Moravský bikemaraton 2019

2019-08-31 Leština (Zábřeh)

archiv

announcement

registration

start list

results

80km total: 52, men : 49, women: 3, Muži A: 11, Muži B: 16, Muži C: 15, Muži D: 7, Juniorky: 0, Ženy A: 1, Ženy: 2 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR total: 4, men : 3, women: 1, Tandemy: 4 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
50km total: 195, men : 187, women: 8, Junioři: 8, Muži I: 134, Muži II: 32, Muži III: 13, Juniorky: 2, Ženy: 6 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
30km total: 81, men : 61, women: 20, Předžáci: 3, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 12, TouristOpen: 56, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 3, MladšíŽačky: 2, StaršíŽačky: 1, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 0, Pekařky: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
15km handicap total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]
2x15km handicap total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 handicap, pekar, 100kg [html] [pdf]

start list 50km

start ~ 11:10:23 , all years of born , registered: 195 participants ( 187 of men, 8 of women) 900m převýšení

category # name state year team
Muži II [101] Albrecht Karel CZE 1967 Lupěné
Muži I [284] anderle Jan CZE 1974 Nový Malín
Juniorky [280] Anderlová Adéla CZE 2002 Nový Malín
Juniorky [289] Anderlová Monika CZE 2002 Nový Malín
Muži II [102] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Muži III [103] Barfus Miroslav CZE 1958 CYKLO ŽOPY
Muži I [104] Běhůnek Svatoslav CZE 1981 Unitherm Běhůnek s.r.o.
Muži I 100kg [105] Berka Jakub CZE 1986 VOSA Šumvald
Muži I [106] Bešta Josef CZE 1982 Klopinana
Muži I [107] Boček Vítězslav CZE 1970 Nábytkové studio Lazecký
Muži I 100kg [262] Borák Kamil CZE 1970 Zábřeh
Muži I [249] böser Patrik CZE 1982 IIG Úštěk
Muži I 100kg [108] Březina Josef CZE 1978 Tři šneci
Muži I [272] březina Tomáš CZE 1989 IN-LIFE Cycling Team
Muži II [109] Buček Petr CZE 1968 NOVATOP - LAPIERRE
Junioři [110] BUREŠ ŠTĚPÁN CZE 2003 Cyklomorava
Muži I [111] Cahlík Tomáš CZE 1987 Šumperk
Muži II [273] Čada Jiří CZE 1965 Staveice,Úsov
Muži I [112] Čejka Tomáš CZE 1987 CZ LOKO
Junioři [113] Čmakal František CZE 2003 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [114] Dolezal Frantisek CZE 1987 Újezd
Muži I [116] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
Muži I [115] Doležal Jaromír CZE 1974 Překlady Hrochová Brníčko
Muži II [117] Dosoudil Petr CZE 1967 Sámzasebe
Muži I [119] Dovrtěl David CZE 1993 CYKLO ŽOPY
Muži II [118] Dovrtěl Zdeněk CZE 1963 CYKLO ŽOPY
Muži II [120] Dušek Jaroslav CZE 1962 CK Morava
Muži I 100kg [121] Dylong Rafal POL 1974 OPEL ACTIVE TEAM
Muži II [ ] Eichner Tomáš CZE 1967 DNPOstrava
Muži I pekar [254] Engel Marek CZE 1972 Diamant Puratos
Muži I [276] Faltus Roman CZE 1979 Šumperk
Muži I [122] Filka Karel CZE 1987 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I [283] fláma Tomáš CZE 1997 TS Bohemia
