Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

2019-05-05 Praha, Hvězda

announcement

registration

start list

results

Chci podpořit bez účasti total: 8, men : 1, women: 7, Muži: 1, Ženy: 7 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
Procházková trasa pro rodiny (bez časomíry) total: 134, men : 18, women: 116, Muži: 18, Ženy: 116 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
děti (bez časomíry) total: 106, men : 48, women: 58, kluci: 48, holky: 58 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
běh 2km (bez časomíry) total: 76, men : 17, women: 59, Muži: 17, Ženy: 59 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]
hlavní běh 5km (bez časomíry) total: 277, men : 79, women: 198, Muži: 79, Ženy: 198 ÚPMD PODOLÍ, FN MOTOL, VFN APOLINÁŘ, BULOVKA, FTN KRČ [html] [pdf]

start list hlavní běh 5km (bez časomíry)

start ~ 17:00:00 , 2004 and older , registered: 277 participants ( 79 of men, 198 of women)

category # name state year team
Ženy [501] Albrechtová Dana CZE 1972 Praha 10
Ženy krc [ ] Aussenbergová Ivana CZE 1983 Praha
Ženy [502] Babinská Dana CZE 1980 Praha 9
Ženy apolinar [ ] Bannertová Zuzana CZE 1979 Praha
Muži motol [503] Bárta Petr CZE 1991 ROBIN TÝM 25+3
Muži [504] Bartoš Mirek CZE 1978 Praha
Ženy apolinar [505] Bečvářová Lenka CZE 1982 Praha
Ženy [506] Bendova Barbora CZE 1987 Praha
Muži motol [507] Beneš Štěpán CZE 1985 ROBIN 25+3
Ženy motol [508] Benešová Kateřina CZE 1985 Rakovník
Muži [509] Bílý Petr CZE 1984 ROBIN 25+3
Ženy [510] Blaháčková Pavlína CZE 1978 Praha 10 - Záběhlice
Ženy [511] Blažková Dagmar CZE 1964 Praha
Ženy [ ] Cachova Ivana CZE 1978 Praha
Muži [ ] Czap Filip CZE 1992 Praha
Ženy podoli [ ] Čapská Jana CZE 1991 ÚPMD
Muži podoli [ ] Čapský Filip CZE 1991 ÚPMD
Ženy podoli [512] Čechurová Šárka CZE 1992 Kralupy nad vltavou
Muži motol [513] Čermák Jan CZE 1992 Praha 2
Ženy bulovka [514] Černá Ilona CZE 1991 Zdiby
Ženy apolinar [515] Čtrnáctá Hana CZE 1971 Apolinář
Ženy apolinar [516] Daňková Nika CZE 1990 Praha
Ženy motol [ ] Debnarova Katerina CZE 1981 Tuchomerice
Muži podoli [ ] Dědič Tomáš CZE 1984 ÚPMD
Ženy apolinar [ ] Disman Jana CZE 1989 Dismanteam.com
Ženy [517] Dobisíková Alžběta CZE 1980 IK Sportuj
Ženy [518] Dobrotová Tereza CZE 1990 Kublov
Ženy podoli [519] Dolanová Daniela CZE 1978 Fyzioterapie pro Vás
Ženy [ ] Drahotská Kristýna CZE 1992 Meziboří
Muži apolinar [520] Drdlíček Michael CZE 1990 Praha 6
Ženy [521] Dufková Kateřina CZE 1996 Most
Muži [522] Durych Vilém CZE 1964 SRTG Praha
Ženy apolinar [523] Englcová Barbora CZE 1989 Nemocnice Na Františku
Ženy [524] Erlichová Martina CZE 1969 Poříčí
Muži podoli [525] Exnar Petr CZE 1974 Bosoboty leguano
Ženy motol [526] Falcová Romana CZE 1972 Praha 5 Zbraslav
Ženy [527] Farníková Eva CZE 1982 Lesní 65
Ženy [528] Fauknerová Jana CZE 1983 IK Sportuj
Muži [529] Fejt Tomáš CZE 1977 Praha 10 - Hostivař
Ženy [530] Felixová Šárka CZE 2000 Mnichovice
Ženy podoli [531] Fišerová Monika CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy apolinar [532] Florianová Jana CZE 1974 Zdiměřice,Praha-západ
