Moravský bikemaraton 2012

2012-08-25 Leština [CZE]

archiv

announcement

registration

start list

results

80km total: 109, men : 100, women: 9, Muži A: 27, Muži B: 40, Muži C: 21, Muži D: 12, Ženy A: 4, Ženy: 5 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR total: 9, men : 8, women: 1, Tandemy: 9 [html] [pdf]
50km total: 369, men : 349, women: 20, Junioři: 15, Muži I: 277, Muži II: 43, Muži III: 14, Juniorky: 2, Ženy: 18 [html] [pdf]
30km total: 106, men : 69, women: 37, Předžáci: 4, MladšíŽaci: 11, StaršíŽáci: 16, TouristOpen: 65, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 2, MladšíŽačky: 4, StaršíŽačky: 4, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]

start list 80km

start ~ 11:01:00 , all years of born , registered: 109 participants ( 100 of men, 9 of women) Startovné je možno uhradit v hotovosti na pekárně.

category # name state year team
Muži D [28] Adamík Jiří CZE 1961 Credo transport
Muži B [86] Adler Tomáš CZE 1977 Olomouc
Muži D [101] Bauer Pavel CZE 1960 Trebic
Muži D [101] Bauer Pavel CZE 1960 Trebic
Muži A [83] Bělovský Marek CZE 1983 Rock Machine Cyklomax Team
Ženy A [99] Bláhová Veronika CZE 1988 Drásal Team Holešov
Muži A [29] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE cycling team/Puskinak.cz
Muži D [96] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Muži C [ ] Brandýs Roman CZE 1963 KOLARNA TEAM
Muži A [30] Brož Dominik CZE 1991 Olomouc
Muži D [78] Brückner ivan CZE 1949 MTB Bohdíkov
Muži A [ ] Burian Jarda CZE 1983 Olomouc
Muži A [79] Burian Jaroslav CZE 1983 Olomouc
Muži D [ ] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy [31] Dlabová Zuzana CZE 1969 SULKO
Muži B [32] Dostal Ondřej CZE 1977 Nový Malín
Muži B [33] Ehrlich Václav CZE 1976 Skipaudera
Muži A [34] Fabián Jakub CZE 1991 Králíky
Muži A [6] Franer Jakub CZE 1989 Hervis
Muži D [12] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži B [88] Hánka Tomáš CZE 1979
Muži D [35] Havelka Pavel CZE 1962 ONO to jede
Muži B [36] Havlíček Marek CZE 1980 Bikesport Team Mohelnice
Muži B [37] Hejhal Radek CZE 1976 Semix 3
Muži C [15] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži B [67] Hekele Emil CZE 1977 Stevens Bikes Emilio Sports
Ženy [89] Henčlová Kamila CZE 1972 Zlín
Muži A [38] Hének Petr CZE 1987 AK Drnovice
Muži C [97] Horák Čestmír CZE 1971 od morava
Muži A [39] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži C [13] Horký Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži C [17] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži B [40] Hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži C [11] Hübl Pavel CZE 1970 Bike sport Mohelnice
Muži A [41] Hýbl Jaroslav CZE 1993 DIMPEX Kosov
Muži B [42] Janda Jiří CZE 1975 Cyklo Polách a syn
Muži A [16] Janků Martin CZE 1989 Stevens Oknoplast
Muži C [95] Janoš Rudy CZE 1971 OD Morava
Muži B [43] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži C [8] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži B [44] Jokl Tomáš CZE 1982 NUTRILITE
Muži A [100] Josefík Marián CZE 1983 GHOST - MOJEKOLO
Muži B [45] Kadlčák Richard CZE 1975 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Muži D [46] Kára Bohuslav CZE 1953 AC Sparta Praha Cycling
Muži A [80] Kašpar Petr CZE 1990 Credo team
Muži A [93] Kavalír Jakub CZE 1993 KC Kutná hora
Muži B [ ] kavan ondra CZE 1977 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [5] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži C [24] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži C [21] Kohoutek Petr CZE 1972 Loučany
Ženy [23] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži D [47] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži B [71] Konvička Adam CZE 1977 SachaSport
Muži A [75] Kostecký Jan CZE 1991 Šumperk
Muži C [48] Kraina Tomáš CZE 1971 Bystrovany
Muži C [87] Krč Tomáš CZE 1970 Bike Prestige
Muži B [49] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži B [49] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži B [84] Kubánek Daniel CZE 1978 Bike sport servis Opava
Muži B [19] Kukula Marcel CZE 1973 Nový Malín
Muži A [82] Kutin Tomáš CZE 1984 SingleBe Bikes
Muži D [50] KUTŇÁK OTA CZE 1956 Rusava Bike team
Muži B [51] Lah Robert CZE 1974 Kola aňkovký
Muži A [52] Lakomý Jan CZE 1991 Olomouc
Muži C [53] Mařáček Miroslav CZE 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
Muži A [70] Mazák Lukáš CZE 1986 TJ Sokol Hrabenov
Muži C [ ] Mazel Petr Mazel CZE 1963 VEUS Vyškov
Muži B [54] Medlík Jan CZE 1982 Česká čtvrť - Šumperk
Muži C [68] Michal Robert CZE 1968 Ostrava
Muži B [ ] Mohyla Kamil CZE 1977 TWIST real
Muži C [69] Mrázek Dušan CZE 1968 SULKO
Muži B [55] Nábělek Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Muži B [22] navara milan CZE 1980 těžká jamka
Muži B [25] Novotný Petr CZE 1980 Kroměříž
Muži C [ ] Ondráček Libor CZE 1964 KOLARNA TEAM
Muži B [26] Palinčák Petr CZE 1976 Hervis
Muži B [14] Petřík Zdeněk CZE 1980 Bikestyle.cz
Muži A [ ] Pilčík Adam CZE 1984 Bikestyle.cz
Muži C [90] Plachý Jiří CZE 1963 Zlín-Malenovice
Muži B [18] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži B [85] Ranocha Marek CZE 1973 OQO Emseko Bike Team
Muži B [56] Rezner Michal CZE 1977 Hervis
Muži C [9] Satke Tomaš CZE 1971 HERVIS
Muži B [76] Sedláček Roman CZE 1976
Ženy [57] Schnaubeltová Dana CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži A [94] Skalický Pavel CZE 1992 Skialp Dolní Morava
Muži A [72] Směšný Jan CZE 1991 CREDO TEAM
Muži D [91] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži B [74] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
Ženy A [58] Staňková Štěpánka CZE 1989 TNF bike team
Muži A [20] Strakoš Jaroslav CZE 1984 cykloteam KOLARNA
Muži B [98] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
Muži A [59] Špak Michal CZE 1985 Doloplazy
Muži C [92] Šťasta Libor CZE 1966 PELLS HARD BIKERS KUŘIM
Muži C [27] ŠVEHLA Miloslav CZE 1967 BIKE SPORT servis Opava
Muži A [81] Tošenovský Vlastimil CZE 1984 Bikestock Singlebe
Muži B [60] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži B [61] Václavík Pavel CZE 1978 Oknoplast Šumperk
Ženy [62] Valouchová Marie CZE 1973 Šumperk
Muži A [73] Večeř Martin CZE 1992 TNF Bike Team
Muži B [63] Víšek Jaroslav CZE 1977 Hannah
Muži A [64] Vitešník Adam CZE 1983 Bike Sport Uničov
Ženy A [ ] Vlachová Soňa CZE 1981 Olšany u Vyškova
Muži B [ ] vychodil Tomáš CZE 1976 Bike Team Zlaté Hory
Muži B [ ] Winkler Jan CZE 1977 Hervis
Ženy A [65] Wittnerová Bronislava CZE 1983 Short bike academy Opletal
Muži A [77] Závodník Petr CZE 1983 Olomouc
Muži B [7] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži B [10] Žák Ivo CZE 1980 Proxima-team.cz