Junioři [124] Fričar Jan CZE 2001 MTB Freedom
Muži I [123] Fričar Jiří CZE 1975 MTB Freedom
Muži III [125] Frkal Miroslav CZE 1956 NOVATOP Opava
Muži III [ ] fucik zenek CZE 1956 delta real
Muži I [270] Galuszka Miroslav CZE 1970 ONO to jede
Muži I [126] Gerhard Tomáš CZE 1972 Duko Rýmařov
Muži I [275] Gladiš Tomáš CZE 1985 Olomouc
Muži I [128] Grézl Martin CZE 1991 Nakriv
Muži I [127] Grézl Ondřej CZE 1986 Rovensko
Muži I [129] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [ ] Gulyás Josef CZE 1974 CZ LOKO
Muži I [130] Handl Tomáš CZE 1975 Olomouc
Muži I pekar [131] Hanzal Radek CZE 1974 Jizerské pekárny
Muži I [286] HANZlík ivo CZE 1985 Moolbike.cz Olomouc
Muži III [132] Harčarík Jaroslav CZE 1959 Hanušovice
Ženy [133] Harlenderová Jitka CZE 1974 Cykloteam Kolárna
Muži I [134] Havran Jiří CZE 1982 Litomyšl
Muži I [135] Hejtmánek Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK
Muži I [259] hladiš David CZE 1995 Cykloteam kolarna
Muži I [136] Holec Radek CZE 1999 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [253] Horák Radek CZE 1975 Uničov
Muži I [137] Horký David CZE 1990 Cyklo Polách Šumperk
Muži I [257] hotový Pavel CZE 1970 Cyklo Polách a syn
Muži I [258] hrubý Pavel CZE 1973 KNP team Zábřeh
Muži I [138] Chmela Jan CZE 1977 ŠSPLK Štěpánov
Muži II [256] chromecký stanislav CZE 1968 Holešov
Muži I [139] Jakeš Stanislav CZE 1989 PINATA SKI AND BIKE TEAM
Muži I pekar [140] Jakubík Hynek CZE 1977 Zeelandia
Muži I [ ] Jílek Martin CZE 1975 KNP team Zábřeh
Muži I handicap [279] Kajnar Tomáš CZE 1978 Zlaté Hory
Muži I [141] Kaplan Josef CZE 1981 Jablonné nad Orlicí
Muži I [142] Kašpar Petr CZE 1975 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži III [143] Keprt Jan CZE 1954 Nadoraz Zábřeh
Muži II [144] Knápek Petr CZE 1966 KN PROJECT
Muži I handicap [145] Kocman Petr CZE 1970 Čemba/Černí koně
Muži II [146] Kohout Radovan CZE 1966 Medlov
Muži I pekar [147] Kolář Ivo CZE 1988 Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
Muži I [148] Kolář Vladimír CZE 1974 CT Hvozdná
Ženy [149] Kolaříková Veronika CZE 1996 Hulín
Muži II handicap [150] Kolovrat René CZE 1967 Šóral bike Prostějov
Muži I [151] Koňárek Petr CZE 1973 RD Rýmařov
Muži I [152] König Jiří CZE 1978 Normalie czech
Muži I [153] Kopecký Vít CZE 1985 Opava
Muži I [154] Kopečný Petr CZE 1982 Olomouc
Muži I [288] Kostka Tomáš CZE 1974 CREDO TEAM
Muži III [155] Kouřil Jiří CZE 1955 Fitko Jeseník
Muži I [266] Král Milan CZE 1975 Mohelnice
Muži II pekar [156] Krčmář Roman CZE 1968 Kleins
Muži I [157] Krejčí Vladislav CZE 1974 Bike sport Uničov
Muži I [158] Krestýn Martin CZE 1987 VOSA Šumvald
Muži I [159] Krišťák David CZE 1987 Zeelandia
Muži I [160] Kuběna Petr CZE 1978 Ostrava
Muži III pekar [161] Kubíček Bohumil CZE 1957 NOPEK Bike Team
Muži I [162] Kubiš Ondřej CZE 1988 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži I 100kg [163] Kulatý Martin CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Junioři [164] Kunert Dominik CZE 2002 Hrabová
