Nova Cup Mikulov

2017-09-16 Mikulov 

announcement

registration

start list

results

total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 handicap, nova [html] [pdf]
Předškoláci - odrážedla total: 10, men : 4, women: 6, odrážedla: 10 handicap, nova [html] [pdf]
Predskolaci - kola total: 6, men : 4, women: 2, Předškoláci: 4, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 2, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf]
Minizaci 1 total: 7, men : 5, women: 2, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 5, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 2, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf]
Minizaci 2 total: 9, men : 5, women: 4, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 5, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 4, Mladší žákyně: 0 handicap, nova [html] [pdf]
Mladsi zaci total: 6, men : 4, women: 2, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 4, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 2 handicap, nova [html] [pdf]
trasa B, Aria Pura total: 208, men : 178, women: 28, JB: 9, BM30: 22, BM40: 54, BM50: 62, BM60: 27, BM60 : 0, JWB: 1, BW30: 9, BW40: 8, BW50: 7, BW50 : 0, BM60+: 6, : 2, BW50+: 3 handicap, nova [html] [pdf]
Koloběžky na trase B (ČP muži) total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 handicap, nova [html] [pdf]
Soutěž firemních týmů na trase B total: 8, men : 8, women: 0, JB: 1, BM30: 1, BM40: 4, BM50: 2, BM60: 0, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 0, BW50 : 0 handicap, nova [html] [pdf]
Nova jízda total: 129, men : 79, women: 50, Starší žáci: 5, Muži: 74, Starší žákyně: 8, Ženy: 42 handicap, nova [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova (ČP ženy) total: 10, men : 4, women: 6, Muži: 4, Ženy: 6 handicap, nova [html] [pdf]
Handicap total: 7, men : 6, women: 1, Muži: 6, Ženy: 1 handicap, nova [html] [pdf]

result list

start ~ 10:00:00

result list Předškoláci - odrážedla

start ~ 10:14:24

00:01:42.84
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / odrážedla [6342] Filip Cab 2014 CZE Mikulov 00:45.5
2 2 / odrážedla [6328] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST JUNIOR TEAM 00:54.7 00:09.2
3 3 / odrážedla [6334] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:01.8 00:16.3
4 4 / odrážedla [6251] Alžběta Chvojková 2013 CZE GHOST team 01:05.5 00:20.0
5 5 / odrážedla [6323] Edita Janíčková 2014 CZE Mělník 01:11.8 00:26.3
6 6 / odrážedla [6337] Laura Dusíková 2014 CZE Holešov 01:16.6 00:31.1
7 7 / odrážedla [6900] Sofie Čechová 2013 CZE Mikulov 02:02.0 01:16.5
8 8 / odrážedla [6901] Kluk z Mikulova 2013 CZE Mikulov 02:25.0 01:39.5
9 9 / odrážedla [6340] Natálie Hálová 2015 CZE Pašovice 02:49.3 02:03.8
10 10 / odrážedla [6345] Petr Pluháček 2014 CZE Mikulov 03:36.2 02:50.7

result list Predskolaci - kola

start ~ 10:23:02

00:02:11.05
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Předškoláci [6341] Oliver Cab 2012 CZE Mikulov 01:30.6
2 1 / Předškolačky [6333] Emma Hortová 2012 CZE Zbýšov 01:32.5 00:01.9
3 2 / Předškolačky [6322] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:40.3 00:09.7
4 2 / Předškoláci [6324] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 01:50.2 00:19.6
5 3 / Předškoláci [6336] Matouš Mikyska 2013 CZE Praha 02:53.3 01:22.7
6 4 / Předškoláci [6351] Zdeněk Kubka 2012 CZE Mikulov 03:39.4 02:08.8

result list Minizaci 1

start ~ 10:30:00

00:03:47.357
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Minižáci 1 [6253] Tomáš Komušiak 2010 CZE Čadca 02:31.2 01:11.2 (1)
2 2 / Minižáci 1 [6344] Lukáš Chaloupka 2011 CZE Brno 03:28.6 00:57.4 01:35.9 (2)
3 3 / Minižáci 1 [6349] Lukáš Nosek 2011 CZE Mitas Bike Tyres 03:36.2 01:05.0 01:41.8 (3)
4 1 / Minižákyně 1 [6346] Rebeka Maxiánová 2011 CZE Praha 4 03:57.6 01:26.4 01:43.7 (4)
5 4 / Minižáci 1 [6250] Lukáš Kročil 2010 CZE aquarium relax 04:02.1 01:30.9 02:01.8 (6)
6 2 / Minižákyně 1 [6329] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 04:20.4 01:49.2 02:04.9 (7)
7 5 / Minižáci 1 [6326] Šimon Haluška 2011 CZE Mikulov 04:35.4 02:04.2 01:57.8 (5)

result list Minizaci 2

start ~ 10:40:15

00:04:35.222
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Minižáci 2 [6335] Hóna Malíř 2008 CZE GHOST junior team 03:36.4
2 2 / Minižáci 2 [6254] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior Team 03:41.8 00:05.4
3 1 / Minižákyně 2 [6255] Anna Kráčmarová 2009 CZE KOSTKA Racing 03:56.0 00:19.6
4 3 / Minižáci 2 [6332] Marek Hort 2009 CZE Zbýšov 04:30.9 00:54.5
5 2 / Minižákyně 2 [6325] Tereza Šotolová 2008 CZE KNP Project Zábřeh 04:35.2 00:58.8
6 4 / Minižáci 2 [6350] Pavel Nosek 2008 CZE Mitas Bike Tyres 04:39.1 01:02.7
7 5 / Minižáci 2 [6338] Antonín Brychta 2009 CZE Břeclav, Břeclav 6 04:43.2 01:06.8
8 3 / Minižákyně 2 [6352] Žofie Vychytilová 2009 CZE Mikulov 04:57.4 01:21.0
9 4 / Minižákyně 2nova [901] Julie Beritová 2009 CZE Praha 06:37.0 03:00.6

