Nova Cup 2017 - seriál MTB maratonů

2017-04-30 - 2017-12-31 Česká republika

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 913, men : 719, women: 194, Muži OPEN: 719, Ženy OPEN: 194 [html] [pdf]

start list bodové hodnocení

start ~ 11:00:00 , all years of born , registered: 913 participants ( 719 of men, 194 of women)

category # name state year team
Muži OPEN [1] Hruška Jan CZE 1975 GHOST team
Muži OPEN [2] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
Muži OPEN [4] Adel Filip CZE 1990 Superior Suninvent Team
Muži OPEN [6001] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži OPEN [7] Lavička Adam CZE 1995 GHOST team
Ženy OPEN [8] Kuntová Vendula CZE 1993 GHOST team
Muži OPEN [9] Nesvadba Jan CZE 1991 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži OPEN [10] Paprstka Tomáš CZE 1992 Expres CZ-Scott Team Kolín
Muži OPEN [11] Výbora Jiří CZE 1965 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Muži OPEN [12] Fojtík Jan CZE 1988 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Muži OPEN [13] Fojtík Ondřej CZE 1977 Force KCK Zlín #fojtikbrothers
Ženy OPEN [14] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
Muži OPEN [16] Hakl Filip CZE 1993 TTRUXXXIK cycling
Muži OPEN [17] Polman Daniel CZE 1979 Ultra Paka Racing Team
Muži OPEN [18] Sušír Radek CZE 1979 TRUXXXIK cycling
Muži OPEN [19] Veselý Miloš CZE 1973 TRUXXXIK cycling
Muži OPEN [20] Urbančík Pavel CZE 1960 2k bike club Odry
Ženy OPEN [22] Hamanová Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži OPEN [23] Zárybnický Jiří CZE 1976 Vinohradské šlapky
Muži OPEN [24] Zdeněk Richard CZE 1966 Kbely Cycling Team
Ženy OPEN [301] Šafářová Adéla CZE 1998 Nutrend Specialized Racing
Ženy OPEN [302] Schützová Sandra CZE 1991 ČKS SKI Jilemnice
Muži OPEN [5] Rydval Filip CZE 1996 Alltraining.cz
Ženy OPEN [33] Fošumová Michaela CZE 1971 České Budějovice
Muži OPEN [47] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
Muži OPEN [48] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
Muži OPEN [49] Čáp Lukáš CZE 1984 HSK - cycling team
Muži OPEN [50] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
Ženy OPEN [51] Bacílková Lenka CZE 1973 Oceloví letci
Muži OPEN [52] Bartušek Jaroslav CZE 1970 Chrudim
Muži OPEN [53] Beran Lukáš CZE 1988 GHOST team
Muži OPEN [54] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
Muži OPEN [55] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
Muži OPEN [56] Březina Jonáš CZE 1998 Červené Pečky
Muži OPEN [57] čáslava jiří CZE 1977 Los Kolos
Muži OPEN [58] Čech Jiří CZE 1972 Kamenice
Muži OPEN [59] Čechura Jiří CZE 1964 Čistý Sport
Muži OPEN [60] Dimmer Jan CZE 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA
Muži OPEN [61] Dittrich Jiří CZE 1984 F-bike klub Sádek
Muži OPEN [62] Exner Martin CZE 1963 Okrašlovací spolek Nových Ouholic a okolí
Muži OPEN [63] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [64] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži OPEN [65] Gavel Alan CZE 1977 Bratři v triku
Muži OPEN [66] Gittler Vladislav CZE 1968 Frýdlant
Muži OPEN [67] Hájek Tomáš CZE 1974 Malšova lhota
Muži OPEN [68] Heřmanský Jaroslav CZE 1950 Hradec Kralové
Muži OPEN [69] Hodáň Petr CZE 1968 AUTENTICBIKE Třebíč
Ženy OPEN [70] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
Muži OPEN [71] Holas Ondřej CZE 1983 Vyking.cz
Muži OPEN [72] Houser Martin CZE 1990 Mladá Boleslav
Muži OPEN [73] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
Muži OPEN [74] Janda Tomáš CZE 1972 MS BIKE ACADEMY RACING
Muži OPEN [75] Jelínek Lukáš CZE 1988 Decathlon Chodov
Muži OPEN [76] Jirman Josef CZE 1964 Broumov
Muži OPEN [77] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
Muži OPEN [78] Kosek Josef CZE 1963 MTB Heřmánkovice
Muži OPEN [79] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Muži OPEN [80] Kozák Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet team
Muži OPEN [81] Krušina Tomáš CZE 1984 Nový Bydžov
Muži OPEN [82] Kuchař Martin CZE 1969 Kbely Cycling Team
Muži OPEN [83] Netík Petr CZE 1980 Meziměstí
Muži OPEN [84] Oupicky Lukas CZE 1982 Čelákovice
Muži OPEN [85] Pavelka Robin CZE 1990 Dvůr Králové n/L
Muži OPEN [86] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
Muži OPEN [87] Pinďák Jiří CZE 1960 Oceloví letci
Muži OPEN [88] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
Muži OPEN [89] Pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
Muži OPEN [90] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Muži OPEN [91] Schejbal Josef CZE 1978 CYKLO PROFI GOLD FREN
Muži OPEN [92] Skalicky Michael CZE 1968 KS Pardubice
Muži OPEN [93] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [94] Stránský Vojtěch CZE 1990 Dexter Cycling
Muži OPEN [95] Šrot Radek CZE 1949 HM Sport Český Krumlov
Muži OPEN [96] Toms Petr CZE 1985 Pub Bike Team
Muži OPEN [97] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
Muži OPEN [98] Vidičan Tomáš CZE 1988 Havlíčkův Brod
Muži OPEN [99] Vitvar Martin CZE 1987 beMANIAX BIKESALON
Muži OPEN [100] Wolf Petr CZE 1983 MTB Demons Crew
Muži OPEN [101] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
Muži OPEN [102] Žižka David CZE 1989 ELEVEN MERCEDES MITAS
Ženy OPEN [303] Boháčová Andrea CZE 1980 Praha
Muži OPEN [304] Abrt Jan CZE 1976 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
Ženy OPEN [305] Adamů Petra CZE 1974 Gepard Pardubice
Muži OPEN [306] Baborský Michal CZE 1981 Praha 8
Muži OPEN [307] Bárta Tomáš CZE 1961 Explosia
Muži OPEN [308] Blažek Jakub CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
Muži OPEN [309] Blažek Lukáš CZE 1998 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
Ženy OPEN [310] Bolechová Petra CZE 1985 Česká Bělá 277
Muži OPEN [311] Bradáč Zdeněk CZE 1974 Město Štětí
Ženy OPEN [312] Bradáčová Eva CZE 1974 Město Štětí
Muži OPEN [313] Brumlich Vlastimil CZE 1978 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [314] Břeň Daniel CZE 2001 SMS Team Kladno
Muži OPEN [315] Březina Jan CZE 1970 KUBR team
Muži OPEN [316] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
Muži OPEN [317] Černý Jan CZE 1975 Opatovice nad Labem
Muži OPEN [318] Čeřovský Jan CZE 1975 Hořice
Muži OPEN [319] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
Muži OPEN [320] Doležal Ludvík CZE 1988 GHOST TEAM
Muži OPEN [321] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži OPEN [322] Dvořáček Martin CZE 1968 EDPoTEAM L.Bohdaneč
Muži OPEN [323] Ečer Tomáš CZE 1979 TRUXXXIK cycling
Muži OPEN [324] Effenberk Leoš CZE 1971 GHOST team
Muži OPEN [325] Fikejz Jiří CZE 1990 Rock Machine Cyklomax
Muži OPEN [326] froněk martin CZE 1973 praha 11 háje
Muži OPEN [327] Gabriel David CZE 1992 SYMBIO+ BMC
Muži OPEN [328] Gittler Vladislav CZE 1997 Frýdlant
Ženy OPEN [329] Gracíková Gabriela CZE 1968 Libčany
Muži OPEN [330] Hachle Radek CZE 1971 rioptik.cz
Muži OPEN [331] Haškovec Jan CZE 1980 Hradec Králové
Ženy OPEN [332] Havelcová Blanka CZE 1981 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
Muži OPEN [333] Hladík Ondřej CZE 1976 Bikerespect
Ženy OPEN [334] Hlaváčová Iva CZE 1961 p.Olovnice
Muži OPEN [335] Holeček Pavel CZE 1961 SAZU.cz
Muži OPEN [336] Holeš Radim CZE 1965 Kraslice
Muži OPEN [337] Homolka Pavel CZE 1963 TO EUROPE PEK SPORT
Muži OPEN [338] Hořejší Jiří CZE 1973 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [339] Hospodka Jiří CZE 1989 Chotěboř
