maraton

mtb

results

MetaXtren Hradec Králové

2017-04-30 Hradec Králové 

results

Mladší žáci total: 23 , men : 17, women: 6, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 17, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 6 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 2 total: 22 , men : 11, women: 11, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 11, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 11, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Minižáci 1 total: 18 , men : 8, women: 10, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 8, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 10, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Soutěž firemních týmů na trase B total: 54 , men : 50, women: 4, JB: 0, BM30: 16, BM40: 14, BM50: 17, BM60: 3, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 3, BW50 : 0, BW50+: 1 [html] [pdf] [csv]
Předškoláci - kola total: 18 , men : 11, women: 7, Předškoláci: 11, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 7, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
trasa A total: 115 , men : 106, women: 9, AM30: 26, AM40: 28, AM50: 31, AM60: 18, AM60 : 0, AW30: 2, AW40: 3, AW50: 4, AM60+: 3 [html] [pdf] [csv]
trasa B total: 287 , men : 251, women: 36, JB: 14, BM30: 56, BM40: 62, BM50: 71, BM60: 41, BM60 : 0, JWB: 2, BW30: 10, BW40: 11, BW50: 10, BW50 : 0, BM60+: 7, BW50+: 3 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase B (ČP muži) total: 11 , men : 11, women: 0, Muži: 9, Ženy: 0, BM50: 2 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda total: 111 , men : 66, women: 45, Starší žáci: 11, Muži: 55, Starší žákyně: 7, Ženy: 38 [html] [pdf] [csv]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) total: 10 , men : 3, women: 7, Muži: 3, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
Odrážedla total: 11 , men : 3, women: 8, odrážedla: 11 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
Tymova Soutez pdf 55397B21.05.2020 15:59:04
tymy ods 20634B21.05.2020 15:59:04

result list Mladší žáci

start ~ 10:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Mladší žáci [ 6004 ] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 06:12.8 03:06.3
2 2 / Mladší žáci [ 6504 ] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 06:29.0 00:16.2 03:16.1
3 3 / Mladší žáci [ 6508 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 06:39.4 00:26.6 03:21.0
4 4 / Mladší žáci [ 6007 ] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 06:50.5 00:37.7 03:27.6
5 5 / Mladší žáci [ 6001 ] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 07:00.8 00:48.0 03:25.4
6 1 / Mladší žákyně [ 6505 ] Eliška Peterková 2005 CZE TJ SPARTAK Vrchlabí 07:28.5 01:15.7
7 6 / Mladší žáci [ 6509 ] František Paulus 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 07:33.6 01:20.8 03:56.2
8 7 / Mladší žáci [ 6006 ] Filip Saidl 2006 CZE Pítrs bikes 07:40.3 01:27.5 03:58.2
9 8 / Mladší žáci [ 6002 ] Jakub Husár 2005 CZE Zlín 4 07:55.5 01:42.7 03:59.2
10 2 / Mladší žákyně [ 6513 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 07:59.4 01:46.6 04:11.4
11 9 / Mladší žáci [ 6510 ] JAKUB CINDR 2005 CZE Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 08:16.1 02:03.3 03:59.8
12 10 / Mladší žáci [ 6514 ] ŠTĚPÁN NAVRÁTIL 2006 CZE Spartak Police nad Metují 08:21.8 02:09.0 04:09.6
13 11 / Mladší žáci [ 6003 ] Patrik Ilšner 2007 CZE Náchod 08:22.1 02:09.3 04:19.1
14 12 / Mladší žáci [ 6008 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 08:25.5 02:12.7 04:21.0
15 3 / Mladší žákyně [ 6515 ] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 08:27.2 02:14.4 04:13.7
16 13 / Mladší žáci [ 6516 ] David Puš 2007 CZE Cyklomax 09:03.7 02:50.9 04:22.6
17 14 / Mladší žáci [ 6512 ] ONDŘEJ RUS 2006 CZE S-Sport Hronov 09:06.9 02:54.1 04:43.9
18 4 / Mladší žákyně [ 6507 ] KATEŘINA VOPRŠALOVÁ 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 09:09.1 02:56.3 04:37.1
19 5 / Mladší žákyně [ 6005 ] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 09:09.2 02:56.4 04:39.0
20 6 / Mladší žákyně [ 6506 ] BEZSTAROSTI NICOL 2006 CZE BAC BAKAKO ZV80 - Nová Paka 09:13.3 03:00.5 04:49.0
21 15 / Mladší žáci [ 6519 ] VIKTOR AUDERLICKÝ 2007 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 09:59.1 03:46.3 04:58.0
22 16 / Mladší žáci [ 6511 ] David Tezour 2007 CZE Hradec Králové 11:11.9 04:59.1 05:24.2
DSQ / Mladší žáci [ 6518 ] JAKUB BENÁK 2006 CZE BENÁK TÝM 07:05.2

result list Minižáci 2

start ~ 10:29:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Minižáci 2 [ 6110 ] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 03:20.4
2 1 / Minižákyně 2 [ 6104 ] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 03:26.3 00:05.9
3 2 / Minižákyně 2 [ 6102 ] Ema Jiraskova 2009 CZE S-Sport Hronov 03:44.0 00:23.6
3 2 / Minižáci 2 [ 6111 ] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:44.0 00:23.6
5 3 / Minižáci 2 [ 6105 ] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 03:44.9 00:24.5
6 4 / Minižáci 2 [ 6113 ] MELICHAR KOVÁŘ 2009 CZE Bike Freaks Holice 03:45.3 00:24.9
7 5 / Minižáci 2 [ 6117 ] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 04:20.6 01:00.2
8 3 / Minižákyně 2 [ 6101 ] Barbora Janovská 2008 CZE Moravec Team 04:24.7 01:04.3
9 6 / Minižáci 2 [ 6218 ] Sebastian Umlauf 2009 CZE S-Sport Hronov 04:31.1 01:10.7
10 4 / Minižákyně 2 [ 6103 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:33.5 01:13.1
11 5 / Minižákyně 2 [ 6109 ] Nina Jirmanová 2008 CZE Velké Popovice 04:37.8 01:17.4
12 6 / Minižákyně 2 [ 6118 ] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 04:45.0 01:24.6 13:47.0
13 7 / Minižáci 2 [ 6114 ] MAX SEKERA 2009 CZE PARDUBICE 04:53.6 01:33.2
14 8 / Minižáci 2 [ 6116 ] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 04:59.3 01:38.9
15 7 / Minižákyně 2 [ 6214 ] Kateřina Kuchařová 2009 CZE Kbely Cycling Team 05:15.3 01:54.9
16 9 / Minižáci 2 [ 6106 ] Patrik Boháč 2009 CZE Praha 05:16.8 01:56.4
17 8 / Minižákyně 2 [ 6112 ] Veronika Šimonová 2009 CZE Dvůr Králové 05:21.0 02:00.6 20:55.1
18 9 / Minižákyně 2 [ 6115 ] VERA NOVOSADOVÁ 2009 CZE GHOST team 05:26.2 02:05.8
19 10 / Minižákyně 2 [ 6156 ] Valentýna Jelínková 2008 CZE Mimi Bike Team 05:38.1 02:17.7
20 10 / Minižáci 2 [ 6157 ] Jakub Skalický 2009 CZE MIMI BIKE TEAM 07:35.6 04:15.2
21 11 / Minižáci 2 [ 6119 ] MATĚJ BENÁK 2009 CZE BENÁK TÝM 11:13.4 07:53.0
22 11 / Minižákyně 2 [ 6118 ] Amalka Horákova 2008 CZE SKI JILEMNICE 02:45:41.2 02:42:20.8 23:56:55.1 (2) splits

result list Minižáci 1

start ~ 10:48:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Minižáci 1 [ 6217 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:27.4 01:47.4
2 2 / Minižáci 1 [ 6216 ] Milan Jakubec 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 03:38.0 00:10.6 01:56.6
3 3 / Minižáci 1 [ 6211 ] Šimon Janeš 2010 CZE Pardubice 03:39.4 00:12.0 01:58.7
4 4 / Minižáci 1 [ 6201 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE TJ Jiskra Prasek 03:39.5 00:12.1 01:53.1
5 1 / Minižákyně 1 [ 6212 ] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 03:48.9 00:21.5 02:00.4
6 2 / Minižákyně 1 [ 6208 ] Eliška Zajačiková 2010 CZE Horní Jelení 04:09.6 00:42.2 02:16.1
7 3 / Minižákyně 1 [ 6206 ] Klára Jirmanová 2010 CZE Velké Popovice 04:10.0 00:42.6 02:11.4
8 4 / Minižákyně 1 [ 6210 ] ELIŠKA HAVLOVÁ 2010 CZE ADASTRA SOKOL VELTIŽ 04:10.6 00:43.2 02:14.8
9 5 / Minižákyně 1 [ 6207 ] Maru Malířová 2010 CZE GHOST junior team 04:24.9 00:57.5 02:14.7
10 5 / Minižáci 1 [ 6205 ] Michal Pospíšil 2010 CZE Zbuzany 04:26.8 00:59.4 02:18.4
11 6 / Minižákyně 1 [ 6256 ] Julie Jelínková 2010 CZE Mimi Bike Team 04:30.1 01:02.7 02:21.1
12 6 / Minižáci 1 [ 6220 ] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 04:52.5 01:25.1 02:30.6
13 7 / Minižákyně 1 [ 6213 ] Veronika Kuchařová 2011 CZE Kbely Cycling Team 05:00.9 01:33.5 02:36.4
14 7 / Minižáci 1 [ 6202 ] Šimon Jirásek 2011 CZE S-Sport Hronov 05:06.2 01:38.8 02:46.9
15 8 / Minižákyně 1 [ 6203 ] ANNA KNÍŽKOVÁ 2011 CZE Sezemice 05:15.3 01:47.9 02:50.2
16 8 / Minižáci 1 [ 6215 ] MARIÁN HOŠEK 2010 CZE Collm racing team 05:25.4 01:58.0 02:49.2
17 9 / Minižákyně 1 [ 6219 ] Tereza Houfová 2010 CZE Řečany nad Labem 05:27.4 01:60.0 02:48.9
18 10 / Minižákyně 1 [ 6204 ] Barbora Lázničková 2011 CZE GHOST JUNIOR TEAM 05:54.7 02:27.3 02:57.0

