3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (sobota)

2018-01-20 Jilemnice (Hraběnka)

announcement

registration

start list

results

500m V total: 15, men : 9, women: 6, předžáci: 9, předžačky: 6 [html] [pdf]
1km V holky total: 18, men : 0, women: 18, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 18 [html] [pdf]
1km V kluci total: 10, men : 10, women: 0, nejml. žáci: 10, nejml. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V kluci total: 16, men : 16, women: 0, ml. žáci: 9, st. žáci: 7, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 [html] [pdf]
3km V holky total: 17, men : 0, women: 17, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 13, st. žákyně: 4 [html] [pdf]
5km V mladší dorci total: 16, men : 16, women: 0, ml. dorci: 16, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf]
5km V Starší dorky total: 10, men : 0, women: 10, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 10 [html] [pdf]
5km V mladší dorky total: 16, men : 0, women: 16, ml. dorci: 0, ml. dorky: 16, st. dorky: 0 [html] [pdf]
10km V total: 15, men : 15, women: 0, st. dorci: 15 [html] [pdf]
15km V ženy total: 29, men : 0, women: 29, Juniorky: 3, Ženy: 26 [html] [pdf]
30km V muži total: 66, men : 66, women: 0, Junioři: 6, Muži: 60 [html] [pdf]

start list 500m V

start ~ 10:00:00 , 2010 and younger , registered: 15 participants ( 9 of men, 6 of women)

category # name state year team
předžáci [455] Baldrian Josef CZE 2011 TJ Slovan Praha Zdravotník
předžáci [468] Burgermeister Karel CZE 2010 CSK Vysoké nad Jizerou
předžačky [456] Ciprová Marie CZE 2013 KB Trefa M. Boleslav
předžačky [457] Česáková Apolénka CZE 2010 SASM
předžáci [465] Hadač Jakub CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžáci [458] Hladík Filip CZE 2011 VSK Humanita
předžáci [459] Horák Mikuláš CZE 2012 ČKS Ski Jilemnice
předžáci [460] Horálek Antonín CZE 2010 ZDRP - Zdravotník Praha
předžáci [461] Hůlka Lukáš CZE 2011 TJ Spartak Vrchlabí
předžačky [471] Chmelíková Ester CZE 2011 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [462] Lacigová Antonie CZE 2011 TJ Slovan Praha Zdravotník
předžáci [463] Mareček Mikuláš CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice
předžačky [472] Pitrmucová Anežka CZE 2010
předžáci [464] Šochovský Vojtěch CZE 2012 HSKB
předžačky [474] Valdmanová Anna CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice

start list 1km V holky

start ~ 10:01:00 , all years of born , registered: 18 participants ( 0 of men, 18 of women)

category # name state year team
nejml. žákyně [433] Brown Katie CZE 2008 SASM
nejml. žákyně [469] Burgermeisterová Lucie CZE 2008 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
nejml. žákyně [406] Drhová Eva CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně [435] Ellederová Eva CZE 2008 VSK Humanita Praha
nejml. žákyně [437] Hladíková Jůlie CZE 2008 VSK Humanita
nejml. žákyně [438] Holmanová Anna CZE 2008 HSKB
nejml. žákyně [440] Horáková Amálie CZE 2008 ČKS Ski Jilemnice
nejml. žákyně [441] Hůlková Kamila CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žákyně [444] Košťáková Tereza CZE 2009 Klub biatlonu Trefa
nejml. žákyně [446] Kučerová Kateřina CZE 2009 ZDRP
nejml. žákyně [447] Kuiper Jana Simona CZE 2009 ZDRP - Zdravotník Praha
nejml. žákyně [448] Marečková Olivie CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [466] Odnohová Simona CZE 2008 KB Trefa M. Boleslav
nejml. žákyně [449] Plecháčová Nikola CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [451] Suchardová Ella CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žákyně [470] Štěpánková Lenka CZE 2008
nejml. žákyně [452] Turová Gabriela CZE 2008 Klub Biatlonu Trefa
nejml. žákyně [453] Zakouřilová Klára CZE 2008 TJ Slovan Praha Zdravotník