result list Mladsi zaci

start ~ 10:48:48

00:08:12.883
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Mladší žáci [6252] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST Team 06:59.9 03:20.7 (1)
2 1 / Mladší žákyně [6347] Kristýna Neumannová 2007 CZE SK Tour sport Třebíč 07:15.8 00:15.9 03:26.4 (2)
3 2 / Mladší žákyně [6331] Nikola Racková 2005 CZE Jihlava 07:47.2 00:47.3 03:50.0 (4)
4 2 / Mladší žáci [6339] Martin Brychta 2006 CZE Břeclav, Břeclav 6 07:58.1 00:58.2 03:48.8 (3)
5 3 / Mladší žáci [6327] Štěpán Haluza 2006 CZE Březí 08:27.6 01:27.7 03:57.9 (5)
6 4 / Mladší žáci [6330] Jan Paul Poseau 2005 CZE Mikulov 10:48.7 03:48.8 05:06.1 (6)

result list trasa B, Aria Pura

start ~ 12:15:00

01:54:34.888
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / BM40 [7] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team 01:20:14.2
2 1 / BM30 [1] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 01:23:12.1 02:57.9
3 2 / BM40 [6] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:23:53.6 03:39.4
4 1 / BM50 [8] Ondřej Fojtík 1977 CZE Force KCK Zlín #fojtikbrothers 01:23:54.1 03:39.9
5 2 / BM30 [104] Lukáš Matulka 1992 CZE OCA-Open Cycling Academy 01:26:27.0 06:12.8
6 1 / JB [78] Jakub Homola 2000 CZE BIKE2000 01:26:43.5 06:29.3
7 3 / BM30 [68] David Dvořák 1993 CZE Nemám - hledám 01:26:43.7 06:29.5
8 2 / JB [157] Štěpán Vytlačil 2001 CZE Česká spořitelna Specialized junior MTB Team 01:26:45.4 06:31.2
9 3 / BM40 [14] Jiří Křivánek 1985 CZE Ethic Sport 01:26:49.0 06:34.8
10 2 / BM50 [3] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské Šlapky 01:26:55.3 06:41.1
11 4 / BM30 [2] Miroslav Uhlíř 1990 CZE CYKLO PROFI 01:27:06.6 06:52.4
12 5 / BM30 [11] Adam Lavička 1995 CZE GHOST team 01:27:12.6 06:58.4
13 3 / BM50 [23] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 01:27:18.1 07:03.9
14 6 / BM30 [633] Adam Štěrbák 1993 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 01:28:15.5 08:01.3
15 4 / BM40 [127] Marek Sroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 01:28:18.9 08:04.7
16 4 / BM50 [632] Vladimír Kučera 1973 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 01:29:02.2 08:48.0
17 5 / BM40 [635] Milan Štípala 1984 CZE CYKLOSPORT CHROPYNĚ 01:29:09.5 08:55.3
18 3 / JB [165] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 01:30:08.0 09:53.8
19 6 / BM40 [22] Jan Malíř 1980 CZE GHOST team 01:30:11.0 09:56.8
20 7 / BM40 [621] Libor Pohanka 1978 CZE KC Brno 01:30:11.6 09:57.4
21 8 / BM40 [139] Aleš Vávra 1982 CZE ANAG Olomouc 01:30:21.3 10:07.1
22 4 / JB [189] Hynek Tekula 1999 CZE Madeja Sport 01:30:24.4 10:10.2
23 1 / BM60 [111] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 01:30:25.3 10:11.1
24 5 / JB [171] Kryštof Solař 1999 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 01:31:15.4 11:01.2
25 7 / BM30 [133] Lukáš Tvrz 1994 CZE TRUXXXIK cycling 01:31:17.8 11:03.6
26 5 / BM50 [142] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling team 01:31:28.4 11:14.2
27 6 / BM50 [134] Martin Tyráček 1973 CZE BBB moolbike 01:31:41.7 11:27.5
28 7 / BM50 [178] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad Pernštejnem 01:33:16.1 13:01.9
29 8 / BM50 [190] Pavel Tomandl 1977 CZE Penguin Team 01:33:42.1 13:27.9
30 9 / BM50 [4] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 01:33:43.3 13:29.1
31 10 / BM50handicap [175] David Studýnka 1976 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 01:34:48.0 14:33.8
32 2 / BM60 [81] Miroslav Hulej 1964 SVK KNAC Ružomberok 01:34:49.3 14:35.1
33 11 / BM50 [170] Radek Pedáč 1969 CZE Atrex basta team 01:34:52.6 14:38.4
34 9 / BM40 [100] Jiři Málek 1984 CZE Symbio+BMC 01:35:01.8 14:47.6
35 3 / BM60 [209] Miloslav Polan 1963 CZE SKP Most 01:35:05.5 14:51.3
36 4 / BM60 [191] Oldřich Präsens 1964 CZE MTB Břeclav 01:35:26.0 15:11.8
37 10 / BM40 [639] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:35:41.7 15:27.5
38 5 / BM60 [118] Igor Rusko 1966 SVK Horal Bike team 01:36:09.7 15:55.5
39 6 / BM60 [208] Daniel Dragolov 1967 CZE Botanka Running 01:36:20.3 16:06.1
40 11 / BM40 [21] Vladimír Vágner 1981 CZE METAXTREN 01:36:35.1 16:20.9
41 12 / BM40 [210] martin bartoš 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:36:56.8 16:42.6
42 12 / BM50 [637] Martin Dusík 1974 CZE Riding Bull Holešov 01:36:59.2 16:45.0
43 13 / BM40 [203] Vojtěch Pivoňka 1981 CZE Penguin Team 01:37:14.0 16:59.8
44 14 / BM40 [93] Milan Krejčí 1980 CZE GHOST team 01:37:18.8 17:04.6
45 8 / BM30 [110] Jan Novák 1996 CZE Česká spořitelna - Accolade cycling team 01:37:19.5 17:05.3
46 13 / BM50 [12] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 01:37:32.7 17:18.5
47 9 / BM30 [128] Tomáš Svoboda 1993 CZE METAXTREN 01:37:56.5 17:42.3
48 14 / BM50 [215] Josef ŠEbesta 1972 CZE Hrušovany 01:38:02.7 17:48.5
49 10 / BM30 [15] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 01:38:24.3 18:10.1
50 15 / BM40 [186] Stanislav Ondoušek 1978 CZE Bystřice pod Hostýnem 01:39:05.8 18:51.6
51 11 / BM30 [69] Jakub Dvořák 1993 CZE SK Rover Praha 01:39:24.6 19:10.4
52 12 / BM30 [160] David Pacholík 1991 CZE HSK Benecko 01:39:28.1 19:13.9
53 15 / BM50 [622] Peter Majerský 1976 SVK HORAL Bike Team 01:39:30.8 19:16.6
54 16 / BM40 [631] Jiří Lehky 1980 CZE GHOST team 01:39:37.5 19:23.3
55 16 / BM50 [217] David Prušák 1976 CZE CBC Team 01:39:41.8 19:27.6
56 1 / BW30 [32] Vendula Kuntová 1993 CZE GHOST team 01:40:15.2 20:01.0
57 7 / BM60 [163] Frantisek Zsigmond 1966 CZE Brno 01:40:35.0 20:20.8
58 8 / BM60 [10] Radim Novotny 1963 CZE Premium Ethic Sport 01:40:35.7 20:21.5
59 17 / BM40 [636] Michal Janbor 1983 CZE Městec Králové 01:41:06.3 20:52.1
