Kupkolo MTB Trilogy #0 Prolog

2017-07-05 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

Extreme Race     total: 193, men : 184, women: 9, M-29: 13, M-V1: 53, M-V2: 38, M-V3: 9, Z: 5, M-E: 58, V-E: 13, Z-E: 4 [html] [pdf]
Enduro Race     total: 74, men : 71, women: 3, M-E: 56, V-E: 15, Z-E: 3 [html] [pdf]
Half Race     total: 38, men : 30, women: 8, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 3 [html] [pdf]
Junior     total: 7, men : 6, women: 1, Junior: 3, Juniorky: 1, [m]19: 3 [html] [pdf]
Enduro Half Race     total: 13, men : 9, women: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf]
Team Relay Extreme Race     total: 0, men : 0, women: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf]
KIDS Odrazedla     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 0-5 kola     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 6-7     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 8-10     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 11-12     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
KIDS 13-14     total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]

result list Extreme Race

start ~ 09:00:00

01:03:13.674
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 1 / M-29 [2] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 35:19.9
2 1 / M-V1 [1] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 36:27.0 01:07.1
3 2 / M-V1 [4] Michal Bubílek 1986 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 37:13.1 01:53.2
4 1 / M-V2 [3] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs bikes 38:38.4 03:18.5
5 2 / M-29 [97] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 38:56.9 03:37.0
6 3 / M-29 [63] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 39:48.0 04:28.1
7 3 / M-V1 [6] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 40:01.9 04:42.0
8 4 / M-V1 [39] Pavel Gonda 1981 CZE Duratec Weil Hoteltime 40:17.8 04:57.9
9 2 / M-V2 [5] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 41:02.2 05:42.3
10 5 / M-V1 [117] Jan Šťastný 1985 CZE Alset Racing Team 41:21.8 06:01.9
11 6 / M-V1 [9] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 41:48.9 06:29.0
12 4 / M-29 [93] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 42:27.2 07:07.3
13 3 / M-V2 [66] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 42:49.4 07:29.5
14 7 / M-V1 [22] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 42:54.4 07:34.5
15 1 / M-V3 [21] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 42:55.6 07:35.7
16 4 / M-V2 [51] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 42:59.0 07:39.1
17 5 / M-V2 [7] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 43:16.7 07:56.8
18 8 / M-V1 [33] Mikhail Foos 1980 KAZ RSV Rederberch e.V. 43:39.4 08:19.5
19 9 / M-V1 [102] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 43:50.4 08:30.5
20 2 / M-V3 [8] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 44:07.8 08:47.9
21 10 / M-V1 [128] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 44:14.1 08:54.2
22 5 / M-29 [74] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 44:14.8 08:54.9
23 6 / M-V2 [99] József Sass 1977 HUN Meditech sc 44:17.6 08:57.7
24 7 / M-V2 [118] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 44:21.1 09:01.2
25 11 / M-V1 [71] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 44:23.5 09:03.6
26 1 / M-E [369] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 44:50.6 09:30.7
27 8 / M-V2 [83] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 44:51.2 09:31.3
28 12 / M-V1 [72] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 44:58.0 09:38.1
29 13 / M-V1 [98] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 45:12.8 09:52.9
30 14 / M-V1 [30] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 45:18.8 09:58.9
31 15 / M-V1 [38] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 45:20.7 10:00.8
32 16 / M-V1 [26] Armin Duschner 1982 GER Sepp`s Radlstol 45:26.6 10:06.7
33 17 / M-V1 [10] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 45:29.8 10:09.9
34 6 / M-29 [96] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 45:33.1 10:13.2
35 9 / M-V2 [131] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 45:39.0 10:19.1
36 10 / M-V2 [94] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 46:03.5 10:43.6
37 7 / M-29 [76] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 46:28.9 11:09.0
38 18 / M-V1 [127] Jindra Volny 1982 CZE karlovy vary 46:45.9 11:26.0
39 11 / M-V2 [24] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 46:48.0 11:28.1
40 19 / M-V1 [59] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 46:48.7 11:28.8
41 20 / M-V1 [35] Lukáš Frýba 1982 CZE Curly family 46:53.7 11:33.8
42 21 / M-V1 [55] Markus Kahle 1986 GER biketeam-oberlausitz / Team Dosenbier 47:05.0 11:45.1
43 22 / M-V1 [81] Ondřej Němec 1987 CZE BIKEBROTHERS.CZ 47:16.7 11:56.8
44 23 / M-V1 [115] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 47:17.5 11:57.6
45 24 / M-V1 [95] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 47:20.1 12:00.2
46 12 / M-V2 [101] Ondřej Semerád 1974 CZE CK MTB Hlinsko/Polička 47:22.7 12:02.8
47 8 / M-29 [15] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 47:28.4 12:08.5
48 25 / M-V1 [69] Tomáš Málek 1980 CZE Eleven Team Příchovice 47:28.5 12:08.6
49 26 / M-V1 [37] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 47:38.0 12:18.1
50 27 / M-V1 [113] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 47:41.4 12:21.5
51 28 / M-V1 [82] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 47:48.9 12:29.0
52 9 / M-29 [85] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 47:49.1 12:29.2
53 10 / M-29 [31] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 47:54.8 12:34.9
54 3 / M-V3 [107] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 48:07.8 12:47.9
55 29 / M-V1 [123] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 48:10.6 12:50.7
56 30 / M-V1 [92] Tomáš Peroutka 1981 CZE Witte Bike Team 48:22.6 13:02.7
57 31 / M-V1 [53] Miroslav Jero 1984 CZE Trutnov 48:43.1 13:23.2
58 32 / M-V1 [23] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 48:44.6 13:24.7
59 13 / M-V2 [129] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 48:46.2 13:26.3
60 33 / M-V1 [62] Pavel Krump 1981 CZE BPR Cycling team 48:46.3 13:26.4
61 34 / M-V1 [78] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 48:48.6 13:28.7
62 35 / M-V1 [46] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 48:57.6 13:37.7
63 36 / M-V1 [52] Robert Jarzynka 1980 POL Rowerem 48:58.0 13:38.1
64 14 / M-V2 [119] Heiki Talvik 1976 EST saunapunk.ee 49:17.8 13:57.9
65 37 / M-V1 [19] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 49:21.6 14:01.7
66 15 / M-V2 [77] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 49:30.7 14:10.8
67 38 / M-V1 [133] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 49:31.4 14:11.5
68 39 / M-V1 [20] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 49:34.2 14:14.3
69 16 / M-V2 [25] Jan Duda 1977 CZE Valkule team 49:35.3 14:15.4
70 1 / Z [34] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 50:31.2 15:11.3
71 17 / M-V2 [18] jakub blaha 1976 CZE Wheelsports Racing Team 50:35.4 15:15.5
72 18 / M-V2 [79] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 50:48.6 15:28.7
73 19 / M-V2 [64] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 51:07.5 15:47.6
74 20 / M-V2 [56] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 51:09.7 15:49.8
75 40 / M-V1 [108] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 51:35.8 16:15.9
76 21 / M-V2 [61] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 51:42.6 16:22.7
77 22 / M-V2 [88] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 51:50.0 16:30.1
78 41 / M-V1 [130] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 51:58.0 16:38.1
79 23 / M-V2 [29] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 52:00.2 16:40.3
80 24 / M-V2 [87] Michal Palounek 1977 CZE BIKE AND SKI BAKAJDA 52:21.6 17:01.7
81 25 / M-V2 [54] Martin Březík 1971 CZE Brno 52:22.2 17:02.3
82 26 / M-V2 [132] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 52:39.1 17:19.2
83 27 / M-V2 [121] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 52:42.1 17:22.2
84 42 / M-V1 [75] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 52:55.1 17:35.2
85 11 / M-29 [70] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 53:04.2 17:44.3
86 2 / Z [80] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 53:05.6 17:45.7
87 3 / Z [112] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 53:18.2 17:58.3
88 43 / M-V1 [17] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 53:33.4 18:13.5
89 28 / M-V2 [28] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 53:39.4 18:19.5
90 44 / M-V1 [12] Jaroslav Aster 1981 CZE Trutnov 53:56.1 18:36.2
91 45 / M-V1 [50] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 54:06.8 18:46.9
92 46 / M-V1 [44] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 54:54.7 19:34.8
93 29 / M-V2 [120] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 55:04.0 19:44.1