result list Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / firmy HZS Královéhradeckého kraje 13:51:07.5 2004 02:15:57.0 Tomáš Kučera 1977
1004 02:31:23.8 Jakub Čeřovský 1983
3004 02:48:03.2 Petr Malinský 1995
5004 02:55:25.1 Ondřej Rosenkranz 1992
4004 03:20:18.4 Pavel Pfeifer 1991
2 2 / firmy Policie ČR Královéhradeckého kraje 14:14:53.9 4005 02:37:15.8 Ondřej Zámečník 1979
2005 02:37:27.6 František Horčičko 1971
1005 02:52:29.8 Zdeněk Drbohlav 1966
3005 02:59:05.7 Eduard Petiška 1971
5005 03:08:35.0 Pavel Zámečník 1964
3 1 / profi Rock Machine Cyklomax Team 14:15:20.8 2010 02:27:30.0 Martin Chutný 1991
5010 02:46:14.5 Kamil Štrof 1985
4010 02:56:49.9 Josef Seibert 1974
1010 02:57:12.7 Marek Bělovský 1983
3010 03:07:33.7 Petr Lukáč 1971
4 3 / firmy Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 15:19:08.3 3001 03:00:55.9 Milan Jakubec 1981
5001 03:02:18.4 Michal Plodr 1971
4001 03:03:21.0 Pavel Kotlant 1983
1001 03:06:15.5 Jan Berger 1974
2001 03:06:17.5 Jiří Horák 1989
5 4 / firmy T design s.r.o. 16:54:19.6 2006 03:04:12.6 Ladislav Frémuth 1996
1006 03:13:03.9 Lukáš Dufek 1992
4006 03:14:36.2 Martin Mejstřík 1990
3006 03:14:39.2 Bohuslav Kulka 1965
5006 04:07:47.7 Lukáš Vyhleďal 1993
6 5 / firmy Městská policie Hradec Králové 19:04:43.8 5008 03:19:04.9 Petr Weisser 1979
2008 03:42:25.6 Marek Hovorka 1988
4008 03:43:30.2 Filip Ullrich 1985
1008 04:06:05.6 Jan Hospodka 1982
3008 04:13:37.5 Jaroslav Matoušek 1976
7 6 / firmy Magistrát města Hradec Králové 19:13:16.3 5003 03:23:53.1 Milan Žalud 1971
3003 03:35:50.3 Martin Maštálka 1979
1003 03:55:29.3 Iva Čechová 1975
4003 03:55:29.3 Jan Slavík 1976
2003 04:22:34.3 Jan Doksanský 1974
8 7 / firmy Policie ČR Pardického kraje PEO 19:57:38.8 2011 03:14:30.9 Jiří Langer 1988
3011 03:29:05.3 Aleš Pícha 1986
4011 03:38:08.2 Miloslav Trunec 1982
5011 03:56:34.2 Jan Záhorský 1972
1011 05:39:20.2 Jan Dubec 1981
9 8 / firmy ZZS Pardubického kraje 24:08:16.9 5009 04:27:40.4 Pavel Svoboda 1970
4009 04:30:53.6 Renata Ningerová 1967
1009 04:30:58.2 Jiří Jirout 1974
2009 04:46:30.6 Petr Ledvina 1973
3009 05:52:14.1 Karin Nechanická 1976
DNF / firmy Mountfield HK 01:45:48.9 4002 01:45:48.9 Radovan Pavlík 1998
DNF / firmy Duratec Team 12:05:02.6 4007 02:19:23.8 Petr Stančík 1978
3007 02:25:41.1 Jiří Ježek 1974
1007 03:39:58.7 Kateřina Duchková 1977
5007 03:39:59.0 Václav Zvonař 1973

result list Předškoláci - kola

start ~ 11:03:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Předškoláci [ 6308 ] Jan Brož 2012 CZE Hony Team 02:14.5
2 2 / Předškoláci [ 6313 ] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15.1 00:00.6
3 1 / Předškolačky [ 6304 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:20.3 00:05.8
4 2 / Předškolačky [ 6309 ] Lucie Zajačiková 2012 CZE Horní Jelení 02:28.5 00:14.0
5 3 / Předškoláci [ 6305 ] Marek Boháč 2012 CZE Praha 02:33.3 00:18.8
6 3 / Předškolačky [ 6311 ] Klára Paulusová 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:51.5 00:37.0
7 4 / Předškoláci [ 6355 ] Jan Skalický 2012 CZE Mimi Bike team 03:47.5 01:33.0
8 4 / Předškolačky [ 6307 ] Nikola šimonová 2013 CZE Dvůr Králové nad Labem 03:48.9 01:34.4
9 5 / Předškoláci [ 6314 ] JONÁŠ JANOVSKÝ 2014 CZE Moravec Team 04:04.5 01:50.0
10 6 / Předškoláci [ 6502 ] Filip Znamenáček 2012 CZE znacar 04:05.2 01:50.7
11 7 / Předškoláci [ 6301 ] matyáš mihulka 2013 CZE Když nemůžeš, tak přidej! 04:13.3 01:58.8
12 8 / Předškoláci [ 6310 ] MARKO ZOKIC 2012 CZE HRADEC KRÁLOVÉ 04:14.6 02:00.1
13 9 / Předškoláci [ 6501 ] Filip Žehan 2012 CZE Nechanice 04:18.6 02:04.1
14 10 / Předškoláci [ 6306 ] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 04:19.9 02:05.4
15 5 / Předškolačky [ 6302 ] Anna Pospíšilová 2012 CZE Zbuzany 04:29.0 02:14.5
16 6 / Předškolačky [ 6303 ] Nela Šírová 2012 CZE GHOST junior team 04:39.2 02:24.7
17 7 / Předškolačky [ 6312 ] Nela Hořeňovská 2014 CZE Jaroměř 05:02.5 02:48.0
18 11 / Předškoláci [ 6503 ] Karel Znamenáček 2013 CZE znacar 06:06.8 03:52.3