start list Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:01:00 , all years of born , registered: 9 participants ( 8 of men, 1 of women)

category # name state year team
Tandemy [704] Alexandra Šuláková Roman Machain CZE 1985 Brno
Tandemy [709] Dušan Slavík Jiří Slavík CZE 1979 OD Morava
Tandemy [708] Hanýsek Míra a CZE 1978 Spartak Police nad Metují
Tandemy [706] Jan Šuk Pavel Vojtěch CZE 1964 Nymburk
Tandemy [703] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Tandemy [702] Nika Pospíšilová David Jílek CZE 1987 Bikesport Team Mohelnice
Tandemy [705] Petra Pavelková Radek Pavelka CZE 1974 Zlín, Březnice
Tandemy [701] Roman Janoš Tomáš Kotas CZE 1980 Tüv Süd Rusava Bike Team
Tandemy [707] Zichová Gabriela CZE 1978 Zlín

start list 50km

start ~ 11:09:00 , all years of born , registered: 369 participants ( 349 of men, 20 of women) Startovné je možno uhradit v hotovosti na pekárně.

category # name state year team
Muži I [450] Antalík maroš SVK 1975 United Bakeries
Muži I [ ] Antalík Maroš SVK 1970 United Bakeries
Muži II [230] Axman Jaroslav CZE 1955 Troubelice
Muži I [550] Babiánek David CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [220] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži I [226] Badal Stanislav CZE 1978 Šneci
Muži I [429] Balun Petr CZE 1983 United Bakeries
Muži III [271] Barnišin Karel CZE 1951 Jizerské pekárny Team
Muži I [272] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [407] Bažant Zdeněk CZE 1953 Olomouc
Muži I [273] BEKE Peter SVK 1978 OMEGA Slovakia
Muži I [202] Beňa Marek CZE 1976 Pekárna Racek Přerov
Muži I [274] Benc Ladislav CZE 1986 Rapotín
Muži I [275] Bílý Petr CZE 1979
Junioři [527] Bittner Jakub CZE 1994 In-life cycling team
Muži I [237] Blechovský Martin CZE 1970 Karviná - Ráj
Muži I [276] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I [449] Bohm Mário SVK 1975 United Bakeries
Muži I [277] Böhm Zdeněk CZE 1977 Profimix s.r.o.
Muži I [278] Botek Zdeněk CZE 1963 Karviná
Muži I [267] Brablík Kamil CZE 1975 Omega CZ - Čechy
Muži I [475] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Ženy [279] Brostíková Jana CZE 1974 Bohdíkov
Muži I [280] Březina Pavel CZE 1965 TJ Čechie Cihelna
Muži I [281] Březina Tomáš CZE 1989 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [551] Bushuyev Dmytro CZE 1988 Znojmo
Muži I [282] Caha Milan CZE 1980 Beroun
Muži II [408] Caska Vladimír CZE 1954 Zábřeh
Muži I [283] coufal rostislav CZE 1975 Cyklo Polách a syn
Muži I [454] Čada Otto CZE 1990 United Bakeries
Muži I [253] Čepa Martin CZE 1972 Bikesport team Mohelnice
Muži I [284] Čepa Petr CZE 1974 Mohelnice
Ženy [553] Černá Lenka CZE 1981 Sotesport
Muži I [285] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži I [227] Daniel Jan CZE 1975 ZÁBŘEH
Muži I [286] Daul Tomáš CZE 1974 Tomas Daul GOLF academy KOŘENEC
Muži III [418] Dlab Petr CZE 1952 SULKO
Muži I [523] Dlabaja Radek CZE 1964 AMENITY MTB TEAM
Ženy [287] Dlouhá Michaela CZE 1985 CZ LOKO B
Muži I [477] Doležal Rudolf CZE 1963 Cyklomorava
Muži I [409] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [288] Dostál Květoslav CZE 1967 NOPEK Bike Team
Muži I [289] Došlík Ivan CZE 1966 Březce
Muži I [203] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži I [244] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [290] drexler jiri CZE 1977 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [66] Dudek Radim CZE 1978 SULKO
Muži I [234] Dulanský Viťas CZE 1990 Novatop Lapierre
Muži I [864] Dušek David CZE 1975
Muži III [493] Dvouletý Vladimír Filip CZE 1942 KolaČíhal
Junioři [506] Fabián Tomáš CZE 1996 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
Muži I [441] Faltys Milan CZE 1970 United Bakeries
Muži I [291] Fencl Jan CZE 1972 Pekárny - Vodička
Muži I [264] Frélichovic Pavlíček CZE 1975 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [539] Frenc Petr CZE 1974 PELLS TEAM
Muži I [292] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži II [ ] Frýba jan CZE 1960
Muži I [217] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Ženy [535] Galvasova Nikol CZE 1984 Bolatice - Borova