60 13 / BM30 [119] Jakub Rydval 1994 CZE METAXTREN 01:42:00.7 21:46.5
61 2 / BW30 [149] Zuzana Wernerová 1988 CZE GHOST team 01:42:16.1 22:01.9
62 18 / BM40 [97] Tomáš Lněnička 1979 CZE Polička 01:42:18.7 22:04.5
63 17 / BM50 [131] Pavel Tichy 1970 CZE Prštice 01:42:21.3 22:07.1
64 14 / BM30 [5] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 01:42:26.8 22:12.6
65 9 / BM60 [154] Pavel Zourek 1960 CZE PBV MTB Team Brno 01:42:29.6 22:15.4
66 19 / BM40 [130] Petr Šmíd 1983 CZE GHOST Team 01:42:45.7 22:31.5
67 18 / BM50 [205] Kamil Kocur 1971 CZE Znojmo 01:43:28.6 23:14.4
68 20 / BM40 [151] Vojtěch Zeman 1985 CZE GHOST TEAM 01:44:16.8 24:02.6
69 15 / BM30 [54] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 01:44:18.0 24:03.8
70 10 / BM60 [121] Ivan Sítek 1963 CZE MTB Břeclav 01:44:30.4 24:16.2
71 21 / BM40 [912] Pavel Krikl 1979 CZE 4KA 01:44:31.0 24:16.8
72 19 / BM50 [214] Petr Pokorný 1970 CZE Flexira cycling team 01:44:46.3 24:32.1
73 22 / BM40 [638] Aleš Mikoška 1981 CZE Uherské Hradiště 01:44:48.8 24:34.6
74 6 / JB [642] Alex Rebro 2002 SVK Rebel klub Čachtice - SVK 01:44:59.8 24:45.6
75 23 / BM40 [153] Tomáš Zezula 1980 CZE Bike club Svitavy 01:45:02.4 24:48.2
76 24 / BM40handicap [164] Ondřej Továrek 1987 CZE Handicap 01:45:07.4 24:53.2
77 20 / BM50 [109] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 01:45:22.7 25:08.5
78 1 / BW40 [33] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 01:45:28.0 25:13.8
79 1 / BM60+ [88] František Kolínek 1956 CZE AK Perná 01:45:55.6 25:41.4
80 21 / BM50 [116] Jindřich Přikryl 1976 CZE Alltraining.cz 01:46:30.6 26:16.4
81 2 / BM60+ [192] František Nechvátal 1953 CZE cyklo Kněžice 01:46:37.0 26:22.8
82 22 / BM50 [166] Jaromír Balík 1970 CZE HOSTĚRADICE 01:46:38.9 26:24.7
83 16 / BM30 [112] Tomáš Pešek 1988 CZE Moravská nová ves 01:46:49.7 26:35.5
84 25 / BM40 [95] Petr Kukliš 1978 CZE Břeclav 01:46:58.3 26:44.1
85 23 / BM50 [101] Pavel Mareček 1972 CZE Explosia 01:47:12.4 26:58.2
86 26 / BM40 [105] Petr Mayer 1987 CZE Paseka 01:47:13.4 26:59.2
87 27 / BM40 [211] Dušan Vlček 1980 CZE Kněžice 01:47:13.7 26:59.5
88 3 / BM60+ [99] Karol Majerník 1957 CZE HaPeCyklosport Brno 01:47:34.8 27:20.6
89 24 / BM50 [629] Florian Poučic 1970 CZE Pedal Pezinek 01:47:36.1 27:21.9
90 11 / BM60 [176] Miroslav Křeček 1962 CZE KOB Prostějov 01:47:53.6 27:39.4
91 28 / BM40 [96] Ivo Kundrata 1978 CZE Mutěnice 01:48:00.0 27:45.8
92 25 / BM50 [180] Martin Čech 1977 CZE Vincencov 01:48:14.8 28:00.6
93 29 / BM40 [162] Roman Lounský 1980 CZE Znojmo 01:48:54.0 28:39.8
94 3 / BW30 [31] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST team 01:49:14.1 28:59.9
95 26 / BM50 [640] Jan Hataš 1976 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:49:17.7 29:03.5
96 17 / BM30 [55] Ondřej Berecký 1994 CZE METAXTREN 01:49:23.8 29:09.6
97 2 / BW40 [218] Marina Dragan 1983 SVK BRC 01:49:24.6 29:10.4
98 30 / BM40 [219] Pavol Juráš 1981 SVK U2 Myjava 01:49:27.8 29:13.6
99 27 / BM50 [114] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 01:50:00.6 29:46.4
100 4 / BW30 [35] Adéla Fleková 1989 CZE METAXTREN 01:50:08.4 29:54.2
101 31 / BM40nova [905] Miroslav Fridrichovský 1980 CZE 01:50:09.7 29:55.5
102 12 / BM60 [624] Miloš KUBRYCHT 1967 CZE Rockmachine Cyklomax 01:50:25.9 30:11.7
103 32 / BM40 [66] Petr Drozd 1981 CZE Těšetice 01:50:55.9 30:41.7
104 28 / BM50 [152] Břetislav Zemene 1971 CZE Zábřeh 01:51:07.6 30:53.4
105 33 / BM40 [84] Martin Kalda 1978 CZE Brno 01:51:38.5 31:24.3
106 29 / BM50 [90] Michal Kopecký 1977 CZE beMANIAX MADBIKE 01:51:42.3 31:28.1
107 34 / BM40nova [917] Ondřej Petr 1981 CZE Praha 5 01:51:47.7 31:33.5
108 30 / BM50 [140] František Vejmola 1972 CZE IRON MAIDEN TEAM BRANKOVICE 01:52:21.4 32:07.2
109 4 / BM60+ [13] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 01:52:30.7 32:16.5
110 35 / BM40 [92] Josef Koutníček 1983 CZE Koutňa 01:52:46.6 32:32.4
111 5 / BW30 [52] Tereza Balíková 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 01:53:17.9 33:03.7
112 13 / BM60nova [908] Tomáš Hlaváček 1965 CZE Praha 11 01:53:29.0 33:14.8
113 14 / BM60 [634] Jiří Zítka 1962 CZE Fortex ski Moravský Beroun 01:53:30.1 33:15.9
114 31 / BM50 [618] Pavel Staněk 1976 CZE TEAM GOOFY 01:53:51.1 33:36.9
115 32 / BM50 [619] Martin Kopecký 1974 CZE Sokolov 01:53:52.7 33:38.5
115 32 / BM50 [617] Michal Naď 1976 CZE TEAM GOOFY 01:53:52.7 33:38.5
117 1 / BW50 [89] Hana Kolínková 1974 CZE AK Perná 01:54:34.5 34:20.3
118 15 / BM60 [169] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 01:54:35.5 34:21.3
119 36 / BM40 [185] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 01:54:36.9 34:22.7
120 3 / BW40 [213] Monika Klimešová 1987 CZE Parko kovošrot 01:54:39.1 34:24.9
121 2 / BW50 [126] Jana Sommerová 1976 CZE KolaKoblížek 01:54:43.3 34:29.1
122 5 / BM60+ [17] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 01:54:51.6 34:37.4
123 34 / BM50 [146] Libor Vlček 1968 CZE Trutnov 01:55:04.3 34:50.1
124 16 / BM60 [106] Milan Moravec 1961 CZE Brno 01:55:05.3 34:51.1
125 17 / BM60 [9] Petr Havelka 1959 CZE Hradecký spinning klub 01:55:06.9 34:52.7
126 37 / BM40 [188] Jiří Šindelka 1982 CZE IRM Bike team 01:55:08.4 34:54.2
127 38 / BM40 [79] Martin Hort 1982 CZE Zbýšov 01:55:31.4 35:17.2
128 1 / JWB [641] Lenka Kotrbová 2002 CZE TJ Spartak Třebíč 01:56:11.1 35:56.9
129 39 / BM40 [161] Michal Harašta 1981 CZE Brno 01:56:29.9 36:15.7
130 3 / BW50 [37] Kateřina Veselá 1977 CZE Authentic bike 01:56:47.8 36:33.6
131 18 / BM60 [137] Pavel Urbančík 1960 CZE 2k bike club Odry 01:56:49.0 36:34.8
132 19 / BM60 [51] Petr Balík 1967 CZE Sibřina 01:56:55.4 36:41.2
133 6 / BM60+ [86] Miloš Klimeš 1955 CZE KC BRNO 01:57:07.4 36:53.2