result list trasa A

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / AM30 [ 4 ] Filip Adel 1990 CZE superior MTB team 02:57:54.3
2 2 / AM30 [ 122 ] Marek Rauchfuss 1990 CZE Hlinsko 02:57:55.5 00:01.2
3 1 / AM40 [ 2 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 02:58:44.2 00:49.9
4 3 / AM30 [ 136 ] Michal Novák 1991 CZE STRATOS AUTO 03:03:25.5 05:31.2
5 2 / AM40 [ 91 ] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 03:03:31.7 05:37.4
6 3 / AM40 [ 109 ] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 03:03:32.2 05:37.9
7 1 / AM50 [ 1 ] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 03:03:35.8 05:41.5
8 4 / AM40 [ 116 ] Roman Šťastný 1979 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:04:38.0 06:43.7
9 4 / AM30 [ 94 ] Vojtěch Stránský 1990 CZE Dexter Cycling 03:05:13.1 07:18.8
10 5 / AM40 [ 147 ] Zdeněk Hendrich 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:05:15.8 07:21.5
11 5 / AM30 [ 56 ] Jonáš Březina 1998 CZE Červené Pečky 03:07:52.8 09:58.5
12 6 / AM40 [ 17 ] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY 03:07:56.3 10:02.0
13 7 / AM40 [ 61 ] Jiří Dittrich 1984 CZE F-bike klub Sádek 03:07:58.6 10:04.3
14 6 / AM30 [ 5 ] Filip Rydval 1996 CZE Alltraining.cz 03:07:59.9 10:05.6
15 7 / AM30 [ 97 ] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 03:08:02.6 10:08.3
16 2 / AM50 [ 74 ] Tomáš Janda 1972 CZE MS BIKE ACADEMY RACING 03:08:07.5 10:13.2
17 8 / AM30 [ 7 ] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 03:09:21.4 11:27.1
18 3 / AM50 [ 23 ] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 03:10:23.9 12:29.6
19 4 / AM50 [ 149 ] Jan Čapek 1973 CZE Rohozec Amulet Team 03:13:13.7 15:19.4
20 9 / AM30 [ 204 ] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 03:14:43.3 16:49.0
20 9 / AM30 [ 80 ] Matouš Kozák 1998 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 03:14:43.3 16:49.0
22 8 / AM40 [ 104 ] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 03:14:55.6 17:01.3
23 1 / AM60 [ 110 ] Jiří Míl 1966 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:19:23.4 21:29.1
24 2 / AM60 [ 50 ] Petr Puš 1967 CZE Rockmachine-Cyklomax 03:19:25.9 21:31.6
25 5 / AM50 [ 206 ] Pavel Vondrouš 1974 CZE CYKLO PROFI 03:19:27.7 21:33.4
26 11 / AM30 [ 86 ] Tomáš Pich 1995 CZE Rychlá rota 03:19:27.8 21:33.5
27 9 / AM40 [ 117 ] Marek Šroll 1978 CZE Praha 8 03:20:19.8 22:25.5
28 10 / AM40 [ 148 ] Daniel Maruška 1980 CZE Rohozec Amulet Team 03:20:36.2 22:41.9
29 6 / AM50 [ 89 ] Tomáš Pozler 1976 CZE EDPoTEAM L.Bohdaneč 03:20:54.3 23:00.0
30 11 / AM40 [ 127 ] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 03:22:45.1 24:50.8
31 12 / AM40 [ 99 ] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX MADBIKE 03:23:09.4 25:15.1
32 7 / AM50 [ 19 ] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 03:23:47.2 25:52.9
33 12 / AM30 [ 119 ] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 03:24:47.6 26:53.3
34 13 / AM30 [ 101 ] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 03:25:14.0 27:19.7
35 8 / AM50 [ 454 ] Petr Znamenáček 1976 CZE Holice 03:25:22.0 27:27.7
36 9 / AM50 [ 82 ] Martin Kuchař 1969 CZE Kbely Cycling Team 03:25:55.7 28:01.4
37 14 / AM30 [ 135 ] David Dvořák 1993 CZE Hradec Králové 03:25:59.1 28:04.8
38 15 / AM30 [ 145 ] Michael Humpolec 1994 CZE Bikenotoric 03:26:39.8 28:45.5
39 16 / AM30 [ 16 ] Filip Hakl 1993 CZE TTRUXXXIK cycling 03:27:32.1 29:37.8
40 13 / AM40 [ 126 ] Jan Rožek 1987 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:28:26.5 30:32.2
41 14 / AM40 [ 203 ] Marek Nebesář 1983 CZE METAXTREN 03:29:28.4 31:34.1
42 10 / AM50 [ 132 ] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 03:29:30.8 31:36.5
43 17 / AM30 [ 108 ] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:29:46.9 31:52.6
44 1 / AW30 [ 8 ] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 03:29:47.9 31:53.6
45 11 / AM50 [ 115 ] Ondřej Penc 1977 CZE Cyklo Tony 03:30:43.9 32:49.6
46 3 / AM60 [ 24 ] Richard ZDENĚK 1966 CZE Kbely Cycling Team 03:30:48.9 32:54.6
46 3 / AM60 [ 11 ] Jiří Výbora 1965 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:30:48.9 32:54.6
48 5 / AM60 [ 137 ] Jaroslav Chutný 1961 CZE Hradec Králové 03:30:52.3 32:58.0
49 18 / AM30 [ 63 ] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:30:53.8 32:59.5
50 2 / AW30 [ 14 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 03:31:01.3 33:07.0
51 19 / AM30 [ 102 ] David Žižka 1989 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 03:31:03.9 33:09.6
52 12 / AM50 [ 93 ] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 03:31:11.8 33:17.5
53 13 / AM50 [ 207 ] Láďa Voříšek 1977 CZE CYKLO PROFI 03:34:12.1 36:17.8
54 15 / AM40 [ 96 ] Petr Toms 1985 CZE Pub Bike Team 03:36:18.9 38:24.6
55 14 / AM50 [ 66 ] Vladislav Gittler 1968 CZE Frýdlant 03:37:23.8 39:29.5
56 20 / AM30 [ 205 ] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 03:38:08.1 40:13.8
57 15 / AM50 [ 455 ] Karel Znamenáček 1974 CZE znacar 03:38:21.4 40:27.1
58 16 / AM40 [ 90 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 03:39:48.1 41:53.8
59 17 / AM40 [ 113 ] David Pour 1987 CZE BeManiax Madbike 03:39:48.2 41:53.9
60 18 / AM40 [ 139 ] Martin Slezák 1984 CZE Nové Město nad Metují 03:39:54.4 42:00.1
61 19 / AM40 [ 106 ] Vít Struhelka 1981 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 03:39:58.4 42:04.1
62 16 / AM50 [ 88 ] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 03:41:10.8 43:16.5
63 17 / AM50 [ 52 ] Jaroslav Bartušek 1970 CZE Chrudim 03:42:42.7 44:48.4
64 1 / AW40 [ 22 ] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 03:42:45.8 44:51.5
65 18 / AM50 [ 67 ] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 03:45:58.7 48:04.4
66 6 / AM60 [ 64 ] Ales Flegl 1963 CZE Silvini R2 Sport 03:46:19.0 48:24.7
67 19 / AM50 [ 79 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:47:42.3 49:48.0
68 7 / AM60 [ 76 ] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 03:48:37.6 50:43.3
69 1 / AM60+ [ 133 ] Miroslav Svoboda 1952 CZE Praha 9 - Kbely 03:50:32.8 52:38.5
70 2 / AM60+ [ 95 ] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 03:50:38.0 52:43.7
71 8 / AM60 [ 208 ] Pavel Hemelík 1967 CZE RockMachine-Cyklomax 03:50:44.8 52:50.5
72 20 / AM50 [ 73 ] Richard Hrzán 1972 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:51:40.2 53:45.9
73 21 / AM50 [ 118 ] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 03:51:40.7 53:46.4
74 9 / AM60 [ 114 ] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 03:53:58.4 56:04.1
75 10 / AM60 [ 55 ] Zdeněk Borůvka 1965 CZE Jerrysport team 03:55:44.5 57:50.2
76 2 / AW40 [ 124 ] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 03:55:48.2 57:53.9
77 11 / AM60 [ 78 ] josef kosek 1963 CZE MTB Heřmánkovice @ 03:56:03.7 58:09.4
78 20 / AM40 [ 141 ] Martin Goga 1983 CZE Špinavý záda 03:57:23.1 59:28.8
79 12 / AM60 [ 77 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 03:58:33.9 01:00:39.6
80 22 / AM50 [ 131 ] Vladimír Harasimovič 1973 CZE KSM Castings CZ 03:58:50.3 01:00:56.0
81 23 / AM50 [ 134 ] Pavel Tichý 1970 CZE Prštice 03:59:57.8 01:02:03.5
82 13 / AM60 [ 87 ] Jiří Pinďák 1960 CZE Oceloví letci 04:00:22.7 01:02:28.4
83 24 / AM50 [ 92 ] Michael Skalicky 1968 CZE KS Pardubice 04:02:01.8 01:04:07.5
84 1 / AW50 [ 70 ] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 04:07:33.5 01:09:39.2
85 3 / AM60+ [ 60 ] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 04:07:36.5 01:09:42.2
86 25 / AM50 [ 112 ] Davidáre Prušák 1976 CZE CBC Team 04:07:59.6 01:10:05.3
87 3 / AW40 [ 33 ] Michaela Fošumová 1985 CZE České Budějovice 04:08:04.5 01:10:10.2
88 21 / AM40 [ 129 ] Honza Hoder 1984 CZE HOVRCH.info 04:10:30.1 01:12:35.8
89 2 / AW50 [ 138 ] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike Třebíč 04:12:36.7 01:14:42.4
90 14 / AM60 [ 111 ] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 04:12:46.1 01:14:51.8
91 21 / AM30 [ 53 ] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 04:16:34.6 01:18:40.3
92 3 / AW50 [ 140 ] Leona Bušková 1972 CZE GHOST Team 04:18:21.3 01:20:27.0
93 15 / AM60 [ 103 ] Leoš Holas 1961 CZE Vyking.cz 04:18:24.8 01:20:30.5
94 22 / AM40 [ 71 ] Ondřej Holas 1983 CZE Vyking.cz 04:18:25.3 01:20:31.0
95 23 / AM40 [ 105 ] Jiří Jirman 1978 CZE Velké Popovice 04:23:38.3 01:25:44.0
96 26 / AM50 [ 146 ] Jaroslav Horák 1974 CZE BSB Team 04:24:03.4 01:26:09.1
97 22 / AM30 [ 125 ] Kristián Holický 1999 CZE Hradec Králové 04:27:44.7 01:29:50.4
98 27 / AM50 [ 120 ] Roman Kažmír 1975 CZE Ironman Sudoměř team 04:27:47.2 01:29:52.9
99 28 / AM50 [ 143 ] Stanislav Fišer 1971 CZE Dubí 04:29:16.0 01:31:21.7
100 24 / AM40 [ 142 ] Radek Bayer 1979 CZE Dubí 04:29:17.8 01:31:23.5
101 16 / AM60 [ 62 ] Martin Exner 1963 CZE Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí 04:29:53.8 01:31:59.5
102 25 / AM40 [ 81 ] Tomáš Krušina 1984 CZE Nový Bydžov 04:31:21.2 01:33:26.9
102 29 / AM50 [ 107 ] Petr Rybín 1968 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 04:31:21.2 01:33:26.9
104 17 / AM60 [ 20 ] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 04:35:08.3 01:37:14.0
105 23 / AM30 [ 72 ] Martin Houser 1990 CZE Mladá Boleslav 04:35:47.1 01:37:52.8
106 4 / AW50 [ 51 ] Lenka Bacílková 1973 CZE Oceloví letci 04:38:07.7 01:40:13.4
107 24 / AM30 [ 75 ] Lukáš Jelínek 1988 CZE Lysá nad Labem 04:39:49.7 01:41:55.4
108 25 / AM30 [ 85 ] Robin Pavelka 1990 CZE Dvůr Králové n/L 04:48:24.9 01:50:30.6
109 26 / AM30 [ 121 ] Martin Hornych 1988 CZE Meziměstí 04:50:08.0 01:52:13.7
110 26 / AM40 [ 100 ] Petr Wolf 1983 CZE MTB Demons Crew 05:01:30.4 02:03:36.1
111 27 / AM40 [ 84 ] Lukas Oupicky 1982 CZE Čelákovice 05:01:31.0 02:03:36.7
112 28 / AM40 [ 83 ] Petr Netík 1980 CZE Meziměstí 05:02:41.9 02:04:47.6
113 30 / AM50 [ 65 ] Alan Gavel 1977 CZE Bratři v triku 05:02:46.0 02:04:51.7
114 18 / AM60 [ 54 ] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 05:05:09.3 02:07:15.0
115 31 / AM50 [ 130 ] Josef Blatník 1974 CZE Hradec Králové 05:07:53.7 02:09:59.4

