Nova Cup Tábor

2017-07-08 Tábor 

announcement

registration

start list

results

Předškoláci - odrážedla total: 14, men : 5, women: 9, odrážedla: 0, OD: 14 [html] [pdf]
Děti - kola 0-5 total: 17, men : 10, women: 7, Předškoláci: 0, Minižáci 1: 0, Minižáci 2: 0, Mladší žáci: 0, Předškolačky: 0, Minižákyně 1: 0, Minižákyně 2: 0, Mladší žákyně: 0, M5-: 10, D5-: 7 [html] [pdf]
Děti 6-7 total: 15, men : 11, women: 4, Muži: 0, Ženy: 0, M6-7: 11, Z6-7: 4 [html] [pdf]
Děti 8-9 total: 10, men : 7, women: 3, Muži: 0, Ženy: 0, M8-9: 7, Z8-9: 3 [html] [pdf]
Děti 10-12 total: 12, men : 6, women: 6, Muži: 0, Ženy: 0, Z10-12: 6, M10-12: 6 [html] [pdf]
trasa B total: 173, men : 155, women: 18, JB: 0, BM30: 0, BM40: 0, BM50: 0, BM60: 0, BM60 : 0, JWB: 0, BW30: 0, BW40: 0, BW50: 0, BW50 : 0, M19-29,TBC: 34, M30-39,TBC: 31, M18-,TBC: 6, M40-49,TBC: 54, M50-59,TBC: 26, Z19-29,TBC: 6, Z30-39,TBC: 3, Z18-,TBC: 2, M60+,TBC: 4, Z40-49,TBC: 6, Z50+,TBC: 1 [html] [pdf]
Koloběžky na trase B total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Nova jízda total: 92, men : 61, women: 31, Starší žáci: 0, Muži: 0, Starší žákyně: 0, Ženy: 0, M,NJ: 57, Z,NJ: 27, Z12-15,NJ: 4, M12-15,NJ: 4 [html] [pdf]
Koloběžky na trase Nova total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list Předškoláci - odrážedla

start ~ 10:00:00

00:00:46.982
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / OD [459] Štěpánka Kolářová 2012 CZE 00:32.68
2 2 / OD [454] Tereza Koblicová 2013 CZE Junior Cycling Project Team 00:33.01 00:00.33
3 3 / OD [455] Tereza Pomahačová 2012 CZE Jince 00:34.11 00:01.43
4 4 / OD [442] Julie Velková 2014 CZE Praha 6 00:34.18 00:01.5
5 5 / OD [436] Matyáš Polák 2013 CZE Cyklo ATOM cycling team 00:35.23 00:02.55
6 6 / OD [402] Ema Brožová 2014 CZE Český Krumlov 00:39.13 00:06.45
7 7 / OD [460] Daniel Kolář 2015 CZE 00:41.51 00:08.83
8 8 / OD [431] Veronika Lázničková 2013 CZE GHOST junior team 00:42.52 00:09.84
9 9 / OD [435] Ema Štrofová 2014 CZE PneuAlu Team 00:43.51 00:10.83
10 10 / OD [457] Filip Kresta 2014 CZE 00:53.26 00:20.58
11 11 / OD [424] Filip Kroupa 2014 CZE JK Motoklub 00:54.22 00:21.54
12 12 / OD [418] Mořic Dokoupil 2013 CZE MIMI BIKE TEAM 01:00.94 00:28.26
13 13 / OD [458] Natálie Machová 2014 CZE 01:06.26 00:33.58
14 14 / OD [464] Theodora Zadražilová 2014 CZE Varta Podluhy 01:27.19 00:54.51

result list Děti - kola 0-5

start ~ 10:00:00

00:02:19.499
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M5- [410] Marek Semerád 2012 CZE Sram Mitas Trek team 01:12.69
2 2 / M5- [426] Stanislav Benda 2012 CZE KH Tour BH Bikes team 01:26.29 00:13.6
3 3 / M5- [433] Matěj Hric 2012 CZE Velosport Valenta Scott Team 01:30.19 00:17.5
4 4 / M5- [406] Tobiáš Igler 2012 CZE IGI Team 01:31.51 00:18.82
5 5 / M5- [463] Tobiáš Zavadil 2012 CZE Plané nad Lužnicí 01:40.28 00:27.59
6 1 / D5- [434] Natálie Štrofová 2012 CZE PneuAlu Team 01:42.28 00:29.59
7 6 / M5- [401] Oskar Brož 2012 CZE Český Krumlov 01:48.19 00:35.5
8 2 / D5- [465] Annemarie Zadražilová 2012 CZE Varta Podluhý 02:00.28 00:47.59
9 3 / D5- [408] Tereza Němcová 2013 CZE Sezimovo Ústí 02:03.45 00:50.76
10 4 / D5- [413] Patrície Rybníčková 2012 CZE Chýnov 02:08.53 00:55.84
11 7 / M5- [452] Lukáš Koudelka 2013 CZE Sezimovo Ústí 02:11.78 00:59.09
12 5 / D5- [432] Barbora Lázničková 2013 CZE GHOST junior team 02:13.45 01:00.76
13 8 / M5- [437] Matyáš Polák 2013 CZE Cyklo ATOM cycling team 02:46.20 01:33.51
14 6 / D5- [443] Julie Velková 2014 CZE Praha 6 03:16.28 02:03.59
15 9 / M5- [467] Miky Prokop 2013 CZE Hluboká nad Vltavou 03:17.35 02:04.66
16 7 / D5- [415] Alžběta Chvojková 2013 CZE Hradec Králové 04:14.95 03:02.26
17 10 / M5- [403] Robin Gembal 2013 CZE GHOST junior team 04:27.79 03:15.1