Muži OPEN [340] Hradil Jakub CZE 1991 Bikesport HK
Muži OPEN [341] Hrstka František CZE 1978 KH Tour - BH Bikes team
Muži OPEN [342] Hruška Petr CZE 1986 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Muži OPEN [343] Hurák Jan CZE 1976 SK Donocykl Vysoké Mýto
Muži OPEN [344] Ivan Pavel CZE 1984 MTB Městec Králové
Ženy OPEN [345] Jahelková Renata CZE 1987 GHOST team
Muži OPEN [346] Janeček Petr CZE 1965 GHOST Team
Muži OPEN [347] Janouch Tomáš CZE 1987 Symbio+ BMC
Muži OPEN [348] Jelínek Radek CZE 1974 Hradec Králové
Muži OPEN [349] Jiránek Petr CZE 1993 JKF Jaroměř
Muži OPEN [350] Jonáš Filip CZE 1980 Cannondale Mratín
Muži OPEN [351] Juhás Štefan CZE 1998 JKF Jaroměř
Muži OPEN [352] Jurásek Petr CZE 1975 MTB Heřmánkovice
Muži OPEN [353] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži OPEN [354] Kareis Martin CZE 1965 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
Muži OPEN [355] Kindl Lukáš CZE 1990 Cycology BikeCulture
Muži OPEN [356] Kleisner Pavel CZE 1964 Ostřetín
Muži OPEN [357] Kovařík Libor CZE 1981 Cyklo Profi
Muži OPEN [358] Krejčí Milan CZE 1980 GHOST team
Muži OPEN [359] Kroupa Milan CZE 1967 KROSS BIKE RANCH TEAM
Muži OPEN [360] Kus Jaroslav CZE 1971 Symbio BMC
Muži OPEN [361] Kutin Tomáš CZE 1984 SingleBe Bikes
Muži OPEN [362] Kysela Patrik CZE 1973 ZPcyklo PROOFY Corratec team
Muži OPEN [364] Lněnička Tomáš CZE 1998 Lubná
Muži OPEN [365] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [366] Machala Martin CZE 1966 ALPINA & ROECKL
Muži OPEN [367] Mareček Pavel CZE 1972 Explosia
Ženy OPEN [368] Marešová Martina CZE 1995 Bicykl Team Ústí nad Labem
Muži OPEN [369] Medek Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
Muži OPEN [370] Menoščík Martin SVK 1980 TPCA bike team
Muži OPEN [371] Michal Martin CZE 1982 Hradec Králové
Muži OPEN [372] Moravec Michal CZE 1980 GHOST Team
Muži OPEN [373] Motyčka Martin CZE 1971 OCK
Muži OPEN [374] Nepraš Ladislav CZE 1959 Sázava
Muži OPEN [375] Nevečeřal Pavel CZE 1973 Pardubice
Muži OPEN [376] Novák Stanislav CZE 1949 RED BERRY PRAHA
Muži OPEN [377] Novotný Radek CZE 1970 OCK Osík
Muži OPEN [378] Odehnal Jan CZE 1993 Hradec Králové
Muži OPEN [379] Oplt Libor CZE 1974 OPLT CYCLING
Ženy OPEN [380] Pavelková Magdaléna CZE 1991 Pardubice
Ženy OPEN [381] Pecinová Lucie CZE 1973 Městská policie Pardubice
Muži OPEN [382] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
Muži OPEN [383] Písař Martin CZE 1984 SK Cyklo-RD Pardubice
Muži OPEN [384] Píša Jan CZE 1977 Pardubice
Muži OPEN [385] Podhrázký Ondřej CZE 1979 Explosia
Muži OPEN [386] Pojda Lukáš CZE 1975 Gepard Pardubice
Muži OPEN [387] Pojda Zvonimír CZE 1946 Gepard Pardubice
Muži OPEN [388] Pospíšil Vladimír CZE 1977 Zbuzany
Ženy OPEN [389] Procházková Olga CZE 1978 GHOST Team
Muži OPEN [390] Protivinsky Petr CZE 1973 Kolín
Ženy OPEN [391] Přibylová Dagmar CZE 1971 Eleven Mercedes Mitas Team
Muži OPEN [392] Rauer Luboš CZE 1966 KABA SPORT Chotěboř
Muži OPEN [393] Rejman Václav CZE 1988 VMP riders
Muži OPEN [394] Roček Martin CZE 1970 SDH Vysoká u Holic
Muži OPEN [395] Ryšavý Martin CZE 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE
Muži OPEN [396] Ságner Martin CZE 1981 MBikes.cz
Muži OPEN [397] Slanař Josef CZE 2000 KUBR team
Muži OPEN [398] Slavík Jiří CZE 1964 Veslařský klub Děčín
Muži OPEN [399] Sodomka Tomáš CZE 1984 Symbio+ BMC
Muži OPEN [400] Solnička Jan CZE 1992 Vysoké Mýto
Muži OPEN [401] Souček Petr CZE 1999 BIKEMARAST team
Muži OPEN [402] Spáčil Leopold CZE 1959 NOVATOP LAPIERRE
Muži OPEN [403] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
Muži OPEN [404] Šimák Jakub CZE 1981 Holice
Muži OPEN [405] Šír Zdeněk CZE 1983 Lázně Bělohrad
Muži OPEN [406] Šmejda Pavel CZE 1962 Litomyšl
Muži OPEN [407] Šmejkal Radek CZE 1975 Rekord
Muži OPEN [408] Šmíd Petr CZE 1983 GHOST Team
Muži OPEN [409] Šolc ivo CZE 1963 MTB Heřmánkovice
Muži OPEN [410] Šorm Jaroslav CZE 1970 Kola Šír Bělohrad
Muži OPEN [411] Šváb Jan CZE 1991 Greyhound Racing Team
Muži OPEN [412] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
Muži OPEN [413] Tomáš Zdeněk CZE 1976 AC GoMango HÖGNER
Ženy OPEN [414] Tomášová Lenka CZE 1981 Lhota pod Libčany
Muži OPEN [415] Tuháček Milan CZE 1964 TO EUROPE PEKSPORT
Muži OPEN [416] Václavík Jan CZE 1978 HINTON MTB ČESKÉ BUDĚJOVICE
Muži OPEN [417] Vala Jiří CZE 1994 Praha
Muži OPEN [418] Vala Filip CZE 1992 Kámen
Muži OPEN [419] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
Muži OPEN [420] VÍCH MICHAL CZE 1998 Děčín 27
Muži OPEN [421] Vik Pavel CZE 1981 Opatovice nad Labem
Muži OPEN [422] Víšek Roman CZE 1987 GHOST team
Muži OPEN [423] Vít Jan CZE 1989 Suchovršice
Muži OPEN [424] Vítek Jiří CZE 1982 Velo-sport Flach
Muži OPEN [425] Vlášek Michal CZE 1989 Kross Bikeranch Team
Muži OPEN [426] Vojtíšek Šimon CZE 1999 Náchod
Ženy OPEN [427] Vokatá Martina CZE 1983 BMC Pavlišov
Muži OPEN [428] Vomela Jaroslav CZE 1969 VeloservisTeam
Muži OPEN [429] Vosátka Tomáš CZE 1982 RockMachine - Cyklomax Team
Muži OPEN [430] Vrbka Tomáš CZE 1965 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [431] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Muži OPEN [432] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
Muži OPEN [433] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS
Muži OPEN [434] Zeman Igor CZE 1964 bajker.eu
Muži OPEN [435] Žáček Pavel CZE 1967 Hradec Králové
Ženy OPEN [436] Žáčková Jana CZE 1967 BSK racing
Muži OPEN [437] Zima Ota CZE 1984 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži OPEN [438] Barták Marek CZE 1995 MC Metuje
Muži OPEN [439] Hanuš Jaromír CZE 1970 MC Metuje
Muži OPEN [440] Hanuš Tomáš CZE 1998 MC Metuje
Muži OPEN [441] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
Muži OPEN [442] Ulč Jiří CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži OPEN [443] Valouch Petr CZE 1975 RideOn
Muži OPEN [7002] Apolín Jiří CZE 1973 ELEVEN MERCEDES MITAS CYCLING TEAM
Ženy OPEN [7003] Apolínová Anna CZE 2002 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Ženy OPEN [7004] Baborská Kateřina CZE 1982 Praha 8
Muži OPEN [7005] Děcký Pavel CZE 1974 Spolek GO ON
Muži OPEN [7006] Fabián Radoslav CZE 1975 Černí koně
Muži OPEN [7007] Fojtů Ladislav CZE 1990 Janovice u Rýmařova
Ženy OPEN [7008] Gembalová Karolína CZE 1990 GHOST team
Ženy OPEN [7009] Gittlerová Jitka CZE 2002 Frýdlant
Muži OPEN [7010] hejhal josef CZE 1972 kostelec nad orlicí
Muži OPEN [7011] Hepnar Roman CZE 1975 Emco
Ženy OPEN [7012] Hepnarová Petra CZE 1972 Emco
Muži OPEN [7013] Hořeňovský Jiří CZE 1982 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži OPEN [7014] Hrabica Petr CZE 1964 Handbike CR
Ženy OPEN [7015] Husárová Marcela CZE 1981 Zlín 4 - Malenovice
Muži OPEN [7016] Ilšner Martin CZE 2004 Prestige cycling team
Ženy OPEN [7017] Ježková Soňa CZE 1975 Team Duratec
Ženy OPEN [7018] Jiránková Jitka CZE 1976 Praha 9
Muži OPEN [7019] Kašpar Zbyněk CZE 1989 Rychnov nad Kněžnou, Třebešov
Muži OPEN [7020] Kos Viktor CZE 1977 Nechanice
Muži OPEN [7021] Kosík Michal CZE 1983 720 Hancycling Team
Muži OPEN [7022] Koza Petr CZE 1975 Hořice
Ženy OPEN [7023] Lukešová Tereza CZE 1986 Hořice
Ženy OPEN [7024] Malířová Věra CZE 1977 GHOST team
Ženy OPEN [7025] Militká Dobromila CZE 1954 Třebechovice p.O.
