Mercedes-Benz Nova Cup Mikulov

2016-09-24 Mikulov [CZE]

announcement

registration

start list

results

odrážedla total: 18, men : 9, women: 9, Muži: 9, Ženy: 9 [html] [pdf]
kola do 6 let total: 21, men : 13, women: 8, Muži: 13, Ženy: 8 [html] [pdf]
7 - 9 let total: 24, men : 18, women: 6, Muži: 18, Ženy: 6 [html] [pdf]
10 - 12 let total: 30, men : 22, women: 8, Muži: 22, Ženy: 8 [html] [pdf]
13 - 14 let total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf]
Trasa A 50km total: 327, men : 293, women: 34, M19-29: 61, M30-39: 104, M40-49: 77, M50-59: 41, M60: 10, Z19-29: 9, Z30-39: 16, Z40: 9 [html] [pdf]
Nova jízda 25km total: 287, men : 207, women: 80, junior: 22, M19-29: 20, M30-39: 47, M40-49: 58, M50-59: 31, M60: 29, juniorky: 11, Z19-29: 17, Z30-39: 30, Z40-49: 19, Z50: 3 [html] [pdf]
tandemy total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

start list odrážedla

start ~ 10:17:00 , all years of born , registered: 18 participants ( 9 of men, 9 of women)

category # name state year team
Ženy [1046] Beritová Sofie CZE 2012 Praha
Muži [1002] Dumek Václav CZE 2014 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
Muži [1008] Fibikar Jan CZE 2012 Nilfisk pro cycling team
Muži [1049] Hrach Ferdinand CZE 2013 Petříkov
Ženy [481] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
Muži [916] Křivánek Jiří CZE 2015 Premium EthicSport
Ženy [252] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Ženy [7343] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Ženy [1026] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Ženy [253] Lázničková Verunka CZE 2013 Nilfisk pro cycling
Ženy [7344] Lázničková Verunka CZE 2013 Nilfisk pro cycling
Ženy [1025] Lázničková Verunka CZE 2013 Nilfisk pro cycling
Muži [860] Lysoněk Dominik CZE 2013 Židlochovice
Ženy [1001] Otoupalíková Štěpánka CZE 2014 Tesla Brno
Muži [5150] Peslar Ondřej CZE 2012
Muži [1016] Pluháček Petr CZE 2014 Mikulov
Muži [ ] Seidl Jakub CZE 2014 Olomouc
Muži [1097] Skalický Jan CZE 2012 Mimi Bike team

start list kola do 6 let

start ~ 10:28:24 , 2010 and younger , registered: 21 participants ( 13 of men, 8 of women)

category # name state year team
Muži [998] Bičiště Tomáš CZE 2011 Týnec nad Vltavou
Muži [1048] Brunclík Alex CZE 2010 Brunclíci
Ženy [7276] Cibulková Agáta CZE 2010 FOR BIKES cycling team
Ženy [1022] Cibulková Agáta CZE 2010 FOR BIKES cycling team
Muži [1003] Dumek Ondřej CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
Muži [874] Fojtík František CZE 2010 Bystřice pod Hostýnem
Muži [909] Jílek Michal CZE 2012 Rybičky Valtice
Muži [903] Jílek Petr CZE 2011 JP KOVO CZ
Ženy [680] Kráčmarová Michaela CZE 2012 BKL Machov
Muži [926] Kročel Lukáš CZE 2010 Mikulov
Muži [910] Kuchař Kristián CZE 2011 Třebíč
Ženy [1052] Maxiánová Rebeka CZE 2011 Praha 4
Muži [902] Michal Martin CZE 2010 Rouchovany
Muži [948] Nosek Viktor CZE 2011 Mikulov
Muži [1005] Otoupalík Jakub CZE 2012 Brno
Muži [1043] Pokorný Quido SVK 2011 Hrabovka
Ženy [677] Štrofová Natálie CZE 2012 PneuAlu Team
Ženy [1042] Štrofová Natálie CZE 2012 PneuAlu Team
Ženy [1057] Šumpíková Eliška CZE 2010 Fa RENE
Muži [1007] Václavík Jakub CZE 2010 Kamnný Újezd
Ženy [1028] Vašutová Barbora CZE 2011

start list 7 - 9 let

start ~ 10:39:12 , 2007 - 2009 , registered: 24 participants ( 18 of men, 6 of women)

category # name state year team
Ženy [1045] Beritová Julie CZE 2009 Praha
Muži [999] Bičiště Jiří CZE 2009 Týnec nad Vltavou
Muži [ ] Blažek David CZE 2007 Short Bike Olomouc
Muži [1047] Brunclík Sebastian CZE 2008 Brunclíci
Muži [865] Hort Marek CZE 2009 Zbýšov
Muži [327] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži [907] Kern Jakub CZE 2008 Mikulov
Ženy [210] Kráčmarová Anna CZE 2009 BKL Machov
Muži [1037] Krejčí Barbora CZE 2009 Mikulov
Muži [996] Luskač Sebastian CZE 2008 Brno
Muži [42] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Ženy [878] Miková Tereza CZE 2009 Zbyšov
Ženy [1017] Neumannová Kristýna CZE 2007 SK Tour sport Třebíč
Muži [949] Nosek Lukáš CZE 2009 Mikulov
Muži [1073] Skalický Jakub CZE 2009 MIMI BIKE TEAM
Ženy [904] Stoppová Viktoria CZE 2009
Muži [ ] Studeník Jiří CZE 2009 Dolní Dunajovice
Muži [889] Šebesta Julián CZE 2008 Mikulov
Muži [1054] Šumpík Jiří CZE 2009 Fa RENE
Ženy [1056] Šumpíková Lucie CZE 2007 Fa RENE
Muži [1058] Švehlák Adam CZE 2008 Praha
Muži [1059] Švehlák Maximilian CZE 2009 Praha
Muži [994] Vaněk Tomáš CZE 2009 Vyškov
Muži [1029] Vašut David CZE 2007 Rožnov pod Radhoštěm

start list 10 - 12 let

start ~ 10:53:22 , 2004 - 2006 , registered: 30 participants ( 22 of men, 8 of women)

