Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

2016-05-14 Příšovice u Turnova

archiv

announcement

registration

start list

results

inline 700m - 13-14 let total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
odrážedla 200m - děti do 6 let total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
kola 300m - děti do 6 let total: 3, men : 2, women: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 300m - děti do 6 let total: 2, men : 1, women: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 7-8let total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - děti 9-10 let total: 3, men : 0, women: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf]
inline 700m - 11-12 let total: 2, men : 1, women: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
inline 700m - od 15 let dospělí total: 7, men : 3, women: 4, Muži: 3, Ženy: 4 [html] [pdf]

start list inline 700m - 13-14 let

start ~ 10:00:00 , 2002 - 2003

start list odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:13:21 , 2010 and younger , registered: 4 participants ( 4 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [1005] Kolaja Bedřich CZE 2013 Slavia Liberec Orienteering
Muži [1006] Kolaja Jaromír CZE 2015 Slavia Liberec Orienteering
Muži [1004] Krykorka Daniel CZE 2014 Jičín
Muži [1001] Urbánek Tomáš CZE 2013 Liberec

start list kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:19:47 , 2010 and younger , registered: 3 participants ( 2 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [1007] Drbohlav Marek CZE 2014 Jablonec nad Nisou
Ženy [1003] Krykorková Zuzana CZE 2011 Jičín
Muži [1002] Urbánek Lukáš CZE 2011 Liberec

start list inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:23:34 , 2010 and younger , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

category # name state year team
Ženy [18] Koťátková Laura CZE 2010 Doubrava
Muži [2] Krcheň Martin CZE 2010 tatínek

start list inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:30:04 , 2008 - 2009 , registered: 5 participants ( 4 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [22] Drbohlav Štěpán CZE 2008 Příšovice
Muži [5] Hlava David CZE 2008 Příšovice
Muži [1] Kotrba Jan CZE 2008 Příšovice
Muži [3] Vilhelm Ondřej CZE 2009 Příšovice
Ženy [19] Vopasková Simona CZE 2008 liberec

start list inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:34:46 , 2006 - 2007 , registered: 3 participants ( 0 of men, 3 of women)

category # name state year team
Ženy [23] Christova Nela CZE 2006 Příšovice
Ženy [6] šrámková tereza CZE 2007 liberec
Ženy [8] vítková sandra CZE 2007 Hodkovice

start list inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:34:46 , 2004 - 2005 , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

category # name state year team
Muži [4] Drbohlav Mikuláš CZE 2005 AC Turnov
Ženy [20] Christovová Tereza CZE 2005 Příšovice

start list inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:39:07 , 2001 and older , registered: 7 participants ( 3 of men, 4 of women)

category # name state year team
Muži [21] Drbohlav František CZE 1951 Příšovice
Ženy [9] DRBOHLAVOVÁ EVA CZE 1979 LIBEREC
Ženy [14] Hlavová Eva CZE 1978 Příšovice
Muži [12] Koťátko Jiří CZE 1975 Doubrava
Ženy [17] Koťátková Věra CZE 1978 Doubrava
Muži [10] Kotrba Zdeněk CZE 1979 Příšovice 187
Ženy [7] Krcheňová Jana CZE 1976 Příšovice 188