result list Děti 6-7

start ~ 10:00:00

00:02:52.407
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M6-7 [425] Radim Šalanda 2010 CZE PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ 02:08.46
2 2 / M6-7 [405] Jan Igler 2010 CZE IGI Team 02:27.21 00:18.75
3 3 / M6-7 [422] Tobiáš Vejslík 2011 CZE Pelhřimov 02:27.54 00:19.08
4 4 / M6-7 [462] Matyáš Domin 2011 CZE Hvězda Praha 02:38.43 00:29.97
5 1 / Z6-7 [438] Nela Drábková 2011 CZE BB Racing Čerčany 02:40.71 00:32.25
6 5 / M6-7 [453] Mikuláš Zavadil 2011 CZE Plané nad Lužnicí 02:47.54 00:39.08
7 2 / Z6-7 [430] Zuzana Trkolová 2010 CZE Eurofoam sport team 02:48.96 00:40.5
8 6 / M6-7 [441] Karel Kotek 2011 CZE BB Racing Čerčany 02:49.29 00:40.83
9 7 / M6-7 [468] Sebastian Prokop 2010 CZE 02:55.29 00:46.83
10 8 / M6-7 [409] Jakub Němec 2010 CZE Sezimovo Ústí 03:06.96 00:58.5
11 3 / Z6-7 [446] Lucie Dvořáková 2010 CZE Čelkovice 03:08.29 00:59.83
12 9 / M6-7 [451] Ondřej Koudelka 2010 CZE Sezimovo Ústí 03:09.29 01:00.83
13 10 / M6-7 [461] Jakub Václavík 2010 CZE Kamenný Újezd 03:16.96 01:08.5
14 11 / M6-7 [445] Filip Laštovička 2011 CZE Sezimovo Ústí 03:20.47 01:12.01
15 4 / Z6-7 [411] Karolína Vincencova 2010 CZE Sezimovo Ústí 03:20.71 01:12.25

result list Děti 8-9

start ~ 10:00:00

00:06:49.321
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M8-9 [416] Jan Malíř 2008 CZE GHOST junior team 05:20.30
2 2 / M8-9 [407] Tomáš Kunc 2009 CZE GHOST junior team 05:20.72 00:00.42
3 1 / Z8-9 [427] Kateřina Bartošová 2008 CZE Junior Cycling Project Team 05:49.88 00:29.58
4 3 / M8-9 [450] Filip Hájek 2008 CZE Dobrošovlna 06:02.55 00:42.25
5 4 / M8-9 [423] Daniel Pavlíček 2008 CZE Dynamo 06:56.72 01:36.42
6 5 / M8-9 [448] Matěj Hájek 2009 CZE 07:19.22 01:58.92
7 6 / M8-9 [456] Tomáš Pomahač 2009 CZE Jince 07:21.30 02:01.0
8 7 / M8-9 [469] Marek Neuman 2008 CZE 07:22.00 02:01.7
9 2 / Z8-9 [447] Valentýna Dvořáková 2008 CZE Čelkovice 07:42.98 02:22.68
10 3 / Z8-9 [444] Karolína Laštovičková 2009 CZE Sezimovo Ústí 08:57.54 03:37.24

result list Děti 10-12

start ~ 10:00:00

00:11:38.272
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Z10-12 [466] Daniela Radová 2005 CZE Benešov žije sportem 09:25.81
2 2 / Z10-12 [419] Eliška Peterková 2005 CZE 10:10.24 00:44.43
3 1 / M10-12 [404] Filip Chvojka 2007 CZE Ghost Team 10:13.99 00:48.18
4 2 / M10-12 [429] Lukáš Trkola 2005 CZE Eurofoam sport team 10:18.49 00:52.68
5 3 / M10-12 [428] Nikola Jaroš 2007 CZE BB Racing 11:22.49 01:56.68
6 4 / M10-12 [421] David Šulda 2007 CZE Buštěhrad 11:40.74 02:14.93
7 3 / Z10-12 [412] Anna Hrdinová 2007 CZE Cyklo Želeč 11:54.31 02:28.5
8 4 / Z10-12 [420] Tereza Šuldová 2005 CZE Buštěhrad 12:16.24 02:50.43
9 5 / Z10-12 [440] Eliška Kotková 2006 CZE BB Racing Čerčany 12:20.99 02:55.18
10 5 / M10-12 [449] Miroslav Hájek 2006 CZE 12:37.99 03:12.18
11 6 / M10-12 [414] Filip Dědourek 2006 CZE Sezimovo Ústí 1 13:20.74 03:54.93
12 6 / Z10-12 [417] Tereza Koubová 2007 CZE Sezimovo Ústí 13:57.23 04:31.42