category # name state year team
Muži [928] Balek Lukáš CZE 2006 Hošek motor
Muži [1019] Batelka Libor CZE 2005 Osová Bitýška
Ženy [997] Brůčková Tereza CZE 2006 Brno
Ženy [ ] Cibulka Tereza CZE 2006 FOR BIKES cycling team
Ženy [7153] Cibulková Tereza CZE 2006 Bikeclinic junior team
Ženy [1021] Cibulková Tereza CZE 2006 Bikeclinic junior team
Ženy [1009] Černá Anna CZE 2005 Dráhanský sport team
Muži [1018] FAJTÁK Nicolas SVK 2005 ŠK Topoľčianky
Ženy [7169] Fialová Klára CZE 2006 GS cyklo team Jistebnice
Muži [866] Jeřábek Robin CZE 2006
Muži [ ] Jeřábek Robin CZE 2006 Mikulov
Muži [1040] Kaczur Aleš CZE 2004 SK Janské Lázně
Muži [1039] Kaczur Vojtěch CZE 2006 SK Janské Lázně
Muži [912] Kafka Šimon CZE 2004 Sk Tricyklo Chlubna
Muži [906] Kern David CZE 2005 Mikulov
Muži [995] Krátký Petr CZE 2006 Šternberk
Muži [1038] Krejčí Fabián CZE 2004 Mikulov
Muži [1012] Minařík Viktor CZE 2005 Sportcomplex Břeclav
Muži [927] Prokeš Dominik CZE 2006 Hošek motor
Ženy [430] Racková Nikola CZE 2005 Jihlava
Ženy [1020] Racková Nikola CZE 2005 Jihlava
Muži [1004] Rovner David CZE 2004 Brno
Muži [5148] Rovner Edvard CZE 2006 Jinačovice
Muži [5147] Rovner Matouš CZE 2006 Jinačovice
Muži [877] Šindelář Roman CZE 2005 Hošek Motor
Muži [1055] Šumpík Pavel CZE 2006 Fa RENE
Muži [1036] švec libor CZE 2004 GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Muži [993] Vaněk Michal CZE 2006 Vyškov
Muži [7177] Zadražil Vít CZE 2005 Z Bike Team Třeboň
Muži [923] Zadražil Vít CZE 2005 Z Bike Team Třeboň

start list 13 - 14 let

start ~ 11:09:49 , 2002 - 2003 , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women)

category # name state year team
Ženy [857] Badinská Laura CZE 2002
Muži [867] Jeřábek Václav CZE 2003
Muži [ ] Jeřábek Václav CZE 2003 Mikulov
Muži [924] Koktavý Jiří CZE 2002 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
Ženy [901] Michalová Anna CZE 2003
Muži [900] Stloukal Richard CZE 2002 ACT lerak Blansko

start list Trasa A 50km

start ~ 12:30:00 , all years of born , registered: 327 participants ( 293 of men, 34 of women)