94 47 / M-V1 [111] Pavel Ryšavý 1979 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 55:18.0 19:58.1
95 30 / M-V2 [104] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 55:39.6 20:19.7
96 31 / M-V2 [41] Marek Grecman 1976 CZE Dolní Břežany 55:42.3 20:22.4
97 12 / M-29 [65] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 55:49.7 20:29.8
98 13 / M-29 [116] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 56:03.9 20:44.0
99 48 / M-V1 [13] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 56:09.8 20:49.9
100 4 / M-V3 [27] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 56:26.4 21:06.5
101 32 / M-V2 [122] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 56:32.8 21:12.9
102 33 / M-V2 [125] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 56:39.4 21:19.5
103 34 / M-V2 [126] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 56:47.2 21:27.3
104 49 / M-V1 [114] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 57:00.3 21:40.4
105 50 / M-V1 [90] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 57:10.8 21:50.9
106 35 / M-V2 [100] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 58:30.9 23:11.0
107 4 / Z [16] Joanna Bejm 1980 POL Gdynia 58:39.9 23:20.0
108 51 / M-V1 [14] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 58:43.4 23:23.5
109 36 / M-V2 [60] David Kotě 1976 CZE Praha 9 - Koloděje 58:55.9 23:36.0
110 5 / M-V3 [91] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 01:02:17.9 26:58.0
111 6 / M-V3 [67] Marcel Lipovský 1966 CZE Kynšperk nad Ohří 01:02:27.8 27:07.9
112 52 / M-V1 [110] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 01:02:31.6 27:11.7
113 37 / M-V2 [43] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 01:03:25.9 28:06.0
114 5 / Z [48] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 01:03:45.3 28:25.4
115 7 / M-V3 [105] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 01:03:52.8 28:32.9
116 8 / M-V3 [89] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 01:04:48.6 29:28.7
117 38 / M-V2 [42] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 01:06:27.3 31:07.4
118 2 / M-E [334] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:07:14.04 31:54.14
119 3 / M-E [330] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 01:08:58.31 33:38.41
120 4 / M-E [356] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 01:09:19.84 33:59.94
121 5 / M-E [309] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 01:09:26.77 34:06.87
122 9 / M-V3 [86] Jiří Palas 1959 CZE Výlet Wide bike Lbc 01:11:01.8 35:41.9
123 1 / V-E [318] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 01:11:02.57 35:42.67
124 6 / M-E [316] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 01:11:26.28 36:06.38
125 53 / M-V1 [45] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 01:11:47.7 36:27.8
126 7 / M-E [374] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 01:11:49.84 36:29.94
127 8 / M-E [310] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 01:12:55.08 37:35.18
128 9 / M-E [305] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 01:13:04.67 37:44.77
129 10 / M-E [308] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 01:14:00.53 38:40.63
130 11 / M-E [303] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:14:02.55 38:42.65
131 12 / M-E [301] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:15:04.13 39:44.23
132 2 / V-E [311] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 01:15:12.92 39:53.02
133 13 / M-E [302] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 01:16:31.02 41:11.12
134 14 / M-E [343] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 01:16:41.6 41:21.7
135 15 / M-E [307] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 01:16:50.76 41:30.86
136 16 / M-E [312] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 01:16:52.03 41:32.13
137 3 / V-E [340] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 01:17:20.98 42:01.08
138 4 / V-E [357] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 01:18:20.59 43:00.69
139 17 / M-E [304] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:18:24.84 43:04.94
140 18 / M-E [350] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 01:19:05.26 43:45.36
141 5 / V-E [306] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 01:19:54.26 44:34.36
142 1 / Z-E [315] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 01:20:10.29 44:50.39
143 6 / V-E [346] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 01:20:35.05 45:15.15
144 19 / M-E [314] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 01:20:43.23 45:23.33