start list 1km V kluci

start ~ 10:10:00 , 2008 - 2009 , registered: 10 participants ( 10 of men, 0 of women)

category # name state year team
nejml. žáci [434] Cipra Antonín CZE 2009 KB Trefa M. Boleslav
nejml. žáci [476] Fišnar Hynek CZE 2008 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žáci [436] Folprecht Lukáš CZE 2008 ZDRP - Zdravotník Praha
nejml. žáci [439] Holubec Václav CZE 2009 HSKB
nejml. žáci [442] Jelínek Antonín CZE 2009 Klub biatlonu Trefa
nejml. žáci [443] Korbelář Jan CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci [445] Kučera Jakub CZE 2009 ZDRP
nejml. žáci [473] Pitrmuc Ondřej CZE 2008 ČKS SKI Jilemnice
nejml. žáci [450] Simbartl Richard CZE 2009 TJ Spartak Vrchlabí
nejml. žáci [454] Zikán Josef CZE 2009 Klub biatlonu Trefa

start list 3km V kluci

start ~ 10:20:00 , 2004 - 2007 , registered: 16 participants ( 16 of men, 0 of women)

category # name state year team
st. žáci [401] Baldrian Tomáš CZE 2004 ZDRP
ml. žáci [405] Česák Nathaniel CZE 2007 SASM
st. žáci [407] Dvořák Marek CZE 2005 SASM
ml. žáci [408] Elleder David CZE 2006 VSK Humanita Praha
ml. žáci [412] Holubec František CZE 2006 HSKB
ml. žáci [413] Hron Vilém CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
st. žáci [414] Hrouda David CZE 2005 SASM
st. žáci [415] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
ml. žáci [416] Jelínek František CZE 2007 Klub biatlonu Trefa
st. žáci [419] Lenhart Jaroslav CZE 2004 SASM
ml. žáci [421] Malinský Štěpán CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žáci [426] Rieger (mimo pořadí) Marek CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žáci [427] Simbartl Eduard CZE 2006 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žáci [428] Stoklasa Ondřej CZE 2006 Olfin Car Ski Team
st. žáci [430] Šubrt Vojtěch CZE 2005 ZDRP - Zdravotník Praha
st. žáci [432] Zakouřil Matyáš CZE 2004 TJ Slovan Praha Zdravotník

start list 3km V holky

start ~ 10:21:00 , all years of born , registered: 17 participants ( 0 of men, 17 of women)

category # name state year team
ml. žačky [402] Baldrianová Eva CZE 2007 TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žákyně [403] Benešová Annna CZE 2004 SASM
ml. žačky [404] Červinková Sára CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí
ml. žačky [409] Folprechtová Julie CZE 2006 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. žačky [410] Gajdová Michaela CZE 2007 TJ Slovan Praha Zdravotník
ml. žačky [411] Gerstrová Ludmila CZE 2007 HSKB
ml. žačky [467] Jakouběová Michaela CZE 2006
ml. žačky [418] Klierová Klaudie CZE 2006 Penzion Na Začátku
st. žákyně [417] Klierová Kristina CZE 2005 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky [420] Malá Anežka CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky [475] Marečková Julie CZE 2007 ČKS SKI Jilemnice
ml. žačky [422] Mrázová Julie CZE 2006 TJ Slovan Praha Zdravotník
st. žákyně [423] Novotná Eliška CZE 2004 SASM
ml. žačky [424] Outratová Tereza CZE 2006 Klub biatlonu Trefa
st. žákyně [425] Randáková Adéla CZE 2004 OB Spartak VRL
ml. žačky [429] Syrovátková Linda CZE 2007 Ski klub Jabloc nad Nisou
ml. žačky [431] Teichmanová Michaela CZE 2007 TJ Spartak Vrchlabí

start list 5km V mladší dorci

start ~ 10:40:00 , 2000 - 2003 , registered: 16 participants ( 16 of men, 0 of women)