Muži I [165] Kurečka Ludvík CZE 1996 Force Fojtík Head Team
Muži I [166] Kvítek Pavel CZE 1986 Kovo Praha
Muži I [285] LANGER Martin CZE 1984 Moolbike.cz Olomouc
Muži I [167] Lindner Roman CZE 1984 Dolany
Muži I [168] Liška Ladislav CZE 1970 Lipová
Muži I [169] Lux Roman CZE 1975 d.Cycle
Muži II [268] Machalický Milan CZE 1961 Cycloracing team Olomouc
Muži III [170] Majerník Karol CZE 1957 HaPeCyklosport Brno
Muži I [171] Malý Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh
Muži I handicap [172] Mastík Tomáš CZE 1978 Handicap
Muži I [173] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži II [174] Matějičný Josef CZE 1962 Nový Jičín
Muži I [252] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
Muži I [261] Mervart Martin CZE 1977 Štíty
Ženy [175] Michalčáková Anna CZE 1992 Running Zone
Muži I [264] Mlčák Jan CZE 1998 Valšovice
Muži I pekar [176] MLÍKA PETR CZE 1970 UNITED BAKERIES
Muži I [177] Motyčka Martin CZE 1971 OCK
Muži I [178] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
Muži II [179] Nádvorník Zdeněk CZE 1962 Koala - Stevens MTB team
Muži I [182] Navara Ivo CZE 1970 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [181] navara milan CZE 1980 ol dirty bastard
Muži I [183] Navrátil Viktor CZE 1976 Uničov
Muži I [184] Nečas Miroslav CZE 1974 Olomouc
Muži II pekar [185] Nejezchleba Pavel CZE 1969 Zeelandia spol. s r.o.
Muži I [186] Nemrava Petr CZE 1980 SC Samotišky
Ženy [187] Nesetová Tereza CZE 1989 IN-LIFE cycling team
Muži I [188] Nétek Rostislav CZE 1985 Cyklomorava
Muži I [189] Nevrlý Lukáš CZE 1985 Koala - Stevens MTB team
Muži I [190] Novák Patrik CZE 1992 Cyklo Polách a syn Šumperk
Ženy [191] Nováková Kateřina CZE 1973 Olomouc
Muži II [255] Novotný Petr CZE 1967 Zábřeh
Muži I [192] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži I [193] Obšivač Jiří CZE 1973 Moravský Beroun
Muži I [277] Ondra Jaromír CZE 1977 Tovačov
Muži I [194] Opluštil Jindřich CZE 1984 Ostrava-Poruba
Muži III [251] orság František CZE 1956 Paseka
Muži II [195] Palich Zbyněk CZE 1965 Omega CZ - čechy
Muži I [196] Panenka Pavel CZE 1980 Bludov
Muži II [197] Pavelek Jaromír CZE 1964 MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA
Muži I [198] Pazdera Radim CZE 1978 Hranice
Muži I [199] Pěnička Jiří CZE 1979 Zábřeh, Zvole
Muži I [200] Petrovský Marek CZE 1972 Promotorsport
Muži I [201] Plhák Jaroslav CZE 1983 CZ LOKO
Muži I pekar [202] Pokorný Miroslav CZE 1982 United Bakeries
Muži I [203] Polách Jiří CZE 1972 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži II 100kg [204] Polášek Pavel CZE 1967 Slavoňov
Muži I [ ] Poulíček Josef CZE 1991 Luká
Muži I 100kg [250] Povolny Petr CZE 1979 Olomouc
Muži I [260] Provaz David CZE 1974 KRS Paseka
Muži I pekar [205] Rada Michal CZE 1979 Zeelandia
Muži I 100kg [206] Rešl David CZE 1975 Bikesport Team Mohelnice
