Moravský bikemaraton 2017

2017-08-26 Leština (Zábřeh)

archiv

announcement

registration

start list

results

80km total: 65, men : 58, women: 7, Muži A: 8, Muži B: 16, Muži C: 24, Muži D: 10, Ženy A: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR total: 4, men : 3, women: 1, Tandemy: 0 [html] [pdf]
50km total: 263, men : 251, women: 12, Junioři: 8, Muži I: 182, Muži II: 42, Muži III: 19, Juniorky: 1, Ženy: 11 [html] [pdf]
30km total: 78, men : 58, women: 20, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 6, TouristOpen: 61, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 0, StaršíŽačky: 2, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 [html] [pdf]
15km handicap total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf]

start list 80km

start ~ 11:07:30 , all years of born , registered: 65 participants ( 58 of men, 7 of women) převýšení 1500m

category # name state year team
Muži A [58] Babiánek David CZE 1993 Cycloracing Team
Muži B [10] bartoš martin CZE 1979 bike sport team mohelnice
Muži A [11] Bednarský Vojtěch CZE 1997 TNF bike team
Muži A [43] Borák Martin CZE 1990 IN-LIFE Cycling Team/Polách and Syn
Muži B [490] Březina Martin CZE 1982 Cyklo Koala
Muži C [78] Bukovský Lukáš CZE 1977 Cyklomax Rockmachine
Ženy [63] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
Muži C [12] Čmakal František CZE 1977 Cyklo Polách a syn
Muži A [13] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži D [44] Eichner Tomáš CZE 1967 bajker.eu
Muži B [14] Fišnar Jan CZE 1980 TJ Baník Meziboří
Muži D [15] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži C [16] Hejtmánek Ctibor CZE 1968 SHOTR BIKE
Muži B [17] Hének Petr CZE 1987 AK Drnovice
Muži B [61] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
Muži C [18] Horký Lubomir CZE 1968 Cykloklub Morava
Muži C [19] Jílek Martin CZE 1969 Cyklo Polách Šumperk
Muži B [62] Jorda Radek CZE 1983 Olomouc
Muži B [53] Josefus Petr CZE 1986
Muži B [100] Jureček Jiří CZE 1986 Opava
Muži C [ ] Karel Tomáš CZE 1974 Vikýřovice
Muži C [ ] Karel Tomáš CZE 1974 Vikýřovice
Muži B [20] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži C [21] Klimeš Petr CZE 1977 Vikýřovice
Ženy A [60] Kolegarová Iveta CZE 1988 Brnka Pičo
Muži D [22] Kolomazník Miroslav CZE 1963 OD MORAVA Holešov
Ženy [23] Komárková Eva CZE 1958 Cyklo Polách a syn
Muži C [45] König Radek CZE 1976 Normalie czech
Muži C [54] Kostka Tomáš CZE 1974 Vikýřovice
Muži C [54] Kostka Tomáš CZE 1974 Vikýřovice
Muži C [46] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži C [74] Kouřil Martin CZE 1975 CK KOLOKRÁM SVIJANY
Muži C [24] Kratochvíl Petr CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži A [25] Krčma Michal CZE 1988 OD MORAVA Holešov
Muži C [55] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Ženy A [26] Lišková Michaela CZE 1990 červena jahoda
Muži D [27] MLYNÁRIK Peter SVK 1965 ŠK VAZKA Bratislava
Muži D [28] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Vosa Čechovice
Muži B [52] Neset Jan CZE 1986 IN-LIFE Cycling Team
Ženy A [47] Neumanová Martina CZE 1988 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži A [29] Novák Michael CZE 1992 Olomouc
Muži C [30] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži C [48] Orálek Dušan CZE 1974 SKS Duha Lanškroun
Ženy A [487] Pagáčová Iveta CZE 1984 Cyklo Koala
Muži D [31] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži D [32] Pavlák Luděk CZE 1966 Brno
Muži A [33] Polcr Ivo CZE 1990 MOOLBIKE.CZ
Muži B [49] Rábl Martin CZE 1979 Crossbike
Muži C [34] Remeš Jaroslav CZE 1974 OD MORAVA
Muži D [77] Rohan Jan CZE 1962 Opavský sportovní klub
Muži B [59] Smolka Michal CZE 1981 Bikecentrum Olomouc
Muži C [35] Staník Josef CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži D [75] Steuer Radovan CZE 1964 BSC Opava
Muži C [36] Šatánek Roman CZE 1973 OD MORAVA Holešov
Muži B [56] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži A [38] Špičák Roman CZE 1993 MOOLBIKE.CZ
Muži C [39] Tomášek Michal CZE 1970 Credo team
Muži C [40] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
Muži D [50] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Ženy [76] Vasiliadisová Silvie CZE 1971 HEAD Bike TJ Opava
Muži B [57] Vodehnal Martin CZE 1980 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži B [51] Volek Jaromír CZE 1980 SK BagBike
Muži B [489] Voženílek Martin CZE 1983 Libina
Muži C [41] Vyležík Stanislav CZE 1973 červena jahoda
Muži C [42] Žmolík Milan CZE 1973 MONTIVA MTB Fryšták