category # name state year team
ml. dorci [246] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [249] Krákora Ondřej CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [250] Kudrnáč Jakub CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorci [251] Kuhn Michal CZE 2002 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [219] Lacina Jakub CZE 2003 TJ Semily
ml. dorci [254] Lustig Adam CZE 2002 SK Rover
ml. dorci [ ] Lustig Adam CZE 2002 SK Rover
ml. dorci [259] Mikšík Matěj CZE 2002 KRKONOŠE VRCHLABÍ 2
ml. dorci [262] Paulus Lukáš CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorci [263] Preissler Tomáš CZE 2003 Sokol Skuhrov
ml. dorci [268] Sixta Ondřej CZE 2002 KL SG Jabloc nad Nisou
ml. dorci [269] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorci [272] Škoda Aleš CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
ml. dorci [271] Škoda Ondřej CZE 2002 Olfin Car - Vella Trutnov
ml. dorci [278] Voňka Martin CZE 2002 KRKONOŠSKÁ ŽUPA
ml. dorci [279] Votoček Matyáš CZE 2003 ČKS SKI JILEMNICE II

start list 5km V Starší dorky

start ~ 10:41:00 , all years of born , registered: 10 participants ( 0 of men, 10 of women)

category # name state year team
st. dorky [245] Kapčiarová Michaela CZE 2000 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorky [247] Kašparová Adéla CZE 2000 ZDRP - Zdravotník Praha
st. dorky [252] Lacigová Marie CZE 2000 TJ Slovan Praha Zdravotník
st. dorky [257] Marksová Karolína CZE 2001 Klub biatlonu Trefa
st. dorky [258] Marxová Gabriela CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorky [277] Mračková Vendula CZE 2000 Olfin Car Ski Team
st. dorky [266] Ručková Tereza CZE 2000 -
st. dorky [274] Trojanová Hana CZE 2000 čKS SKI Jilemnice
st. dorky [275] Tůmová Kateřina CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorky [281] Výtvarová Eliška CZE 2001 Klub biatlonu Trefa

start list 5km V mladší dorky

start ~ 10:42:00 , all years of born , registered: 16 participants ( 0 of men, 16 of women)

category # name state year team
ml. dorky [241] Dubská Barbora CZE 2003 Sokol Skuhrov
ml. dorky [ ] Holubcová Šárka CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [243] Jakouběová Kateřina CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky [244] Kálalová Eliška CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorky [248] Kohoutová Ludmila CZE 2002 Klub biatlonu Trefa
ml. dorky [256] Malá Sára CZE 2003 LSK Lomnice nad Popelkou
ml. dorky [260] Nikodýmová Denisa CZE 2002 Sokol Skuhrov
ml. dorky [261] Paulů Zuzana CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [264] Rambová Nina CZE 2002 KB Jilemnice
ml. dorky [ ] Randáková Alžběta CZE 2002 OB Spartak VRL
ml. dorky [267] Rysulová Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky [270] Svobodová Kateřina CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice
ml. dorky [273] Tichá Dorotea CZE 2003 ZDRP - Zdravotník Praha
ml. dorky [276] Vavřačová Ažka CZE 2002 Sokol Skuhrov
ml. dorky [280] Vránová Barbora CZE 2003 Olfin Car Ski Team
ml. dorky [282] Zatloukalová Barbora CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice

start list 10km V

start ~ 11:00:00 , 2000 - 2001 , registered: 15 participants ( 15 of men, 0 of women)