Ženy apolinar [533] Fridrichová Jana CZE 1981 Praha
Muži [534] Fridrichovský Tomáš CZE 1988 Praha
Ženy podoli [ ] Fuhrmannová Petra CZE 1975 Praha
Ženy [535] Galanská Radka CZE 1975 Plzeň
Muži [536] Galanský Radek CZE 1979 Plzeň
Ženy apolinar [ ] Ganobjaková Barbora CZE 1991 Honzíček, 2018
Muži motol [537] Glanc Daniel CZE 1995 FN Motol
Muži apolinar [ ] Glugar Stanislav CZE 1994 Praha 5 Hlubočepy
Ženy apolinar [ ] Glugarová Lucie CZE 1994 Praha 5 Hlubočepy
Ženy podoli [538] Gorejova Luba CZE 1977 Praha
Muži [539] Gotthard Bohumil CZE 1983 Zájezd
Muži motol [540] Grebennikov Dmitrij CZE 1985 Praha
Ženy apolinar [541] Gronkowská Linda CZE 1982 Pchery 81, Pchery 27308
Ženy [ ] Grygarová Martina CZE 1979 Praha 5
Ženy [542] Gulišová Leona CZE 1979 Liga spravedlivých
Ženy apolinar [543] Haluzová Nikola CZE 1994 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy [544] Hamouzová Tereza CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži krc [545] Hartmann Jiří CZE 1967 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Ženy krc [546] Hartmannová Martina CZE 1970 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Ženy motol [547] Hasníková Hana CZE 1985 ROBIN 25+3
Muži motol [548] Havlík David CZE 1990 Berou
Muži motol [549] Hedvik Lukáš CZE 1987 Týnec nad Sázavou
Ženy apolinar [550] Hennlichová Veronika CZE 1989 Praha
Muži motol [551] Hess Erik CZE 1984 ROBIN TÝM 25+3
Ženy apolinar [552] Hofmanová Miloslava CZE 1968 Raspenava
Ženy [553] Holá Renata CZE 1979 Praha 10 Strašnice
Ženy [554] Höllová Patricie CZE 1979 KopreTinky
Ženy [555] Holyanska Marie CZE 1996 Chlumec
Ženy motol [556] Horová Martina CZE 1990 ROBIN TÝM 25+3
Ženy [557] Houdková Klára CZE 1987 Ostrov nad Ohří
Ženy [558] Houdková Lucie CZE 1991 Praha
Ženy [ ] Hrda Jana CZE 1989 Jaromerice nad Rokytnou
Ženy [ ] Hrdá Klára CZE 1982 Praha
Ženy [559] Hrdinová Kristýna CZE 1995 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy motol [ ] Hřídelová Terezie CZE 1997 Terezie 27t., 940g
Muži [560] Hřivnacký Lukáš CZE 1993 GFS group
Ženy [ ] Hurychová Šárka CZE 1981 Praha
Muži [561] Hytha Otomar CZE 1987 Karlovy Vary
Ženy [562] Chaloupková Zuzana CZE 1985 Praha
Ženy apolinar [ ] Chloupková Petra CZE 1991 HorkoTěžko
Ženy [563] Chocholová Jana CZE 1978 Praha 9
Ženy [564] Chovancová Dominika CZE 1996 Teplá
Ženy [565] Janečková Pavlína CZE 1993 Praha
Ženy motol [566] Jarolímová Kristýna CZE 1994 Týnec nad Sázavou
Ženy [ ] Jarolímová Lucie CZE 1990 Praha
Ženy apolinar [567] Jíchová Ivana CZE 1989 Sloveč 41, Městec Králové 28903
Ženy apolinar [568] Jílková Karolína CZE 1997 Hřiměždice - Vestec 50, Dobříš 26301
Muži [569] Jukl Martin CZE 1974 Praha
Ženy [570] Juklová Rita CZE 1979 Praha 6
Muži [571] Jungmann Milan CZE 2000 Zdice
Ženy [572] Junková Kristýna CZE 1989 behejsepsem.cz
Ženy [ ] Kadlikova Jana CZE 1981 Králův Dvůr
Ženy bulovka [ ] Kadorkova Lucie CZE 1983 Přerov
Ženy [573] Kadorová Veronika CZE 1989 Děčín
Muži apolinar [574] Kalivoda Vladimír CZE 1976 Kostelec nad Černými lesy
