MČR v koloběhu 2015 - dlouhý závod

2015-05-30 Náchod [CZ] 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 65, men : 65, women: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 5, senioři: 22, masters muži: 23, veteráni: 15, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
ženy juniorky total: 17, men : 0, women: 17, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 6, masters ženy: 4, veteránky: 5 [html] [pdf]
kadeti total: 20, men : 13, women: 7, žáci: 6, kadeti: 7, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 7, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
kadetky total: 14, men : 0, women: 14, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 14, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
žactvo total: 0, men : 0, women: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]

result list ženy juniorky

start ~ 16:05:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay 10km18km26km
1 1 / seniorky [1022] Iva Vedralová 1986 CZE Ultima K. Lap Team 01:03:05.1 (13) 45:56.6 (2)
2 1 / masters ženy [1005] Šárka Waldhauserová 1973 CZE BoKolobka tým Ostrava 01:03:07.4 00:02.3 26:46.5 (1) 45:53.0 (1)
3 1 / veteránky [1002] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:07:44.8 04:39.7 28:21.5 (2) 49:05.2 (3)
4 1 / juniorky [1024] Žaneta Tvrdíková 1998 CZE Ultima k.lap Team 01:09:29.3 06:24.2 28:29.6 (3) 49:24.0 (4)
5 2 / seniorky [1016] Klára Černá 1991 CZE Bez pedálů 01:10:23.5 07:18.4 29:21.3 (5) 51:24.2 (5)
6 3 / seniorky [1007] Petra Koblížková 1983 CZE YEDOO TEAM 01:10:59.7 07:54.6 29:15.3 (4) 51:44.6 (6)
7 2 / masters ženy [1023] Jana Strouhalová 1974 CZE KOSTKA Racing 01:11:08.2 08:03.1 30:10.6 (8) 52:09.9 (8)
8 2 / veteránky [1001] Ivana Dvořáková 1962 CZE Lipenští draci 01:11:39.2 08:34.1 29:42.5 (6) 51:52.4 (7)
9 3 / masters ženy [1003] Vladislava Onderková 1968 CZE SKK Lipenští draci 01:11:46.6 08:41.5 29:54.5 (7) 52:10.6 (9)
10 3 / veteránky [1004] Hana Čermáková 1953 CZE KOSTKA Racing 01:12:05.0 08:59.9 30:20.6 (9) 52:53.5 (10)
11 4 / seniorky [1019] Gabriela Rainová 1988 CZE CHRTI Holoubkov 01:14:06.0 11:00.9 (14) 53:41.7 (11)
12 4 / veteránky [1020] Miroslava Soukupová 1961 CZE Ultima K.lap Team 01:19:41.1 16:36.0 (15) 57:58.7 (13)
13 5 / seniorky [1006] Alena Legátová 1996 CZE Lipenští draci 01:20:50.0 17:44.9 (16) 58:40.1 (14)
14 5 / veteránky [1018] Běla Pluháčková 1958 CZE Ultima K.lap Team 01:24:04.9 20:59.8 32:42.0 (10) 01:00:46.3 (15)
15 6 / seniorky [1021] Anna Šafářová 1984 CZE YEDOO TEAM 01:26:44.4 23:39.3 34:50.3 (11) 01:03:13.8 (16)
16 2 / juniorky [1017] Petra Legátová 1999 CZE Lipenští draci 01:37:07.8 34:02.7 36:29.5 (12) 01:09:31.1 (17)
DNF / masters ženy [1009] Aurora Pontigo Arestizábal 1969 CZE Bez Pedálů 56:57.0 (12)