result list trasa B

start ~ 12:00:00

02:25:00.815
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M19-29,TBC [10] Marek Rauchfuss 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 1:42:01.85
2 2 / M19-29,TBC [39] Filip Adel 1990 CZE Superior MTB Team 1:42:28.35 00:26.5
3 1 / M30-39,TBC [59] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 1:42:52.35 00:50.5
4 3 / M19-29,TBC [3] Adam Lavička 1995 CZE Ghost Team 1:47:58.86 05:57.01
5 2 / M30-39,TBC [38] Ivan Rybařík 1981 CZE EX MTB superstar 1:50:09.61 08:07.76
6 1 / M18-,TBC [179] Jsroslav Šitner 1999 CZE GS cyklo team Jistebnice 1:50:10.36 08:08.51
7 2 / M18-,TBC [88] Milan Vopat 1999 CZE TJ Stadion Louny 1:50:11.11 08:09.26
8 3 / M30-39,TBC [12] Josef Schejbal 1978 CZE Cyklo Profi 1:50:16.31 08:14.46
9 1 / M40-49,TBC [61] Tomáš Jakeš 1975 CZE PRODOLI RACING TEAM 1:51:36.36 09:34.51
10 4 / M30-39,TBC [109] Zdeněk Tomeček 1979 CZE GS cyklo team Jistebnice 1:51:45.36 09:43.51
11 2 / M40-49,TBC [28] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 1:52:59.56 10:57.71
12 4 / M19-29,TBC [46] Filip Rydval 1996 CZE AllTraining.cz 1:53:07.57 11:05.72
13 5 / M19-29,TBC [47] Michal Swárovský 1998 CZE AllTraining.cz 1:53:21.31 11:19.46
14 5 / M30-39,TBC [48] Vojtěch Beran 1982 CZE AllTraining.cz 1:53:30.56 11:28.71
15 6 / M19-29,TBC [128] Jan Blažek 1992 CZE Rajec Alivictus 1:54:36.31 12:34.46
16 7 / M19-29,TBC [4] Miroslav Uhlíř 1990 CZE Cyklo Profi 1:54:52.61 12:50.76
17 3 / M40-49,TBC [5] Jiří Zárybnický 1976 CZE CK Vinohradské šlapky 1:54:58.81 12:56.96
18 4 / M40-49,TBC [13] Jan Hruška 1975 CZE Ghost Team 1:55:44.31 13:42.46
19 8 / M19-29,TBC [73] Vít Papež 1996 CZE Symbio+ BMC 1:56:01.62 13:59.77
20 9 / M19-29,TBC [126] Marek Bartůněk 1998 CZE EthicSport 1:56:11.86 14:10.01
21 5 / M40-49,TBC [37] Jan Benda 1976 CZE TÁBOR BIKE CLASSIC 1:56:12.32 14:10.47
22 6 / M40-49,TBC [188] Petr Günther 1968 CZE Bicyclecafe 1:56:22.86 14:21.01
23 3 / M18-,TBC [29] Jan Marek 1999 CZE Eurofoam sport team 2:00:04.57 18:02.72
24 6 / M30-39,TBC [153] Radek Štrosmajer 1979 CZE Velosport Valenta Scott Team 2:00:05.86 18:04.01
25 7 / M30-39,TBC [118] Jiří Pejša 1983 CZE Čistý sport 2:00:11.82 18:09.97
26 7 / M40-49,TBC [89] Milan Vopat 1973 CZE Rakovník 2:00:46.86 18:45.01
27 8 / M40-49,TBC [7] Jiří Souček 1970 CZE Cyklo ATOM cycling team 2:01:28.68 19:26.83
28 9 / M40-49,TBC [82] Martin Šesták 1969 CZE Cyklotrenink.com 2:01:48.66 19:46.81
29 10 / M40-49,TBC [130] Marek Kraus 1974 CZE Varta Podluhý 2:02:12.86 20:11.01
30 11 / M40-49,TBC [192] Tomáš Weber 1977 CZE Hangover Team 2:02:16.69 20:14.84
31 10 / M19-29,TBC [63] Jan Kec 1990 CZE SUPERIOR RIDERS 2:02:18.11 20:16.26
32 8 / M30-39,TBC [140] Radek ŠOLC 1985 CZE Cyklotrenink.com 2:02:26.68 20:24.83
33 12 / M40-49,TBC [148] Jiří Bulant 1976 CZE Velosport Valenta Scott Team 2:02:26.86 20:25.01
34 1 / M50-59,TBC [181] Otakar DVOŘÁK 1962 CZE Trans Brody 2:02:28.82 20:26.97
35 13 / M40-49,TBC [162] Petr Hvolka 1975 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 2:03:24.87 21:23.02
36 9 / M30-39,TBC [175] Vojtěch Reichert 1982 CZE auto I.S.R. 2:04:23.32 22:21.47
37 11 / M19-29,TBC [71] Aleš Němeček 1991 CZE PROMPT 2 go! team 2:05:26.32 23:24.47
38 12 / M19-29,TBC [52] Jan Bouda 1991 CZE Jiskra Třeboň 2:06:28.71 24:26.86
39 2 / M50-59,TBC [91] Richard ZDENĚK 1966 CZE KBELY CYCLING TEAM 2:07:41.57 25:39.72
40 10 / M30-39,TBC [193] Tomáš Hrubý 1982 CZE KALAS Racing Team 2:07:47.37 25:45.52
41 13 / M19-29,TBC [50] Jan Pohan 1988 CZE KALAS Racing Team 2:07:51.89 25:50.04
42 14 / M40-49,TBC [203] Oldřich Míka 1968 CZE Galaxy 2:07:52.12 25:50.27