Ženy podoli [575] Kalová Renata CZE 1974 Fast and light
Ženy [576] Kalužová Kristina CZE 1989 Praha 5
Ženy [ ] Kalvasová Monika CZE 1970 Trutnov
Ženy motol [577] Karádyová Veronika CZE 1987 FN Motol
Ženy motol [578] Karasová Kamila CZE 1989 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [579] Kaulerová Tereza CZE 2000 Brozany nad Ohří
Muži apolinar [ ] Kebrle Michal CZE 1978 Plzeň
Muži motol [580] Kessler Filip CZE 1990 Praha 6
Ženy krc [ ] Kingová Jana CZE 1995 Podivín
Muži apolinar [581] Klíč Zbyněk CZE 1982 Praha
Ženy [582] Kobíková Martina CZE 1990 Dobříš
Muži apolinar [583] Kohout Jan CZE 1988 Honzíček, 2018
Ženy apolinar [584] Kolářová Michaela CZE 1973 Apolinář
Ženy apolinar [ ] Komárková Klára CZE 1988 Letiště Praha
Muži apolinar [585] Kopinec Stanislav CZE 1983 Praha
Ženy [586] Košťálová Jana CZE 1982 Praha 9
Ženy [587] Kotrčová Gabriela CZE 1979 Praha 8
Ženy [588] Krajíčková Petra CZE 1986 Praha 10
Muži motol [589] Kralik Jiri CZE 1986 Praha 5
Ženy motol [590] Králová Michaela CZE 1982 Velké Přílepy
Muži bulovka [ ] Krameš David CZE 1972 Benátky nad Jizerou
Ženy bulovka [ ] Kramešová Lucie CZE 1973 Benátky nad Jizerou
Ženy bulovka [ ] Kramešová Zuzana CZE 2003 Benátky nad Jizerou
Ženy podoli [591] Kratochvílová Veronika CZE 1988 Annie Racing
Muži [592] Krofta Jiri CZE 1977 Praha 10
Ženy podoli [593] Krotká Lucie CZE 1981 Králův Dvůr
Muži [594] Kroužek Jan CZE 1976 Praha
Ženy apolinar [595] Křížanová Lenka CZE 1981 Praha 10
Muži [596] Kubů Lukáš CZE 2003 Praha
Ženy motol [597] Kučerová Zuzana CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [ ] Kudrnovská Jana CZE 1990 Praha
Muži [320] Kunstát Jiří CZE 1976 Zdiby
Ženy [321] Kunstátová Marie CZE 1979 Zdiby
Ženy [598] Kupcová Veronika CZE 1977 Praha 9
Ženy motol [599] Kusbachová Jana CZE 1996 Beroun
Ženy motol [ ] Kyjovská Markéta CZE 1980 TJ Sokol Dolní Mísečky
Ženy [600] Kyselková Hana CZE 1985 Praha
Muži [ ] Langr Pavel CZE 1979 šneci v akci
Ženy [ ] Langrová Simona CZE 1982 šneci v akci
Muži apolinar [ ] Lattenberk Jakub CZE 1988 Praha 5
Ženy [601] Leirich Landsmannová Lucie CZE 1976 Žďár nad Sázavou
Muži [602] Leitner Jan CZE 1978 Bystřice
Muži motol [ ] Littman Marek CZE 2000 ROBIN TÝM 25+3
Ženy apolinar [ ] Lorencová Lucie CZE 1977 Praha 3
Ženy [603] Lorinczy Sandra HUN 1979 Praha
Muži motol [604] Mach Jakub CZE 1983 Praha
Ženy motol [605] Machová Barbora CZE 1987 Praha
Muži podoli [607] Marić Jovana CZE 1994 Annie Racing
Muži podoli [606] Marić Predrag CZE 1982 Annie Racing
Ženy [608] Marková Michaela CZE 1990 Praha 5
Ženy [ ] Marková Nikola CZE 1994 Praha
Ženy [609] Maršálová Veronika CZE 1996 GFS group
Ženy apolinar [610] Matějková Kristýna CZE 1976 Praha 1
Muži [611] Mazgaj Břetislav CZE 1983 Odolena Voda
Ženy bulovka [612] Meindlová Kateřina CZE 1993 Praha
Ženy [613] Mejstříková Eliška CZE 1979 Stochov
Ženy podoli [614] Melničáková Bernadetta CZE 1987 ÚPMD
Ženy apolinar [615] Michajlov Lucie CZE 1985 Králův Dvůr
Ženy motol [616] Mlčochová Gabriela CZE 1992 FN Motol