start list Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:07:30 , all years of born , registered: 4 participants ( 3 of men, 1 of women)

category # team members
Tandemy Kupkolo SRNCI
m
[501]
Vladimír a Filip Dvouletí
1942
Tandemy AGRO 21
w
[502]
Václav Morozov Jana Charvátová
1963
Tandemy Valaští Bajkeři
m
[363]
Radek a Petra Pavelkovi
1974
Tandemy Tüv Süd Rusava Bike Team
m
[362]
Tomáš Kotas Roman Janoš
1980

start list 50km

start ~ 11:12:00 , all years of born , registered: 263 participants ( 251 of men, 12 of women) 900m převýšení

category # name state year team
Muži II [101] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži I [102] Barteska Jakub CZE 1988 Velká Bystřice
Muži I [103] Bartoš Jaroslav CZE 1982 kórovačka bajk tým
Junioři [104] Bednarský Václav CZE 2001 Cyklomorava
Muži I [274] Běhůnek Svatoslav CZE 1981 Unitherm Běhůnek s.r.o.
Muži I [306] Bešta Josef CZE 1982 Klopina
Muži I [350] Blaháček Daniel CZE 1993 Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH
Muži I [105] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži III [307] Boreček Tomáš CZE 1957 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [106] Brachař Kamil CZE 1986 Troubelice
Muži I [361] Brachtl Martin CZE 1992 Mool Bike
Muži I [308] Brandýs Dominik CZE 1992 Cyklo team KOLARNA
Muži I [107] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži I [108] Březina Tomáš CZE 1989 IN-LIFE Cycling Team
Muži III [109] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži I [110] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži I [111] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [112] Doležel Lukáš CZE 1990 VK Olomouc
Muži I [311] Doseděl Marek CZE 1977
Muži II [113] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Ženy [318] Dostálová Hana CZE 1970 Křelov
Muži III [114] Došek František CZE 1951 Holešov
Muži I [115] Doubrava Jakub CZE 1993 Zábřeh
Muži I [310] Doutnáč Jan CZE 1973 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [116] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži I [273] Drdak Petr CZE 1977 Vysoke Myto
Muži I [117] Dubový Pavel CZE 1972 Libina
Muži I [118] Duchovný Stanislav CZE 1981 Dvorce
Ženy [119] Eliášová Lenka CZE 1978 Hačky
Muži I [120] Engel Marek CZE 1972 Diamant
Muži II [121] Falta Jiří CZE 1967 Nezmar
Junioři [122] Falta Matyáš CZE 2000 Náchod
Muži I [275] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [123] Fišnar Petr CZE 1986 CREDO TEAM
Muži I [124] Fišnar Roman CZE 1983 CK Kolokrám
Muži I [354] Fláma Tomáš CZE 1997 Bike Sport Uničov
Muži I [326] FOJT Radovan CZE 1970 Bikecentrum Olomouc
Ženy [125] Fojtková Jitka CZE 1987 MOOLBIKE.CZ
Junioři [276] Formánek Adam CZE 1999 TUFO CZ OTROKOVICE
Muži II [277] Frank Milan CZE 1967 Cykloklub Morava
Muži I [126] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži III [359] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži III [127] Fucik Zdenek CZE 1956 delta real sumperk
Muži I [337] Fux Jakub CZE 1977 Cyklosport Unite
Muži I [128] Gerhard Tomaš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [129] Glogar Daniel CZE 1978 Mondelez
Muži I [130] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [131] Gulyas Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [132] Hadáček Jan CZE 1977 MIBO Bike Team
Muži I [133] Hájek Martin CZE 1987 Kolárna Olomouc
Muži I [134] Halfar Tomáš CZE 1982 Uničov
Ženy [278] Haltof Ewa CZE 1994 BRNKA PIČO 2
Muži I [135] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I [345] Hansmann Roman CZE 1984 MOOLBIKE
Muži I [136] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [348] Hašek Lukáš CZE 1984 Úsov
Muži II [137] Hašek Stanislav CZE 1966 Kolšov
Muži III [324] Havlíček Miroslav CZE 1954 cykloteam KOLARNA