43 14 / M19-29,TBC [99] Jan Zeman 1994 CZE METAXTREN 2:07:54.76 25:52.91
44 15 / M19-29,TBC [24] David Capouch 1995 CZE Apex - bike club Tábor 2:08:21.73 26:19.88
45 15 / M40-49,TBC [2] Michal Jedlička 1977 CZE TÁBOR BIKE CLASSIC 2:08:37.12 26:35.27
46 11 / M30-39,TBC [9] Milan Krejčí 1980 CZE Ghost Team 2:08:45.58 26:43.73
47 16 / M19-29,TBC [22] David Lukš 1998 CZE Cyklo ATOM cycling team 2:08:57.57 26:55.72
48 17 / M19-29,TBC [185] Jan Pech 1989 CZE Třeboň 2:09:10.62 27:08.77
49 16 / M40-49,TBC [189] Pavel Skalka 1970 CZE CBC TEAM 2:09:18.72 27:16.87
50 18 / M19-29,TBC [97] Jan Hlavatý 1998 CZE METAXTREN 2:09:31.73 27:29.88
51 12 / M30-39,TBC [198] Emil Rolník 1981 CZE CBC TEAM 2:09:40.57 27:38.72
52 4 / M18-,TBC [21] Daniel Pinkas 2001 CZE Bike Freaks Holice 2:09:42.80 27:40.95
53 5 / M18-,TBC [173] Daniel Hovorka 2001 CZE PANDA TEAM - Zlatníky 2:09:42.82 27:40.97
54 17 / M40-49,TBC [144] Filip Kahoun 1968 CZE HC Dobříš 2:10:13.58 28:11.73
55 3 / M50-59,TBC [163] Miroslav Pechouš 1966 CZE SB Cyklo Olympia 2:10:25.87 28:24.02
56 1 / Z19-29,TBC [66] Denisa Lukešová 1998 CZE Author Team Stupno 2:10:29.58 28:27.73
57 2 / Z19-29,TBC [186] Sandra Shützová 1991 CZE TJ Sokol Holé Vrchy 2:10:29.87 28:28.02
58 18 / M40-49,TBC [172] Martin Hrádek 1976 CZE Fitness Galerie Slovany 2:10:46.83 28:44.98
59 19 / M40-49,TBC [1] Martin Havránek 1971 CZE TÁBOR BIKE CLASSIC 2:10:51.82 28:49.97
60 20 / M40-49,TBC [151] Filip Bloch 1974 CZE Čistý sport 2:10:51.87 28:50.02
61 19 / M19-29,TBC [33] Filip Vala 1992 CZE Kámen 2:11:24.58 29:22.73
62 3 / Z19-29,TBC [65] Vendula Kuntová 1993 CZE Ghost Team 2:11:25.74 29:23.89
63 1 / Z30-39,TBC [49] Hana Falcová 1986 CZE AllTraining.cz 2:11:32.43 29:30.58
64 21 / M40-49,TBC [145] Pavel Bičian 1975 SVK Velosvet cycling club Prievidza 2:11:32.57 29:30.72
65 4 / M50-59,TBC [138] Vladimír Tuháček 1963 CZE Sportbike Skála Strakonice 2:11:42.37 29:40.52
66 22 / M40-49,TBC [169] Michal Karella 1969 CZE Galaxy Cyklo Švec 2:11:50.75 29:48.9
67 5 / M50-59,TBC [16] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 2:12:22.83 30:20.98
68 23 / M40-49,TBC [30] Patrik Kysela 1973 CZE ZPcyklo PROOFY Corratec team 2:13:14.37 31:12.52
69 6 / M18-,TBC [112] Martin Kovář 2000 CZE Bike sport team Mohelnice 2:14:40.83 32:38.98
70 1 / Z18-,TBC [75] Kristýna Pejšová 2000 CZE Superior MTB Team 2:14:46.76 32:44.91
71 24 / M40-49,TBC [134] Martin Korch 1975 CZE Ježíkov 2:14:50.77 32:48.92
72 20 / M19-29,TBC [31] Petr Lisičan 1990 CZE REDPOINT - ELEVEN TEAM 2:15:02.63 33:00.78
73 13 / M30-39,TBC [34] Jiří Lehký 1980 CZE Ghost Team 2:15:31.63 33:29.78
74 25 / M40-49,TBC [14] Ladislav Voříšek 1977 CZE Cykloprofi.cz 2:15:31.83 33:29.98
75 26 / M40-49,TBC [131] David Jungwirt 1971 CZE Čistý sport 2:15:37.37 33:35.52
76 27 / M40-49,TBC [32] Václav Hálek 1974 CZE GT Opportunity Brno 2:15:46.83 33:44.98
77 2 / Z18-,TBC [167] Pavlína Macková 2000 CZE Cykloklub Chýnov 2:15:56.37 33:54.52
78 21 / M19-29,TBC [56] Jan Grünn 1988 CZE RBB Invest J. Hradec 2:15:57.87 33:56.02
79 28 / M40-49,TBC [182] Josef Aujezdecky 1973 CZE Stehýnka 2:16:35.77 34:33.92
80 22 / M19-29,TBC [8] Vojtěch Filip 1988 CZE Cyklo ATOM cycling team 2:16:47.86 34:46.01
81 29 / M40-49,TBC [15] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 2:16:48.12 34:46.27
82 6 / M50-59,TBC [135] Milan Tuháček 1964 CZE TO EUROPE 2:17:24.25 35:22.4
83 23 / M19-29,TBC [96] Dominik Vrána 1996 CZE METAXTREN 2:17:42.12 35:40.27
84 14 / M30-39,TBC [69] Jakub Moník 1986 CZE Praha 2:17:51.58 35:49.73
85 24 / M19-29,TBC [187] Ondřej Beran 1989 CZE KC Slavia Praha 2:18:11.58 36:09.73
86 30 / M40-49,TBC [174] Alan Hovorka 1974 CZE PANDA TEAM - Zlatníky 2:18:16.12 36:14.27