133 18 / BM30 [920] Karel Stloukal 1991 CZE Městská policie Mikulov 01:57:07.4 36:53.2
135 35 / BM50 [64] Radek Dohnalek 1975 CZE Zajeci 01:57:09.2 36:55.0
136 6 / BW30 [53] Eliška Běloušková 1994 CZE GHOST Team 01:57:38.6 37:24.4
137 40 / BM40 [138] David Váňa 1982 CZE Brno 01:57:53.6 37:39.4
138 19 / BM30 [159] Přemysl Fousek 1992 CZE První chodská 01:58:08.8 37:54.6
139 36 / BM50 [194] Petr Zoubek 1972 CZE Brno 01:58:43.2 38:29.0
140 41 / BM40nova [918] Richard Puška 1983 CZE TV Nova 01:59:07.2 38:53.0
141 20 / BM60 [122] Miroslav Skoták 1960 CZE CykloHobby Rynárec 01:59:19.3 39:05.1
142 37 / BM50nova [902] Tomáš Brych 1977 CZE NOVA 01:59:28.2 39:14.0
143 42 / BM40 [67] Michal Dudek 1983 CZE Veltrusy 01:59:30.9 39:16.7
144 21 / BM60 [216] František Piveček 1966 CZE ČEské Budějovice 01:59:41.8 39:27.6
145 38 / BM50 [167] Václav Kolář 1975 CZE AC Sparta Praha Ciclink 01:59:42.1 39:27.9
146 43 / BM40 [115] Martin Popelka 1980 CZE POPIK team 02:00:25.8 40:11.6
147 4 / BW40 [201] Jitka Tomandlová 1978 CZE Penguin team 02:00:32.7 40:18.5
148 39 / BM50 [129] Radek Šmejkal 1975 CZE - 02:00:42.6 40:28.4
149 20 / BM30 [61] Radim Čeřovský 1994 CZE Moravské Budějovice 02:01:55.6 41:41.4
150 22 / BM60 [187] Pavel Prokeš 1966 CZE Brno 02:01:56.9 41:42.7
151 40 / BM50 [74] martin froněk 1973 CZE praha 11 háje 02:02:07.8 41:53.6
152 44 / BM40 [123] Josef Sladký 1981 CZE PIVOVAR BRATČICE 02:02:19.2 42:05.0
153 5 / BW40 [204] Marie Pivoňková 1985 CZE Penguin 02:03:11.1 42:56.9
154 45 / BM40 [206] Martin Wutlz 1981 CZE Heršpice 02:04:00.0 43:45.8
155 41 / BM50 [184] Andrej Malacky 1976 SVK Horné Orešany 02:04:16.3 44:02.1
156 7 / JB [147] Dominik Votava 2002 CZE Táta a Máma 02:04:22.1 44:07.9
157 4 / BW50 [34] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 02:05:05.8 44:51.6
158 42 / BM50 [124] Pavel Smýkal 1977 CZE Brno 02:06:24.5 46:10.3
159 46 / BM40 [107] Jan Moravec 1982 CZE Brno 02:07:24.7 47:10.5
160 5 / BW50 [620] Marta Žnivová 1973 CZE Lešná 02:07:26.7 47:12.5
160 23 / BM60 [73] Erich Franko 1964 CZE Cyklosport Pit-Stop.cz 02:07:26.7 47:12.5
162 43 / BM50 [63] Jakub Darmopil 1976 CZE Brno 02:07:32.4 47:18.2
163 24 / BM60 [172] Pavel Kříž 1964 CZE Brno 02:08:19.5 48:05.3
164 44 / BM50 [144] Marek Vichta 1975 CZE FA VICHTA zámečnictví kovovýroba 02:08:31.7 48:17.5
165 8 / JB [75] Jiří Gallus 2000 CZE Moravské Budějovice 02:09:10.3 48:56.1
166 45 / BM50 [59] Jiří Bříza 1968 CZE Žatec 02:09:16.3 49:02.1
167 46 / BM50 [62] Roman Číhal 1970 CZE Lužice 02:09:25.4 49:11.2
168 1 / BW50+nova [909] Jana Hlaváčková 1961 CZE Tým Hlaváček a Mičan 02:09:50.1 49:35.9
169 47 / BM40 [80] Tomáš Hrazdira 1984 CZE Brno 02:10:12.5 49:58.3
170 48 / BM40 [72] Miroslav Foltýn 1983 CZE Hovorany 02:11:58.0 51:43.8
171 49 / BM40handicap [102] Tomáš Mastík 1978 CZE Handicap 02:12:01.7 51:47.5
172 47 / BM50handicap [87] Petr Kocman 1970 CZE Čemba/Černí koně 02:12:02.3 51:48.1
173 2 / BW50+ [202] Zuzana Burianová 1963 SVK Vrutky 02:12:16.6 52:02.4
174 48 / BM50 [643] Michal Rebro 1973 SVK Rebel klub Čachtice - SVK 02:12:41.9 52:27.7
175 7 / BW30 [76] Karolína Gembalová 1990 CZE GHOST team 02:13:36.8 53:22.6
176 49 / BM50 [212] Viktor Kejík 1976 CZE MIBO Bike Team 02:14:43.2 54:29.0
177 50 / BM50 [193] Jan Hadáček 1977 CZE MIBO Bike Team 02:15:23.4 55:09.2
178 51 / BM50 [148] Karel Votava 1977 CZE Táta a Máma 02:18:04.2 57:50.0
179 50 / BM40 [98] Petr Los 1983 CZE Mikulov 02:19:04.6 58:50.4
180 51 / BM40nova [907] Cliff Hayhurst 1984 CZE CME Office Rats 02:19:08.4 58:54.2
181 6 / BW40 [623] Soňa Polepilová 1986 CZE Drnholec 02:19:49.9 59:35.7
182 21 / BM30 [168] Tomáš Nedbal 1991 CZE Hluboká nad Vltavou 02:20:25.3 01:00:11.1
183 52 / BM50handicap [57] Zdeněk Bradáč 1974 CZE Město Štětí 02:21:14.7 01:01:00.5
184 6 / BW50 [82] Petra Ivičičová 1974 CZE Elektro Ivičič Mikulov 02:21:17.8 01:01:03.6
185 7 / BW50 [58] Eva Bradáčová 1972 CZE Město Štětí 02:21:55.0 01:01:40.8
186 53 / BM50 [158] Marian Berka 1974 CZE Polešovice 02:22:04.5 01:01:50.3
187 25 / BM60 [627] Stanislav Pášma 1967 CZE Nova cup 02:22:14.4 01:02:00.2
188 26 / BM60 [117] Jaromír Rokusek 1966 CZE Jenišov 02:23:55.8 01:03:41.6
189 54 / BM50nova [911] Jakub Knott 1973 CZE SLOTHS 02:25:01.4 01:04:47.2
190 22 / BM30 [143] Tomáš Vidičan 1988 CZE Havlíčkův Brod 02:25:35.4 01:05:21.2
191 52 / BM40nova [930] Jakub Drocar 1980 CZE 02:26:04.9 01:05:50.7
192 55 / BM50 [85] Marek Karaffa 1977 CZE Vyškov 02:27:25.2 01:07:11.0
193 53 / BM40 [135] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 02:30:36.2 01:10:22.0
194 8 / BW30 [207] Lucie Zimolová 1995 CZE Praha 02:31:07.8 01:10:53.6
195 56 / BM50 [173] Václav Novák 1972 CZE Adamov 02:35:27.4 01:15:13.2
196 57 / BM50nova [903] Lukáš Brych 1977 CZE Nova 02:39:38.1 01:19:23.9
197 7 / BW40 [625] Sysa Joukalová 1979 CZE Rochmachine Cyklomax 02:40:08.6 01:19:54.4
198 58 / BM50 [626] Miroslav Janíček 1976 CZE Mělník 02:40:10.9 01:19:56.7
199 27 / BM60nova [919] Petr Semecký 1965 CZE Praha 02:44:47.7 01:24:33.5
200 54 / BM40 [108] Jakub Navrátil 1982 CZE MIMI BIKE TEAM 02:45:39.4 01:25:25.2
201 59 / BM50nova [910] Petr Horák 1971 CZE Praha 02:52:46.9 01:32:32.7
202 8 / BW40nova [904] Hana Fridrichovská 1980 CZE 02:57:03.8 01:36:49.6
203 60 / BM50 [132] David Tomaschko 1975 CZE Team Goofy 02:57:06.3 01:36:52.1
204 3 / BW50+ [56] Olga Bláhová 1962 CZE PLZEŇ 03:04:31.7 01:44:17.5
205 9 / BW30 [136] Jana Umlaufová 1988 CZE MIMI BIKE TEAM 03:12:24.2 01:52:10.0
206 61 / BM50nova [915] Jaroslav Mičan 1977 CZE Větrušice 03:20:56.5 02:00:42.3
206 9 / JB [113] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice
206 62 / BM50 [628] Jiří Kos 1968 CZE Nova cup