Muži I [317] Havlíček Miroslav CZE 1992 Hanovice
Muži I [138] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži II [279] Hejtmánek Miloš CZE 1963 HASbike Šumperk
Muži I [139] Hel Michal CZE 1993 SRTG-litovel
Muži I [140] Hladký Miroslav CZE 1988 CK Morava
Muži II [280] Hladký Miroslav CZE 1966 Cyklomorava
Muži I [141] Hlásný Radek CZE 1985 Písařov
Junioři [142] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [178] Horák Richard CZE 1975 3Atlonteam Uničov
Muži I [281] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [344] Hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži I [143] Hrudník Jaromír CZE 1976 United Bakeries
Muži I [351] Hrzán Radim CZE 1977 Pardubice
Muži I [145] Chovanec Juraj CZE 1970 LESNICE
Muži I [146] Chromek Michal CZE 1971 Křelov-Břuchotín
Muži I [147] Jakeš Stanislav CZE 1989 PINATA SKI AND BIKE TEAM
Muži I [148] Jakubech Jaroslav SVK 1978 pekáreň Brojo
Muži I [149] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Junioři [151] Jansa Dominik CZE 1999 Moravská Třebová
Muži I [150] Jansa Petr CZE 1976 MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
Muži I [152] Jareš Martin CZE 1976 Jablonné nad Orlicí
Muži I [336] Jarkovský Jaroslav CZE 1968 Cyklosport Unite
Muži I [153] Jašek Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh
Ženy [154] Jašková Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh
Muži II [325] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Muži I [155] Jílek Jakub CZE 1992 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [ ] Jiří Malec CZE 1969 Zabreh
Muži II [356] Jurčík Pavel CZE 1965 Zapro Tri team
Muži II [282] Jurečka Jiří CZE 1966 Polabští cyklisté o....
Muži I [157] Kajnar Tomáš CZE 1978 Zlaté Hory
Muži I [158] Kamenský Radek CZE 1979 Jizerské pekárny
Muži I [159] Kaplan Josef CZE 1984 Jablonné nad Orlicí
Junioři [283] Karlíček Jakub CZE 1999 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Muži III [160] Karník Luboš CZE 1955 Alimpek
Muži I [161] kaspar martin CZE 1976 Tři šneci
Muži I [162] Kavrentzis Konstantin CZE 1981 Cyklo Polách a syn
Muži I [163] Kejík Viktor CZE 1976 MIBO Bike Team
Muži I [165] Keprt Honza CZE 1983 Silný team Uničov
Muži III [164] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Ženy [166] kinclová gabriela CZE 1979 uničov
Muži I [322] Kistan Vladimír CZE 1971 Rzmarov
Muži I [343] Klecker Martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [167] Klein Antonín CZE 1960 Nezmar
Muži I [168] Klug Miroslav CZE 1989 CDW
Muži II [169] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži I [339] Kocman Petr CZE 1970 Čemba/Černí koně
Muži II [170] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I [171] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži II [173] Kolář Rudolf CZE 1963 A team NOVO Bruntál
Muži I [172] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Muži I [174] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži I [284] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
Muži II [175] Konopa Milan CZE 1961 Credo team
Muži I [176] Konvalinka Vojtěch CZE 1988 Charvatská Nová Ves
Muži I [177] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži III [334] Korec Pavel CZE 1957 Boskovice
Muži III [353] Kouřil Jiři CZE 1955 Fitko Jeseník
Juniorky [285] Králíková Zuzana CZE 2001 4EVER Cyklo Bulis
Muži I [ ] Krček Tomáš CZE 1981 Topte dřevem
Muži I [179] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [180] Krišťák David CZE 1987 Zeelandia
Muži III [312] Krkoška Jiljí CZE 1951 MTB Ondřejník
Muži III [331] Kroutilík Jaroslav CZE 1955 Vyškov
Muži II [181] Křížek Josef CZE 1963 Dubicko
Muži II [286] Kubala Martin CZE 1967 Cobram team