87 7 / M50-59,TBC [202] Petr Jiricka 1965 CZE Junior Team 2008 2:18:29.58 36:27.73
88 31 / M40-49,TBC [70] Radek Nehéz 1969 CZE Ghost Team 2:18:32.33 36:30.48
89 32 / M40-49,TBC [68] Zdeněk Marhoun 1970 CZE České Budějovice 2:18:44.62 36:42.77
90 8 / M50-59,TBC [190] Bohumil Brhel 1965 CZE BogasTeam 2:20:13.58 38:11.73
91 25 / M19-29,TBC [197] Jan Novák 1996 CZE Česká spořitelna - Accolade 2:20:17.58 38:15.73
92 9 / M50-59,TBC [150] Richard Dohnal 1962 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2:20:27.34 38:25.49
93 33 / M40-49,TBC [102] Jiří Kukla 1974 CZE Praha 8 2:20:54.35 38:52.5
94 34 / M40-49,TBC [158] David Vokatý 1976 CZE Biketime Bulls Písek 2:20:57.87 38:56.02
95 10 / M50-59,TBC [23] Zdeněk Karaba 1967 CZE Kaba sport Chotěboř 2:21:30.37 39:28.52
96 15 / M30-39,TBC [170] Marek Skazík 1982 CZE BSP kola - Planá nad Lužnicí 2:21:38.82 39:36.97
97 11 / M50-59,TBC [25] Luboš Rauer 1966 CZE Kaba sport Chotěboř 2:22:43.33 40:41.48
98 26 / M19-29,TBC [104] Jan Janura 1989 CZE Tábor 2:23:12.58 41:10.73
99 35 / M40-49,TBC [90] Martin Špína 1974 CZE Ghost Team 2:23:33.93 41:32.08
100 27 / M19-29,TBC [98] Filip Maťátko 1995 CZE METAXTREN 2:23:44.12 41:42.27
101 16 / M30-39,TBC [78] Jan Provazník 1979 CZE Bohutin 2:24:52.88 42:51.03
102 36 / M40-49,TBC [159] Petr Pokorný 1975 CZE MTB Citrus Team 2:26:07.89 44:06.04
103 17 / M30-39,TBC [133] Petr Kříž 1979 CZE Teplice 2:26:19.62 44:17.77
104 12 / M50-59,TBC [161] Tomáš Lejsek 1964 CZE 2:26:53.84 44:51.99
105 1 / M60+,TBC [20] Josef Bystrianský 1954 CZE Ghost Team 2:27:03.88 45:02.03
106 37 / M40-49,TBC [101] Radek Svoboda 1969 CZE Praha 2:27:34.84 45:32.99
107 13 / M50-59,TBC [155] Miloš Kubrycht 1967 CZE Rock Machine Cyklomax 2:28:00.63 45:58.78
108 1 / Z40-49,TBC [53] Leona Bušková 1972 CZE Ghost Team 2:29:19.39 47:17.54
109 38 / M40-49,TBC [103] Petr Vítek 1977 CZE Sokol Ratibořské hory 2:29:23.91 47:22.06
110 39 / M40-49,TBC [115] Tomáš Popelka 1974 CZE Zákolany-Budeč 2:29:30.88 47:29.03
111 4 / Z19-29,TBC [72] Veronika Nováková 1994 CZE PROMPT 2 go! team 2:29:40.84 47:38.99
112 40 / M40-49,TBC [157] Daniel Stibal 1969 CZE Tábor 2:30:09.84 48:07.99
113 2 / Z40-49,TBC [143] Gabriela Hrubá 1977 CZE BSK racing 2:30:15.39 48:13.54
114 41 / M40-49,TBC [154] Karel Dvořák 1969 CZE 2:31:00.59 48:58.74
115 42 / M40-49,TBC [191] Oldřich Veselý 1971 CZE SOS Jindřichův Hradec 2:31:08.38 49:06.53
116 18 / M30-39,TBC [122] Jan Václavík 1978 CZE HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:31:42.34 49:40.49
117 14 / M50-59,TBC [127] Jiří Horák 1964 CZE ČS Bike Team 2:32:04.13 50:02.28
118 15 / M50-59,TBC [139] František Lojín 1966 CZE Kraken Team Dobříš 2:33:51.60 51:49.75
119 19 / M30-39,TBC [199] Martin Štěpánek 1979 CZE stepanekkondice.cz 2:34:19.35 52:17.5
120 28 / M19-29,TBC [117] Michal Jánský 1991 CZE AllTraining.cz 2:35:12.60 53:10.75
121 16 / M50-59,TBC [87] Štefan Ušiak 1964 CZE Černošice 2:35:12.64 53:10.79
122 29 / M19-29,TBC [129] David Burian 1998 CZE Česká spořitelna - Accolade 2:35:24.85 53:23.0
123 20 / M30-39,TBC [164] Tomáš Richter 1982 CZE Nova 2:36:16.60 54:14.75
124 2 / M60+,TBC [26] Miloš Klimeš 1955 CZE KC Brno 2:36:46.60 54:44.75
125 3 / M60+,TBC [17] Jan Dimmer 1953 CZE ŠILHAVÝ-RAMALA 2:36:59.92 54:58.07
126 43 / M40-49,TBC [123] Jan Antoš 1974 CZE Praha 2:37:38.86 55:37.01
127 21 / M30-39,TBC [168] Ondřej Brdek 1986 CZE Bystřice 2:37:45.98 55:44.13
128 22 / M30-39,TBC [165] František Blahož 1979 CZE 2:37:49.60 55:47.75
129 3 / Z40-49,TBC [166] Jitka Hodáňová 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 2:38:20.13 56:18.28
130 4 / M60+,TBC [156] Vladimír Barták 1946 CZE Šrouby a matice ,,Bártová 2:40:04.39 58:02.54