Muži I [531] Geisler Jiří CZE 1976 Olomouc
Muži I [212] Girášek Martin CZE 1968 Mudraci.cz
Muži I [248] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [540] Gold Tomas CZE 1973 Goldys MTB
Muži II [502] Graclík Petr CZE 1960 Lipník nad Bečvou
Muži I [ ] Grepl Radim CZE 1989 Kolík Hobby Bohumín
Muži II [293] Grepl Vincenc CZE 1959 KOLÍK -HOBBY Bohumín
Muži I [445] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [ ] Grombíř Martin CZE 1986 Dolní Kounice
Muži I [451] Gubič Vladimír SVK 1963 United Bakeries
Muži I [490] Hadrovanský Tomáš CZE 1974
Muži I [487] halák martin CZE 1990 cyklo team KOLÁRNA
Muži I [514] Hanáček Jindřich CZE 1984 Špica Team
Muži I [294] Hanulík Vladan CZE 1980 Pardubice 9
Muži II [295] Harčarík Jaroslav CZE 1959 Hanušovice
Muži I [410] Hastík Dalibor CZE 1969 SULKO
Muži I [296] Hašek Stanislav CZE 1966 Kolšov
Muži II [498] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Muži III [297] Heger Kurt CZE 1946 ZEKOF TEAM
Muži I [205] Hejtmánek Miloš CZE 1963 C.A.C-mtb
Muži I [521] Hendrich Pavel CZE 1973 MUDRACI.CZ
Ženy [298] Hénková Alena CZE 1986 Kovalovice
Muži I [299] Herzan Ivo CZE 1964 MTB Kolago Petřvald
Junioři [489] Hilšer Miroslav CZE 1994 Cykloteam kolárna
Muži I [465] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži I [466] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži I [411] Hofman Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín
Junioři [301] Holinka David CZE 1994 RODAK
Muži I [300] Holinka Radek CZE 1969 Rodak
Junioři [221] Horák Filip CZE 1996 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [485] Horák Ondřej CZE 1986 Bike triatlon Morkovice
Muži I [302] Horák Richard CZE 1975 3Atlonteam Uničov
Ženy [ ] Horáková Lenka CZE 1985 Zábřeh
Muži I [494] Hošek Miroslav CZE 1975 Olomouc
Junioři [303] Hotový Michal CZE 1996 Cyklo Polách a syn
Ženy [520] Hraběová Kateřina CZE 1983 Opava 5
Ženy [522] Hraběová Pavlína CZE 1985 Mudraci.cz
Muži II [ ] Hrochowski Jiří CZE 1960 Leština
Muži I [536] hřivňácký martin CZE 1965
Muži I [304] Hubinka Martin CZE 1975 Zdiměřice
Muži I [412] Hudos Jiří CZE 1989 Dolní Studénky
Muži I [305] Huráč Zdeněk CZE 1976 MTB Kolago Petřvald
Muži I [306] Hýbl Jaroslav CZE 1967 DIMPEX Kosov
Muži I [307] Chlumecký Radek CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Muži I [308] Chmel Roman CZE 1974 ONO to jede
Muži I [309] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži I [486] Chudý Jindřich CZE 1964 Česká Třebová
Muži I [532] Jakubech Jaroslav SVK 1978 pekáreň Brojo
Muži I [310] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži II [452] Jan Frýba CZE 1960
Muži I [479] Janíček Lukáš CZE 1973
Muži I [311] Jašek Petr CZE 1975 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [312] Jelonek Jindřich CZE 1982 Tučapy
Muži I [313] Jelonek Milan CZE 1984 Tučapy
Muži I [314] Jeziorský Radek CZE 1984 MTB Kolago Petřvald
Muži I [315] Jílek Jakub CZE 1992 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [263] Jílek Martin CZE 1975 Leština
Muži II [ ] Jína Pavel CZE 1962 Olomouc
Muži II [316] Jirásko Zdeněk CZE 1955 Mohelnice
Muži II [224] Jiroutek Juraj CZE 1960 IN-LIFE cycling team
Muži I [317] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži I [421] Josef Staník CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži I [503] Juran radim CZE 1965
Muži I [318] Jurčík Pavel CZE 1965 Zapro Tri team
Muži I [517] Juřenčak Jan CZE 1964 Šumperk
Muži I [446] Kádek László SVK 1964 MaMa-Trek Komárno
Muži I [443] Kálmán Károly SVK 1966 MaMa-Trek Komárno
Muži I [444] Kálmán Rudolf SVK 1965 MaMa-Trek Komárno
Muži I [245] Kamenský Radek CZE 1979 Jizerské pekárny Team
Muži I [213] Kapoun Pavel CZE 1978 Jizerské pekárny Team
Ženy [510] Karafiátová Svatava CZE 1973 Nilfisk ALTO pro cycling
Muži II [254] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži II [251] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
Muži I [260] Klestilů Ládíček CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [ ] Kliment Jan CZE 1982 Agresivní Hlemýždi
Muži I [239] Knápek Jaroslav CZE 1974 XCSPORT.cz nordic racing team