Muži OPEN [7026] Militký František CZE 1961 Stratos auto cycling team
Ženy OPEN [7027] Němcová Lucie CZE 1990 Tuchlovice
Muži OPEN [7028] Očenášek Petr CZE 1990 Černí koně
Muži OPEN [7029] Paták Václav CZE 2002 Černí koně
Muži OPEN [7030] Pivnička Jakub CZE 2004 Pitrs bikes
Ženy OPEN [7031] Pošvářová Lucie CZE 1977 Explosia
Ženy OPEN [7032] Pozlerová Tereza CZE 1980 Heřmánkovice
Ženy OPEN [7033] Slavíková Šárka CZE 1968 Ovesná
Muži OPEN [7034] Svoboda Marian CZE 2003 UNIKOVO MTB TEAM
Muži OPEN [7035] Šípek Michal CZE 1992 MoroSystems
Muži OPEN [7036] Štáfek Ondřej CZE 2004 SMS Team Kladno
Muži OPEN [7037] Štusák Pavel CZE 1990 Proseč
Muži OPEN [7038] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Ženy OPEN [7039] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Ženy OPEN [7040] Tichá Barbora CZE 1991 Pardubice
Muži OPEN [7041] Tomáš Husár CZE 1976 Zlín 4
Muži OPEN [7042] Topol Tomáš CZE 1979 Pardubice
Muži OPEN [7043] Trefný Jakub CZE 2000 Černí koně
Ženy OPEN [7044] Turynová Hana CZE 1990 NOVA CUP# 39
Muži OPEN [7045] Vencl Martin CZE 1981 Explosia
Muži OPEN [7046] Zámostný Vladimír CZE 1957 Sedlčany
Muži OPEN [7047] Zvolský Zdeněk CZE 1974 Černí koně
Muži OPEN [7048] Žehan Richard CZE 2004 Nechanice
Ženy OPEN [7049] Cihlářová Natalie CZE 1995 Mushing team Ostrava
Muži OPEN [7050] Čtvrtečka Pavel CZE 1968 Česká Skalice
Ženy OPEN [7051] Čtvrtečková Lucie CZE 1993 RideOn
Ženy OPEN [7052] Hurtová Petra CZE 1985 Dexter
Muži OPEN [7053] Chudoba Petr CZE 1985 Hradec Králové
Ženy OPEN [7054] Schönová Lucie CZE 1988 Hanácký Mushers Club
Ženy OPEN [7055] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
Ženy OPEN [7056] Žehanová Jana CZE 1980 Nechanice
Muži OPEN [6301] mihulka matyáš CZE 2013 Když nemůžeš, tak přidej!
Muži OPEN [6002] Husár Jakub CZE 2005 Zlín 4
Muži OPEN [6003] Ilšner Patrik CZE 2007 Prestige cycling team
Muži OPEN [6004] Pivnička Jakub CZE 2005 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6005] Polmanová Danica CZE 2007 lidé a HORY
Muži OPEN [6006] Saidl Filip CZE 2006 Pitrs bikes
Muži OPEN [6007] Svoboda Marcel CZE 2007 UNIKOVO MTB TEAM
Muži OPEN [6008] Vik Samuel CZE 2007 S-Sport Hronov
Ženy OPEN [6101] Janovská Barbora CZE 2008 Moravec Team
Ženy OPEN [6102] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Ženy OPEN [6103] Kráčmarová Anna CZE 2009 Apache Loko Trutnov
Ženy OPEN [6104] Krátká Zuzka CZE 2008 ** Zuzka **
Muži OPEN [6105] Kunc Tomáš CZE 2009 GHOST junior Team
Muži OPEN [6201] Dúcký Ondřej CZE 2010 Kobylice
Muži OPEN [6202] Jirásek Šimon CZE 2011 S-Sport Hronov
Ženy OPEN [6203] KNÍŽKOVÁ ANNA CZE 2011 Sezemice
Ženy OPEN [6204] Lázničková Barbora CZE 2011 GHOST JUNIOR TEAM
Muži OPEN [6205] Pospíšil Michal CZE 2010 Zbuzany
Ženy OPEN [6302] Pospíšilová Anna CZE 2012 Zbuzany
Ženy OPEN [6303] Šírová Nela CZE 2012 Lázně Bělohrad
Ženy OPEN [6401] Chvojková Alžběta CZE 2013 GHOST junior Team
Ženy OPEN [6402] Lázničková Veronika CZE 2013 GHOST JUNIOR TEAM
Ženy OPEN [6403] Polmanová Sára CZE 2013 lidé&HORY Duratec
Muži OPEN [444] Kráčmar Vlastimil CZE 1974 KOSTKA Racing
Ženy OPEN [7057] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
Ženy OPEN [6304] Kráčmarová Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov
Muži OPEN [1010] Bělovský Marek CZE 1983 Rock Machine Cyklomax Team
Muži OPEN [103] Holas Leoš CZE 1961 Vyking.cz
Muži OPEN [104] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži OPEN [105] Jirman Jiří CZE 1978 Velké Popovice
Muži OPEN [106] Struhelka Vít CZE 1981 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži OPEN [107] Rybín Petr CZE 1968 Rafkarna IDEA Cycling Team
Muži OPEN [108] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
Muži OPEN [109] Brendl Tomáš CZE 1986 Bakako Nová Paka
Muži OPEN [110] Míl Jiří CZE 1966 SKIBIKECENTRUM.CZ team
Muži OPEN [111] Havelka Petr CZE 1959 Hradecký spinning klub
Muži OPEN [112] Prušák Davidáre CZE 1976 CBC Team
Muži OPEN [113] Pour David CZE 1987 beManiax Madbike
Muži OPEN [114] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
Muži OPEN [115] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
Muži OPEN [116] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Muži OPEN [117] Šroll Marek CZE 1978 Praha 8
Muži OPEN [118] Młotek Dariusz POL 1974 SGR Specialized
Muži OPEN [119] MACH TOMASZ POL 1989 Sportfuel.pl
Muži OPEN [120] Kažmír Roman CZE 1975 Ironman Sudoměř team
Muži OPEN [121] Hornych Martin CZE 1988 Meziměstí
Muži OPEN [122] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži OPEN [123] Mládek Stanislav CZE 1954 CYKLO PROFI
Ženy OPEN [124] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
Muži OPEN [125] Holický Kristián CZE 1999 Hradec Králové
Muži OPEN [126] Rožek Jan CZE 1987 TOPESTO
Muži OPEN [127] Kalaš Jan CZE 1980 BikePart.cz
Muži OPEN [128] Kuryl Vlastimil CZE 1968 DKNV.cz
Muži OPEN [129] Hoder Honza CZE 1984 HOVRCH.info
Muži OPEN [130] Blatník Josef CZE 1974 jožin z bažin
Muži OPEN [131] Harasimovič Vladimír CZE 1973 KSM Castings CZ
Muži OPEN [132] Zavadil Libor CZE 1975 VELO DVOŘÁK
Muži OPEN [133] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
Muži OPEN [134] Tichý Pavel CZE 1970 Prštice
Muži OPEN [135] Dvořák David CZE 1993 GHOST TEAM
Muži OPEN [136] Novák Michal CZE 1991 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži OPEN [137] Chutný Jaroslav CZE 1961 Hradec Králové
Ženy OPEN [138] Veselá Kateřina CZE 1977 Authentic bike
Muži OPEN [139] Slezák Martin CZE 1984 Bike team KC Jaroměř
Ženy OPEN [140] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
Muži OPEN [141] Goga Martin CZE 1983 Špinavý záda
Muži OPEN [142] Bayer Radek CZE 1979 Dubí
Muži OPEN [143] Fišer Stanislav CZE 1971 Dubí
Muži OPEN [144] Slavík Martin CZE 1993 Veslaři Děčín
Muži OPEN [145] Humpolec Michael CZE 1994 Bikenotoric
Muži OPEN [146] Horák Jaroslav CZE 1974 BSB Team
Muži OPEN [147] Hendrich Zdeněk CZE 1981 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži OPEN [148] Maruška Daniel CZE 1980 Rohozec Amulet Team
Muži OPEN [149] Čapek Jan CZE 1973 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muži OPEN [150] Hejna Pavel CZE 1969 Velké Poříčí
Muži OPEN [151] Janura Jan CZE 1989 Tábor
Muži OPEN [152] Laba Robert CZE 1978 SK Donocykl Vysoké Mýto
Ženy OPEN [153] Fortelná Petra CZE 1984 AUTENTICBIKE Třebíč