category # name state year team
M40-49 [5094] Armečník Roman CZE 1972 turistický klub svedernik
M40-49 [5194] Balaja David CZE 1969 Hodonín
M40-49 [ ] Baranovič Peter SVK 1976 Bratislava
M19-29 [931] Barták Martin CZE 1990 Cyklistický klub Lesonice
M19-29 [ ] Bartek Petr CZE 1992 Symbio+ BMC
M30-39 [10] Bártfay Tomáš CZE 1986 Sloths
M19-29 [952] Bartoš Ondřej CZE 1990 Praha
M19-29 [447] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
M19-29 [917] Bartůněk Marek CZE 1998 Ethic Sport
M19-29 [ ] Bartuněk Marek CZE 1998 Premium Ethic Sport
M30-39 [847] Bečák Milan CZE 1978 Fryšták
M30-39 [26] Bednařík Kamil CZE 1985 METROPOJEKT
M19-29 [102] Beran Lukáš CZE 1988 GHOST team
M19-29 [894] Beran Lukáš CZE 1988 GHOST team
M30-39 [852] Beran Vojtěch CZE 1982 Alltraining.cz
M40-49 [ ] Beránek Marian SVK 1968 ZAVAR
Z19-29 [701] Bergerová Karolina CZE 1992 Carla.Kupkolo.cz
M30-39 [44] Bičiště Jan CZE 1984 Fa RENE
M40-49 [45] Bláha Jiří CZE 1975 Houmr Coowa Team
M40-49 [896] Blechta Petr CZE 1975 Praha 9
M40-49 [5329] Blechta Petr CZE 1975 Praha 9
M30-39 [5] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
M30-39 [892] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
Z30-39 [6] Boháčová Andrea CZE 1980 Praha
Z30-39 [893] Boháčová Andrea CZE 1980 Praha
M30-39 [46] Bohata Tomáš CZE 1980 Miřetice 12
M40-49 [898] Brabec Pavel CZE 1973 Brabec velkoobchod
M40-49 [503] Bradáč Daniel CZE 1972 FOR BIKES cycling team
M19-29 [953] Brett Jan CZE 1991 (J)elita vod vody
M30-39 [954] Brůžek Michal CZE 1983 Brno
M19-29 [955] Březina Jakub CZE 1993 Splašenej Lenochod
M40-49 [956] Bříza Jiří CZE 1968 Žatec
M50-59 [504] Bubla Ladislav CZE 1959 GS Cykloteam Jistebnice
M40-49 [5224] Burian Marian CZE 1974 Svatý Jur
M30-39 [915] Butkov Tomáš CZE 1985 Nový Jičín
M60 [160] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
M50-59 [ ] CAKL MIROSLAV CZE 1960 Cyklisticky klub Lesonice
M40-49 [47] ČADÍK ROMAN CZE 1975 HOŠEK MOTOR
M30-39 [1096] Částka Jaroslav CZE 1983 MIMI BIKE TEAM
M50-59 [5734] Černý Jiří CZE 1962 Brno
M30-39 [959] Černý Josef CZE 1984 Praha
M19-29 [5563] Černý Radek CZE 1989 Cyklo Atom cycling team
M19-29 [958] Černý Radek CZE 1989 Cyklo Atom cycling team
M19-29 [3] Damek Milan CZE 1992 Nilfisk pro cycling
M19-29 [5315] Damek Milan CZE 1992 Nilfisk pro cycling
Z30-39 [ ] delete delete CZE 1980 ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
M50-59 [5071] Dix Petr CZE 1965 Chomutov
M50-59 [937] Dix Petr CZE 1965 Chomutov
M19-29 [960] Dlouhý Jan CZE 1992 Splašenej Lenochod
M30-39 [882] Drábek Zdeněk CZE 1978 Cycling Brno
Z30-39 [5213] Dragan Marina SVK 1983 BRC
M50-59 [585] Dušek Radek CZE 1966 GALAXY CYKLOŠVEC
M50-59 [862] Dušek Radek CZE 1966 GALAXY CYKLOŠVEC
M30-39 [507] Ečer Tomáš CZE 1979 TRUXXXIK cycling
M30-39 [48] EFFENBERGER PETR CZE 1986 HOŠEK MOTOR
M40-49 [163] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
M50-59 [961] ejem milan CZE 1965 Držovice
M30-39 [509] Eliášek Martin CZE 1979 Galaxy bike Tálín
M50-59 [5182] Feher Roman CZE 1965 Havířov
M19-29 [511] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
M40-49 [5317] Fischer Markus AUT 1976 FSPV Erste Bank
M19-29 [1111] Fojtík Jan CZE 1988 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
M30-39 [1112] Fojtík Ondřej CZE 1977 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Z40 [394] Fosumova Michaela CZE 1971 Cesky Krumlov
Z19-29 [274] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M30-39 [5187] Frýdek Jan CZE 1978 Ratíškovice
M30-39 [ ] Ginter Tomáš CZE 1984 MiKo Cycles Přerov
M40-49 [947] Glajza Robert CZE 1971 SLOVENSKO
M19-29 [ ] Gorgosz Rene CZE 1988 xxx
M50-59 [883] Haberzettel Dieter AUT 1964 austria-biker
M40-49 [512] Hadáček František CZE 1975 GS cyklo team Jistebnice
M40-49 [580] Hadáček František CZE 1975 GS cyklo team Jistebnice
M50-59 [861] Hájek Pavel CZE 1960
M30-39 [49] Hána Filip CZE 1980 Střílky
M30-39 [ ] Haring Martin CZE 1986 SLOVENSKO
M40-49 [5674] Havránek Martin CZE 1971 SK Fit Tábor
M40-49 [930] Havránek Martin CZE 1971 SK Fit Tábor
M40-49 [1013] Havránek Martin CZE 1971 SK Fit Tábor
M50-59 [962] Herník Petr CZE 1964 Chrt Brno
M40-49 [513] Hladík Ondřej CZE 1976 Bikerespect
M30-39 [963] Hlaváč David CZE 1980 Myšárna
M50-59 [50] Hlaváček Tomáš CZE 1965 Praha 11
M19-29 [941] Hojdík Vladimír SVK 1992 SLOVENSKO
M19-29 [5208] Hojdík Vladimír SVK 1992 SLOVENSKO
M30-39 [897] Homola Peter CZE 1982 Pro efekt
M40-49 [51] Horák Petr CZE 1971 Praha
M30-39 [52] Horálek Václav CZE 1983 Benešov
M40-49 [515] Hořejší Jiří CZE 1973 Cyklo ATOM cycling team
M30-39 [964] Hořeňovský Jiří CZE 1982 Stratos auto cycling team
M30-39 [657] Hrach Michal CZE 1977 Hotel Hubertus Špindl
M30-39 [808] Hrach Michal CZE 1977 Hotel Hubertus Špindl
M30-39 [880] Hromádka Matěj SVK 1981 Bratislava
Z30-39 [881] Hromádková Martina CZE 1978 Bratislava
M40-49 [1] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [423] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [612] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M40-49 [925] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
M30-39 [53] HRUŠKA TOMÁŠ CZE 1984 HOŠEK MOTOR
M50-59 [849] Hulej Miroslav SVK 1964 KNAC Ružomberok
M30-39 [884] Ilališ Petr CZE 1984 Osová Bítyška
M30-39 [287] Izdný Zdeněk CZE 1980 S Milenkou na věky
M40-49 [ ] Janda Radim CZE 1973 Ostrava Pouba
M40-49 [871] Jarůšek Josef CZE 1974 Spešov
M50-59 [965] Jégl Jaroslav CZE 1965 Kolokroužek Zlín
Z19-29 [938] Joannidu Sofie CZE 1999 Bike 2000
Z30-39 [5223] Juhásová Andrea SVK 1985 Bike Team Juhasky
Z30-39 [ ] Juhásová Zuzana SVK 1985 Bike Team Juhasky
M30-39 [5212] Juráš Pavol SVK 1981 U2 Myjava
M50-59 [913] Kafka Radek CZE 1964 Sk Tricyklo Chlubna