result list Koloběžky na trase B (ČP muži)

start ~ 12:15:00

02:16:53.8
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [155] Tomáš Doleschal 1986 CZE Fitkoloběh Otrokovice 02:16:28.7
2 2 / Muži [630] Miloslav Bárta 1969 CZE Jafiduto 1984 02:17:18.9 00:50.2

result list Soutěž firemních týmů na trase B

start ~ 12:15:00

01:52:21.85
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / JB [3158] Dominik Molák 2002 CZE Police team Brno 01:37:15.8
2 1 / BM50 [1158] Karel Molák 1971 CZE Police team Brno 01:37:32.5 00:16.7
3 1 / BM40 [4158] Ondřej Krátký 1983 CZE Police team Brno 01:40:48.0 03:32.2
4 2 / BM40 [5158] Marek Ševela Ševela 1979 CZE Police team Brno 01:42:02.0 04:46.2
5 2 / BM50 [2158] Robert Helešic 1972 CZE Police team Brno 01:53:03.6 15:47.8
6 3 / BM40 [183] Marek Hunkař 1985 CZE HZS Břeclav 02:01:19.1 24:03.3
7 1 / BM30 [177] Vojtěch Celta 1994 CZE HZS Břeclav 02:10:05.9 32:50.1
8 4 / BM40 [179] Michal Brychta 1979 CZE HZS Břeclav 02:16:47.9 39:32.1