Muži III [182] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži I [184] Kučera Michal CZE 1985 Mohelnice
Muži II [183] Kučera Petr CZE 1965 Nezmar
Muži I [185] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [287] Kutálek Jan CZE 1986 CZ LOKO
Muži I [288] Liberda Milan CZE 1982 Olomouc
Muži I [186] Linhart Ladislav CZE 1974 ČabanBike
Muži I [187] Linhart Ondřej CZE 1996 ČabanBike
Muži II [188] Lipavský Miroslav CZE 1958 PFAHNL
Muži I [189] Liška Miroslav CZE 1979 United Bakeries
Muži III [190] Máhrla Jan CZE 1954 Diamant
Muži I [191] Macháček Jiří CZE 1979 United Bakeries
Muži II [327] Machalický Milan CZE 1961 Cycloracing team Olomouc
Muži III [313] Majer Zdeněk CZE 1946 Olomouc
Muži I [192] Majstršín Jiří CZE 1987 Zábřeh
Muži I [349] Malec Jiří CZE 1969 Zábřeh
Muži I [193] Malínek Lukáš CZE 1980 Bikesport Mohelnice
Muži I [289] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
Muži I [194] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I [195] Maňur Antonín CZE 1989 Stará Ves
Muži I [340] Mastík Tomáš CZE 1978 Handicap
Muži I [196] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži II [197] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži II [198] Mihulka Stanislav CZE 1960 BAFUNARI PEKARI
Muži I [199] Minařík Luboš CZE 1983 cykloteam KOLARNA
Muži I [200] MLÍKA PETR CZE 1970 United Bakeries
Muži I [201] Musil Petr CZE 1971 Všetulské bajk tým
Junioři [202] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
Ženy [203] Nádvorníková Jana CZE 1994 Vosa Čechovice
Muži I [290] navara milan CZE 1980 ol dirty bastard
Muži I [204] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [309] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži I [291] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [206] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Muži I [207] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [205] Neznámý Závodník CZE 1980 Prosím stav se u časomíry
Muži I [323] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži I [319] Ondra Jaromír CZE 1977 Tovačov
Muži I [208] Opluštil Jindřich CZE 1984 Ostrava-Poruba
Muži I [209] Orálek Pavel CZE 1978 CZ LOKO
Muži II [305] Ordáň Petr CZE 1965 Cykloch team
Muži I [210] Pagáč Miroslav CZE 1991 STEVENS BIKES - EMILIO SPORT
Muži II [211] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [292] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [355] Pavelka Jiří CZE 1965 Olomouc
Muži I [212] Pavlík Radek CZE 1968 A team NOVO Bruntál
Muži III [213] Petr Jan CZE 1949 ŠSPLK Štěpánov
Muži I [214] Petrovský Marek CZE 1972 Loupežníci
Muži I [329] Pivko David CZE 1976 Bystřice nad Pernštejnem
Muži I [215] Plesník Petr CZE 1975 LesNice
Muži I [293] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Ženy [216] Plichtová Martina CZE 1979 Chýně
Muži III [321] Podešva Pavel CZE 1947 Horní město
Muži I [372] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži II [357] Polách Milan CZE 1964 Postřelmov
Muži I [333] Polách Ondřej CZE 1988 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži III [217] Pomp Jaroslav CZE 1956 UNITED BAKERIES
Muži I [219] Pospíšil Ivan CZE 1978 616 MTB crew
Muži I [328] Pospíšil Petr CZE 1973 On Road racing team
Muži II [218] Pospíšil Radek CZE 1963 Omega CZ - Morava
Ženy [220] Pospíšilová Jana CZE 1983 Uničov
Muži I [375] Poštolka Miroslav CZE 1975 Nový Malín
Muži I [221] Pyszný David CZE 1976 Králíky
Muži I [222] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I [360] Rédl Miroslav CZE 1984 Olomouc
Muži I [223] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [224] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži I [225] Richter David CZE 1977 TOFIDO
Muži II [226] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Ženy [227] Rutarová Irena CZE 1972 Credo team