M30-39 [ ] Kalda Martin CZE 1978 Brno
M30-39 [596] Kališ Petr CZE 1984 Osová Bítýška
M30-39 [54] Kamený Štěpán CZE 1986 Praha
M30-39 [943] Karas Juraj CZE 1985 SLOVENSKO
M50-59 [5049] Kareis Martin CZE 1965 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
M40-49 [870] Karchňák Jiří CZE 1968 Kar sport
Z40 [869] Karchňáková Kateřina CZE 1970 Kar sport
M60 [908] Kárník Jan CZE 1942 hodinky 4pm
M19-29 [82] Kavalír Jakub CZE 1993 KC Kutná hora
M40-49 [55] Kazda Pavel CZE 1973 Hradec Králové
M50-59 [520] Kdýr Petr CZE 1964 BSK racing
M40-49 [875] Khek Roman CZE 1967 Kraken team Dobříš
M30-39 [859] Klečka Zdeněk CZE 1985 Kondiční Tréninky Mikulov
M40-49 [56] Knott Jakub CZE 1973 Sloths
M40-49 [966] Kocur Kamil CZE 1971 Znojmo
M40-49 [5678] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
M40-49 [1024] Kolář Václav CZE 1975 AC Sparta Praha Ciclink
M50-59 [521] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
M60 [967] Kolínek František CZE 1956 AK Perná
M30-39 [5211] Koranda Lukáš CZE 1985 KoLove
M30-39 [5186] Kordula Jiří CZE 1984 Ratíškovice
M40-49 [5306] Kordula Vilém CZE 1976 WZ AUTO IPORT SPECIALIZED
M30-39 [ ] Koten Adam CZE 1981 MST Jihlava
Z30-39 [ ] Kotenová Simona CZE 1977 MST Jihlava
M40-49 [124] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
M30-39 [522] Kovářík Tomáš CZE 1982 www.vikingfootwear.cz
M30-39 [856] Krátký Michal CZE 1978 Šternberk
M19-29 [5659] Krejčí Michal CZE 1987 JH Cycling
M19-29 [934] Krejčí Michal CZE 1987 JH Cycling
M30-39 [164] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
M60 [ ] Krupička Petr CZE 1951 AUTHOR masters team
M30-39 [968] Krutilek Petr CZE 1982 Nový Jičín
M30-39 [1105] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
M30-39 [194] Kubík Martin CZE 1977 BB Cyklosport Superior
M40-49 [807] KUBRYCHT Miloš CZE 1967 Rockmachine Cyklomax
M40-49 [5326] KUBRYCHT Miloš CZE 1967 Rockmachine Cyklomax
M30-39 [525] Kučera Jan CZE 1985 Shut up Legs
M30-39 [57] KUČERA LÚBOŠ CZE 1981 HOŠEK MOTOR
M40-49 [797] Kučera Radek CZE 1972 Doksy
M40-49 [127] Kučera Viktor CZE 1975 CK MTB Maraton Hlinsko
M40-49 [895] Kučera Viktor CZE 1975 CK MTB Maraton Hlinsko
M19-29 [5742] Kudlák Tomáš CZE 1993 BIKE TEAM VODňANY
M19-29 [1027] Kudlák Tomáš CZE 1993 BIKE TEAM VODňANY
M30-39 [58] KUGLER ONDŘEJ CZE 1986 HOŠEK MOTOR
M40-49 [5190] Kuchta Robert CZE 1973
M30-39 [969] Kukliš Petr CZE 1978 Břeclav
M50-59 [572] kulička bohoš CZE 1962 autoservisbk
M50-59 [1014] kulička bohoš CZE 1962 autoservisbk
M30-39 [970] Kundrata Ivo CZE 1978 Mutěnice
M19-29 [945] Kurty Jakub SVK 1997 SLOVENSKO
M19-29 [526] Kyndl Lukáš CZE 1993 BSK racing
M40-49 [838] Kysela Patrik CZE 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team
M19-29 [971] Lacek David CZE 1992 Velešovice
M40-49 [5192] Laga Milan CZE 1967
M30-39 [944] Lami Michal SVK 1986 Kosice
M30-39 [59] LÁNÍK JINDŘICH CZE 1986 HOŠEK MOTOR
M19-29 [5325] Lasák Matěj CZE 1992 MAX CURSOR
M30-39 [60] Látal Radek CZE 1980 Masojedy
M19-29 [303] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
M50-59 [698] Ledecký Radek CZE 1966 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M30-39 [864] Lehký Jiří CZE 1980 Nilfisk pro cycling
M30-39 [174] Lehky Jiří CZE 1980 GHOST team
Z30-39 [304] Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
Z30-39 [43] Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
Z30-39 [850] Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
M30-39 [5181] ludvík Radek CZE 1978 hlubocky
M30-39 [61] LUKEŠ LUDĚK CZE 1984 HOŠEK MOTOR
M50-59 [62] LUKEŠ LUDVÍK CZE 1960 HOŠEK MOTOR
M30-39 [63] Luža Ondřej CZE 1984 Ždánice
M30-39 [863] Lysoněk Michal CZE 1978 Židlochovice
M50-59 [5308] Majerník Karol CZE 1957 Ha Pe Cyklo sport
M30-39 [5206] Markup Michal CZE 1986 Nova
M30-39 [64] Markup Michal CZE 1986 Nova
Z40 [24] Matlášková Jana CZE 1966 Cyklo Jiřička
M19-29 [5176] Matulka Lukáš CZE 1992 OCA-Open Cycling Academy
M40-49 [5660] Meloun Martin CZE 1975 JH Cycling
M40-49 [935] Meloun Martin CZE 1975 JH Cycling
M60 [1041] Mihalík Jan CZE 1955 Mikulov
M19-29 [5233] Mihlačin Peter SVK 1994 EDOO Angličtina po telefonu
M50-59 [5193] Mináli Michal CZE 1966
M19-29 [886] Miškovič Martin SVK 1999 Bežci Šaľa
M40-49 [887] Miškovič Miroslav SVK 1971 Bežci Šaľa
Z19-29 [5183] Mošťková Kateřina CZE 1994 CK Příbram Fany Gastro
Z19-29 [5183] Mošťková Kateřina CZE 1994 CK Příbram Fany Gastro
Z40 [972] Müllerová Hana CZE 1974 AK Drnovice
M30-39 [5234] Murárik Michal CZE 1983 Kaktus Bike
M30-39 [1034] Mužík Petr CZE 1984 Hradec Králové
M30-39 [1031] Navrátil Jakub CZE 1982 MIMI BIKE TEAM
M19-29 [5679] Nedbal Tomáš CZE 1991 Hluboká nad Vltavou
M19-29 [1023] Nedbal Tomáš CZE 1991 Hluboká nad Vltavou
M60 [721] Nechvátal František CZE 1953 HEFR Team
M60 [855] Nechvátal František CZE 1953 HEFR Team
Z30-39 [294] Nenadálová Hanka CZE 1978 Kellys Bikeranch Team WOMEN
M19-29 [973] Novák Jan CZE 1996 Česká spořitelna - Accolade cycling team
M19-29 [65] NOVÁK PATRIK CZE 1988 HOŠEK MOTOR
M30-39 [28] Novotný František CZE 1981 Hradecký Spinning Klub
M30-39 [66] Novotný Michal CZE 1980 Fa RENE
M50-59 [919] Novotny Radim CZE 1963 Premium Ethic Sport
Z30-39 [537] Olbertová Jana CZE 1985 FOR BIKES cycling team
M60 [879] Orner Zdenek CZE 1956 nemam
M19-29 [872] Pagáč Ondrej CZE 2001 Zlín
Z30-39 [591] Pajkrtová Michaela CZE 1979 BSK Racing
M30-39 [974] Pávek Lukáš CZE 1985 Sloupnice
M30-39 [ ] Pektor Stanislav CZE 1980 Biketriatlon Morkovice
M50-59 [538] Peltan Zdeněk CZE 1959 Cyklo Jiřička
M19-29 [67] Pertlík Miroslav CZE 1989 Benešov
M30-39 [68] Petr Ondřej CZE 1983 Praha 5
M40-49 [975] petrů vlastimil CZE 1973 otrokovice
M30-39 [899] Petřík Ondřej CZE 1982 Draci Brno Baseball