Muži OPEN [154] Pich Tomáš CZE 1995 Vella team
Muži OPEN [155] Daňsa Petr CZE 1967 Doudleby nad Orlicí
Muži OPEN [156] kadlec miroslav CZE 1978 next racing
Muži OPEN [157] Kubec Jiří CZE 1977 Cyklo Tony
Muži OPEN [158] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
Muži OPEN [159] Kechrt Tomáš CZE 1981 PRIME sport expert
Muži OPEN [160] Bartušek Jaroslav CZE 1970 Chrudim
Muži OPEN [161] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Muži OPEN [162] Morávek Aleš CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži OPEN [163] Máša Daniel CZE 1974 Six Monkeys
Muži OPEN [164] Nagy Petr CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
Muži OPEN [165] Semerád Ondřej CZE 1974 SK PRIMA Polička
Muži OPEN [166] Stejskal Richard CZE 1975 AC Údolí hladu HK
Muži OPEN [167] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
Muži OPEN [168] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [169] Schejbal Aleš CZE 1991 Doudleby nad Orlicí
Muži OPEN [170] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
Muži OPEN [171] Vaňous Jan CZE 1973 Karbon Majster Team
Muži OPEN [172] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Muži OPEN [173] MENŠÍK JIŘÍ CZE 1974 Jasný Sokol
Muži OPEN [174] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
Muži OPEN [175] Rieger Jiří CZE 1962 TJ Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [176] Rauchfuss Marek CZE 1990 KELLYS BIKE RANCH TEAM
Muži OPEN [177] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [178] Král Jiří CZE 1977 Záměl
Muži OPEN [179] Pinkava Petr CZE 1977 Silvini R2 Sport
Muži OPEN [180] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
Muži OPEN [181] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
Muži OPEN [182] Vaněk Vladimír CZE 1983 HSK Cycling Team
Muži OPEN [194] Vodochodský Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH AMINOSTAR
Ženy OPEN [300] Vtípilová Jana CZE 1992 GHOST team
Muži OPEN [445] Vosáhlo Jaroslav CZE 1980 Smrkáči
Muži OPEN [446] Kuba Jiří CZE 1980 Smrkáči
Muži OPEN [447] Šatalík Roman CZE 1967 smrkáče
Muži OPEN [448] Šatalík Jiří CZE 1995 smrkáče
Muži OPEN [449] Feifer Martin CZE 2000 Smrkáči
Muži OPEN [450] Hovádek Radek CZE 1971 PSCycling Hradec Králové
Muži OPEN [451] Hájek Jiří CZE 1973 Hradec Králové
Muži OPEN [452] Coufal Tomáš CZE 2001 Apache Loko Trutnov
Muži OPEN [453] Jalovičár Martin CZE 1980 Svinišťany
Muži OPEN [454] Znamenáček Petr CZE 1976 Holice
Muži OPEN [455] Znamenáček Karel CZE 1974 znacar
Ženy OPEN [456] Kubánková Helena CZE 1979 znacar
Muži OPEN [457] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author junior team
Muži OPEN [458] Nový Pavel CZE 1993 Rock Machine Cyklomax Team
Muži OPEN [459] Malíř Jan CZE 1980 GHOST team
Muži OPEN [460] Radoň Pavel CZE 1978 Hradec Kralove
Muži OPEN [461] lázeňský švihák CZE 1976 hrth
Muži OPEN [462] Mazač Michal CZE 1977 Holice
Muži OPEN [463] Křivánek Jiří CZE 1985 Ethic Sport
Muži OPEN [464] Petruš Lubomír CZE 1990 EthicSport
Muži OPEN [465] Dohnal Richard CZE 1962 KELLYS BIKERANCH TEAM
Ženy OPEN [466] Dědková Eva CZE 1969 Praha9
Muži OPEN [467] Novotný Radek CZE 1986 Nové Město nad Metují
Muži OPEN [468] Piontek Petr CZE 1961 Hradec Králové
Ženy OPEN [469] Snopková Kateřina CZE 1983 Pardubice
Muži OPEN [470] Čáp Lukáš CZE 1984 HSK - cycling team
Muži OPEN [471] Lauryn Tomáš CZE 1986 CykloRD
Muži OPEN [472] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
Muži OPEN [473] LOJÍN FRANTIŠEK CZE 1966 BSK racing
Ženy OPEN [474] HRUBÁ HANA CZE 1973 BSK racing
Muži OPEN [475] jirásek Tomáš CZE 1973 MTB Hřiměždice
Muži OPEN [476] Mareček Oldřich CZE 1966 Pitrs bikes
Muži OPEN [477] Černý Radek CZE 1989 Cyklo Atom cycling team
Muži OPEN [478] Pour Milan CZE 1952 beMANIAX BIKESALON
Muži OPEN [479] Agudelo Rico GBR 1984 Hradec kr8lov0
Muži OPEN [480] Štefanča Richard CZE 1981 Pardubice
Muži OPEN [481] Michal Daniel CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
Muži OPEN [482] Rotter Michal CZE 1971 SKP Duha Lanškroun
Muži OPEN [483] Rotter Michal CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
Ženy OPEN [484] Hájková Markéta CZE 2000 SKP Duha Lanškroun
Muži OPEN [485] Andrle David CZE 2000 Elkov Author junior team
Muži OPEN [486] Karaba Zdeněk CZE 1967 KABA-SPORT Chotěboř
Muži OPEN [487] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team
Muži OPEN [488] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
Ženy OPEN [489] Valentová Tereza CZE 1994 PUSKINAK.CZ
Muži OPEN [490] Blecha Daniel CZE 1992 Kolín
Muži OPEN [491] Wójcik Piotr CZE 1996 Stoszowice
Muži OPEN [492] Kuboušek Petr CZE 1974 NAC Pardubice
Muži OPEN [493] Červinka Zdeněk CZE 1964 BIKESTARS VRCHLABÍ
Ženy OPEN [494] Červinková Petra CZE 1971 BIKESTARS VRCHLABÍ
Ženy OPEN [495] Balíková Tereza CZE 1995 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Muži OPEN [496] Balík Petr CZE 1967 Sibřina
Muži OPEN [497] Linhart Petr CZE 1991 TNF bike team
Muži OPEN [498] Senko Jiří CZE 1974 Budvarka
Muži OPEN [499] Sršeň Jiří CZE 1979 Budvarka
Muži OPEN [500] Hruška Libor CZE 1966 VL CZ
Muži OPEN [501] Vymětalík Jaroslav CZE 1991 CYKLO PROFI GOLD FREN
Muži OPEN [502] Holický Tomáš CZE 1970 Hradec Králové
Muži OPEN [503] Prenek Ondrej CZE 1996 ELEVEN MERCEDES MITAS
Muži OPEN [504] Kraus Václav CZE 1984 Čistý Sport
Muži OPEN [505] Němec Jiří CZE 1966 Rebels Pardubice
Muži OPEN [506] Šindelka Jiří CZE 1982 IRM Bike team
Ženy OPEN [507] HAMERA AGATA POL 1985 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
Muži OPEN [508] PALUSZEK KRZYSZTOF POL 1975 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
Muži OPEN [509] Swárovský Michal CZE 1998 Alltraining.cz
Muži OPEN [510] Pohl Martin CZE 1978 Spartak Police nad Metují
Muži OPEN [511] sýkora jan CZE 1966 vlašim
Muži OPEN [512] Pek Miroslav CZE 1958 TO EUROPE PEKSPORT
Muži OPEN [513] Žibřid Pavel CZE 1973 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [514] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
Ženy OPEN [515] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
Muži OPEN [516] TYPLT Pavel CZE 1966 Lomnice nad Popelkou
Muži OPEN [517] Klimeš Miloš CZE 1955 KC BRNO
Muži OPEN [518] Pradáč Leoš CZE 1970 Roboterm Chotěboř
Muži OPEN [519] Pradáč Michal CZE 1999 TREK J+P Sport A
Muži OPEN [520] Tomek Jaromír CZE 1952 REVITBUILD s.r.o.