result list Nova jízda

start ~ 12:45:00

01:45:25.734
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [395] Ondra Stropnický 1987 CZE Prodoli racing team 01:02:06.0
2 2 / Muži [328] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 01:02:53.5 00:47.5
3 3 / Muži [305] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Team Brno 01:03:38.3 01:32.3
4 1 / Starší žáci [345] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:04:10.9 02:04.9
5 4 / Muži [382] Martin Šišovský 1986 SVK bikeacademy.sk 01:04:47.2 02:41.2
6 5 / Muži [310] Radek Hrdlička 1986 CZE Miroslav 01:04:48.3 02:42.3
7 6 / Muži [361] Stanislav Pláteník 1969 CZE Mikulov 01:04:57.2 02:51.2
8 7 / Muži [311] Karel Husek 1998 CZE EDLINE MTB Team 01:05:05.4 02:59.4
9 8 / Muži [390] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 01:05:26.2 03:20.2
10 9 / Muži [322] Michal Moravec 1980 CZE GHOST Team 01:06:06.0 04:00.0
11 10 / Muži [320] Zbyněk Málek 1988 CZE Česká spořitelna - Accolade 01:06:33.8 04:27.8
12 11 / Muži [360] Patrik Chromiak 1998 SVK LOVEC bike team 01:06:49.7 04:43.7
13 12 / Muži [396] Peter Homola 1982 SVK Proefekt 01:06:55.8 04:49.8
14 13 / Muži [384] Július Kuzma 1993 SVK Bardejov 01:07:30.0 05:24.0
15 14 / Muži [333] Přemysl Šmíd 1983 CZE Tom´s Radhaus 01:09:33.6 07:27.6
16 15 / Muži [362] Radim Vrba 1977 CZE Koryčany 01:10:29.1 08:23.1
17 1 / Ženy [379] Tereza Valentová 1994 CZE PUSKINAK.CZ 01:11:27.2 09:21.2
18 16 / Muži [327] Petr Nekvasil 1981 CZE Tom´s Radhaus 01:12:29.9 10:23.9
19 17 / Muži [314] Vojtěch Kadlec 1982 CZE Brno 01:13:42.2 11:36.2
20 1 / Starší žákyně [373] Klára Staňková 2004 CZE Premium hotel Znojmo 01:14:57.4 12:51.4
21 18 / Muži [375] Otakar Košťál 1973 CZE Premium hotel Znojmo 01:15:00.9 12:54.9
22 19 / Muži [7107] Petr Kružík 1986 CZE Kupařovice 01:15:49.2 13:43.2
23 20 / Muži [7101] FRANTIŠEK LOJÍN 1966 CZE Kraken team Dobříš 01:16:04.5 13:58.5
24 21 / Muži [7106] Petr Bartek 1992 CZE Symbio BMC 01:16:26.3 14:20.3
25 2 / Ženy [7094] HANA HRUBÁ 1973 CZE Kraken team Dobříš 01:17:20.4 15:14.4
26 22 / Muži [316] Lukáš Knap 1986 CZE Trutnov 01:17:53.8 15:47.8
27 23 / Muži [370] PAVEL BRUCK 1982 CZE HOŠEK MOTOR 01:18:15.0 16:09.0
28 24 / Muži [308] Stanislav Havliš 1962 CZE Bike Kyjov 01:18:51.9 16:45.9
29 25 / Muži [343] Libor Vévoda 1967 CZE Blansko 01:20:20.4 18:14.4
30 2 / Starší žáci [400] Ondřej Veselý 2003 CZE TJ Spartak Třebíč 01:20:35.1 18:29.1
31 3 / Ženy [402] Michaela Šolcová 1989 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:20:46.6 18:40.6
32 26 / Muži [358] Jan Skřipský 1991 CZE Kunštát 01:20:47.4 18:41.4
33 27 / Muži [359] Tomáš Daněk 1993 CZE Svitávka 01:21:34.6 19:28.6
34 4 / Ženy [397] Lucia Pešková 1983 SVK Bratislava 01:21:48.9 19:42.9
35 28 / Muži [363] Jan Taraba 1948 CZE AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 01:22:52.4 20:46.4
36 5 / Ženy [367] Marcela Kašjaková 1982 SVK Cabaj-Čapor 01:23:21.1 21:15.1
37 29 / Muži [340] Vladimír Varmuža 1975 CZE Hodonín 01:23:24.5 21:18.5
38 30 / Muži [401] Adolf Prokůpek 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 01:24:26.7 22:20.7
39 6 / Ženy [346] Adéla Zemenová 2000 CZE Zábřeh 01:24:59.1 22:53.1
40 31 / Muži [380] Adam Ohřál 1992 CZE 1. Cyklopomoc Mikulov 01:25:00.7 22:54.7
41 32 / Muži [303] Vaclav Dolba 1988 CZE Moravsky Krumlov 01:26:39.5 24:33.5
42 33 / Muži [377] Juraj Skačan 1982 SVK Trávnica 01:27:33.7 25:27.7
43 34 / Muži [372] Josef Křižan 1947 CZE Kněždub 01:29:00.0 26:54.0
44 7 / Ženy [339] Lucie Uhlová 1990 CZE Brno 01:29:14.1 27:08.1
45 35 / Muži [326] Ladislav Nálevka 1962 CZE Trutnov 01:29:58.4 27:52.4
46 8 / Ženy [330] Olga Procházková 1978 CZE GHOST team 01:30:48.8 28:42.8
47 36 / Muži [7093] Richard Holešinský 1974 CZE Brno 01:31:04.5 28:58.5
48 37 / Mužinova [944] Tomáš Mikyska 1984 CZE NOVA 01:31:36.0 29:30.0
49 9 / Ženy [394] Daniela Štábová 1972 CZE Znojmo 01:31:47.8 29:41.8
50 38 / Mužinova [947] Štěpán Peichl 1972 CZE Praha 01:32:07.1 30:01.1
51 39 / Muži [306] Pavel Falt 1981 CZE Polička 01:33:01.8 30:55.8
52 40 / Muži [125] Martin Snídal 1978 CZE ARIA PURA 01:33:23.3 31:17.3
53 41 / Mužinova [946] Tomáš Pavlíček 1990 CZE PR Dream Team 01:33:50.6 31:44.6
54 10 / Ženy [374] Veronika Volfová 1990 CZE Paseky 01:35:13.4 33:07.4
55 42 / Muži [381] Radislav Burián 1953 CZE Vrutky 01:35:14.4 33:08.4
56 43 / Muži [325] Lukáš Nálevka 1988 CZE Trutnov 01:35:42.8 33:36.8
57 44 / Muži [344] Radovan Vodica 1969 CZE Dolní Dunajovice 01:36:13.8 34:07.8
58 11 / Ženy [383] Zuzana Jurášková 1978 CZE Znojmo 01:36:20.3 34:14.3
59 45 / Mužinova [931] Jirman Jakub 1977 CZE SLOTHS 01:36:45.4 34:39.4
60 12 / Ženynova [943] Lucie Maxiánová 1979 CZE Praha 4 01:37:26.1 35:20.1
61 46 / Muži [392] Martin Macháček 1981 CZE Šanov 01:39:06.5 37:00.5
62 47 / Mužinova [941] Michal Malenčík 1983 CZE CME 01:39:25.3 37:19.3
63 13 / Ženy [317] Petra Knapová 1986 CZE Trutnov 01:39:53.5 37:47.5
64 48 / Muži [376] Vladimír Lindaur 1975 CZE Únanov 01:39:57.7 37:51.7