131 5 / Z19-29,TBC [180] Hana Turynová 1990 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 2:40:11.39 58:09.54
132 2 / Z30-39,TBC [194] Andrea Bílková 1980 CZE KALAS Racing Team 2:40:30.60 58:28.75
133 30 / M19-29,TBC [67] Tomáš Majerčák 1989 CZE Bouda Elite team 2:41:37.35 59:35.5
134 4 / Z40-49,TBC [74] Ivana Pavlíková 1977 CZE Třebíč 2:42:00.10 59:58.25
135 23 / M30-39,TBC [54] Pavel Černý 1981 CZE Malý Berlín 2:42:09.89 01:00:08.04
136 17 / M50-59,TBC [60] Petr Chval 1964 CZE Kotnov Team Tábor 2:42:34.39 01:00:32.54
137 18 / M50-59,TBC [146] Vladimír Laszák 1961 CZE Kotnov Team Tábor 2:43:25.85 01:01:24.0
138 5 / Z40-49,TBC [149] Jaroslava Křížková 1976 CZE beManiax Madbike 2:43:56.36 01:01:54.51
139 6 / Z19-29,TBC [196] Tereza Balíková 1995 CZE SkiBike centrum 2:44:36.61 01:02:34.76
140 24 / M30-39,TBC [136] Petr Kedršt 1985 CZE Bandas Team Kolín 2:45:03.39 01:03:01.54
141 1 / Z50+,TBC [92] Jana ŽÁČKOVÁ 1967 CZE BSK racing 2:45:18.11 01:03:16.26
142 19 / M50-59,TBC [195] Petr Balík 1967 CZE 2:46:24.39 01:04:22.54
143 44 / M40-49,TBC [110] Petr Zavadil 1974 CZE Bechyně 2:46:53.39 01:04:51.54
144 31 / M19-29,TBC [176] Martin Janda 1988 CZE Buk 2:46:55.11 01:04:53.26
145 20 / M50-59,TBC [27] Pavel Holeček 1961 CZE CK White Dragon 2:47:14.12 01:05:12.27
146 45 / M40-49,TBC [160] Martin Balák 1970 CZE Bruslárna.cz 2:48:26.64 01:06:24.79
147 25 / M30-39,TBC [64] Jakub Košťál 1987 CZE Praha 5 2:49:04.86 01:07:03.01
148 21 / M50-59,TBC [80] Miroslav Skoták 1960 CZE Cyklohobby Rynárec 2:50:15.87 01:08:14.02
149 46 / M40-49,TBC [120] Tomáš Pikner 1969 CZE Újezd nad Lesy 2:53:57.15 01:11:55.3
150 47 / M40-49,TBC [11] Michal Dudek 1973 CZE 2:55:05.62 01:13:03.77
151 26 / M30-39,TBC [113] Václav Škvor 1978 CZE Mrač 2:56:04.62 01:14:02.77
152 48 / M40-49,TBC [58] Jiří Hrachovina 1976 CZE Chupacabra Trek racing team 2:56:20.62 01:14:18.77
153 27 / M30-39,TBC [86] Ivan Truksa 1980 CZE Nižbor 2:56:20.87 01:14:19.02
154 28 / M30-39,TBC [35] Richard Puška 1983 CZE Nova 2:58:06.12 01:16:04.27
155 49 / M40-49,TBC [36] Petr Nekolný 1972 CZE Příbram 2:58:13.12 01:16:11.27
156 50 / M40-49,TBC [84] Radek Šmejkal 1975 CZE Mnichovice-Myšlín 2:59:25.62 01:17:23.77
157 32 / M19-29,TBC [178] Ludvík Doležal 1988 CZE Ghost Team 3:00:38.87 01:18:37.02
158 51 / M40-49,TBC [141] Tomáš KUTTELWASCHER 1977 CZE Lazy Pedals 3:04:09.88 01:22:08.03
159 33 / M19-29,TBC [107] Jakub Škrdleta 1998 CZE Tábor 3:04:13.88 01:22:12.03
160 29 / M30-39,TBC [116] Jiří Plašil 1978 CZE Čáslav 3:05:12.63 01:23:10.78
161 22 / M50-59,TBC [19] Pavel Urbančík 1960 CZE 2K Bike club Odry 3:06:14.88 01:24:13.03
162 23 / M50-59,TBC [171] Bohumil Kovárna 1964 CZE VSpVP pobočka České Budějovice 3:07:19.41 01:25:17.56
163 24 / M50-59,TBC [183] Dušan Martínek 1960 CZE Like Bike Rasochy 3:08:19.63 01:26:17.78
164 52 / M40-49,TBC [200] Petr Koza 1975 CZE Hořice 3:10:28.66 01:28:26.81
165 25 / M50-59,TBC [76] Vladimír Pelán 1964 CZE Kunice 3:16:44.92 01:34:43.07
166 53 / M40-49,TBC [132] Pavel Jarolím 1974 CZE Nesperý 3:16:46.14 01:34:44.29
167 26 / M50-59,TBC [177] Petr Janeček 1965 CZE Ghost Team 3:18:08.39 01:36:06.54
168 34 / M19-29,TBC [137] Jaroslav Kedršt 1990 CZE Bandas Team Kolín 3:18:08.92 01:36:07.07
169 30 / M30-39,TBC [142] Václav Krejčí 1980 CZE Tábor 3:20:10.42 01:38:08.57
170 54 / M40-49,TBC [81] Emilián SKŘIVAN 1971 CZE Praha 10 3:20:57.42 01:38:55.57
171 6 / Z40-49,TBC [121] Jana Majerová 1973 CZE Blatná 3:26:54.17 01:44:52.32
172 3 / Z30-39,TBC [201] Tereza Lukešová 1986 CZE Hořice 4:04:44.19 02:22:42.34
173 31 / M30-39,TBC [111] Petr Sahula 1978 CZE 4:28:15.96 02:46:14.11