M30-39 [918] Pezsat Luboš CZE 1977 Premium Ethic Sport
M30-39 [139] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M30-39 [5185] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M19-29 [69] Pištěk Jakub CZE 1989 Praha
M30-39 [905] Pohanka Libor CZE 1978 KC Brno
M40-49 [22] Polák Martin CZE 1972 Cyklo Atom cycling team
Z40 [20] Polívková Kája CZE 1964 FOR BIKES cycling team
M30-39 [868] Popelka Martin CZE 1980 POPIK team
M40-49 [976] Pospíšil Jiří CZE 1969 Redpoint Eleven Team
M19-29 [704] Pospíšil Lukáš CZE 1998 Redpoint Eleven Team
M40-49 [70] Pošík Vladimír CZE 1972 Fa RENE
M50-59 [977] Präsens Oldřich CZE 1964 MTB Břeclav
M40-49 [5214] Praženka Daniel CZE 1972 Kopčany
M40-49 [ ] Procházka Bronislav CZE 1971 Nilfisk ALTO pro cycling
M30-39 [71] Puška Richard CZE 1983 TV Nova
Z40 [ ] Ráczová Milana CZE 1966 Brno
Z40 [5004] Ráczová Milana CZE 1966 Brno
M30-39 [5316] Raček Andrej SVK 1977 Proefekt
M30-39 [ ] Raček Andrej SVK 1977 PROefekt team
M19-29 [72] Rajmon Matěj CZE 1990 Sloths
M19-29 [545] Regula Jakub CZE 1988 FOR BIKES cycling team
M50-59 [979] Rokusek Jaromír CZE 1966 Jenišov
M30-39 [876] Ruso Radek CZE 1984 Záhlinice
M19-29 [5323] rYGL Tomáš CZE 1990 třebíč
M50-59 [1006] Ryška Jiří CZE 1962 MTB Břeclav
M60 [888] Řepa Bohuslav CZE 1943 Martínkov
M19-29 [939] Salášek Vladimír CZE 1998 SLOVENSKO
Z19-29 [ ] Sedláčková Kateřina CZE 1987 Bikerespect
Z19-29 [ ] Sedláčková Katka CZE 1987 Už to nejede jak za mlada
M40-49 [73] Seidl Vladimír CZE 1971 METROPROJEKT
M40-49 [74] Sejkora Martin CZE 1974 Fa RENE
M50-59 [75] Semecký Petr CZE 1965 Praha
M30-39 [5231] Schwarzkopf Robert CZE 1979 EDOO Angličtina po telefonu
M50-59 [ ] Sítek Ivan CZE 1963 MTB Břeclav
M30-39 [ ] Skarnitzl Jan CZE 1986 Mitas Trek
M19-29 [942] Sklenárik Filip CZE 1996 SLOVENSKO
M50-59 [5631] Skoták Miroslav CZE 1960 CykloHobby Rynárec
M50-59 [929] Skoták Miroslav CZE 1960 CykloHobby Rynárec
M40-49 [890] Slavík Martin CZE 1969 Pila
M40-49 [ ] Slavik Martin CZE 1969 -
Z30-39 [1053] Smělíková Edita CZE 1977 ARIA PURA
M40-49 [ ] Smericka Radek CZE 1967 Hodonín
M40-49 [5307] Smiřička Radek CZE 1967
M19-29 [467] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
M19-29 [21] Smola Lukáš CZE 1992 toi toi cykloklub slaný
Z40 [ ] Sommerová Jana CZE 1976 KolaKoblížek
M40-49 [5232] Sopko Miloš CZE 1975 EDOO Angličtina po telefonu
M40-49 [31] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
M30-39 [30] Soukup Josef CZE 1981 Cyklo Atom cycling team
M19-29 [981] Spálenský Marek CZE 1991 Prosport Sezemice
M30-39 [ ] Staněk ml. Tomáš CZE 1980 Suchodol nad Lužnicí
M30-39 [891] Stehlík Karel CZE 1983 Diváky
M19-29 [1000] Stloukal Karel CZE 1991 Městská policie Mikulov
M30-39 [982] Struhelka Vít CZE 1981 Rafkarna IDEA Cycling Team
M50-59 [983] Suchánek Eduard CZE 1963 Slavkov u Brna
M19-29 [853] Swárovský Michal CZE 1998 Alltraining.cz
M30-39 [564] Šeliga Jarda CZE 1984 JH cycling
M30-39 [933] Šeliga Jarda CZE 1984 JH cycling
M19-29 [76] ŠERHÁK ALEŠ CZE 1991 HOŠEK MOTOR
M40-49 [77] ŠINDELÁŘ JAN CZE 1976 HOŠEK MOTOR
M30-39 [168] Šír Zdeněk CZE 1983 Nilfisk pro cycling
M30-39 [911] Šír Zdeněk CZE 1983 Nilfisk pro cycling
M19-29 [78] Širhal Lukáš CZE 1989 JH Cycling
M30-39 [1107] Škarnizl Jan CZE 1986 Sram Mitas Trek
M40-49 [ ] Škrabal Arnošt CZE 1971 Jarohněvice MTB sport
M40-49 [984] Šrámek Richard CZE 1974 Fa RENE
M60 [5643] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
M50-59 [5230] Štiber Jan CZE 1966 Mikulov
M40-49 [5645] Šulc Petr CZE 1968 Písek
M40-49 [5178] Šulc Petr CZE 1968 Písek
M30-39 [79] Šumpík Martin CZE 1979 Fa RENE
M30-39 [80] Šumpík Stanislav CZE 1978 bike freaks holice
M40-49 [5172] Teufert Luděk CZE 1967 CYKLOSPORT CHROPYNĚ
M19-29 [985] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M19-29 [553] Trnka Dominik CZE 1989 FOR BIKES cycling team
M40-49 [5313] Tvrdík Michal CZE 1970 Nováč reprezent
M30-39 [29] Tybitancl Lukáš CZE 1982 JH Cycling
M30-39 [936] Tybitancl Lukáš CZE 1982 JH Cycling
M40-49 [986] Tyráček Martin CZE 1973 moolbike BBB
M19-29 [946] Ulík Matej CZE 1997 SLOVENSKO
M30-39 [921] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
M30-39 [5269] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Z19-29 [922] Umlaufová Jana CZE 1988 MIMI BIKE TEAM
M50-59 [1035] Urbánek Pavel CZE 1965 Zaječí
Z30-39 [987] Urbánková Eva CZE 1986 KoLove
M30-39 [1044] valka richard SVK 1979 dolomitybike
M30-39 [988] Váňa David CZE 1982 Brno
M30-39 [81] Vedral Jan CZE 1984 Double II
M40-49 [885] Venkrbec Tomáš CZE 1975 Dexter Cycling
M40-49 [556] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
M40-49 [5189] Vichta Marek CZE 1975 FA VICHTA zámečnictví kovovýroba
M19-29 [940] Višňovský Tomáš SVK 1993 PROefekt team
Z19-29 [989] Vlasáková Andrea CZE 1993 Smiřice
M30-39 [560] Vondrák Václav CZE 1979 BSK Racing
M40-49 [561] Vosáhlo Roman CZE 1973 www.vikingfootwear.cz
M19-29 [ ] Vranka Miroslav SVK 1991 Vranov nad Topľou
M50-59 [914] Vrbka Tomáš CZE 1965 Cyklo ATOM cycling team
M50-59 [1015] Vršovsky Tomáš CZE 1966 Praha 10
M50-59 [190] Výbora Jiří CZE 1965 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M50-59 [851] Výbora Jiří CZE 1965 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
M19-29 [584] Weiner Christian CZE 1988 Bike Sport Ansbach
M40-49 [951] Wolf Daniel SVK 1970 Piešťany
Z40 [950] Wolfová Jana SVK 1969 Piešťany
M30-39 [932] Zach Radek CZE 1977 Lesonice
M30-39 [848] Zaoral MArek CZE 1985 Holešov
M19-29 [1030] Zapletal Radek CZE 1989 MIMI BIKE TEAM
M40-49 [12] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
M19-29 [990] Zikmund Miroslav CZE 1987 Cyklistický klub Lesonice
M30-39 [991] Zobal Jaroslav CZE 1981 Slavkov u Brna