65 49 / Muži [321] Peter Mego 1962 SVK MEGATEAM 01:40:08.3 38:02.3
66 50 / Mužinova [932] Tomáš Janáček 1952 CZE Praha 6 01:40:49.1 38:43.1
67 14 / Ženy [399] Petra Vichtová 1967 CZE Petra Vichtová PONT OPAVA 01:41:14.5 39:08.5
68 51 / Muži [318] Ondřej Kostka 1991 CZE Opava 01:41:39.2 39:33.2
69 15 / Ženy [329] Lucie Pošvářová 1977 CZE Explosia 01:41:52.2 39:46.2
70 2 / Starší žákyněnova [951] Julie Peichlová 2004 CZE Praha 01:42:03.6 39:57.6
71 16 / Ženy [307] Jana Faltová 1982 CZE Polička 01:42:29.9 40:23.9
72 52 / Mužinova [962] Vojtech Vyborny 1989 CZE 01:44:16.9 42:10.9
73 53 / Mužinova [928] Lubor Burda 1975 CZE 01:44:37.6 42:31.6
74 54 / Mužinova [959] Ivan Špringr 1985 CZE Praha 12 01:46:57.4 44:51.4
75 55 / Muži [393] Stanislav Schystal 1959 CZE Znojmo 01:47:18.9 45:12.9
76 56 / Mužinova [937] Tomáš Krejza 1984 CZE Praha 01:48:33.6 46:27.6
77 57 / Muži [369] Jaroslav Jeřábek 1972 CZE Mikulov 01:48:58.5 46:52.5
78 17 / Ženynova [957] Zuzana Slobodová 1989 CZE Praha 01:49:09.0 47:03.0
79 18 / Ženynova [935] Iveta Kalousová 1984 CZE Double II 01:49:15.7 47:09.7
80 58 / Muži [319] Marek Kunc 1975 CZE GHOST team 01:49:19.6 47:13.6
81 3 / Starší žákyně [7105] Simona Kuncová 2006 CZE GHOST junior Team 01:49:20.0 47:14.0
82 19 / Ženy [332] Anastasia Sokolova 1987 CZE Moravany u Brna 01:49:53.6 47:47.6
83 59 / Muži [302] Radek Bouma 1987 CZE Semice 01:49:56.8 47:50.8
84 20 / Ženy [7102] Lucie Netková 1990 CZE Lanškroun 01:49:57.3 47:51.3
85 3 / Starší žáci [7104] Marek Hort 2009 CZE Zbýšov 01:49:58.5 47:52.5
86 60 / Muži [309] Ladislav Hort 1958 CZE Zbýšov 01:50:04.8 47:58.8
87 21 / Ženynova [954] Alex Ruzek 1980 CZE 01:51:21.7 49:15.7
88 61 / Muži [341] Martin Vencl 1981 CZE Explosia 01:51:59.1 49:53.1
89 22 / Ženynova [961] Martina, Vrňáková 1984 CZE PR Dream Team 01:55:02.0 52:56.0
90 4 / Starší žáci [368] Václav Jeřábek 2003 CZE Mikulov 01:56:20.7 54:14.7
91 62 / Muži [7091] Jan Kročil 1977 CZE aquarium relax 01:57:33.6 55:27.6
92 23 / Ženy [378] Šárka Kališová 1965 CZE Frýdek - Místek 01:57:38.8 55:32.8
93 24 / Ženy [301] Alžbeta Bielichova 1995 SVK Bánovce nad Bebravou 02:02:42.8 01:00:36.8
94 63 / Muži [313] Patrik Jacko 1993 SVK 62 02:02:43.8 01:00:37.8
95 5 / Starší žácinova [949] Jonáš Peichl 2006 CZE Praha 02:03:35.0 01:01:29.0
96 25 / Ženynova [927] Ivona Buchtová 1984 CZE nova-ibu 02:03:41.7 01:01:35.7
97 26 / Ženynova [950] Jana Peichlová 1970 CZE Praha 02:07:37.7 01:05:31.7
98 4 / Starší žákyně [312] Barbora Chvojková 2004 CZE GHOST team 02:07:58.1 01:05:52.1
99 5 / Starší žákyněnova [938] Anna Kubíčková 2005 CZE 02:09:34.2 01:07:28.2
100 6 / Starší žákyně [337] Natali Tuzarová 2006 CZE GHOST team 02:09:35.1 01:07:29.1
101 64 / Muži [7092] Petr Chvojka 1977 CZE GHOST team 02:09:36.5 01:07:30.5
102 65 / Muži [387] Zdeněk Zvěřina 1992 CZE Strachotín 02:10:08.5 01:08:02.5
103 27 / Ženy [324] Marcíí Nádvorníková 1972 CZE Strakov 02:11:54.4 01:09:48.4
104 66 / Muži [323] Kamil Nádvorník 1973 CZE Strakov 02:11:55.0 01:09:49.0
105 28 / Ženynova [936] Veronika, Kozáková 1980 CZE 02:15:25.6 01:13:19.6
106 29 / Ženynova [958] Anna Suchá 1984 CZE Praha 02:16:27.4 01:14:21.4
107 7 / Starší žákyněnova [923] Adéla Brychová 2006 CZE 02:19:27.8 01:17:21.8
108 30 / Ženynova [925] Zuzana Brychová 1978 CZE 02:19:29.2 01:17:23.2
109 31 / Ženynova [933] Monika Jančová 1979 CZE Praha 02:20:09.1 01:18:03.1
110 32 / Ženynova [952] Lucia Petrovičová 1986 CZE HR 02:22:46.9 01:20:40.9
111 33 / Ženy [331] Naděžda Rokusková 1968 CZE Jenišov 02:23:27.1 01:21:21.1
112 34 / Ženynova [929] Kateřina Coubalová 1992 CZE HR 02:25:45.9 01:23:39.9
113 67 / Muži [386] Zdeněk Zvěřina 1972 CZE Strachotín 02:26:29.9 01:24:23.9
114 35 / Ženynova [926] Andrea Brychová 1979 CZE 02:27:17.2 01:25:11.2
115 36 / Ženynova [939] Veronika Kubínková 1986 CZE PR Dream Team 02:28:30.9 01:26:24.9
116 68 / Mužinova [921] Tomáš Bohata 1993 CZE REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 02:30:07.2 01:28:01.2
117 69 / Mužinova [948] Šimon Peichl 2002 CZE 02:30:20.0 01:28:14.0
118 8 / Starší žákyně [338] Valentina Tuzarová 2012 CZE GHOST team 02:32:51.7 01:30:45.7
119 70 / Muži [304] Michal Dudek 1973 CZE GHOST team 02:32:53.6 01:30:47.6
120 71 / Muži [7103] Jiří Švestka 1976 CZE Lanškroun 02:34:08.3 01:32:02.3
121 37 / Ženynova [922] Hana Bohatá 1986 CZE FABIO TEAM 02:35:17.9 01:33:11.9
122 38 / Ženy [385] Hana Řezáčová 1971 CZE Strachotín 02:38:44.0 01:36:38.0
123 39 / Ženy [389] Irena Kochová 1979 CZE Šanov 02:55:54.2 01:53:48.2
124 72 / Muži [388] Petr Zelinka 1976 CZE Šanov 02:55:54.5 01:53:48.5
125 40 / Ženynova [960] Jana, Tycová 1969 CZE HR 02:56:35.2 01:54:29.2
126 41 / Ženynova [940] Martina Líšťanská 1980 CZE HR 02:57:15.1 01:55:09.1
127 73 / Muži [334] Jan Švestka 1957 CZE CykloNovinky.cz 03:14:52.4 02:12:46.4
128 42 / Ženy [335] Anna Švestková 1963 CZE CykloNovinky.cz 03:15:06.4 02:13:00.4
DNS / Mužinova [942] Jan Maxián 1983 CZE