category # name state year team
st. dorci [82] Augsten Jakub CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [83] Bříza Matěj CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [84] Gajda Jan CZE 2001 ZDRP
st. dorci [85] Grusz Marek CZE 2001 KB Jilemnice
st. dorci [86] Holman Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [87] Chmelík JIří CZE 2000 KB Jilemnice
st. dorci [88] Lengyel Tomáš CZE 2001 KL SG Jabloc nad Nisou
st. dorci [53] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI JILEMNICE IV
st. dorci [253] Lukeš Tomáš CZE 2000 ČKS SKI JILEMNICE IV
st. dorci [89] Makovička Milan CZE 2001 Olfin Car Ski Team
st. dorci [90] Rishko Vadym CZE 2000 SOKOL SKUHROV
st. dorci [91] Schütz Michael CZE 2000 ČKS SKI JILEMNICE V
st. dorci [92] Soukup Ondřej CZE 2000 KB Jilemnice
st. dorci [93] Suchánek Vladimír CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice
st. dorci [94] Vyšanský Eduard CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice

start list 15km V ženy

start ~ 12:00:30 , 1999 and older , registered: 29 participants ( 0 of men, 29 of women)

category # name state year team
Ženy [209] Baldrianová Barbora CZE 1979 ZDRP - Zdravotník Praha
Ženy [201] Čechová Anna CZE 1993 UK FTVS/ (ČKS SKI Jilemnice)
Ženy [210] Folprechtová Kateřina CZE 1975 ZDRP - Zdravotník Praha
Juniorky [211] Fraňková Alexandra CZE 1998 Horoguru
Ženy [204] Hnátková Anna CZE 1992 VSK Humanita
Ženy [212] Housková Kateřina CZE 1993 FEL Praha
Juniorky [265] Hynčicová Kateřina CZE 1998 TJ Dukla Liberec
Ženy [214] Jaroměřská Tereza CZE 1993 VSK Humanita
Ženy [208] Křoustková Vendula CZE 1976 ČZU Praha
Ženy [215] Ksandrová Marie CZE 1992 VSK Humanita Praha
Ženy [207] Louková Tereza CZE 1984 VSK Humanita
Ženy [255] Machalická Kateřina CZE 1995 Horoguru
Ženy [242] Machalická Magdalena CZE 1992 Horoguru
Ženy [216] Macholdová Markéta CZE 1990 VSK Humanita
Ženy [217] Malíková Stanislava CZE 1989 VSK Humanita
Ženy [202] Marková Eva CZE 1983 FEL Praha
Ženy [218] Novakova Lenka CZE 1980 Pozitivní jistota
Ženy [203] Paulů Blanka CZE 1954 ski vysoké nad jizerou
Ženy [220] Pokorná Iveta CZE 1974 Žižkovský tygři
Ženy [221] Randáková Helena CZE 1974 ČKS SKI Jilemnice
Juniorky [222] Řeháčková Petra CZE 1999 Horoguru
Ženy [223] Sikorová Michaela CZE 1994 Žižkovský Tygři
Ženy [224] Svobodová Denisa CZE 1996 Horoguru
Ženy [225] Trčková Helena CZE 1987 VSK Humanita
Ženy [206] Urbanovská Aneta CZE 1987 Žižkovský tygři
Ženy [226] Valentová Helena CZE 1965 VSK MFF UK
Ženy [227] Vávrová Markéta CZE 1985 TJ ČZU Praha
Ženy [228] Weissová Zuzana CZE 1987 Žižkovský tygři
Ženy [205] Würzová Anna CZE 1994 Humanita

