:19.32
48 13 / Masters I [71] Martin Petr 1984 CZE Sršni Velké Poříčí 02:34:12.44 46:47.19 01:13:45.82
49 14 / Masters II [96] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:34:43.43 47:18.18 01:14:26.82
50 15 / Masters II [89] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 02:34:50.0 47:24.75 01:13:59.28
51 5 / Veteráni [65] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:35:32.29 48:07.04 01:14:30.53
52 16 / Masters II [34] Ondřej Zámečník 1979 CZE Výživové poradenství ZZ 02:35:58.65 48:33.4 01:16:16.79
53 6 / Veteráni [22] Martin Macek 1964 CZE SK Finisher 02:37:47.49 50:22.24 01:15:30.78
54 14 / Masters I [35] Zdeněk Zima 1985 CZE HC Sršni Velké Poříčí 02:41:03.54 53:38.29 01:14:35.6
55 17 / Masters II [92] ivo kocanda 1970 CZE IKstav 02:43:03.4 55:38.15 01:17:35.77
56 14 / Muži [16] Petr Kadlec 2000 CZE JKF Jaroměř 02:43:14.82 55:49.57 01:18:57.78
57 15 / Masters I [75] Petr Šulc 1988 CZE eleven 02:43:26.37 56:01.12 01:20:11.55
58 16 / Masters I [58] Milan Jakubec 1981 CZE Pítrs bikes 02:46:13.27 58:48.02 01:13:31.05
59 7 / Veteráni [9] Martin Černý 1964 CZE Vella Team 02:47:13.17 59:47.92 01:18:45.52
60 18 / Masters II [26] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 02:54:06.23 01:06:40.98 01:22:52.57
61 4 / Ženy [7] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:54:26.5 01:07:01.25 01:23:22.99
62 19 / Masters II [36] Pavel Žibřid 1973 CZE INS Atelier Náchod 02:56:24.45 01:08:59.2 01:22:12.49
63 17 / Masters I [11] Jan Fulka 1988 CZE Pitrs bikes 02:56:58.68 01:09:33.43 01:24:39.56
64 20 / Masters II [88] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 03:02:16.67 01:14:51.42 01:24:12.92
65 3 / Junioři [82] Filip Luštinec 2001 CZE Apache Bike Team Úpice 03:03:08.63 01:15:43.38 01:24:17.77
66 18 / Masters I [17] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:08:29.52 01:21:04.27 01:30:06.41
67 21 / Masters II [76] Vilém Dušek 1975 CZE TJ Jiskra Jaroměř 03:08:46.38 01:21:21.13 01:27:26.1
68 5 / Ženy [80] Natália Blanárová 1990 SVK Sokol Nové Město nad Metují 03:12:54.08 01:25:28.83 01:34:56.37
69 19 / Masters I [93] Ales Vojtech 1982 CZE Cerveny Kostelec 03:15:26.5 01:28:01.25 01:32:45.84
70 8 / Veteráni [94] Libor Mojžíš 1968 CZE Vella team Náchod 03:17:08.94 01:29:43.69 01:30:45.18
DNF / Veteráni [6] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 01:05:38.23
DNF / Muži [21] Radek Lauryn 1997 CZE Teplice nad Metují 01:05:49.73
DNF / Veteráni [81] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 01:11:53.3
DNF / Muži [18] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 01:19:45.58
DNF / Masters I [23] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 01:20:21.05
DNF / Veteráni [54] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM

result list 20 km

start ~ 12:04:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Kadeti [269] Ondřej Horák 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 58:19.01
2 2 / Kadeti [252] František Hojka 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 59:26.1 01:07.09
3 1 / Masters I [101] Pavel Bezděk 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:02:02.94 03:43.93
4 2 / Masters I [258] Piotrek Krusz 1985 POL KKW NEXELO WAŁBRZYCH 01:02:11.35 03:52.34
5 3 / Masters I [111] Tomáš Kynský 1989 CZE Lánov 01:02:24.69 04:05.68
6 3 / Kadeti [115] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:02:32.62 04:13.61
7 4 / Masters I [285] Michal Nehyba 1980 CZE AGRO CS a.s. 01:03:50.49 05:31.48
8 1 / Muži [168] Pavel Melichar 1997 CZE MSK Motor Sport 01:05:14.25 06:55.24
9 2 / Muži [273] Petr Michalec 1995 CZE Pitrs bikes 01:05:30.34 07:11.33
10 3 / Muži [120] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 01:06:06.26 07:47.25
11 4 / Kadeti [279] Michal Petr 2004 CZE INS Atelier Náchod 01:06:09.59 07:50.58
12 1 / Masters II [103] Jan Čermák 1978 CZE S-Sport Hronov 01:06:54.12 08:35.11
13 5 / Masters I [278] Jan Marák 1980 CZE INS Atelier Náchod 01:07:06.66 08:47.65
14 5 / Kadeti [183] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:07:55.89 09:36.88
15 4 / Muži [270] Lukáš Václavík 1994 CZE LAWI Stars 01:08:18.35 09:59.34
16 1 / Kadetky [289] Štěpánka Hojková 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 01:09:18.73 10:59.72
17 5 / Muži [255] Lukáš Bárta 1992 CZE MTB Trilogy 01:10:17.93 11:58.92
18 2 / Masters II [122] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 01:10:27.54 12:08.53
19 6 / Masters I [271] Pavel Plachta 1982 CZE KTM RACING TEAM Factory 01:12:17.84 13:58.83
20 6 / Kadeti [113] Matyáš Lelek 2003 CZE Čolek Team Červený Kostelec 01:12:19.81 14:00.8
21 3 / Masters II [277] David Beneš 1977 CZE Horní Branná 01:12:29.92 14:10.91
22 1 / Veteráni [288] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:12:51.19 14:32.18
23 2 / Veteráni [282] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 01:13:17.83 14:58.82
24 1 / Ženy [284] Monika Tučková 1993 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 01:13:29.25 15:10.24
25 4 / Masters II [109] Václav Jehlík 1974 CZE Hostinné 01:14:23.44 16:04.43
26 7 / Kadeti [114] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 01:15:51.85 17:32.84
27 7 / Masters I [173] Robert Cinke 1984 CZE Horni Rybniky 190 01:16:20.21 18:01.2
28 8 / Kadeti [107] Martin Ilšner 2004 CZE Prestige cycling team 01:16:39.58 18:20.57
29 5 / Masters II [180] Tomáš STANĚK 1970 CZE BAKAKO Nová Paka 01:19:01.63 20:42.62
30 8 / Masters I [292] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 01:19:50.73 21:31.72
31 6 / Masters II [286] Ladislav Šplíchal 1978 CZE DTJ Hrachoviště 01:20:09.67 21:50.66
32 7 / Masters II [280] Michal Renský 1979 CZE Run4run 01:22:00.11 23:41.1
33 3 / Veteráni [121] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:22:18.78 23:59.77
34 1 / Juniorky [105] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 01:23:02.0 24:42.99
35 2 / Ženy [118] Kateřina Teuberová 1990 CZE Náchod 01:24:07.5 25:48.49
36 9 / Kadeti [116] Jan Poche 2004 CZE GHOST team 01:25:05.32 26:46.31
37 3 / Ženy [100] Petra Piechová 1976 CZE Loko Trutnov 01:26:24.57 28:05.56
38 2 / Juniorky [106] Maryana Goliney 2002 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:27:56.38 29:37.37
39 8 / Masters II [291] Miloš klingr 1976 CZE Vrchlabí 01:28:09.78 29:50.77
40 2 / Kadetky [256] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs bikes 01:28:15.57 29:56.56
41 4 / Veteráni [167] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 01:28:25.57 30:06.56
42 3 / Juniorky [268] Tereza Futo 2002 CZE Sportteam Hrádek 01:28:30.67 30:11.66
43 3 / Kadetky [171] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE CK Jihočeské naděje 01:30:14.45 31:55.44
44 4 / Ženy [110] Mišutka Kaněrová 1989 CZE Mafa racing team 01:33:22.96 35:03.95
45 5 / Veteráni [283] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 01:34:42.77 36:23.76
46 4 / Kadetky [112] Denisa Kyselová 2003 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 01:36:40.39 38:21.38
47 5 / Kadetky [276] Lucie Hainzelová 2005 CZE Pitrs bikes team 01:36:53.81 38:34.8
48 9 / Masters II [281] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 01:38:04.29 39:45.28
49 6 / Kadetky [170] Veronika Vítková 2005 CZE Pitrs bikes team 01:41:36.16 43:17.15
50 9 / Masters I [102] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:46:22.95 48:03.94
51 10 / Masters II [108] Ladislav Jančík 1974 CZE jancik.biz 01:54:53.79 56:34.78
52 10 / Kadeti [272] Vojtěch fajgl 2004 CZE 02:01:45.87 01:03:26.86
53 10 / Masters I [274] Jan Fajgl 1983 CZE Bukovina 02:03:56.17 01:05:37.16
DNF / Kadeti [117] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí
DNF / Veteráni [104] Luboš Dvořák 1969 CZE Herálec 59201
DNF / Muži [119] Tomáš Tichý 1995 CZE Alltraining.cz

result list 20 km koloběžky

start ~ 12:04:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [125] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:22:45.97
2 2 / Muži [275] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 01:27:49.11 05:03.14
3 3 / Muži [290] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 01:29:12.0 06:26.03
4 4 / Muži [124] Vítězslav Drlíček 1976 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:34:22.36 11:36.39
5 5 / Muži [123] Václav Boža 1996 CZE BoKolobka tým Ostrava 02:12:24.15 49:38.18
6 1 / Ženy [166] Jana Bůžková 1982 CZE Bokolobka tým Ostrava 02:38:27.3 01:15:41.33