Muži I [413] kokoř Ivan CZE 1989 Ostrava
Muži I [504] Kolovrat René CZE 1967 Šóral bike Prostějov
Muži I [229] König Jiří CZE 1978 Cyklomorava
Muži I [208] Konig Radek CZE 1973
Muži I [414] Konvalinka Vojtěch CZE 1988 Charvatská Nová Ves
Muži I [463] Kostecký Jan CZE 1965 Šumperk
Muži I [488] Košár Karel CZE 1975 Symbio+CE.Energy
Muži II [319] Kouřil Jiři CZE 1955 Fitko Jeseník
Muži I [320] Kovář Ladislav CZE 1967 Brníčko u Zábřeha
Muži I [265] Kovařík Tomáš CZE 1987 Rapotín
Muži I [321] Kozlík František CZE 1977 Rudná u Prahy
Muži I [439] Kramář Radim CZE 1988 United Bakeries
Muži I [322] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [ ] Krhovský Bohumil CZE 1965 Uherské Hradiště
Muži II [323] Krmela Lubomir CZE 1957 Postřelmov
Muži I [447] Krňávek František CZE 1970 Bath bike team
Muži I [438] Krňávek Petr CZE 1963 Emílio sport
Muži I [324] Kruš Pavel CZE 1970 Leština u zábřeha
Muži I [325] Kříž Jiří CZE 1985 Tučapy
Muži I [225] Kubát Zdeněk CZE 1982 Bikecentrum Olomouc
Junioři [496] Kubelka Petr CZE 1995 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži I [232] Kubišta Ladislav CZE 1967 NOPEK Bike Team
Muži I [236] Kučera Michal CZE 1985 Mohelnice
Muži I [242] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [326] Kudláček Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček
Muži III [468] Kukula Zdenek CZE 1950 Víno Karabina
Juniorky [327] Kukulová Martina CZE 1995 Oknoplast Šumperk
Muži I [457] Kulíšek Dušan CZE 1968 Grygov
Muži I [328] Kuras Luboš CZE 1968 MTB Kolago Petřvald
Muži I [204] Kurka Radim CZE 1981 MEDIC-ASSIST Opava
Muži I [329] Kvapilík Josef CZE 1965 Postřelmov
Juniorky [330] Lahová Barbora CZE 1995
Muži I [331] Laš Jan CZE 1981 SEMIX
Muži I [206] Lata Jiří CZE 1978 křelov
Muži I [473] Lazecký Pavel CZE 1977 Kuchyňské studio Lazecký
Muži I [332] Lehar Miroslav CZE 1973 Postřelmov
Muži III [333] Leicht Jiří CZE 1949 SPV Těchonín
Muži I [334] Lejska Martin CZE 1981 SPECIALIZED
Muži I [461] Lepka Tomáš CZE 1973 Hrabová
Muži I [335] Liberda Milan CZE 1982 Olomouc
Muži II [549] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Junioři [337] Loveček Adam CZE 1996 Chirex cycling team
Muži I [336] Loveček Martin CZE 1971 Chirex cycling team
Muži I [436] Lukáš Radek CZE 1974 United Bakeries
Muži I [415] Lyuchyn Valeriy CZE 1984 Olomouc
Muži I [338] Macášek Igor CZE 1966 Omega CZ - Čechy
Muži I [428] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži I [339] Macháček Roman CZE 1971 MTB Kolago Petřvald
Muži II [497] Machalický Milan CZE 1961 Cycloracing team Olomouc
Muži I [472] Maitner Josef CZE 1986 Bikecentrum Olomouc
Muži I [207] Maixner Jaroslav CZE 1966 Lanškroun
Muži III [552] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži I [340] Malec Jiří CZE 1969 Zábřeh
Muži I [222] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži II [534] Marek Petr CZE 1962 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [233] Mareš Jiří CZE 1978 NOPEK Bike Team
Muži I [255] Mazur Vladimír CZE 1970 ONO to jede
Muži II [341] Medlík Ctirad CZE 1958 Šumperk
Muži II [538] Mejzeš Josef CZE 1959
Muži I [448] Melicher Peter SVK 1977 Omega CZ -Čechy
Muži II [270] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [511] Mikeska Ladislav CZE 1987 In-life cycling team
Muži III [219] Mikulka Josef CZE 1949 Šumperk
Muži I [423] Mlíka Petr CZE 1970 United Bakeries
Muži I [342] Molinek Filip CZE 1970 MTB Kolago Petřvald
Muži I [258] Morozov Ondřej CZE 1988 Alimpek
Muži I [500] Müller Patrik CZE 1973 Prostějov
Muži II [345] Musil Petr CZE 1960 TJ Sokol Písečná
Muži I [344] Musil Petr CZE 1971 Všetulské bajk tým
Muži I [343] Musil Roman CZE 1979 Písečná
Muži III [262] Musil Stanislav CZE 1946 BAFUNARI PEKARI
Ženy [346] Nábělková Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Muži II [347] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 KOLARNA TEAM
Muži I [209] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Ženy [ ] Nehudková Eva CZE 1975 Ostrava
Muži I [348] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [350] Němčík Martin CZE 1976 Cykloněmčík
Muži II [349] Němčík Vítězslav CZE 1955 Moravská Třebová