Muži OPEN [521] Němeček Martin CZE 1972 Heřmánkovice
Muži OPEN [522] Šída Karel CZE 1958 Černí koně
Muži OPEN [523] Králík Michal CZE 1962 Hradec Králové
Muži OPEN [524] Vlček Karel CZE 1979 Ústí nad Labem
Muži OPEN [525] Kukaš Michal CZE 1994 Svitavy
Ženy OPEN [526] Vomáčková Eliška CZE 1995 Hradec Králové
Muži OPEN [527] Hromádko Jan CZE 1954 UNIKOSY
Muži OPEN [528] Toman Luboš CZE 1969 Carla.kupkolo.cz
Ženy OPEN [529] Fuksová Adéla CZE 2000 Symbio+ BMC
Muži OPEN [530] Soukal František CZE 1962 TJ Lokomotiva Nymburk
Muži OPEN [531] Hnízdil JIndřich CZE 1964 Třebechovice
Muži OPEN [532] Roček Miroslav CZE 1999 HOlice
Muži OPEN [533] Korda Vladimír CZE 1968 Oftex
Muži OPEN [534] Polák MIchal CZE 1982 CK Úvaly
Ženy OPEN [535] Poláková Kateřina CZE 1979 Praha 10
Muži OPEN [536] Urbanec David CZE 1970 Eleven Mercedes Mitas
Muži OPEN [537] Jindra Pavel CZE 1978 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Muži OPEN [538] Pejcha Aleš CZE 1977 Hořiněves
Muži OPEN [539] Morávek Tomáš CZE 1999 Morávci
Muži OPEN [540] Kostkan Vojtěch CZE 1991 Předměřice nad Labem, Na Obci 41
Muži OPEN [541] Sládek Tomáš CZE 1988 Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje
Muži OPEN [542] Hájek Vojtěch CZE 2000 Cyklo Bendl
Muži OPEN [543] Hájek Kamil CZE 1971 Chrudim
Muži OPEN [544] Lauryn Radek CZE 1997 Teplice nad Metují
Muži OPEN [545] Krchňák Karel CZE 1969 Týnec nad Sázavou
Muži OPEN [546] Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
Muži OPEN [547] Říha Jan CZE 1977 Hradec Králové
Muži OPEN [548] Suchan Kamil CZE 1971 Hradec Králové
Muži OPEN [549] Vavrda Luboš CZE 1976 Hradec Králové
Muži OPEN [550] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
Muži OPEN [551] Hlásný Aleš CZE 1972 Nouzov
Muži OPEN [552] Petr Milan CZE 1958 Velké Pořiči
Muži OPEN [553] Roman Hlávko CZE 1975 HS Černý Důl
Muži OPEN [554] Heglas Štěpán CZE 1992 HS Černý Důl
Ženy OPEN [555] Pekárková Vendula CZE 1983 Kasper - Swix Team
Muži OPEN [556] Prázný Michal CZE 1972 Počernice
Muži OPEN [557] Steiner Petr CZE 1973 MTB PFS Vysokov
Ženy OPEN [558] Hodáňová Jitka CZE 1975 SK PRIMA POLIČKA
Ženy OPEN [559] Wernerová Zuzana CZE 1988 GHOST team
Muži OPEN [560] Sitta Josef CZE 1973 Vlasovci
Muži OPEN [561] Tomalík Václav CZE 1963 ApaCare.cz
Muži OPEN [562] Mihály Michal CZE 1966 Boskovice
Muži OPEN [563] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
Muži OPEN [564] Bernard Arnošt CZE 1961 Kola Šír Bělohrad
Muži OPEN [565] Ulich Roman CZE 1971 MaT kliky Dobruška
Muži OPEN [566] Svoboda Jiří CZE 1954 AUTENTICBIKE Třebíč
Ženy OPEN [567] Valentová Tereza CZE 1994 PUSKINAK.CZ
Muži OPEN [568] Divíšek David CZE 1977 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [569] Vtípil Radek CZE 1983 GHOST team
Muži OPEN [570] Hradil Jakub CZE 1991 Bikesport HK
Ženy OPEN [571] Hornychová Marie CZE 1980 Spartak Police n. Metují
Muži OPEN [572] Klos Viktor CZE 1992 Alltraining.cz
Muži OPEN [573] Vana Petr CZE 1973 LAWI GRANFONDO
Muži OPEN [574] Putala Martin CZE 1982 Alltraining.cz
Muži OPEN [575] Chutný Jaroslav CZE 1961 Hradec Králové
Muži OPEN [576] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
Muži OPEN [577] Dostál Tomáš CZE 1990 Vella
Muži OPEN [578] Svoboda Miroslav CZE 1952 Praha 9 - Kbely
Muži OPEN [579] Chvátal Matouš CZE 2003 S sport Hronov
Muži OPEN [580] Zima Tomáš CZE 1994 Ziromont Cycling team
Muži OPEN [581] Podolský Radim CZE 1981 Žamberk
Ženy OPEN [582] Matysíková Markéta CZE 1982 Praha
Muži OPEN [583] Hofman Pavel CZE 1979 Kunvald
Muži OPEN [584] Bezděk Pavel CZE 1986 Rtyně v Podkrkonoší
Muži OPEN [585] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [586] Klimeš Miloš CZE 0000 KC Brno
Ženy OPEN [601] Králová Silvie CZE 1975 Záměl
Muži OPEN [602] Netík Tomáš CZE 1972 Solnice
Ženy OPEN [603] Pilná Bára CZE 2000 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži OPEN [604] Holubec Zdeněk CZE 1975 Bike Triatlon Morkovice
Muži OPEN [605] Mojžíš Josef CZE 1999 Zlíč
Muži OPEN [606] kristián petr CZE 1973 heřmanice
Ženy OPEN [607] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži OPEN [608] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Muži OPEN [609] Lisičan Petr CZE 1990 Praha
Muži OPEN [610] Michalec Petr CZE 1900 Pitrs bikes
Ženy OPEN [7000] Dašková Veronika CZE 2007 Hradece Králové
Ženy OPEN [7001] Běloušková Kristina CZE 1989 SingleBe Bikes
Ženy OPEN [7058] Hovádková Nela CZE 2005 PCC Hradec Králové
Muži OPEN [7059] Bílek Jaroslav CZE 1973 BÝŠŤ
Ženy OPEN [7060] Bílková Renáta CZE 1973 Býšť
Muži OPEN [7061] Bílek Marek CZE 2002 Býšť
Ženy OPEN [7062] Bílková Klára CZE 2008 Býšť
Ženy OPEN [7063] Kučerová Kateřina CZE 1989 Hradecký Spinning Klub
Muži OPEN [7064] Hájek Martin CZE 2003 Hradec Králové
Muži OPEN [7065] Zapletal Radek CZE 1989 MIMI BIKE TEAM
Ženy OPEN [7066] Znamenáčková Soňa CZE 1982 znacar
Ženy OPEN [7067] Znamenáčková Laura CZE 2008 znacar
Ženy OPEN [7068] ČErná Sofie CZE 2006 Předměřice nad Labem
Muži OPEN [7069] Hák Jakub CZE 2004 Jaroslav Kulhavý Cycling Team
Ženy OPEN [7070] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
Muži OPEN [7071] Zdeněk Rejchrt CZE 1966 Sokol Semechnice
Muži OPEN [7072] Jiroud Pavel CZE 1978 Sokol Semechnice
Muži OPEN [7073] Páv Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice
Muži OPEN [7074] Kletečka Jan CZE 1969 Sokol Semechnice
Muži OPEN [7075] Prázný Vilém CZE 2004 Počernice
Muži OPEN [7076] Steiner Filip CZE 2004 MTB PFS Vysokov
Muži OPEN [7077] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Muži OPEN [7078] Moravec Tomáš CZE 2001 MTB Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [7079] Ištok Marek CZE 2005 Suchý Důl
Muži OPEN [7080] Teichman Tomáš CZE 2003 MTB Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [7081] Páv Radovan CZE 1979 Sokol Semechnice
Muži OPEN [7095] Švestka Michal CZE 1985 CykloNovinky.cz
Ženy OPEN [7096] Švestková Anna CZE 1963 CykloNovinky.cz
Muži OPEN [7097] Švestka Jan CZE 1957 CykloNovinky.cz
Muži OPEN [7098] Ilšner Martin CZE 1977 Náchod
Muži OPEN [7099] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
Muži OPEN [7100] Mihulka Martin CZE 1979 TJ Sokol Kunvald
Muži OPEN [7111] Vodehnal Tomáš CZE 1967 Dvůr Králové nad Labem
Ženy OPEN [7112] Zálišová Sandra CZE 1988 Hradec Králové
Muži OPEN [7113] Littnann Hynek CZE 1982 Dark side
Ženy OPEN [7114] Fojtů Drahomíra CZE 1979 Hradec Králové
Muži OPEN [7115] Chvojka Petr CZE 1977 GHOST team
Muži OPEN [7116] Bartoň Milan CZE 1960 Hradec Králové
Ženy OPEN [7117] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka
Ženy OPEN [7118] Podlipná Barbora CZE 2004 BAKAKO
Muži OPEN [7119] Kubišta Martin CZE 2003 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [7120] Novák Karel CZE 2003 S-Sport Hronov
Muži OPEN [7121] Veselý Petr CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
Muži OPEN [7122] Zábraha Petr CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
Muži OPEN [7123] Melichárek Daniel CZE 2004 Hradec Králové
Muži OPEN [7124] Melichárek Filip CZE 2004 Hradec Králové
Muži OPEN [7125] Melichárek Marcel CZE 1964 Hradec Králové
Muži OPEN [7126] Kloubec Petr CZE 1980 Hradec Králové
Muži OPEN [7127] Ryšavý Martin CZE 2010 Pro Music Prolog bike
Ženy OPEN [7128] Férová Nikola CZE 1988 Trutnov
Muži OPEN [7129] Kaipr Zdeněk CZE 1991 Bratronice
Ženy OPEN [7130] Krausová Jana CZE 1985 Čistý Sport
Ženy OPEN [7131] Slanařová Ivana CZE 1977 ČErvené Pečky
Ženy OPEN [7132] Slanařová Anna CZE 2002 ČErvené pečky
Muži OPEN [7133] Petřvalsky Dušan CZE 1982 Handbike ČR
Muži OPEN [7134] Tománek Jaroslav CZE 1955
Muži OPEN [7135] Bajer Jiří CZE 1979 Černí koně
Ženy OPEN [7136] Bajerová Jana CZE 1981 Černí koně
Ženy OPEN [7137] Kubecová Lenka CZE 1983 Praha
Ženy OPEN [7138] Kusá Radka CZE 1979 Vrchlabí
Muži OPEN [7139] Heczko ml. Stanislav CZE 2001 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
Muži OPEN [7140] Strnad Tomáš CZE 1993 TEAM KSM HRÁDEK
Ženy OPEN [7141] Dufková Petra CZE 1978 Hlinsko
Muži OPEN [7142] Kyncl Jiří CZE 1973 Hlinsko
Muži OPEN [7143] Hajdušek Jiří CZE 1972 Hlinsko
Muži OPEN [7144] Hajdušek Ondra CZE 2006 Hlinsko
Ženy OPEN [7145] Pejchová Eva CZE 1977 Hořiněves
Ženy OPEN [7146] Jedličková Renáta CZE 1979 Hradec Králové
Muži OPEN [7147] Zelený Miroslav CZE 1976 České Meziříčí
Muži OPEN [7148] Dudek Michal CZE 1973 GHOST team
Ženy OPEN [7149] Tuzarova Natali CZE 2006 GHOST junior team
Muži OPEN [7150] Tyahur Marek CZE 1987 Hradec Králové
Ženy OPEN [7151] Navrátilová Sabina CZE 1993 Hradec Králové
Muži OPEN [7152] Tišer Matouš CZE 1992 CykloFIT Liberec MTB TEAM
Muži OPEN [7153] Tišer Robert CZE 1962 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
Muži OPEN [7154] Herber Jan CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM LIBEREC
Ženy OPEN [7155] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Muži OPEN [6233] Hornych Ivan CZE 2011 Spartak Police nad Metují
Muži OPEN [6234] Šebců Ondřej CZE 2011 Hronov
Ženy OPEN [6232] Ulichová Claudie CZE 2011 SK Nové Město nad Metují
Muži OPEN [6226] Kohoutek Adam CZE 2011 Pitrs bikes
Muži OPEN [6227] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
Muži OPEN [6228] Majsniar Jan CZE 2010 Pitrs bikes
Muži OPEN [6229] Jirásek Šimon CZE 2011
Muži OPEN [6230] Nosek Lukáš CZE 2011 Mitas Bike Tyres
Muži OPEN [6231] Holubec Vojtěch CZE 2010 BIKE TRIATLON MORKOVICE
Muži OPEN [6225] Mihály Nikolas CZE 2010 Boskovice
Muži OPEN [6224] Strnad Václav CZE 2011 Machov
Muži OPEN [6106] Boháč Patrik CZE 2009 Praha
Ženy OPEN [6107] Tomášová Bára CZE 2008 GO MANGO
Ženy OPEN [6108] Zusková Amálka CZE 2009 MIMI BIKE TEAM
Ženy OPEN [6109] Jirmanová Nina CZE 2008 Velké Popovice
Muži OPEN [6110] Frencl Patrik CZE 2008 Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Muži OPEN [6111] Malíř Hóna CZE 2008 GHOST junior team
Ženy OPEN [6112] Šimonová Veronika CZE 2009 Dvůr Králové
Muži OPEN [6113] KOVÁŘ MELICHAR CZE 2009 Bike Freaks Holice
Muži OPEN [6114] SEKERA MAX CZE 2009 PARDUBICE
Ženy OPEN [6115] NOVOSADOVÁ VERA CZE 2009 GHOST team
Muži OPEN [6116] Beneš Marek CZE 2008 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Muži OPEN [6117] John Antonin CZE 2008 S-Sport Hronov
Ženy OPEN [6118] Horákova Amalka CZE 2008 SKI JILEMNICE
Muži OPEN [6119] BENÁK MATĚJ CZE 2009 BENÁK TÝM
Muži OPEN [6120] Valtera Martin CZE 2009 BKL Machov
Ženy OPEN [6121] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
Muži OPEN [6122] Vítek Tomáš CZE 2008 Pitrs bikes team
Muži OPEN [6123] Umlauf Sebastian CZE 2009 S-SPORT HRONOV
Muži OPEN [6124] Janovský Tomáš CZE 2008 AEROTEC SPORT TEAM
Ženy OPEN [6125] Jiraskova Ema CZE 2009 SK Nové Město nad Metují
Muži OPEN [6126] Nosek Pavel CZE 2008 Mitas Bike Tyres
Muži OPEN [6127] Šustr Dominik CZE 2009
Ženy OPEN [6206] Jirmanová Klára CZE 2010 Velké Popovice
Ženy OPEN [6207] Malířová Maru CZE 2010 GHOST junior team
Ženy OPEN [6208] Zajačiková Eliška CZE 2010 Horní Jelení
Ženy OPEN [6209] ZOKIC ANDREA CZE 2010 HRADEC KRÁLOVÉ
Ženy OPEN [6210] HAVLOVÁ ELIŠKA CZE 2010 ADASTRA SOKOL VELTEŽ
Muži OPEN [6211] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Ženy OPEN [6212] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Ženy OPEN [6213] Kuchařová Veronika CZE 2011 Kbely Cycling Team
Ženy OPEN [6214] Kuchařová Kateřina CZE 2009 Kbely Cycling Team
Muži OPEN [6215] HOŠEK MARIÁN CZE 2010 team Speciality
Muži OPEN [6216] Jakubec Milan CZE 2010 Pitrs bikes
Muži OPEN [6217] Sulzbacher Vojtěch CZE 2010 Pitrs bikes
Muži OPEN [6218] Umlauf Sebastian CZE 2009 S-SPORT HRONOV
Ženy OPEN [6219] Houfová Tereza CZE 2010 Řečany nad Labem
Muži OPEN [6220] John Jan CZE 2011 S-Sport Hronov
Muži OPEN [6221] Rücker Vítek CZE 2010 BKL Machov
Ženy OPEN [6222] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys
Ženy OPEN [6223] Bohánská Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM
Muži OPEN [6235] Janeš Šimon CZE 2010 BMX Pardubice
Ženy OPEN [6236] Hrubá Adéla CZE 2010 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6237] Hrubá Sandra CZE 2010 Pitrs bikes