Muži apolinar [ ] Moravec Lukáš CZE 1989 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Ženy apolinar [617] Mrázková Kateřina CZE 1993 Praha 4
Ženy motol [ ] Mrhalová Karolína CZE 1981 Praha
Ženy motol [ ] Musichová Barbora CZE 1994 Praha
Ženy motol [618] Náprstková Markéta CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [619] Navrátilová Petra CZE 1978 Jesenice-Zdiměřice
Ženy [620] Nejedlá Eliška CZE 1981 MP Praha
Ženy apolinar [ ] Němcová Marie CZE 1989 Praha 4
Ženy apolinar [ ] Neradová Pavla CZE 1974 Apolinář
Ženy [621] Neubergová Stanislava CZE 1982 Praha 4 - Nusle
Ženy [622] Nohejlová Dominika CZE 1991 Pchery
Ženy [623] Nováková Kateřina CZE 1978 Praha 5
Ženy podoli [624] Nováková Lenka CZE 1978 Praha 8
Ženy motol [625] Novakova Tereza CZE 1987 ROBIN TÝM 25+3
Ženy apolinar [626] Novotná Adéla CZE 1994 Praha
Ženy [627] Novotná Hana CZE 1985 ROBIN 25+3
Ženy apolinar [ ] Nývltová Pavla CZE 1985 Jdu běhat
Ženy [628] Obuszáková Simona CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [629] Pajerová Lucie CZE 1981 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Muži [630] Panenka Radim CZE 1989 Lesní 65
Ženy [631] Pasiarová Věra CZE 1983 SRTG Praha
Ženy [632] Patočková Markéta CZE 1993 Kolín
Ženy podoli [633] Pecníková Jana CZE 1980 kozinec
Ženy motol [634] Pejšová Lenka CZE 1986 Praha 5
Muži [635] Petit Thomas FRA 1981 Štrasburk
Ženy motol [636] Podlipská Barbora CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy apolinar [637] Podlipská Eliška CZE 1984 Praha
Ženy [638] Pokorná Jana CZE 1989 Praha 5
Muži [ ] Polák Lukáš CZE 1982 Telč
Ženy [639] Poncová Lea CZE 1982 Night Run Team
Ženy podoli [640] Pravdová Jitka CZE 1976 ÚPMD
Muži [641] Procyk Radek CZE 1984 Praha 4
Ženy [642] Prusíková Michaela CZE 1987 Praha
Muži podoli [643] Průša Robin CZE 1979 Annie Racing
Ženy [644] Puchýřová Simona CZE 1990 Stochov
Ženy [645] Půlpánová kamila CZE 1974 kakamara
Ženy [646] Radonská Denisa CZE 1994 Praha 6
Ženy [647] Radonská Lucie CZE 1995 Hostivař
Muži [648] Radonský Petr CZE 1990 Praha 6
Muži [649] Rádr Jiří CZE 1982 Praha
Ženy [ ] Rajmanová Zuzana CZE 1994 Liběchov
Ženy [650] Rázgová Hana CZE 1971 Roztoky
Ženy [651] Remeňová Katka CZE 1979 Praha 9
Ženy [652] Roffey Adrianna CZE 1979 Praha
Muži [653] Rop David CZE 1984 Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Ženy podoli [654] Rybková Michaela CZE 1991 Slepičí pětka
Ženy [655] Rychetská Markéta CZE 1972 Praha 4
Ženy motol [656] Řehořová Michaela CZE 1987 ROBIN 25+3
Ženy [657] Řešátková Lucie CZE 1982 Kladno
Ženy [ ] Sarauerova Martina CZE 1982 Prachatice
Muži motol [658] Sedláček Josef CZE 1995 Chyňava
Ženy [659] Sedláčková Eva CZE 1965 Děčín
Ženy [660] Sikorová Lenka CZE 1981 Praha 9
Muži motol [661] Sklenář Jakub CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Ženy motol [662] Skokanová Martina CZE 1991 Praha
Ženy apolinar [663] Sommerová Milena CZE 1979 Praha 6
Ženy [664] Stašková Eva CZE 1976 Černošice
Ženy [ ] Stefanová Julie CZE 1987 Praha 9
Ženy [ ] Steinzová Simona CZE 1994 Liběchov 284
Ženy apolinar [665] Stiborková Tereza CZE 1991 Praha