145 20 / M-E [345] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 01:20:44.98 45:25.08
146 7 / V-E [351] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 01:21:20.31 46:00.41
147 21 / M-E [373] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 01:21:49.71 46:29.81
148 22 / M-E [331] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 01:22:05.33 46:45.43
149 23 / M-E [379] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 01:22:45.39 47:25.49
150 24 / M-E [371] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 01:22:50.82 47:30.92
151 25 / M-E [313] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 01:22:53.71 47:33.81
152 26 / M-E [348] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 01:23:47.18 48:27.28
153 27 / M-E [327] Michal Flídr 1979 CZE Brno 01:24:07.24 48:47.34
154 28 / M-E [344] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 01:24:13.18 48:53.28
155 29 / M-E [378] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 01:24:25.9 49:06.0
156 30 / M-E [359] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 01:24:33.13 49:13.23
157 31 / M-E [347] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 01:24:45.51 49:25.61
158 32 / M-E [354] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 01:24:57.16 49:37.26
159 33 / M-E [332] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 01:25:13.15 49:53.25
160 34 / M-E [325] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 01:25:13.98 49:54.08
161 35 / M-E [362] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 01:25:26.23 50:06.33
162 36 / M-E [355] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 01:25:52.88 50:32.98
163 37 / M-E [375] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 01:25:53.16 50:33.26
164 38 / M-E [361] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 01:25:57.46 50:37.56
165 8 / V-E [342] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 01:26:08.72 50:48.82
166 9 / V-E [336] Filip Karásek 1975 CZE Kokostezky.cz 01:26:16.5 50:56.6
167 39 / M-E [364] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 01:26:40.72 51:20.82
168 40 / M-E [333] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 01:26:43.94 51:24.04
169 10 / V-E [329] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 01:26:45.42 51:25.52
170 41 / M-E [328] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 01:26:47.17 51:27.27
171 2 / Z-E [335] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:27:07.65 51:47.75
172 42 / M-E [323] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 01:27:35.03 52:15.13
173 11 / V-E [360] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 01:28:03.27 52:43.37
174 43 / M-E [365] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 01:28:34.18 53:14.28
175 3 / Z-E [338] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 01:28:45.64 53:25.74
176 44 / M-E [376] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 01:28:54.18 53:34.28
177 45 / M-E [377] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 01:30:45.47 55:25.57
178 4 / Z-E [363] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 01:30:55.17 55:35.27
179 12 / V-E [372] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 01:31:00.77 55:40.87
180 46 / M-E [370] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 01:31:20.43 56:00.53
181 47 / M-E [341] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 01:31:27.15 56:07.25
182 48 / M-E [319] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 01:32:02.63 56:42.73
183 49 / M-E [326] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 01:33:20.61 58:00.71
184 13 / V-E [368] Petr Špora 1964 CZE Košťany 01:33:28.11 58:08.21
185 50 / M-E [367] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 01:35:06.39 59:46.49
186 51 / M-E [358] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 01:36:09.27 01:00:49.37
187 52 / M-E [366] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:36:12.4 01:00:52.5
188 53 / M-E [339] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 01:37:30.85 01:02:10.95
189 54 / M-E [349] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 01:42:37.3 01:07:17.4
190 55 / M-E [352] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 01:42:39.85 01:07:19.95
191 56 / M-E [353] Marek Němec 1990 CZE Mělník 01:42:58.96 01:07:39.06
192 57 / M-E [337] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 01:46:33.04 01:11:13.14
193 58 / M-E [317] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 01:56:37.77 01:21:17.87