result list trasa B

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / BM30 [ 464 ] Lubomír Petruš 1990 CZE Ethic Sport 02:12:02.3
2 1 / BM40 [ 470 ] Lukáš Čáp 1984 CZE HSK - cycling team 02:13:59.5 01:57.2
3 2 / BM30 [ 425 ] Michal Vlášek 1989 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:14:06.7 02:04.4
4 1 / JB [ 644 ] Matěj Bedrník 2000 CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 02:14:24.9 02:22.6
5 3 / BM30 [ 325 ] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 02:14:49.2 02:46.9
6 2 / BM40 [ 342 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:14.6 03:12.3
7 4 / BM30 [ 472 ] Pavel Jirásek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 02:15:42.8 03:40.5
8 5 / BM30 [ 509 ] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 02:15:48.4 03:46.1
9 2 / JB [ 539 ] Tomáš Morávek 1999 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:15:51.9 03:49.6
10 3 / BM40 [ 321 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 02:15:52.5 03:50.2
11 4 / BM40 [ 537 ] Pavel Jindra 1978 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:15:53.3 03:51.0
12 5 / BM40 [ 459 ] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 02:15:56.7 03:54.4
13 1 / BM50 [ 2004 ] Tomáš Kučera 1977 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:15:57.0 03:54.7
14 6 / BM40 [ 361 ] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 02:16:24.7 04:22.4
15 7 / BM40 [ 4007 ] Petr Stančík 1978 CZE Duratec Team 02:19:23.8 07:21.5
16 2 / BM50 [ 508 ] KRZYSZTOF PALUSZEK 1975 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:19:27.4 07:25.1
17 6 / BM30 [ 503 ] Ondrej Prenek 1996 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:19:28.3 07:26.0
18 7 / BM30 [ 541 ] Tomáš Sládek 1988 CZE HZS Pardubice 02:19:29.6 07:27.3
19 8 / BM30 [ 309 ] Lukáš Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 02:19:34.0 07:31.7
20 9 / BM30 [ 355 ] Lukáš Kindl 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 02:20:50.2 08:47.9
21 8 / BM40 [ 463 ] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 02:21:21.9 09:19.6
22 10 / BM30 [ 501 ] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE Cyklo Profi 02:21:22.0 09:19.7
23 3 / JB [ 483 ] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:21:22.6 09:20.3
24 9 / BM40 [ 429 ] Tomáš Vosátka 1982 CZE RockMachine - Cyklomax Team 02:22:26.0 10:23.7
25 1 / BM60 [ 402 ] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 02:22:32.5 10:30.2
26 10 / BM40 [ 353 ] Miloslav Kadrman 1981 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:23:04.7 11:02.4
27 11 / BM30 [ 420 ] MICHAL VÍCH 1998 CZE Děčín 27 02:23:05.6 11:03.3
28 2 / BM60 [ 354 ] Martin Kareis 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:25:40.7 13:38.4
29 3 / BM50 [ 3007 ] Jiří Ježek 1974 CZE Duratec Team 02:25:41.1 13:38.8
30 4 / BM50 [ 482 ] Michal Rotter 1971 CZE SKP Duha Lanškroun 02:27:03.8 15:01.5
31 12 / BM30 [ 2010 ] Martin Chutný 1991 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:27:30.0 15:27.7
32 13 / BM30 [ 477 ] Radek Černý 1989 CZE Cyklo Atom cycling team 02:28:08.0 16:05.7
33 11 / BM40 [ 504 ] Václav Kraus 1984 CZE Čistý Sport 02:28:10.4 16:08.1
34 14 / BM30 [ 308 ] Jakub Blažek 1998 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:28:10.8 16:08.5
35 5 / BM50 [ 333 ] Ondřej Hladík 1976 CZE Bikerespect 02:28:56.2 16:53.9
36 1 / BW30 [ 301 ] Adéla Šafářová 1998 CZE Nutrend Specialized Racing 02:30:26.3 18:24.0
37 12 / BM40 [ 514 ] Petr Škoda 1983 CZE INS Ateliér Náchod 02:30:32.7 18:30.4
38 15 / BM30 [ 491 ] Piotr Wójcik 1996 CZE Stoszowice 02:30:40.1 18:37.8
39 6 / BM50 [ 419 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 02:30:49.7 18:47.4
40 7 / BM50 [ 362 ] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 02:30:51.6 18:49.3
41 4 / JB [ 481 ] Daniel Michal 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:31:07.9 19:05.6
42 13 / BM40 [ 372 ] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 02:31:11.7 19:09.4
43 2 / BW30 [ 515 ] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 02:31:13.5 19:11.2
44 8 / BM50 [ 488 ] Petr Váňa 1973 CZE All treining 02:31:14.0 19:11.7
45 14 / BM40 [ 358 ] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 02:31:21.0 19:18.7
46 15 / BM40 [ 1004 ] Jakub Čeřovský 1983 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:31:23.8 19:21.5
47 3 / BM60 [ 415 ] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 02:31:33.6 19:31.3
48 16 / BM30 [ 497 ] Petr Linhart 1991 CZE TNF bike team 02:32:38.2 20:35.9
49 5 / JB [ 401 ] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 02:32:55.7 20:53.4
50 16 / BM40 [ 437 ] Ota Zima 1984 CZE Kellys Bike ranch racing team 02:33:36.5 21:34.2
51 9 / BM50 [ 528 ] Luboš Toman 1969 CZE carla.kupkolo.cz 02:33:37.5 21:35.2
52 17 / BM40 [ 331 ] Jan Haškovec 1980 CZE Hradec Králové 02:33:51.6 21:49.3
53 4 / BM60 [ 486 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:34:05.0 22:02.7
54 10 / BM50 [ 518 ] Leoš Pradáč 1970 CZE Roboterm Chotěboř 02:34:05.7 22:03.4
55 18 / BM40 [ 408 ] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 02:34:11.3 22:09.0
56 6 / JB [ 519 ] Michal Pradáč 1999 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 02:34:11.8 22:09.5
57 17 / BM30 [ 365 ] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:34:30.0 22:27.7
58 18 / BM30 [ 418 ] Filip Vala 1992 CZE Kámen 02:35:02.4 23:00.1
59 11 / BM50 [ 428 ] Jaroslav Vomela 1969 CZE VeloservisTeam 02:35:24.4 23:22.1
60 12 / BM50 [ 432 ] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:36:41.0 24:38.7
61 7 / JB [ 397 ] Josef Slanař 2000 CZE KUBR team 02:36:41.6 24:39.3
62 8 / JB [ 457 ] Václav Jaroš 2000 CZE Whirlpool Author junior team 02:37:00.2 24:57.9
63 19 / BM40 [ 4005 ] Ondřej Zámečník 1979 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 02:37:15.8 25:13.5
64 13 / BM50 [ 2005 ] František Horčičko 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:37:27.6 25:25.3
65 5 / BM60 [ 430 ] Tomáš Vrbka 1965 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:37:29.6 25:27.3
66 14 / BM50 [ 536 ] David Urbanec 1970 CZE Eleven Mercedes Mitas 02:39:35.6 27:33.3
67 20 / BM40 [ 431 ] Radek Vtípil 1983 CZE ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS 02:39:36.0 27:33.7
68 19 / BM30 [ 327 ] David Gabriel 1992 CZE Symbio+ BMC 02:39:53.9 27:51.6
69 21 / BM40 [ 313 ] Vlastimil Brumlich 1978 CZE Heřmanice 02:39:57.7 27:55.4
70 22 / BM40 [ 453 ] Martin Jalovičar 1980 CZE Svinišťany 02:39:59.8 27:57.5
71 20 / BM30 [ 647 ] Jan Pražák 1990 CZE GHOST TEAM 02:40:01.8 27:59.5
72 15 / BM50 [ 343 ] Jan Hurák 1976 CZE Vysoké Mýto 02:40:34.6 28:32.3
73 3 / BW30 [ 489 ] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 02:41:12.3 29:10.0
74 23 / BM40 [ 396 ] Martin Ságner 1981 CZE MBikes.cz 02:42:05.6 30:03.3
75 6 / BM60 [ 465 ] Richard Dohnal 1962 CZE Kellys Bike ranch team 02:42:07.4 30:05.1
76 16 / BM50 [ 338 ] Jiří Hořejší 1973 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:43:05.3 31:03.0
77 21 / BM30 [ 351 ] Štefan Juhás 1998 CZE JKF Jaroměř 02:43:13.9 31:11.6
78 9 / JB [ 542 ] Vojtěch Hájek 2000 CZE Cyklo Bendl 02:44:20.4 32:18.1
79 4 / BW30 [ 302 ] Sandra Schützová 1991 CZE OPLT CYCLING 02:44:39.3 32:37.0
80 17 / BM50 [ 379 ] Libor Oplt 1974 CZE OPLT CYCLING 02:45:10.2 33:07.9
81 22 / BM30 [ 349 ] Petr Jiránek 1993 CZE JKF Jaroměř 02:45:16.0 33:13.7
82 23 / BM30 [ 411 ] Jan Šváb 1991 CZE Greyhound Racing Team 02:45:16.3 33:14.0
83 24 / BM30 [ 417 ] Jiří Vala 1994 CZE Praha 02:45:32.6 33:30.3
84 1 / BM60+ [ 520 ] Jaromír Tomek 1952 CZE Revitbuild MTB Team 02:45:33.2 33:30.9
85 1 / BW40 [ 332 ] Blanka Havelcová 1981 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 02:45:35.0 33:32.7
86 7 / BM60 [ 319 ] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 02:45:41.3 33:39.0
87 24 / BM40 [ 5010 ] Kamil Štrof 1985 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:46:14.5 34:12.2
88 8 / BM60 [ 392 ] Luboš Rauer 1966 CZE KABA SPORT Chotěboř 02:46:25.2 34:22.9
89 25 / BM30 [ 3004 ] Petr Malinský 1995 CZE Prostřední Lánov 02:48:03.2 36:00.9
90 18 / BM50 [ 373 ] Martin Motyčka 1971 CZE OCK 02:48:05.9 36:03.6
91 26 / BM30 [ 423 ] Jan Vít 1989 CZE Úpice 02:48:13.7 36:11.4
92 19 / BM50 [ 324 ] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 02:48:18.3 36:16.0
93 10 / JB [ 485 ] David Andrle 2000 CZE Lanškroun 02:49:04.7 37:02.4
94 1 / JWB [ 484 ] Markéta Hájková 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 02:49:08.3 37:06.0
95 2 / BM60+ [ 517 ] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 02:49:16.6 37:14.3
96 25 / BM40 [ 424 ] Jiří Vítek 1982 CZE Veloservis sport Flach 02:49:22.1 37:19.8
97 2 / BW40 [ 427 ] Martina Vokatá 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 02:49:24.2 37:21.9
98 11 / JB [ 426 ] Šimon Vojtíšek 1999 CZE Náchod 02:49:35.3 37:33.0
99 26 / BM40 [ 370 ] Martin Menoščík 1980 CZE TPCA bike team 02:49:40.1 37:37.8
100 20 / BM50 [ 513 ] Pavel Žibřid 1973 CZE Mladé Saně 02:50:27.5 38:25.2
101 9 / BM60 [ 512 ] Miroslav Pek 1958 CZE PEKSPORT SPECIALIZED 02:50:33.4 38:31.1
102 5 / BW30 [ 300 ] Jana Vtípilová 1992 CZE Eleven Mercedes Benz mitas Team 02:50:45.0 38:42.7
103 27 / BM40 [ 357 ] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:50:46.0 38:43.7
104 28 / BM40 [ 480 ] Richard Štefanča 1981 CZE Pardubice 02:51:01.5 38:59.2
105 10 / BM60 [ 366 ] Martin Machala 1966 CZE ALPINA & ROECKL 02:51:06.1 39:03.8
106 29 / BM40 [ 422 ] Roman Víšek 1987 CZE GHOST team 02:51:07.6 39:05.3
107 11 / BM60 [ 434 ] Igor Zeman 1964 CZE bajker.eu 02:52:11.7 40:09.4
108 21 / BM50 [ 450 ] Radek Hovádek 1971 CZE PSCycling Hradec Králové 02:52:25.8 40:23.5
109 30 / BM40 [ 323 ] Tomáš Ečer 1979 CZE TRUXXXIK cycling 02:52:25.9 40:23.6
110 2 / JWB [ 529 ] Adéla Fuksová 2000 CZE Symbio+ BMC 02:52:27.7 40:25.4
111 22 / BM50 [ 451 ] Jiří Hájek 1973 CZE Hradec Králové 02:52:28.5 40:26.2
112 12 / BM60 [ 1005 ] Zdeněk Drbohlav 1966 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:52:29.8 40:27.5
113 23 / BM50 [ 367 ] Pavel Mareček 1972 CZE Explosia 02:53:19.2 41:16.9
114 13 / BM60 [ 516 ] Pavel TYPLT 1966 CZE Lomnice nad Popelkou 02:53:27.4 41:25.1
115 14 / BM60 [ 473 ] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE Kraken team Dobříš 02:53:33.2 41:30.9
116 15 / BM60 [ 530 ] František Soukal 1962 CZE TJ Lokomotiva Nymburk 02:53:33.4 41:31.1
117 24 / BM50 [ 461 ] švihák lázeňský 1976 CZE hrth 02:54:38.6 42:36.3
118 16 / BM60 [ 337 ] Pavel Homolka 1963 CZE TO EUROPE 02:54:44.1 42:41.8
118 6 / BW30 [ 646 ] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 02:54:44.1 42:41.8
120 31 / BM40 [ 467 ] Radek Novotný 1986 CZE Nové Město nad Metují 02:54:48.4 42:46.1
121 17 / BM60 [ 531 ] JIndřich Hnízdil 1964 CZE Třebechovice 02:54:50.1 42:47.8
122 18 / BM60 [ 433 ] Petr Zelený 1960 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 02:55:13.4 43:11.1
123 27 / BM30 [ 544 ] Radek Lauryn 1997 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:55:20.2 43:17.9
124 28 / BM30 [ 525 ] Michal Kukaš 1994 CZE Svitavy 02:55:24.3 43:22.0
125 29 / BM30 [ 5004 ] Ondřej Rosenkranz 1992 CZE HZS Královéhradeckého kraje 02:55:25.1 43:22.8
126 25 / BM50 [ 375 ] Pavel Nevečeřal 1973 CZE Pardubice 02:55:56.5 43:54.2
127 7 / BW30 [ 380 ] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:55:57.1 43:54.8
128 26 / BM50 [ 386 ] Lukáš Pojda 1975 CZE Gepard Pardubice 02:56:29.8 44:27.5
129 27 / BM50 [ 4010 ] Josef Seibert 1974 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:56:49.9 44:47.6
130 3 / BW40 [ 414 ] Lenka Tomášová 1981 CZE Lhota pod Libčany 02:57:03.6 45:01.3
131 32 / BM40 [ 1010 ] Marek Bělovský 1983 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:57:12.7 45:10.4
132 30 / BM30 [ 340 ] Jakub Hradil 1991 CZE Bikesport HK 02:57:22.5 45:20.2
133 3 / BM60+ [ 316 ] Jožka Bystrianský 1954 CZE GOST team 02:57:27.7 45:25.4
134 28 / BM50 [ 3005 ] Eduard Petiška 1971 CZE Policie Královéhradeckého kraje 02:59:05.7 47:03.4
135 29 / BM50 [ 377 ] Radek Novotný 1970 CZE OCK Osík 02:59:29.0 47:26.7
136 4 / BW40 [ 507 ] AGATA HAMERA 1985 POL SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH 02:59:29.6 47:27.3
137 31 / BM30 [ 378 ] Jan Odehnal 1993 CZE Hradec Králové 02:59:29.7 47:27.4
138 30 / BM50 [ 317 ] Jan Černý 1975 CZE Opatovice nad Labem 02:59:33.4 47:31.1
139 32 / BM30 [ 458 ] Pavel Nový 1993 CZE Rock Machine Cyklomax Team 02:59:46.4 47:44.1
139 32 / BM30 [ 328 ] Vladislav Gittler 1997 CZE Frýdlant 02:59:46.4 47:44.1
141 33 / BM40 [ 405 ] Zdeněk Šír 1983 CZE GHOST team 03:00:27.8 48:25.5
142 34 / BM30 [ 339 ] Jiří Hospodka 1989 CZE Chotěboř 03:00:44.4 48:42.1
143 34 / BM40 [ 3001 ] Milan Jakubec 1981 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:00:55.9 48:53.6
144 19 / BM60 [ 468 ] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 03:01:11.6 49:09.3
145 8 / BW30 [ 526 ] Eliška Vomáčková 1995 CZE Hradec Králové 03:01:19.8 49:17.5
146 31 / BM50 [ 413 ] Zdeněk Tomáš 1976 CZE BT Stará Paka 03:01:32.1 49:29.8
147 35 / BM40 [ 524 ] Karel Vlček 1979 CZE Ústí nad Labem 03:01:35.5 49:33.2
148 32 / BM50 [ 543 ] Kamil Hájek 1971 CZE Chrudim 03:01:49.3 49:47.0
149 33 / BM50 [ 395 ] Martin Ryšavý 1975 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:02:12.4 50:10.1
150 34 / BM50 [ 5001 ] Michal Plodr 1971 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:02:18.4 50:16.1
151 20 / BM60 [ 476 ] Oldřich Mareček 1966 CZE Pitrs bikes 03:02:26.7 50:24.4
152 21 / BM60 [ 335 ] Pavel Holeček 1961 CZE CK White dragon 03:02:32.2 50:29.9
153 9 / BW30 [ 368 ] Martina Marešová 1995 CZE Rock Machine Cyklomax 03:02:37.1 50:34.8
154 35 / BM50 [ 318 ] Jan Čeřovský 1975 CZE Hořice 03:02:40.2 50:37.9
155 36 / BM40 [ 421 ] Pavel Vik 1981 CZE Hradec Králové 03:02:44.8 50:42.5
156 35 / BM30 [ 649 ] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 03:02:49.5 50:47.2
157 37 / BM40 [ 4001 ] Pavel Kotlant 1983 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:03:21.0 51:18.7
158 36 / BM50 [ 360 ] Jaroslav Kus 1971 CZE Symbio BMC 03:03:29.8 51:27.5
159 36 / BM30 [ 2006 ] Ladislav Frémuth 1996 CZE T design s.r.o. 03:04:12.6 52:10.3
160 37 / BM30 [ 487 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont 03:04:20.4 52:18.1
161 37 / BM50 [ 1001 ] Jan Berger 1974 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:15.5 54:13.2
162 38 / BM30 [ 2001 ] Jiří Horák 1989 CZE Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kr 03:06:17.5 54:15.2
163 38 / BM40 [ 446 ] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 03:06:17.7 54:15.4
164 22 / BM60 [ 435 ] Pavel Žáček 1967 CZE Hradec Králové 03:06:57.2 54:54.9
165 39 / BM40 [ 371 ] Martin Michal 1982 CZE Hradec Králové 03:07:00.7 54:58.4
166 38 / BM50 [ 3010 ] Petr Lukáč 1971 CZE Rock Machine Cyklomax Team 03:07:33.7 55:31.4
167 23 / BM60 [ 382 ] Milan Petr 1958 CZE Velké Pořiči 03:07:39.8 55:37.5
168 39 / BM30 [ 540 ] Vojtěch Kostkan 1991 CZE Předměřice nad Labem, Na Obci 41 03:07:50.9 55:48.6
169 40 / BM30 [ 490 ] Daniel Blecha 1992 CZE Kolín 03:07:53.9 55:51.6
170 24 / BM60 [ 5005 ] Pavel Zámečník 1964 CZE Policie ČR Královéhradeckého kraje 03:08:35.0 56:32.7
171 40 / BM40 [ 306 ] Michal Baborský 1981 CZE Praha 8 03:08:37.7 56:35.4
172 1 / BW50+ [ 436 ] Jana Žáčková 1967 CZE BSK racing 03:08:49.8 56:47.5
173 41 / BM40 [ 471 ] Tomáš Lauryn 1986 CZE SK Cyklord 03:09:44.3 57:42.0
174 10 / BW30 [ 495 ] Tereza Balíková 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 03:09:50.4 57:48.1
175 39 / BM50 [ 394 ] Martin Roček 1970 CZE SDH Vysoká u Holic 03:09:57.2 57:54.9
176 1 / BW50 [ 474 ] HANA HRUBÁ 1973 CZE Kraken team Dobříš 03:10:16.6 58:14.3
177 25 / BM60 [ 307 ] Tomáš Bárta 1961 CZE Explosia 03:10:50.4 58:48.1
178 42 / BM40 [ 534 ] MIchal Polák 1982 CZE CK Úvaly 03:12:29.1 01:00:26.8
179 40 / BM50 [ 410 ] Jaroslav Šorm 1970 CZE KOLO ŠÍR LB 03:12:57.3 01:00:55.0
180 41 / BM30 [ 1006 ] Lukáš Dufek 1992 CZE T design s.r.o. 03:13:03.9 01:01:01.6
181 42 / BM30 [ 400 ] Jan Solnička 1992 CZE Vysoké Mýto 03:13:29.9 01:01:27.6
182 41 / BM50handicapTezky62 [ 311 ] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Město Štětí 03:14:03.2 01:02:00.9
183 26 / BM60 [ 523 ] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 03:14:27.1 01:02:24.8
184 43 / BM30 [ 2011 ] Jiří Langer 1988 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:14:30.9 01:02:28.6
185 44 / BM30 [ 4006 ] Martin Mejstřík 1990 CZE T design s.r.o. 03:14:36.2 01:02:33.9
186 27 / BM60 [ 3006 ] Bohuslav Kulka 1965 CZE T design s.r.o. 03:14:39.2 01:02:36.9
187 42 / BM50 [ 475 ] Tomáš jirásek 1973 CZE MTB Hřiměždice 03:14:41.8 01:02:39.5
188 43 / BM40 [ 645 ] Jaroslav Částka 1983 CZE MIMI BIKE TEAM 03:14:43.0 01:02:40.7
189 44 / BM40 [ 506 ] Jiří Šindelka 1982 CZE Heraltice 73 03:15:05.7 01:03:03.4
190 43 / BM50 [ 548 ] Kamil Suchan 1971 CZE Hradec Králové 03:15:17.4 01:03:15.1
191 4 / BM60+ [ 387 ] Zvonimír Pojda 1946 CZE Gepard Pardubice 03:16:07.8 01:04:05.5
192 12 / JB [ 314 ] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Kladno 03:17:00.1 01:04:57.8
193 28 / BM60 [ 496 ] Petr Balík 1967 CZE Sibřina 03:17:12.4 01:05:10.1
194 44 / BM50 [ 304 ] Jan Abrt 1976 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:17:47.4 01:05:45.1
195 45 / BM30 [ 364 ] Tomáš Lněnička 1998 CZE Lubná 03:18:08.1 01:06:05.8
196 29 / BM60 [ 369 ] Jaromír Medek 1963 CZE Hradec Králové 03:18:45.7 01:06:43.4
197 45 / BM40 [ 385 ] Ondřej Podhrázký 1979 CZE Explosia 03:19:03.3 01:07:01.0
198 5 / BW40 [ 535 ] Kateřina Poláková 1979 CZE Praha 10 03:19:03.9 01:07:01.6
199 46 / BM40 [ 5008 ] Petr Weisser 1979 CZE Městská policie Hradec Králové 03:19:04.9 01:07:02.6
200 47 / BM40 [ 347 ] Tomáš Janouch 1987 CZE Symbio+ BMC 03:19:14.2 01:07:11.9
201 30 / BM60 [ 500 ] Libor Hruška 1966 CZE VL CZ 03:19:18.9 01:07:16.6
202 48 / BM40 [ 404 ] Jakub Šimák 1981 CZE Holice 03:19:28.3 01:07:26.0
203 45 / BM50 [ 326 ] martin froněk 1973 CZE praha 11 háje 03:20:00.7 01:07:58.4
204 46 / BM30 [ 4004 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE HZS Královéhradeckého kraje 03:20:18.4 01:08:16.1
205 46 / BM50 [ 390 ] Petr Protivinsky 1973 CZE Kolín 03:21:18.6 01:09:16.3
206 47 / BM50 [ 462 ] Michal Mazač 1977 CZE Holice 03:21:35.5 01:09:33.2
207 2 / BW50 [ 391 ] Dagmar Přibylová 1971 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:22:47.7 01:10:45.4
208 48 / BM50 [ 538 ] Aleš Pejcha 1977 CZE Hořiněves 03:22:50.0 01:10:47.7
209 49 / BM40 [ 399 ] Tomáš Sodomka 1984 CZE Symbio+ BMC 03:23:11.7 01:11:09.4
210 49 / BM50 [ 388 ] Vladimír Pospíšil 1977 CZE Zbuzany 03:23:31.4 01:11:29.1
211 50 / BM50 [ 5003 ] Milan Žalud 1971 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:23:53.1 01:11:50.8
212 31 / BM60 [ 409 ] Ivo Šolc 1963 CZE MTB Heřmánkovice 03:24:34.8 01:12:32.5
213 3 / BW50 [ 329 ] Gabriela Gracíková 1968 CZE Libčany 03:26:25.9 01:14:23.6
214 51 / BM50 [ 492 ] Petr Kuboušek 1974 CZE Pardubice 03:26:34.7 01:14:32.4
215 6 / BW40 [ 303 ] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 03:27:01.1 01:14:58.8
216 50 / BM40 [ 479 ] Rico Agudelo 1984 GBR Hradec kr8lov0 03:27:51.6 01:15:49.3
217 5 / BM60+ [ 376 ] Stanislav Novák 1949 CZE Bike club Svitavy 03:28:41.3 01:16:39.0
218 51 / BM40 [ 3011 ] Aleš Pícha 1986 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:29:05.3 01:17:03.0
219 52 / BM40 [ 383 ] Martin Písař 1984 CZE SK Cyklo-RD Pardubice 03:29:26.9 01:17:24.6
220 52 / BM50 [ 352 ] Petr Jurásek 1975 CZE MTB Heřmánkovice 03:29:29.1 01:17:26.8
221 32 / BM60 [ 403 ] Jindřich Synovec 1965 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 03:30:17.0 01:18:14.7
222 53 / BM50 [ 533 ] Vladimír Korda 1968 CZE Oftex 03:31:16.8 01:19:14.5
223 7 / BW40 [ 345 ] Renata Jahelková 1987 CZE GHOST team 03:31:50.3 01:19:48.0
224 54 / BM50 [ 315 ] Jan Březina 1970 CZE KUBR team 03:32:34.0 01:20:31.7
225 55 / BM50 [ 521 ] Martin Němeček 1972 CZE Heřmánkovice 03:32:38.7 01:20:36.4
226 4 / BW50 [ 466 ] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 03:33:02.0 01:20:59.7
227 56 / BM50 [ 407 ] radek šmejkal 1975 CZE mnichovice,praha východ 03:33:17.9 01:21:15.6
228 53 / BM40 [ 445 ] Jaroslav Vosáhlo 1980 CZE Smrkáči 03:34:13.2 01:22:10.9
229 5 / BW50 [ 312 ] Eva Bradáčová 1974 CZE Město Štětí 03:35:06.4 01:23:04.1
230 33 / BM60handicapTezky62 [ 522 ] Karel Šída 1958 CZE Černí koně 03:35:30.4 01:23:28.1
231 54 / BM40 [ 3003 ] Martin Maštálka 1979 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:35:50.3 01:23:48.0
232 47 / BM30 [ 320 ] Ludvík Doležal 1988 CZE GHOST TEAM 03:37:03.1 01:25:00.8
233 55 / BM40 [ 4011 ] Miloslav Trunec 1982 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:38:08.2 01:26:05.9
234 56 / BM40 [ 344 ] Pavel Ivan 1984 CZE MTB Městec Králové 03:38:22.5 01:26:20.2
235 34 / BM60 [ 412 ] Václav Tomalík 1963 CZE ApaCare.cz 03:39:05.1 01:27:02.8
236 13 / JB [ 449 ] Martin Feifer 2000 CZE Smrkáči 03:39:10.1 01:27:07.8
237 6 / BM60+ [ 478 ] Milan Pour 1952 CZE Horice 03:39:15.8 01:27:13.5
238 57 / BM50 [ 330 ] Radek Hachle 1971 CZE rioptik.cz 03:39:36.3 01:27:34.0
239 6 / BW50 [ 1007 ] Kateřina Duchková 1977 CZE Duratec Team 03:39:58.7 01:27:56.4
240 58 / BM50 [ 5007 ] Václav Zvonař 1973 CZE Duratec Team 03:39:59.0 01:27:56.7
241 35 / BM60 [ 505 ] Jiří Němec 1966 CZE Pardubice 03:41:23.4 01:29:21.1
242 36 / BM60 [ 336 ] Radim Holeš 1965 CZE Kraslice 03:41:26.3 01:29:24.0
243 48 / BM30 [ 2008 ] Marek Hovorka 1988 CZE Městská policie Hradec Králové 03:42:25.6 01:30:23.3
244 57 / BM40 [ 4008 ] Filip Ullrich 1985 CZE Městská policie Hradec Králové 03:43:30.2 01:31:27.9
245 8 / BW40 [ 389 ] Olga Procházková 1978 CZE GHOST Team 03:49:50.8 01:37:48.5
246 49 / BM30 [ 448 ] Jiří Šatalík 1995 CZE smrkáče 03:50:58.2 01:38:55.9
247 59 / BM50 [ 547 ] Jan Říha 1977 CZE Hradec Králové 03:51:36.8 01:39:34.5
248 58 / BM40handicapTezky62 [ 341 ] František Hrstka 1978 CZE KH Tour - BH Bikes team 03:54:56.4 01:42:54.1
249 7 / BW50 [ 1003 ] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
249 60 / BM50 [ 4003 ] Jan Slavík 1976 CZE Magistrát města Hradec Králové 03:55:29.3 01:43:27.0
251 61 / BM50 [ 5011 ] Jan Záhorský 1972 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 03:56:34.2 01:44:31.9
252 37 / BM60 [ 406 ] Pavel Šmejda 1962 CZE Litomyšl 03:56:51.3 01:44:49.0
253 38 / BM60 [ 346 ] Petr Janeček 1965 CZE GHOST Team 03:57:24.6 01:45:22.3
254 59 / BM40 [ 499 ] Jiří Sršeň 1979 CZE Budvarka 03:57:34.0 01:45:31.7
255 39 / BM60 [ 511 ] jan Sýkora 1966 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 03:57:55.6 01:45:53.3
256 60 / BM40 [ 1008 ] Jan Hospodka 1982 CZE Městská policie Hradec Králové 04:06:05.6 01:54:03.3
257 62 / BM50 [ 498 ] Jiří Senko 1974 CZE Budvarka 04:06:38.1 01:54:35.8
258 61 / BM40 [ 460 ] Pavel Radoň 1978 CZE Hradec Kralove 04:06:41.4 01:54:39.1
259 9 / BW40 [ 456 ] Helena Kubánková 1979 CZE znacar 04:07:45.5 01:55:43.2
260 50 / BM30 [ 5006 ] Lukáš Vyhleďal 1993 CZE T design s.r.o. 04:07:47.7 01:55:45.4
261 63 / BM50 [ 384 ] Jan Píša 1977 CZE Pardubice 04:08:17.6 01:56:15.3
261 10 / BW40 [ 310 ] Petra Bolechová 1985 CZE Česká Bělá 277 04:08:17.6 01:56:15.3
263 2 / BW50+ [ 334 ] Iva Hlaváčová 1961 CZE p.Olovnice 04:10:19.6 01:58:17.3
264 8 / BW50 [ 305 ] Petra Adamů 1974 CZE Gepard Pardubice 04:11:05.0 01:59:02.7
265 64 / BM50 [ 3008 ] Jaroslav Matoušek 1976 CZE Městská policie Hradec Králové 04:13:37.5 02:01:35.2
266 65 / BM50 [ 549 ] Luboš Vavrda 1976 CZE Hradec Králové 04:13:37.8 02:01:35.5
267 40 / BM60 [ 447 ] Roman Šatalík 1967 CZE smrkáče 04:16:24.7 02:04:22.4
268 51 / BM30 [ 648 ] Lukáš Šlezingr 1993 CZE Hradec Králové 04:18:18.5 02:06:16.2
269 66 / BM50 [ 348 ] Radek Jelínek 1974 CZE Hradec Králové 04:19:39.9 02:07:37.6
270 11 / BW40 [ 469 ] Kateřina Snopková 1983 CZE Pardubice 04:20:05.0 02:08:02.7
271 67 / BM50 [ 2003 ] Jan Doksanský 1974 CZE Magistrát města Hradec Králové 04:22:34.3 02:10:32.0
272 68 / BM50 [ 502 ] Tomáš Holický 1970 CZE Hradec Králové 04:24:03.9 02:12:01.6
273 69 / BM50 [ 5009 ] Pavel Svoboda 1970 CZE ZZS Pardubického kraje 04:27:40.4 02:15:38.1
274 3 / BW50+ [ 4009 ] Renata Ningerová 1967 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:53.6 02:18:51.3
275 70 / BM50 [ 1009 ] Jiří Jirout 1974 CZE ZZS Pardubického kraje 04:30:58.2 02:18:55.9
276 71 / BM50 [ 2009 ] Petr Ledvina 1973 CZE ZZS Pardubického kraje 04:46:30.6 02:34:28.3
277 62 / BM40 [ 1011 ] Jan Dubec 1981 CZE Policie ČR Pardického kraje PEO 05:39:20.2 03:27:17.9
278 9 / BW50 [ 3009 ] Karin Nechanická 1976 CZE ZZS Pardubického kraje 05:52:14.1 03:40:11.8
DNF / JB [ 532 ] Miroslav Roček 1999 CZE HOlice
DNF / BM30 [ 4002 ] Radovan Pavlík 1998 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [ 1002 ] Zdeněk Čáp 1992 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [ 3002 ] Jaroslav Pavelka 1993 CZE Mountfield HK
DNF / BM60 [ 493 ] Zdeněk Červinka 1964 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BW50 [ 494 ] Petra Červinková 1971 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ
DNF / BM30 [ 2002 ] Lukáš Nedvídek 1994 CZE Mountfield HK
DNF / BM30 [ 5002 ] Patrik Stehno 1990 CZE Mountfield HK
DSQ / BM60+ [ 123 ] Stanislav Mládek 1954 CZE CYKLO PROFI

result list Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / BM50 [ 545 ] Karel Krchňák 1969 CZE Týnec nad Sázavou 03:50:40.9
2 2 / BM50 [ 546 ] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 03:50:50.3 00:09.4
3 1 / Muži [ 444 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 03:51:51.3 01:10.4
4 2 / Muži [ 510 ] Martin Pohl 1978 CZE Spartak Police nad Metují 04:02:32.9 11:52.0
5 3 / Muži [ 442 ] Jiří Ulč 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 04:19:31.1 28:50.2
6 4 / Muži [ 527 ] Jan Hromádko 1954 CZE UNIKOSY 04:41:37.7 50:56.8
7 5 / Muži [ 440 ] Tomáš Hanuš 1998 CZE MC Metuje 04:45:11.2 54:30.3
8 6 / Muži [ 438 ] Marek Barták 1995 CZE MC Metuje 04:46:40.1 55:59.2
9 7 / Muži [ 439 ] Jaromír Hanuš 1970 CZE MC Metuje 04:54:28.1 01:03:47.2
10 8 / Muži [ 441 ] Martin Mihulka 1979 CZE TJ Sokol Kunvald 05:23:39.4 01:32:58.5
11 9 / Muži [ 443 ] Petr Valouch 1975 CZE RideOn 05:40:59.4 01:50:18.5