Muži I [332] Rybaříkovi Miroslav a Tomáš CZE 1979 Malá Vídeň (Tandem)
Muži I [228] Ryšavý David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Ženy [229] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
Junioři [230] Skalický Vojtěch CZE 2000 Lesnice
Muži I [347] Skribuckij Alexandr CZE 1991 MOOLBIKE
Muži I [315] Slavíček Petr CZE 1990 Slavětín u Litovle
Muži I [314] Slavíček Vít CZE 1994 Slavětín u Litovle
Muži II [231] Slavík Petr CZE 1966 PFAHNL
Muži I [232] Smejkal Jan CZE 1993 Olomouc
Muži I [233] Soldán Tomáš CZE 1977 CYKLO ŽOPY
Muži I [234] Sonntag Robert CZE 1973 CYKLO ŽOPY
Muži I [235] Sovadina Petr CZE 1969 CYKLO ŽOPY
Muži II [236] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži I [294] Stránský Milan CZE 1969 KCN Česká Třebová
Muži I [237] Studénka Ondřej CZE 1985 Brno
Muži I [295] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži II [238] Šafránek Jiří CZE 1964 Poděbrady
Muži I [239] Šenk Martin CZE 1978 Vosa Šumvald
Muži I [240] Ševčík Radek CZE 1981 Štěpánov
Muži II [341] Šída Karel CZE 1958 Černí koně
Muži I [358] Šimek Petr CZE 1981 Nakriv
Muži I [335] Šindler Zbyněk CZE 1972 červena jahoda
Muži II [241] Škoda Milan CZE 1966 Redpoint team
Muži I [296] ŠPAČEK LIBOR CZE 1975 LESNICE
Muži I [242] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I [243] Šuba Jan CZE 1984 VOSA Šumvald
Muži I [244] Šulc Martin CZE 1977 Jablonné nad Orlicí
Muži II [245] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži II [297] Tělupil Josef CZE 1962 manželka
Muži I [298] Tělupil Martin CZE 1988 CykloRD
Muži I [246] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži I [247] Tměj David CZE 1980 PFAHNL
Muži II [248] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži I [338] Továrek Ondřej CZE 1987 Handicap
Muži I [249] Třaskoš Milan CZE 1979 Trhoši
Muži I [250] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [251] Uherka Vlastimil CZE 1969 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [299] Urbášek Dalibor CZE 1975 KWN
Muži II [252] Urbášek Jaroslav CZE 1963 Pavla s. r. o.
Muži I [253] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I [254] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries
Muži I [330] Valas Patrik CZE 1979 Jednoruky Bandita
Muži I [320] Válek Adam CZE 1984 Drásal Team Holešov
Muži I [255] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [256] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [257] Verner Jiří CZE 1975 Hradec Králové
Muži I [258] Veselík Petr CZE 1977 PFAHNL
Muži I [259] Vitešník Adam CZE 1983 Bike Sport Uničov
Muži I [260] Vlček Rostislav CZE 1976 CYKLO ŽOPY
Muži I [300] Voldán Jiří CZE 1968 DAKO Hodonín
Muži I [261] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [262] Všetíček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži I [301] Všetiček Petr CZE 1977 Mladějovice
Muži III [316] Vychodil Lubomír CZE 1957 cykloteam KOLARNA
Muži I [346] Wiedermann David CZE 1991 MOOLBIKE TEAM
Muži I [263] Závrbský Ladislav CZE 1993 UPOL FTK
Muži II [264] Závrbský Ladislav CZE 1964 CYKLO ŽOPY
Muži I [302] Zelený Michal CZE 1988 Šumperk
Muži II [265] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [266] Zemene Břetislav CZE 1971 Nemile
Muži I [303] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži I [352] zita libor CZE 1973 KN PROJECT
Muži I [267] Zlamal Tomas CZE 1979 olomouc
Muži I [268] Zlámal Tomáš CZE 1979 Proxima
Muži I [269] Zouhar Petr CZE 1987 Kolšov
Muži I [270] Žákovčík Vojtěch CZE 1970 Dopiju a jedu Holešov
Muži I [271] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ
Muži II [272] Žierik Pavel CZE 1959 Holice
Muži I [342] Žouželka Tomáš CZE 1976 KNP Project Zábřeh
Muži I [304] Žváček Miroslav CZE 1968 Dolní Studénky

start list 30km

start ~ 11:18:00 , all years of born , registered: 78 participants ( 58 of men, 20 of women) převýšení 600m

category # name state year team
TouristOpen [453] Alvarez Perez Daniel ESP 1979 Gijon
TouristOpen [401] Appl Tomáš CZE 1981 Zábřeh
StaršíŽáci [402] Bureš Štěpán CZE 2003 Cyklomorava
TouristOpen [403] Bureš Tomáš CZE 1972 Cyklomorava
StaršíŽáci [404] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
TouristOpen [405] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
TouristOpen [478] Dostál Jaroslav CZE 1979 Pavlov
MladšíŽaci [477] Dostál Jaroslav CZE 2006 Pavlov
TouristOpen [468] Drápal Ladislav CZE 1994 Přerov
TouristOpen [406] Drásal Zdeněk CZE 1962 Zábřeh
TouristOpen [407] Fišnar Jan CZE 1954 CK Kolokrám
TouristOpen [408] Fričarová Martina CZE 1974 MTB Freedom
TouristOpen [409] Habigerová Radka CZE 1995 Cyklo Polách Šumperk
TouristOpen [410] Halama František CZE 1962 Ruda nad Moravou
TouristOpen [411] Halamová Zuzana CZE 1994 Ruda nad Moravou
MladšíŽaci [463] Hanzal Kryštof CZE 2005 Frýdštejn
Předžáci [413] Harlender Lukáš CZE 2007 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [412] Harlender Michal CZE 1972 Cykloteam Kolárna
TouristOpen [470] Hašek Pavel CZE 1964 Mohelnice
TouristOpen [472] Heger Aleš CZE 1996 Šumperk
TouristOpen [414] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
TouristOpen [462] Hetflajš Jiří CZE 1982 Bikesport Mohelnice
TouristOpen [400] Hladká Darina CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [441] Hladká Ivana CZE 1969 Cyklomorava
StaršíŽáci [454] Hlava Tomáš CZE 2002 4EVER Cyklo Bulis
TouristOpen [415] Horňák Dušan CZE 1958 Náměšť na Hané
TouristOpen [464] Hrstka František CZE 1978 KH Tour - BH Bikes team
TouristOpen [467] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
TouristOpen [466] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
TouristOpen [473] Jáně Lukáš CZE 1995 Šumperk
TouristOpen [474] Jáně Vladimír CZE 1968 Bludov
TouristOpen [442] Jiří Pokorný CZE 1997 SK Salith sport , z.s.
TouristOpen [417] Jiřík Petr CZE 1998 razdvatři
TouristOpen [416] Jiřík Vít CZE 1963 razdvatři
TouristOpen [418] Kaláb Ondřej CZE 1990 Leština
MladšíŽaci [443] kaspar adam CZE 2006 Tři šneci
TouristOpen [465] Kleisnerová Markéta CZE 1983 No hand
StaršíŽačky [419] Klimešová Michaela CZE 2004 CREDO TEAM
TouristOpen [420] Kochová Pavla CZE 1983 United Bakeries
TouristOpen [421] Kolář Jan CZE 1986 Zábřeh
TouristOpen [450] Koukol Tomáš CZE 1978 Olomouc
