MČR v koloběhu 2015 - dlouhý závod

2015-05-30 Náchod [CZ]

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 71, men : 69, women: 2, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 5, senioři: 22, masters muži: 26, veteráni: 16, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 2, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
ženy juniorky total: 18, men : 0, women: 18, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 6, masters ženy: 4, veteránky: 6 [html] [pdf]
kadeti total: 7, men : 7, women: 0, žáci: 0, kadeti: 7, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
kadetky total: 14, men : 0, women: 14, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 14, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
žactvo total: 14, men : 7, women: 7, žáci: 7, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 7, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]

start list hlavní závod

start ~ 16:03:52 , all years of born , registered: 71 participants ( 69 of men, 2 of women) 42 km (4 okruhy)

category # name state year team
junioři [14] Anton Jaroslav CZE 1999 Lipenští draci
senioři [17] Baďura Jan CZE 1987 KOSTKA Racing
masters muži [67] Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
senioři [9] Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
senioři [22] Bejbl Ondřej CZE 1980 COCONi
junioři [16] Berka Matěj CZE 1998 KOSTKA Racing
masters muži [60] Bláha Ladislav CZE 1973 COCONi
senioři [68] [1026] Bostl Jakub CZE 1982 Yedoo Team
senioři [5] Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
veteráni [23] Černý Zdeněk CZE 1963 Bez pedálů
masters muži [21] Dušek Jan CZE 1974 Bez Pedálů
veteráni [25] Dvořák Karel CZE 1959 SKK Lipenští draci
masters muži [24] dvořák miloš CZE 1969 praha 3
masters muži [26] Feist Jaroslav CZE 1969 Jiskra Jaroměř - Potocký
senioři [13] Fiedler Tomáš CZE 1979 ULTIMA KLAP TEAM
senioři [8] Gregor Jaroslav CZE 1985 Ultima
senioři [27] Hanel Lukáš CZE 1981 Yedoo
junioři [76] Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
senioři [28] Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
veteráni [18] Horák Jan CZE 1963 KOSTKA Racing z.s.
senioři [7] Hrůza Vojtěch CZE 1992 KOSTKA Racing
masters muži [29] Janák Petr CZE 1966 CHRTI Holoubkov
veteráni [61] Jelínek Milan CZE 1955 SILVINI MADSHUS team
senioři [1] Kadlec Marek CZE 1995 PSP KK Plzen
veteráni [30] Kadlec Martin CZE 1961 PSP KK PLZEŃ
senioři [10] Kadlec jr. Martin CZE 1981 PSP KK Plzen
veteráni [31] Kasík Miroslav CZE 1948 PSP KK Plzeň
senioři [62] Kislinger Radek CZE 1977 JAFIDUTO 1984
veteráni [32] Kňákal Pavel CZE 1957 P.Kň. Tábor
masters muži [19] Komár Martin CZE 1975 Koloběžec Pardubice
senioři [63] Kosnar Matěj CZE 1977 Koloběžky Český ráj
masters muži [33] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
veteráni [34] Kowal Václav CZE 1965 Bo!!!
seniorky [15] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing z.s.
seniorky [1026] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing z.s.
masters muži [64] Krampla Tomas CZE 1966 TTC Olomouc
masters muži [35] Krchňák Karel CZE 1969 Týnec nad Sázavou
veteráni [36] kudlaček vlastimil CZE 1965 ČESKÝ BROD
senioři [37] Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
senioři [3] Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
masters muži [11] Legát Pavel CZE 1969 SKK Lipenští draci
masters muži [38] Maixner Radoslav CZE 1973 Koloběžci Pardubice
veteráni [39] Novák Pavel CZE 1964 JAFIDUTO 1984
veteráni [40] Odvárka Jan CZE 1957 ultima
junioři [41] Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
masters muži [6] Onderka Alois CZE 1969 SKK Lipenští draci
junioři [42] PAVEL JAN CZE 1998 TRISTA 60
senioři [2] Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
masters muži [65] Plachý Jiří CZE 1967 Bez pedálů
masters muži [4] Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
veteráni [43] Rain Pavel CZE 1960 CHRTI Holoubkov
masters muži [44] Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
masters muži [75] Režňák Martin CZE 1970
masters muži [20] Rozbroj Aleš CZE 1973 Dolní Lutyně
veteráni [45] Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
senioři [46] Scholz Vladimír CZE 1979 Pila Machov
masters muži [47] Sláma Jiří CZE 1974 Nové Město nad Metují
senioři [48] Slivenecký Karel CZE 1976 Ultima
masters muži [49] Stojan Pavel CZE 1974 Bez pedálů
masters muži [12] Šimurda Richard CZE 1971 PSP KK PLZEŇ
masters muži [50] Šnobl Martin CZE 1974 sixteen
senioři [51] Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
senioři [52] Theiner Ondřej CZE 1994 Ultima K. Lap Team
masters muži [53] Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
masters muži [66] Uher Juraj CZE 1973 Nové Město nad Metují
masters muži [54] Ulč Jiří CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
senioři [55] Uličný Ľuboš SVK 1985 Lipenští draci
veteráni [56] Vítámvás Josef CZE 1963 Lipnik Dragons
masters muži [57] Waldecker Dušan CZE 1972 Wikow
veteráni [58] Zajíček Jiří CZE 1961 CHRTI Holoubkov
veteráni [59] Žaba Martin CZE 1958 COCONi