Muži I [214] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži I [351] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Muži I [352] Nesporý Jan CZE 1970 Zábřeh na Mor.
Muži I [240] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [250] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
Muži I [433] Novák Jiří CZE 1987 United Bakeries
Muži II [526] Novák Jiří CZE 1960 Uničov
Muži I [480] Novotný Tomáš CZE 1975 Šumperk
Muži I [501] Obrátil Radek CZE 1972 Zekof team
Muži I [353] Obšil Tomáš CZE 1993 ČT SaunaBar Horní Cerekev
Ženy [354] Obšilová Lucie CZE 1991 Statek pod Javořicí
Muži I [249] Ondráček Karel CZE 1969 Hořice
Muži I [512] Ondráček Petr CZE 1981 Slatinice
Muži I [544] Ondruška Martin CZE 1970 Forex Ski Moravský Beroun
Junioři [542] Ondruška Vojtěch CZE 1994 Fortex Ski
Muži I [427] Opalecký David CZE 1973 United Bakeries
Muži I [460] Opravil Aleš CZE 1986 Olomouc
Muži I [516] oslizlo jiri CZE 1966 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [515] Oslizlo Jiří CZE 1992 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [201] Palguta Roman CZE 1977 DeVoss Rychnov nad Kněžnou
Muži I [266] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - Čechy
Muži I [241] Paloncý Pavel CZE 1963 RODAK
Junioři [519] Papula Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
Muži I [259] Patrmánkovic Tomášek CZE 1976 NEZKUŠENÉ LOLITKY
Muži I [257] Pavel Michálek Václav Morozov CZE 1963 AGRO 21
Muži I [541] Pavelka Jiří CZE 1965 Olomouc
Muži I [ ] Pavelka Jiří CZE 1965 Olomouc
Muži I [355] Pavlech Lukáš CZE 1980 MTB Kolago Petřvald
Ženy [356] Pecháčková Jiřina CZE 1962 Pekárny - Vodička
Muži I [453] Pelouch Petr CZE 1982 United Bakeries
Muži III [ ] Pernica Josef CZE 1948
Muži I [434] Pernický Tomáš CZE 1986 United Bakeries
Muži I [530] Peška Pavel CZE 1983 Cabase
Muži III [357] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [547] Petrák Michal CZE 1982 CK PeMaP Přerov
Muži I [537] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži II [358] Plachý Lubor CZE 1955 CERTAS
Muži I [359] Planička Robert CZE 1976 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [360] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I [529] Pok Jiří CZE 1981 Dr. A. Cy
Muži I [361] Pokorný Jaroslav CZE 1985 FIT - PRO.CZ
Muži II [362] Polách Jiří CZE 1959 Postřelmov
Muži I [474] Polách Milan CZE 1964 Postřelmov
Muži II [425] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži II [425] Pomp Jaroslav CZE 1956 United Bakeries
Muži I [363] Pospíšil Miroslav CZE 1974 Mohelnice
Muži I [211] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Ženy [471] Pospíšilová Radka CZE 1990 Skialp Dolní Morava
Junioři [545] Procházka Dominik CZE 1994
Muži I [364] Přibyl Josef CZE 1982 Střelci Postřelmov
Muži I [505] Pytel Jaromír CZE 1975 SK BagBike
Muži I [365] Rab Tomáš CZE 1990 Šumperk
Muži I [495] Reiner Jan CZE 1985 cykloteam KOLARNA
Muži I [524] Rifler Tomáš CZE 1976 Olomouc
Muži II [424] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži I [458] Ryšavý Zdenek CZE 1987 Zábřeh
Muži I [366] Řehák Zdenek CZE 1978 MELITES
Muži I [367] Říčný Matěj CZE 1990 SEMIX
Muži I [368] Sadil Michal CZE 1975 Parapety RS
Muži II [518] Salač Petr CZE 1959 Team Amenity MTB Team
Ženy [546] Sedláčková Katka CZE 1987 Už to nejede jak za mlada
Muži II [369] Sedlář Drahomír CZE 1956 Olomouc
Muži I [370] Sekerka Karel CZE 1988 Olomouc
Muži I [371] Skala Michal CZE 1979 Ahold, pečivo
Muži I [372] Skalička Pavel CZE 1970 Olomouc
Muži II [ ] Skłodowski Piotr POL 1959 Szczecin
Muži I [215] Skopal Petr CZE 1981 Šumperk
Muži I [216] Sládeček Lukáš CZE 1982 CK PeMaP Přerov
Muži I [247] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
Muži I [373] Smolař Marek CZE 1980 Zajda
Muži I [374] Smrček Jan CZE 1993 Troubelice
Muži II [375] Sobala Miroslav CZE 1962 biketeam Zlaté Hory
Muži I [377] Soukup Pavel CZE 1970 MTB Kolago Petřvald
Muži I [376] Soukup Petr CZE 1968 MTB Kolago Petřvald
Muži I [246] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Junioři [378] Stejskal Jakub CZE 1995 Rodiče
Muži I [379] Stodt Jaromir CZE 1991 Sumperk