Muži OPEN [6305] Boháč Marek CZE 2012 Praha
Muži OPEN [6306] Gembal Robin CZE 2013 GHOST junior team
Ženy OPEN [6307] šimonová Nikola CZE 2013 Dvůr Králové nad Labem
Muži OPEN [6308] Brož Jan CZE 2012 Hony Team
Ženy OPEN [6309] Zajačiková Lucie CZE 2012 Horní Jelení
Muži OPEN [6310] ZOKIC MARKO CZE 2012 HRADEC KRÁLOVÉ
Ženy OPEN [6311] Paulusová Klára CZE 2013 BAKAKO Nová Paka
Ženy OPEN [6312] Hořeňovská Nela CZE 2014 Jaroměř
Muži OPEN [6313] Horák Mikuláš CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice
Muži OPEN [6314] JANOVSKÝ JONÁŠ CZE 2014 Moravec Team
Muži OPEN [6315] Žilák František CZE 2012 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6316] Michálková Andriana CZE 2012 Police nad Metují
Ženy OPEN [6317] Eliška Daňsová CZE 2013 Doudleby nad Orlicí
Muži OPEN [6318] Kovář Jakub CZE 2012 Sport Hotárek
Ženy OPEN [6319] Lázničková Barbora CZE 2011 Nilfisk pro cycling
Muži OPEN [6320] Sychrovský Petr CZE 2012 AEROTEC SPORT TEAM
Ženy OPEN [6321] Beranová Ema CZE 2012 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6404] Dúcká Editka CZE 2013 Školka Prasek
Muži OPEN [6405] ZAJAČIK JOSEF CZE 2015 HORNÍ JELENÍ
Ženy OPEN [6406] AGUDELO SOFIA CZE 2014 HOŘICE
Muži OPEN [6407] AGUDELO SAMUEL CZE 2014 HOŘICE
Ženy OPEN [6408] BENEŠOVÁ GABRIELA CZE 2015 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Muži OPEN [6409] FELCMAN ISABELL CZE 2015 PARDUBICE
Ženy OPEN [6410] HANUŠOVÁ KRISTÝNA CZE 2014 MTB AUTO HANUŠ CHRUDIM
Ženy OPEN [6411] Houfová Kristýna CZE 2014 Řečany nad Labem
Ženy OPEN [6412] Žiláková Eliška CZE 2015 Pitrs bikes
Muži OPEN [6413] Švestka Matyáš CZE 2016 CykloNovinky.cz
Ženy OPEN [6414] Kramlová Julie CZE 2014 Radical sport Náchod
Ženy OPEN [6415] Trmatová Lucie CZE 2017 Czech Tallboys
Ženy OPEN [6416] Lázničková Verunka CZE 2013 Nilfisk pro cycling
Muži OPEN [6417] Laštůvka Vojtěch CZE 2013 Rtyně v Podkrkonoší
Ženy OPEN [6418] Vlachová Anna CZE 2012
Muži OPEN [6419] Beran Martin CZE 2014 Pitrs bikes
Muži OPEN [6420] Doležal Matěj CZE 2014 Náchod
Muži OPEN [6421] Čada Michal CZE 2015 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
Ženy OPEN [6422] Hofmanová Nikola CZE 2013 Machov
Muži OPEN [6501] Žehan Filip CZE 2012 Nechanice
Muži OPEN [6502] Znamenáček Filip CZE 2012 znacar
Muži OPEN [6503] Znamenáček Karel CZE 2013 znacar
Muži OPEN [6504] Frencl Dominik CZE 2007 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6505] Peterková Eliška CZE 2005 MTB Spartak Vrchlabí
Ženy OPEN [6506] BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Ženy OPEN [6507] Vopršálová Kateřina CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [6508] Bajer Jan CZE 2005 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [6509] Paulus František CZE 2007 ENJOY RIDING TEAM
Muži OPEN [6510] CINDR JAKUB CZE 2005 Cykloklub Bendl Vysoké Mýto
Muži OPEN [6511] Tezour David CZE 2007 Hradec Králové
Muži OPEN [6512] Rus Ondřej CZE 2006 S-Sport Hronov
Ženy OPEN [6513] Sulzbacherová Martina CZE 2005 Pitrs bikes
Muži OPEN [6514] NAVRÁTIL ŠTĚPÁN CZE 2006 Spartak Police nad Metují
Ženy OPEN [6515] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
Muži OPEN [6516] Puš David CZE 2007 Cyklomax
Ženy OPEN [6517] Valterová Veronika CZE 2005 BKL Machov
Muži OPEN [6518] BENÁK JAKUB CZE 2006 BENÁK TÝM
Muži OPEN [6519] AUDERLICKÝ VIKTOR CZE 2007 HRADEC KRÁLOVÉ
Ženy OPEN [6520] Hainzelová Lucie CZE 2005 Pitrs bikes team
Ženy OPEN [6521] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
Ženy OPEN [6522] Kovářová Jitka CZE 2005 Sport Hotárek
Ženy OPEN [6523] Vítková Veronika CZE 2005 Pitrs bikes team
Muži OPEN [6524] Navrátil Štěpán CZE 2006 Spartak Police nad Metují
Ženy OPEN [6525] Langová Andrea CZE 2006 Apache Loko Trutnov
Muži OPEN [6526] Hrubý Martin CZE 2005 Pitrs bikes
Muži OPEN [1001] Berger Jan CZE 1974 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje
Muži OPEN [2001] Horák Jiří CZE 1989 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje
Muži OPEN [3001] Jakubec Milan CZE 1981 Pítrs bikes
Muži OPEN [4001] Kotlant Pavel CZE 1983 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje
Muži OPEN [5001] Plodr Michal CZE 1971 Zdravotnická záchranná služba Královehradeckého kraje
Muži OPEN [1002] Čáp Zdeněk CZE 1992 Mountfield HK
Muži OPEN [2002] Nedvídek Lukáš CZE 1994 Mountfield HK
Muži OPEN [3002] Pavelka Jaroslav CZE 1993 Mountfield HK
Muži OPEN [4002] Pavlík Radovan CZE 1998 Mountfield HK
Muži OPEN [5002] Stehno Patrik CZE 1990 Mountfield HK
Ženy OPEN [1003] Čechová Iva CZE 1975 Magistrát města Hradec Králové
Muži OPEN [2003] Doksanský Jan CZE 1974 Magistrát města Hradec Králové
Muži OPEN [3003] Maštálka Martin CZE 1979 Magistrát města Hradec Králové
Muži OPEN [4003] Slavík Jan CZE 1976 Magistrát města Hradec Králové
Muži OPEN [5003] Žalud Milan CZE 1971 Magistrát města Hradec Králové
Muži OPEN [1004] Čeřovský Jakub CZE 1983 HZS Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [2004] Kučera Tomáš CZE 1977 HZS Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [3004] Malinský Petr CZE 1995 Prostřední Lánov
Muži OPEN [4004] Pfeifer Pavel CZE 1991 HZS Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [5004] Rosenkranz Ondřej CZE 1992 HZS Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [1005] Drbohlav Zdeněk CZE 1966 Policie Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [2005] Horčičko František CZE 1971 Policie Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [3005] Petiška Eduard CZE 1971 Policie Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [4005] Zámečník Ondřej CZE 1979 Policie ČR Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [5005] Zámečník Pavel CZE 1964 Policie ČR Královéhradeckého kraje
Muži OPEN [1006] Dufek Lukáš CZE 1992 T design s.r.o.
Muži OPEN [2006] Frémuth Ladislav CZE 1996 T design s.r.o.
Muži OPEN [3006] Kulka Bohuslav CZE 1965 T design s.r.o.
Muži OPEN [4006] Mejstřík Martin CZE 1990 T design s.r.o.
Muži OPEN [5006] Vyhleďal Lukáš CZE 1993 T design s.r.o.
