Nova Cup Gočárovy schody, závod horských kol

2017-09-28 Hradec Králové 

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Předškoláci: 9, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 9, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 19, men : 13, women: 6, Předškoláci: 13, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 6, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 28, men : 18, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 18, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 7, Minižákyně 2: 3, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 33, men : 21, women: 12, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 21, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 12, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 35, men : 25, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 25, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 10 [html] [pdf]
Nova jízda 25min a 1okruh total: 51, men : 48, women: 3, Muži: 48, Ženy: 3 [html] [pdf]
Elita 50min a 1okruh total: 25, men : 20, women: 5, Muži: 20, Ženy: 5 [html] [pdf]

result list Mladsi zaci

start ~ 16:26:33

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Mladší žákyně [6541] Anna Panušová 2006 CZE Choteč 08:41.81
2 2 / Mladší žákyně [226] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 08:49.43 00:07.62
3 3 / Mladší žákyně [249] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 08:55.06 00:13.25
4 4 / Mladší žákyně [220] Vendula Nechutová 2005 CZE Bike Freaks Holice 09:04.9 00:23.09
5 5 / Mladší žákyně [233] Veronika Horká 2007 CZE Biketime Bulls Písek 09:24.08 00:42.27
6 6 / Mladší žákyně [229] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 09:26.55 00:44.74
7 7 / Mladší žákyně [6539] Nicol BEZSTAROSTI 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 10:13.78 01:31.97
8 8 / Mladší žákyně [263] Kamila Škrabálková 2006 CZE Ustí nad Orlicí 10:51.0 02:09.19
9 9 / Mladší žákyně [211] Karolína Kořínková 2007 CZE Pardubice 11:14.96 02:33.15
9 9 / Mladší žákyně [6428] Hana Jurová 2006 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín