Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové 

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 51, men : 48, women: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 25, men : 20, women: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list Elita 50min a 1okruh

start ~ 17:34:56

rank rank/cat. # name year state team finish delay #0#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10
1 1 / Muži [28] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 54:59.03 03:17.52 07:29.58 11:38.75 16:00.34 20:12.01 24:41.41 28:56.1 33:20.73 37:54.23 42:28.49 46:47.29
2 2 / Muži [3] Bartłomiej Wawak 1993 POL KROSS RACING TEAM 55:02.82 00:03.79 03:18.92 07:34.49 11:43.54 16:01.28 20:13.47 24:42.77 28:57.35 33:23.13 37:53.75 42:26.95 46:46.6
3 3 / Muži [6] Jan Fojtík 1988 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 55:04.52 00:05.49 03:15.72 07:31.12 11:40.42 15:59.82 20:15.48 24:41.53 29:00.12 33:25.85 37:55.4 42:26.82 46:45.89
4 4 / Muži [4] Jan Škarnitzl 1986 CZE Sram Mitas Trek 55:05.11 00:06.08 03:21.27 07:34.47 11:44.32 16:04.61 20:15.63 24:43.45 28:59.65 33:25.02 37:51.73 42:29.11 46:47.85
5 5 / Muži [9] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 56:30.13 01:31.1 03:19.26 07:31.38 11:49.74 16:16.01 20:41.4 25:09.99 29:35.88 34:01.85 38:28.36 42:56.13 47:22.6
6 6 / Muži [11] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 57:22.44 02:23.41 03:08.75 07:35.38 11:50.57 16:23.76 20:49.11 25:18.68 29:58.58 34:29.68 39:10.72 43:40.31 48:19.36
7 7 / Muži [35] Michael Zeťák 1998 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 57:24.12 02:25.09 03:22.02 07:37.34 12:01.98 16:32.15 21:01.49 25:27.17 30:00.64 34:37.75 39:12.83 43:42.93 48:18.14
8 8 / Muži [5] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 57:57.08 02:58.05 03:16.45 07:32.3 11:58.93 16:51.46 21:45.59 26:22.6 30:57.07 35:19.39 39:49.22 44:27.67 49:00.82
9 9 / Muži [15] Tomáš Ševců 1997 CZE HSK - cycling team 58:00.61 03:01.58 03:23.07 07:57.23 12:30.24 17:09.96 21:43.56 26:21.37 30:53.84 35:21.89 39:50.46 44:28.48 49:02.71
10 10 / Muži [13] Tomáš Brendl 1986 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 58:08.1 03:09.07 03:43.19 08:31.81 12:59.8 17:28.55 21:54.03 26:25.27 30:54.15 35:24.17 40:07.22 44:44.55 49:11.59
11 11 / Muži [2] Fabian Giger 1987 SUI KROSS RACING TEAM 59:14.19 04:15.16 03:31.79 08:04.76 12:41.65 17:22.66 21:54.8 26:30.82 31:00.8 35:38.04 40:10.66 44:43.96 49:25.02
11 11 / Muži [12] Michael Kubín 1993 CZE Eleven Mercedes-Benz Mitas 03:24.62 07:59.11 12:44.13 17:23.63 21:58.96 26:43.99 31:27.54 36:21.41 41:07.37 45:53.12 50:32.67
11 11 / Muži [24] Zdeněk Morávek 1996 CZE GT Opportunity Brno 03:40.6 08:08.57 12:55.04 17:34.75 22:15.4 27:08.82 31:51.68 36:38.99 41:24.83 46:06.04 51:17.14
11 11 / Muži [33] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 03:39.01 08:31.49 13:25.85 18:17.18 23:05.01 27:47.97 32:33.36 37:21.13 42:10.21 46:52.52 51:52.47
11 11 / Muži [19] Michal Vejda 1994 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:59.43 08:51.26 13:35.37 18:23.19 23:06.17 28:10.95 33:03.13 38:08.62 43:01.98 48:09.25 53:06.53
11 1 / Ženy [1] Maja Włoszczowska 1983 POL KROSS RACING TEAM 04:12.14 09:07.82 14:02.18 18:50.16 23:43.94 28:43.09 33:41.48 38:35.8 43:35.54 48:37.05 53:36.0
11 16 / Muži [30] Aleš Strnad 1986 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:56.96 08:49.68 13:45.31 18:30.54 23:30.27 28:33.05 33:41.24 38:36.99 43:38.1 48:41.2 53:42.51
11 16 / Muži [17] Adam Šimůnek 1998 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:49.0 08:37.2 13:31.69 18:31.92 23:30.97 28:32.26 33:45.1 38:52.45 43:58.77 49:17.28 54:37.19
11 2 / Ženy [36] Johana Kolašínová 1989 CZE SupGirls 04:11.15 09:06.17 14:09.68 19:18.39 24:34.06 29:46.95 34:58.22 40:05.58 45:16.83 50:27.84 55:43.41
11 2 / Ženy [18] Karolina Bergerová 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz D.K.n.L. 04:23.85 09:49.32 15:15.54 20:53.58 26:34.75 32:20.59 38:06.69 43:51.31 49:33.05 55:18.2
11 2 / Ženy [27] Kristýna Pejšová 2000 CZE Superior MTB Team 04:20.89 09:49.26 15:19.61 20:52.16 26:28.51 32:12.73 37:59.41 43:48.17 49:29.0 55:29.21
11 2 / Ženy [22] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 04:13.59 10:00.21 16:22.29 22:09.47 28:08.45 33:55.65 39:43.7 47:12.31 53:25.6 59:36.87
11 18 / Muži [16] Ondřej Preněk 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:40.85 09:16.44 14:04.13 18:45.85 23:32.87 28:34.76 33:48.69 39:07.99
11 18 / Muži [32] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 03:27.92 08:05.79 12:42.4
11 18 / Muži [31] Václav Šňupárek 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 03:57.4 08:45.17 13:38.88