Ženy OPEN [1007] Duchková Kateřina CZE 1977 Duratec Team
Ženy OPEN [2007] Jandová Klára CZE 1985 Duratec Team
Muži OPEN [3007] Ježek Jiří CZE 1974 Duratec Team
Muži OPEN [4007] Stančík Petr CZE 1978 Duratec Team
Muži OPEN [5007] Zvonař Václav CZE 1973 Duratec Team
Muži OPEN [1008] Hospodka Jan CZE 1982 Městská policie Hradec Králové
Muži OPEN [2008] Hovorka Marek CZE 1988 Městská policie Hradec Králové
Muži OPEN [3008] Matoušek Jaroslav CZE 1976 Městská policie Hradec Králové
Muži OPEN [4008] Ullrich Filip CZE 1985 Městská policie Hradec Králové
Muži OPEN [5008] Weisser Petr CZE 1979 Městská policie Hradec Králové
Muži OPEN [1009] Jirout Jiří CZE 1974 ZZS Pardubického kraje
Muži OPEN [2009] Ledvina Petr CZE 1973 ZZS Pardubického kraje
Ženy OPEN [3009] Nechanická Karin CZE 1976 Kočky běhací
Ženy OPEN [4009] Ningerová Renata CZE 1967 ZZS Pardubického kraje
Muži OPEN [5009] Svoboda Pavel CZE 1970 ZZS Pardubického kraje
Muži OPEN [2010] Chutný Martin CZE 1991 HSK cycling team
Muži OPEN [3010] Lukáč Petr CZE 1971 RockMachine-Cyklomax
Muži OPEN [4010] Seibert Josef CZE 1974 Rock Machine Cyklomax Team
Muži OPEN [5010] Štrof Kamil CZE 1985 Rock Machine Cyklomax Team
Muži OPEN [1011] Dubec Jan CZE 1981 Policie ČR Pardického kraje PEO
Muži OPEN [2011] Langer Jiří CZE 1988 ŠD Lobkovičák
Muži OPEN [3011] Pícha Aleš CZE 1986 Policie ČR Pardického kraje PEO
Muži OPEN [4011] Trunec Miloslav CZE 1982 Policie ČR Pardického kraje PEO
Muži OPEN [5011] Záhorský Jan CZE 1972 Policie ČR Pardického kraje PEO
Muži OPEN [203] Nebesář Marek CZE 1983 METAXTREN
Muži OPEN [204] Rydval Jakub CZE 1994 METAXTREN
Muži OPEN [205] Svoboda Tomáš CZE 1993 METAXTREN
Muži OPEN [206] Vondrouš Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI
Muži OPEN [207] Voříšek Láďa CZE 1977 CYKLO PROFI
Muži OPEN [644] Bedrník Matěj CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Muži OPEN [645] Částka Jaroslav CZE 1983 MIMI BIKE TEAM
Ženy OPEN [646] Fleková Adéla CZE 1989 METAXTREN
Muži OPEN [647] Pražák Jan CZE 1990 GHOST TEAM
Muži OPEN [648] Šlezingr Lukáš CZE 1993 Hradec Králové
Muži OPEN [649] Vrána Dominik CZE 1996 METAXTREN
Ženy OPEN [7156] Bílá Lenka CZE 1960 CykloNovinky.cz
Muži OPEN [7157] Bílý Libor CZE 1960 CykloNovinky.cz
Ženy OPEN [7158] Kynclová Jana CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Muži OPEN [7159] Novák František CZE 1966 Tricykl
Muži OPEN [7160] Richter Zbyněk CZE 1991 MIMI BIKE TEAM
Muži OPEN [7161] Umlauf Michal CZE 1985 MIMI BIKE TEAM
Ženy OPEN [7162] Umlaufová Jana CZE 1988 MIMI BIKE TEAM
Muži OPEN [7163] Zahradníček Jan CZE 2002 JZ bike Nový Bydžov
Muži OPEN [6355] Skalický Jan CZE 2012 Mimi Bike team
Ženy OPEN [6256] Jelínková Julie CZE 2010 Mimi Bike Team
Ženy OPEN [6156] Jelínková Valentýna CZE 2008 Mimi Bike Team
Muži OPEN [6157] Skalický Jakub CZE 2009 MIMI BIKE TEAM
Muži OPEN [208] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
Muži OPEN [229] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Muži OPEN [217] Frýba Lukáš CZE 1982 Orbea Team
Muži OPEN [264] Žák Jiří CZE 1969 The EnTourist
Muži OPEN [676] Peška Robert CZE 1967 Police nad Metují
Muži OPEN [6158] John Antonín CZE 2008 S-Sport Hronov
Muži OPEN [209] Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
Muži OPEN [210] bartoš martin CZE 1979 Bikesport Team Mohelnice
Muži OPEN [211] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
Ženy OPEN [212] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
Muži OPEN [213] Fikar Martin CZE 1983 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [214] Filip Vojtěch CZE 1988 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [215] Flégl Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad
Muži OPEN [216] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
Muži OPEN [218] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
Muži OPEN [219] Hajný Svatoslav CZE 1963 Cyklotrenink.com
Muži OPEN [220] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
Muži OPEN [221] Hloušek Martin CZE 1982 MTBO racing team
Muži OPEN [222] Hodr Antonín CZE 1987 GHOST Pro Bike Trutnov
Muži OPEN [223] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
Muži OPEN [224] Kaplan Ondřej CZE 1974 SDH Vysoká u Holic
Muži OPEN [225] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Muži OPEN [226] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [227] Kubišta Michal CZE 1990 Šmídl cycling team
Muži OPEN [228] kučera jiří CZE 1977 dolni roven
Muži OPEN [230] Lelek Josef CZE 1971 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [231] Mikuláš Ondřej CZE 1990 Dlouhá Třebová
Muži OPEN [232] Neuman Radim CZE 1977 CYKLO PROFI
Muži OPEN [233] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
Muži OPEN [234] Prokop Jaroslav CZE 1983 Pro Music Prolog Bike
Muži OPEN [235] Přibyl Jarda CZE 1970 Nevix Team Kadaň
Muži OPEN [236] Rak Sláva CZE 1965 Alfa team Hořice
Muži OPEN [237] Řada Michal CZE 1989 Six Monkeys
Muži OPEN [238] Sedlacek Vladimir CZE 1980 Trutnov
Muži OPEN [239] Schejbal Martin CZE 1964 DPC Doudleby
Muži OPEN [240] Slavík Josef CZE 1976 BIKESTARS VRCHLABÍ
Muži OPEN [241] Slezák Martin CZE 1984 Bike Team KC Jaroměř
Muži OPEN [242] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
Muži OPEN [243] Souček Jiří CZE 1970 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [244] Strnad Marek CZE 1972 INS ateliér Náchod
Muži OPEN [245] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
Muži OPEN [246] Sulzbacher Petr CZE 1975 Pitrs bikes
Muži OPEN [247] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [248] Šindelář Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR
Muži OPEN [249] Široký Michal CZE 1979 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži OPEN [250] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [251] šolc radek CZE 1985 Cyklotrenink.com
Muži OPEN [252] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
Muži OPEN [253] Trmata Štěpán CZE 1978 Czech Tallboys
Muži OPEN [254] Tůma Pavel CZE 1968 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [255] Uhlíř Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI
Muži OPEN [256] Vacek Roman CZE 1964 Pomalu, ale jistě!
Muži OPEN [257] Vacenovský Vít CZE 1968 KT Tryskomyš
Muži OPEN [258] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
Muži OPEN [259] Viesner Pavel CZE 1967 Horní Bišik
Muži OPEN [260] Vilhelm Jakub CZE 1984 Broumov-Olivetin
Muži OPEN [261] Vokoun Jiří CZE 1972 Červený Kostelec
Muži OPEN [262] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
Muži OPEN [263] Zámečník Ondřej CZE 1979 Šumík team
Ženy OPEN [650] Bryksí Bára CZE 1979 Machov
Muži OPEN [651] Bursík Aleš CZE 1973 Bikehome
Muži OPEN [652] Černošek Jiří CZE 1978 Doldy ruksaky Machov
Muži OPEN [653] Doležal Lukáš CZE 1979 Doldy ruksaky Machov
Muži OPEN [654] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Ženy OPEN [655] Fulková Šárka CZE 2002 Redpoint team
Muži OPEN [656] Holubec Radek CZE 1973 RHM-moto
Muži OPEN [657] Hořejší Jiří CZE 1973 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [658] Hovorka Luboš CZE 1965 SK Kounov
Muži OPEN [659] Kolesa Luděk CZE 1961 Kbely Cycling Team
Muži OPEN [660] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
Muži OPEN [661] Kulhavý Tomáš CZE 1988 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
Muži OPEN [662] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži OPEN [663] Lukš David CZE 1998 Cyklo ATOM cycling team
Muži OPEN [664] Matěj Petr CZE 1976 Tři šneci
Muži OPEN [665] Musílek Tomáš CZE 1999 Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor)
Muži OPEN [666] Novák Pavel CZE 1987 Ja sam:)
Muži OPEN [667] Pinkas Daniel CZE 2001 CYKLO-SKI klub Polička
Ženy OPEN [668] Ryšavá Žaneta CZE 1974 BIKESTARS VRCHLABÍ
Muži OPEN [669] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
Ženy OPEN [670] Svěráková Dagmar CZE 1979 Praha 6
Muži OPEN [671] Šanc Petr CZE 1980 TJ Sokol Kunvald
Muži OPEN [672] Šulc Matěj CZE 2000 S sport Hronov
Muži OPEN [673] Thér Jan CZE 1999 Pitrs bikes
Muži OPEN [674] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
Muži OPEN [675] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
Ženy OPEN [7164] BEZSTAROSTI Nicol CZE 2006 BAKAKO Nová Paka
Muži OPEN [7165] Brych Tomáš CZE 1977 NOVA
Ženy OPEN [7166] Chvojková Šárka CZE 1982 GHOST team
Muži OPEN [7167] Rieger Marek CZE 2004 MTB Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [7168] Kunc Marek CZE 1975 GHOST team
Ženy OPEN [7169] Malířová Věrka CZE 1977 GHOST team
Ženy OPEN [7170] Peterková Eliška CZE 2005 TJ Spartak Vrchlabí
Muži OPEN [7171] STANĚK Tomáš CZE 1970 BAKAKO Nová Paka
Ženy OPEN [7172] STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 CK Jihočeské naděje
Muži OPEN [7173] Thér Michal CZE 2003 Pitrs bikes
Ženy OPEN [6357] Bursíková Anna CZE 2012 Bikehome
Muži OPEN [6159] Šretr Michal CZE 2008 S-Sport Hronov
Muži OPEN [6551] Chvojka Filip CZE 2007 GHOST junior Team
Muži OPEN [6552] Ilšner Patrik CZE 2007 Nachod
Ženy OPEN [6553] Šretrová Lucie CZE 2006 S-Sport Hronov
Ženy OPEN [6554] Šulcová Adéla CZE 2006 S- Sport Hronov
Muži OPEN [265] Mikuláš Vojtěch CZE 1996 Dlouhá Třebová
Muži OPEN [266] Waldecker Dušan CZE 1972 Hronov
Ženy OPEN [677] Adámková Jana CZE 1996 Apache Loko Trutnov
Muži OPEN [678] Berecký Ondřej CZE 1994 METAXTREN
Muži OPEN [679] Boháč Jan CZE 1977 TRUXXXIK cycling
Muži OPEN [680] Vágner Vladimír CZE 1981 METAXTREN