Muži [666] Stibůrek Kamil CZE 1978 Praha 2
Ženy [667] Stibůrková Markéta CZE 1978 Praha 2
Muži motol [668] Stipka Juraj CZE 1992 FN Motol
Ženy podoli [ ] Studničková Alena CZE 1998 Praha
Muži motol [669] Stupka Martin CZE 1984 ROBIN 25+3
Ženy podoli [ ] Suchomelová Helena CZE 1983 Jdu běhat
Ženy motol [670] Svobodová Pavlína CZE 1989 Praha
Ženy [671] Sýkorová Zuzana CZE 1977 Ruská 90, Praha 10
Muži apolinar [ ] Šalanský Ondřej CZE 1988 Apolinář
Ženy motol [ ] Šámalová Aneta CZE 1984 Praha 6 - Bubeneč
Ženy apolinar [672] Šárová Adéla CZE 1988 Kralupy nad Vltavou
Ženy podoli [673] Šebelova Hana CZE 1985 Černošice
Muži motol [ ] Šibík Michal CZE 1988 Praha
Muži bulovka [674] Šimánek Michal CZE 1993 #KDDLJIRP
Ženy motol [675] Škeříková Petra CZE 1983 ROPETA PRAHA
Ženy apolinar [676] Šmídová Anna CZE 1987 Hostivice
Ženy [677] Šobrová Jana CZE 1979 Praha 6
Muži [678] Šoltis Josef CZE 1983 Beroun
Ženy apolinar [ ] Špryslová Lenka CZE 1971 Praha
Ženy [ ] Štohanzlová Jana CZE 1987 Praha
Ženy [ ] Štorcová Kateřina CZE 1999 Vlašim
Muži [679] Šubrt Vojta CZE 1987 Liberec
Ženy [ ] Švábíková Lenka CZE 1984 CEPro team, Bjez racing team
Muži [ ] Švec Martin CZE 1988 Mělník
Ženy motol [680] Švecová Olga CZE 1985 Tábor
Ženy apolinar [681] Švorcová Irena CZE 1989 Šneci v běhu
Ženy motol [ ] Taxova Sarka CZE 1981 Pečky
Ženy podoli [682] Temiakova Petra CZE 1980 Praha10
Muži motol [683] Tkaczyk Jakub CZE 1978 FN Motol
Ženy [684] Tomanová Monika CZE 1978 Praha 11
Ženy motol [685] Toni Ledjona CZE 1990 Praha
Ženy motol [ ] Trajkoská Kety CZE 1986 ROBIN TÝM 25+3
Muži motol [ ] Trajkoski Hristijan CZE 1987 ROBIN TÝM 25+3
Muži podoli [ ] Tvrz Lukáš CZE 1994 Team Bikehouse/KOA
Ženy apolinar [ ] Tymichova Ivana CZE 1980 Příbram
Ženy bulovka [686] Tymrová Jana CZE 1978 Králův Dvůr-Pocaply
Muži [ ] Urban Petr CZE 1975 Šneci v běhu Liberec
Ženy [ ] Urbanová Anežka CZE 2003 Šneci v běhu Liberec
Ženy [ ] Urbanová Jana CZE 1973 Šneci v běhu Liberec
Ženy apolinar [ ] Vágnerová Tereza CZE 1990 Praha 10
Ženy apolinar [687] Vaníčková Martina CZE 1981 SRTG Praha
Ženy apolinar [688] Vávrová Ivana CZE 1985 Praha
Ženy [689] Vedralová Michaela CZE 1994 Ústí nad Labem, Telnice
Ženy [690] Vejvodová Daniela CZE 1983 NEDOKLUBKO/MANPOWER
Muži [691] Vesely Erik CZE 1986 ROBIN 25+3
Muži krc [692] Větrovec Ondřej CZE 1993 Netvořice
Muži podoli [693] Vilikus Ondřej CZE 1982 Praha
Ženy [694] Voborníková Tereza CZE 1990 Mladá Boleslav
Ženy [694] Voborníková Tereza CZE 1990 Mladá Boleslav
Muži [695] Vodička Petr CZE 1963 Zádub-Závišín
Muži bulovka [697] Vokáč Milda CZE 1952 Dolní Žďár
Muži [696] Vokáč Tomáš CZE 1978 www.DofE.cz
Muži podoli [698] Vokatý Tomáš CZE 1974 Praha
Ženy [699] Vokurková Věra CZE 1975 Kladno
Muži motol [700] Waigner Tomáš CZE 1991 Králův Dvůr - Levín
Ženy apolinar [701] Waignerová Martina CZE 1987 Králův Dvůr - Levín
Ženy [702] Zelenková Barbora CZE 1992 Praha
Ženy [ ] Zichova Jana CZE 1984 Praha 9
Ženy apolinar [ ] Zouharová Barbora CZE 1979 Praha 6
Muži [703] Žáček Milošek CZE 1981 Praha 6
Ženy [704] Žáčková Lucie CZE 1979 Nedoklubko