Muži I [380] Stránský Milan CZE 1969 KCN Česká Třebová
Muži I [481] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
Muži I [381] Stuchlík Zbigniew CZE 1970 ONO to jede
Muži I [382] Sudolský Patrik CZE 1987 SEMIX
Junioři [491] Suchánek Jan CZE 1996 SK Šelasport
Muži I [383] suchánek jiří CZE 1976 MTB Kolago Petřvald
Muži II [416] Suchánek Libor CZE 1957 SULKO
Muži I [235] Svoboda Jiří CZE 1977 Sudkov
Muži I [442] Szitási László SVK 1967 MaMa-Trek Komárno
Muži II [384] Šafář Miroslav CZE 1953 ZVOLE
Muži I [ ] Šenk Libor CZE 1965 Cyklo team Kolárna
Muži I [476] Šimek Petr CZE 1981 Nakriv
Muži I [422] Šimek Vladimír SVK 1964 Kúty
Muži I [385] Šimerda Robert CZE 1970 ONO to jede
Muži I [386] Šincl Jiří CZE 1965 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [426] Škoda Marek CZE 1981 United Bakeries
Muži I [435] Škrach Roman CZE 1966 United Bakeries
Muži I [387] Šlésinger Radek CZE 1986 Písařov
Muži I [459] Šmíd Jiří CZE 1969 Litovel
Muži I [464] Šopík Vítězslav CZE 1976 SKI klub RD Rýmařov
Muži I [462] Šotola Rostislav CZE 1976 Lesnice
Muži I [388] Špaček Libor CZE 1975 Lesnice
Muži III [269] Šrámek Karel CZE 1949 CK Skuteč
Muži III [417] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
Muži I [256] Štancl Vlastimil CZE 1976 Stevens bikes-Emilio sport
Muži I [389] Štefanský Jan CZE 1978 Šumperk
Muži I [390] Štěpánek Arnošt CZE 1968 www.Fit-Fair.cz
Muži I [218] Štrobl Roman CZE 1979 Postřelmov
Muži I [ ] Štrof Ivo CZE 1975 Brno
Muži I [548] Študent Vladimír CZE 1985 Judo Sokol HK
Muži I [513] Šustek Jan CZE 1978
Muži I [391] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Junioři [484] Švercl Martin CZE 1994 CZ LOKO B
Muži II [483] Tělupil Josef CZE 1962 manželka
Muži I [528] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
Muži I [392] Trachta František CZE 1966 Pekárny - Vodička
Muži I [223] Uherka Martin CZE 1977 RICARDO RACING TEAM PROSTĚJOV
Muži I [261] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [393] Urbánek Radek CZE 1991 Šumperk
Junioři [470] Urbášek Jan CZE 1994 Uničov
Muži I [394] VÁCLAVEK JAROSLAV CZE 1970 Nemile
Muži I [430] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [469] Valigura Martin CZE 1973 XCSPORT.CZ NORDIC RACING TEAM
Muži I [395] Vančura Zdeněk CZE 1970 Olomouc
Muži I [533] Vanský Filip CZE 1977 Olomouc
Muži I [492] Vařeka Radomír CZE 1974 CYKLO - RADEVA
Muži I [228] Vašíček Petr CZE 1991 Credo team
Muži I [437] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [508] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži I [243] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [507] Volek Jaromír CZE 1980 SK BagBike
Muži I [478] Volovecký Lukáš CZE 1973 Praha 13
Muži I [499] Vybíral Lukáš CZE 1987 Silný team Uničov
Muži I [482] Výboštok Marek CZE 1981
Muži II [210] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži I [419] Wiedermann Ivo CZE 1972 Sulko
Muži I [509] Wiedermann René CZE 1983 In-life cycling team
Ženy [ ] Zachová Dominika CZE 1990 BRNO
Muži I [268] Zajíc Lukáš CZE 1979 Hostinné
Muži I [396] Zálešák Antonín CZE 1966 Maniac pedals
Muži III [398] Zatloukal jiří CZE 1952 jiří zatloukal
Muži I [397] Zatloukal Petr CZE 1973 Olomouc
Muži II [238] Zavadil Jiří CZE 1955 Pekárna Lomná Frenštát pod Radhoštěm
Ženy [252] Zavadilová Drahoslava CZE 1961 MTB Ondřejník
Muži I [399] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
Muži II [ ] Zeman Luděk CZE 1962 United Bakeries
Muži I [231] Zezula Tomáš CZE 1976 SFZ 2013
Muži I [400] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [402] Zlámal Josef CZE 1986 Kola Kaňkovský
Muži I [401] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Ženy [525] Zlámalová Jana CZE 1983 Cyklo team Kolárna
Muži I [403] Zmeškal Martin CZE 1982 Šternberk
Muži II [404] Zourek Pavel CZE 1960 PBV MTB Team Brno
Muži I [ ] Zsigmond Frantisek CZE 1966 Brno
Muži I [405] Žahourek Martin CZE 1982 Proxima-team
Muži I [543] Žák Zbyněk CZE 1985 Olomouc
Muži I [406] Žalčík Štěpán CZE 1992 DT SWISS Bike Team
Muži I [ ] ŽILKA Martin CZE 1970 RICARDO RACING TEAM PROSTĚJOV
Muži I [420] Žůrek Jiří CZE 1983 pekárna HRUŠKA