start list Nova jízda 25km

start ~ 12:30:00 , all years of born , registered: 287 participants ( 207 of men, 80 of women)

category # name state year team
junior [5304] Augustin Richard CZE 1998 Bratislava
M50-59 [ ] Babiánek Milan CZE 1963 MiKo cycles Přerov
Z40-49 [5236] Badinská Andrea SVK 1976 Svätý Jur
juniorky [5237] Badinská Laura SVK 2002 Svätý Jur
M40-49 [5095] Badinský Patrik SVK 1974 Svätý Jur
M40-49 [5327] BALEK TOMÁŠ CZE 1975 HOŠEK MOTOR
M40-49 [817] Balický Jiří CZE 1976 Hradec Králové 11
M40-49 [5218] Balický Jiří CZE 1976 Hradec Králové 11
M19-29 [5157] Bartek Petr CZE 1992 Symbio+ BMC
M40-49 [5098] Bartík Tomáš CZE 1969 Nové Město na Moravě
M50-59 [5320] Bartoň Milan CZE 1960 Hradec Králové
M40-49 [5700] Benda Jan CZE 1976 TÁBOR BIKE CLASSIC
M40-49 [5282] Benda Jan CZE 1976 TÁBOR BIKE CLASSIC
Z30-39 [5175] Bendová Petra CZE 1977 SK Fit Tábor
M19-29 [5144] Beňo Erik CZE 1992 Bratislava team
Z30-39 [5078] Beranová Tereza CZE 1984 Alltraining.cz
M30-39 [5328] Berit Tomáš CZE 1981 Praha
M50-59 [5195] Blaško Ivan CZE 1966 Veselí nad Moravou
junior [5737] Blažek Jakub CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
junior [5738] Blažek Lukáš CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
M19-29 [5138] Bouchner Jiří CZE 1988 praha 3
M19-29 [5238] Bouma Radek CZE 1987 Semice
Z19-29 [5330] Boumová Ivana CZE 1989 Semice
M60 [5556] Brábník Petr CZE 1952 Dolní Břežany
M19-29 [5155] Brodský Tomáš CZE 1989 Velké Meziříčí
M30-39 [5331] BRUCK PAVEL CZE 1982 HOŠEK MOTOR
M40-49 [5332] Brunclík Stanislav CZE 1972 Brunclíci
Z30-39 [5333] Brunclíková Lucie CZE 1979 Brunclíci
M30-39 [5105] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
M40-49 [5334] Burda Lubor CZE 1975 Offline
M40-49 [5220] Cagáň Vladimír SVK 1970 Trna
M40-49 [5335] Cooper Cooper CZE 1970 Praha
M19-29 [5225] Čapek Jakub CZE 1994 Žerotice
M30-39 [ ] Dian Rastislav CZE 1978 Banska Stiavnica
M30-39 [ ] Dundr Lukáš CZE 1979 SDH Puchlovice
M60 [ ] Dvouletý Vladimír CZE 1942 Kupkolo SRNCI
M60 [ ] Dvouletý Vladimír CZE 1942 Kupkolo SRNCI
M19-29 [5319] Faigl Petr CZE 1996 Plzeň
Z30-39 [5091] Fibikarová Soňa CZE 1980 Nilfisk pro cycling team
M40-49 [5697] Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
M40-49 [5284] Florián Antonín CZE 1972 SK Fit Tábor
M60 [5698] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
M60 [5283] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
M60 [5698] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
M60 [5283] Florián Antonín CZE 1949 SK Fit Tábor
M40-49 [5699] Florián Petr CZE 1973 SK Fit Tábor
M40-49 [5285] Florián Petr CZE 1973 SK Fit Tábor
M40-49 [ ] Florian Petr CZE 1973 SK Fit Tábor
Z40-49 [5286] Floriánová Kateřina CZE 1973 SK Fit Tábor
Z40-49 [5174] Floriánová Kateřina CZE 1973 SK Fit Tábor
M40-49 [5336] FRIEDMANN ZDENĚK CZE 1976 HOŠEK MOTOR
junior [5142] Fučík Jan CZE 2001 Favorit Brno
M40-49 [5209] Füzek Martin SVK 1975 MP VPS
M40-49 [5162] Garčic Radek CZE 1976 CK Bowling mik
juniorky [5279] Glajzová Erika SVK 1998 SLOVENSKO
M60 [5159] Gluck Alois CZE 1955
Z40-49 [5337] Gutlová Marie CZE 1975 Veleň
M60 [5099] Hanečák Andrej CZE 1946
Z19-29 [5338] HANZELKOVÁ KLÁRA CZE 1988 HOŠEK MOTOR
M30-39 [5318] Hartmann Roderik CZE 1978
Z40-49 [5173] Havránková Jana CZE 1976 SK Fit Tábor
M40-49 [5339] Hayhurst Hayhurst CZE 1970 praha
Z19-29 [5229] Hepnarová Veronika CZE 1993 Rafkarna Idea Cycling tým
M60 [ ] Hlobil Petr CZE 1956 Šaratice
M40-49 [5239] Holešinský Richard CZE 1974 Brno
Z30-39 [ ] Holušová Alina CZE 1983 Praha 4
junior [5053] Homola Jakub CZE 2000 Bike 2000
M50-59 [5578] Homolka Pavel CZE 1963 TO EUROPE PEK SPORT
M50-59 [5179] Homolka Pavel CZE 1963 TO EUROPE PEK SPORT
junior [5240] Horák Jakub CZE 2005 Uherské Hradiště
Z40-49 [5241] Horáková Kateřina CZE 1973 Uherské Hradiště
M30-39 [5152] Hort Aleš CZE 1985 Osová Bítýška
M30-39 [5100] Hort Martin CZE 1982 Zbýšov
Z30-39 [5340] Hořínková Daniela CZE 1984 Hobby
M30-39 [5341] Hošek Lukáš CZE 1986 Praha 6
Z19-29 [5342] HRABĚ JANA CZE 1988 HOŠEK MOTOR
Z30-39 [5343] Hrachová Šárka CZE 1982
M30-39 [5164] Hrdlička Radek CZE 1986 Miroslav
junior [7222] Hronek Jaroslav CZE 2007 Biketime Bulls Písek
M40-49 [5312] Chvála Anton SVK 1971 SEGUM Bike Team
junior [5314] Chvála Tomáš SVK 2001 SEGUM Bike Team
M30-39 [1010] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
Z40-49 [5344] Ivičičová Petra CZE 1974 Elektro Ivičič
M30-39 [5345] Jabůrek Jiří CZE 1980 Praha
M19-29 [5156] Jakubec Pavel CZE 1990 Brdz
M60 [5346] Janáček Tomáš CZE 1952 Praha 6
Z30-39 [5347] Jančová Monika CZE 1979 Praha
Z30-39 [5242] Jelínková Renáta CZE 1980 Třebíč
M50-59 [5243] Jeneček Michal CZE 1966 čESKÁ SPOřITELNA
M30-39 [5096] Ježek Tomáš CZE 1978 Winvin.cz
M40-49 [5139] Jílek Petr CZE 1974
M50-59 [5221] Juhás Štefan SVK 1962 Bike Team Juhasky
Z30-39 [5244] Jurášková Zuzana CZE 1978 Znojmo
M30-39 [5583] Jurda Michal CZE 1985 Moravské Budějovice
M30-39 [5170] Kadlec Vojtěch CZE 1982 Brno