result list Nova jízda

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Starší žáci [ 7069 ] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:13:29.5
2 1 / Muži [ 7140 ] Tomáš Strnad 1993 CZE TEAM KSM HRÁDEK 01:14:48.1 01:18.6
3 2 / Muži [ 7020 ] Viktor Kos 1977 CZE Nechanice 01:16:43.2 03:13.7
4 2 / Starší žáci [ 7034 ] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:20:56.3 07:26.8
5 3 / Starší žáci [ 7120 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:21:37.0 08:07.5
6 3 / Muži [ 7037 ] Pavel Štusák 1990 CZE Proseč 01:22:18.2 08:48.7
7 4 / Muži [ 7152 ] Matouš Tišer 1992 CZE CykloFIT Liberec MTB TEAM 01:22:33.7 09:04.2
8 5 / Muži [ 7153 ] Robert Tišer 1962 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:22:33.8 09:04.3
9 6 / Muži [ 7160 ] Zbyněk Richter 1991 CZE MIMI BIKE TEAM 01:22:34.0 09:04.5
10 4 / Starší žáci [ 7119 ] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 01:22:35.9 09:06.4
11 1 / Ženy [ 7044 ] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 01:24:38.9 11:09.4
12 5 / Starší žáci [ 7030 ] Jakub Pivnička 2004 CZE GIANT Pitrs bikes 01:24:39.7 11:10.2
13 7 / Muži [ 7035 ] Michal Šípek 1992 CZE MoroSystems 01:25:47.6 12:18.1
14 8 / Muži [ 7139 ] Stanislav Heczko 2001 CZE SASM 01:25:51.1 12:21.6
15 2 / Ženy [ 7001 ] Kristina Běloušková 1989 CZE SingleBe Bikes 01:26:12.0 12:42.5
16 3 / Ženy [ 7063 ] Kateřina Kučerová 1989 CZE Hradecký Spinning Klub 01:26:20.2 12:50.7
17 9 / Muži [ 7154 ] Jan Herber 1995 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC 01:30:12.5 16:43.0
18 10 / Muži [ 7163 ] Jan Zahradníček 2002 CZE JZ bike Nový Bydžov 01:31:21.4 17:51.9
19 11 / Muži [ 7010 ] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 01:31:21.6 17:52.1
20 12 / Muži [ 7007 ] Ladislav Fojtů 1990 CZE Janovice u Rýmařova 01:31:53.2 18:23.7
21 13 / Muži [ 7022 ] Petr Koza 1975 CZE Hořice 01:32:56.1 19:26.6
22 14 / Muži [ 7122 ] Petr Zábraha 1974 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:34:25.2 20:55.7
23 15 / Muži [ 7019 ] Zbyněk Kašpar 1989 CZE Rychnov nad Kněžnou, Třebešov 01:34:50.9 21:21.4
24 16 / Muži [ 7147 ] Miroslav Zelený 1976 CZE České Meziříčí 01:34:56.7 21:27.2
25 4 / Ženy [ 7008 ] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 01:35:15.5 21:46.0
26 5 / Ženy [ 7017 ] Soňa Ježková 1975 CZE Team Duratec 01:35:31.1 22:01.6
27 17 / Muži [ 7073 ] Radovan Páv 1979 CZE Sokol Semechnice 01:35:40.8 22:11.3
28 6 / Starší žáci [ 7016 ] Martin Ilšner 2004 CZE Náchod 01:36:23.1 22:53.6
29 7 / Starší žáci [ 7036 ] Ondřej Štáfek 2004 CZE SMS Team Kladno 01:37:12.0 23:42.5
30 18 / Muži [ 7072 ] Pavel Jiroud 1978 CZE Sokol Semechnice 01:37:43.0 24:13.5
31 8 / Starší žáci [ 7064 ] Martin Hájek 2003 CZE Hradec Králové 01:37:59.7 24:30.2
32 6 / Ženy [ 7130 ] Jana Krausová 1985 CZE Čistý Sport 01:38:52.6 25:23.1
33 19 / Muži [ 7042 ] Tomáš Topol 1979 CZE Pardubice 01:39:00.6 25:31.1
34 20 / Muži [ 7071 ] Rejchrt Zdeněk 1966 CZE Sokol Semechnice 01:39:40.0 26:10.5
35 7 / Ženy [ 7158 ] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:31.9 27:02.4
36 21 / Muži [ 7161 ] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:32.6 27:03.1
37 22 / Muži [ 7065 ] Radek Zapletal 1989 CZE MIMI BIKE TEAM 01:40:43.6 27:14.1
38 8 / Ženy [ 7070 ] Sarka Chvojkova 1982 CZE Ghost team 01:40:47.5 27:18.0
39 1 / Starší žákyně [ 7117 ] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:42:13.8 28:44.3
40 23 / Muži [ 7121 ] Petr Veselý 1971 CZE Rychnov nad Kněžnou 01:42:21.6 28:52.1
41 24 / Muži [ 7115 ] Petr Chvojka 1977 CZE 01:42:22.8 28:53.3
42 9 / Ženy [ 7009 ] Jitka Gittlerová 2002 CZE Frýdlant 01:42:28.0 28:58.5
43 10 / Ženy [ 7132 ] Anna Slanařová 2002 CZE ČErvené pečky 01:43:30.0 30:00.5
44 25 / Muži [ 7074 ] Jan Kletečka 1969 CZE Sokol Semechnice 01:43:58.1 30:28.6
45 11 / Ženy [ 7024 ] Věra Malířová 1977 CZE GHOST team 01:44:09.2 30:39.7
46 12 / Ženy [ 7131 ] Ivana Slanařová 1977 CZE ČErvené Pečky 01:45:03.3 31:33.8
47 13 / Ženy [ 7145 ] Eva Pejchová 1977 CZE Hořiněves 01:47:58.7 34:29.2
48 14 / Ženy [ 7146 ] Renáta Jedličková 1979 CZE Hradec Králové 01:47:59.1 34:29.6
49 15 / Ženy [ 7004 ] Kateřina Baborská 1982 CZE Praha 8 01:48:27.8 34:58.3
50 16 / Ženy [ 7018 ] Jitka Jiránková 1976 CZE Praha 9 01:50:34.6 37:05.1
51 9 / Starší žáci [ 7048 ] Richard Žehan 2004 CZE Nechanice 01:52:16.5 38:47.0
52 26 / Muži [ 7046 ] Vladimír Zámostný 1957 CZE Sedlčany 01:52:23.2 38:53.7
53 27 / Mužihandicap [ 7029 ] Václav Paták 2002 CZE Černí koně 01:53:27.9 39:58.4
54 28 / Muži [ 7129 ] Zdeněk Kaipr 1991 CZE Bratronice 01:53:33.2 40:03.7
55 17 / Ženy [ 7027 ] Lucie Němcová 1990 CZE Tuchlovice 01:53:34.8 40:05.3
56 18 / Ženy [ 7138 ] Radka Kusá 1979 CZE Vrchlabí 01:56:50.7 43:21.2
57 19 / Ženy [ 7031 ] Lucie Pošvářová 1977 CZE Explosia 01:56:59.5 43:30.0
58 29 / Muži [ 7045 ] Martin Vencl 1981 CZE Explosia 01:57:02.3 43:32.8
59 20 / Ženy [ 7032 ] Tereza Pozlerová 1980 CZE Heřmánkovice 01:57:22.3 43:52.8
60 2 / Starší žákyně [ 7118 ] Barbora Podlipná 2004 CZE BAKAKO 01:58:42.2 45:12.7
61 21 / Ženy [ 7003 ] Anna Apolínová 2002 CZE ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM 01:58:42.4 45:12.9
62 22 / Ženy [ 7023 ] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 01:58:44.7 45:15.2
63 30 / Muži [ 7002 ] Jiří Apolín 1973 CZE Plzeň 01:58:45.4 45:15.9
64 23 / Ženy [ 7162 ] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 02:01:25.4 47:55.9
65 24 / Ženy [ 7039 ] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 02:02:15.3 48:45.8
66 3 / Starší žákyně [ 7058 ] Nela Hovádková 2005 CZE PCC Hradec Králové 02:03:32.7 50:03.2
67 31 / MužihandicapHandbike [ 7005 ] Pavel Děcký 1979 CZE Spolek GO ON 02:03:36.5 50:07.0
68 25 / Ženy [ 7040 ] Barbora Tichá 1991 CZE Pardubice 02:05:58.5 52:29.0
69 26 / Ženy [ 7033 ] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 02:07:49.3 54:19.8
70 27 / Ženy [ 7114 ] Drahomíra Fojtů 1979 CZE Hradec Králové 02:08:34.5 55:05.0
71 28 / Ženy [ 7112 ] Sandra Zálišová 1988 CZE Hradec Králové 02:08:53.1 55:23.6
72 32 / Muži [ 7134 ] Jaroslav Tománek 1955 CZE 02:12:13.7 58:44.2
73 33 / Mužihandicap [ 7043 ] Jakub Trefný 2000 CZE Černí koně 02:14:58.3 01:01:28.8
74 34 / Muži [ 7143 ] Jiří Hajdušek 1972 CZE Hlinsko 02:18:35.6 01:05:06.1
75 29 / Ženy [ 7151 ] Sabina Navrátilová 1993 CZE Hradec Králové 02:20:18.3 01:06:48.8
76 35 / Muži [ 7150 ] Marek Tyahur 1987 CZE Hradec Králové 02:20:20.3 01:06:50.8
77 4 / Starší žákyně [ 7000 ] Veronika Dašková 2007 CZE Hradece Králové 02:22:40.1 01:09:10.6
78 36 / MužihandicapHandbike [ 7113 ] Hynek Littnann 1982 CZE Dark side 02:26:04.9 01:12:35.4
79 37 / Muži [ 7116 ] Milan Bartoň 1960 CZE Hradec Králové 02:27:11.5 01:13:42.0
80 30 / Ženy [ 7141 ] Petra Dufková 1978 CZE Hlinsko 02:29:41.4 01:16:11.9
81 38 / Muži [ 7142 ] Jiří Kyncl 1973 CZE Hlinsko 02:29:41.6 01:16:12.1
82 39 / Muži [ 7013 ] Jiří Hořeňovský 1982 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:29:56.4 01:16:26.9
83 40 / Muži [ 7026 ] František Militký 1961 CZE Stratos auto cycling team 02:29:57.9 01:16:28.4
84 5 / Starší žákyně [ 7149 ] Natali Tuzarova 2006 CZE GHOST junior team 02:31:00.4 01:17:30.9
85 41 / Muži [ 7148 ] Michal Dudek 1973 CZE GHOST team 02:31:03.3 01:17:33.8
86 31 / Ženy [ 7015 ] Marcela Husárová 1981 CZE Zlín 4 - Malenovice 02:31:42.1 01:18:12.6
87 42 / Muži [ 7041 ] Husár Tomáš 1976 CZE Zlín 4 02:31:42.5 01:18:13.0
88 43 / Muži [ 7038 ] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 02:32:33.7 01:19:04.2
89 32 / Ženy [ 7025 ] Dobromila Militká 1954 CZE Třebechovice p.O. 02:36:33.7 01:23:04.2
90 44 / MužihandicapHandbike [ 7021 ] Michal Kosík 1983 CZE 720 Hancycling Team 02:37:31.8 01:24:02.3
91 6 / Starší žákyně [ 7068 ] Sofie ČErná 2006 CZE Předměřice nad Labem 02:42:53.3 01:29:23.8
92 33 / Ženy [ 7012 ] Petra Hepnarová 1972 CZE Emco 02:44:20.7 01:30:51.2
93 45 / Muži [ 7011 ] Roman Hepnar 1975 CZE Emco 02:44:22.3 01:30:52.8
94 46 / Muži [ 7061 ] Marek Bílek 2002 CZE Býšť 02:45:47.6 01:32:18.1
95 47 / Muži [ 7059 ] Jaroslav Bílek 1973 CZE BÝŠŤ 02:45:50.5 01:32:21.0
96 48 / MužihandicapHandbike [ 7014 ] Petr Hrabica 1964 CZE Handbike CR 02:46:18.8 01:32:49.3
97 7 / Starší žákyně [ 7067 ] Laura Znamenáčková 2008 CZE znacar 02:48:16.7 01:34:47.2
98 34 / Ženy [ 7066 ] Soňa Znamenáčková 1982 CZE znacar 02:48:17.6 01:34:48.1
99 49 / MužihandicapHandbike [ 7006 ] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:52:54.0 01:39:24.5
100 50 / MužihandicapTricykl [ 7047 ] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:57:21.2 01:43:51.7
101 51 / MužihandicapTricykl [ 7159 ] František Novák 1966 CZE Brno 03:00:22.6 01:46:53.1
102 10 / Starší žáci [ 7127 ] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 03:02:12.2 01:48:42.7
103 35 / Ženy [ 7128 ] Nikola Férová 1988 CZE Trutnov 03:02:15.3 01:48:45.8
104 11 / Starší žáci [ 7144 ] Ondra Hajdušek 2006 CZE Hlinsko 03:18:36.7 02:05:07.2
105 52 / MužihandicapHandbike [ 7028 ] Petr Očenášek 1990 CZE Černí koně 03:24:19.0 02:10:49.5
106 53 / Muži [ 7157 ] Libor Bílý 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:27:32.8 02:14:03.3
107 36 / Ženy [ 7156 ] Lenka Bílá 1960 CZE CykloNovinky.cz 03:28:00.5 02:14:31.0
108 37 / ŽenyhandicapHandbike [ 7052 ] Petra Hurtová 1985 CZE R16Dexter 03:35:32.7 02:22:03.2
109 54 / Muži [ 7125 ] Marcel Melichárek 1964 CZE Hradec Králové 03:38:13.7 02:24:44.2
110 55 / Mužihandicap [ 7133 ] Dušan Petřvalsky 1982 CZE Handbike ČR 04:02:07.9 02:48:38.4
111 38 / Ženyhandicap [ 7136 ] Jana Bajerová 1981 CZE Černí koně 04:18:02.9 03:04:33.4

result list Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 11:05:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 7055 ] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:52:35.9
2 2 / Ženy [ 7155 ] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:55:16.7 02:40.8
3 3 / Ženy [ 7054 ] Lucie Schönová 1988 CZE Hanácký Mushers Club 01:58:27.3 05:51.4
4 4 / Ženy [ 7049 ] Natalie Cihlářová 1995 CZE Mushing team Ostrava 01:58:43.8 06:07.9
5 5 / Ženy [ 7057 ] Lenka Kráčmarová 1984 CZE KOSTKA Racing 02:06:47.5 14:11.6
6 1 / Muži [ 7111 ] Tomáš Vodehnal 1967 CZE Dvůr Králové nad Labem 02:12:08.0 19:32.1
7 2 / Muži [ 7053 ] Petr Chudoba 1985 CZE Hradec Králové 02:24:08.9 31:33.0
8 3 / Muži [ 7050 ] Pavel Čtvrtečka 1968 CZE Česká Skalice 02:51:15.2 58:39.3
9 6 / Ženy [ 7051 ] Lucie Čtvrtečková 1993 CZE RideOn 02:51:17.8 58:41.9
10 7 / Ženy [ 7056 ] Jana Žehanová 1980 CZE Nechanice 03:19:15.0 01:26:39.1

result list Odrážedla

start ~ 11:14:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / odrážedla [ 6403 ] Sára Polmanová 2013 CZE lidé&HORY Duratec 00:32.5
2 2 / odrážedla [ 6404 ] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 00:34.2 00:01.7
3 3 / odrážedla [ 6402 ] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:37.3 00:04.8
4 4 / odrážedla [ 6401 ] Alžběta Chvojková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 00:37.4 00:04.9
5 5 / odrážedla [ 6411 ] Kristýna Houfová 2014 CZE Řečany nad Labem 00:41.2 00:08.7
6 6 / odrážedla [ 6407 ] SAMUEL AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:44.7 00:12.2
7 7 / odrážedla [ 6406 ] SOFIA AGUDELO 2014 CZE HOŘICE 00:47.7 00:15.2
8 8 / odrážedla [ 6405 ] JOSEF ZAJAČIK 2015 CZE HORNÍ JELENÍ 00:53.9 00:21.4
9 9 / odrážedla [ 6410 ] KRISTÝNA HANUŠOVÁ 2014 CZE MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM 00:54.9 00:22.4
10 10 / odrážedla [ 6409 ] ISABELL FELCMAN 2015 CZE PARDUBICE 01:21.0 00:48.5
11 11 / odrážedla [ 6408 ] GABRIELA BENEŠOVÁ 2015 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:31.3 00:58.8