Muži II [207] Riedl Petr CZE 1966 Dukla Chromeč
Muži I [208] Richter David CZE 1977 TOFIDO
Muži I [209] Rolný Marián CZE 1978 Nový Jičín
Muži I [263] Rozehnal Václav CZE 1974 Promotorsport
Muži III pekar [210] Rumplík Jaromír CZE 1959 United Bakeries
Muži III [211] Rypl Rostislav CZE 1955 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
Muži I [212] Rýznar Jaroslav CZE 1986 Uničov
Ženy [213] Salcburgerová Petra CZE 1989 SK Salith sport,z.s.
Muži I [214] Skalický Vojtěch CZE 2000 Lesnice
Muži I [267] Skopal Radek CZE 1975 Mohelnice
Junioři [215] Skoumal Roman CZE 2003 Bikesport Team Mohelnice
Junioři [216] Smolen Karel CZE 2003 Šternberk
Muži II [217] Smolen Karel CZE 1963 Domašov u Šternberka
Muži I [ ] Smyčka Lukáš CZE 1982 Medlov
Muži II [218] Sobala Miroslav CZE 1962 Biketeam TJ Zlaté Hory
Junioři [274] souček Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM
Junioři [274] souček Vojtěch CZE 2002 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži I 100kg [220] Spurný Lukáš CZE 1983 Vosa Šumvald
Muži II [221] Staník Josef CZE 1969 Bike Sport Uničov
Muži I 100kg [222] Stein Martin CZE 1983 Respect Bikes
Muži I [223] Stryk Milan CZE 1985 Bikesport Team Mohelnice
Muži I [278] Střecha Jiří CZE 1986 Ústí nad Orlicí
Muži I [224] Šalmík Pavel CZE 1972 RD Rýmařov
Muži I [225] Šenk Martin CZE 1978 Vosa Šumvald
Muži III handicap [226] Šída Karel CZE 1958 Černí koně
Muži I [227] Šimek Pavel CZE 1980 CZ LOKO
Muži I [228] Šrubař Stanislav CZE 1974 Šumperk
Muži I [229] Šrůtek Michal CZE 1983 Kongo TeaM
Muži I [230] Šuba Jan CZE 1984 VOSA Šumvald
Muži II [231] Švercl Martin CZE 1967 Česká Třebová
Muži I [232] švrček Richard CZE 1976 Cobram team
Muži I [233] Tělupil Martin CZE 1988 CykloRD
Muži I [234] Tichy petr CZE 1972 Kunčice pod On.
Muži III pekar [235] Tomeš Miroslav CZE 1958 pekařství Samek Náchod
Muži II [ ] Tutsch Václav CZE 1969 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži II [236] Uchytil Alois CZE 1966 Biketeam TJ Zlaté Hory
Muži II [287] Unzeitig Ladislav CZE 1967 UNO Flock
Muži I pekar [237] Vala Denis CZE 1979 United Bakeries a.s.
Muži I handicap [238] Valas Patrik CZE 1979 Dolní Lutyně
Muži I pekar [239] Valenta Michal CZE 1982 United Bakeries
Muži I [ ] Vávra Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc
Muži I [271] Vlček Pavel CZE 1990 IN-LIFE cycling team
Muži I [240] Vlček Rostislav CZE 1976 CYKLO ŽOPY
Muži I [241] Vogel Michal CZE 1976 ŠUMPERK
Muži I [242] Volík Marek CZE 2000 Force Team Jeseník
Muži I [243] Vondruška Bohuslav CZE 1986 TJ Sokol Hrabenov
Muži I [244] Vortel Ondřej CZE 1987 Cyklo Polách a syn Šumperk
Muži I [ ] Všetíček Pavel CZE 1976 Litovel
Muži II [269] Vyhlídal Libor CZE 1967 Zábřeh
Muži I [245] Wolf David CZE 1990 Na Nové 1659/15, Zábřeh
Muži II [246] Zemek Lubomír CZE 1967 TJ Družba Hlavnice
Muži I [247] Ziegler Petr CZE 1970 Duko Rýmařov
Muži I [265] Železný Marcel CZE 1994 MOOLBIKE.CZ
Muži II [248] Žovinec Milan CZE 1968 Vemblődi Uničov