start list 30km V muži

start ~ 13:00:00 , 1999 and older , registered: 66 participants ( 66 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [25] Beran Jan Karel CZE 1976 TJ ČZU Praha
Muži [26] Blahna Pete CZE 1950 OLFIN CAR SKI TEAM
Muži [27] Buchta Zbyněk CZE 1984 VSK Humanita Praha
Muži [28] Codl Marek CZE 1989 VSK Humanita
Muži [29] Čapek Jan CZE 1989 VSK MFF UK Praha
Muži [30] David Wurst CZE 1989 HUMANITA 5
Muži [16] Domín Nikolas CZE 1988 VSK Humanita Praha
Muži [31] Dvořák Pavel CZE 1988 VSK Humanita
Muži [32] Folprecht Eduard CZE 1974 ZDRAVOTNÍK II
Muži [8] Francke Jan Venca CZE 1984 Žižkovský tygři
Muži [7] Francke Michal CZE 1986 Žižkovský tygři
Muži [33] Haman Václav CZE 1981 ČKS SKI Jilemnice
Junioři [34] Hrouda Václav CZE 1999 KB jilemnice
Muži [35] Hruška Pavel CZE 1977 VSK Humanita
Muži [2] Hušek Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon team
Muži [9] Kaňka Adam CZE 1988 Žižkovský tygři
Junioři [4] Kapčiar Tomáš CZE 1998 KL SG Jabloc nad Nisou
Muži [21] Kašpar Jan CZE 1971 VSK Elektro CVUT Praha
Muži [36] Klemsa Jakub CZE 1990 VSK Humanita Praha
Muži [24] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [11] Kolín Jan CZE 1977 Humanita
Muži [13] Koucký Roman CZE 1963 ČKS SKI Jilemnice
Muži [37] Kovář Miroslav CZE 1981 ZDRAVOTNÍK I
Muži [14] Kožnar Aleš CZE 1966 ČKS SKI Jilemnice
Muži [38] Kuš Lukáš CZE 1995 VSK Humanita
Muži [3] Macháč Karel CZE 1997 TUL
Muži [12] Macháč st. Karel CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
Muži [39] Maleček Martin CZE 1975 Žižkovský tygři
Muži [15] Malý Ondřej CZE 1994 FEL ČVUT
Muži [1] Marek Ondřej CZE 1982 VSK Elektro ČVUT Praha
Muži [17] Marhoun Petr CZE 1981 VSK MFF UK
Muži [67] Mašek Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon team
Junioři [5] Matouš Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice
Muži [95] Matoušek Ondřej CZE 1988 Žižkovský tygři
Muži [40] Mráz Antonín CZE 1972 vsk Elektro - FEL Praha
Muži [41] Müller Viktor CZE 1996 ČVUT FIT
Muži [42] Nedvěd Miroslav CZE 1956 Silvini Madshus Team
Junioři [64] Ophoff Mike CZE 1999 Olfin Car Ski Team
Muži [43] Opršal Juraj CZE 1983 VSK Humanita
Muži [63] Paděra Martin CZE 1990 Horoguru
Junioři [44] Pajer Lukáš CZE 1999 KB Jilemnice
Muži [45] Palata Miroslav CZE 1963 VSK FEL Praha
Muži [46] Pekárek Milan CZE 1965 ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI
Muži [47] Petr Pavel CZE 1969 CK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Muži [18] Pidrman Milan CZE 1983 HUMANITA 3
Muži [48] Pilz Petr CZE 1996 FEL Praha
Muži [49] Pokorný Jiří CZE 1985 Žižkovský tygři
Junioři [6] Provazník Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice
Muži [50] Randák Karel CZE 1971 ČKS SKI Jilemnice
Muži [19] Rusý Tomáš CZE 1992 VSK MFF UK Praha
Muži [20] Řehák Vít CZE 1994 TJ ČZU Praha
Muži [51] Sellner Lukáš CZE 1989 Praha 10
Muži [52] Smolka Marek CZE 1989 HUMANITA 2
Muži [10] Suchý Jiří CZE 1976 FEL Praha
Muži [22] Svider Oto CZE 1994 Žižkovský Tygři
Muži [54] Svoboda Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice
Muži [23] Sýkora Jiří CZE 1995 VSK Humanita
Muži [55] Šebek Jaroslav CZE 1978 Praha 5
Muži [56] Šic Libor CZE 1991 HUMANITA 4
Muži [57] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team
Muži [58] Šlechta Daniel CZE 1976 Fischer
Muži [59] Týle Lukáš CZE 1992 Doksy
Muži [60] Valenta Michal CZE 1962 ski tužín
Muži [66] Vanc Petr CZE 1970 Mercedes-Benz Salomon team
Muži [61] Vítězslav Vondra CZE 1979 VSK Humanita
Muži [62] Vlček Martin CZE 1987 OOB TJ Turnov