result list Enduro Race

start ~ 09:00:00

00:00:00
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 (-0) 1 / M-E [8628895] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 1 / M-E [8634243] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 1 / M-E [8645592] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 1 / M-E [8641719] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 1 / M-E [8634230] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 1 / M-E [8634109] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 1 / M-E [8645394] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 1 / M-E [8630433] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 1 / V-E [8634046] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 9 / M-E [8645361] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 2 / V-E [8634275] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 10 / M-E [8628887] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 10 / M-E [8645399] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)
1 (-0) 3 / V-E [8629044] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 0 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14) 0 (14)
1 (-0) 3 / V-E [8629041] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 0 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15) 0 (15)
1 (-0) 12 / M-E [8630470] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 0 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16) 0 (16)
1 (-0) 12 / M-E [8629017] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17) 0 (17)
1 (-0) 12 / M-E [8641802] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 0 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18) 0 (18)
1 (-0) 12 / M-E [8641796] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 0 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19) 0 (19)
1 (-0) 12 / M-E [8634214] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 0 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20) 0 (20)
1 (-0) 5 / V-E [8641732] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 0 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21) 0 (21)
1 (-0) 17 / M-E [8641737] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubotrails 0 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22) 0 (22)
1 (-0) 17 / M-E [8630458] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 0 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23) 0 (23)
1 (-0) 17 / M-E [8634299] Michal Flídr 1979 CZE Black Field A team 0 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24) 0 (24)
1 (-0) 17 / M-E [8628959] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 0 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25) 0 (25)
1 (-0) 17 / M-E [8645581] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 0 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26) 0 (26)
1 (-0) 17 / M-E [8634039] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 0 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27) 0 (27)
1 (-0) 17 / M-E [8641748] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 0 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28) 0 (28)
1 (-0) 17 / M-E [8630462] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 0 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29) 0 (29)
1 (-0) 6 / V-E [8634018] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 0 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30) 0 (30)
1 (-0) 25 / M-E [8634267] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 0 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31) 0 (31)
1 (-0) 25 / M-E [8634229] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 0 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32) 0 (32)
1 (-0) 25 / M-E [8641781] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 0 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33) 0 (33)
1 (-0) 7 / V-E [8630407] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34) 0 (34)
1 (-0) 28 / M-E [8630421] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 0 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35) 0 (35)
1 (-0) 8 / V-E [8645587] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 0 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36) 0 (36)
1 (-0) 1 / Z-E [8628919] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 0 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37) 0 (37)
1 (-0) 29 / M-E [8634097] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 0 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38) 0 (38)
1 (-0) 9 / V-E [8634202] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 0 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39) 0 (39)
1 (-0) 9 / V-E [8634240] Radek Rozmahel 1974 CZE BK Ludgeřovice 0 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40) 0 (40)
1 (-0) 2 / Z-E [8645336] Renáta Karkošková 1984 CZE NOVATOP GHOST 0 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41) 0 (41)
1 (-0) 30 / M-E [8634292] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 0 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42) 0 (42)
1 (-0) 30 / M-E [8628897] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 0 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43) 0 (43)
1 (-0) 30 / M-E [8630460] Milan Panzer 1982 CZE Kluci z Kluče 0 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44) 0 (44)
1 (-0) 30 / M-E [8629033] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 0 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45) 0 (45)
1 (-0) 30 / M-E [8641714] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 0 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46) 0 (46)
1 (-0) 30 / M-E [8641822] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 0 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47) 0 (47)
1 (-0) 30 / M-E [8645596] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 0 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48) 0 (48)
1 (-0) 30 / M-E [8628622] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 0 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49) 0 (49)
1 (-0) 11 / V-E [8645337] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 0 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50) 0 (50)
1 (-0) 38 / M-E [8641795] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 0 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51) 0 (51)
1 (-0) 38 / M-E [8634131] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 0 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52) 0 (52)
1 (-0) 38 / M-E [8645308] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53) 0 (53)
1 (-0) 38 / M-E [8634203] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 0 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54) 0 (54)
1 (-0) 38 / M-E [8641788] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Bike Emergency 0 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55) 0 (55)
1 (-0) 38 / M-E [8645386] Jan Wala 1995 CZE Bikomatic.cz 0 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56) 0 (56)
1 (-0) 38 / M-E [8641772] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 0 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57) 0 (57)
1 (-0) 12 / V-E [8634174] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 0 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58) 0 (58)
1 (-0) 45 / M-E [8628629] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 0 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59) 0 (59)
1 (-0) 45 / M-E [8634119] Michal Čiviš 1985 CZE Slaný 0 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60) 0 (60)
1 (-0) 45 / M-E [8628832] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 0 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61) 0 (61)
1 (-0) 45 / M-E [8628813] Hagenbusch Ulrich 1983 GER Raceteam Radleck Mering 0 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62) 0 (62)
1 (-0) 45 / M-E [8630437] Wojciech Walczak 1980 POL ędóro 0 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63) 0 (63)
1 (-0) 13 / V-E [8629039] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 0 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64) 0 (64)
1 (-0) 13 / V-E [8634225] Petr Špora 1964 CZE Košťany 0 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65) 0 (65)
1 (-0) 50 / M-E [8634295] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 0 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66) 0 (66)
1 (-0) 50 / M-E [8629013] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 0 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67) 0 (67)
1 (-0) 50 / M-E [8645373] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 0 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68) 0 (68)
1 (-0) 50 / M-E [8634207] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 0 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69) 0 (69)
1 (-0) 50 / M-E [8645349] Marek Němec 1990 CZE Bubotrails 0 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70) 0 (70)
1 (-0) 3 / Z-E [8641769] Sylvia Schmidt 1981 GER Blood, Sweat and Beers 0 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71) 0 (71)
1 (-0) 55 / M-E [8628680] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 0 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72) 0 (72)
1 (-0) 15 / V-E [8641803] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 0 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73) 0 (73)
1 (-0) 56 / M-E [8634045] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 0