TouristOpen [422] Krutta Dobroslav CZE 1960 Zábřeh
TouristOpen [424] Kuklová Martina CZE 1994 CYKLO ŽOPY
Předžáci [444] Kulík Jan CZE 2009 CK Morava
TouristOpen [475] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
Předžáci [476] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
StaršíŽáci [425] Kunert Dominik CZE 2002 Hrabová
StaršíŽáci [469] Kvapil Jan CZE 2002 Bludov
TouristOpen [1] Lubadika Esther CZE 1990 Bajkeři
TouristOpen [426] Malá Lucie CZE 1983 Zeelandia
TouristOpen [457] Malínek Lukáš CZE 1999 Šumperk
TouristOpen [459] Maříková Edita CZE 1993 IN-LIFE Cycling Team
TouristOpen [427] Mrázková Lucie CZE 1995 Holešov
TouristOpen [428] Nádvorníková Eva CZE 1988 Vosa Čechovice
TouristOpen [2] Nečas Pavel CZE 1990 Bajkeři
TouristOpen [429] Nesporý Jan CZE 1970 SK Nadoraz
TouristOpen [445] Nétková Tereza CZE 1985 Šumperk
TouristOpen [430] Neumann Milan CZE 1966 Cirlibaba
TouristOpen [ ] Neznámý Závodník CZE 1960 Prosím stav se u časomíry
Předžáci [446] NOVÁK Tomáš CZE 2008 Zvole
TouristOpen [431] Nováková Kateřina CZE 1973 Olomouc
Předžáci [456] Olša Matyáš CZE 2008 Zlín
TouristOpen [455] Riedl Václav CZE 1939 CK Morava Leština
TouristOpen [432] Sovadinová Soňa CZE 1970 CYKLO ŽOPY
TouristOpen [433] Studénka Jan CZE 1991 Cyklomorava
TouristOpen [460] Šimčík Jaroslav CZE 1971 Uničov
StaršíŽačky [461] Šimčíková Šárka CZE 2003 Uničov
TouristOpen [471] Šín Ladislav CZE 1964 Zábřeh
TouristOpen [434] Švéda Luděk CZE 1978 Tři šneci
TouristOpen [458] Talík Michal CZE 1991 Olomouc
TouristOpen [435] Tomášek Michal CZE 1991 CREDO TEAM
TouristOpen [436] Tvrdoňová Jana CZE 1983 Olomouc
TouristOpen [479] Vepřek Jiří CZE 1992 Leština
TouristOpen [447] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
MladšíŽaci [437] Zapletal Jan CZE 2005 Kladky
TouristOpen [438] Zapletal Roman CZE 1978 Kladky
TouristOpen [439] Zatloukal Jiří CZE 1998 Postřelmov
StaršíŽáci [440] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal

start list 15km handicap

start ~ 11:23:00 , all years of born , registered: 8 participants ( 8 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [367] Děcký Pavel CZE 1974 Spolek GO ON
Muži [371] Fabián Radoslav CZE 1975 Černí koně
Muži [366] Hrabica Petr CZE 1964 Handbike CR
Muži [364] Nerad Petr CZE 1966 Handbike CR
Muži [368] Novák František CZE 1966 Tricykl
Muži [370] Očenášek Petr CZE 1990 Černí koně
Muži [365] Petřvalsky Dušan CZE 1982 Handbike ČR
Muži [369] Zvolský Zdeněk CZE 1974 Černí koně