start list 30km

start ~ 11:19:00 , all years of born , registered: 106 participants ( 69 of men, 37 of women) Trať 30km je určena pouze pro ženy a dorost. TouristOpen je pro doprovod dětí a pro ty, kteří to chtějí jen zkusit, bez vyhlášení vysledků, pouze s měřením času - startovné 150,- Kč do 14. 8. 2012, po tomto termínu 250,- Kč bez nároku na pamětní předměty Startovné je možno uhradit v hotovosti na pekárně.

category # name state year team
TouristOpen [801] Adámek Ondřej CZE 1994 Omega CZ-Morava
TouristOpen [802] Adámková Hana CZE 1971 Omega CZ-Morava
StaršíŽáci [803] Bárta Tomáš CZE 1999 Stevens Bike Emilio Sport
StaršíŽáci [889] Bedeš Jan CZE 1998
MladšíŽaci [804] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
MladšíŽaci [805] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
MladšíŽaci [804] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
MladšíŽaci [805] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
StaršíŽáci [806] Bittner Ondřej CZE 1997 Red Point Racing
TouristOpen [807] Bittner Pavel CZE 1966 Šumperk
MladšíŽačky [808] Bubeníčková Barbora CZE 2000 Bike TEAM Kola Kaňkovský
TouristOpen [872] Davídek Ondřej CZE 1995
TouristOpen [809] Davídková Helga CZE 1962 Omega CZ-Morava
StaršíŽáci [810] Dostál Jakub CZE 1998 Stevens bikes-Emilio sport
TouristOpen [883] Drlík Radomír CZE 1969
MladšíŽaci [882] Dvouletý Filip CZE 2000 KolaČíhal
TouristOpen [896] Fabián Zdeněk CZE 1966 Vysoké Mýto
TouristOpen [876] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
TouristOpen [811] Galatík Milan CZE 1980 Tři šneci
TouristOpen [812] Gottwald Pavel CZE 1980 Tři šneci
Předžáci [897] Hampl Tomáš CZE 2005 Bikesport Mohelnice
TouristOpen [902] Hansmann Roman CZE 1984 MOOLBIKE
TouristOpen [813] Hanulík Miroslav CZE 1948 Libina
TouristOpen [814] Hejhalová Lenka CZE 1973 SEMIX
TouristOpen [867] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
TouristOpen [467] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
TouristOpen [815] Hotová Lenka CZE 1973 Cyklo Polách a syn
MladšíŽačky [873] Hotová Pavla CZE 2001 Postřelmov
Předžáci [903] Hurač Vojtěch CZE 2002 CK Feso Petřvald
TouristOpen [816] Hýbl Jiří CZE 1962 Zábřeh
TouristOpen [817] Hýblová Olga CZE 1968 Dimpex Kosov
TouristOpen [818] Chlebníčková Hana CZE 1988 Lesnice
TouristOpen [871] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
StaršíŽáci [819] Jílek Ondřej CZE 1999 Cyklo Polách Šumperk
TouristOpen [870] Jílek Tomáš CZE 1989 Zábřeh
TouristOpen [820] kašpar martin CZE 1976 Tři šneci
TouristOpen [821] Keprt Aleš CZE 1977 Bike TEAM Kola Kaňkovský
MladšíŽaci [884] Klimek David CZE 2000 Olomouc
TouristOpen [886] Klimek Tomáš CZE 1968 Olomouc
StaršíŽačky [885] Klimková Adriana CZE 1997 Olomouc
TouristOpen [881] Kohout Lukáš CZE 1995 IN-LIFE cycling team
TouristOpen [822] Kolajová Kristýna CZE 1988 Veselí nad Moravou
StaršíŽáci [823] Kostecký Tomáš CZE 1997 Šumperk
StaršíŽáci [866] kostecký tomáš CZE 1997
TouristOpen [ ] Kotas František CZE 1971 CYKLO ŽOPY
MladšíŽačky [ ] Kotasová Beatrice CZE 2001 CYKLO ŽOPY
StaršíŽáci [877] Koval Artur CZE 1998 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [824] Krutta Dobroslav CZE 1960 Zábřeh
