Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 62, men : 59, women: 3, Muži: 59, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 34, men : 27, women: 7, Muži: 27, Ženy: 7 [html] [pdf]
16:34:48 total: 62, men : 59, women: 3, Muži: 59, Ženy: 3 [html] [pdf]

start list 16:34:48

start ~ 16:34:48 , all years of born , registered: 62 participants ( 59 of men, 3 of women)

category # name state year team
Muži [126] Bělecký Petr CZE 1985 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [167] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
Muži [136] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
Muži [146] Exner Rostislav CZE 1981 Všestary
Muži [144] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Muži [108] Gabriel David CZE 1992 SYMBIO+ BMC
Muži [119] Gassler Ales CZE 1977 REVITBUILD MTB Team
Muži [118] Hanousek Filip CZE 2000 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [122] Henc David CZE 1998 Symbio+ BMC
Muži [166] herber jan CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE
Muži [124] Homolka Tomáš CZE 1993 Hrade Králové
Muži [134] Horák Jiří CZE 1964 ČS Bike Team
Muži [176] Hrádek Martin CZE 1976 COPR Přeštice
Muži [150] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
Muži [123] Janouch Tomáš CZE 1987 Symbio+ BMC
Muži [113] Juris Bohumil CZE 1984 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [154] Kalas Miroslav CZE 2000 SCS MIRVA SVITAVY
Muži [153] Kočí Štěpán CZE 2002 Prestige cycling team
Muži [109] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
Muži [133] Koryťák Michal CZE 1987 American Chance Casinos team
Muži [130] Kubišta ml. Martin CZE 2003 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ženy [156] Kudláčková Anna CZE 2004 Bike Freaks Holice - V6
Muži [145] Lněnička Tomáš CZE 1998 Lubná
Muži [151] Loukotka Milan CZE 1975 SAC Bělá pod Bezdězem
Muži [137] Makovský Šimon CZE 2001 Praskačka
Muži [103] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
Muži [148] Míl Marek CZE 2002 Hradec Králové
Muži [125] Moravec Michal CZE 1980 GHOST Team
Muži [149] Neuman Daniel CZE 2006 Expres cz scott team Kolin
Muži [104] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži [112] Nový Pavel CZE 1993 Rock Machine Cyklomax Team
Muži [102] Oplt Libor CZE 1974 OPLT CYCLING
Muži [107] Panuš Karel CZE 1974 Symbio+ BMC
Muži [155] Pelčarský Aleš CZE 1981 Hořice
Muži [135] Pfeifer Jiří CZE 1959 Cyklo Tony Náchod
Ženy [120] Pilná Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži [127] Platenka Filip CZE 2000 Bike Freaks Holice - V6
Muži [101] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
Muži [105] Roubicek Lukas CZE 1981 AEROTEC
Muži [152] Rubeš Dan CZE 2005 Bike 2000
Muži [168] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
Muži [141] Semerád Ondřej CZE 1974 SK PRIMA Polička
Muži [117] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
Muži [172] Slavíček Ondřej CZE 1991 GHOST team
Muži [114] Sodomka Tomáš CZE 1984 Symbio+ BMC
Muži [138] Suchomel Otto CZE 2000 Šmrxa shop.cz
Muži [129] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Muži [169] Svoboda Tomáš CZE 1993 METAXTREN
Muži [110] Šebesta Jaroslav CZE 1983 FOR BIKES cycling team
Muži [ ] Šlor Robert CZE 1983 Pardubice
Muži [140] Štusák Pavel CZE 1990 Proseč
Muži [139] Šulc Petr CZE 1993 DECATHLON Btwin czech team
Muži [147] Trynkl Daniel CZE 1998 Proseč
Muži [128] Tříska Lukáš CZE 1977 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Ženy [142] Tučková Monika CZE 1993 Skibikecentrum.cz team
Muži [170] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN
Muži [121] Vích Michal CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Muži [116] Vítek Petr CZE 1986 Hradecký Spinning Klub
Muži [171] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
Muži [111] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Muži [115] Zápotocký Michal CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži [131] Zemene Jakub CZE 2003 Short Bike Academy Opletal