M50-59 [ ] Kálazi Jozef SVK 1957 Nové Zámky
Z19-29 [ ] Kálaziová Věra SVK 1987 Nové Zámky
Z30-39 [5348] Kalousová Iveta CZE 1984 Double II
M60 [5288] Kárnik Luboš CZE 1955 PINKTEAM
M19-29 [5349] KATOLICKÝ JIŘÍ CZE 1987 HOŠEK MOTOR
junior [5585] Kdýr Matěj CZE 2000 BSK racing
M60 [5588] Klimeš Miloš CZE 1955 KC BRNO
M60 [5149] Klimeš Miloš CZE 1955 KC BRNO
Z19-29 [5146] Klimešová Monika CZE 1987 Parko kovošrot
M30-39 [5245] Knap Lukáš CZE 1986 Trutnov
Z30-39 [5246] Knapová Petra CZE 1986 Trutnov
M50-59 [ ] Kolda Michal CZE 1966 uLiMAni
M19-29 [5247] Kollár Tomáš CZE 1990 -
Z19-29 [5080] Kompasová Veronika CZE 1989 Hradec Králové
M30-39 [5163] Kopeček Vojtěch CZE 1985 Cube
M60 [5248] Kopečný Milan CZE 1956 Olomouc
Z40-49 [5745] Kornalíková Eva CZE 1976 GALAXY CYKLOŠVEC
Z40-49 [5301] Kornalíková Eva CZE 1976 GALAXY CYKLOŠVEC
M40-49 [5350] KOSINA RADIM CZE 1976 HOŠEK MOTOR
M60 [5088] Kostohryz Dalibor CZE 1954 Konstantinovy Láyně
M19-29 [ ] Kozák Matouš CZE 1997 Kobyly
Z19-29 [5594] Kozáková Lucie CZE 1989 CBC team
junior [1050] Král Jiří CZE 2001 Praha
juniorky [1051] Králová Kateřina CZE 2005 Ness Czech
M30-39 [5351] Krejza Tomáš CZE 1984 Praha
M30-39 [5287] Kročel Jan CZE 1977 Mikulov
M50-59 [5597] Kroupa Stanislav CZE 1959 české Budějovice
M50-59 [5153] Kroupa Stanislav CZE 1959 české Budějovice
M60 [5166] Křižan Josef CZE 1947 Kněždub
M40-49 [5167] Křižan Radek CZE 1974 Kněždub
Z19-29 [5352] KUČEROVÁ ROMANA CZE 1992 HOŠEK MOTOR
M40-49 [5216] Kudrnáč Ján SVK 1968 BIKE CLUB NEŠTICH
M19-29 [5217] Kudrnáč Tomáš SVK 1987 BIKE CLUB NEŠTICH
M19-29 [5249] Kuchař Karel CZE 1987 Semice
Z30-39 [5090] Kuchařová Jana CZE 1980 TJ Spartak Třebíč
M40-49 [ ] Kultan Slavomir SVK 1974 OZ BAJKOM k TAJCHOM
Z30-39 [5353] Kusá Ivana CZE 1986 Offline
M30-39 [5250] Kymla Lukáš CZE 1978 Praha 12 Modřany
M19-29 [5158] Langer Petr CZE 1993 Semice
M30-39 [ ] Los Petr CZE 1983 Mikulov
M40-49 [5251] Lucký Miroslav CZE 1973 Olomouc
junior [5252] Lucký Viktor CZE 1999 Olomouc
Z30-39 [5354] LUKEŠOVÁ LENKA CZE 1985 HOŠEK MOTOR
junior [5600] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
junior [5293] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
M30-39 [5355] Malenčík Michal CZE 1984 CME
Z30-39 [165] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Z30-39 [5197] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
M30-39 [5356] Marhoul Jakub CZE 1986 Praha 6
M40-49 [5291] Märt Jaroslav CZE 1967 Stříbro
M40-49 [5310] Maté František CZE 1967 Prezident - tholo
M40-49 [ ] Máté František CZE 1967 Tradiční Trdelníky - Precident
M40-49 [5226] Matura Pavel CZE 1976 Bludov
junior [5227] Matura Pavel CZE 2006 Bludov
M30-39 [5357] Maxián Jan CZE 1983 Praha 4
Z30-39 [5358] Maxiánová Lucie CZE 1979 Praha 4
M60 [5253] Mázl Miroslav CZE 1947 Vrchlabí
M50-59 [5305] Medek Michal CZE 1965 SPPPPK
M50-59 [5254] Mego Peter SVK 1962 MEGATEAM
M30-39 [5359] Mičan Jaroslav CZE 1977 Větrušice
junior [5295] Michal Jakub CZE 2001 TJ favorit Brno
M40-49 [ ] Michal Pavel CZE 1969 Mido-Kolárna
juniorky [5294] Michalová Anna CZE 2003 Rouchovany
Z40-49 [5296] Michalová Marcela CZE 1972 Rouchovany
M30-39 [5303] Miko Petr CZE 1977 Zbyšov
M30-39 [5360] Mikyska Tomáš CZE 1984 NOVA
Z30-39 [5361] Mikysková Veronika CZE 1982 NOVA
Z50 [5255] Militká Dobromila CZE 1954 Stratos auto cycling team
M50-59 [5256] Militký František CZE 1961 Stratos auto cycling team
M19-29 [5362] Míšek Jan CZE 1987 Offline
junior [5154] Miškovič Matúš SVK 2002 Bežci Šaľa
Z40-49 [ ] Miškovičová Gabriela SVK 1973 Bežci Šaľa
juniorky [ ] Miškovičová Janka SVK 2003 Bežci Šaľa
Z30-39 [5215] Myslovičová Zuzana SVK 1984 BIKE CLUB NEŠTICH
M50-59 [5258] Nálevka Ladislav CZE 1962 Trutnov
M19-29 [5259] Nálevka Lukáš CZE 1988 Trutnov
M40-49 [5281] Navrátil Ludvík CZE 1971 Premium Ethic Sport
Z19-29 [5083] Netková Lucie CZE 1990 Lanškroun
juniorky [5089] Neumanová Tereza CZE 1998 Team Dukla Praha
M40-49 [5298] Novák Vladimír CZE 1972 GS cyklo team Jistebnice
juniorky [5514] Nováková Kristýna CZE 1998 GS cyklo team Jistebnice
juniorky [5300] Nováková Kristýna CZE 1998 GS cyklo team Jistebnice
juniorky [5299] Nováková Nikola CZE 1998 GS Cykloteam JIstebnice
M60 [5363] NOVOTNÝ PAVEL CZE 1947 HOŠEK MOTOR
M30-39 [5297] Nový Josef CZE 1977 KT Kadaň
Z30-39 [ ] Ondřejová Tereza CZE 1982 Ostrava
M60 [5520] Ošmera Jan CZE 1954 RoNaKol Pravíkov
M60 [5137] Ošmera Jan CZE 1954 RoNaKol Pravíkov
M40-49 [5093] Otoupalík Jan CZE 1971 Brno
M60 [724] OTRUBA Jan CZE 1944 Oceloví letci
M60 [5309] OTRUBA Jan CZE 1944 Oceloví letci
Z40-49 [5140] Pagáčová Irena CZE 1974 Zlín
M50-59 [5141] Papp Jaroslav CZE 1962 GORAL TEAM
M30-39 [5364] Pavel David CZE 1982 Fa RENE
Z30-39 [5261] Pavlíková Ivana CZE 1977 CCC region Damane
junior [5367] Peichl Jonáš CZE 2006 Praha
junior [5366] Peichl Šimon CZE 2002 Praha
M40-49 [5365] Peichl Štěpán CZE 1972 Praha
Z40-49 [5368] Peichlová Jana CZE 1970 Praha
juniorky [5369] Peichlová Julie CZE 2004 Praha
Z30-39 [5219] Pešková Lucia SVK 1983 Bratislava