result list Koloběžky na trase B

start ~ 12:00:00

result list Nova jízda

start ~ 12:00:00

01:08:26.5
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M,NJ [313] Robin Hyšpler 1986 CZE PRODOLI RACING TEAM 45:11.50
2 2 / M,NJ [370] Ondřej Stropnický 1987 CZE PRODOLI RACING TEAM 45:12.74 00:01.24
3 3 / M,NJ [362] Jan Smrčka 1981 CZE Eurofoam sport team 45:13.99 00:02.49
4 4 / M,NJ [329] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 46:38.49 01:26.99
5 5 / M,NJ [311] Jan Havránek 1998 CZE Čistý sport 47:01.49 01:49.99
6 6 / M,NJ [381] Jiří Květoň 1989 CZE Praha 47:43.25 02:31.75
7 7 / M,NJ [341] Tadeáš Grym 2001 CZE GS cyklo team Jistebnice 47:46.74 02:35.24
8 8 / M,NJ [319] Luboš Kovařík 1972 CZE JANEV 47:48.49 02:36.99
9 9 / M,NJ [397] Jan Kobes 1979 CZE CBC TEAM 47:49.49 02:37.99
10 10 / M,NJ [314] Radek Chrudimsky 1982 CZE Česká Spořitelna 48:58.74 03:47.24
11 11 / M,NJ [309] Antonín Florián 1972 CZE SK Fit Tábor 49:59.56 04:48.06
12 12 / M,NJ [307] Tomáš Filip 1975 CZE JANEV 50:03.70 04:52.2
13 13 / M,NJ [323] Michal Markup 1986 CZE Nova 50:34.50 05:23.0
14 1 / Z,NJ [358] Tereza Beranová 1984 CZE AllTraining.cz 53:16.57 08:05.07
15 14 / M,NJ [308] Antonín Florián 1949 CZE SK Fit Tábor 53:30.57 08:19.07
16 15 / M,NJ [368] Jan Hurych 1976 CZE Ghost Team 53:55.25 08:43.75
17 16 / M,NJ [375] Jiří Koktavý 2002 CZE Z Bike Team Třeboň 54:00.51 08:49.01
18 17 / M,NJ [360] Jan Kresta 1980 CZE USK Slávie Ústí nad Labem 54:08.10 08:56.6
19 18 / M,NJ [350] Lukáš Tichý 1983 CZE Apex - bike club Tábor 54:18.82 09:07.32
20 19 / M,NJ [388] Jan Petr 2000 CZE GS cyklo team Jistebnice 54:31.75 09:20.25
21 20 / M,NJ [317] Michal Koryťák 1987 CZE American Chance Casinos team 55:11.67 10:00.17
22 21 / M,NJ [306] Pavel BRZEK 1987 CZE ELEVEN Mercedes Mitas 55:11.95 10:00.45
23 1 / Z12-15,NJ [363] Daniela Radová 2005 CZE Benešov žije sportem 55:15.33 10:03.83
24 22 / M,NJ [301] Pavel Alexa 1984 CZE Klokoty 55:22.32 10:10.82
25 23 / M,NJ [357] Petr Štrof 1979 CZE PneuAlu Team 55:27.50 10:16.0
26 24 / M,NJ [366] Tomáš Prokeš 1996 CZE Český Krumlov 55:33.40 10:21.9
27 1 / M12-15,NJ [386] Filip Kulha 2004 CZE AC Sparta Praha cycling academy 56:12.86 11:01.36
28 25 / M,NJ [383] Ladislav Zeman 1987 CZE Tábor 56:48.68 11:37.18
29 26 / M,NJ [303] Kamil Bednařík 1985 CZE METROPROJEKT 57:15.75 12:04.25
30 2 / Z,NJ [365] Hana Hrubá 1973 CZE Kraken Team Dobříš 57:29.78 12:18.28
31 2 / M12-15,NJ [328] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 58:29.51 13:18.01
32 27 / M,NJ [361] Jiří Zavadil 1982 CZE Planá nad Lužnicí 58:38.80 13:27.3
33 28 / M,NJ [379] Václav Kolář 1975 CZE Ac Sparta Praha cycling 59:23.51 14:12.01
34 29 / M,NJ [340] Lukáš Polák 1982 CZE 1:00:14.32 15:02.82
35 30 / M,NJ [393] Tomáš Randa 2001 CZE Loudilka 1:01:27.77 16:16.27
36 31 / M,NJ [344] Pavel Hrdina 1980 CZE Cyklo Želeč 1:01:28.57 16:17.07
37 32 / M,NJ [396] Leoš Vondruška 1982 CZE Soběslav 1:01:37.10 16:25.6
38 33 / M,NJ [364] Jan Kaprál 1982 CZE Klenovice 1:01:42.26 16:30.76
39 3 / Z,NJ [327] Alice Nosáková 1993 CZE Praha 1:01:49.74 16:38.24
40 34 / M,NJ [374] Stanislav Záhovka 1967 CZE Protivín 1:02:16.76 17:05.26
41 4 / Z,NJ [385] Michaela Karellová 1999 CZE Galaxy Cyklo Švec 1:02:22.32 17:10.82
42 5 / Z,NJ [342] Kristýna Nováková 1998 CZE GS cyklo team Jistebnice 1:02:47.76 17:36.26
43 35 / M,NJ [338] Jiří Zábranský 1972 CZE Liberec 1:03:28.26 18:16.76
44 3 / M12-15,NJ [387] Jan Kulha 2006 CZE TUFO Cyklozákladna Otrokovice 1:03:47.77 18:36.27
45 2 / Z12-15,NJ [330] Eliška Peterková 2005 CZE Spartak MTB Vrchlabí 1:04:07.51 18:56.01