TouristOpen [825] Křížová Naďa CZE 1984 Tučapy
TouristOpen [826] Kuča Tomáš CZE 1986 Ostrava
TouristOpen [827] Kusy Luboš SVK 1959 OMEGA
TouristOpen [828] Kusý Robert SVK 1994 Omega
TouristOpen [829] Lašová Jana CZE 1979 SEMIX
StaršíŽáci [878] Laštůvka David CZE 1997 Cykloteam kolárna
StaršíŽačky [830] Macková Barbora CZE 1999 Cirlibaba
TouristOpen [831] Medlíková Míla CZE 1958 LKT 80
TouristOpen [832] Mertová Martina CZE 1985 Frýdek-Místek
TouristOpen [865] Mizerová Olga CZE 1982
StaršíŽáci [833] Moravec Jakub CZE 1999 JM Team Letohrad
Předžáci [835] Moravec Jan CZE 2002 JM Team Letohrad
TouristOpen [834] Moravec Jiří CZE 1967 Letohrad
TouristOpen [836] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
MladšíŽačky [837] Nábělková Adéla CZE 2001 nábělkovi
TouristOpen [838] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [893] Ondová Natálie CZE 1994 Bike Triatlon Morkovice
TouristOpen [891] oslizlo radek CZE 1996 NOVATOP LAPIERRE
TouristOpen [839] Owczarzy Tomáš CZE 1968 SULKO
Předžáci [840] Pátek David CZE 2002 SOKOL Hrabenov
TouristOpen [899] Pavelková Tereza CZE 1990 Olomouc
StaršíŽačky [841] Planičková Eva CZE 1997 Bikesport Mohenice
TouristOpen [900] Podešva Miroslav CZE 1968 Medlov
TouristOpen [842] Poiselová Martina CZE 1974 Semix 1
StaršíŽáci [843] Pokorný Jiří CZE 1997 BT Kola Kaňkovský
MladšíŽaci [888] Pospíšil Jonáš CZE 2001 OnRoad Racing Team
TouristOpen [887] Pospíšil Petr CZE 1973 On Road racing team
MladšíŽaci [844] Sadil Jiří CZE 2001 Parapety RS
TouristOpen [869] Sadilová Eva CZE 1976 Parapety RS
TouristOpen [875] Seidl Libor CZE 1971 Cyklo team Kolárna
MladšíŽaci [874] Seidl Martin CZE 2001 Bikesport Team Mohelnice
TouristOpen [845] Skálová Lada CZE 1978 Benešova cukrařská výrobna- Svatý Kopeček
StaršíŽáci [846] Smrček Jakub CZE 1997 Troubelice
TouristOpen [847] Sovadina Martin CZE 1995 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [890] Šenkýřová Gabriela CZE 1986
TouristOpen [863] Šín Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [849] Šindlerová Zuzana CZE 1986 SULKO
TouristOpen [868] Špaček Jiří CZE 1954 Parapety RS
TouristOpen [850] Štěpánková Kateřina CZE 1973 TOYOTA Dolák MTB
Předžačky [851] Štěpánková Lydie CZE 2003 TOYOTA Dolák MTB
TouristOpen [852] Štěpková Jana CZE 1977 Újezd u Brna
TouristOpen [853] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [854] Tomášková Dana CZE 1963 OMEGA
TouristOpen [855] Tomek Jan CZE 1985 Šumperk
TouristOpen [856] Trébal Michael CZE 1975 Tři šneci
TouristOpen [857] Urbanová Věra CZE 1980 SULKO
TouristOpen [879] Urge Mikulaš CZE 1968 AK Urge a Černohlávek
StaršíŽáci [858] VÁCLAVEK Martin CZE 1998 RODAK
Předžačky [859] Václavíkova kristýna CZE 2002 Oknoplast Šumperk
StaršíŽáci [860] Valigura Jiří CZE 1998 TJ Uničov
StaršíŽáci [892] Víšek Jaroslav CZE 1997 Cykloclub Bendl
TouristOpen [1] Vráblík Martin CZE 1980
MladšíŽaci [895] Wiedermann David CZE 2001
StaršíŽáci [894] Wiedermann Lukáš CZE 1998
TouristOpen [898] Zátopek Karel CZE 1968 Novatop
StaršíŽačky [861] Závrbská Magda CZE 1999 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [862] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
MladšíŽaci [901] Žouželka Adam CZE 2001 Postřelmov