Z30-39 [5370] Pešková Lucia SVK 1983 Bratislava
Z30-39 [5371] Petrovičová Lucie CZE 1986 Praha
M30-39 [5079] Petřikov Pavel CZE 1986 Hradec Králové
Z40-49 [5372] Pinkavová Jirkovská Radmila CZE 1971 HR tým
M40-49 [5373] Pištěk Jan CZE 1973 Praha
M40-49 [5145] Pláteník Stanislav CZE 1969 Mikulov
M19-29 [5165] Podola Lukáš CZE 1994 Nilfisk pro cycling team
M50-59 [ ] Polaček Ján SVK 1958 Palárikovo
M30-39 [5191] Pospíšil Ivan CZE 1978 616 MTB crew
Z19-29 [5374] POSPÍŠILOVÁ HANA CZE 1987 HOŠEK MOTOR
M50-59 [5235] Pravda Pavel CZE 1959 lyžařský klub Mokra Lazce
Z40-49 [5375] PROKEŠOVÁ ANDREA CZE 1974 HOŠEK MOTOR
M30-39 [5180] Přichystal Lukáš CZE 1981 OCA-Open Cycling Academy
M40-49 [5626] Putschögl Jan CZE 1976 CBC team
juniorky [5280] Rabatinová Radka CZE 1999 SLOVENSKO
M60 [5188] Rašovský Jiří CZE 1956 Kuřim
Z40-49 [978] Rejsová Miroslava CZE 1970 Česká Třebová
M40-49 [5204] Rosecký Jiří CZE 1976 DIAMONDDESIGN
M30-39 [5376] Rosol Vladimír CZE 1982 Praha
M19-29 [5228] Rybín Ondřej CZE 1993 Rafkarna Idea Cycling tým
M50-59 [980] Sapara Luděk CZE 1965 Svitavy
M40-49 [5377] SEDLÁČEK PETR CZE 1970 HOŠEK MOTOR
Z40-49 [5378] Seidlová Helena CZE 1974 METROPROJEKT
M30-39 [5630] Scheithauer Jaroslav CZE 1977 TRIsáci
M50-59 [5085] Schurger Milan SVK 1961 Športový klub Devínska Kobyla
Z19-29 [5379] Slobodová Zuzana CZE 1989 Praha
M60 [5168] Sochacký Miloslav CZE 1945 Kolo Sintezi
M19-29 [5262] Soják Tomáš CZE 1992 Polešovice
Z30-39 [5380] Sternwaldová Anetta CZE 1982 Fa RENE
M50-59 [5161] Stohr Jiří CZE 1961 CK Bowling mik
junior [5184] Studeník Jiří CZE 2009
Z19-29 [5263] Studeníková Kateřina CZE 1988 Dolní Dunajovice
M30-39 [5381] STUDENÝ ROMAN CZE 1986 HOŠEK MOTOR
Z30-39 [5382] Suchá Anna CZE 1984 Praha
M60 [5324] Svoboda Jiří CZE 1954 Rajec allivictus
M60 [ ] Svoboda Jiří CZE 1954 AUTENTICBIKE Třebíč
M40-49 [ ] Šaroun Libor CZE 1973 CKK Znojmo
M40-49 [5097] Škácha Bohumír CZE 1971 Znojmo
M30-39 [179] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [674] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [748] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [5265] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
M30-39 [5321] Šmíd Přemysl CZE 1983 Tom´s Radhaus
M30-39 [5383] Špringr Ivan CZE 1985 Praha 12
Z19-29 [5384] ŠTAFOVÁ PAVLA CZE 1989 HOŠEK MOTOR
junior [5266] Štěpán Jiří CZE 2002 WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ
M30-39 [5052] Štrof Petr CZE 1979 PneuAlu Team
M40-49 [5645] Šulc Petr CZE 1968 Galaxy Bike Tálín
M40-49 [5178] Šulc Petr CZE 1968 Galaxy Bike Tálín
M40-49 [5385] Švehlák Martin CZE 1973 Praha
Z30-39 [5386] Švehláková Helena CZE 1977 Praha
M50-59 [5201] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
M40-49 [5082] Švestka Jiří CZE 1976 Lanškroun
Z50 [5202] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
junior [5084] Švestková Laura CZE 2004 Lanškroun
M40-49 [5267] Talík Petr CZE 1967 Olomouc, Nemilany
M60 [5268] Taraba Jan CZE 1948 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Z19-29 [5171] Teufertová Nela CZE 1992 Zábeštní Lhota 77
M40-49 [5169] Tomša Jozef SVK 1968 Holíč
M40-49 [5160] Tručka Pavel CZE 1975 CK Bowling mik
junior [100] Trynkl Daniel CZE 1998 Proseč
M50-59 [5278] Třasák Pavel CZE 1965 Žatec
M50-59 [5648] Tuháček Milan CZE 1964 TO EUROPE PEKSPORT
M50-59 [5177] Tuháček Milan CZE 1964 TO EUROPE PEKSPORT
Z40-49 [5387] Tycová Jana CZE 1969 Praha 4
M19-29 [5055] Urbánek Pavel CZE 1989 Zaječí
M30-39 [5650] Václavík Jan CZE 1978 HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE
M40-49 [5271] Vaculík Petr CZE 1971 Uherské Hradiště
M30-39 [5151] Valas Patrik CZE 1979 HAMET
Z19-29 [5272] Valentová Tereza CZE 1994 PUSKINAK.CZ
M40-49 [ ] Vaněk Libor CZE 1967 Vyškov
M50-59 [ ] Vavrek Julius SVK 1960 Považská Bystrica
M30-39 [5273] Večeřa Vojtěch CZE 1979 Velké Meziříčí
Z30-39 [5652] Veselá Kateřina CZE 1977 Authentic bike
M40-49 [5302] Vévoda Libor CZE 1967 Blansko
M60 [ ] Viktorin Miloslav CZE 1955 Ostrava
M40-49 [5134] Vodica Radovan CZE 1969 Dolní Dunajovice
M30-39 [5143] Vrba Radim CZE 1977 Koryčany
Z30-39 [5388] Vrňáková Martina CZE 1984 Praha 10
M40-49 [5389] Vrzal Michal CZE 1973 Praha
Z40-49 [5390] Vrzalová Lenka CZE 1972 Praha
M50-59 [5086] Výlet Jan CZE 1962 Bíšov
M40-49 [5087] Výlet Petr CZE 1968 Zbíšov
M30-39 [5203] Wasserbauer Ivo CZE 1981 DIAMONDDESIGN
M50-59 [5292] Wenzl Petr CZE 1966 Neudorf
M50-59 [5274] Zámostný Vladimír CZE 1957 Sedlčany
M40-49 [5656] Zástava Karel CZE 1969 Aisin Písek
Z19-29 [5081] Zilvarová Nikola CZE 1987 Hradec Králové
Z50 [5276] Zvolská Alena CZE 1965 Kyselka
M50-59 [5054] Zvolský Roman CZE 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM
M50-59 [5657] Zvolský Roman CZE 1965 KELLYS BIKERANCH TEAM

start list tandemy

start ~ 12:30:00 , all years of born , registered: 2 participants ( 2 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [5607] Pavel Michálek Morozov Michálek CZE 1963 Agro 21
Muži [5257] Pavel Michálek Morozov Michálek CZE 1963 Agro 21