46 6 / Z,NJ [316] Šárka Chvojková 1982 CZE Ghost Team 1:04:15.12 19:03.62
47 7 / Z,NJ [318] Ludmila Kotěšovcová 1976 CZE Kutná Hora 1:04:31.14 19:19.64
48 8 / Z,NJ [312] Alina Holušová 1983 CZE Praha 4 1:04:47.75 19:36.25
49 36 / M,NJ [321] Marek Kunc 1975 CZE Ghost Team 1:05:57.58 20:46.08
50 9 / Z,NJ [310] Karolína Gembalová 1990 CZE Ghost Team 1:06:06.78 20:55.28
51 10 / Z,NJ [391] Jana Kynclová 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 1:06:26.26 21:14.76
52 37 / M,NJ [315] Petr Chvojka 1977 CZE Ghost Team 1:06:28.15 21:16.65
53 11 / Z,NJ [359] Michaela Čadková 2001 CZE Kladno 1:06:40.77 21:29.27
54 38 / M,NJ [326] Jan Nevšimal 1975 CZE JANEV 1:06:56.23 21:44.73
55 12 / Z,NJ [337] Jitka Švejdová 1974 CZE SKK Kladno 1:07:02.33 21:50.83
56 13 / Z,NJ [398] Jana Rybaříková 1984 CZE Tábor 1:07:12.27 22:00.77
57 14 / Z,NJ [354] Markéta Vejslíková 1984 CZE Pelhřimov 1:07:24.27 22:12.77
58 39 / M,NJ [377] Kamil Gondek 1981 CZE Český Krumlov 1:07:38.27 22:26.77
59 40 / M,NJ [304] Eduard BERMANN 1955 CZE Benešov 1:07:51.77 22:40.27
60 15 / Z,NJ [322] Věra Malířová 1977 CZE Ghost Team 1:08:13.58 23:02.08
61 41 / M,NJ [339] Petr Zíka 2002 CZE Černovice 1:09:00.18 23:48.68
62 42 / M,NJ [373] Ivan Rada 1967 CZE Český Krumlov 1:10:19.77 25:08.27
63 43 / M,NJ [324] Miloš Musial 1981 CZE Tábor 1:10:27.28 25:15.78
64 44 / M,NJ [378] Kamil Rada 1986 CZE Český Krumlov 1:10:40.28 25:28.78
65 45 / M,NJ [352] Michal Umlauf 1985 CZE MIMI BIKE TEAM 1:10:51.19 25:39.69
66 46 / M,NJ [353] Miroslav PAVLÍČEK 1977 CZE 1:11:53.20 26:41.7
67 16 / Z,NJ [332] Olga Procházková 1978 CZE Ghost Team 1:11:55.81 26:44.31
68 17 / Z,NJ [325] Eva Němcová 1974 CZE Praha 4 1:13:52.61 28:41.11
69 18 / Z,NJ [392] Jana Dvořáčková 1963 CZE Trans Brody 1:14:30.33 29:18.83
70 47 / M,NJ [400] Jindřich Packa 1980 CZE KALAS Racing Team 1:14:34.83 29:23.33
71 19 / Z,NJ [320] Lucie Krotilová 1982 CZE METROPROJEKT 1:15:13.12 30:01.62
72 48 / M,NJ [345] Martin Kučera 1973 CZE Tábor 1:16:20.85 31:09.35
73 49 / M,NJ [331] Jindřich Petrovský 1971 CZE Klatovy-Luby 1:17:17.25 32:05.75
74 4 / M12-15,NJ [335] Radek Šmejkal 2003 CZE Praha 8 1:18:34.28 33:22.78
75 50 / M,NJ [389] David Slaboch 1988 CZE Stark Cycling Team 1:18:46.53 33:35.03
76 20 / Z,NJ [395] Jana Havránková 1976 CZE Tábor 1:20:47.34 35:35.84
77 21 / Z,NJ [394] Renáta PICKOVÁ 1991 CZE Praha 1:21:38.30 36:26.8
78 22 / Z,NJ [390] Libuše Martínková 1963 CZE Like Bike Rasochy 1:22:12.28 37:00.78
79 51 / M,NJ [376] Libor Gondek 1991 CZE Český Krumlov 1:24:14.91 39:03.41
80 23 / Z,NJ [302] Ota Bečvářová 1967 CZE Praha 1:24:22.79 39:11.29
81 24 / Z,NJ [380] Tamara Koníčková 1977 CZE Bruslárna.cz 1:33:35.55 48:24.05
82 52 / M,NJ [355] David Slezáček 1996 CZE Fitness Bikers Team 1:33:45.30 48:33.8
83 53 / M,NJ [369] Oldřich Beran 2001 CZE Bike Team Kunžak 1:33:45.79 48:34.29
84 54 / M,NJ [384] Petr Hodáň 1968 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 1:33:55.55 48:44.05
85 25 / Z,NJ [346] Anna Švestková 1963 CZE Cyklonovinky 1:47:26.11 01:02:14.61
86 26 / Z,NJ [349] Věra Pirklová 1969 CZE Cyklonovinky 1:47:26.82 01:02:15.32
87 55 / M,NJ [347] Jan Švestka 1957 CZE Cyklonovinky 1:47:27.35 01:02:15.85
88 56 / M,NJ [348] Luboš Lorenc 1972 CZE Cyklonovinky 1:47:27.56 01:02:16.06
89 27 / Z,NJ [372] Klára Dvořáková 1978 CZE Brno 1:49:20.86 01:04:09.36
90 3 / Z12-15,NJ [371] Viktorie Dvořáková 2004 CZE Brno 1:49:25.61 01:04:14.11
91 4 / Z12-15,NJ [333] Adéla Procházková 2003 CZE Krucemmburk 1:50:09.86 01:04:58.36
92 57 / M,NJ [356] Jan Šika 1983 CZE Milevsko 2:47:03.86 02:01:52.36

result list Koloběžky na trase Nova

start ~ 12:00:00