result list Koloběžky na trase Nova (ČP ženy)

start ~ 12:45:00

02:19:35.21
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [349] Kateřina Šefcová 2000 CZE KOSTKA Racing 01:36:18.8
2 1 / Muži [371] Radek Křižan 1974 CZE Kněždub 01:41:10.5 04:51.7
3 2 / Ženy [350] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 01:45:55.5 09:36.7
4 3 / Ženy [348] Martina Doleschalová 1981 CZE Moraviaman team Otrokovice 01:54:26.7 18:07.9
5 2 / Muži [391] Ivan Čabla 1980 CZE 1. Cyklopomoc Mikulov 02:01:38.5 25:19.7
6 3 / Muži [364] Robert Slaný 1969 CZE Břeclav 02:35:08.2 58:49.4
7 4 / Ženy [366] Jana Veverková 1972 CZE Velké Bílovice 02:35:09.9 58:51.1
8 5 / Ženy [365] Alena Slaná 1970 CZE Břeclav 02:35:10.4 58:51.6
9 6 / Ženy [347] Michaela Benkö 1974 CZE Brno 03:15:26.5 01:39:07.7
10 4 / Muži [156] Jiří Polách 1980 CZE Brno 03:15:27.1 01:39:08.3

result list Handicap

start ~ 12:45:00

02:42:49.586
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Mužihandicap [351] Pavel Děcký 1974 CZE Spolek GO ON 01:49:58.0
2 2 / Mužihandicap [7108] Petr Hrabica 1954 CZE Václavovice 02:22:35.5 32:37.5
3 3 / Muži [356] Zdeněk Zvolský 1974 CZE Černí koně 02:34:16.8 44:18.8
4 4 / Mužihandicap [7109] Radoslav Fabián 1975 CZE Černí koně 02:55:55.2 01:05:57.2
5 5 / Muži [353] Petr Nerad 1966 CZE Handbike CR 03:01:26.7 01:11:28.7
6 6 / Mužihandicap [355] Pavel Šprynar 1972 CZE Kladno 03:03:04.1 01:13:06.1
7 1 / Ženy [352] Petra Hurtová 1985 CZE Dexter 03:12:30.8 01:22:32.8