3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

2018-01-21 Jilemnice (Hraběnka) 

announcement

registration

start list

results

rezerva total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
500m K kluci total: 8, men : 8, women: 0, předžáci: 8, předžačky: 0 praha [html] [pdf]
500m K holky total: 5, men : 0, women: 5, předžáci: 0, předžačky: 5 praha [html] [pdf]
1km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, nejml. žáci: 7, nejml. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
1km K holky total: 12, men : 0, women: 12, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 12 praha [html] [pdf]
2km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, ml. žáci: 5, st. žáci: 2, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 praha [html] [pdf]
2km K holky total: 11, men : 0, women: 11, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 10, st. žákyně: 1 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorci total: 1, men : 1, women: 0, ml. dorci: 1, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K starší dorky total: 0, men : 0, women: 0, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
5km K mladší dorky total: 5, men : 0, women: 5, ml. dorci: 0, ml. dorky: 5, st. dorky: 0 praha [html] [pdf]
10km K total: 0, men : 0, women: 0, st. dorci: 0 praha [html] [pdf]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) total: 8, men : 4, women: 4, mix: 0, Muži: 4, Ženy: 4 praha [html] [pdf]
1. úsek Z 3km K total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 praha [html] [pdf]
2. úsek M 6km K total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
3. úsek Z 3km K total: 3, men : 0, women: 3, Muži: 0, Ženy: 3 praha [html] [pdf]
4. úsek M 6km V total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 praha [html] [pdf]
file file type size last modified
stafety Celkove pdf 37388B23.01.2018 08:47:02
stafety Po Useku1 pdf 33826B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku2 pdf 33563B21.01.2018 13:30:51
stafety Po Useku3 pdf 33701B21.01.2018 13:30:49
stafety Po Useku4 pdf 33956B21.01.2018 13:30:50

result list 1km K holky

start ~ 10:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / nejml. žákyně [429] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:20.86
2 2 / nejml. žákyně [229] Pavlína Salabová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:24.0 00:03.14
3 3 / nejml. žákyně [427] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:45.89 00:25.03
4 4 / nejml. žákyně [460] Andrea Šišková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:49.65 00:28.79
5 5 / nejml. žákyně [421] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:00.5 00:39.64
6 6 / nejml. žákyně [419] Anna Holmanová 2008 CZE HSKB 04:02.88 00:42.02
7 7 / nejml. žákyně [426] Natálie Lukešová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:04.29 00:43.43
8 8 / nejml. žákyně [433] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:15.0 00:54.14
9 9 / nejml. žákyně [417] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita 04:16.48 00:55.62
10 10 / nejml. žákyně [418] Jůlie Hladíková 2008 CZE VSK Humanita 04:35.93 01:15.07
11 11 / nejml. žákyně [452] Aneta Pospíchalová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:45.37 01:24.51
12 12 / nejml. žákyně [425] Jana Laštovková 2008 CZE bez oddílu 04:57.0 01:36.14