Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 62, men : 59, women: 3, Muži: 59, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 34, men : 27, women: 7, Muži: 27, Ženy: 7 [html] [pdf]

start list Predskolaci - kola

start ~ 14:47:40 , 2003 and younger , registered: 19 participants ( 13 of men, 6 of women)

category # name state year team
Předškoláci [6450] Bartoš Jáchym CZE 2012 Hradec Králové
Předškolačky [6434] Dúcká Editka CZE 2013 Školka Prasek
Předškolačky [6437] Famfulíková Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
Předškoláci [6530] Gembal Robin CZE 2013 GHOST junior team
Předškoláci [274] Hrbek Sebastian CZE 2012 Hradec Králové
Předškoláci [272] Hrichs David CZE 2012 Hradec Králové
Předškoláci [6549] Husák Matýsek CZE 2012 MTBO Hradec Králové
Předškoláci [6544] Jurejs Šimon CZE 2013 Liberec
Předškolačky [6444] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Předškoláci [6537] Kraus Vojtík CZE 2013 SC Jičín
Předškoláci [255] Kudrna Matyáš CZE 2012 Bitters Superior Cyklofit team
Předškoláci [247] Macháček Jakub CZE 2012 HO Stěžery
Předškoláci [225] Markl Tomáš CZE 2012 Dvůr Králové nad Labem
Předškoláci [6452] Mates Daniel CZE 2013 Čerperka
Předškoláci [6446] Moravík Petr Marek CZE 2012 trimola
Předškolačky [279] Pazderová Ema CZE 2014 Vyšehněvice
Předškoláci [214] Semerád Marek CZE 2012 Sram Mitas Trek team
Předškolačky [6453] Šubrtová Eliška CZE 2012 Hradec Králové
Předškolačky [238] Zajačiková Lucie CZE 2012 Horní Jelení