start list ženy juniorky

start ~ 16:05:25 , all years of born , registered: 18 participants ( 0 of men, 18 of women) 27 km (2 okruhy)

category # name state year team
veteránky [1004] Čermáková Hana CZE 1953 KOSTKA RACING
seniorky [1016] Černá Klára CZE 1991 Bez pedálů
veteránky [1001] Dvořáková Ivana CZE 1962 SKK Lipenští draci
veteránky [1010] Kadlecová Dagmar CZE 1965 PSP KK PLZEŇ
seniorky [1007] Koblížková Petra CZE 1983 YEDOO TEAM
seniorky [1006] Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
juniorky [1017] Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
masters ženy [1003] Onderková Vladislava CZE 1968 SKK Lipenští draci
veteránky [1018] Pluháčková Běla CZE 1958 ULTIMA KLAP TEAM
masters ženy [1009] Pontigo Arestizábal Aurora CZE 1969 Bez Pedálů
seniorky [1019] Rainová Gabriela CZE 1988 CHRTI Holoubkov
veteránky [1020] Soukupová Miroslava CZE 1961 Ultima K.lap Team
masters ženy [1023] Strouhalová Jana CZE 1974 KOSTKA Racing
seniorky [1021] šafářová Anna CZE 1984 YEDOO TEAM
veteránky [1002] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
juniorky [1024] Tvrdíková Žaneta CZE 1998 Ultima k.lap Team
seniorky [1022] Vedralová Iva CZE 1986 Ultima K. Lap Team
masters ženy [1005] Waldhauserová Šárka CZE 1973 BoKolobka tým Ostrava

start list kadeti

start ~ 16:05:25 , 2000 - 2002 , registered: 7 participants ( 7 of men, 0 of women) 27 km (2 okruhy)

category # name state year team
kadeti [1013] Bílovský Lukáš CZE 2001 SKK Lipenští draci
kadeti [1015] Kváš Jan CZE 2000 KOSTKA Racing
kadeti [1008] Poliak Šimon CZE 2000 Beranstein Power Team
kadeti [1012] Raška Lukáš CZE 2001 1KK Lipník n.B.
kadeti [1025] Řeha Filip CZE 2001 KOSTKA Racing
kadeti [1014] Strouhal Jakub CZE 2001 KOSTKA Racing
kadeti [1011] Suchánek David CZE 2000 Klub koloběhu Lipník n.B.

start list kadetky

start ~ 16:06:12 , 2000 - 2002 , registered: 14 participants ( 0 of men, 14 of women) 17 km

category # name state year team
kadetky [209] Bakešová Denisa CZE 2002 KOSTKA Racing
kadetky [204] Bednaříková Alena CZE 2001 Klub koloběhu Lipník n.B.
kadetky [203] Kulifajová Veronika CZE 2001 Lipenští draci
kadetky [207] Labská Tereza CZE 2000 SKK Lipenští draci
kadetky [210] Mičkerová Karla CZE 2002 KOSTKA Racing
kadetky [222] Morávková Anet CZE 2001 KOSTKA Racing
kadetky [205] Onderková Eliška CZE 2002 SKK Lipenští draci
kadetky [208] Onderková Julie CZE 2002 SKK Lipenští draci
kadetky [211] Poláková Natálie CZE 2000 KOSTKA Racing
kadetky [212] Poulíková Karolína CZE 2000 KOSTKA Racing
kadetky [213] Strouhalová Anna CZE 2001 KOSTKA Racing
kadetky [214] Struhárová Natálie CZE 2001 KOSTKA Racing
kadetky [202] Šefcová Kateřina CZE 2000 Police nad Metují
kadetky [201] Zbožková Andrea CZE 2001 Lipník nad Bečvou

start list žactvo

start ~ 16:06:12 , 2000 - 2002 , registered: 14 participants ( 7 of men, 7 of women) 17 km

category # name state year team
žákyně [215] Andrýsková Renáta CZE 2004 KOSTKA Racing
žáci [216] Bakeš Daniel CZE 2005 KOSTKA Racing
žáci [217] Baslar Ondřej CZE 2004 KOSTKA Racing
žáci [218] Beckert Martin CZE 2003 Klub koloběhu Lipník n.B.
žákyně [219] Cenková Ema CZE 2005 KOSTKA Racing
žáci [220] Friblík Jakub CZE 2004 KOSTKA Racing
žáci [221] Juřík Marek CZE 2004 KOSTKA Racing
žákyně [206] Kislingerová Bára CZE 2004 JAFIDUTO 1984
žákyně [223] Korytářová Ema CZE 2005 KOSTKA Racing
žákyně [224] Mičkerová Michaela CZE 2004 KOSTKA Racing
žákyně [225] Mirgová Patricie CZE 2003 Klub koloběhu Lipník n.B.
žáci [ ] Nádvorník Šimon CZE 2004 KOSTKA Racing
žákyně [227] Řehová Hana CZE 2003 KOSTKA Racing
žáci [228] Sedlář Tomáš CZE 2004 KOSTKA Racing