result list Half Race

start ~ 09:00:00

01:12:21.211
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 1 / M [408] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 43:07.3
2 2 / M [407] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 44:42.7 01:35.4
3 3 / M [409] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 45:36.7 02:29.4
4 4 / M [68] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 47:59.4 04:52.1
5 5 / M [423] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 51:40.2 08:32.9
6 6 / M [410] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 52:16.9 09:09.6
7 7 / M [422] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 55:06.1 11:58.8
8 8 / M [47] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 55:08.5 12:01.2
9 9 / M [417] Jiří Kromer 1972 CZE www.dres.cz 55:58.1 12:50.8
10 10 / M [73] Chris Maund 1967 USA Encinitas 58:07.6 15:00.3
11 11 / M [421] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 58:48.5 15:41.2
12 12 / M [420] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 59:35.1 16:27.8
13 1 / Z [425] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 01:01:33.9 18:26.6
14 2 / Z [416] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 01:04:03.5 20:56.2
15 13 / M [84] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 01:04:32.9 21:25.6
16 14 / M [412] Jan Francu 1983 CZE Brno 01:04:48.0 21:40.7
17 15 / M [426] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 01:07:56.8 24:49.5
18 16 / M [415] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 01:10:08.8 27:01.5
19 17 / M [413] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 01:10:37.2 27:29.9
20 18 / M [418] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 01:10:39.7 27:32.4
21 3 / Z [427] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 01:12:16.9 29:09.6
22 19 / M [411] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 01:14:56.4 31:49.1
23 20 / M [419] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 01:16:48.4 33:41.1
24 21 / M [414] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:20:21.0 37:13.7
25 1 / Muži [509] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:20:55.17 37:47.87
26 4 / Z [11] Janet Alexander 1959 NZL Encinitas 01:21:43.1 38:35.8
27 1 / Ženy [510] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 01:24:19.98 41:12.68
28 5 / Z [424] martina škochová 1988 CZE Rumová pralinka 01:28:06.6 44:59.3
29 2 / Muži [511] Tomáš Láska 1985 CZE Praha 5 01:29:24.96 46:17.66
30 3 / Muži [503] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 01:30:55.21 47:47.91
31 4 / Muži [321] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 01:30:59.58 47:52.28
32 5 / Muži [320] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 01:31:28.56 48:21.26
33 6 / Muži [507] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:32:03.18 48:55.88
34 7 / Muži [506] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 01:32:24.46 49:17.16
35 8 / Muži [504] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:03.17 49:55.87
36 9 / Muži [502] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 01:33:56.88 50:49.58
37 2 / Ženy [501] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 01:34:55.97 51:48.67
38 3 / Ženy [508] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 01:58:26.74 01:15:19.44

result list Junior

start ~ 09:00:00

00:54:04.7
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 1 / [m]19 [403] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 43:54.1
2 1 / Junior [428] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 47:11.0 03:16.9
3 2 / [m]19 [405] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 49:10.5 05:16.4
4 2 / Junior [404] Jan Skrbek 2002 CZE beMANIAX MADBIKE 52:17.5 08:23.4
5 3 / [m]19 [406] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 53:00.1 09:06.0
6 3 / Junior [402] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 55:29.5 11:35.4
7 1 / Juniorky [401] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 01:17:30.2 33:36.1

result list Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

00:00:00
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9
1 (-0) 1 / Ženy [8641703] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 0 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1) 0 (1)
1 (-0) 1 / Muži [8634124] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 0 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2) 0 (2)
1 (-0) 1 / Muži [8628923] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 0 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3) 0 (3)
1 (-0) 1 / Muži [8634154] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 0 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4) 0 (4)
1 (-0) 1 / Muži [8641799] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 0 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5) 0 (5)
1 (-0) 1 / Muži [8641800] Tomáš Láska 1985 CZE Bike Notoric 0 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6) 0 (6)
1 (-0) 1 / Muži [8645580] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7) 0 (7)
1 (-0) 1 / Muži [8634056] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 0 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8) 0 (8)
1 (-0) 2 / Ženy [8636961] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 0 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9) 0 (9)
1 (-0) 8 / Muži [8641806] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10) 0 (10)
1 (-0) 8 / Muži [8630496] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 0 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11) 0 (11)
1 (-0) 3 / Ženy [8641709] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 0 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12) 0 (12)
1 (-0) 3 / Ženy [8641754] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 0 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13) 0 (13)

result list Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

result list KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

result list KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

result list KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

result list KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

result list KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

result list KIDS 13-14

start ~ 18:13:00